Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Ness'in Kaleminden.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Ness'in Kaleminden. Empty
MesajKonu: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 8:08 am Paylaş

Çok denedim. Çabaladım,unutmak için kendimi zorladım. Ama hepsi hüsranla sonuçlandı. Her seni unutmaya kalkıştığımda yalnızca daha çok hatırlıyorum. Maziyi... Seninle her günümüz dolu dolu geçerdi. Her gün yeni bir şey bulurdun eğlenmem için. Lunaparktan mı sıkılırdık? O halde sinemalar... Onlardan bıkınca barlar... Hayat çok güzeldi seninleyken. Çünkü ne Lunapark,ne Sinema, ne de Bar...hiç biri senin yanımda olduğundaki gibi zevk vermezdi bana. Sen yanımdaydın daha ne? Gözlerimi çevirdiğimde seni bulurlardı. Elimi uzattığımda sana dokunurlardı. Ağzımı açtığımda sana seslenirdi. Oksijen alma gereğinde ise senin kokun gelirdi burnuma. Tüm bunlar benim için birer yaşam kaynağıydı.
Hatırlıyormusun sevgilim,nasıl tanıştığımızı?Off özür dilerim... Sana sevgilim diyemem... Unutmuşum...
Hatırlamıyor sundur büyük ihtimalle. Ben anlatayım öyleyse...
Soğuk bir kış gecesiydi. Ben sahilde banklarda oturmuş biraz sonra yapacağım iş için kendimi hazırlıyordum. Annem ve babam öyle üstüme geliyorlardı ki bunalıp kaçmıştım evden. Her şeyden bunalmıştım , Anne-Babamın tavırları , arkadaşlarımın gereksiz davranışları , şehir , gürültü , pislik , hayat! Hepsi boştu benim için. Gereksiz... Olsa da olur olmasa da. O halde ne diye daha fazla kendimi üzeyim ki? Diye düşünüyordum. Ve de çevremdekileri... Onlar da kurtulurdu ben de. Çünkü bu hayat dene şey boğazıma doğru ilerliyor ben çırpındıkça daha da hırslanıyor du. sanki karanlıklar içinden çıkıp gelmiş bir canavarmışcasına peşime düşmüştü. Ben kaçıyordum, koşuyor, ölmek için elimden geleni yapıyordum. Hayat denen illet ise beni daha çok zorluyordu. 22 yaşına kadar yaşamıştım , dahasına gerek yoktu. Bu kadarı yeterliydi benim için.
Soğuk banktan kalkıp trabzanlara doğru ilerledim. Kız kulesi tüm ihtişamıyla önümdeydi , onunda acı bir hatırası vardı elbet. Bu efsaneyi herkes bilirdi , o da o kulede tutsaktı. O kız ile benzerliğimiz vardı elbet , ancak birde farkımız vardı. Onun peşinde ölüm , benim peşimde ise hayat. O ölebilmişti , ölüm kazanmıştı ne olurdu sanki bu seferde ölüm kazansaydı? Şu lanet olasıca Azrail nerelerdeydi?
Trabzanlardan bir kaç adım geri çekildim , çantamdan yanımda getirdiğim hapları çıkarttım. Ne olduğunu bilmediğim bir sürü hap işte. Karışık bir şekilde avucuma döktüm çoğunu. Hepsini ağzıma doldurmak zor olmuştu benim için , su şişesinin kapağını açmaya çalışırken onuda elimden düşürdüm. Kapağı umursamadan şişeyi kafama diktim Hapların boğazımdan kayışını , mideme ulaştıklarını hissedebiliyordum. İşi sağlama almak için kalan haplarıda tek nefeste mideme indirdim. İşte şimdi kız kules, sana geliyorum...
Trabzanlara tırmandım , etrafta pek kimsenin olmayaşı işime gelmişti. Dengede duramıyordum o yüzden suya çarpışımı derinliklere batışımı pekte fark etmeyecektim herhalde. Sanırım öyle olurdu...
Ama , bir kol beni hızla kavrayıp çekmişti. Ve o andan sonra bu kolun sahibinin benim ölmeme asla izin vermeyeceğini öğrendim. Asla...!
Şimdi kendisi neden oluyordu ölümüme , o yoksa ben neden yaşayacaktım ki? O yoksa ben nasıl bu illetle mücadele edicektim? Yine aynı yerdeyim. Trabzanların önünde ve bu sefer kims yok ölümüme engel olabilecek. Haplar midemde , çoktan içtim onları. Göz kapaklarım kendilerini taşıyamayacak kadar güçsüz bu sefer. Bu sefer bende bedenimi taşıyamayacak kadar güçsüzüm herşeyim. Umarım bunu söylememde bir sakınca yoktur. Çünkü sen bana
"Bana sevgilim deme! Sakın bir daha karşıma çıkma defol!" demiştin.
Evet evet bu serbest benim için.
Şimdi defoluyorum herşeyim , kollarımı iki yana açtım ve rkendimi rüzgara bıraktım. Gözlerimi kapattım. Suyun yüzüme çarpışıyla tüm bedenim ürperdi , nefes almam gerekmiyordu ama çabuk boğulmak işime gelirdi. Nefes almaya çalışırken ciğerlerim su ile doldu. Hiç rahatsız olmadım , aksine hoşnut olmuştum. Bu güzeldi ferahlamıştım , ve evet kız kulesine vardım...

Artık bu konu altında devam edeceğim yazılarıma.

En son ~Ness~ tarafından C.tesi Kas. 12, 2011 6:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 8:27 am Paylaş

ve evet kız kulesine vardım.

Vuhu süperdii.
Benide götür Eceee (:
Yazılarının devamını bekliyoruz amaa (:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 8:31 am Paylaş

Teşekkürler Dilo (:
Bakalım eğer yine aşkım depreşirse yazarım bir şeyler ,sağol canım (:
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 8:38 am Paylaş

Bu güzeldi ferahlamıştım , ve evet kız kulesine vardım...

Noha bebeğim.
Beni no kadar neskilere götürdün ki konuşmalarım değişti ulen.
Çok netkilendim kuzum.
Yazmaya devam etmelisin gerçekten.
Niçinden gelenleri yazınca çok güzel noluyor yavrum. Crying or Very sad Cool
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 8:45 am Paylaş

Hohoho yaban Meltem Crying or Very sad
Seni etkilemek benim için bir şereftir hayatım (:
Pekala , sen dersinde ben yazmazmıyım :zaa:
Niçinden geçeni söyle , kalırsa yazık olur dırırım Crying or Very sad
Teşekkür ederim bebeğim Cool
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptySalı Ekim 25, 2011 11:55 pm Paylaş

O-H-A :D
Edebiyat aşkına hayran kaldım .p
Çok güzel yazmışsın gerçekten :D
Meltem'e katılıyorum ben :D
Etkileyiciydi ve kesinlikle yazmaya devam etmelisin :D
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyPerş. Ekim 27, 2011 5:32 am Paylaş

bulut~ demiş ki:
O-H-A :D
Edebiyat aşkına hayran kaldım .p
Çok güzel yazmışsın gerçekten :D
Meltem'e katılıyorum ben :D
Etkileyiciydi ve kesinlikle yazmaya devam etmelisin :D

Biri Noha der, biri Oha :hehe:
Çok düzeyli bir ilişkimiz vardır edebiyat ile :D
Çok teşekkür ederim hemşerim, çok sağol (:
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyPerş. Ekim 27, 2011 6:44 am Paylaş

Bu güzeldi ferahlamıştım , ve evet kız kulesine vardım...

Vay vay vay :D
Çok güzel olmuş Ecoo'm.
Valla çok beğendim.Ness'in Kaleminden. 62342
Ellerine sağlık bebeğim. Ness'in Kaleminden. 675700275
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyPerş. Ekim 27, 2011 6:51 am Paylaş

Sonunda okudun :D

Teşekkür ederim Özo'm (:
Ay utanıyorum lan Cool
Ŧєуzα_єѕ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ŧєуzα_єѕ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9467
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : zey ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyCuma Kas. 04, 2011 9:02 am Paylaş

Ay utanma lan diyeceğim ama utan yani böyle güzel yazılar yazılır mı? :D
Çok güzel olmuş devam et Ecoş
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyC.tesi Kas. 12, 2011 6:20 am Paylaş

Ness'in Kaleminden. Tumblrlhcetnoa9p1qhqm8z

Nasılsın? Oldu baya görüşmeyeli. Saçlarını uzatmışsın. Yakışmış. Kirli sakalların hala yerinde. Ne işin var burada? Birini mi bekliyorsun, yoksa almaya mı geldin? Gezecek misin, yoksa gidiyor muydun? Bekleyenen var mı, yoksa yalnız mısın? Ben yalnızım. Güvenemedim senden sonra kimseye. Olmadı. Toparlanamadım. Sakın beni güçsüz biri gibi düşünme. Güçlüyüm. Senin yaptıklarından sonra ayakta önünde dikilebilecek kadar güçlüyüm. En yakın arkadaşım nasıl? Dostum derdim değil mi ona? Mutlu ediyor mu seni? Yoksa bitti mi,sıkıldın mı ondan da? Sıkılma. O kaldıramaz ki. O çok narin, kırılgan. Sensizliğe alışamaz. Senin sıcaklığında ısınıp, güvenli kollarında uyuyup, kelebek misali öpücüklerinle uyanıp, dudaklarını taddıysa, yapamaz. Ayağa kalkamaz. Ben şimdi karşında dikilebiliyorsam bir nedeni vardır elbet. Benim bırakmamam gereken kişiler var. Ailem var. Aile ne demek bilirmisin? Sevgi demek. Güven, bağ, inanç, umut, dürüstlük demek. Senin bilmediğin şeyler bunlar. Gözlerinin rengi mi değişti, yoksa bakmayalı uzun zaman olduğundan mı böyle geldi bana? Yok yok, değimiş. Baktığımda göğü andıran, masmavi huzur barındıran gözlerin, kara bulutlar gibi gri kötü gaddar bir hal almışlar. İnsanları en iyi gözlerinle etkilerdin. Gözlerine bakınca insanlar gülümser sana inanırlardı. Şimdi senden kaçacak delik arar olmuşlardır. Bir zamanlar kollarına atlamak için fırsat kolladığım sen, beni ürkütüyorsun. Söyledirler mi sana, yaptıklarımı? Canıma kastettim. Sonra anladım değmediğini. Allah'ım ikinci bir şansı layık gördü bana. Ama sen yapma. Sana şans vermez. Çünkü cehennemde senin yerin hazır, bekliyor. Gidecek olursan tereddüt etmeden alır seni yanına. Ama... Yinede yapma. Belki... Belki de mutlu bir şekilde gidersin. Beni de mutlu edersin. Evet, hala senin için mutlu olabiliyorum. Çünkü senin bir insan olduğunu unutmuyorum. İnsanlara değer veriyorum, hala daha. Sen bunu öğrendin mi? Ne olursa olsun, düşünüyorum, değer veriyorum, hak etmiyorsa... Kendi bilir diyorum. En azından vicdan azabı çekmiyorum. Bunu da öğren. Öğren ki o çok sevdiğim kalbinin yükü biraz daha hafiflesin. Ya , sen? Sen ne düşünüyorsun şimdi?

---------------

Nereden çıktın karşıma? Meleklerin insanlara gözükmediğini sanırdım. Gözükürlermiş meğer. En son gördüğümden çok farklısın. Saçlarının rengini değiştirmişsin. Kahküllerin yakışmış. Ama gözlerini örtüleyememişsin. Boyun mu uzadı? Yoksa daha mı dik duruyorsun karşımda? Gözlerinde ki bu öfke neden? Bu karşılaşma senin için kötü bir talihsizlik mi, yoksa güzel bir tesadüf mü? Ben seviniyorum. Aklımdan görüntün yavaş yavaş kazınıyordu. Şimdi doya doya bakıyorum sana, unutmamak için. Bir daha yine yıllar sonra mı karşılaşırız kim bilir? En son hastanede gördüm seni. Bir sürü şey bağlamışlardı , dokunmaya kıyamadığım vücuduna. Gül tenin, sapsarı bir papatyaya dönüşmüştü. En kötüsü de gözlerin, kapalıydılar... Giremedim yanına. Yapamadım. Korktum belki de. Uyandığında beni istemezsin diye korktum. Neden içtin ki o hapları? Kim için? Benim için mi? Değildir. Ben değmem. Bilirsin... Ben hiç bir şeye değmem. Yoksa başka biri mi üzmüştü seni? Kırdığım kalbini yine mi kırmıştı? Ah, bilseydim. Bilseydim bende kırarıdım onun...! Bilemedim.
Bilmiyorum artık hiç bir şeyini. Ne oturduğun evi , ne telefon numaranı. Ama unutmadım; En sevdiğin yemeği,çiçeği,şarkıyı. Bizim şarkımızı. Keşke cesaret edebilsem konuşmak için. Sesini tekrar duyabilsem. Şarkı söylemeyi çok severdin, sesinde çok güzeldi. Hala daha söylüyorsundur değil mi? Ailen nasıldır şimdi? Çok severdim onları, hala daha severim doğrusu. Göremiyorum onlarıda. Kızlarını üzüp bırakan birini görmek istemezler ki. Senin gibi onlarda benim için. Ben her ne kadar sevsemde, karşılığı yok. Olmasın. Herşeyi geçtim de. Ya beni unuttuysan? Eğer unuttuysan... Bende kendimi unuturum. Beni öldürdüysen? Öldürürüm kendimi. Keşke birşey söylesen, unutmadım desen, en azından bana gülümsesen?
"Nasılsın?"
Kim söyledi bunu? Ben mi , sen mi? Ama yinede iyiyim. Herşeye rağmen iyi.
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyC.tesi Kas. 12, 2011 6:35 am Paylaş

''Ben her ne kadar sevsemde, karşılığı yok. Olmasın. Herşeyi geçtim de. Ya beni unuttuysan? Eğer unuttuysan... Bende kendimi unuturum. Beni öldürdüysen? Öldürürüm kendimi. Keşke birşey söylesen, unutmadım desen, en azından bana gülümsesen?
"Nasılsın?"
Kim söyledi bunu? Ben mi , sen mi? Ama yinede iyiyim. Herşeye rağmen iyi.''

Tek kelimeyle mükemmel.

Harikulade !

Devam Et Panpa Devam Et Devaaaam Ness'in Kaleminden. 277638789 Ness'in Kaleminden. 735496020
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Ness'in Kaleminden. Ness'in Kaleminden. EmptyPaz Kas. 13, 2011 6:22 am Paylaş

Ece'nin isteği üzerine kilitliyorum konuyu.

Ness'in Kaleminden.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası