Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sonraki
YazarMesaj
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 9:11 pm Paylaş

Harika olmuş. :D
Bölümü bir an kaçırıyodum :D
yorumlardan snra allah allah böyle bi sahne varmıydı diyip geri baktım sayfalara :D
Ümit kendini tutamasın :D
Aslan ve Beste sahneleride çok güzel ama Türkü Ümitinkiler dahada güzeel :D
36tugce
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
36tugce
Yarışma Birinciliği : Kupa2

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2727
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9819
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Berlin
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KülegeçKantarcilar

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 9:38 pm Paylaş

OHA HARIKAAAA ÜMITTÜRKÜ SAHNELERI FAVORIM Very Happy
ELLERINE EMEGINE SAGLIK YA YB SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM Very Happy
http://daghankulegec.forumieren.org/
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2799
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : - kervan ♥

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 10:43 pm Paylaş

Dilαrα~ demiş ki:
Türkü uyandığında görücem ben onu oyun moyun uçup gitti baksana Crying or Very sad
Süper olmuş süper olmuş süper olmu.
Bayıldım.
Ümit_İdiil
Deneyimli
Deneyimli
Ümit_İdiil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 821
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 339
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : Ankaraa :)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Gülümsee :*

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 1:05 am Paylaş

Aaa acaba ne yapacak (: . yb bekliyorum
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3521
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3076
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Kayseri.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EskiNick-♥TürkÜmiT♥

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 7:05 pm Paylaş

Hepinize çok çok çok teşekkür ediyor ve Hande'ye sapık olduğunu iletiyorum Crying or Very sad
Ne demek Ümit kendini tutamasın. Daha çok erken Crying or Very sad
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 8:44 pm Paylaş

Hahhahaa sapık damgası yedim smdiiiii :D
Ama napayım smdi Türkü böyle böyle diye planlıyo öyle bişi olursa eğlenceli olur gibisinden bişi düşündüm :D
Ama smdi tekrar düşündümde buda Türkünün bi planı olabilir. :D
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 10:03 pm Paylaş

Görücez bakalım bende merak ediyorum Crying or Very sad :D
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 10:11 pm Paylaş

Ee yb ne zman cınım Crying or Very sad
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 10:14 pm Paylaş

Yeni bölümü yazıyorum canım (:
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 10:18 pm Paylaş

Beliyoruz cnıım sapık damgssı yemek istemem ama TürkÜmit sahnesi bol olsun Crying or Very sad
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyPerş. Eyl. 15, 2011 10:26 pm Paylaş

bekliyorum(z) cnm
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 12:42 am Paylaş

oleyyyyyyyy
bekliyoruzzzzzzz
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 1:12 am Paylaş

7. Bölümm..

Film çoktan bitmişti. Daha doğrusu sonunu izleyememişlerdi. Beste her korktuğunda Aslan'a sarıldığı için filmi kapatmıştı. Kağıtlarla pişti oynuyorlardı.

Beste -"Ya sen kağıt çalıyosun! "
Aslan -"Hayır ya saçmalama bu oyunda nasıl kağıt çalabilirim? " Aslan haklıydı. Pişti gibi basit bir oyunda kağıt çalınamazdı ki.
Beste -"Ee o zaman benim elime bakıyorsun! Ard arda 7 tane pişti yaptın Aslan. Oynamıyorum ben ya. " elindeki kağıtları koltuğa fırlatıp dudaklarını büzdü. Kollarını göğsünün altında birleştirdi. Çocuk gibi gözüküyordu.
Aslan -"Ya Allah belamı versin ki ben kağıt çalmadım. Şans işte. "
Beste -"İnanmıyorum! "

O sırada kapı çalar. İkiside kapıya baktı eğilerek. Hem zili çalıyor hemde kapıyı yumrukluyordu gelen her kim ise.

Aslan -"Ben bakarım. "

Aslan kağıtları elinden bıraktı. Ayağa kalkıp üstüne çeki düzen verdi. Gitti ve kapıyı açtı.

Mert -"Beste nerde?! " gayet sinirliydi.
Aslan -"Anlamadım. "
Mert -"Beste hangi cehennemdesin! "

Mert elini tuttuğu kızı içeri sürükledi. Diğer elindede magazin dergisi vardı. İzin almadan içeri girdi yanındaki esmer güzeli ile.

Mert -"Demek bayan KANTARCILAR burda! " Beste'nin suratına dergiyi fırlatıp yanındaki kız ile koltuğa oturdu. "Ne demek oluyo bu. "
Beste -"Bayan KANTARCILAR ne demek oluyor asıl! Sen benim dayağımı yemedin heralde bayadır! "

Kaşlarını çatıp dergiyi açtı. Niye çıldırmıştı bu deli diye düşünürken. Aslan'ın ve kendisinin hastehaneden çıkarkenki fotoğrafını gördü. Sinirle kaldırdı başını. Ayakta duran Aslan'a baktı hiçte haberi var gibi durmuyordu.

Mert -"Sevgilinle bakışacağına bana hesap ver bakalım! "
Beste -"Ya ben bir şey anlamadım. "
Mert -"İşe bak bende. Haberi oku istersen bir de belki anlarsın. "

Beste Mert'e korkutucu bir bakış atıp dergideki haberi okumaya koyuldu. Yine ne saçmalamışlardı?

- Ümit Kantarcılar'ın ani bir karar ile evlenmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Ertesi gün akşam saatlerinde Aslan KANTARCILAR ile genç bir bayan görüntülendi. Birbirlerine sevgi ile bakan çift evin önünde böyle görüntülendi.[resimde Aslan'ın besteyi kucağında taşıdığı görülüyor] Bakalım bu ilişki nereye varacak..

Beste -"İnanmıyorum.. Be-been.. " konuşacak bir şey bulamıyordu şu an kıp kırmızı kesildiğinden emindi.
Mert -"Sakın kalkıpta bana Aslan ile sadece arkadaşız deme! İnanmayacağım! "
Aslan -"Bakın yanlış anladınız.. "
Mert -"Yok yok ben her şeyin bilincindeyim. "
Beste -"Aslan bir yardım eder misin mutfağa gitmeliyim. "
Aslan -"Tamam tatlım. " Beste'nin yanına geldi. Ayağa kaldırıp belinden kavradı vücudunu kendi bedenine yasladı. Mutfağa doğru ilerledi.
Mert -"Canımlı tatlımlı konuşuyor sonrada yok biz bişey anlamadık. Bu kız var ya ah .. "
Didem -"Hayatım bizi ilgilendirir mi? Yani kendi hayatı sonuçta. "
Mert -"Kendi hayatı ama beni madem abisi gibi görüyor. Bana her şeyi anlatmak zorunda. "
Didem -"Tamam karışmıyorum konunun dışında kalacağım. "

Beste Aslan'nın kaslı kollarından kurtulup karşısına geçti. Şimdi kendine gelmişti. Asla Aslan ile dip dibe durmamayı not etti kafasına. Onun kokusu burnuna süzülürken bilinçli hareket edemezdi değil mi?

Beste -"Bak Mert Türkü'nün kuzeni olur. Benide çok uzun zamandır tanıyor ve bizim aramızdaki bağ Abi ve küçük kız kardeş gibidir. Yani bu olanları ona anlatmamam çok kırmış demek ki onu. Zaten bir şey olduğu yok ama anlamıyor yani. "
Aslan -"Anlıyorum. "
Beste -"Şimdi gazetede çıkan şu yalanı sürdürelim. Bir süre sonra görüşmeyeceğiz zaten. Anlaşamadık ayrıldık derim. Tamam mı? "
Aslan -"Olur bana uyar. Peki bu yalanı bizimkilerede söyleyebilir miyim? Yani anneme sadece. "
Beste -"Sorun çıkarmayacaksa tabii ki de yani.. "
Aslan -"Oh sonunda saatlerdir ne yapacağımı düşünmüştüm. Teşekkürler Beste. "

Aslan daha fazla dayanamayıp sarıldı Beste'ye olabildiğince yakın kalmaya çalışıyor ve kokusunu içine çekiyordu. Beste'nin de sarıldığını hissedince anlaştıklarını anladı. İçeri Mert ve Didemin girmesiyle ayrıldılar.

Mert -"Öhm öhm! "
Beste -"B-been .. "
Mert -"Tamam bir şey anlatmak zorunda değilsin ben anladım. Umarım mutlu olursunuz. Şimdi sevgilini yanından alıyorum kardeşim konuşmamız gereken şeyler var. "

Didem ile Beste'yi mutfakta bırakıp Aslan ile içeri geçti Mert. Bakalım nasıl biriydi.

Beste -"Ah, kusura bakma. Bu içerdeki hödük abim olandan bahsediyorum aklımı bulandırdı. " Didem'e sarıldı. "Hoşgeldin. " Sandalyelerden birine oturup Didem'e oturmasını işaret etti.
Didem -"Hoşbulduk canım. Önemli değil. Mert öyledir yapacak bir şey yok. "
Beste -"Seni bana anlatmıştı ama tanışma fırsatı bulamamıştık. "
Didem -"Merak etme hakkında her şeyi biliyorum. " keyifli bir kahkaha atıp Beste'ye döndü.
Beste -"Ondan şüphem yok zaten. " neşe ile gülümsedi bu kızın enerjisini çok sevmişti.

&&

Ümit çalan telefonu ile gözlerini zorlukla açtı. Uykuya yeni dalmışken kimdi bu! Yaklaşık iki saattir yatağın içinde erkeksi dürtüleri ile uğraşıyordu. Yanında yarı çıplak bakire karısı için kendini kontrol etmesi gerçekten zor olmuştu.

Ümit -"Ne var! "
Ayşe -"Aşk olsun oğlum böyle mi olduk. "
Ümit -"A-anne sen miydin. Ben özür dilerim. Yani uyuyordumda. "
Ayşe -"Aramamalıydım ama kardeşine ulaşamıyorum. Haber alamıyorum Ümit bul şunu bana. "
Ümit -"Tamam sultanım kapat telefonu ben onu bulucam hemencecik. "

Annesinin telefonu kapatmasının ardından üstü açılmış Türkü'ye baktı. Hemen pikeyi üzerine örttü. Ayağa kalkıp Aslan'ı aradı.

Aslan -"Abi hayırdır? "
Ümit -"Nerdesin lan sen! "
Aslan -"Ben bir arkadaşımdayım. "
Ümit -"Anneme niye haber vermiyorsun kadın ölmüş merakından. "
Aslan -"Üf abartma.. Ayrıca anneme kız arkadaşımın evinde kalıyorum diyemem. "
Ümit -"Senin kız arkadaşın mı var? Oyuncaklarının birinde değil misin sen. "
Aslan -"Hayır Ümit kız arkadaşımın yanındayım. Anneme haber veririm sen balayına dön. "

Telefonun suratın kapatılması ile sinirlenmişti. Balayından bir dönsün Aslan'ı mahfedecekti!

Türkü'nün uyanmak için kıpırdandığını görünce hemen melek suratına döndü. Telefonu komedinin üzerine bıraktı yatağın kendi kısmına oturdu.

Türkü -"Ümit. Off başım. " iki eli ile başını sıkıştırdı. Planında sarhoş olmak yoktu Türkü'nün.
Ümit -"Günaydın karıcığım. "
Türkü -"Ne günaydını be daha yeni gece oluyor. "
Ümit -"Tamam işte sabah. " gülerek Türkü'yü taklit etti.
Türkü -"Ne gülüyorsun. "
Ümit -"Hiiç. "
Türkü -"Dur bir dakika ben sarhoşken saçmaladım değil mi? " açmaya çalıştığı gözlerini kıstı.
Ümit -"Evet sevgilim. "
Türkü -"Benim soğuk bir duş almam lazım. "
Ümit -"Yardım ediyim mi? " dedi yine gülerek.
Türkü -"Ümit her ne olduysa unut şunları. "
Ümit -"Olmaz. Dur bir dakika yani sen hiç bir şey hatırlamıyor musun. "
Türkü -"Hayal meyal. " kısık gözlerini endişe ile açtı. "Bana bak biz bişey yapmadık değil mi? " eğer olduysa tüm planı alt üst olabilirdi.
Ümit -"Bilemiyorum.. "

Muzipçe sırıtıp Türkü'nün üstündeki pikeyi çekti. Yine karşısında duruyordu baştan çıkarıcı hali ile. Vücuduna iğnelerin battığını hissetti.

Türkü -"İnanmıyorum! " çığlık atıp pikeyi üzerine çekti. Yataktan hızla kalkıp pikeye can simidiymişçesine sarıldı. "Ümit odadan çıkar mısın! "
Ümit -"Karı kocalar birbirinden utanmaz hayatım. "
Türkü -"Ben çok ciddiyim şakanın sırası değil! "
Ümit -"Şaka yapmıyorum karıcığım. Hadi ama gel yatalım. "
Türkü -"Sen gitmezsen ben giderim! "
Ümit -"Pikeyi alabilir miyim lütfen? "

Türkü Ümit'e kötü kötü baktı demek ki gitmesine izin vermeyecekti. Yatağın kendine ait olan kısmına gitti ve uzandı pikeyi serbest bıraktı ama kendi üstünün açılmamasına özen gösterdi.

Ümit -"Ah! Benim gitmem lazım. "
Türkü -"Bu saatte mi? Nereye? "
Ümit -"Şehire gitmeliyim karıcığım Metresimle buluşacağım. "

Türkü duydukları ile başından aşağı kaynar sular döküldüğünü hissetti. Ne kadar rahat söylüyordu böyle!

Türkü -"Hayır hiç bir yere gitmiyorsun! "
Ümit -"Niye karıcığım zoruna mı gitti? " Ümit sinirlendirmeyi seviyordu ama gerçekten Özlem'e gitmeliydi.
Türkü -"Evet zoruma gitti. Gitmiyorsun dedim o kadar! "
Ümit -"Ben istediğimi yaparım ya da giderim 1 zoruna gittiyse beni tüm gün kışkırtmaktan vazgeç 2 "
Türkü -"Ben seni kışkırtmıyorum saçmalama! " yalan söylemeyi beceremiyordu. Bir ara Beste'den ders almalıydı.
Ümit -"Benden sana bir uyarı sevgilim. Erkeklerin hormonel duyguları ile oynama. Gerçekten kendilerini kontrol edemeyebiliyorlar. " bu konuda haklıydı işte.
Türkü -"Gitmeyeceksin Ümit! Anneni arar her şeyi anlatırım! "
Ümit -"Bende hemen bizimkileri arayayım senetleri işleme alsınlar. Nasıl? "

Türkü'nün korktuğunu görünce daha çok yaklaşmak istedi. Yanına hatta tam dibine oturup daha çok yaklaştı. Dudaklarını ile aralarındaki santimetreyi kapatıp milimetreler bıraktı.

Ümit -"Tabii ben kadınlık vazifemi yerime getiririm diyorsan gitmem karıcığım. "

Dudakları arasındaki küçük mesafeyi kapatıp Türkü'nün dudaklarına kapandı.. Türkü'nün karşılık verdiğini görünce dudakları hareketlendi elleri yaramazca Türkü'nün göğüslerinde gezindi. Artık yatar vaziyetteydi hemde Türkü'nün üzerinde. İnlememek için kendini zor tutarken Türkü'nün onu sırt üstü yatırıp kasıklarının üzerine oturması ile keyiflenmişti. Demek ki biricik karısı onu arzuluyordu.

Türkü -"Belki o dediğin kadınlık vazifesini düşünebilirim Ümit. Ama belki diyorum. Çünkü .. " kendi yastığını alıp ümitin kafasına attı ve üzerinden kalkıp pikeyi üstüne örttü. "İlk önce beni yakalamalısın kocacığım! "

Dolabın Ümit'e ayrılan kısmını açtı. Eline gelen ilk gömleği alıp odadan çıktı. Şu halde bile neler planlıyordu. Hemen Ümit'in çiftlikteki çalışma odasına girdi kapıyı kapadı ve kilitledi.

Türkü -"Uff. Ucuz kurtulduk.. "

Elindeki gömleği üzerine geçirip düğmelemeye koyuldu. Az önceki olanları isteyerek yapmıştı hiç bir oyun olmadan. Son anda toparlamıştı. Ümit'in kapıya gelip vurması ile sıçradı. Ne çabuk bulmuştu onu!

Ümit -"Türkücüm orda olduğunu biliyorum. Bence oyun bitti. " Ümit Türkü'den ses çıkmayınca blöf yaptı. "Tamam bende gidiyorum metresciğimin yanına.. "

Türkü hemen kapıyı açmıştı. Ümit eğer metresinin yanına giderse her şey bozulurdu. Ümit'in karşısında onun gömleği ile duruyordu. Eşofman altıda yoktu.

Ümit -"Yakalamak çok kolaydı niye böyle saçma bir oyuna giriştin anlamıyorum. " Türkü'yü odadan çıkarıp duvara yasladı. "Oyun bitti karıcığım. Gerçeğe dönüyoruz. " yine arzu ile dudaklarına kapandı. Bu küçük hareketlere vücudu nasıl da tepki veriyordu?
Türkü -"Gerçeğin tam ortasındayız Ümit. Oyun bitmedi. " Ümit'i itip merdivenlere yöneldi. Ama tahmin ettiği gibi Ümit peşinden gelmişti kolundan tutup kendine çevirmişti.
Ümit -"Sözlerini tutamıyorsun galiba? "
Türkü -"Seni örnek aldım canım. Bana dokunmayacağını söyleyip dokunduğun gibi. " Ümit'e arabasının anahtarını gösterip südyeninin içine attı. "Hadi git metresine tutan yok seni. "
Ümit -"Türkü! Sen şeytana bile pabucunu ters giydirirsin! "
Türkü -"Tabii ki de .. "
Ümit -"Tabii ki demek ha.. Bende telefon ederim karıcığım bana araba mı yok? "
Türkü -"Telefonunu sana veren kim ki? "

Koşarak merdivenleri çıktı ikiside. Türkü önde olduğu için avantajlıydı odaya ilk o girdi ve komedinin üstündeki telefonu eline aldı.

Ümit -"Bak ver şunu gerçekten ne durumda olduğumu bilemezsin. "
Türkü -"Ne durumda olduğun umrumda değil. Bu hayatı sen seçtin madem kurallarınada uyacaksın! " telefonun arkasını çıkarıp sim kartını aldı ve yine südyeninin içine attı.
Ümit -"Şansını zorlama diyorum karıcığım! Elbet sabah olacak kafan yerine gelecek ve şu yaptıklarından utanç duyacaksın. " yine Türkü ile aralarındaki mesafeyi kapattı yanına giderek.
Türkü -"Bence artık herkes yatağına gitmeli. Ya da sen kanepeye nereye yatarsan işte! "
Ümit -"Hayır burda yanında yatacağım. Sana dokunmayacağımı söyledim, yatakta yatmayacağım gibi bir şey söylemedim. Eğer beni kışkırtmaya devam edersen verdiğim sözleri unutabilirim. Şimdi iyi geceler hayatım. "

Türkü'yü şaşkın halde bırakıp ilerledi dolaptan pijamalarını alıp üzerine geçirdi. Yatağa girip yattı.

Türkü ise Ümit'in ne kadar ciddi olduğunu anlamıştı ve korkuyordu. Gerçekten korkmuştu. Artık oyun falan oynamayacaktı. Ümit'in emrindeki köleymiş gibi davranacaktı. İşte yine oluyordu. O yalnızlık hissi içini kaplıyordu..

--

siz istediniz valla .. :D
umarım beğenirsiniz yorumlarınızı esirgemeyin .
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 1:25 am Paylaş

owwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
çok güzel olmuş ellerine sağlıkkkk
türkünün oyunu son mu buldu şimdi???
ümitde gidemedi metresine ohhhhhh canıma değsin
yeni bölümü bekliyorum
#Beyza.
Haftanın Üyesi
Haftanın Üyesi
#Beyza.

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 1:31 am Paylaş

Oha çok güzel olmuş ya ellerine sağlık cnım (:
Da türkü bu kadar çabuk mu pes edecek ? :D
Şaşırdım neyse hayatım ellerine sağlık yeni bölümü en kısa zamanda bu şekilde bekliyorum Crying or Very sad
Aman tanrım kafayı yedim Crying or Very sad
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 2:20 am Paylaş

Wowwww.
Naptın kzıım sen?
B bölüm baya bi sapıkca olmuş Crying or Very sad

Ellerine sağlık Çok Güzel olmuş Very Happy
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 2:35 am Paylaş

~Masal~ demiş ki:
owwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
çok güzel olmuş ellerine sağlıkkkk
türkünün oyunu son mu buldu şimdi???
ümitde gidemedi metresine ohhhhhh canıma değsin
yeni bölümü bekliyorum
http://forum.emreaydin.org/
Ümit_İdiil
Deneyimli
Deneyimli
Ümit_İdiil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 821
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 339
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : Ankaraa :)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Gülümsee :*

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 4:22 am Paylaş

#Beyza. demiş ki:
Oha çok güzel olmuş ya ellerine sağlık cnım (:
Da türkü bu kadar çabuk mu pes edecek ? :D
Şaşırdım neyse hayatım ellerine sağlık yeni bölümü en kısa zamanda bu şekilde bekliyorum Crying or Very sad
Aman tanrım kafayı yedim Crying or Very sad
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 4:26 am Paylaş

Oha!
harika muhteşem spr hatta mükemmel bir
bölüm olmuş okurken insanın okuyası geliyor
sanki karşımda televizyon var dizi izliyorum gerçekten
muhteşem olmuş ellerine sağlık
yb bekliyorum:)
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 4:55 am Paylaş

çok güzel olmuş Exclamation

türkünün bu kadar çabuk pes ettigine bende şaşırdım Shocked
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 4:58 am Paylaş

kırmızı_gül demiş ki:
Oha!
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 4:59 am Paylaş

ybbbbbbbb nolurrr
http://forum.emreaydin.org/
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 6:01 am Paylaş

Ov ov ov süper olmuş.
Bayıldııım.
Harikasın.
Ellerine sağlık(:
SevdaEkrem.
Forumcu
 Forumcu
SevdaEkrem.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 466
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 476
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : OktayGamze ♥.

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 6:07 am Paylaş

OHA! Muhtesem olmus.
Ümit'in tehditleri ise yaramadi Crying or Very sad
Cok güzel sapikça bir bölüm olmus Büşra, daha fazlasini bekliyorum senden, klavyene kuvvet Crying or Very sad
Devam et canim, çok iyi gidiyorsun. (:
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 10 EmptyCuma Eyl. 16, 2011 8:01 am Paylaş

kırmızı_gül demiş ki:
Oha!

Kesinlikle...

Böyle bir dizi olsa,başrolde de ÜmiTürkü olsa kesinkes izlerdim...

Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
10 sayfadaki 29 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sonraki