Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Melegim <3 4.bölum s.3

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 785
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 544
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : ORDAN
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit kantarcilar<
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Melegim <3 4.bölum s.3 Empty
MesajKonu: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyC.tesi Mart 03, 2012 3:18 am Paylaş

Arkadaslar yeni bir seneryoya baslamak istedim , insallah begenir ve okursunuz .
Bu arada diger senaryolarim. KALBIMIN SESI, ASKIN ilaci varmidir...

Melegim

1.bölum

bir haziran aksamiydi , gunes yeni batmisti sicakligi yeni esintiler yer almisti. Hafif bir ruzgarla yururken , ve sokak lambalari yolu aydinlatirken ,birden karsima okyanuslar cikmisti. Sessizlik ikimizide ele almisti, benim konusmaya hakkim yoktu. Onuda benide mahvettim
Suc benimiydi gercekten?
O an anladimki ne olursa olsun onu unutmak , onu yasayabilmek mumkun olmayacakti.
O benim herzaman imkansizim olarak kalicakti.
(ic ses)S: yanindan geciyorum , ama elimi sen degil o tutuyor. Sen degil bir baskasi. Maalesefki o hep benim yanimdaydi, sen degil. Elimdeki onsuz bir saniye bile nefes almami izin vermiyordu..
bunaliyordum , aci cekiyordum cunku o aksam o adamin yanan gözlerini aci cektigini gördum.
Benim sucumdu bu biliyordum. Ama ben onu mutlu edeemezdim. Sadece ona zarar verirdim.
Zarardan baska birsey gelmezdi benden.
bu adam tanidigim ama bir sözuyle yabancilastim bu cocukla iliskim tamamen yanlis bir inanc yuzundendi. Onu sevmiyordum.
Hersey para yuzundendi. Babamin inanclari. Babman akil alinmaz öncelikleri.
En önemliside bencilikleri. Bizim yasantimiz hersey hersey sahteydi. Konusmalar, duygular, bakislar hersey. Benim tek bir gercegim vardi mavimin dunyasi ve onun kalbi. Sadece bana
carpan kalbi.
Sorunmu neydi??
babamin isleri yolunda gitmiyordu, koskoca holdingi batiriyordu. Artik evde huzur diye birsey kalmamisti. Onu görmeye gidemiyordum. Onunla konusamiyordum. Artik her aksam kavga gurultu vardi.
Annemle babam birbirine giriyordu. Babam durmadan abimle kavga ediyordu. Annem arkadaslariyla tum gun evde oturup kart oynayan icki icen öbur sosyete kadinlarini gecmeye calisan, hep bir yaris halinde olan , hicbir daveti kacirmayan örnek bi zengindi. Babam surekli is seyhatlerinde toplantilarda falan buyuzden hicbirzaman gercek bir baba olmadi bize.
Abimii?
O hergun disarida geceye kadar eglenen biriydi. Surekli farkli farkli kiz arkadasi olan biriydi. Anliyacaginiz capkindi. Ama böyle anlatinca onun ukala kendini begenmis biri oldugunu sanmayin. Ben ne anneme ne babama yakin oldum benim tek degerlim abimdir. Benim arkadasim, sirdasim , abim, kahramanim. Tek dostum . Benim abim birtanedir.
Ve en iyi arkadasim melike, abimden sonraki en degerlim odur.
Ve mert, cocukluk arkadasim , kardesim biz onunla birlikte buyuduk rifat amcanin oglu. Rifat amca bana herzaman bir baba gibi davranmisti. Hicbirzaman kötu yuzunu göstermedi. Taki o gune kadar. Benim uzerimden kumar oynayana kadar.
Bir gun biz lisedeyken mert bana acilmisti, bana asik oldugunu sevgilisi olmami istemisti. Hayir dedim basta ben onu arkadas gibi göruyordum, sonra okula gelmemeye basladi. Ben uzulmustu belki severim diye kisa bir sure ciktik ama olmadi cunku onu görmustu. O cok farkliydi. Bursluydu okuyordu bu beni etkilemisti. Cok farkli bir dunyadan geliyordu, gercek dunyadan , onlarda hicbirsey sahte degildi. Ona ASIK olmustum. Mert herseyi rifat amcaya anlatmis,
rifat amcada oglu icin kötu yuzunu gösterdi. Babam ancak ortak bulursa kendine kurtulacakti bu durumdan.
Rifat amca ortakligi kabul edecekti eger ben mertle evllenirsem. Babam benim duygularima
aldirmadan , beni kizini, kendi canindan olan birisini hic istemedigi birisine zorla verdi. Bana söz hakki dusmedi. Karsi ciktim ama annem babam etrafimdaki herkez buna boyun egdi. Tek kisi haric abimm. Beni korumaya calisti, ama kimse onun sözunu dinlemedi. Zaten abimle babamin arasi hic iyi olmadi. Mertin asil yuzunu ozaman gördum , beni sirtimdan vurdu, beni hice saydi. Onunkisi ask degildi sadece bir takindi. Ama böylece butun ailem , mert, annem , babam nefretimi kazanmisti. Benim bundan sonra tek ailem canim abimm (caglar) ve arkadasim aycindi.
Baskasini sevdigimi söylemistim , ekrem icin ileri geri konustular ve onu öldurmekle tehdit ettiler asil ben ozaman boyun eymistim olanlara. Bu cok aciydi, beni kalbimden yaralamislardi.
Ben onu bir yaz gunu kalbime misafir etmis bulundum. Mantigim onu unutmam gerektigin söylerken kalbim coktan onu derinlere biryerlere yerlestirmisti. Artik nefeslerimi bile onun icin aliyordum. Ben asik olmustum.

Babam beni zorluyordu, onunla gezmemi onunla vakit gecirmemi emrediyordu. Bu beni cileden cikariyordu, ama nezaman karsi gelsem tehditlerini yuzume vuruyordu. Bende susmak zorundaydim. Ama nezaman disariya ciksak onu zorluyordum , hep ordan geciyordum , onu görebilemek umuduyla.
Ve gunler birbirini kovalarken , yine ordaydik. Yine elimi tutuyordu.gözlerim artik dolmaya baslamisti bu bana aci veriyordu. Bugulu gözlerimle, ve sessizlik icinde boyun eydigimi kanitlayarak el ele yuruyordum. Payima dusen tek birsey vardi susmak. Yine israrim uzerine o yoldan yuruyorduk, birkez olsun o mavileri göreyim diye. Onlari görmeden olmuyordu. Onlar benim yasama kaynagimdi.

Aylardir icimde besledigim acilar bedenime vurmaya baslamisti, sanki icim usuyordu, butun bedenim elektirik yemis gibi titriyordu adeta. Artik gözkapaklarimin ardindaki gözyaslarim yuzumu bulmaya baslamisti. Uzun zamandar sitem ediyorlardi ama ben o tuzlu sular icime akitiyordum ve butun yaralarim daha cok aciyordu. Artik kalbimle aklimin kavgalari cok agir geliyordu, cunku icimdeki savaslar cok gurultuluydu, hayatim nekadar sessiz olsada.susmalarim aslinda gözlerime bir haykiris olsada etrafa mutsuzlugumu, kimse merhamet edip bu durumdan kurtarmadi beni.
Kimse benim gercegimi , melegimi bana vermek idtemedi.

Buna dur zamani gelmisti. Ve buna dur diyecek tek kisi mertti. Agliyordu gözlerim, farkinda degildim onun gözleri bana devrilmisti. Beynim sanki uyusmustu. Ellerim karincalaniyordu. Aglayan ve titrek sessim kisik kisik cikmaya baslamisti. Bana bakan gözlerinden daralmistim, ve sIkIlmistim. Sinir bozucu bakislrindan siyrilmak kadar luksum yoktu. Bakislarinda buyuk bir soru isareti vardi. Ellerimi onun ellerinden kurtardim. Bir kac adim geriye gittim, uzaginda durdum , bana ” ne yapiyorsun?” anlaminda bakti. Konusmuyordum ,sadece dusman bildigim bu adami kalbime , bakiyordum. Bana bir kac adim aldi bende sanki ecelimden kaciyormus gibi geri geri adimlar aliyordum. Pes etti ve durdu. Sustu. Bakti. Derin bir nefes alarak konusmaya basladi...
M: sorun ne??
sinirden guluyordum delice. Mutlu oldugumu sanmasin kimse...biraz yaklasiyorum ona , gözlerine bakiyorum tiksinerek. Bakislarimla dövuyorum onu. Boguyordum. Ölduruyordum. Ayni zamanda kufrediyordum.
S: sen benden gelecegimi caliyorsun!!! sasirmisti , bunu benden hic beklemiyormus gibi gulumsedi birde.
M: ne sacmaliyorsun sen?? onun dogrulari artik beni ilgilendirmiyordu, tehditleri de...
ve bunu yuzune haykirmaliydim.
S: seni sevmiyorum , sen benim cocukluk arkadasim , yaa kardesim bir abim gibisin. Bu yuzuk varya su parmagimdaki, benim mtlugum degil mutsuzlugum. Beni yalnizliga itekliyorsun. Sevmiyorum seni.
M: baban icin , biliyorsun baban herseyi kaybeder , hem sende beni sevmeyi ögreneceksin
S: bundan banane babam beni ilgilendirmiyor, san söhret para pul bana göre degil. Ayrica ben seni sevemem , ben baskasini seviyorum...
M: sen benimsin artik buna alissan iyi olur
S: sen , sana noldu böyle. Sen benim tanidigim o mert degilsin
M: sen yaptin beni böyle , senin yuzunde böyle biri oldum
ben mertle kavga ederken, gözlerim onu görmustu. Buz gibi olan kalbim sicacik olmustu, kalbimin ritmi bozulmaya baslamisti. Sanki butun bedenim alev alev yaniyordu simdi.dilim susmustu, gözlerim ondaydi, gözlerinde. Bakislarim resmen özlem gideriyordu hasret duydum denizlerle.
Bakislarim , her hareketini, yuruyusunu , bakisini gözden kacirmiyor. Bana bakisi vardi icimden birseyler koparmisti. Sapsalca bir gulumseme olmustu dudaklarimda. Sanki az önce kavga etmiyormus gibi. Bana öylesine bakmistiki, kalbim bedenim disinda atmaya basliyormus gibi hissetim. Yanimdaki dusman bu guzel melege daldigimi farketmis olmaliydi. Saniye bile surmemisti , yanagimda bir aci hissetmistim. Sonrada dudagimin kenarinda sicak bir sivi akti. Dudagim kaniyordu. Gözlerimle baktimona nefretle. Sonra elini tekrardan kaldirdi, o ara gözum karadi sanki.
Ama oymus, beni ondan kuratmak icin onu dövuyordu.
Ondan ilgili birsey daha ögrenmistim, wooww gucluymus.
Karsilik veremiyordi mert.
Bense yerime kilitlendim, mudahele etmek istedim ama yapamadim. Asllinda istemiyordum ohh ne guzel patakliyordu iste.
S: ekrem ekrem !!! yeter tamam yeter
E: yo yok yetmez bu sere......
S: ekrem yeter öldureceksin
E: tamam yaa

ekrem ayrildi , mert yerden kalkamiyacak bir haldeydi

E: iyimisin
S: evet , hadi sen git
E: olmaz seni birakamam
S: lutfen
E: olmaz
S: hadi
E: tamam

mert sevilin sayesinde yerden kalkti.

S: iyimisin?
M: evet iyim , gördunmu o kenar mahalle cocugunu
S: bana bak dogru konus
M: konusmassam nolur kizim
S: asil sen kendine bak , sen bana bir kiza el kaldirdin o böyle birsey yapmaz

1.bölum sonu
iyi okuymalar insallah begenirsiniz . Yorumlarinizi bekliyorum

karakter tanitimi...
sevil. Akilli , caliskan 20 yasinda bir genc kiz. Ekremle lisede tanisti ve ona deli gibi asik. Engeller var cok buyuk. En iyi arkadasi hem abisi caglar hemde aycin. Sevilin ailesi cok zenginler.(di)

Ekrem. Mert duzgun, delikanli , caliskan sevdigi ugruna herseyi yapabilecek biri. Mahallesindeki herkez ekremi tanirlar ve cok severler. Sevili deli gibi seviyor.bir annesi var , birde ablasi. Ve en iyi arkadasi cenker var.

Caglar: aslinda caliskan zehir gibi bir akli olan biri. Biraz capkindirr ama kardesi sevil onun tek hazinesidir.

Aycin. Sevili en iyi arkadasi. Mertin kardesi. Abisinin yaptilarini onaylamiyor ama yinede abisini cok seviyor. Babasinada cok kizgin. Ask daha onun hayatina ugramadi.

Cenker. Saf, cekingen ama bir okadarda iyi arkadas. Ekremle kankalar. Oda hayatinin askini bulamamis.

Nisannur. Ekremin ablasi. Evde kalmis biri. Annesini yalniz birakmamak icin hic evlenmemis. Birkere asik olmus ama oda baskasiyla evlenmis. Seville aralari cok iyi.

Husna. Ekremin annesi , cok sefkatli ve duygusal. Ogluyla kizi icin yapmayacagi sey yok.
Sevili biliyor ve onu cok seviyor.

Nergiz. Sevilin annesi . Kendi begenmis, ukala, suslu cocuklarini umruna takmamis hayatinda hic anne olmamis biri. Para göz biri.

Mustafa. Sevilin babasi . Para icin yapmayacagi sey yok. Karisini aldatan , cocuklarina babalik yapmayan biri. Soguk biri.

Mert. Sevilin nisanlisi. Kucuklugunden beri sevile asik olan biri, bu takintisi yuzunden , kötu, acimasiz herseyi yapailecek biri babasinin isileriyle ugrasan serseri bir tip.

Rifat.. unlu holding sagibi, rifat lokumcular. Fifat merin babasidir. Korkunc birisidir. Karanlik isler ondadir. Nekadar saygin birisi olsada basinda, bir okadar kötudur. Toz isindedir.

En son 07kubra tarafından Çarş. Nis. 11, 2012 12:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyC.tesi Mart 03, 2012 10:07 am Paylaş

benim çok hoşuma gitti yeni bölümü merakla bekliyorum=)
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyC.tesi Mart 03, 2012 10:37 am Paylaş

harika bir senaryo bayıldım hayırlı olsun merakla yeni bölümü bekliyorum
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyC.tesi Mart 03, 2012 11:28 am Paylaş

yorumlar icin tesekkurler Very Happy
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5234
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : binary madness

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyC.tesi Mart 03, 2012 8:33 pm Paylaş

Yazdığın her seneryo muhteşem olmak zorundamı Melegim <3 4.bölum s.3 650269930
Yb bekliyorum.Bu arada sevilin ailesine sinir oldum Melegim <3 4.bölum s.3 650269930

En son fatime tarafından Paz Mart 04, 2012 7:07 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyPaz Mart 04, 2012 12:53 am Paylaş

harika bir senaryo
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptySalı Mart 06, 2012 12:14 am Paylaş

Melegim
2.bölum

merti tanimakta zorluk cekiyordum artik. Delirmis gibiydi. Onu böyle görmek , yaptiklarina aciyordum. Mert beni arabasina zorla bindirmisti olanlardan sonra. Sanki bedenim yavas yavas sinirle aciyi kabul ediyordu. Ve baslamisti yine birseylere sinirleniyordu , birseyler bagiriyordu. Bense aldirmiyordum , dinlemiyordum. Yorgundum.
Nefes alamiyordum artik. Biraz olsun rahatlamak icin pencereyi acmistim. Ve yuzumu ruzgara biraktim. Ve ekremin bana acildigi gun gelmisti aklima. Hayatimin en guzel gunuydu. Cok mutluydum. O gun hersey kavgayla baslamisti. Bizim siniftan bir cocukla konusuyordum. Saniyorum cok samimi gözukuyorduk. O cocuk cok komik birisiydi bende kendimi tutamiyordum guluyordum. Oda bizi seyrediyormus. Konusmamiz bitmisti , ekreme birsey sormak icin dönmustum. Cok sinirliydi. Ve ne oldugunu merak ederek sordum. Beimle kava etmeye baslamisti. Ne oldugunu anlamiyordum. Birbirimize bagirirkene, butun sinifin önunde bana asik oldugunu , ve beni cok sevip kiskandigini söylemisti bense domates gibi kizarmistim, daha sonra uzun bir sure sinifin dilinde dolasip alay konusu olduk. O hali aslinda okadar tatliydiki , engel olamamistim kendime gulumsememe neden oldu bu dusunceler. Icim aciyordu , yaniyordum cunku onunla gecirdigim her saniye gözumun önunden gitmiyordu. Okadar aciktiki onunla gecen zamanlarim okadar degerliydiki. Onu cok özluyordum. Ama bugunki görusmemeiz belki bir sure yeterdi. Aslinda bu söyledigime kendimde inanmiyordum. Onsuz olmak
dunyayi kosmak kadar zordu.
M: heyyy sana söyluyorum cevap versene!!
S: eee yeter be rahat birak beni
M: bana öyle asi davranma
dedi ve cenemden tuttu. Hemen ellerini cektim ve.
S: nefret ediyorum senden. Ya rahat birak beni yada öldur , biktim artik senden.
M: yeter yaaa cok oluyorsun artik
eve gelmistik zaten. Arabada yine kavga ediyorduk. Sinirle arabadan ciktim. Kapiyi carptim ve eve gidiyordum , kizdirmis olmaliydimki onu. Kolumdan tuttu. Huzli adimlarla bahceden gectik. Kapiyi bize calisanlardan biri acti, sonra mert salagi beni surukleyerek iceriye salona göturdu. Babamlar vardi, annemler bizi görunce hayalet görmus gibi korkarak kalkti, mert daha sonra beni hirsini alamayip babama dogru itekledi. Ve ben babam olacak vicdansizin kollarina dustum.
M: bak mustafa amca son kez söyluyorum ya kizini yola getirirsin beni kabul eder artik yada sende nergiz hanimda bu ortakligi unutur sefaleti icinde surunursunuz.
S: allah belani versin mert.
Ne: sus artik sevil susss !!!!
M: mert oglum , merak etme sen . Elbet seni kalbul edecek
kafese sIkIsmis kucuk bir yavru kus gibiydi. Gucsuz, aciz , yarali bir kus gibi. Evet aslanlarla bogusuyordum. Dusmanlarim karsimdaydi beni parcalamak icin, dusmanlarim anem ve digeru babam.
Ne: ne yaptigini saniyorsun sen ?
M: nergiz sen karisma , sevil seni uyarmistim
S: baba neden anlamiyorsunuz , uyarmakla olmaz. Kalbime söz geciremesin onu sevmiyorum , hem bak bir yuzume , su halime bir bak, göruyormusunuz bunu mert yapti. Dudagimi patlatti.
Ne: eminm hakketmisimdir
M: nergiz hakkli , hep simariktin sen
S: hihh hic sasirmadim biliyormusunuz, ya siz nasil bir anne babasiniz. Heyy benim ben sevil sizin kiziniz, ya iciniz hicmi acimiyor., ya ben sizin dusmaniniz degilim. Merak ediyorum parayi sani söhreti nasil oluyorda cocugunuza tercih ediyorsunuz. Bu nasil bir benciliktir, kendiini dusunmektir aklim almiyor!! sizin o begenmediginiz mahalle cocuklari varya ,anneleri babalari onlarin icin ölurler. Ama siz.
Ne: iller gidiyorsun sevil, haddini bil
S: gidersem nolur ANNE, haddimi bilmessem NOLUR!!, beni yine yurtdisina mi postalarsin , öldururmusun
M: susss artik suss , mertle evleneceksin , onu seviceksin, konu kapanmistir.
S: hayirr!! ben sizin oyuncaginiz degilim. Mertle evlenmeyecegim onu sevmeyecegim. Siz ikiniz ne abimi sevdiginiz ne beni. Sadece kendinizle ilgilendiniz. Hersey sahte hersey yapmacik. Hersey vicik vicik. Siz nergiz hanim alkol bagimnlisi, kumar oynamaktan cocuklarina hic bakmayin,egosuna duskun bir kadin . Siz mustafa bey sende sayahtlerin dibine vuran , toplantilarla yasayan bir kez olsun dogum gunume gelemeyen adam ancask emretmesini bilen. SIZDEN NEFRET EDIYORUM !!
bu söylediklerim bardagin son damlasiydi, bardagi tasirmistim. Babam elini kaldirdi bana , bunuda yapacakti bana vurucakti.
S: ne o vuracakmisin , vur , vursana. Bu canimi acitmaz ,akillandirmazda beni. Sen annem mert hepiniz öldurdunuz beni zaten , sevdigimi elimden aldiniz baska canim acimaz.
M: aa yeterrrrr..........
babam vurcakti , gözlerimi kapatmistim. Ama birsey oldu babamin cigiligini duydum.
M: aaa!!!
abim babamin elini havda yakalamisti, sIkIyordu. Sinirden gözleri kipkirmizi gecmisti, ve acidan gözleri dolmustu babamin.
Ca: sakin sakin birdaha kardesimi elini kaldirmaya kalkmisma, onun canini acitmana izin vermem. Onun canina daha fazla yakarsan , karsinda beni bulursun. Anladin mi mustafa bey.
Ve abim birden babamin elini birakti...
M: kimsin lan sen , bana kafa tutuyorsun .
Ca: bana bak sevil benim kiymetlim, ona bir zarar ver, öldururum seni. Anladin mi?
S: abii lutfen bosver gel
abim beni kurtarmisti vampirlerden, belimden sarildi ve birlikte yukariya onun odasina ciktik.
S: abimmmm Very Happy
sarildik böylece birbirimize. Bizim birbirimizden baska kimsemis yoktu.
Ca: merak etme guzelim , ben varken sana dokunamazlar.
S: biliyorum abicigim Very Happy
Ca: seni bu durumdan kurturacagim , sadece biraz sabir ok mi
S: abi ben seni cok seviyorum yaa
Ca: bende guzelim Very Happy
odama gitmistim bu ev bile bana yabanciyi. Bu evi terk etmediysem abim icindi. Aycini cok özlemistim, canim arkadasimi. Ama bu olaylardan sonra görusemiyorduk.mert görusmemize karsiyydi. Telefonunu almisti aycinin , disariya cikmasini izin vermiyordu . Cunku biliyordu aycinin bana yardim etmek istiyecegini.cok yorgundum uymak istiyordum . Ama bu okadar kolay olmayacakti. Annem gelmisti.
S : ne istiyorsun , hincinizi alamadinizmi daha
Ne: aptallik etme , mertten iyisi yok iste
S: hersey para senin icin degilmi?
Ayaklanmistim. Kollarimi birlestirdim ve inatla basimi kaldirdim.
Ne: para Very Happy hayat
S: iste sen busun, hayatta paradan daha önemli seyler var. Sevgi , ask, fedakarlik,sicaklik, durusluk , merlik gibi ama tabi sen bulari bilmessin.
Ne: bunlar karin doyurmaz
S: annem olmandan okadar utaniyorum ki
NE: ne farkeder
S: senden nefret ediyorum
Ne: hersey karsilikli canim kizim
anne , annem . Ondan neden nefret ediyorum az cok anlamisinizdir. Benim sevdigim adami begenmiyor . Kendsi zamaninda nerden geliyordu dersiniz. Pavyonlardan. Ama onun annesi öyle degildi. Cok sicakkanliydi. Beni kizi olarak benimsemisti bile. Takmiyordum artik onu.
Yatagimda oturuyordum gözyaslarima hakim olamamistim, bu zinzirlerimden hic kurtulamayacaktim. Özluyordum onu. Özlemim her saniye katlaniyordu. Bakisini , konusmasini, gulusunu herseyini özlemistim. Onunla son bir kez konusmak icin cep telefonumu cikardim. Onunla son bir kez görusecektim.
Sevil...
mesaj, mavise: yarin herzamanki yerde , saat 13:00'da bulusalim. Önemli!
Ekrem:
gelen mesaj: japonumdan
japonum;: tamam 13:00 da herzamanki yerde

bunlari hazmetmek ve sabirli olamk canimi acitiyordu, yipratiyordu. Dilim onun yaninda tutulurken
nasil söylerim ona, nasil derim hersey bitti. Onsuz olmak cok zor. Yorganimi basima cektim, ve yuzumu yastigima gömup gözyaslarimi dökmekten baska carem yoktu. Hickiriklarimin arasinda uyuya kalmistim.

Sabah....
ekrem....
sabah iskencesi baslamisti.
E: yaa annesi birakta oglusun az daha uyusun ama
H: oglum okula gec kalicaksin , sabaha kadar uyumadin yine simdide uyanamiyorsun
E: husna sultan valla erken uyudum
H: tamamda oglum saat 11 kalk kahvaltini yap bari
E: kaltim sultanim kalktim

ekrem kalkip lavoboya gitti. Yuzunu yikadi , dislerini fircaladi , biraz saciyla ugrasti. Ve kendine aynadan bakti , bir hayaletten farksiz degildi. Bir kiz icin hic bukadar aci cekmemisi. Ee bu anormall birsey degildi cunku ilk defa birisine asik olmustu. Ekrem kahvalti masasina gecti ve ablasiyla lafladi hazir husna ssultan yokken.
N: ekrem sevil ne yapiyor, hic ugramiyor artik , kusturdunmu yoksa?
E: abla bir dur ya sabah sabah
N_: gecistirme ekrem cevap ver
E: bilmiyorum abla
N: nasil bilmiyorsun yaa
E: nisanlandi o
N: neeee

husna salona gelmisti...
h: kim nisanlandi bakim
N: seyy ekremin sinifindan tanimazsin sen anne
öyle yada böyle zaman gelmisti. Ekrem hazilandiktan sonra evden cikmisti.

Sevil.
Evet hazirlanmistim . Onun icin son kez hazirlanistim. Bugun bagli oldugum saatli bomba patlayackti. Evden gizliden ciktim. Arabama binip yola cikim. Bu hayatimin en zor gunlerinden biri olacakti. Kalp kalbe karsiymis ayni anda ordaydik. Gözlerine bakmamam grerekyordu. Kiz kulesini izledigimiz bir bank vardi oraya oturmustuk bizim yerimize. . Bakislarim kiz kulesine sabitti. Hissediyordum bana bakiordu, alev alev yaniyordum. Kalp atislarimin cok hizli olmasi dengemi kaybetmemi sagliyordu. Ekremde kiz kulesine bakiyordu.
E: konusmicakmisin
S: dusundugum kadar kolay olmayacak söylemek galiba.
E: sen bana ihanet ettin gittin o herifle nisanlandin.
S: sende hakklisin ama olani biteni sana anlatamam uzgunum. Sana olan hisslerim gercekti.
E: kacalim ozaman
gulumsemistim...
E: ciddiyim...
S: isterdim ama hicbirsey okadar kolay degil. Böylesi daha dogru. Hoscakal, kendine iyi bak, mutlu ol . Beni unut ,
yerimden kalkiyordum, kendimi tutmaliydim agliyamazdim. Onu daha fazla uzemezdim. Ekrem elimi tuttu. Cekmez zorunda kaldim elimi ondan sevdigimden. Gidiyordum. Ekrem birsey söyledi.
E: beni hic sevmedin diymi?
Uzagindaydim , beni duymayacak kadar uzagindaydim
S: özur dilerim

ekrem sinirle kalkti , sinirle eve gitti. Nisanurla husna ekremin arkasindan bakiyordu odasina girerken. Elini birsey aldi ve gidiyordu.
N: ekrem noldu?
H: oglusum nereye?
E: Rahat birakin beni

nisanurla husna endiselenmisti. Oyuzden tek care cenkeri aramakti.
C: efendim nisanur abla
N: cenker , ekrem cok sinirli sen biliyorsundur....
C: merak etme ben ilgilenirim
N: sagol

ekrem kucuklugunde saklana bilecegi bir yere gider. Cani ne zaman sIkIlsa , ne zaman cani acisa oraya kacardi. Mahallenin az uzaginda biryerdi orasi , kimse bilmezdi. Eski yikik dökuk terkedilmis bir fabrika. Ekrem en kuytu en gizli köseye gitti ve sakladigi gözyaslarini akitti.agliyordu. Birden ayak sesleri duydu. Cenkeri gördu ve gözyaslarini sildi.
E: nerden anladin burda oldugumu
C: oglum burasi sadece senin gizli yerin degil . Unuttunmu birlikte bulmustuk burayi, noldu kardesim?
E: bitti , hersey bitti kardesim.

Sevil...
odamda oturyorum. Yalnizim , sessizim acizim, onun son bakislari gözumun önunden gitmiyor. Dayanmiyacaktim artik bu sacma sapan olayi. Durduracaktim herseyi. Elimdeki hap kutusundaki butun haplari elime bosaltim, ve hepsini yuttum. Artik yasamanin bir anlami yoktu. Ölmek kurtulusum olur belki...
S: seni seviyorum mavisim

2.bölum son
iyi okumalar bol bol orum atmalar

tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptySalı Mart 06, 2012 8:35 am Paylaş

devam=)
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptySalı Mart 06, 2012 7:54 pm Paylaş

ayy çok g
zel ben o seilin annesini de babasına öldürürüm yaaa
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptySalı Mart 06, 2012 9:17 pm Paylaş

Muhteşemdi neredeyse ağlıyordum bence Sevil Ekremin teklifini düşünmeliydi Melegim <3 4.bölum s.3 650269930
Sevilin hap içme olayı çok mantıklı bende öyle yapardım bu arada Sevil ve Ekrem ne zman
kavuşacak?
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyÇarş. Mart 14, 2012 1:55 am Paylaş

yb ne zaman? Melegim <3 4.bölum s.3 960134461
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1267
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bulgaristan Balchik

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyÇarş. Mart 14, 2012 10:15 am Paylaş

super senaryo
okurken gözlerim doldu tv de oynasaydi eminim hüngür hüngür aglardim Exclamation dievamin bekiyorum
yeni okuyucu
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyPerş. Mart 15, 2012 6:34 am Paylaş

yb ne zaman?
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyPerş. Mart 15, 2012 11:18 pm Paylaş

Melegim
3.bölum

BUYUK OYUN....

Sevil...
odamda oturyorum. Yalnizim , sessizim acizim, onun son bakislari gözumun önunden gitmiyor. Dayanmiyacaktim artik bu sacma sapan olayi. Durduracaktim herseyi. Elimdeki hap kutusundaki butun haplari elime bosaltim, ve hepsini yuttum. Artik yasamanin bir anlami yoktu. Ölmek kurtulusum olur belki...
S: seni seviyorum mavisim

belki hayatimda ilk defa cesurca davrandim. Elime aldigim butun haplari ictim. Benim bundan
sonra yasamak gibi bir derdim olmayacakti. Kalbimde hissetigim o dayanilmaz
aciyla birlikte merhaba dedim karanliga, ve derin bir sessizlige.

En kolay yolu sectim aslinda. ÖLMEYI. Ben aslinda okadar zayifmisim ki.
Ben bu savasin icinde okadar gucsuzdum ki , onlar hep 1-0 öndeydiler. Umudum kalmadi artik, sanki ben köpek baliklariyla dolu bir denizin ortasinda yem olmusun onlara. Bu zamana kadar nefes alabilmek icin onun gözlerini cizdim yuregime. Bana haram olan o ellerini duslerimde tutuyordum.
Ama yetmiyrdu, icimde ufacicik bir hayat belirtisi yoktu. Icim kurumaya yuz tutmus bir dal gibiydi.
Hani nasil derler, cigerim yaniyordu. Artik sabahlari tatsiz , geceleri sIkicI ve uzun geliyordu. onun
icin savasamadigim icin hep icimde bir eziklik vardi.
Ask denen sey gercekten bukadar acimasizmiydi???
benmiydim o duyguyu hafife alan???
Yuregim gözlerimin aynasi olmustu , orda onu görselerde, ama sirf kendi cikarlari icin, beni acitmak icin onu benden ayirdilar. Seni ölesiye özlemis
birini en sonunda öldurduler.

…............................................................................................................................................................

ekremle cenker eski fabrika...
E: onu gercekten kaybettim Sad
C: o sana göre biri degildi zaten kardesim , böyle olacagi belliydi. Bizim dengimiz degil onlar abicim. Yine erken siyirdin pacayi...
E: tamam bizim dengemiz degildi belki ama , o farkliydi oglum sevildi ya benim sevilim iste.
C: neresi farkli abicim , söyle postalamis seni . Tekmeyi basmis iste hatun
E: oglum , belki dilli bitti diyordu ama gözleri öyle demiyordu. Ben sevili iyi taniyorum oglum, o beni seviyor.
C: oglum ask senin gözunu kör etmis. Önceden birinin gözlerine baktiginda cigerini bilirdin.
E: ne yapacagim oglum simdi ben
C: unutucaksin kardesum unutucaksin , sana kizmi yok Very Happy
E: unut demesi kolay tabii , sana hergun baska kizlarla gununu gun et ohhhh, asigim ben o kiza oglum. Hem o kiz unutulmaz, onun o cizgi duduklari , japon siyah gözleri o upuzunnn sacla.......
C: kimse unutulmaz degildir abicim...
E: sen bir asik ol görecem ozaman ben seni . Yutucaksin bu laflari abicim . Sen hele bir yee o elektrigi kalbine bak ne oluyor...
C: ask mi? Sacmalik ask diye birsey yok
E: hatirattirim ama bak....
….........................................................................................................................................................

caglar kardesini merak ederek odasina gider, ve....
ca: sevillllllllllllllllllllllllllllllllllll

butun ev caglarin sesiyle cinlar ve mustafayla nergiz hanim yukariya odaya cikarlar....
Ne: mustafa mustafa ne yapicagiz simdi
M: sevil , sevil kendine gel
Ne: birseyler yap mustafa öluyo kiz
caglar bu ilginin karsisinda soka ugramisti, gözlerine inanamiyordu. Ilk defa kizlari icin endiselenmistlerdi onun hayati icin. Ama cok gecmeden asil dertleri belli olmustu...
M: ben ben merte ne derim nergiz
Ne: mustafa birseyler yap yoksa miras elden gidecek...
hayretle kala kalmisti caglar.
M: hemen hemen ambulansi ara
Ne: hayir hayir olmaz, basin yapisir arkamiza. Boy boy oluruz yarin gazetelerde
Ca: yeterrrrrrrrrrrr, allah hepinizin belasini versin. Geberin hepiniz.
Caglar kardesini kucagina aldi. Beklemek zaman kaybi olurdu. Zaman yoktu.hemen arabasina bindirsi ve gaza yuklendi caglar....

…............................................................................................................................................................

rifat bey aycin...
A: baba nereye böyle, yuzun bembeyaz olmus?
R: sey hastanaye
A: hayirdir babacigim , ne oldu? Yoksa?
R: söylerim ama sakin olacaksin kurabyem tmmi ?
A: baba korkutma beni , lutfen söyle !
R: peki peki sevil intihat etmis
A: neeee !? Bunun böyle olacagi belliydi

iste simdi lokumcular ve tunanaer ailesinin butun cirkinligi ortaya cikacakti. Kimsenin elinden artik birsey gelmezdi, cunku onlarin soyadlari vardi , kökenli bir ailediyler. Dogustan sansli olanlardi. Parayla hersey kazanabileceklerini saniyorlardi, sanmalarin sebebeiyse hep o sekilde kazanmis olmariydi. Herkez hastanede toplanmisti. Mert rifat beyle kisa bir konusma yaptiktan sonra. Sevilin asil doktoruyla görustu, bu konusmanin cok gizli kalacagindan cook emindi doktor, mertin gözlerinden butun acimasizligi okunuyordu zaten. Konusmanin ardindan disarida bekleyen endiseli gözlere aciklama yapti doktor. Bazilari yapmaciktanda olsa tedirgindiler. Abisi ve en iyi arkadasi aycise meraktan öluyorlardi. Doktor sevilin iyi oldugunu ve bir kac gun onu misafir edecegini söyledi. Ve nergiz hanim pilani iyi yurumesi acisindanbutun engeler ayak altindan kalkmalidir diye dönup . Aycinle caglari kiyafet getirmekle görevlendirir. Buyuk bir asamayi atlatmislardi ve önlerinde en önemlisi vardi. Ekrem...
mert utanmadan , icinde ufakta olsa suc duygusu olmadan sevilin esyalarini karistirdi ve cep telefonunu aldi kizin. Sevil ise bunlardan habersiz kalbinin butun agir yukuyle ve narkozun etkisiyle uyuyordu. Simdi iki aile sahteliklerine , acimasizliklarina ve caniklerinin ustune yeni bir suc ekliyorlardi. Sevilin telefon rehberini acti, gözuyle butun isimleri takip etti taki istedigini bulana kadar, hayatini buyuk bir cikmaza sokacagi insani bulana dek , o kisi sevilin bitranecik mavisiydi. Ve yusuzce arama tusuna basti. Diger uctan gelen sesin sevincini duymaya degerdi. Umutlarin yikilacagi an gelmisi.
E: sevil Very Happy
M: (aglamaklidir mertin sesi) ben mert
E: mert? , ne istiyon lan mal
M: ekrem, sevil!
E: noldu sevile
M:......................................................
E: konussana lan !!!!!!
M: ekrem sevil intihar etti!
E: nee!!! nasil simdi o , nerde??
M: …...................................... hastanesindeyiz

ekrem....
bu dogru olamazdi benim melegim beni birakmak istemis olamazdi. Bei böyle aciyla birakmaz. Beni yalniz birakmaz. Bana bunu yapmaz , bizden bukadar kolay vazgecmez.

Ekrem hicbirsey dusunemiyordu artik. Beyni adeta durmustu. Aciyla kivraniyordu. Hemen bir taksiye atladi. Cebnker saskinlikla arkadasinin yuzune dökulen gözyaslarini izliyordu. Ne oldugunu az cok anlamisti ama ekremin ona aciklama yapacak vakti yoktu. Oyuzden cenkere öylece birak gitti. Hastaneye kisa bir sure sonra vardi aksi mumkun degildi cunku yol boyunca taksiciyle kavga etmisti. Soförde sinirlenip para almadi ekremden. Arabadan indi ve hizla iceriye girip , oda numarasini aldi.
Ekrem kosar adimlarla kadinin göstertigi yoldan giti ve köseyi döndu , az ileride koridorun sonunda , mustafa beyi , rifat beyi , nergiz hanimi ve merti gördu. Herkezagliyordu sanki dunyalari baslarina yikilmis gibiydiler. Tastan yapilmis bir kadin , nergiz hanimda perisan durumdaydi. Oyunculugunu en iyi sekilde gösteriyordu. Cok sahiciydi. Ekrem onun gercek yuzunu bilmiyordu cunku. Mert yere cökmus aglliordu, ekremin yuregi dayanamiyacakti , cunku ölesiye korkuyordu duyacaklarindan. Iste simdi kaybolmak istedi ekrem , hic yasamamak istedi. Adimlari agirlasmis , zorlasmisti. Gözleri dolu doluydu. Dokunsalar agliyacakti. Ekrem bu ailenin yaninda durdu ve herkezin yuzune teker teker bakti , bu yalan olmazdi. Mert bacaklarina gömulu basini kaldirdi, kipkirmizi gecmis gözlerini bizimkine dayadi.
M: ÖLDU!!! (ekrem gözlerini kapatti ve gözkaplarinin ardindaki gözyaslari yuzunu buldu. Mertse haince siritti. Asil simdi yemisti ekrem kursunu kalbine. Inanmiyordu ona , inanamazdi o ölmus olamaz diye gecirdi icinden. Ekremin nefes alamiyordu onu görmeye ona dokunmaya ona sarilmaya ihtiyaci vardi. Odanin kapisini acti ekrem. Oda hemsirelerle ve bir doktorla doluydu. Ustu örtulu biri vardi , bir ceset. Ekrem ayaklarini suruye suruye sedyenin basina gitti. Cesaret gerekiyordu örtuyu acmak ama zaman gerekiyordu. Iste simdi yuregi paramparca olmustu adamin , nefesleri bogazina dizilmisti. Bir yumruk gibi kalmisti bogazinda yutkunamyiordu zavalli. Örtuyu acti ekrem , biran dengesini kaybeder gibi oldu yardimci oldular. Birer birer dökuldu gözyaslari yuzune. Oo gercekten sevdigi kizdi. Cansizdi. Artik nefes almiyordu. Ekrem sonbir kez alnindan öptu sevdiginin.
Ekremin bedeni agirlasmisti. Oldugu yere dizlerinin uzerine cökmustu ve bagirmaya basladi.
E: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!
iste simdi onu kimse susturamazdi , deli gibi agliyordu. Gözleri usulca sevdigi kizi göturulen sedyeye bakti. Kimse ama hic kimse artik ona yardim edemezdi. Yuregindeki koru hicbirsey sönduremezdi. Sevil artik hayatta kapamisti gözlerini , birdaha göremeyecekti ugruna ölebilecegi o japon gözlerini. Ekrem oldu yerden uzun bir sure kipirdiyamadi , bu mumkun degildi. Direnci kalmamisti. Oldu yere cökmustu , sessizce aglamaya devam etti. Artik herseyden kacma saklanma hatta herseye son bulma vaktiydi belkide. Onun icin nefes almanin bir anlami kalmamisti. Farketmeden yuregini teslim etmisti ekrem sevile. Onun icin gercekten degerliymis. Yorgun bedenini zorla topladi yerden , agir adimlarla sanki surunuyormuscasina , kalbi yerlerde yuruyordu. Bilmedigi dusmanlarinin yanindan gecerken , mertin son bir oyununa inanacakti. Hic ici sizlamadan durdurdu mert ekremi , kolundan tuttu ve usulca kulagina eyildi.
M: onu sen öldurdun , mutlumusun simdi ekrem kan canagi gözlerini mertin gözlerine devirdi onun buz gibi bakislarina maruz kalsada tik cikarmadi . Cunku sanki gözleri biliyorum dercesine bakiyordu. Aci cektigi her halinden belliydi ve bundan en cok nergiz hanimla mert mutlu olmustu. Nergiz sevincinden dört köse olmustu. Aski cok hafife aliyordu ama. Zavalli ekrem bu buyuk oyunun agina dusmustu artik. Mert ceketinin ic cebinden bir zarf uzatti ekreme . Ekrem uzunce ve anlamsizca zarfa bakti. Mert ona sevilden oldugunu söyledi. Suphesiz aldi ekremde mektubu. Darma dagin olmus bir kalple cikt hastaneden.

Ekrem hastaneden cikarken sevdiginin elinden dökulen son satirlari okumaya basladi. Melegim!!
dye basliyordu mektup. Bana kizma lutfen, bunu yapmak zorundaydim. Beni acimasizca senden ayirdilar. Bana secm sansi vermeden butun umutlarimi soldurdular. Bana en son bakisini hatirliyormusun, tiksinerek bakiyordun. Asil ozaman öldum ben. Ben senden baskasini sevmedim hicbirzaman. Sensiz olmayacakti , ve sensizlikle yasamak cok degersiz. Ben sensiz olmayi beceremedim. Seni cok seviyorum mavisim , mutlu ol beni unut, baskasiyla mutlu ol!! elveda senin japonun...

ekrem birere daha yikildi aglayarak ve aglayarak eve kadar yurudu, uzun uzun yurudu. Yurudukce dusundukce onu icine koca koca agirliklar cöktu. Sevgisi bogazina yumruk gibi oturdu. Saatler sonra eve geldi. Bitkindi evdekiler endiselensede birsey diyemediler. Odasina girdi, kendini odaya atti. Geriye kalan tek birsey vardi susmak. Yatagina cöktu, komidinin uzerinde duran fotoyu aldi ekrem. Seville lunaparkta cekindileri, o gun sevil cok mutluydu. Agzi kulaklarina variyordu. Ekremin parmaklari sevilin yuzunde gezdi , ve ardi ardina yeni yaslar dökuldu.

Sevilin bedeninine enjekte ettikleri ilac, gecici kalp durduruyordu. Caglarla aycinin haberdar olmadigi bir durumdu bu. Butun bu olaylar olmamis gibi hersey devam ediyordu. Sevilin katilasmis bedeni, yeni yeni kendine geliyordu. Bir agirlik vardi en cokta kalbinde. Yeni yeni uyanan sevilin dinlenmeye hakki yoktu anlasilan. Gecmis olsun dilekleriyle gelecekleri yerine nergiz hanim kizini iyice acitacakti.
Ne: aptall !!!!!! azdaha herseyi mahvediyordun !!
S: aa evet hersey mahvoluyordu, haa bukadar rahat olma hicbirsey bitmis degil...
bunun tekrarlanmayacaginin garantisi yok ne de olsa !!
Ne: sakin bunu birdaha yapmaya kalkisma , hem o cocuk icin degermi bir servetten vazgecmeye!!
S: rahat birak beni!!! hem o begenmedigin cocuk varya en azindan namuslu , mert , delikanli ve gururlu. Sen , sense pavyonlarin gulu sahsenem Very Happy
Ne: bana bak duzgun konus benimle
S: yalan mi ha söyle , begenmedigin insanlar senden namuslu
Ne: sevill kizim akilli ol , ask mesk o seyler gercek degil. Gelip gecici.
S: sen nerden bileceksin be kadin , ama dogru sasirmamak lazim senin bir kalbin bile yok nede olsa, tastan kadinsin. Sen kendiniden baska kimseyi dusunmessin. Ask neymis?
NE: ne bekliyosun. Bu laflardan sonra seni bagrima basip özur dilememi. (akayci bir tavirka) affet beni kiizmm. Sen caglar benim umrumda bile degilsiniz
S: igrensin. Aslinda hic sasirmadim. Defoll artik yuzunu bile görmek istemiyorum. Midemi bulandiriyorsun.
Ne: simdi gidiyorum ama yine görusecegiz tatlim...
S: madem umrunda degiliz ne diye dogurdun bizi be kadin . Allah hepinizin belasini versin...

annem , annem hih nergiz hanim yine yapmisti yapicagini beni cileden cikarmisti, bu kadinin bakislari bile kanimi dondurmayi yetiyordu, gunum birtek sözuyle mahvoluyordu. Bazen bazen onun aci cekmesini istiyordum , bunu gercekten istiyordum. Sonrada kendime kizip onun gibi cani olamayacagimi biliyordum. Nekadar canavar olsada o benim annemdi. Yine o cirkin kahkasini attip cikmisti. Azigi kulaklarina variyordu bu ise benim canim sIkIyordu. Tamam belki birisi cikmisti ama rahat yoktu bana arkasina babam gelmisti. Asil ecelim. Kapidan girer girmez oyunculugunu konusturmaya baslamisti. Yuzune uzgun maskesini takti aninda , hih sanki gercek yuzlerini bilmiyordum. Off allahim nasil bir cikmazin icine dusmus böyle. Cok aci.
Mu: sevill !!
S: rahat ol baba bukadar kasma :@
Mu: kizim neden böyle yap.........
S: bana kizim deme , bensenin kizin falan degilim . Unuttun mu senin asil dusmanin ben ve caglariz.
Mu: merle evlenirsen hayat senin icin daha iyi olacak sevil , anla bunu artik.
S: hangi hayatan bahsediyorsun sen yaa, bu cehennemden mi bu hapishaneden mi. Siz hepiniz birer oyuncaksiniz, paranin sizi yönetmesine izin veriyoruz. Siz birer kuklasiniz,
Mu: neyseki sana birsey olmadi
dedi ve basimi oksamak istedi tabiki cekildim.ve aglayarak.
S: oldu baba bana birsey oldu. Öldum . Sen öldurdun beni. Kalbimden vurdun sen beni, öldurdun.
Iste bukadar gaddar ,, bukadar bencildi benim ailem. Okadar sogukki hepsi . Sözlerimin uzerine beni sarip sarmalayip kalbinin ustune koymasi gerekmezmiydim??
saclarimi oksayip özur dilemesi gerekmezmiydi?
Uyumak istiyordum , ruyamda onu görmek umuduyla sadece uyumak istiyordum.

Saatler sonra...
”aycin , caglar ve sevil”

yanimda cok sevdigim iki insan vardi abimle aycin . Yanimda olmayan tek bir eksigim kalbimin sahibiydi. Onsuzluga alisamayacaktim anlasilan.
Ca: nasilsin guzelim Very Happy
S: idare eder iste Sad
A: cok korkuttun bizi tatlim Sad ama sukur iyisin
Ca: aycin hakkli valla yuregim agzima geldi sevil
S: korkulacak birsey yok hemde hicbirsey , sapa saglamam sadece yuregim kirik oda olsun. Ölmeyi beceremedim zaten Sad
Ca: kizim , bana bak kalp kirizi gecirteceksin sen bana bu gencecik yasimda. Hem sen beni bu delilerin arasinda birakip nereye gidiyordun.
S: abi ben ben cok özur dilerim (agliyor) öluyorum abi cok canim aciyor (caglar sevile sarilir)
Ca: sshhh sakin ol , sakin ol
S: abi ben onu cok özluyorum . Cok özluyorum
A: sevil sakin olmaya calis canim
S: nasill
A: aaahh yeter hadi guzel seylerden bahsedelim artik , sende alama artik sefilcigim ama .
S: guzel olan ne varki?

Abimle aycin beni ne kadar guldurmeye calisalarsada beceremediler. En sonunda dayanamadilar ve sustular.

”nisanur husna”
gel gelelim ekremcigime , zavalli kendini odasina kapatmistir. Cikmiyordur konusmuyordur yemek yemiyordur.
H: nisanur, yavrum sen konustunmu ekremle annem
Ni: konusmak istemedigini söyledim ya anne
H: aman sende , ahh yavrumm , kiz nisanur bu depresyona girdi galiba
Ni: aman anne , abarttin yine . Morali bozuk sadece
H: ayyy nisanur ne ilgisizsin yaaa
Ni: kocaman oglan anne birakta kendi halletsin allah hallah yaa
sevil hastaneden cikmistir artik. Hicbirseyden haberi olmayan sevil . Kendini kapani sIkIsmis gibi hisseder. Mert akil almaz oyununa devam ediyordur. Pilan tikir tikir isliyordur. Evet husna annemiz hakkliydi ekrem zor bir depresyon geciriyordur gunlerdir. Mert sevili sehir disina bir bag evine hapseder. Kacmamasi icin butun önlemler alinmistir evin etrafi korumalarla doludur. Sevilin elinden sehirden birisiyle temas kura bilecegi birseyi yoktur. Artik sevil mertin yuzunu hergun görmeye mahkumdur. Fakat sevil sevdigi adamla ayni kaderi yasiyordur cunku oda depresyondadir. Nergiz hanimin aci bir oyunla caglair yurtdisina bir is icin gönderilir , yabanci dile hakimiyeti oldugu icin. Ve tabiki hicbirseyden haberi yoktur,
Aycinin herseyden haberi vardir , fakat
hicbir sekilde yardim edemiyordur cunku oda heran gözhapsindedir.
Mert apar topar sehre gitmek zorunda kalir rifat beyin acil toplanti yapmak istemesi nedeniyle.

Mert- rifat
M: eee baba acil beni istemissin , konu ne?
R: bak oglum , hersey senin istedigin gibi oldu benim sayemde
M: eeeee
R: sende simdi bunun bedelini ödeyeceksin bana calisacaksin
M: ama baba benim kafam senin islerine basmas
aycin gizlenmis baba oglu dinliyordur...
R: bana bak mert. Ekremi aradan cikardin. Butun bu oyunlari kendin tezgahlayarak benim soyadimi kullanarak doktorlai ikna ettin sevilli ölu gösterdin , hap vedirttin kiza (aycin: neee) simdi sira sende sende benim isime yardim edeceksin …
aycinin elinde buyuk bir koz vardi artik , herkezi susturabilecegi bir koz. Bunun
rahatliliyla abisiyle babasinin karsina cikti . Mertle rifat kavgasi bitti, ikiside saskinlikla aycine bakar.
A: noluyor burda??

3.bölum sonu
iyi okumalar bol bol yorum atmalar...
[/right]
[/font]
[/size][/center][/size]
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyCuma Mart 16, 2012 2:25 am Paylaş

güzel
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyCuma Mart 16, 2012 10:37 am Paylaş

harika olmuş eline sağlık çok beğendim bu bölümü ama çokta üzüldüm ekrem için merakla yeni bölümü bekliyorum
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyCuma Mart 16, 2012 1:38 pm Paylaş

super devam
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 12:50 am Paylaş

MELEGIM...
4.bölum

mert ve rifat aycinin ani cikisiyla , kala kalmislardir. Sok gecirdigi her halinden belli olan mert sinirden tir titriyordur. Böyle durumlara aliskin olan , ve böyle zamanlarda nasil davranmasini ggerektigini bilen rifat bey ise soguk kanliligini koruyordur, ama karsindaki kizin buyudugunu ve gerektigindede insanlarin hisslerini , duygularini koruyabilecegini bilmiyordu. Yani kizi gerektigindiginde gercek bir feminist ruhuna burune bilirdi. Simdi butun kozlar aycinin elinde oldugu icin, aycinin gucu onlardan daha coktu, sirti daha dikti. Erkeklerde zayif dusebilirdi.
Aycin simdi babasiyla abisine meydan okuyordu. Aslinda mert aycinin gözunde cok aciz, zavalli biri olmustu. Abisinin böyle ruh hastalikli oyunlar oynuyabilmesine sahit oldugu icin onun akil sagligindan endise etmesini saglamisti. Ama en iyi arkadasi , ve arkadasinin aski yeterince eziyet cekmisti. Iki yuregi tamir etmek icin kollari siviyacakti aycin.

Aycinin gecmisi....
daha önce bir kac sevgilisiolmustu aycinin , ama hicbiri gercek aski degildi . Tek bir kisi haric kimse kalbini calamamisti. Gercek aski tattigi icin , askin sira disi birsey oldugunu farkindaydi. Bu yuzden sevile yardim edicekti. Cunku , biliyordu ekrem onun gercek askiydi. O ekreme bakarken hersey sevilin gözlerinden okunuyordu. Belki simdi karsinda duran abisiydi ama bu onun yalnislarini görmezden gelicek söz konusu olamazdi.
A: evet abi seni dinliyorum , artik herseyi acik acik konusma zamani geldi!!
R: aa ama kurabiyem , buyuklerin sözune karisilmaz , ben abinle birsey konusuyorum , yanliz birakirmisin bizi...
A: baba lutfen , ben buyudum artik. Hem bu sefer gecistirmeye calisma cunku yemezler. Herseyi duydum.
M: kes sesini aycin, ne duyduysan kendine sakla.
A: herseyi , butun cevirdiginiz dolaplari ögrendim
R: bunlar aramizda kalacak aycin , anlasildimi??
A: anlasilmadi baba. His anlasilmadi!!
M: aycin sinirlendirme beni!!
A: sevil seni sevmiyorum
M: biliyorum , allah kahretsinki biliyorum
A: neden aci cektiriyorsun ozaman kiza
M: cunku ona asigim
A: aski ne hale getirdiniz yaa, bu ask falan degil. Insan asik oldugu kiza aci cektirmez , icin acisada kanasada onun mutlu etmektir. Onu tutsak ederek kendini sevdirebileceginimi saniyorsun sen??
sevmiyor o seni anla artik. Rahat birak kizi yaa!!
M: tamam sevmiyor ama sevicek.
A: zorla guzelik olmaz hem o seni asla sevmeyecek. Istesede sevemez zaten. Olmaz...
M: cok bilmis , nedenmis??
A: cunku herkezin kaderi yazilidir.ve sen onun kaderindee hicbirzaman duygusal acida bir yerde olmadin ve olmayacaksin!!onun kaderinde senin ismin yok . Gercek aski sen degilsin. O ekremi seviyor. Ve onu hicbirzaman unutamiyacak.
M: kafayimi yedin sen , ne sacmaliyorsun. Insan kaderini kendi yazar, kendi degistirir. Very Happy
A: hayir hicte öyle degil Sad
R: aycin kizim sakin ol . Bak fenalasacaksin yine . Mert sende haddini bil . Kardesinle ne bicim konusuyorsun.
A: hicbirseyi kendimiz yapmiyoruz , yazmiyoruz. Hicbirseyi. Hem öyle olsaydi, BEN BEN, denizi kaybetmezdim. Simdi ikimizde mutlu olurduk, belkide evlenmistik. (agliyordur)

daha onyediydim, sinifimiza yeni biri katilacakti. Adi denizmis. Sanki adini tasiyordu. Dalga dalgaydi. Onun ne yapicagi belli olmazdi. Sinifa daha adimini atar atmaz gözlerimiz birbirine degmisti. O an kalbimde sanki firtinalar kopmustu. Ilk defa hicbirzaman hissetmedigim hissleri hissetmeye baslamistim. (bunlar aklina geldikce agliyordur) gözleri o ela gözleri okadar ictendiki. Cok derin bir cocuktu , nekadar delide olsa. Yanim bostu benim oyuzden ayni sirada oturuyorduk. Daha ilk anda
kokusunu aldigimda basim dönmeye baslamisti. Sarhos olmustum. Ilk defa birisine asik olmustum. Tanistik arkadas olduk. Sonra birgun bana acildi ve sevgili olduk. Cikiyorduk artik. Gercek aski bulmustum iste. Sonra 19uncu yas gunude, evinde parti yapiyorduk . Annesi ve babasi yoktu yurtdisindaydilar. Butun sinif arkadaslar vardik. Ogun sevil yoktu cunku oda ekremleydi. Hersey cok guzeldi acayip egleniyorduk , guluyorduk. Her köseden ayri ayri kahkaha geliyordu, hepimiz neseliydik. O o gun o cok mutluydu. En net hatirladigim bana olan derinbakislari , sarilislari , öpusleriydi. Okadar sicaktiki. (agliyordur)
sonra birden kavga cikti denizle bir kac arkadasin arasindan. Kavga bir iddiyaya dönustu. Motorsiklet yarisina. Herkez sarhostu , denizde. Ayakta zor duruyorlardi. Yalvardim , yalvarmama ragmen dinlemed beni ve yaris yapti. Cok hizli baslamisti. Yolun hemen az ilerisinde dengesini kaybetti ve motorlu diger yoldaki arabanin ustune uctu, hicbirseyi tam net hatirlamiyorum cunku kendimde degildim. Ambulanslar falan cok korkunctu. Canim cok yaniyordu...
D: uzgunum........ elimizden geleni yaptik ...ama kutaramadik....basiniz sagolsun....
iste simdi yuregime yanan bir kor dusmustu, gercek acinin gercek uzuntunun ne demek oldugunu cok kötu bir sekilde ögrenmistim iste. Sonrasinda filim koptu bende. Oyuzden ask benim icin önemli.
Oyuzden ask benim icin kiymetliydi.
Oyuzden ask hafife alinmaz , onunla oyun oynanmaz, sayet abimse bu bile olmaz.
A: sevile herseyi anlatacagim , onu uzmene izin vermeyecegim arik , sen abim olsan olmasan bile...
M: bunu yaparsan pisman ederim seni
A: aski bu sekilde alamassin
kaybetecek birseyim yok . Ben askimi , yasama hevesimi kaybetmisim daha neyimi alabilirsin. Kredi kartlarimimi , al onlarda senin olsun. En son sey parayi dusunmek olur.
Aycin cok sinirliydi , arkasini döndu ve gitti. Agliyordu daha kapanmamis, kabuk baglanmamis duygulari yeniden acmisti, yeniden sizlanmisti. Zaten hic unutamamisti denizi.kendi askini kurtaramamisti . Ama sevili kurtarabilirdi.

Ekrem...
bir kac gun önce...
ilk defa birisini sevdim, onuda doya doya sevemeden sarilamadan kaybettim. Onu o bembeyaz kefenin icinde gördugum gun anlamisti, onsuz yapamayacagini. Ogunden sonra bende bir ölu olmustum. Hicbirini görmediki ondan baska gözum. Acimi anlatmak istesem , yapamam hangi kelime anlatirki acimi. Sevil dön geri , yada benide al yanina.

Nisanur ekrem...
ekrem hala odasindadir, kendini odaya kapatmis. Ne bir ses veriyordur, nede yemek yiyordur. Okulada gitmiyordur. Sevilin yasini odasinda yanliz basina tutuyordur. Sonunda ikna olmustur birseylerin ters gittigine, nisanur ekremle konusmak icin odasina gider. Kapiyi tiklati bir tik gelmeyince girmek zorunda kalir cunku artik meraklaniyordur kardesi icin.
Ekremin kipkirmizi gözlerini gören nisanur , kendine lanet yagdirir. Kardesinin ilk defa agladigini göruyordur, nede olsa o deli dolu hop kalkip hop ziplayan ekremdi. Nisanur usulca kardesinin yanina gecip oturdu. Ekrem eyik olan basini kaldirip ablasina bakti.
N: ekrem neyin var kardesim?? neden bukadar uzgunsun?
E: cigerim yaniyor abla , yuregim !!
N: ekrem noldu korkutma beni ablacim!!
E: abla , sevil!!
N: noldu sevile , kavgami ettiniz??
E: keske keske kavga etseydik, abla abla sevil sevil öldu !!! öldu o Sad Sad
N: neeeeeee Sad
E: gördum,,, o bembeyaz carsafla örtuluydu... sevil , abla benim sevilim:( nefes almiyordu. Kipirdamiyordu. Gittim saclarina dokundum , basinda bekledim uyanmadi. Uyanmadi o Sad
N: ekremmmm ( nisanurun elinden sarilmaktan birsey gelmedi. Kardesine siki siki sarildi , ekremde ablasina. Iki kardesin gözyaslaari sevil icin akti.
E: hersey benim yuzumden oldu, o benim yuzmden ölsu eger ben o universiteyi kazanmasaydim , eger ben o okula gitmeseydim . O beni görmeseydi beni taniyip bana asik olmasaydi . Benim yuzumden intihar edip ölmezdi Sad simdi yasiyor olacakti , canina kiymayacakti Sad
N: EKREM SACMALAMA SENIN BIR SUCUN yOK KARDESIM...
E: giderken bile beni dusunmus biliyormusun , bana mektup yazmis , son bir kez beni sevdigini yazrak söyledi...
ekrem ablasina mektubu verdi. Nisanur mektubu okurken gözyaslarini gizleyemedi. Odanin kapisinda onlari dinleyen bir misafir vardi, bu husnadan baskasi degildi. Husna sanki yikilmisti, oda sonucta bir evlatti. Kizi gibi görmeye bile baslamisti. Kani sanki cekilmisti , buz gibi olmustu. Oda gözyaslarini tutamadi.

Nisanur husna...
husnayla nisanur bir sure sonra mutfakta konusmaya baslamistir. Konustuklarina söylediklerine hal ve hareketlerine dikkat ediyorlardir.
H: ahh yarvrum ahhh Sad , gencecikti hayat doluydu. Nasil yapti bunu kendine Sad ? nasil kiydi canina Sad
N: ekremi nasil sevdiyse. Ama belliydi ekreme bakarken gözlerinin ici gluyordu be anne Sad
H: nisanur kizim napicaz simdi , ekrem iyice birakti kendini Sad
N: bilmiyorum anne , gercekten bilmiyorum. Ama ekremin isi zor, o o sevili gercekten asik , onu cok seviyor. Halini görmedin mi anne , ben ekremi ilk kez böyle göruyorum.
H: askin gözu kör olsun , kimin cani bunun yuzunden acimadi ki ??
N: anne iyimisin ??

nergiz hanimin kurtulusu...
nergiz hanim herseyin normale dönmesinin serefine butun sosyeteyi eve cagirir. Butun sahte arkadaslari simdi yanindaydi. Yine kumar masasi kurulmustur. Etrafta sahte gulucukler , sahte kahkahalar ve sigara dumanlarindan baska hicbirsey yoktur. Nergiz hanim kendini dunyanin merkezi sanmaktan alamadi. VAZGECEMEDI...
….: ee sekerim sonra noldu??
NE: ne olacak ayol , özur adina en luks otellerde agirladilar bizi …
…._: nergizcigim duyduklarim dogrumu
NE: ne duydunki sekerim
…: mert damadin oluyormus
NE: aa evet dogru
…: aa seville mert coculkluk arkadasi degilmiydi
NE: bunlar yeni nesiller
mustafa bey kizina yaptiklarindan bir kucuk pismanlila eve geldi. Yorgun oldugu her halinden belliydi. Salonun kapisinda kala kaldi. Yeniden herseyi tartti sanki. Hih karisina o eskiden duydugu buyuk ask yok olmustu.
M: nergiz
N: ahh , efendim hayatim (diyerek döndu)
M: biraz gelebilirmisin hayatim
NE: tabi , hemen geliyorum hanimlar

…...
NE: evet
M: bu kadinlar hemen buradan gidecek
NE: ne yani kovayimmi
M: aynen
NE: sacmalama sosyetinin diline mi dolanalim
M: seninde sosyetininde taaa i..........

husna ekrem....
husnanin bir turlu uykusu gelmiyordu. Akli oglundaydaydi. Ana yuregi diyorduk biz buna. Yerinden kalti. Ogluna bakmaya gitti. Uyumuyordu ekrem aglamiyorduda artik. Sadece bakislari sevilin fotografina sabiti. Husna usulca odaya girdi , ekremin yanina gecti. Ekrem fotografi eline alip annesinin dizlerine yatti. Husna butun anne sefkatiyle oksadi oglunun basini, ve sevilin fotografina bakiyordu.
E: cok guzel , diymi??
H: evet mavisim öyle , cok guzel...
OKULUN KUTUPHANESI...
ekrem seville kutuphanenin koltuklarinda oturuyorlardi. Sevil oturuyordu , ekremin basi onun dizlerindeydi. Sevil ekremin o sapsari saclarini oksuyordu. Okadar yavas okadar sefkatli okadar sicak dokunuyorduki sevil , sanki canini acitmaktan korkuyordu . Tipki tipki ANNESI gibi....

E: oda saclarimi böyle oksardi, senin gibi. Anne senle sevil birbirinize cok benziyorsunuz, yanii benziyordunuz Sad
H: hadi kuzum uyu artik Sad
ekrem gunlerden sonra ilk defa uyumustur

aycin herseyi sevile anlatmak icin yola koyulmustu bile, yureginde kanayan bir ask hikayesiyle , biraz olsun sakinlesmek icin muzik dinleyerek.
K: aycin hanim uzgunum size iceriye alamam...
A: off ne sacmaliyorsun sen. Sen benim kim oldugumu biliyormusun ?? off yaa bu replige nekadar gicik oluyorum , tipik filim repligi iyy !! (hopp aycin hanim burda senaryoyu yazan biziz herhalde)
K: biliyorumm aycin hanim ama mert beyin emri var , uzgunum ..
A: off abi yaa , allah sana akil fikir versin bunuda yaptin yaa
caresiz geri döndu aycin

CENAZE.

BUGUN SEVDIGIMI TOPRAKLARA VERICEM. O TOPRAKLARA KARISACAK ODA TOPRAK OLUCAK. YANIMDA KIMSEYI ISTEMIYORDUM . HIC KIMSEYI OYUZDEN CENKERLE BILE UZUN ZAMANDIR GÖRUSMUYORDUM...

ISTE SIMDI O GÖMULUYORDU, ICIMDE YANAN BIR KOR. SEVILIMI O BUZ GIBI TOPRAKLARA BIRAKTIM . YAA O ORDA USURSE Sad YAA UZERINI ÖRTEN OLMAZSA Sad
SACLARINI OKSAYAN OLMASSA , KORKARSA:(

(sevil turaner ö.t 2012.03.28)
herkez dagilmisti bir ben vardim , onun basindaydim , onu birakamazdim. Ellerim topraklarinda geziyordu.
E: japonum , japon baligim hadi kalk , hadi kalk gidelim . Bak bu saka hic komik degil bak ben gulmuyorum , orda nefes alamassin yanima gel sana doya doya sarilayim Sad. Sad nolur cik ordan Sad hadi hadi hadi Sad
ekremin omuzuna bir el degdi, basini kaldirinca can dostunu gördu ekrem. Gözyaslarini saklamadi ekrem...
C: hadi kardesim gidelim
E: ama o usur burda :'(
C: hadi kardesim Sad
E: onu burda yanliz birakamam korkar tek basina , cok soguk usur hem Sad
C: ekrem kendine gel kardesim , Sad

…......................................................

caglar yurtdisindaki toplantilardan sonunda kurtulmustur. Rahat bir nefes alir almaz kardesine tekrar ulasmaya calisir ama tekrardan ulasamaz. Artik aklina hic iyi seyler gelmez cunku hickimseye ulasamamistir. Artik cok endiseleniyordu.....

….................................................................

nergiz-caglar
CA: ne yaptigini saniyorsun sen ??
NE: merak iyi degildir oglum
CA: sen , sen bir canavarsin . Bu senin son hamlendi nergiz hanim . Sen bittin. Cöz su ellerimi
NE: yok yaa , seville mert evlensin öyle kurtulursun
CA: nefret ediyorum senden , ANNE
NE: bende senden

hatirlama...
caglar cok sinirliydi , eve girmisti. Salonda babasini gördu. Babasina yaklasti ve.
CA: sevil nerde??
ve arkasindan ses geldi. Caglar arkasini döndu ve saniyeler sonra aciyla gözleri karardi. Nergiz hanim caglarin kafasinda sopa kirmistir. Son hatirladigi buydu caglarin

….....................................................................................

AYCININ OYUNU

aycin bag evinin az ilerisinde duran cöp conteinirin önunde duruyordur. Haftalardir pilandigi seyleri hayata geciriyordur. Dolan cöp torbalarini burayaatmak zorunda kaliyorlardir. Calisanlardan birisini kafalamistir aycin, ve o calisan simdi aycine dogru geliyordu.
A: istediklerimi getirdin mi??
calisan : evet getirdim
A: ha tamam , bu iyiligin karsiliksiz kalmicak inan bana
C: ben cok korlkuyorum aycin hanim
A: korkma birsey olmiyacak . Olsa bile seniin adini asla vermiyecegim bana guvenebilirsin.
Hadi sen git artik yakalanmadan.
C: peki

aycin calisanin getirdigi servis kiyafetlerini ve siyah uzun perugu giyinmistir. Evin arka kisminin az uzagina arabayi park eder , ve arka bahce kapisina gelir.
Koruma: hey dur
A: eevet (sesini inceltir)
K: burda ne ariyorsun
A: cöpleri atmistim
K: cöp öbur taraftavdegilmiydi ??
A: aa evet , ama doluydu o , bende arka tarafta olana attim efendim
K: iyi peki giriyorlardi
A: tsk Very Happy

A: huhhh , ucuz atlattin kizim aycin

aycin hemen diger asamaya gecerek , salona gecti....

S: bitmedimi yaa bu , sIkIldIm
terzi: bitiyor efendim
S: olabildigince yavas yapinki , ömur boyu bitmesin
T: efendim

a: hahahahahaha , ilahi sevil yaa …. sevil , hanim
S: evet
S: mert bey sizi telefona istiyor efendim
S: bi o geri zekali eksikti, allahin belasi. Getir ozaman telefonu
A: olmazzz !!!
S: neden??
A: sarji bitmis , sarj oluyor efendi
S: off bekleyin arkadaslar.herkez , tum calisanlar calismayi durdurdu.

Sevil holeye gecer gecmez, aycin sevilin kolundan odaya ceker. Ve hemen kulagina yaklasir.
S: heyyy noluyoooo
A: sevil!!!
S: sen , aycinnnn!! bu ne hal kizim!!
A: ssshhhh sakin , duyacaklar simdi bir cuval incir berbat olacak
s: ne cuvali ne inciri yaa
A: bak beni iyi dinle , zaman yok. Bize oyun oynadilarekremle sanada.
S: ekremi ??, noluyoo yaa
a: sevill , o sana gelmis inthar ettigin gun
S: ne , sahi mi??
A: evet ama mert , babam , baban , nergiz hanim hepsi oyun oynamis ona , benle caglarada oynadilar. Oo seni öldu biliyor. Ben herseyi ögrendikten sonra beni evde hapsetmeye calistilar kactim , buyuk bir ihtimalle abinide tutuyolar. Yaa dusenebiliyormusun cenazen bile oldu , dikili tas falan off berbat birseydi...
s: inanamiyorum yaaa , bu nasil birsey . Demek ekremde ordaydi . Nasildi peki .
A: off cok kötuydu , sevil ekrem kafayi yemis , sacma sapan konusuyodu. All bunu (bir tejp cikaririr
ekremin sesini kaydetmistir)) en iyisi kendin dinle o seni gercekten seviyor sevil
S: askimm benim yaa , aycin bana yardim et onu görmem lazim
A: sen merak etme , ona kavusacasin . Ben herseyi halledicem sadece biraz sabret.
S: ama ?? nasil?? bak basini belaya sokmani izin veremem
A: yaa merak etme . Gitmem lazim simdi!!
S: aycin
aycin cikmadan sevilin fotosunu ceker...

aycin ön kapidan diger dolu cöp torbasiyla cikar. Ön kapidan ciktigi icin hic kimse olayi farketmez. Bahceden cikar cikmaz arabayi park ettigi yere gider ve arabyi calistirir.

Sevil kayit edilenleri dinliyodu

E: japonum , japon baligim hadi kalk , hadi kalk gidelim . Bak bu saka hic komik degil bak ben gulmuyorum , orda nefes alamassin yanima gel sana doya doya sarilayim Sad. Sad nolur cik ordan Sad hadi hadi hadi Sad
ekremin omuzuna bir el degdi, basini kaldirinca can dostunu gördu ekrem. Gözyaslarini saklamadi ekrem...
C: hadi kardesim gidelim
E: ama o usur burda :'(
C: hadi kardesim Sad
E: onu burda yanliz birakamam korkar tek basina , cok soguk usur hem Sad
C: ekrem kendine gel kardesim , Sad

sevil gözyaslarina hakim olamadi.
S: sensizken zaten usumemek mumkun mu??

ertesi gun ….
dugune , imzaya son 15 dakika kala...
aycin rahatlikla ekremin evini bulmustu. Nefesleri agirlasmis, yorgun gözleri cökmustu. Hemen kucuk mutevazi bahcenin kapisini acmisti aycin. Bahceden ev kapisina yöneldi. Kapiyi acan nisanurdu.
A: merhaba , ekrem evdemi??
N: evet ama ??
A: bakin cok önemli onu görmem lazim
Ni: peki buyrun

nisamur aycini ekremin odasina göturdu. Nisanur kapiyi tiklati cevap gelmedi. Aycinin umrunda olmadi iceriye daldi. Son on dakiklari kalmisti.
A: beni hatirladin mi ekrem?
E:...
A: tmm bunun bir önemi yok ben sevilin en iyi arkadasiyim aycin. Bak sevil yasiyor.
E: hayirrr.... ben gördum onu , öldu o
a: bak mert benim abim
E: defol git burdan
A:. bak dinle Sana bir oyun oynadi, ölmedi o . sen hastaneye geldigin gun ona ilac vermisler gecici kalp durduran. Bak acele etmeliyiz onu zorla abimle evlendirecekler.o seni seviyor. Kalk hadi cok az zaman kaldi
E: gercekten mi??
A: yaa hadi
E: neden inaniyim ki sana Sad
A: peki al bak (telefonundan sevilin resmini gösterir)
E: bu öncedende cekilmis olabilir
A: bilgilere bak , dun cekildi , burdada senin icin agliyoor
E: sevi sevil yasiyor
A: hadi acele et

ekremle aycin hemen arabaya firladilar. Ekrem direksiyona gecti, cunku aycinin oraya lkadar guc toplamasi gerekiyordu. Hizla dugunun yolunu tuttular . Son 6 dakikalari vardi. Vardiklarinda bir bucuk dakikalari kalmisti ve her yer korumayla doluydu.

Hatirlama...
bag evi
S: aycin
A: aa , dur bir dakika
aycin telefonunu cikartir , ve sevili ceker.
S: bu neydi simdi
A: delil , ekremin yasadigina inanmasi icin
S: sen kesinlikle bir dedektif olmalisin
A: olabilir aslinda
S: ona onu cok sevdigimi söyle
A: yarin kendin söylersin
S: umarim
A: merak etme bugunden sonra, ona doya doya binlerce kez nekadar cok sevdigini anlatabilirsin
s: kulaga hos geliyor

4.bölum sonu
iyi okumalar bol bol yorum atmalar.
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 5:38 am Paylaş

muhteşem olmuş Exclamation bayıldım merakla yeni bölümü bekliyorum
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 6:06 am Paylaş

süper olmuş
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 7:10 am Paylaş

cnm sen bu senaryoyu bi senariste falan mi yazdiriyosun manyak bisi olmus ya devamini en kisa surede bekliyorum Very Happy
07kubra
Deneyimli
Deneyimli
07kubra

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 7:33 am Paylaş

hepnize tesekkur ederim ama hayir bir senariste yazdirmiyorum ,
ama bir senarist olmaya calisiyorum. en buyulk hayalim
SENARIST olmak zaten.
KESKE BENDE TURKIYEDE YASASAYDIM Very Happy
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 7:46 am Paylaş

Gerçekten çok güzsel olmuş zaten senin yazdığın tüm seneryolar çok güzel oluyor nedense Melegim <3 4.bölum s.3 277638789
delicik
Deneyimli
Deneyimli
delicik

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyÇarş. Nis. 11, 2012 7:58 pm Paylaş

evet ya nedense Very Happy
bu arada benden size kucuk bir sir Very Happy bu senaryoyu okurken ben resmen agliyorum ya neden acaba Very Happy
fatime
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
fatime

MesajKonu: Geri: Melegim <3 4.bölum s.3 Melegim <3 4.bölum s.3 EmptyPerş. Nis. 12, 2012 6:14 am Paylaş

delicik demiş ki:
evet ya nedense Melegim <3 4.bölum s.3 650269930
bu arada benden size kucuk bir sir Melegim <3 4.bölum s.3 650269930 bu senaryoyu okurken ben resmen agliyorum ya neden acaba Melegim <3 4.bölum s.3 650269930

Tatlım o sadece sende olmuyor bende ağlıyorum resmen Melegim <3 4.bölum s.3 3268751438

Melegim <3 4.bölum s.3

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki