Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Sizce Senaryo ES Senaryosu Mu AC Senaryosu Mu Olsun?
ES
~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  I_vote_lcap53%~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  I_vote_rcap
 53% [ 8 ]
AC
~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  I_vote_lcap47%~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  I_vote_rcap
 47% [ 7 ]
Toplam Oylar : 15

YazarMesaj
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 193
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 206
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : JB<3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  Empty
MesajKonu: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyCuma Ocak 21, 2011 4:33 am Paylaş

Bir Aşk Hikayesi........

Not :Bu senaryoyu ••Fancy•• ile birlikte yazıcaz

KARAKTERLER:
Ayçin:22 yaşında çalışkan bir öğrenci. Diğerleriyle aynı sınıfta ve arkadaş grubunun içerisinde. İyi bir doktor olmayı hedeflemiş güzel bir kız. Cenker’den hoşlanıyor.

Sevil:22 yaşında zeki bir öğrenci. O da Ayçin gibi arkadaş grubunun içerisinde kendi halinde bir kız. O da iyi bir doktor olmak istiyor. Ekrem’den hoşlanıyor.

Zeynep:22 yaşında zeki bir kız. O da diğerleri gibi grup içerisinde.Doktor olmak tek hedefi. Cihan’la arası sonra değişecek(Zeynep cihanı pek sevmez cihanda ona inat sevmiyormuş gibi davranıyor.)

Ekrem: Yakışıklı ve zeki bir çocuk. Sevil’den hoşlanıyor ama bunu ona söyleyemiyor.Doktor olmak istiyor.

Cenker: Yakışıklı ve zeki bir çocuk. Ayçin’den hoşlanıyor ama bunu ona söyleyemiyor.Oda doktor olmak istiyor.22 yaşında.

Cihan: Yakışıklı ve zeki bir çocuk. Zeynep’ten hoşlanıyor ama bunu ona söyleyemiyor. Oda doktor olmak istiyor.22 yaşında.

Bakalım bu 6 gencimizin maceraları neler olacak.

~1.Bölüm~

Sevil ile Zeynep sırada oturup ders çalışıyorlardı. Ayçin sınıftan içeri girer, montunu çıkarır ve kızların yanına gelir.

Ayçin: Selam kızlar. Ben de sizinle çalışabilir miyim?
Sevil: Tabii ki. Kitaplarını al gel.
Ayçin: Tamam.

O sırada Cenker sınıftan içeri girer. Bizimkiler yan yana gelir ve ilk hamle Cenker’den gelir.

Cenker: Günaydın Ayçin Very Happy
Ayçin: Günaydın Cenker. Kusura bakma acelem var, görüşürüz.
Cenker: Tamam.
Cenker, onunla bu kadar bile konuşabildiği için içten içe çığlıklar atarken Ayçin ise “keşke daha fazla konuşabilseydim seninle” der içinden. Ayçin kızların yanına gelir.

Ayçin: Kızlar ben geldim.
Sevil:Gel çek bi tane sandalye.

Ayçin sevilin sandalyesini çekmeye çalışır kafa gittiğinden :D

Sevil:Bir sandalye çek dedim benimkini değil :D
Ayçin: Aman ben ne yaptığımı biliyor muyum sanıyorsunuz.
Sevil: Ne yaptığını bilmemenin sebebi ne acaba?
Ayçin: Sevilllllllllllll!
Zeynep: Hadi ama kızlar sizi mi bekleyeceğim ben.

ERKEKLERDEYİZ

Cenker, Ayçin’e saf saf bakarken Ekrem yanına gelir.(Cihanı yazmadım çünkü onu okula gelmedi olarak kabul ettim)

Ekrem: Günaydın aşk çocuğu Very Happy

Cenker onu duymamıştır. Hâlâ Ayçin’e bakıyordur.

Ekrem(parmağını şıklatır Cenker’in gözüne doğru): Hey sana diyorum.
Cenker(şaşkın bir halde): Aman Ekrem ödümü koparttın.
Ekrem: Oğlum dalmışsın uzaklara başka türlü uyanmayacaktın. Yine mi ona bakıyorsun.
Cenker: Napıyım abi. Çok seviyorum onu.
Ekrem: Olum biz sevmiyo muyuz sanki ben onu düşünmeden bir dakka bile geçiremiyorum.
Cenker: Neyse.hadi oturalım sıraya.

KIZLAR

Ayçin: Kızlar ben kitaplarımı almaya giderken cenkerle yanyana geldik.ayy çok tatlıydı yaa.
Sevil:heee sen ondan şaşkındın demekkkk.
Zeynep:bak ayçin kaç kere inkar ettin ama sen bu çocuğu bildiğin seviyosun.
Ayçin:evet kahretsin evetttttttt.

Bu sırada hoca gelir ayçin bağırarak konuştuğu için bütün sınıf ve Neşet ona bakar.
Neşet Hoca:kızım neden bağırıyosun hayırdır böcek mi ısırdı.(Herkes neşetin gülüce onlara kızdığını bildiği için gülmezler.)

Ayçin:şeyy hocam …………………..

Bakalım ayçin ne bahane uyduracak. Yorumları bekliyorummmmmmmmmm

En son aycinlovecenko98 tarafından Ptsi Eyl. 05, 2011 10:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
ayçinnnnn
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ayçinnnnn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2846
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2756
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  Empty
MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyCuma Ocak 21, 2011 4:35 am Paylaş

konun hayırlı olsun devamını bekliyorum =)
zeki doktor
Forumcu
 Forumcu
zeki doktor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 498
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 513
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : gaziantep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hadi kalk gel bul bir bhane birazcık heves biraz cesaret ilk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende EMANET..
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyCuma Ocak 21, 2011 4:38 am Paylaş

devam
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyCuma Ocak 21, 2011 4:39 am Paylaş

teşekkür ederimm Very Happy
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyCuma Ocak 21, 2011 9:45 am Paylaş

~2.bölüm~

Ayçin:hocam ben soruyu yanlış çözmüşüm de doğru cevap buymuş çözemediğim için sinirlendim de.
Neşet:bu ne sinir kızım böyle neyse hadi oturun bakalım.ödevlerinizi yaptınız mı

Bütün sınıf yapmıştır.Neşet ödevleri kontrol ederken bizim kızlar yine konuşmaya başlar

Sevil:paçayı zor kurtardın Ayçin (gülerek)
Ayçin:hahaha çok komik evet neyseki ucuz atlattım.sesim kısılcak galiba
Zeynep:o kadar bağırırsan kısılır tabi kızım bütün kattan duyuldu sesin.
Ayçin:ciddi misin
Sevil:ya saçmalama Zeynep o kadar da değil en azından yandaki ve karşıdaki sınıf duydu :D
Ayçin:üf tamam kapatın bu konuyu artık yeter :D
Zeynep:birazdan sıra bize gelicek önünüze dönün hadii.

ERKEKLER

Ekrem:cenker sence ayçin gerçekten bu yüzden mi bağırdı bana pek öyle gelmedi de
Cenker:evet bende farkettim.eğer onu biraz tanıyosam sebebinin başka bişey olduğunu biliyorum
Ekrem:ya bi sus abi yaa.cenker ya bu seni seviyosa kızlardan biri sormuştur oda bağırmıştır :
Cenker:olabilir mi ki?
Ekrem:ya amma da safsın olum :D ama belki de olur kim bilir
Cenker:yaa o kadar da saf değilim canım abartmaa
Ekrem:hadi hadi önüne bak hadii.

Kızlar ödevleri gösterirken zil çalar.

10dk sonra~
Sevil:ahh kitapları unutmuşum neyse bakarız bi şekilde
Ayçin:hadi gene iyisin bende yedek kitap vardı veririm sana :D
Zeynep:Ee hadi kızlar girelim sınıfa
Sevil:Sağol Ayçin :D
Ayçin:Bişey değil :D

O sırada sınıfın önünden biri geçer bizim kızlar önlerine bakmıyorlardır.Karşıdaki de bakmayınca çarpışırlar.Diğerinin önündeki kahve Sevilin üstüne dökülür.Kahve çok sıcaktır.

Ekrem,sevilin çığlığını duyar ve bişey mi oldu diye koşa koşa yanına gider.

Ekrem:Sevil iyimisin bişey oldu muuu??
Sevil:iyiyimm hatta çok iyiyim birazdan kına yakıcm.. ya deli misin tabiki değilimmmm yandım yaa (Diğerine bakarak) önüne baksana kardeşim yaa.
X:Özür dilerim benim hatam.
Sevil:Tamam hadi git.
(ekreme bakarak):Sen neden geldin böyle cok kötü bişey olmuş gibi :D iyiyim ben
Ekrem:ya ne biliyim seni öyle görünce.......
Sevil:görünce....
Ekrem:görünce....yardım etmek istedim.

şimdilik bu kadar anca yazabildimmmm. iyi okumalar. :D

En son aycinlovecenko98 tarafından Ptsi Ocak 24, 2011 3:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ekrem_sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ekrem_sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 105
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 106
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyCuma Ocak 21, 2011 9:47 am Paylaş

çok beğndim cnm dewamını bekliorum Very Happy
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyCuma Ocak 21, 2011 9:55 am Paylaş

teşekkür ederim :D yarın yazarım yazamazsam pazar günü :D beğendiğine sevindimm :kalpp:
zeki doktor
Forumcu
 Forumcu
zeki doktor
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 498
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 513
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : gaziantep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hadi kalk gel bul bir bhane birazcık heves biraz cesaret ilk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende EMANET..

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyCuma Ocak 21, 2011 10:22 pm Paylaş

süper devamını bekliyomm
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyCuma Ocak 21, 2011 11:06 pm Paylaş

Süper olmuşşş...
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: ~GüZ gÜnLeRi~ ##3.Bölüm geldii## ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyPaz Ocak 23, 2011 1:07 am Paylaş

~3.Bölüm~

Zil çalar ve çıkış vakti gelmiştir.(Biraz çabuk geçiyorum.)

Bizim kızlar buluşup bir yerlere gitme proglramları yapıyorlardır.

Ayçin:Hadi kızlar bir yerlere gidelim.Hem kafamızı dağıtırız.
Sevil:Bence iyi fikir.Zeynep sen ne dersin?
Zeynep:Olur ama eve gidip üstümüzü değiştirelim.Okulun önünde buluşuruz.
S.A:Tamam.

Kızlar anlaşmışlardır.Ancak kızlar orda yalnız olmayacaklardır.Erkekler de orda olacaklardır.Ama birbirlerinden haberleri yoktur.

Cenker:Ekrem ne diyorum biliyo musun.
Ekrem:Hayır Cenker söylersen bilicem.
Cenker:Cihanı da alıp gezmeye gidelim.Ne dersin?
Ekrem:İyi fikir.Hadi üstümüzü değiştirip gidelim.

Bizimkiler üstlerini değiştirip Cihanı almaya giderler.Bu sırada kızlar da okulun önünde bluşmuş alışveriş merkezine doğru yürüyorlardır.Erkeklerde gelmişlerdir ve iki grup farklı kapılardan girerler.

KIZLAR

Sevil:İlk mağazalara bakalım sonra üst kata çıkar yemek yeriz.Sonra biraz daha dolaşır gideriz.
Zeynep:Dur kızım daha yeni geldik.Sen bütün planı yaptın :D
Ayçin:Bence de Sevil bi sakin ol :D Ne bu acele :D
Sevil:Bilmem :D

Kızlar mağazaları dolaşadursunlar biz erkeklere katılalım.

Cihan:Abicim anlayamadığım şey biz neden buraya geldik.
Cenker:Cihan alışveriş merkezine niçin geliniyorsa onun için geldik.
Ekrem:Heh.Süpersin Cenker.Biz alışverişe mi geldik?
Cenker:Yoo.Gezmeye geldik
Ekrem:E alışveriş erkezine alışveriş için gelinir ama.
Cihan ve Ekrem gülmeye başlarlar.Ve.................
Bakalım bizimkilere ne olacak.

Ancak bu kadar yazabildim.Umarım beğenirsiniz.İyi okumalar...
melisse91
Üye
 Üye
melisse91
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 87
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 101
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/10/10

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyPaz Ocak 23, 2011 1:20 am Paylaş

çok guzel dewmmmmmmmmmmmmmmmmmm
caim tatlisko dewwaammmmmmmmmmm
marazali520
Forumcu
 Forumcu
marazali520
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 333
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 342
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyPaz Ocak 23, 2011 5:51 am Paylaş

guzel bir tafsiye adana cakilari
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: ~GüZ gÜnLeRi~ ##4.Bölüm geldii## ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyPtsi Ocak 24, 2011 1:55 am Paylaş

yeni bölüm yazıyorum ama aklımda bişey var acaba heyecanlı biyerde kessem mi kesmesm mi bilemedim siz ner dersiniz???

En son aycinlovecenko98 tarafından Ptsi Ocak 24, 2011 2:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyPtsi Ocak 24, 2011 2:29 am Paylaş

~4.Bölüm~

Ve kızlar ve erkekler karşı karşıya gelir.Hepsinin yüzleri birden bire şaşkınlık ifadesini alıverir.

~Sevilden:

Ayy bak o da burdaymış.Ne güzel oldu böylesi acaba o da beni düşünüyo mudur? Herneyse hiç bişey hissetmiyomuş gibi davranıyım.

~Ekremden:

Sevilimde burdaymış.Çok güzel oldu bu.Keşke hep beraber dolaşsak.Acaba o istermi.Acaba o da beni seviyo mu?Bilmiyorum ama bildiğim tek şey “onu seviyorum,seni seviyorum sevil”

~Ayçinden:

Ahh cenker.Ne kadar da tatlı olmuşsun sen öyle.Bunları yüzüne karşı söyleyebilsem keşke,ahh keşke…

~Cenkerden:

Çinçin güzelimde gelmiş.Ben istemiştim buraya gelmeyi içime doğmuş demekki.İyi ki istemişim gelmeyi. Dayanamazdım sabaha kadar görmemeyi canımın içini...

Ekrem hemen atılır.

Ekrem:Ooo kızlarda burdaymış.Nasılsınız bakalım :D
Sevil:İyiyiz Ekrem sen.
Ayçin:Hey kendi adına konuş belki biz iyi değiliz.
Cenker:Neden değilsin hasta mısın yoksaaaaa!!
Ayçin:Lafın gelişi dedim Cenkercim.
Cenker:Aman Allah korusun.
Ekrem:Bende iyiyim Sevil öyle.Bizim çocuklarla gezmeye geldik.
Sevil:Ne güzel ne güzel.Ama bizim gitmemiz gerekiyor hadi ayçincim.
Zeynep:Hoppp burda bende varım bana bakan yok hiç :D
Ekrem:Merhaba Zeynep.Oldu mu şimdi.
Zeynep:Merhaba Ekrem.Yok canım olmadı :D Tamam tamam görüşürüz :D

Böyle ayrılırlar ve ardından bir çığlık sesi duyulur.Bu çığlık sesi küçük bir çocuktan gelmektedir.Annesi çocuğu farketmeden arkadaşıyla konuşuyordur.Çocuk yerler kaygan olduğu için düşmüştür ve heryeri kanıyordur.Bizim kızlar çocuğu görür ve yardıma giderler.Arkalarından Ekremlerde giderler.

Sevil:Ayy canım canımm nasıl düştün sen öyle.Ayçin senin çantanda bişeyler vardır.Çıkar bakalım çantanı.
Ayçin:Tentirdiyotla pamuk var lazım olur dimi.
Sevil:Ver hadi ver.Şu kadın annesi galiba ona haber ver.Baksana hiç umrunda değil.
Ayçin:Tamam.

Ayçin kadının yanına gider ve durumu açıklar.Kadın koşa koşa çocuğun yanına gider.

X:Ahh ablacım niye koşuyosun ki.Çok acıyomu?
Y:Çok acıyo ablââ çokk.
X:Tamam gel bakalım.Kızlar sizede teşekkür ederim.
A.S:Önemli değil Very Happy

Ekrem,Sevilin bu içtenliğini görünce onu bir daha sevmiştir.Yanına gelir.

Ekrem:Ooo Sevil bakıyorum senin içinde bir melek varmış.
Sevil:Meleklikten değil o kim olsa öyle yapardı.Sen hariç :D
Ekrem:Yok canım bende yapardım.Her neyse görüşürüz.
Sevil:Görüşürüz :D

Cenkerle Ayçin o sırada konuşuyorlardır.

Cenker:Senin böyle iyi biri olduğunu biliyordum.
Ayçin:Teşekkür ederim.Bizim yaptığımızı kim olsa yapardı.
Cenker:Bence yapmazdı.Görmüyor musun kaç tane insan geçti hiçbiri bakmadı çocuğa.Hem sen farklısın senin içinde hiç kötülük yok.
Ayçin:Şımartma beni yaa :D
Cenker(kısık bir sesle):Keşke ömrümün sonuna kadar yanımda olsanda şımartabilsem seni.
Ayçin:Efendim?
Cenker:Yok bişey görüşürüz diyorum :D
Ayçin:Görüşürüz :D

4.Bölümün sonuu

aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyPtsi Ocak 24, 2011 6:11 am Paylaş

arkdşlar bndan snra aslı-cenker_ayçin ile beraber yazıcaz =)
melisse91
Üye
 Üye
melisse91
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 87
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 101
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/10/10

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyPtsi Ocak 24, 2011 6:42 am Paylaş

iyi bir tafsiye
aslı-cenker_ayçin
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aslı-cenker_ayçin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 158
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 147
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/10

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyPtsi Ocak 24, 2011 11:54 pm Paylaş

yrmm ykmu byle olrsa yzmyz ama =(
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptySalı Ocak 25, 2011 1:57 am Paylaş

Süper olmuşşş...
Mine
Deneyimli
Deneyimli
Mine
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2482
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇakıL taşLarından:D

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptySalı Ocak 25, 2011 2:38 am Paylaş

Yeni Okudum Ve Bayıldım!!!
Artık Sıkı Bir Takipçinizim Lütfeen Devamm!!!!=)
:mutluluk:
aslı-cenker_ayçin
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aslı-cenker_ayçin

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptySalı Ocak 25, 2011 4:52 am Paylaş

bu kdrmı Sad
aslı-cenker_ayçin
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aslı-cenker_ayçin

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 4:45 am Paylaş

5.Bölüm

Erkekler alışveriş merkezinden çıkmış kendi evlerine doğru yürüyorlardır, ama Ekremin aklı hala sevildededir

Ekrem:Oğlum niye çıktık ne güzel sevili izliyodum
Cenker:Eko sanki hiç görmüyosun :D
Cihan:abim çagırdı eko istiyosan sen kalsaydın
Ekrem:Tamam lan ne kadar alıngansın gidiyoruz işte :D
Cenker:Annemede haber vermedim lan yürüyün hadi
Ekrem:Cenko sen hala izinmi alıyosun annenden? :D
Cenker:Yok eko maksat annemin kalbi kırılmasın
Ekrem:Tabi canımm tabi :D
Cihan:Oğlum ne çok konuştunuz çeneler degil ayaklar çalışsın hadi hadi

ERKEKLER GİDİVERSİN BİZ KIZLARA DÖNELİM

Sevil:Hadi gidelim artık annemler merak edicek
Ayçin:Şurayada girelim sevil nolur
Sevil:Ay ayçin bu girdigimiz kaçıncı dükkan
Ayçin:Ama sevil daha oje almadık
Sevil:Senin yokmu kızım
Ayçin:Ama bu çok degişik bi renk kızım yeni gelmiş
Sevil:Allahım sen sabır ver.Zeynep ne oldu konuşmuyosun hiç
Zeynep:Sizden fırsatmı kalıyo sabahtan beri susmadınız
Sevil:Ben degil onun yzden
Ayçin:Hayır o
Sevil:Hayır o
Ayçin:o
Sevil:o
Zeynep:Aaaaa ytr ama ben gidiyorum ne haliniz varsa görün
Sevil:Kızdırdın kızı gitti senin yüzünden
Ayçin:Benmi hahayy asıl senin yüzünden
Sevil:Sen
Ayçin:Sen
Sevil:Seninle burda saatlerce konuşabilirdim ama evde beni bekleyen bir ailem var canım
Ayçin:Kaç kaç
Sevil:Yarın alıcam ben senin hesabını
Ayçin:Tabi canım neyse hadi görüşürüz
Sevil:Görüşürüz

Artık herkez evdedir.Yemekten sonra odalarına çekirlirler.

Sevilden
Ekrem benim deniz gözlü sevdigim ben bu akşam ders falan çalışamam yatıyımda rüyamda seni görmesemde bi deniz,nehir,göl fln göriyim ama mavi olsunda!

Ekremden
Oğlum eko bi açılamadın ya neden korkuyosun oğlum yemezya seni yiyebilirde he beklerim ondan sözde ders çalışçaktım zaten ben hep sözde çalışmıyomuyum neyse iyi geceler
japon balığım

Ayçinden
Ah Cenker ah bi açılsan bana bi söylesen seni seviyorum diye sen açıl diye çekmedigim fön sürmedigim oje kalmadı.Neyse uyuyumda gözlerim şişmesin!

Cenkerden
Ah anne ah yedirdin bana yemekleri karnım bi acayip oldu zaten kıza açılamıyorum hem annemin korkusundan hem kendim korktugum için neyse uyumaya çalışıyım belki çimen gözlümü
görürüm rüyamda

Cihandan
''Seni hayal ediyorum geceleri Masamın Soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni olsanda olmuyor istemiyorsun beni'' galiba sana aşkımı en iyi bu sözlerle ifade edeblirim
Zeynebim.. Uyumalıyım beni sevdigini sadece orda görebiliyorum çünki!

Zeynepse eve geldiginde direk uyumayı tercih etmiştir =)=)
aslı-cenker_ayçin
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aslı-cenker_ayçin

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 10:26 am Paylaş

Arkdşlar yarın veya cuma günü FİNAL ypcz
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 8:31 pm Paylaş

Niye ya yapmayn çok güzel bir senaryo
Süper olmuşşş...
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 9:51 pm Paylaş

ama yorumlar çok az eğer az yorum olursa bugün ya da yarın final yapıcaz bizde istemezdik ama hiç yorum gelmiyodu.
Mine
Deneyimli
Deneyimli
Mine
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2482
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇakıL taşLarından:D

MesajKonu: Geri: ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu... ~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...  EmptyÇarş. Ocak 26, 2011 11:29 pm Paylaş

Yaa hayırr!! Sakınn!! Süpeer!!! Ben varım işte sürekli yorum atarımm -,- Final yapmanız saçma olurr =)) süpeer.

~GüZ gÜnLeRi~12.Bölüm -Hain Planlar~Tehlikeli Oyunlar - "aycinlovecenko98 senaryosu...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki