Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

♥♥Кűçűĸ AşᵼᴋLaƦ♥♥ 1.ßÖLÜM(KÜLKEDİSİNDEN SİNDRELLAYA)3.sayfada =)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
♥ Ʀɛϒнẳᴨ Ɠȍƙҏιɳȧɼ♥
Üye
 Üye
♥ Ʀɛϒнẳᴨ Ɠȍƙҏιɳȧɼ♥
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 34
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 25
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

♥♥Кűçűĸ AşᵼᴋLaƦ♥♥ 1.ßÖLÜM(KÜLKEDİSİNDEN SİNDRELLAYA)3.sayfada =) Empty
MesajKonu: ♥♥Кűçűĸ AşᵼᴋLaƦ♥♥ 1.ßÖLÜM(KÜLKEDİSİNDEN SİNDRELLAYA)3.sayfada =) ♥♥Кűçűĸ AşᵼᴋLaƦ♥♥ 1.ßÖLÜM(KÜLKEDİSİNDEN SİNDRELLAYA)3.sayfada =) EmptySalı Eyl. 06, 2011 3:52 am Paylaş

1.bölüm
Yine aynı bir sabah, Bu babam hep kurulmuş saat gibimi olmak zorunda?Her sabah saat tam 7'de kalkar, nasıl böyle dakik oluyo anlamıyorum.Kendimi bildim bileli hep aynı her sabah peynir zeytin,reçel,yumurta haaaaaa bide sütümüz var tabi bunların hepsi mecburimiş.Bizim evin anayasasında değiştirilmesi bile teklif edilmeyecek maddelerdendir.Canım babam tek beni düşünür Hem anne hem baba oldu bana.Nerdemiyim ben yatağımın üstünde oturmuş bunları düşünüyorum.♥♥Annemmmm♥♥ o kadar özlüyorum ki onu gerçi hiç görülmemiş bi şey özlenirmiki?Keşke.....keşke bi kerecik görsem annem desem sarılsam ona...babam annemin melek gibi olduğunu söylerdi zaten adıda melekmiş.Ama kötü kader bi kerecik bile melek yüzlü annemi göstermedi bana.Ben 7 aylıkmışım annemin karnında hız tutkunu zengin bi züppe çarpıp kaçmış anneme ben yaşamışım amaaaa annemmmm ölmüş........
Annemin ağzından son çıkan cümle "SEVİLİMİZE İYİ BAK" olmuş.O an koymuş benimn adımı "Sevil" .Ama beni Osman amca ,neriman teyze ve en kıymetli hazinem olan babamdan başka kimse sevmedi.Bense insanları sadece yağmur yağdığında seviyorum; çünkü ozaman boyunları eğik,yüzleri ıslak olur.herkes benim hep olduğum şekle bürünür.Aslında sevmelerini beklemiyorum kim "DİŞTELLİ,GÖZLÜKLÜ,ŞİŞKO" biriyle arkadaş olmak isterki?Ha bide inekliğim var okul birincisiyimdir de.Sınıfın en çirkini en yanlızı en dalga geçilen insanıda benimdir.hiç biri koymuyoda şu yanlızlık okadar çok kötü ediyoki.Yakut var sadece bana dayanan oda çalışkanım diye ve arkadaşı onu bırakıp sadece benim yanım boş olduğu için oturmuştu yanıma.bi dakka yha ne yanlızlığı benim koskoca osman amcam var hıh olooom sizin hiç biriniz yanına gidip konuşamazsınız bile, sonuçta koskaca okul müdürü ama onu tanıdığımı kim biliyo hiç kimse =/bide sbs faktorimiz var zaten ne zaman benim hayatımda testten dersten başka bişey olduki?Tamam ekşın falan istemiyorum ama adrenalin denen bişey olmazmı yha?bide şu ekrem var tabi yeni okul yılın ikinci günüde gerçi benim için birnci gün dün kalp hastası olduğum için kontrole gittik.Fark ettimde orda hayat showdaki doktorlar gibi değil xDEkrem 2011 cehennem okuluunun ilk dönemiin ilk dalga operosyonuna başlar!
Bu çocuktan nefret ediyorum insanların ne olduğuunu kim olduğunu bilmeden her şeyi sayması....piskolojik sorunu var desem o sorununun olduğu kesin.kimsinki sen? Cem yılmaz felan mı?Ama artık roller değişicek o gözlüklü şişman diştelli sevil yok!!!!!O dalga geçirilip küçük düşürülen ,inek damgası yiyen sevil yokk!!!!!!Elmi yaman sevilmi yaman görücez!!!!!!Bu güzelleşme olayıda neriman teyzenin başının altından çıktı teyze diyorum ama 35 yaşında falan ,annem ,babam nermin teyze ve osman amca çok ii arkadaşlarmış.Anlıcan yakın olduğumuz için teyze diyorum.Tek tedavi yolu bulamadığımız yol kalp hastalığım.O kadar bıktımki kollarımın mosmor olmasından heryerimde bi iğne izi olmasından. Tek çare bu,yoksa ameliyatta var ama kurtulma ihtimali "%5" hayatıım sadece bir iğneye bağlı.Neyse duygusala bağlamıyım zaten tam zamanı geldi neyin diceksin babamın kapıya vurmasının.(Tık tık tık)
(Sevil)=kim o? (Murat)(sevilin babası)=Ben kurt baba.Ne istersin?(Sevil)=uyumakkkk (Murat)=ses geldiğine göre uyandın=D
(Sevil)=yok uyanmadım rüyamda konuşuyorum :D(babam içeri girdi gıdıklıcana yüzde beşyüz bin eminim :D )(Murat)=Ben seni şimdi uyandırım. (Sevil)=ahahahahah =D Baba yhaaaa tamam tamam gıdıklanmaktan ölücem şimdi ahahah =D(Murat)=Neymiş?
(Sevil)=babayla dalga geçilmicekmiş =D(Murat)=Eşek prensesi =)(Sevil)=baba?(Murat)=tamam tamam babalarda dalga geçmicekmiş =D(Seivl)=o çok ii fikirde ben onu demicektim.(Murat)=Ne dicektin?(Sevil)=Bazen düşünüyorumda ya sen olmasan?O zaman dünya ykılmış ben olmamışım çokmu?Sen yoksan baba!Hayat ne olur,gülümsemek ne demek,bilebilirmiyim ozaman?Benim için acı olur hayatın diğer adı,çırpınırım,kalkamam ayağa,hissedemem güneşi,göremem yıldızları......
(CANIM babam benim bunlar az bile ona bu sözlerden son ra sarılmamak mümkünmü)
(Murat)=Canım kızım benim ben seni bırakıp nereye giderim hem sen bu sözleri nerden buldun Atilla İlhan falan mı ? =D(Sevil)=yok orhan pamuk =D dalga geçme baba ağazımdan döküldü işte.Hem o kimmiş pabucumun terliği xD(Murat)=Biraz daha saçmalarsan osman kafana atcak pabuçla terliği =D
(ahhaah osman amca bana kıymaz bikerem tamam müdür falnda bi nevi amcam hatat amcamdan öte )
(Sevil)=ahahah =D baba bu yaz sana yaradı dicemde (babam beni öldürücek o nası bakışdır xD)neyse ben osmanlı dayağına girmeden üstümü giyiniyim xD
Ah şu babam sabah sabah yine güldürmeyi başardı beni =) tamam her şey iyi hoşta ben bu şekilde okula nası gidicem ya dalga
geçerlerse ?hııh gerçelerse cevabınıda oturttururum kimmiş onlar ben 2.murat sultanın kızyım xD tamam abartmıyım ama yani Babam da bi nevi sultandır.Bizim formayı anlatırsam beyaz gömlek,şortlu etekli bişey adını daha çözemediğim bi etek cinsi bi =D üstünede hırka yada süveter.Yeni formaymış bu bu ne yha sıcakta gömlek olurmu ki? ama tarz yaparsak olur kollar katlansın tozluklar giiyilsin saçlar düzleştirilsin sevil sultan okula doğru yol alsın.saçlarıma bak yha alendelon gibi iiyiki osman amcanın hediyesi var yoksaaa oo böyle giderdim.hediyesi çok ii bi düşleştirici artı yanında maşa zaten o her şeyin tam takım alır.para cepte tabi =D şaka şaka yane bizde aynı durumdayız beni kızı gibi gördüğü için hep ii şeyler alır.Annem bu güzelliğimi görse napardı acaba? tabi güzellikten anneden laf sokma babadan =D al sana merlin morlu =D son rütuşlarımızda son buldu.Her şey bitti şimdi kahvaltı zamanıı babamın sesini duyar gibiyim.
(Murat)=süslenmeniz bittiyse yemek soframıza çağırıyoruz sizi.(Sevil)=kuş sütüm hazırmı ?ha bide kaz ciğeri ? =D (murat)=yok bizde sadece sevil böreği var murat usta tarafından hazırlandı.oooo bu arada külkediisinden prensese dönmüssün =D (SEVİL)=ben her zaman güzeldim siz fark edememissiniz mösyö.
konuşmamızı böyle ilerledi gitti şimdi kapıdan çıkıyorum
(Murat)=çantanı aldınmı ?kalemliğin defterlerin?(Sevil)=hepsini aldım baba (murat)=harçlık? (Sevil)=onu almadım işte =D baba şu murat bankadan hafralık değilde günlük alsak =D haftalığa talimim baksana çocukların ellerinde paralar sevil onları izliyor benim nie param yok diyor =D (Murat)=bu sene çok çenen açıldı valla geçen sen suspustun.(SEVİL)=sbs nin yarattığı stresten dolayı baba yoksa oo ben hiç konuşurmuyum =Dneyse ikinci murat selim ben gidiyorum sende işe gEç kalma bbb =)
Asıl şimdi başladı her şey şimdi ben nası gidicem noluyo yha daha okula gitmeden bana bakıolar bişey derdimde terbiyem bozulur bişey var sanki =D çirkinken çirkin diye bakarlar güzelken güzel diye bu güzellik başa bela oldu =D şimdi yanıma doluşurlar daha kitap alınıcak yer bulunucak of offffff ...Heleşükür okula giriyorumda her kes girmişş işallah ders başlamamıştır.müdür yrdımcısı orda.
M.yardımcısı=sevil kıızım ne kadar çok değişmissin (sevil)=yok hocam sadece dış görünüş yoksa içim aynı yine okul birinciliğimi korucam merak etmeyin şey bide ben dün gelmedim billiyosunuz doktora gidiyoruz onun için kitapları alamadım.(murat)=aşağı in ordan alıcaksın.(sevil)=tamam teşekkürler hocam (gülümsedi ve gitti bu hocayla gülmeden nası konuşuyorum anlamıyorum öyle ciddi oluyorumki neyse inelim alalım kitaplarımızı bu ne yha gören görene şimdide yakutu görür gibiyim görür giibi değilim tam karşımda ağzıda yarım metre açık eminim güzelleştiğimi söylücek hemen yanaşmaya çalışıcak bu kızdan nefret ediyorum ama onla oturucam offf..offf......
(yakut)=se-ee-vi-l?(Sevil)=(yalancı bi gülümsemeyle )aaaa yakut sendemi burdaydın ?(Yakut)=(beni süzüp)=hıhhı kantinden tost alıcaktımda sen ne kadar değişmissin?(Sevil)=ne gibi ha dışımı söylüyosun kötümü olmuş?(konuşmaya bak yha soruya soruyla cevap veriyoruz xD )(Yakut)=ha--yı-r çok güzel olmussun hala şoktayım.Okulun gözdesi olucana eminim.(gözdelikmi hep öyleydim xD yalakalık yapıyo kendi çapında )(Sevil)=saçmalama yane benden güzeller var hem öyle şeylerde gözüm yok bilirsin!!(nası bilicekki arkadaş bile değiliz gerçi ben kimseyle değildim dim diyorum çünkü neler olucanı kim bilebilirki?)birden böyle mavi gözlü siyah saçlı zayıf bi hoca geldi yeni gelmişti yoksa biz tanırdık yane cansuyla ben.ama afetül devran olduğu kesin holivittten felan gelmiş heralde =D abartmıyorum çok güzeldi. Birden bize dönüp.(hoca)=kızlar kitapmı alıcaktınız?(Sevil)=arkadaşım kantine gelmişti sadece ben alıcam.(arkadşaım hiç gülesim yoktu!)(hoca)=tamam ozaman şimdi dağıtıyoruz.(içeri girdim bu ne yha e dekiler buraya doluşmuş e dekiler serseri tipli maymun cinsi insanalar bide b deki a daki ve c deki kızlar vardı.hoca odadan çıkarken(hoca)=çocuklar siz kitapları alın şunlar 8 lerin hepiiniz 8 siniz dimi?(herkes birden)=evet (sanki koro çalıştırıyoruz xD)sıra bana geldi tam kitabı aldım arkadan bi ses (hoca)=hangi sınıf?(X)=8/D (8/D Mİ? yani biizm sınıftan kim bu ya sesi okadar güzelki.birden arkama döndüm .ama gözleri okadar güzeldiki sanki rüyayı gerçeği her şeyi gösteriyodu hemde her şeyi insan gözleriinnde kaybola bilirdi sevil kendine gel diyip birden yüzüne baktım oydu .....inanmıyorum oydu !!)

evet arkdaşlarr kendi hayatımı yazıcaktım gerçekte annemde babamda var ama daha güzel olsun diye latifeyle beraber böyle bişey düşündük işallah beğenmissiinzdir.ekremle sevilin yaşadıkları benim kendi hayatım olucak.biraz geç geldi farkındayım ama bu bayramdan dolayı oldu 2. bölüm yorumlardan sonra.yorumlarınıız bekliyorum-z =)))) ^^
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: ♥♥Кűçűĸ AşᵼᴋLaƦ♥♥ 1.ßÖLÜM(KÜLKEDİSİNDEN SİNDRELLAYA)3.sayfada =) ♥♥Кűçűĸ AşᵼᴋLaƦ♥♥ 1.ßÖLÜM(KÜLKEDİSİNDEN SİNDRELLAYA)3.sayfada =) EmptySalı Eyl. 06, 2011 3:53 am Paylaş

yeni konu açmasaydın keşke
♥ Ʀɛϒнẳᴨ Ɠȍƙҏιɳȧɼ♥
Üye
 Üye
♥ Ʀɛϒнẳᴨ Ɠȍƙҏιɳȧɼ♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 34
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 25
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/11

MesajKonu: Geri: ♥♥Кűçűĸ AşᵼᴋLaƦ♥♥ 1.ßÖLÜM(KÜLKEDİSİNDEN SİNDRELLAYA)3.sayfada =) ♥♥Кűçűĸ AşᵼᴋLaƦ♥♥ 1.ßÖLÜM(KÜLKEDİSİNDEN SİNDRELLAYA)3.sayfada =) EmptySalı Eyl. 06, 2011 3:54 am Paylaş

ya bilmiyorumki başlık nası değiştiriliyo ?
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: ♥♥Кűçűĸ AşᵼᴋLaƦ♥♥ 1.ßÖLÜM(KÜLKEDİSİNDEN SİNDRELLAYA)3.sayfada =) ♥♥Кűçűĸ AşᵼᴋLaƦ♥♥ 1.ßÖLÜM(KÜLKEDİSİNDEN SİNDRELLAYA)3.sayfada =) EmptySalı Eyl. 06, 2011 3:55 am Paylaş

ımm ilk senaryonda tanıtım gibi birşey yazmışsan yukarıda hemen düzenle yazıyor
ordan değiştirebilirsin

♥♥Кűçűĸ AşᵼᴋLaƦ♥♥ 1.ßÖLÜM(KÜLKEDİSİNDEN SİNDRELLAYA)3.sayfada =)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası