Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 193
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 206
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : JB<3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Empty
MesajKonu: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyPaz Mart 24, 2013 6:33 am Paylaş

Yazın başındayız.Okul yeni bitmiş,herkeste bir rahatlama hissi ve tatil isteği var.Ama bu yaz,diğerlerinden çok farklı geçecek.Neden mi ? Okuyun ve görün Very Happy

Tanıtım yapmaya gerek duymuyorum karakterleri hepimiz tanıyoruz zaten :D Sadece 17 yaşında olduklarını bilin yeter :D

1.Bölüm~ "Hep geç kalıyorsun !"

Ayçin

Just shoot for the stars
If it feels right
Then aim for my heart
If you feel like
And take me away, make it okay
I swear I’ll behave

You wanted control
So we waited
I put on a show
Now I make it
You say I’m a kid
My ego is big
I don’t give a sh*t
And it goes like this

Sabah alarmımın güzel müziğiyle uyanmıştım.İnsanın uyanmasını sağlayan şeylerden birisi de sevdiği bir müziğin çalmasıdır bence.En azından benim için öyle.Hafif bir esnemeyle rahat ve yumuşak yatağımdan kalkarken aklımdan çıkmaması gereken bir şey şu anda aklıma gelmişti.Bugün okulun son günüydü ! Hemen kalkıp hazırlanmaya başlamam gerekiyor.Tamam,dur.Telaşa gerek yok.İyiyim ben.Tamam.Şimdi daha yeni kalkmışım gibi yapacağım.Evet.Çalan şarkının devamını söylerek kalkıyorum.

Maybe it’s hard
When you feel like you’re broken and scarred
Nothing feels right
But when you’re with me
I make you believe
That I’ve got the key.

Wuhuuuuv.İşte bu.Bu şarkıyı seviyorum yaaaaa.Neyse.Eğer biraz daha söylemeye devam edersem gerçekten geç kalacağım.Yatağımdan kalkıp kemiklerimi esnettiğim sırada annemin kızgın ama tatlı sesi odamı doldurdu.

"Ayçiiiiiiiğğğğğğğn."
"Söyle canımmm."
"Hadi kalk bugün okulun son günü."
"Tamam tamam kalktım geliyorum."

Üstümü başımı düzeltip elimi yüzümü yıkamak için odamdaki lavaboya gittim.Yıkadıktan sonra gözüm aynaya takıldı.Mutluydum.Çünkü okul bitiyordu.Heyy millet !! Okulun bitmesi herkesi sevindirir.Öyle bakmayın bana.

"Hadi kızım Ayçin.Bugün okulun son günü.Yaz seni bekliyor."

Kendi kendime gülümsedim ve aşağı inmeye başladım.Evimiz iki katlıydı ve benim odam yukarıdaydı.Bu yüzden her gün merdiven inip-çıkmak zorundaydım.Şu merdivenler kuruttu beni ! İncecik oldum ine çıka.Yoruluyorum yaaaaa.Gerçi asansör yaptıracak halimiz yok ya,değil mi ? Eh evet,kafam biraz iyi.Sabah kalkınca böyle oluyor.Bizimkiler alıştı,siz de alışırsınız.Aman Allah'ım kendi kendime konuşmaya başladım.Deliriyorum sanırım.

Merdivenleri adeta bir jet hızıyla inerken--aslında tam olarak ata binmiş gibi yukarı aşağı sallanarak iniyordum--annemin her zaman içinde bulundurduğu anaç tarafı yine ortaya çıkmıştı.O dikkat etmemi söylerken bense tamam diye geçiştiriyordum.Tam 15 yıldır bu merdivenleri bu şekilde iniyordum.Toplasanız sadece 2-3 kere ayağımı burkmuşumdur.Ya da 4-5.Dur bir dakika, 5-6 kez de olabilir.Her neyse.Bir şey olmaz yani.Boşverin.

Aşağıya indiğimde kahvaltı sofrasıyla uğraşan annemin yanağına ufak bir öpücük kondururken neşeli bir sesle "Günaydııııııııııııııııııııııııııııııııııııın" diye şakımıştım-bağırmış hatta böğürmüş te olabilirim.-Annem benim neşeli halime sevinmiş gibi duruyordu,ama bu mutluluğun derinliğindeki şaşkınlığı gözlerin okuyabiliyordum.Eh,haliyle.Yeni toplayabilmiştim kendimi.Bilirsiniz işte,sorunlar sorunla sorunlar.Her neyse.Ama iyiyim.

"Ne bu neşe kızım ?"
"Anne,bugün okulun son günü.Bırakta neşeli olayım." Haklı bir neden.
"Aman aman,tamam.Bir şey demedim.Allah arttırsın bu neşeyi."
"Sağol annecim."

Bir-iki ufak bir şey atıştırıp dişlerimi fırçaladım ve hazırlanmaya başladım.Bugün son gün olduğu için serbest gitmemize izin vermişlerdi.O yüzden ne giysem ne giysem diye düşünecektim şimdi.Hatta düşünüyorum.Hım,ne giysem ki şimdi ? Gerçi ne giyeceğimin pek bir önemi yok.Neden bu kadar özen gösteriyorum ki,boşver.Elime kısa siyah bir şort,siyah yüzücü badisi aldım.Altına da siyah vanslarımı giyecektim.K*çımı yırtarak siyah yaptırdığım ve bununla kalmayıp bir kısmına mavi boya yaptırdığım saçlarımı hafifçe düzleştirmiştim.Çünkü zaten düzdü.Güzel.Üstümü hemencecik giyinmiştim.Şimdi de siyah göz kalemi.Tamam.İşte hazırım.Yanıma yeni aldığım deri-tabii ki sahte,orjinal alacak değilim dimi :D- çantama gerekli malzemeleri yani su,telefon,cüzdanım falan koydum,ayakkabılarımı giydim,dışarı çıktım.Kapıyı kapatmadan önce içeri doğru döndüm ve anneme aynen şöyle bağırdım:

"Anneğğğğğğğğğğ.Çıkıyorum ben.Hadi bb."

Evet,aynen böyle söyledim.Ve cevabını beklemeden yürümeye başladım.Sevil'le her zaman buluştuğumuz yere geldim ve beklemeye başladım.Bekle,bekle,bekle.10 dakikadır bekliyordum.Ve en sonunda telefonumu çıkarıp Sevil'e mesaj yağdırmaya başladım.Beni bekletmemesi gerektiğini biliyordu.Pekala,çok tepki gösterdiğimi düşünebilirsiniz.Ama bir insan her gün birini 45 dakika bekletir mi ya ?! Her gün 45 dakika beklemek zorundamıyım ben seni Sevil ?! Sus Sevil,konuşma Sevil.Her gün olduğu gibi bugünde ağaç olmuştum beklerken.Beklediğim 30 dakikanın sonunda sevil yolun başında göründü.Hah,şükürler olsun ya !

"Nerdesin kızım sen ?! Ben hep beklemek zorunda mıyım seni ?!"

"Tamam yaaa.Alt tarafı bir 5 dakika bekledin." Kafasını kopartmamı istiyor herhalde.Çıldıracağım ya.

"5 dakika mı ?! Tanrım ! Sen beni deli mi edeceksin ?! Benim seni beklediğim dakikaları toplasak bir ömür çıkar be ! Neyin 5 dakikası ?! Hem sen ayarlamadın mı buluşma saatini ? Hep geç kalıyorsun !"

"Tamam tamam hadi yürü." Al işte her zaman ki gibi geçiştiriyor.Ne zaman haksız olsa bunun üstüne gitmek yerine geçiştirmeyi tercih eder canım arkadaşım.Yolda yürümeye başlamıştık,neyle karşılaşacağımızı bilmiyorduk tabi...

Eveetttttt yeni bir hikayeyle karşınızdayım ! Umarım ilk bölüm hoşunuza gitmiştir.Sanırım biraz uzun oldu :D Kendimi kaptırınca böyle oluyor işte.Yazmayı özlemişim ne zamandır uğrayamıyorum siteye.Her haftasonu hatta mümkün olduğunca çabuk bölüm yazmaya çalışacağım.Şuanlık Ayçinin ağzından devam ettirmeyi planlıyorum ama duruma göre değişebilir.Hikayenin isminin 'Kamp Ateşi' olmasının nedenini yakında öğreneceksiniz canlarım.Tekrar umuyorum ki beğenmişsinizdir.İki çiftide işin içine sokmayı planlıyorum ama biliyorsunuz ki evdeki hesap her zaman çarşıya uymaz Very Happy) Sizi seviyorum ve yorumlarınızı bekliyorummmm :* <3<3

En son aycinlovecenko98 tarafından Çarş. Mayıs 08, 2013 10:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
.Öykü.
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
.Öykü.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 263
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 274
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/04/12
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : maNga
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyPtsi Mart 25, 2013 1:17 am Paylaş

Çok severim kamp hikayelerini falan , öyle bir şey olacak sanırsam.

Bir an evvel yeni bölümü yaz lütfen.

AyCen senaryosu yok şu aralar hiç. -,-
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyPtsi Mart 25, 2013 6:39 am Paylaş

Yorumun için sağol hayatım <3 Evet kamp hikayesi olacak sevdiğin gibi Very Happy Yeni bölümü yazmaya başlıyorum ama bir kaç tane daha yorum gelirse süper olur <3
|Mina
Yeni Üye
Yeni Üye
|Mina
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 25
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 25
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/12

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyÇarş. Mart 27, 2013 12:48 am Paylaş

Ben de beğendim yb çabuk gelsin. Bölümler eklendikçe yorum gelir nasılsa.
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyÇarş. Mart 27, 2013 6:17 am Paylaş

Teşekkür ederim canım <3 Yazmaya başlıyorum o zaman Very Happy <3
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyÇarş. Mart 27, 2013 7:27 am Paylaş

2.Bölüm~"Dipnot:Yoksa izin alamazsın."

Hatırlatma :

"5 dakika mı ?! Tanrım ! Sen beni deli mi edeceksin ?! Benim seni beklediğim dakikaları toplasak bir ömür çıkar be ! Neyin 5 dakikası ?! Hem sen ayarlamadın mı buluşma saatini ? Hep geç kalıyorsun !"

"Tamam tamam hadi yürü." Al işte her zaman ki gibi geçiştiriyor.Ne zaman haksız olsa bunun üstüne gitmek yerine geçiştirmeyi tercih eder canım arkadaşım.Yolda yürümeye başlamıştık,neyle karşılaşacağımızı bilmiyorduk tabi...

Tam karşımızda yani teknik olarak okulun yakınlarında kavga vardı.Bizim okulda olan doğal şeylerdi bunlar.Yani neredeyse her hafta kavga vardı.Çoğuna şahit olmuştum-ki isteyerek değil,çıkışlarda filan-.İlk zamanlarda korksam da artık alışmıştım.Sevil'le birlikte kenarlarda köşelerde-hayır kadehlerde şişelerde ben kalbimden başka yerde inan seni bulamadım diye şarkının devamını getirmeyeceğim-sıvışıp sıvışıp yürürken bir yandan da kimlerin kavga ettiğini öğrenmeye çalışıyorduk.Her okulda belli başlı birileri vardır sürekli sorun çıkartan.Her ne kadar bakmaya çalışsam da ortalık karmakarışık olduğu için bir şey göremedim."Heytt açılın lan göremiyorum" diye dalarmışım kavganın ortasına...Hiğğ düşünemiyorum bile.Sağ duyulu yanım bunu yapmamı engelliyor.Eh,iyi ki de yapıyor.Yoksa başıma gelecekleri düşünemiyorum.

Alelacele okula girmiştik.Nedenini sormayın ben de bilmiyorum.Orada hemen bizim kızlarla buluştuk.Bu her sabah düzenli olarak yaptığımız bir şeydi.Sonunda bir yıl daha bitiyordu.Ve ben de bitmiştim.Lanet olasıca matematik,senden 3 aylığına da olsa kurtuluyorum.Hey okuldaki sersemler,sizden de kurtuluyorum ! Tabii arkadaşlarım haricinde bunlar.Saçmaladım.1-2-3 tıp.

Nedenini hiç bir zaman anlayamayacağım bir nedenden dolayı karneleri bize sınıfta değil de bahçede veriyorlardı.Hava sıcak olduğundan olabilir mi ? Eh,hayır.Sanmıyorum.Hımm,neden ki o zaman ? Biri bana açıklasın ! Her neyse,boşverin.Zaten pek bir önemi yok.Sonuçta alıyor muyuz ? Alıyoruz.Yaz tatili var mı işin ucunda ? Var.O zaman no problem no question(soru).

En yakın arkadaşlarımdan biri olan Gizem'in-ki bayağı yakın yani çok yakın böyle çoookkk yakın yani-sesiyle olduğum yerde sıçramıştım.Gizem,ben bir de Sevil çok yakındık.Her tenefüs beraberizdir.Her anımız beraber yani.Aldığımız her şey üçümüzün arasında döner durur yani.Kardeş gibiyiz.

Gizem:"Ee,Sis.İzin alabildin mi kamp için bakalım ?"
-"Anaaaa.Unuttum ya ben onu la.Kanka eve gidince ilk işim sormak olacak valla."
Sevil:"Tabii kardeşim.Eminim öyledir.Tam olarak 3 aydır yani 90 gündür aynı şeyi söylüyorsun ama icraat yok."
-"Sus be.Tamam sorcaz dedik ya işte.Uzatma."
Gizem:"Hım,tabii.Kesinlikle."
-"Lan delirtmeyin beni.Basar giderim haa."
Gizem:"Sıkıyosa gitsene yavrum.Git de gör anyayı konyayı :D"
-"Bilerek mi yapıyosunuz lan ? Tamam sustum.Gitmiyorum bir yere.Gitmiycem !"
Sevil:"Lan Ayçin sus bi artık kafamı şişirdin dır dır dır.Bu da kafa be kızım."
-"İyi.Tamam.Peki."

Kelimenin tam anlamıyla okulun bahçesinde mal mal bekliyorduk.Verin şu kağıtları da gidek artık ya.Alt tarafı tatile gidicez ya ne ki bu seramoni.Şimdi müdür gelecek,iki buçuk saat konuşacak.Biliyorum hepinizin okulunda var böyle müdürlerden.Çoğu kel ve gözlüklüdür.Ve durmadan konuşurlar.Bizim ki konuşmayı da beceremiyor o derece yani.Neyse.

Bayağı bir zamandan sonra sonunda seramoni bitmiş karneler dağıtılmış kısaca bir tarafımıza tekme basılmıştı.Evlere dağılırken Gizem ve Sevil'den gelen tonlarca uyarıdan sonra artık rüyamda bile kamp'ı göreceğim muhtemelen.Kafamın etini yediler resmen ya.En son bu kadar ısrar ettikleri zaman bayağı uzakta olan bir alışveriş merkezine gitmiştik.Sonu yine acı,sonu yine hüsran.Başımıza ufak tefek belalar gelmişti.Bir daha oraya gitmeyeceğime dair yemin etmişliğim vardır,doğrudur.En azından yalnız başıma gitmem yani.

Elimdeki anahtarla evin kapısını açtığım sırada-anahtarla açacağım tabi neyle açabilirim başka- anneme sesleniyordum.

-:Anneeeeeeee.Ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiim.

Annem yine mutfaktan çıktı.Mutfak işleri hiç bitmez zaten.Ben henüz o işlere bulaşmamıştım.Ki bulaşırsam sonu felaket olur.Muhtemelen annemin eski porselen takımlarını binbir parçaya ayırırım ve annem de beni keser.Bum ! Kafamda oluşturduğum cinayet senaryolarını bir kenara bırakıp ayakkabılarımın bağlarını çözdüm,çıkardım ve yerine koydum.

Annem:"Hoşgeldin yavrum."
-:"Anne sana bişey diycem."
Annem:"Söyle kızım ne oldu ?"
-:"Şimdi Gizem le Sevil var ya." Kızmasını engellemek için elimden geldiğince ertelemeye çalışıyordum.Eğer annem izin verirse babam kesin verir.
Annem:"Dökül kızım.Dökül.Ne isteyeceksin gene söyle ?"
-:"Biz kampa gitmek istiyoruz.İzin versennnn ???" Gözlerimi kırpıştırmıştım sevimli görünsün diye.Böyle yapınca dayanamıyor ahhaha :D Eh,evet koz olarak kullanıyorum bunu.Üzügünüm annecim.
Annem:"Tamam tamam bakarız." Bakarız diyorsa %75 izin verir demektir.O %25 lik kısmı ise bir planı olabilir.Allah'ım nolur planı olmasın nolur.

Yanağından alelacele-bu kelimeye taktım yalnız-öptükten sonra koşa koşa odama çıktım ve Gizem'i aradım.

Gizem:"Allah aşkına bana izin aldığını söyle."
-:"Sana da merhaba canım."
Gizem:"Hee merhaba canom merhaba.Eee aldın mı izin ?"
-:"İyiyim canım ya sen nasılsın."
Gizem:"İyiyim canım iyiyim.Konuş hadi.Aldın mı izin ?"
-:"%75 evet."
Gizem:"%25 lik kısım ne lan peki ?"
-":[i]Bilmiyorum abi.Her şey olabilir.Planı olabilir.Bana bütün yaz temizlik yaptıracak olabilir.Her şey olabilir yani her ihtimali göze almalıyız."
Gizem:"[i]Tamam konuşurum ben Nergis teyzeyle."
-"[i]Sen sözü dinlenicek insan mısın ki lan ahahhah :D"
Gizem:"[i]Birileri kampa gitmek istemiyor sanırım."
-:"[i]Aa canım arkadaşım benim.Alırsın tabii.Neyse hadi kapatıyorum bb." dedim ve cevabını beklemeden telefonu suratına kapattım.Huyum böyle ne yaparsın.Telefonu kapattıktan sonra bir klik sesi tekrar telefonuma odaklanmamı sağlamıştı.Gizem mesaj atmıştı ve aynen şöyle yazıyordu:

[i]"Bu telefonu suratıma kapatmanın cezasını sana yaptıracağım işlerle çekeceksin canım Very HappyVery Happy

Not:Hele bir yapma.
Dipnot:Yoksa izin alamazsın ! Very HappyVery Happy "
.Öykü.
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
.Öykü.

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyÇarş. Mart 27, 2013 9:08 am Paylaş

Çok sevdim ben bunu ya , ne kadar pozitif bir kız bu Ayçin böyle.

Gerçi siyah saçlı halini hayal etmekte azcıcık zorlanıyorum ama yakışır bence..

Üslubunu çok sevdim gerçekten , devam etmelisin. ^^

|Mina
Yeni Üye
Yeni Üye
|Mina
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 25
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 25
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/11/12

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyÇarş. Mart 27, 2013 9:18 am Paylaş

evet ya çok neşeli capcanlı bi karakter olmuş

devam et lütfen
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyPerş. Mart 28, 2013 9:00 am Paylaş

Ayyyyyyyyy çok teşekkür ederimmm yaaaa sizin beğendiğinizi görmek,yorumlarınızı okumak beni çoooooooooooooooooooooooook mutlu ediyo nasıl mutlu oluyorum anlatamam <3 Very Happy Yeni bölüm yakınlarda gelir <3<3<3
.Öykü.
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
.Öykü.

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyPerş. Mart 28, 2013 9:51 am Paylaş

Biz teşekkür ederiz , canım.

Şu sıralar forum pek bi' boş e malum iki sene oldu dizimiz biteli ama yine de zamanla yeni okuyucular edineceğine inanıyorum. ^^
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyCuma Mart 29, 2013 5:52 am Paylaş

İnşallah canım <3 Evet aynen dediğin gibi pek bi boş forum dizi bitti biteli.Ben diziyi de özledimm eski forumu da Sad ...
aycinlovecenko98
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aycinlovecenko98

MesajKonu: Geri: Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !" EmptyÇarş. Mayıs 08, 2013 10:00 am Paylaş

Selam millet ! Aslında bölümü bayağı önce yazmıştım lakin bilgisayarımda bir problem çıktı ve paylaşamadım.Az önce hallettim ve halleder halletmez bölümü paylaşıyım dedim ! <3 Keyifli okumalar Very Happy <3

3.Bölüm~"Çok havalı attım !"

Hatırlatma:

Gizem:"Tamam konuşurum ben Nergis teyzeyle."
-"Sen sözü dinlenicek insan mısın ki lan ahahhah :D"
Gizem:"Birileri kampa gitmek istemiyor sanırım."
-:"Aa canım arkadaşım benim.Alırsın tabii.Neyse hadi kapatıyorum bb." dedim ve cevabını beklemeden telefonu suratına kapattım.Huyum böyle ne yaparsın.Telefonu kapattıktan sonra bir klik sesi tekrar telefonuma odaklanmamı sağlamıştı.Gizem mesaj atmıştı ve aynen şöyle yazıyordu:

"Bu telefonu suratıma kapatmanın cezasını sana yaptıracağım işlerle çekeceksin canım Very HappyVery Happy

Not:Hele bir yapma.
Dipnot:Yoksa izin alamazsın ! Very HappyVery Happy "

Tamam.Bittiğimin resmidir bu.Gizem beni bitirecek ! Dur bi,sakin olmalıyım.Şimdi,en fazla ne yapabilir ki ? Hayır ne yapabilir yani ? YOK ARTIK ! Yok ya,o kadar yaptırmaz herhalde değil mi ? Eğer Gizem'i biraz tanıyorsam,ayakkabı bağlatmaktan diş fırçalatmaya kadar her şeyi yaptırır ! Hass.... Denize düştüm,Gizem'e sarılacağım demek oluyor bu.Off.Bittim ben.Bittim.Gizem en son benden intikam alacağı zaman çok pis şeyler olmuştu.Düşünmek bile midemi bulandırıyo lan.Neyse.

Dişlerimi şarkı eşliğinde fırçalarken bir yandan da dans ediyordum.Müzik doğamda var,napıyım yani.Açıkçası hiç uyuyasım yoktu.Düşündüm düşündüm ve...Aklıma bir fikir geldi ! Kızları bize pijama partisi yapmaya çağıracaktım.Harika bir fikir.Ama ilk annemden izin almam lazım.Kızacağını sanmıyorum aslında ama haberi olması lazım yine de.Hem şu kamp meselesini gözden geçirmeliyiz.

-:"Anneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Annee.Aaaaaaannee."
Annem:"Ne var kızım ne istiyorsun ?"
-:"Kızları bize yatıya çağırabilir miyiiiiiiiiiiiiiim ?"
Annem:"Nereden çıktı şimdi bu Ayçin ?"
-:"Ya sıkıldımm.Hemşu kamp meselesini konuşuruz.Hadiiiiiiii."dedim ve gözlerimi kırpıştırdım.Hadi izin ver annee.
Annem:"İyi öyle olsun bakalım çağır."
-:"Süpersin sen bitanesin annişkom."
Annem:"Hıhı hadi."

Hemen yukarı çıktım ve kızları arayıp haber verdim.Derin'i de arayıp gelmesini istedim.Derin benim kuzenim ve çok kafa bi kızdır.O birazdan burada olur çünkü yan binada oturuyorlar :D Kızlar geleceklerini söylediler.Ama bir eksik var sanki.ABUR CUBURLAR ! Maratoncu havasıyla odamdan mutfağa depar attım ve evde hiç eksik olmayan abur cuburları hazırlayıp yukarı çıkardım-bunları annemden gizli yaptım çünkü beni öldürür,sabahta o görmeden temizleyeceğim-.Herşey tamamdı.Şortlu pijamamı üstüme geçirip zorla aldırdığım tabletimi alıp ufak partim için playlist hazırlamaya başladım.Arka planda müzik olunca daha güzel oluyordu.Güvenin bana millet.Tam işimi bitirmişken kapının çaldığını duydum.Kesin bizimkiler !

Aşağı indim ve tahminlerimde yanılmadığımı anladım.Kısa(!) bir merhaba hoşgeldin nasılsın annen baban nasıl dersler nasıl muhabbetinden sonra nihayet yukarı çıkabilmiştik.Kızlar sırayla üstlerini değiştirdiler falan derken parti de başlamıştı.Parti dediğimse ufak bi buluşmaydı işte.Hayır sonuçta ben,Gizem,Sevil ve Derin vardı.Bu arada Derin aynı zamanda Gizem ve Sevil'in kankası oluyor.

Dedikodular birbirini açarken sıkıntıdan Gizem'e yastık fırlatmıştım.Ve yastıktan bir iki tüy süzüldü.

-:"Vay canına,çok havalı attım ! Kuş tüyü bile çıktı,ehehe."
Gizem:"Öyle havalı atılmaz böyle havalı atılır."diyerek başka bir yastığı sertçe bana atmıştı.Ve yastıktan bayağı bir kuş tüyü çıkmıştı.Ve böylelikle de yastık savaşı başlamıştı.Annem bizi böyle görse beni ayaklarımdan tutup tavana asar.Ciddiyim.Yastıkları ne hale getirdiğimizi öğrenmeye kalbi dayanmaz muhtemelen.Kendisi tam bir temizlik hastasıdır çünkü.Evde ufacık bir toz olmasın,amman Allah ! Ortalığı ayağı kaldırır.Ben ise tam tersiyim,ehe. :D

Yorulup sonunda kendimi yatağa atmıştım.Saat henüz geç değildi hatta neredeyse hava bile karamamıştı.Annemler bu saatte uyumazlar.Hatta muhtemelen babam maç özetlerini izleyip adamlara nasıl futbol oynanacağını öğretiyordur.

Usul usul aşağı indim.İkisi de televizyona dalmışlardı.

-:"Anniş,babiş.Ben size bişey diycem."
Annem:"Söyle kızım."
Babam:"Ne oluyor Ayçin ?"
-:"Şeyy.Biz kızlarla kampa gitmek istiyoruz da.Lütfen izin verin noluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur."
Annem:"Ben bilmem kızım babana sor."
-:"Baba ?"
Babam:"Kızım ben ne bileyim annene sor asıl."
-:"Anne ?"
Annem:"Baban git derse gidersin."
-:"??"
Babam:"Ben karışmam ne isterseniz yapın."
-:"Eee karar verin artık !!" "Anlayamadım ?!" tarzı bakışları görünce ses tonumu inceltip yüzüme tatlı bir ifade yerleştirmiştim.
-:"Eh,yani siz bilirsiniz bir şeyler söyleyin artık."dedim.
Babam:"İyi maden çok istiyosan git."
-:"Yaşa be baba ! Bitanesin sen !"
Babam:"Tamam tamam hadi git deli kız."

Sevinç dansımı yaparak yukarı çıkmıştım.Çünkü bu sayede Gizem'in işkencelerinden kurtulacaktım-kısmen-.Kızlara ufak bir şaka yapmayı düşündüm.Oyunculuk yeteneğimi kullanıp odaya üzgün üzgün girecek ve izin vermediklerini söyleyecektim.

Yüzüme en üzgününden bir ifade yerleştirip odaya girdim.

Sevil:"Ee noldu ? Ne dediler ? İzin verdiler mi ? Söylesene kızım !"
-:"Maalesef kızlar.Sizinle kampa gelemeyeceğim."
Gizem:"Ne ?! Nasıl ya ? Oooofff Sad"
Derin:"Kuzen bi de ben konuşayım teyzemle ? Belki bana izin verir ?"
-:"Yok kuzen boşuna uğraşma.Kızlar maalesef işte gelemiyorum."
Sevil:"Ya gerçekten mi ?"
-:"Hayır."
Sevil:"Şaka mı yapıyosun sen ?"
-:"Evet."
Gizem:Yani izin verdiler mi ?"
-:"Eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetttttt"diye sevinçle bağırıp zıpladım.Sonra sarıldık filan.

~Saatler sonra,saat 05:30~

"Bir teeeeek seeeeen eksiiiiiksiiiiiinn işim gücüm heeerşeyim tamaam..."beraber şarkı söyleyerek dedikodu yaparak saatler geçirmiştik.Onların enerjisi tükenmişti ama hala uyumamıştık,bende o güzel(!) sesimle onlara konser veriyordum.Aklıma ne gelediyse söyledim yaklaşık 10 tane şarkı :D Yorulmuştum.Birden bir ağırlık hissettim.Gözlerim yavaş yavaş kapanıyordu.Ve bum! İyi geceler... Very Happy

Kamp Ateşi~ 3.Bölüm:"Çok Havalı Attım !"

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası