Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 12:19 am Paylaş

Yb Nezaman Canım ?
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 12:22 am Paylaş

Valla bilmiyorum Laughing

Yazıcaz Bölümü Merak etmeyin Kısa bir süre Sonra ekleriz

Belki bugünde ekleyebilirim :D
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Eyl. 17, 2011 1:06 am Paylaş

Bekliyoruz canım Very Happy
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1831
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1333
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : herhangi bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayal 'gerçekten' gü
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptySalı Eyl. 20, 2011 4:15 am Paylaş

İşte yeni bölüm canlar iyi okumalar bolcana yorum yapmalar (:

Dışarı çıkınca biraz dolandıktan sonra kendini sahilde bir banka attı Murat
Düşünmeye başladı ama düşündüğü şey Katy değildi Katy'nin ona düşündürdükleriydi.
Bu kız hem onu aşkıyla olgunlaştırmış hem güzelliğiyle yeniden ergenliğe döndürmüştü.
Murat asla böyle biri değildi ve olmıycaktı
Yanlızca istediği olana kadar elindekilerle Mutlu olmayı bilen bir insandı.
Ve elinde sadece birkaç günlük söz birde toplu gülüşlerde gördüğü gülümsemesi vardı.
Katy Yalnız Benim Olmalı planı artık devreye sokulmalıydı buda onun hakkında bilinmeyenleri bilmek görülmeyenleri görmek demekti.
Aklında yeni planlarla kendine gelmiş hormonları bastırmış bir şekilde eve döndü.
----
Eve geldiğinde kızlar tek başına otutuyorlardı.
Birkaç dakika geçmiştiki elinde iki demet çiçekle Ümit kapıda görüldü.
Bir demet gerberayı Türkü'ye uzattı.

- Herşeyime en sevdiği çiçek en sevdiği renk.
-Hii hemde kırmızı çok sağol Ümit (sarılırlar)

Diğer demeti de Katy'e uzattı.

-Bu da sana.
-Çok sağol ya keşke almasaydın ne gerek vardı.
-Olur mu canım gerberaları görünce Türkücüğüme alayım dedim birde sana aldım.
-Odunsun Ümit bari söyleme hem veriş tarzın neydi öyle bu da sana ne demek ben senin için neyim?
-Bu nasıl soru Katy sen benim sevgilimsin bilmiyor musun?
-Bilmiyorum üvey kuzeninin bile en sevdiği rengi en sevdiği çiçeği biliyorsun süslü kelimeler söylüyorsun birde üste çıkmaya çalışıyorsun.
-Hayır efendim bence sen gerksiz kıskançlık yapıyorsun.
-Öyle mi söyle madem en sevdiğim renk en sevdiğim çiçek? Hadi bekliyorum söyle bende kıskandığımı kabul edip özür dileyeyim.

Bu soru ardından bir süre sessizlik oldu Türkü şaşkınlık içinde köşeye çekilmiş olanları izliyor.
Ümit karışık bir ifade ile Katy'e bakıyor.
Ve Katy sinirlerini kontrol etmeye çalışsa bile güzel görünüyordu :zaa:
Sonunda sessizliği bozan Murat oldu.
Önce boğazını temizledi ardından.

-Şey beyaz en sevdiğin renk bu çünkü masumiyeti seviyorsun beyaz masumiyet demek
Ayrıca mor renkli tüm çiçekler seni mutlu etmek için yüzünde gülümseme oluşturmak için yeterli

Bu cümlenin ardından Katy'nin çatık kaşları indi.
Yanaklarına pembelik çöktü o an Murat'a bakışı değişti artık yabancı gibi değil yıllardır tanıdığı ve sevdiği biri gibi bakıyordu.
Ama bu durum Ümit'i rahatsız etmiş olacakki hemen savunmaya geçti zeytinyağı misali...

-Sen Benim Sevgilim'in neyi sevdiğini hangi hakla nerden biliyorsun?

Ama Murat ciddiyetini bozmadan ezilmeden cevap verdi.

-Sen beni sorgulamadan önce kendini sorgula sevdiği şeyleri bile bilmeyecek kadar tanımadığın birine bakalım hangi yüzle sevgilim diyormuşsun hala?

Türkü bulunduğu köşede hayranlığını belirtecek sessiz derin bir ıslık çaldı.
Ümit boğazına takılmış bu sözleri hazmetmeye çalışırcasına yutkundu.
Katy ise nedenini bilmediği bir şekilde içinde hissediyordu bu cesur çocuğu sanki aynaya bakıyordu.
Bunların ardından Türkü'ye dönerek.

-Ben odamdayım Türkü birşey olursa seslenirsin.

Daha sonra yavaşca çıktı merdivenleri odada ayak sesleri kaldı birde Katy'de bıraktığı garip mutluluk...
Jack`DaNieLsSs'~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Jack`DaNieLsSs'~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3055
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1694
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Katy Perry yi Beni.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptySalı Eyl. 20, 2011 4:25 am Paylaş

Wonder-ful,Perfect,Amazing,Cool sonracıgıma Ovv yess(Ovv yess olmucaktı burda pardon)
Neysem :
Hayranlıkla okudum diyebilirim.
Özellikle şuna bittim the end misali.
"Yanaklarına pembelik çöktü o an Murat'a bakışı değişti artık yabancı gibi değil yıllardır tanıdığı ve sevdiği biri gibi bakıyordu."

Ümit allah cezanı vermesin sevgilinin şeysini en sevdigi rengi nasıl bilmezsin lan?şey benim sevgilimi,Pardon benim katy'mi.
Cok uzattım:
Fevkalade'nin fevkinde olmuş.6.Bölümü "four" gözle bekliyorum Crying or Very sad
Ve eline sağlık Kevsercim :D
http://katyperryyibeni.tumblr.com
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptySalı Eyl. 20, 2011 4:31 am Paylaş

Jack`DaNieLsSs'~ demiş ki:
Wonder-ful,Perfect,Amazing,Cool sonracıgıma Ovv yess(Ovv yess olmucaktı burda pardon)
Neysem :
Hayranlıkla okudum diyebilirim.
Özellikle şuna bittim the end misali.
"Yanaklarına pembelik çöktü o an Murat'a bakışı değişti artık yabancı gibi değil yıllardır tanıdığı ve sevdiği biri gibi bakıyordu."

Ümit allah cezanı vermesin sevgilinin şeysini en sevdigi rengi nasıl bilmezsin lan?şey benim sevgilimi,Pardon benim katy'mi.
Cok uzattım:
Fevkalade'nin fevkinde olmuş.6.Bölümü "four" gözle bekliyorum Crying or Very sad
Ve eline sağlık Kevsercim :D

Bendende bu yoruma Ovv yess :hehe:
Dimi rezil Ümit bildiğin odun Crying or Very sad
Diğer bölüm Cankuş'un kaleminden bende four gözle bekliyorum.
Ve çok teşekkür ederim Muratcım (:
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptySalı Eyl. 20, 2011 4:50 am Paylaş

Çok Teşekkürler .murat Abi Crying or Very sad
Bu böüm Banamı Ait Ovv.

Valla boş zaman bulabilirsem yazıcam merak etmeyin Crying or Very sad

Elleirne sağlı Kevsom (:
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptySalı Eyl. 20, 2011 4:53 am Paylaş

Çok teşekürler Cankuşum
Bölüm işini olmadı hallederiz aramızda şimdilik takma kafana (:
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 21, 2011 1:10 am Paylaş

Çok güzel olmuş. :zaa:
Yeni bölümü bekliyoruz kızlar ona göre :D
●Ķevseŗ●
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyÇarş. Eyl. 21, 2011 2:01 am Paylaş

Çok teşekkürler canım (:
Jack`DaNieLsSs'~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Jack`DaNieLsSs'~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3055
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1694
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Katy Perry yi Beni.

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 1:33 am Paylaş

New stage or Yeni bölümü is wait kızlar :D
http://katyperryyibeni.tumblr.com
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 1:36 am Paylaş

Crying or Very sad

Beklemede Kalın Bekletin Crying or Very sad
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 1:56 am Paylaş

süper olmuş canım Very Happy
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 2:00 am Paylaş

Teşekkür ederiz (:
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 2:10 am Paylaş

yeni okuyucu geldi çok güzel senaryo elinize sağlık yeni bölümleri merakla bekliyorum
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 2:19 am Paylaş

Teşekkür Ederiz (:
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6593
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4042
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 2:34 am Paylaş

ybbbbbbbbbbb
http://forum.emreaydin.org/
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 2:36 am Paylaş

Bekleyyiin Bekletiin (:
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 2:41 am Paylaş

o nedemek kız yb bugün gelir mi
_' TürkÜmit ' _
Deneyimli
Deneyimli
_' TürkÜmit ' _
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 698
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2702
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar ♥

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyC.tesi Ekim 15, 2011 6:27 am Paylaş

Baya bir bölüm kaçırmışım.Hepsini bi solukta okudum.Ellerine sağlık yeni bölümü merakla bekliyorumm Very Happy
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002168061621#!/profile
_' TürkÜmit ' _
Deneyimli
Deneyimli
_' TürkÜmit ' _
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 698
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2702
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar ♥

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyPerş. Ekim 27, 2011 11:24 pm Paylaş

Yeni Bölümm ?
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002168061621#!/profile
küçük cadı
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
küçük cadı

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyCuma Ekim 28, 2011 4:50 am Paylaş

yaa canselim gelsin artıkın
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyCuma Kas. 04, 2011 10:09 am Paylaş

Hep okuyacağım okuyacağım diyodum okuyamıyordum ama şimdi tüm bölümleri tek solukta okudum.
Bütün bölümler muhteşem olmuş..Yeni bölümü büyük merakla bekliyorum (: ..
Ellerinize sağlık .
/Aleyna/
Forumcu
 Forumcu
/Aleyna/
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 371
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 207
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Merve Boluğur.♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :) - Sayfa 5 EmptyPtsi Kas. 07, 2011 3:04 am Paylaş

zynp ~Tutkun. demiş ki:
Hep okuyacağım okuyacağım diyodum okuyamıyordum ama şimdi tüm bölümleri tek solukta okudum.
Bütün bölümler muhteşem olmuş..Yeni bölümü büyük merakla bekliyorum (: ..
Ellerinize sağlık .

ÇürükÇilekKokusu♥ Katy Perry.Bu Prt Kevsere'e Aittir.Yeni bölüm Syf.15 İyi okumalar Bol yorum yapmalar :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5