Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sonraki
YazarMesaj
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5234
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : binary madness
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 Empty
MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyPaz Mart 25, 2012 5:18 am Paylaş

Ümit_İdiil demiş ki:
masmavi970 demiş ki:
ybbbbbbbbbbb
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyPerş. Mart 29, 2012 2:13 am Paylaş

33 gün oldu.Yb hala gelmedi.
Artık bunalıma girdim.Günleri sayıyorum. Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 3268751438
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3521
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3076
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Kayseri.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EskiNick-♥TürkÜmiT♥

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyCuma Mart 30, 2012 3:51 am Paylaş

20. Bölümm..

Ümit yatağın içinde huzurla uyuyan minik karısını izliyordu. Son zamanlarda çok değişmişti. Hayatına bir kadının gireceğini ve ona bağlı kalacağını söyleseler güler geçerdi. Ama şimdi sadece Türkü'yü düşünebiliyordu, annesinden bu kadar uzak kalmamıştı. Annesi! Nasıl unutmuştu onu! Bu kadar boşladığını hiç hatırlamıyordu. Zavallı kadın nasıldı acaba? Balayılarının dönüşünde elini öpmeye gitmelilerdi.

Türkü'nün uyanmak için kıpırdandığını görünce düşüncelerinden kurtulup gülümsedi. Baş parmağıyla Türkü'nün o pürüzsüz yüzünü okşadı. Birazdan kıpkırmızı olacağını biliyordu.

Ümit -"Günaydın karıcığım. " Türkü hâlâ gözlerini açamamıştı, esniyordu.
Türkü -"Güna- "

Aniden açtı gözlerini. Karşısında sırıtan Ümit'e baktı. Niye üstünde bir şey yoktu onun! Dün geceyi hatırladı birden. Dün gece! Tanrım! Nasıl bakacaktı onun yüzüne. Bu kadar utandığını hatırlamıyordu. Üstünde de bir şey yoktu! Ağlamamak için kendini zor tutuyordu. Gözleri dolmuştu.

Ümit -"Hayatım, iyi misin? " gözlerinin dolduğunu gördü. "Türkü ne oluyor? "
Türkü -"B-been. "
Ümit -"Sakın bizden, yatağımızdan, odamızdan utanma. " gözünden bir damla yaş aktığını görünce sinirlendi. "Saçmalıyorsun ama, bak kızarım. " baş parmağıyla sildi göz yaşını.
Türkü -"Ama - "
Ümit -"Bunun mazereti olamaz. Biz evliyiz, utanmanı gerektirecek hiç bir şey yok. " uzanıp Türkü'nün dudaklarına dokundurdu dudaklarını. "Hem ben halimden çok memmunum. "

Türkü ayağa kalktı üzerindeki pikeye sarıldı sıkıca. Göz yaşlarını sildi.

Ümit -"Niye ayaklandı benim utangaç karım? " Türkü öylece yere bakıyordu. "Gerçekten sinirleniyorum. "
Türkü -"B-bee-been. Banyoya gidecektim. " ardından banyoya yöneldi.
Ümit -"Ah, evet iyi fikir! " yataktan kalkıp Türkü'nün peşinden gitti.
Türkü -"Hayır Ümit! " kaşlarını kaldırdı. "Ben tek gireceğim. "
Ümit -"Aaa, biri mi geliyor kim o? "
Türkü -"İnanmıyorum böyle mi görecek bizi! " telaşlandı.
Ümit -"Sakin ol hayatım şaka yaptım. " Türkü'yü kucakladı.
Türkü -"İnanmıyorum sana. Beni yere bırak. "
Ümit -"Hay hay. Banyoya girince hemen isteğinizi yerine getireceğim. "
Türkü -"Off! "
Ümit -"Oflanmaz kocanın suratına. " banyoya girip kapıyı tek ayağı ile kapattı.

&&

Türkü ondan kaçıyordu. Şu an yaşadıklarına inanamıyordu. Bir insan bu kadar utangaç olabilir miydi? Banyodan sonra her şeyin düzeleceğini düşünürken yine kaçmış hatta kendini odaya kilitlemişti. Ümit sabırla tıklattı kapıyı.

Ümit -"Türkü darılma ama yaptığın çok saçma. " cevap vermiyordu, vermeyecekti zaten. "Gerçekten çok kırıldım sana. Sanki sana zarar vermek istiyormuşum gibi korkuyorsun, benden kaçıyorsun. "

Türkü kapının ardında onu dinliyor ve bir yandanda ağlıyordu. Nasıl bakardı onun suratına bir daha? Ümit onu anlamıyordu anlaşılan. Ona zarar vereceğini düşünmüyordu ama utanıyordu işte.

Ümit -"Bak.. O odada kapalı kalmanı istemiyorum. Ben dışarı çıkıyorum sen uyuyana kadar gelmem olur mu sevgilim? "
Türkü -"Ne-nereye gidiyorsun. "
Sonunda sesini duymuştu Ümit. İstediği buysa giderdi onun için sorun değildi. "Oyalanırım dışarıda beni merak etme. " Türkü'nün sessizliğini tamam olarak kabul etti. "Şimdi gidiyorum hayatım söz veriyorum uyanana kadar beni görmeyeceksin. "

Ümit vestiyerden ceketini aldı ve kapıya doğru yöneldi. Kapının kilidinin açıldığını duyunca duraksadı.

Ümit -"Türkü henüz çıkmadım ceketimi giyiyorum. "

Söylediklerine rağmen Türkü kapıyı açmış, ağlamaktan kızarmış burnu ve gözleriyle Ümit'in karşısında duruyordu.

Türkü -"Beni bırakıp gidemezsin. " iç çekerek söylemişti. Aynı küçük çocuklar gibi.
Ümit -"Benden tüm gün kaçamazsın. " Türkü hâlâ yüzüne bakmıyordu. Tükenen sabrını sınamamak için gitmeye karar verdi. Belki karısı yalnız kalınca aklı başına gelirdi. Kapıyı açmıştı ki Türkü'nün bağrışıyla durdu.
Türkü -"Beni bırakıp gidebildiğine inanamıyorum Ümit Kantarcılar! " Ümit'in duraksadığını gördü. "Niye duruyorsun ki git hadi! Nasılsa gideceksin! "

Ümit sinirle arkasını döndü ama Türkü'yü öyle görünce tuttuğu nefesini bıraktı. Onu bırakıp gidemezdi. Gidebileceğini nasıl düşünmüştü?

Ümit -"Been.. yalnız kalmak istersin sanmıştım. "
Türkü -"Benim her istediğimi yapamazsın. " kollarını göğsünün altında birleştirdi. Gerçekten kızmıştı ona.
Ümit -"Tamam o zaman. Ben bahçede oturayım olur mu? "

Türkü inatla dikti burnunu yine. Kocasının gitmesini istemiyordu. Niye anlamıyordu Ümit? Hızla kendisinden cevap bekleyen kocasının yanına gitti. Boynuna atladı birden, sarıldı.

Ümit Türkü'nün değişen ruh halini izliyordu şaşkın bir ifadeyle. Kadınları hiç bir zaman çözememişti ve çözemeyeceğinden emindi. Bir yandanda bastırmaya çalıştığı duyguları ile uğraşıyordu. Daha ona doyamamışken karısının bu ani hareketlerle kendisini nasıl zorladığını bilseydi..

Ümit -"Sen beni öldürecek misin.. " dedi boğuk sesiyle. Türkü ensesiyle oynayınca daha da kıvrıldı Ümit.
Türkü -"Beni bırakmayacağına söz ver.. "
Ümit -"Bu adil bir anlaşma değil. Beni etkileyerek kullanıyorsun .. " aniden Türkü'den ayrıldı. "Seni bırakmayacağım Türkü, ne olursa olsun. Hem sen benimsin karımsın, kadınımsın. "
Türkü -"Biliyorum. Sende öyle. "
Ümit -"Ne yani bende mi senin karınım? " dedi munzurca.
Türkü -"Off Ümit hayır. " gülümsedi.
Ümit -"Oflanmaz kocaya Türkü, öğrenemedin bir türlü. " ikiside kahkaha attı. "Kafiyeli oldu. "

Ümit karısının kahkahalarla gülmesini izlemişti. Ardından dudaklarına kenetledi gözlerini. Kendine çekti öptü karısını. Birden geri çekildi.

Ümit -"Özür dilerim ben birden .. " liseli aşıklar gibi ne yapacağını şaşırmıştı. O istemeden dokunmak istemiyordu Türkü'ye.
Türkü -"Ümit, özür dilemen gerekmiyor. "
Ümit -"Sen istemediğin sürece sana dokunmak istemiyorum. "
Türkü -"İstemediğimi söylemedim.. " sesi yine kısılmıştı. Başını öne yıktı. "Ben sadece utanıyorum. "
Ümit -"Kocandan utanmamalısın Türkü! "
Türkü -"Ama elimde değil ne yapayım. " Ümit'in ceketini çıkarttı ve vestiyere astı tekrar. "Hadi kahvaltımızı yapalım. Gitme, gitmeni istemiyorum. "

Ümit'in elinden tutup mutfağa götürdü. Yine sofra hazırdı, oturdular. Kim vardı burda? Periler falan mı vardı acaba. Hiç görmemişti.

Türkü -"Kim çalışıyor burda Ümit. "
Ümit -"Gelirken görmüşsündür belki çiftlik evinin yanında bir ev daha var. Orada bir aile kalıyor. Çiftlikle ilgileniyorlar. "
Türkü -"Doğrusu acayip titizler, suratlarını bile görmedim. "
Ümit -"Ben tanıyorum onları bizzat ben işe almıştım. Yeni evli olduğumuz için yalnız bırakmak istiyorlar anlaşılan. "

Türkü başını sallayıp önündeki tabağı yemeye başladı. Sormak istediği, merak ettiği bir sürü soru dönüyordu kafasında. Ama Ümit'ten çekiniyordu hâlâ.

Ümit -"Ne düşünüyorsun? "
Türkü -"Bilmiyorum, birçok cevapsız soru var kafamda. "
Ümit -"İstediğin zaman sorabileceğini biliyorsun. "
Türkü -"Ama .. Tamam öyleyse. Beni evinize götürdüğünde neden ordaki kendi odanı göstermedin bana? "
Ümit -"Gerçekten bunu mu merak ettin? " gülümsedi "Tamam artık saklamamın gereği yok. Belki fark etmişsindir ben tam bir ana kuzusuyum. Herkese geçiyor lafım ama annem, annem bambaşka. Annemin ilk göz ağrısı olduğum için benim üstümde büyük takıntıları var. " Türkü'ye yaklaşıp sessizce söyledi. "Aslan duymasın. " geri çekildi tekrar. "Takıntılarından biride hâlâ beşiğimi, bebeklilk eşyalarımı, okul kıyafetlerimi, eşyalarımı saklaması. " Türkü gülünce bekledi.
Türkü -"Sahiden takıntılı bir kadın annen. " birden sustu "Tüm bunları odanda mı saklıyor? "
Ümit -"Evet. Odayı bir görsen yatacak yer yok.. " Türkü'yü gülerken izlemeyi seviyordu. "Çok güzelsin... "
Türkü -"Ne? "
Ümit -"Çok güzelsin diyorum. Hâlâ anlamıyorum beni nasıl etkiliyorsun? "
Türkü -"Be-been.. Bilmiyorum .. " kızarmıştı yine başını öne eğdi.
Ümit -"Tamam tamam özür dilerim. "

Türkü yerinden kalkıp tabakları lavabonun içine koydu. Utanma duygusunu yenmesi gerekiyordu bir an önce. Tam suyu açacakken Ümit'in ona sarılmasıyla çığlık attı birden.

Türkü -"Yüreğime indiriyordun Ümit! Ya elimde bıçak olsaydı. "
Ümit -"Gerçekten romantizm denilen şeyden anlamıyorsun hayatım. " Türkü'nün kokusunda sarhoş olmuştu yine.
Türkü -"Eee planın ne? Beni omzuna atıp yukarı çıkarmak mı? "
Ümit -"Aslında .. " Türkü'nün dediği gibi onu omzuna attı. "Öyle düşünmemiştim, güzel fikirdi karıcığım. "
Türkü -"Ümiiit! Bulaşıkları yıkamadım! "
Ümit -"Perilerimiz yıkar sevgilim. "
Türkü -"Ama .. " uyduracak bahane bulamamıştı.
Ümit -"Ne ama? Zorluyorsam bırakayım, sadece daha eğlenceli hale getirmeye çalışıyorum. Gerçi ben her türlü eğleniyorum ama. "
Türkü -"Hemen trip at! Hangimiz kadınız belli değil! "

Ümit Türkü'yü yatağa bıraktı. Gözlerini kıstı birden.

Ümit -"Sence belli değil mi hangimizin kadın olduğu? Sahiden böyle mi düşünüyorsun? "
Türkü -"Ya o manada demediiim. " Ümit suratının her köşesine öpücükler konduruyordu o da gülmeden edemiyordu. "Ya Ümit! "
Ümit geri çekilip baktı Türkü'ye. "Efendim hayatım? "
Türkü -"Hi-hiiç bir şey.. " kızaran yüzüne aldırmadan "şey.. been.. seni seviyorum. " dedi ve ardından lanet ettiği utanç duygusunu bir kenara atıp Ümit'in dudaklarına kapandı.

---

Bittiii Allah'ma şükürler olsun kii bittii.
İnanın 3 haftadır yazıyorum ve 3 haftada başıma gelmeyen kalmadı. Zehirlendim, bir çok ailevi sorun yaşadım.
Özür dilerim aksama için.
Keyifli okumalar.
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyCuma Mart 30, 2012 4:18 am Paylaş

Öncelikle geçmiş olsun ama bölüm çok güzel olmuş Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 3726834481
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyCuma Mart 30, 2012 4:28 am Paylaş

süper olmuş hayatım evet türkünün yenmesi lazım şu utangaçlığı burada geçmiş olsun canım
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyCuma Mart 30, 2012 5:00 am Paylaş

Of , Türküjük' ün bu utangaçlığından dolayı bir an bizim şeker oğlana hiç pas vermeyecek sandım Crying or Very sad
Şeker gibi bir bölümdü. Okudukça okuyası geliyor insanın. Ellerine , emeklerine sağlık.
Başına gelenler için çok üzüldüm. Umarım çabuk atlatırsın bu durumu. Çok geçmiş olsun kuzuuu...
aylin esin
Deneyimli
Deneyimli
aylin esin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 671
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 696
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmesen de olur
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyCuma Mart 30, 2012 5:15 am Paylaş

fatime demiş ki:
Öncelikle geçmiş olsun ama bölüm çok güzel olmuş Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 3726834481
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyCuma Mart 30, 2012 7:17 am Paylaş

ÜmiTürkü Kolic demiş ki:
Of , Türküjük' ün bu utangaçlığından dolayı bir an bizim şeker oğlana hiç pas vermeyecek sandım Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 3268751438
Şeker gibi bir bölümdü. Okudukça okuyası geliyor insanın. Ellerine , emeklerine sağlık.
Başına gelenler için çok üzüldüm. Umarım çabuk atlatırsın bu durumu. Çok geçmiş olsun kuzuuu...
Ümit_İdiil
Deneyimli
Deneyimli
Ümit_İdiil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 821
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 339
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : Ankaraa :)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Gülümsee :*

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyC.tesi Mart 31, 2012 2:58 am Paylaş

Çok geçmiş olsuun. Bölüm süper olmuş
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyC.tesi Mart 31, 2012 8:01 am Paylaş

çok güzel olmuş bu arada çook geçmiş olsun...
ekrem<3 sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ekrem<3 sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 107
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 178
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/07/11
<b>Nerden</b> Nerden : Umıtın gozlerınden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SEVIL EKREM ASKINA A

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyC.tesi Mart 31, 2012 10:21 am Paylaş

Yb ne zaman
ekrem<3 sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ekrem<3 sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 107
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 178
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/07/11
<b>Nerden</b> Nerden : Umıtın gozlerınden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SEVIL EKREM ASKINA A

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyC.tesi Mart 31, 2012 10:22 am Paylaş

Yb ne zaman
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyPaz Nis. 01, 2012 8:17 am Paylaş

mükemmel olmuş Exclamation çok beğendim uzun zmndır bu bölümü bekliyordum beklediğime değmiş bu arada geçmiş olsun yeni bölümü merakla bekliyorum
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyPaz Nis. 01, 2012 10:50 pm Paylaş

Birşey sorucam Büşe(tanımıyorum ama yorumlarda Büş diyorlardı)Kişisel iletide eskinick TürkÜmit yazmışsın yeni bir hesap mı açtın Feronia' oldu yoksa nickini mi değiştirdin?
Eğer değiştirdiysen nasıl değiştirdin?
Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3521
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3076
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Kayseri.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EskiNick-♥TürkÜmiT♥

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyPerş. Nis. 05, 2012 1:28 am Paylaş

Hepinize geçmiş olsun dilekleriniz için ve bölüm yorumlarınız için teşekkür ederim.

fatime- Nick değişikliği yaptım tatlım. Adminimize bir mesaj at sana yardımcı olabilir. Bu arada adım Büşra büş derler evet Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyPerş. Nis. 05, 2012 2:17 am Paylaş

Büş'm Büş'm gene süper bir romantik komedi filmi havasında bölüm olmuş. Hani benim Beste-Aslan'ım. İnsan bir telefonla aratır yahu Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 277638789
Bu arada geçmiş olsun canım :/
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyC.tesi Nis. 07, 2012 8:37 am Paylaş

Süper süper olmuş ellerine sağlık buarada çok geçmiş olsun Very Happy
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyC.tesi Nis. 07, 2012 6:54 pm Paylaş

Yb ne zaman gelir? Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 960134461
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 5:36 am Paylaş

fatime demiş ki:
Yb ne zaman gelir? Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 960134461
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 5:43 am Paylaş

Yb nezaman ?
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 8:06 am Paylaş

Okul var biliyorum fakat yb ne zaman gelir acaba? Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 960134461
Ümit_İdiil
Deneyimli
Deneyimli
Ümit_İdiil

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyCuma Nis. 13, 2012 8:04 pm Paylaş

yb??
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyCuma Nis. 13, 2012 8:22 pm Paylaş

Ümit_İdiil demiş ki:
yb??
Ümit_İdiil
Deneyimli
Deneyimli
Ümit_İdiil

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyPerş. Nis. 19, 2012 9:00 am Paylaş

yb?
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry

MesajKonu: Geri: Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99] - Sayfa 26 EmptyPerş. Nis. 19, 2012 10:09 pm Paylaş

Yb?

Sadece Formalite. [22.BölümGeldi-Sayfa99]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
26 sayfadaki 29 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sonraki