Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyPaz Ekim 30, 2011 1:57 am Paylaş

bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyPaz Ekim 30, 2011 7:10 pm Paylaş

arkadaşlar yarın yb yayınlancak bilginize
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyPaz Ekim 30, 2011 10:42 pm Paylaş

bugun yainlasan olmazmi ? cunkü bikac gun giremiycem ... lutfen bugun yayinla....
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptySalı Kas. 01, 2011 5:56 am Paylaş

6.bölüm
sevil ile bugün 10 ' da buluşucaz . Bugün tarla yok . Önce at bınıcez daha sonra da göl kenarında piknik yapıcaz , sanırım ona çok sert davrandım biraz kafasının rahatlamaya ihtiyacı var en azından derdini bana anlatsın atlara değil . Hemen kalktım tüm hazırlıkları yaptım karbeyaz biraz hırçındır ilk günden onda çalışamaz ben ona bir midilli mi ver sem en iyisi Şehrazat ' ı vermek çiftliğin en sakin atı o hemen kalktımm ve atları hazırladım daha 1 saat ve karbeyazımla gezmeye gıdeyım biraz kac gundur su cadıya daldım kızımıda ihmal ettim .

Hemen kızımın yanına gittim herşeyi de hazırladım eveet şimdi birazcık hasret giderelim bakalım. Gerçekten özlemişim kızımı. Burada neredeyse tek dünyam oydu ama hayatıma birden bir cadı girince onu baya ihmal ettim. Yanına gittiğimde biraz huysuzluk yaptı. Anlaşılan kızım başka bir kızla ilgilenmemi kıskanmış. Söz konusu kadınlar olunca at bile olsa kıskançlık damarları tutuyor demek.. Ama o benim ilk gözağrım.. Gezinirken gözüme kır çiçekleri takıldı. Belkide bu cadıyı yumuşatmak için güzel bir fikir olabilir. Hemen attan inip toplamaya başladım.... Ooo beyaz inciyi al çiçek topla derken saat gelmiş de geçmiş. Hemen şehrazat'ı almaya gitmeliyim çok geç kaldım...*
Mola vermek için küçük bir kaçamak yapıp atların olduğu tarafa gittim. Iyiki de gitmişim. Gitmeseydim bu hayalimi gerceklestireme yecektim belkide. Aslında ilk teklif ettiğinde dalga geçiyor zannettim ama gerçek olduğunu söyleyince bir an sevinçten boynuna atlayacaktım ama tabiki yapamazdım.. Ilk kez böyle mutlu başımı yastığa koydum. Rahat bir uyku çektim. Hatta inanılması güç ama saat 6 uyandım bu sefer ne cam tıklatıldı ne de kafamdan aşağı su döküldü. Galiba bu ekrem bana iyi gelmeye başladı. Hazırlandım kahvaltımı falan yaptım saat 10 a geliyordu hemen çıktım ve onu beklemeye başladım.. Zaman ilkkez bu kadar geçmek bilmedi. Saate baktım 10 u geçiyordu ama ekrem ortalarda yok. Galiba gelmeyecek bende boşuna umutlandım. Tüm sevincim bir anda büyük bir üzüntüye dönüştü. Peki bu üzüntü ata binemeyeceğim için mi yoksa ekrem gelmediği için mi? Üzüntüden saçmalamaya başladım galiba ekrem için niye üzüleceksem! Ben düşüncelere dalmışken karşıdan ekrem göründü. Kaybettiğim sevincim tekrar içimde filizlenmeye başladı.

*

Ah olamaz gelmiş bile. Kapının önüne oturmuş öylece düşünüyordu. Gözlerine hüzün çökmüştü. Galiba gelmeyeceğimi düşündü çünkü beni görünce capon gözleri parladı. Önceden dedim mi bilmiyorum ama gözleri derin anlamlar yüklü gülünce o derinliğin yerini çocuksu bir bakış alıyor ve o an sana yeri mekanı hatta kim olduğunu bile unutturuyor. Çok konuştum ben galiba en iyisi hemen cadının yanına gitmek çünkü sabırsız bir şekilde beni bekliyor..
sevil:Bir an gelmeyeceksin diye düşünmüştüm!
ekrem: Sana söz verdim. Hiç gelmez olur muyum? Hem gelmeseydim sonradan senin gibi bir cadının zulmune katlanmak zorunda kalırdım
sevil:Hiçte bile meleğim ben melek birtek kanatlarım eksik.... Ayrıca o elindekiler benim için mi?
ekrem: Evet al bakalım. Kır çiçekleri beğenir misin bilmiyorum ama görünce toplamak istedim. Zaten birazda bunun için geç kaldım..
sevil:Bayılırım Ne yalan söyleyim ilk kez biri bana çiçek veriyor. Yani çokkez çiçek aldım ama ilk kez biri bir çıkar beklemeden kendi içinden geldiği için çiçek veriyor. Çok teşekkür ederim..
ekrem:Neyse hadi derse başlayım. Sonrasında da göl kenarında piknik var. Kaç gündür çalışıyorsun bugün biraz mola verelim..
sevil:Hadi başlayalım o zaman.

*
Galiba ilk geldiğim günden beri ona biraz haksızlık etmişim. Her zaman yanımda bulunan zengin züppeleri gibi sanmıştım.ekrem onlarla aynı kategoriye koymak ne aptallıkmış. Her ne kadar medeniyet yoksunu falan desemde kendini medeni sanan çoğu kişiden daha medeniymis. Rengarenk kır çiçekleri toplamış. Bu havada nasıl bulduysa.. Galiba yavaş yavaş ısınıyorum bu çocuğa. Ama ne olursa olsun kabuğumu hemen kıramam. Tekrar üzülmek istemiyorum! Neyse hadi derse başlama zamanı.. Ilk anlattığında çok kolaymış gibi geldi tek seferde ata binmeyi başarmıştım. Ama birazda korktuğum için yelesini galiba çok sıkı tutmuşum. Sonuç ben yerdeyim ve ekrem korkmuş bir şekilde benim yanımda. Hiç bozuntuya vermeden kalktım ama canım gerçekten çok yanıyor. Tekrar ata binmeye çalıştım. ekremde yanımda " sevil önce sağ ayağını at. Yok sol ayağını şimdilik hareket ettirme. Atla organize bir şekilde hareket etmelisin" falan dedi. O an çok konuşmasına sinir oldum ama "yanlış bir hareket yaparsan atı sakatlarsın" deyince o an zarar veririm diye korktum ve yine yerdeyim..

*
Ilkkez çiçek aldığını söyleyince çok şaşırdım ama nedenini duyunca ne demek istediğini anladım. Galiba sevilin bu kadar asi olmasında bizim payimiz büyük. Biz derken erkekleri kastettim. Şehzadeyi alıp hemen derse başladık. Acemilik yaşamıyor şaşırtıcı doğrusu demeye kalmadan attan düştü. Hemen yanına koştum anlaşılan canı çok yanmış ama bana belli etmemeye çalışıyor. Tekrar ata binmeye çalıştı bende ona neler yapması gerektiğini söylüyorum. Iki kez daha attan düştü en iyisi bu kız biryerlerini kırmadan bugünkü dersi bitirip piknik yapmaya gitmek. Göl kenarına geldiğimizde büyülenmiş gibi bakıyordu. Galiba birazda acıkmış. Hemen yemeklerin başına geçti. Yemek yerken şirinlik abidesi sanki. Kim der ki bu kızın içinden kocaman bir cadı çıkıyor diye. O yemek yerken bende papatyalardan bir taç yaptım. Sonra yavaşça o ipek saçlarına taktım. Hiç birşey demedi. Gözlerindeki o gülüşü ile teşekkür etti sanki. Çok güzel zaman geçirmiştim.sevilin bilinmeyenlerin i içindeki o fırtınalarnı öğrendikçe kendimi ona daha yaklaşmış hissetmeye başladım. Ama artık gitmek vaktiydi..
ekrem:Hadi gidelim artık saat geç olmuş. Ama güzel bir gündü.
sevil: Evet çok güzel bir gündü..
ekrem:neyse ben karbeyazı ile şehzadeyi almaya gideyim.
sevil:ekremmmmm(dedim ve o bana döndüğünde yanağına küçük bir teşekkür öpücüğü kondurdum. ) Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim.

Kalbim yerinden çıkacak gibi atıyordu gerçekten bu çocuktan etkilenmeye başlamıştım ne yapacağım ben şimdi hep onu kendime bir adım daha yakın hissediyorum. Ama kendimi tutmalıyım sabırlı olmalıyım . Hem o ben olucak sey mı ? Sonra annem dayım ne der ? Oof sevil kaptırma kendini kızım bir uğraş bul kendine ekrem olmamalı benimle . Ben ona uygun değilim ı bu hatta büyümüş keşke ama keşke hayatıma herkesi sokmasaydım su an en büyük pısmanlıgı yaşıyorum o beni asla böyle kabul etmez ..
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptySalı Kas. 01, 2011 8:46 am Paylaş

muhteşem olmuş cnm eline sağlık devamını merakla bekliyorum
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptySalı Kas. 01, 2011 12:31 pm Paylaş

harika olmush devamini en kisa zamanda bekliyorum
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptySalı Kas. 01, 2011 7:55 pm Paylaş

teşekkürler
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyÇarş. Kas. 02, 2011 5:40 am Paylaş

süper olmuş canım
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyÇarş. Kas. 02, 2011 5:47 am Paylaş

saol cnm
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyPerş. Kas. 03, 2011 3:35 am Paylaş

yeni bölüm gesin noluur:)
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyPerş. Kas. 03, 2011 5:11 am Paylaş

bol bolll yorumlardan sonra
sevrem
Yeni Üye
Yeni Üye
sevrem
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 23
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 23
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/10/11

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyC.tesi Kas. 05, 2011 3:59 am Paylaş

çookkk güzel olmuş bayıldım hemen yeni bölüm gelebilir mi
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyC.tesi Kas. 05, 2011 4:01 am Paylaş

cnm maalesef gelemez hem benim ilham perilerimin gelmesi lazım hemde bol boll yorumlarda sonra
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyÇarş. Kas. 09, 2011 8:15 pm Paylaş

bu kadar yorumdan yeni bölüm beklemeyin arkadaşlar beğenmiyorsanız yazmm olur biter
sevrem
Yeni Üye
Yeni Üye
sevrem
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 23
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 23
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/10/11

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyC.tesi Kas. 12, 2011 5:09 am Paylaş

lütfen yazzzmaya devam et senaryon çok güzel
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyÇarş. Kas. 16, 2011 7:01 am Paylaş

peki devam ederim
Fan-Duygu
Üye
 Üye
Fan-Duygu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 35
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 39
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/11/11

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyCuma Kas. 18, 2011 5:27 am Paylaş

super
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyCuma Kas. 18, 2011 5:46 am Paylaş

teşekkürler
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 02, 2011 10:55 pm Paylaş

yeni bölüm isteyen
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 03, 2011 2:40 am Paylaş

bennn
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyPaz Ara. 04, 2011 2:04 am Paylaş

bir kaç kişi daha gelirse yayınlarım
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 23, 2011 8:45 pm Paylaş

yeni bölüm isteyenler
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 23, 2011 11:46 pm Paylaş

bekliyorum yb'ü
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 23, 2011 11:57 pm Paylaş

https://cakiltaslari.forum.st/t28765p7-gozler-yalan-soylemez adlı senaryoma bakarsanız seviniim
tekaşkes
Yeni Üye
Yeni Üye
tekaşkes
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/11

MesajKonu: Geri: ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 24, 2011 1:09 am Paylaş

evet yeni okuyucun tüm bölümleri bir çırpıda okudum ybbb sabırsızlıkla bekliyorum

ankaradan gelen yeni kız 7.bölüm isteyenleri görim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki