Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 286
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D Empty
MesajKonu: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyCuma Kas. 19, 2010 12:29 pm Paylaş

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D 64075065[/URL]

Geçmiş-Gelecek Zaman...

Sen; geleceğe takılmış akreptin,
Ben ise, seni takipteki yelkovan...
......................................

İstemedim asla;
Geleceğe dair, geçmişte yazmayı...
Dedim ya sana;
Bu kaderi yazan, kalemim...

......................................
Bak, şimdi buradasın.!
Ben ise, geçmişteyim artık...
Ne, sana yetişebildim.!
Ne de, sen geride kalabildin...
Zaman bu.!
Kolaymı geriye çevirmek?
Yada, bir çırpıda durdurmak?
Kolay değil sevdiceğim,
Hiç kolay değil...
Bir çözümü vardı elbet;
Ya, kalemi kıracağız.
Ya da, bu dizelerle güleceğiz.!

Bu geçmiş ve geleceğin hikayesi.

Her şey değişti.Tarih mekan.Değişmeyen tek şey Aşk’tı . Geçmiş ve gelecek birbirine zıt iki kutup… Bu zıtlıklara rağmen yeşeren bambAŞKa bir AŞK !
Her kez zamanda yolculuk yapmak istemiştir.Peki ya bu gerçek olsa?Her şey mükemmel mi olurdu sizce? Peki ya o zamanda kalsaydınız?

Sevil : (Günümüz)Çok güzel ,tatlı , inatçı bir kız.Babası Fransız .Annesi de Türk’tür.Babasının tek hayali zamanda yolcuk yapmaktır bunun için sürekli çalışmaktadır.Sevil babasına yardım etmeyi seven deli dolu korkusuz bir kızdır.

Sevilin babası (S:B ) : .Tek hayali Zamanda yolculuk yapmaktır ve bu hayalini gerçekleştirmek için bir icat yapmıştır.Geriye sadece onu denemek kalmıştır.
Sevilin annesi (S:A) : Kocasının bu zamanda yolculuk fikrini hiç desteklemiyordur hele de kızının ona yardım etmesini.

Ekrem (Geçmiş 1850ler ) Fransada yaşayan bir türk ailenin çoçuğu.Yakışıklı ,ama ukala bir tip.

Ayçin : (Geçmiş 1850ler ) : Erkemin kardeşi . çok güzel tatlı abisiyle çoğu zaman didişen biri

Cenker (Geçmiş 1850ler ) Yakışıklı utangaç biri Ekremin en yakın arkadaşlarından biri Ayçini seviyor fakat bunu sadece cihan biliyor.
Cihan (Geçmiş 1850ler ): Ekrem ve Cenkerin yakın arkadaşı .Yakışıklı biri.Aklında hep ilginç fikirler üreten biridir.Kendi zamanında olmayan bazı şeyleri hayal etmiştir.Tabi bunları cenker ve erkemden başka kimseyle paylaşmıyordur.Ekrem onun fikirleriyle dalga geçiyor cenkerde pek inanmasa da bunlara cihanı kırmamak için dinliyordur.

Yorumlarınızı bekliyorum beğenilirse 1. bölümüde yayınlayacağım

En son _TuqCe_ tarafından Paz Ocak 16, 2011 3:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
nurfatma
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
nurfatma
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 121
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 128
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : !!..adana..!!

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D Empty
MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyCuma Kas. 19, 2010 7:14 pm Paylaş

Çok gzl bir tanıtım olmuş özellikle kırmızıyla yazılan bölüme bayıldım Very Happy lütfen başla ve yaz dizimiz bitti bari senaryoları kalsın Very Happy sabırsızlıkla bekliyorum canım Very Happy diğerlerine nazaran bu daha farklı bir senaryo olacak gibi Very Happy
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyCuma Kas. 19, 2010 7:22 pm Paylaş

lütfen yaz merak ettim güzel olacak gibi
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyCuma Kas. 19, 2010 8:25 pm Paylaş

bence dewaamm et
farlı olacağa benziyor
{Burcu}
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
{Burcu}
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 190
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 200
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : 5'ibiryerde.

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyCuma Kas. 19, 2010 8:36 pm Paylaş

değişik bir senaryo olacağa benziyor.Bekliyorum merakla:)
~yaRen
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~yaRen
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4986
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3284
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Inspiration ~

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyCuma Kas. 19, 2010 9:17 pm Paylaş

Harika bir fikir ! Çok beğendim tatlım .. Takipçinim peşini bırakmam bundan sonra Very Happy
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyCuma Kas. 19, 2010 9:33 pm Paylaş

Değişik bi fikir güzel olmş cnm devamını bekliyorm :D
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 2:21 am Paylaş

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D 78196878

Bir zamanlar, bütün duygularin üzerinde yasadigi bir ada varmis: Mutluluk, Üzüntü, Bilgi ve digerleri... Ask dahil. Bir gün, adanin batmakta oldugu duygulara haber verilmis. Bunun üzerine hepsi dayi terketmek için sandallarini hazirlamislar. Ask,a adada en sona kalan duygu olmus, çünkü mümkün olan en son ana kadar beklemek istemis. Ada neredeyse battigi zaman, Ask yardim istemeye karar vermis. Zenginlik, çok büyük bir teknenin içinde adanin önünden geçmekteymis. Ask, "Zenginlik, beni de yanina alir misin ?" diye sormus. Zenginlik, "Hayir, alamam Teknemde çok fazla altin ve gümüs var, senin için yer yok" demis. Ask, çok güzel bir yelkenlinin içindeki Kibirden yardim istemis. "Kibir, lütfen bana yardim et "Sana yardim edemem, Ask. Sirilsiklamsin ve yelkenlimi mahvedebilirsin." diye cevap vermis Kibir Üzüntü yakinlardaymis ve Ask yardim istemis: "Üzüntü seninle geleyim." "Of, Ask, o kadar üzgünüm ki, yalniz kalmaya ihtiyacim var." Mutluluk da Askin yanindan geçmis; ama o kadar mutluymus ki Askin çagrisini duymamis. Ask, birden bir ses duymus. "Gel Ask! Seni yanima alacagim..." Bu Asktan daha yaslica birisiymis. Ask o kadar sansli ve mutlu hissetmis ki, onu yanina alanin kim oldugunu ögrenmeyi akil edememis. Yeni bir kara parçasina vardiklarinda, Aska yardim eden yoluna devam etmis. Ona ne kadar borçlu oldugunu farkeden Ask, Bilgiye sormus: "Bana yardim eden kimdi?" "O, Zamandi" diye cevap vermis Bilgi. "Zaman mi? Neden bana yardim etti ki?" diye sormus Ask. Bilgi gülümsemis:

''Çünkü sadeceZAMAN AŞKIN ne kadarBÜYÜK oldugunu anlayabilir..."

''GöZLERindeki IŞIK gibi Zaman Geçtiğnde Sana oLan AŞKIM Büyüyecek''

GELECEK VE GEÇMİŞİN KARŞILAŞMASI

Babamın uğraştığı şey benimde ilgimi çekerdi.Zamanda yolculuk….. Bu yüzden ona bu konuda hep yardım etmişimdir.Annem ise bunun bir şaçmalık olduğunu düşünüyordu.Benimde bu işle uğraşmamı istemiyor ne zamn beni babamın yanında görse bana kızıyor ve hemn oradan uzaklaştırıyordu.Anneme rağmen babam bu konuda bir icat yapmıştı.Kendine çok güveniyordu bu icat çalışacaktı.Tabiki annem onun çalışmasına ihtimal bile vermiyordu.Hepimiz icadın karşısında toplanmış özellikle ben onu meraklı bir gözle inceliyordum.
S: Baba bu çalışır mı sence?
S.b : Evet kızım çalışacak.
S.a : Saçmalama kızım çalışmayacak tabi .
S.b: Çalışacak
S.a: Çalışmayacak.
S: Tmm yeter.Peki anne anlaşma yapalım o zamn.Bu icadı babam benim üstümde denesin madem o kadar eminsin çalışmayacağına.Eğer çalışmazsada bir daha bu işlerle uğraşmayız bizde
S.A: Kızım seni böyle bir tehlikeye atamam.
S: Yani sende inanıyorsun çalışacağına.
S.a: Hayır ama …
S: Tmm o zamn sorun yok.Peki baba hangi zamana ve nereye gidiyorum?
S.b: 1850 yılları Paris.
S: Fransa senn ülken hemde Paris müthiş !
Annemin endişeli bakışlarıyla birlikte makineye doğru ilerledim ve içine girdim.Babamda uyardı beni ama ben merak duygumu yenemedim ve onu da dinlemedim.Babam nolur nolmaz diye içinde gerekli şeyler olan bi çanta vermişti.Zaten bu sadece kısa bir denemeydi.Bu yüzden rahattım.Evet başlıyordu.

10 – 9 – 8 – 7 – 6 – 5 – 4 – 3 – 2 – 1

Ve gözlerimi açtığımda yeni bi zamanda ve yeni bir ülkedeydim.Herkesin içinde çok komik duruyordum kıyafetlerimle.Kısa süreceği için bu deneme, üstümde kısa kollu bir tişört ve altımda şort vardı ahh ve tabi ayağımda vazgeçemediğim renkli converslerim Very Happy Yağmur çok hızlı yağıyordu kısa süredir burada olmama rağmen ıslanmıştım.Ama beklemeye devam ettim Zaman çok çabuk geçiyordu.Hala Paristeydim.Hayır gözümü kapatacaktım ve her şey bitecekti....Babam bunu denemelik yapmıştı.Beni geri alacaktı.... Bekledim bekledim ve bekledim ama hala Paristeydim :S En sonunda sırılsıklam olmuştum.Ahh annem böyle yağmurda sırılsıklam olduğumu görse hemn kızardı hastalanacağım diye.O an bir daha geri dönemesem ne yapacağımı düşündüm ve istemsizce ağlamaya başladım.Hem nereye gittiğmi bilmeden yürüyor hem de ağlıyorudm.Gözyaşlarım yağmura karışıyordu.Ne kadar nereye gittiğimi bilmeden yürüdüm.Herkes bana kıyafetlerime bakıyordu.En kısa zamnda kıyafetleri değiştirmeliydim.
S: Ahhh
O da ne? Biri çantamı çalmıştı peşinden koştum çantamı bırakamazdım yoksa ne yapardım?Güçlü biriydi bbu yüzden beni sürükledi sonunda bırakmak zorunda kaldım belkide bna gerekli olan en önemli şeyi.Şimdi ne yapackatım?Kalacak bi yerim hiçbir şeyim yoktu.Tek umudum babamın bir an önce beni kurtarmasıydı.
O anda birilerinin yanıma doğru geldiğini gördüm.3 kişi olduklarını tahmin ediyordum.Tahminim doğruydu 2 erkek biri kızdı.
E: Sen salak mısın ? Canından falan mı olmak istiyordun? O çantayı niye bırakmadın ? Canın mıdeğerli çanta mı yoksa?
A: Yeter .zaten kız şokta bide sen üstüne gitme.
C: Ayçin haklı Ekrem üstüne gitme kızın .
E: Sende hemen ayçinin tarafını tut.Hem baksanıza şunun kıyafetlerine Nasıl bir gyinmedir bu?Hem cevapta vermiyo söylediklerimize acaba yabancı mı?
S: Ben ben
E: Hıh dilin varmış konuştun nihayet.
A: iyi misin?
S: E- evet . Sağolun ben başımın çaresine bakabilirm.
E: Tmm bak başının çaresine bakabilirmiş hadi bizde gidelim.
A: Saçmlama onu bu halde bırakamayız.Buldum zaten biz de kardeşlerimize bakacak bna yardım edecek birini aramıyor muyduk?
E: Asıl sen saçmalama Ayçin.Katil midir hırsız mıdır bilmiyoruz bide onu evimize mi alacağız hı?
S: Ekrem misn nesin BAnaa bak

Artık sabrım kalmamıştı .Nasıl biriydi bu yha .

E:Adım Ekrem Evet bakıyorum
S: Ben hırsız katil falan değilim bunu kafana sok yoksa
E: Yoksa ne?
A: Hey tmm bu arada senn adın ne?
S: Sevil
A: peki sevil bnm adım ayçin bu cenker Bunuda biliyosun zaten
E: Çok saol ayçin yha
S: Memnun oldum ayçin
A: Evet kalacak bi yerin var mı?Yani istersen bna yardım ederek bizim evde kalabilrsin.
S: Aslında kalcak bi yerim yok şuan için ben eğer rahatsız etmessm
A: Tabi cnm ne rahatsızlığı.Hadi bakalım eve gidiyoruz.
(Eve giderler)
A: Evet geldik.Hadi içeri geçelim.Siz geçin bizde cenkerle Efe ve Ayçayı getirelim.
E: Tmm ama çabuk olun buranın havasıda pek iyi değil malum.!
S: Dikkat et de havasızlıktan boğulma!
A: Tmm geliriz hemen .)
E: Bana bak eve geldin diye sevinme sana hala güvenmiyorum gözüm üstün de ona göre
S: Yeter yha sabahtan beri yok hırsızsın yok katilsin yok sana güvenmiyorum izin vermeseydin aYçine benim buraya gelmemi istemiyosan
E: İstemediğimi kim söyledi?
(Ekrem Sevile doğru yürümeye başladı.Sevil sandalyedeydi.Eem iyice yaklaştı yaklaştı.İki eliyle sevilin İki yanını da kapadı.Sevil çok şaşkındı .Ekrem iyice yaklaştı ve………………………….)
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 2:26 am Paylaş

süper süper devam
CanseL~
Moderatör
Moderatör
CanseL~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5842
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2961
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Los Angeles Kızı

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 2:33 am Paylaş

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy en heycnLı yerndee ama yaa Cnm Şmdi ekle Ne oLurr devm devm (: Very Happy
nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1117
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1126
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bize Her Yer Trabzon
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bu kız seçici biri y

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 2:35 am Paylaş

ekrem hemen harekete geçti ha çakal çocuk
süper olmuş
''Çünkü sadeceZAMAN AŞKIN ne kadarBÜYÜK oldugunu anlayabilir..."
harika gerçekten lütfen devammm
papatyam18
Deneyimli
Deneyimli
papatyam18
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 595
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 601
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 2:35 am Paylaş

çok güzel olmuş
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 3:00 am Paylaş

çook güzel olmuş cnm
beril:)))))))))
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
beril:)))))))))
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 223
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 223
<b>Nerden</b> Nerden : uzayyy:)))
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 3:06 am Paylaş

süpeeeer:)
devam
{Burcu}
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
{Burcu}
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 190
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 200
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : 5'ibiryerde.

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 4:04 am Paylaş

çok güzel olmuş canım,devam:)
_selly_
Deneyimli
Deneyimli
_selly_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1405
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ~İstanbuL~
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kendimi şanslı hissediyorum(:

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 4:15 am Paylaş

ÇOKKKKKKKKK GÜZELLLLL.!!!!
devam ettt cnmmm
fatmanur
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
fatmanur
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 163
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 155
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : bende bilmiyorum...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : en büyük hatam yüzüme gülen herkesi kendim gibi sanmam..

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 4:36 am Paylaş

çok sıradışı harika bir senaryo çok beğendim devamını ne zamn yazarsın?
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 4:39 am Paylaş

spr cnm dwm
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 5:57 am Paylaş

Beğenmenize sevindim :D Yeni bölümü yazıyorum bitidiğim zaman koyucam Very Happy
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 6:06 am Paylaş

merakla bekliyoruz cnm
aRzU : )
Deneyimli
Deneyimli
aRzU : )
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1321
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 868
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SiLgİ KuLLaNmAdAn ReSiM YapMa SanaTına HaYaT DeniLmeKteDir....

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 6:07 am Paylaş

Bekliyoruz Very Happy
soğuk düş
Forumcu
 Forumcu
soğuk düş
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 389
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 382
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/11/10

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 6:08 am Paylaş

çok güzel yazıyorsun çokk beğendim yeni bölümü bekliyorum
papatyam18
Deneyimli
Deneyimli
papatyam18
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 595
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 601

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 6:30 am Paylaş

yeni bölüm ne zmn
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 8:45 am Paylaş

YENİ BÖLÜMMMM

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D 70392698

Bir ask gülümsemeyle baslar, öpücükle devam eder

S.b : Çalıştı icadım çalıştı.
S.a: inanmıyorum çalıştı gerçekten.
S.b : ben demiştim yaşasın bu bu çok önemli bişi .
S.a: Sevil
S.b: Hıı?
S.a : Sevili geri getir artık.
S.b : Hı tmm
S.a: Hadi getir kızımı artık.
S.b : Olmuyor
S,a: Olmuyorda ne demek .Ben kızımı istiyorum çabuk onu buraya getir. Çabuk.
S.b: Çalışmıyor.Geri getiremiyorum yapamıyorum.
S.a: Ne?1 Ben ben demişitm Çok tehlikeli demiştim ama sen sen ne yaptın kzınnı bile bile ehlikeye attın .Sen ne biçim bir babasın?
S.b : Ben ben onu geri getiricem.
S.a : NAsıl?
S.b : Bir yolunu bulucam
S.a : Kızımı hemen şimdi burada istiyorum!

Ekrem Sevile doğru yürümeye başladı.Sevil sandalyedeydi.Ekrem iyice yaklaştı yaklaştı.İki eliyle sevilin İki yanını da kapadı.Sevil çok şaşkındı Kafasını kaldırıp ekremin gözlerine baktı.... Kalbi birden hızlanmıştı.

Sevil
Gözleri masmaviydi... Parfüm kokusu insanı adeta büyülüyordu. Ekrem …… o kadar yakışıklıydı ki..Zor nefes alıyordum.Kalbim hiç olmadığı kadar hızlı atıyordu.

Ekrem iyice yaklaştı ve

Ekrem :Sadece bir kaç dakikamı aldı. diyerek geri çekildi..
Sevil:Nee?
Ekrem :Seni baştan çıkarmak sadece bir kaç dakikamı aldı
Sevil :Ne baştan çıkması hiçte değil ben baştan falan çıkmadım
Ekrem: kalp atışlarını duyabiliyordum.
Sevil : Kalbim senn o korkunç yüzünü gördüğü için böyle olabilir mi?Kesin rüyama giricek yüzün…Ama rüya olmaz ki o zmn kabus kabus!
EkRem  Vardır benm öyle her kızım rüyasına girme gibi huylarım
Sevil: Hahaha komik misin sen?Ayrıca sen o kadar çirkin yüzsüz şapşal kendini beğen –ekremin dudakları sevilinkiyle çoktan birleşmişti :kalpp: .Sevilin dudaklarına ve bütün vücuduna bir sıcaklık yayılmıştı.Daha önce hiç hissetmediği bir duyguyu hissediyordu.Ama onu hiç tanımadığı birine özellikle bu kişi kendini beğenmiş erkemse bunu hiç yapamazdı. Ekrem dudaklarını sevilden hafifçe ayırdı.Sevil tam bişey söyleyecekti ki odaya ayçin cenker Efe ve Ayça girmişti.

Efe:Meyhaba ben efe
Ayça : Bende ayça sen yeni dadı mısın?
S: Evet tatlım Very Happy
Efe: Ben teni çok tevdim
S:Bende seni çok sevdim cnm çok tatlısın hiç abine çekmemişsin
E: bunu duymamazlıktan geliyorum yoksa.
S: Yoksa ne…?
E: Öpücük yöntemimi tekrar kullanıırm Very Happy :kalpp:
A: Öpücük yöntemi?
S: Yok bişi cnm.Sen ……. sende hele bi dene
O anda Ekrem tam bişi söyliyecekken Ayça hemen abisinin kucağına gitmiş ve Ekrem de onunla oyuna dalmıştır.
Efe : abi sana birsey sorabilirmiyim ?
Ekrem : sor bakalim ama zor olmasin.
Efe: senin saçin neden uzun abi ?

Ekrem
Saçlarım uzun mu?O kadar uzun sayılmazdı ama yinede eskisi kadar kısa değildi.Hiç farkına da varmamıştım.Bu çocuklarda ne kadar meraklı her şeyi soruyorlar.

Ekrem: senin saçin neden kisa ?
Efe: çünkü ben erkekgim.
(Ayçin ve sevil zaten bu laftan sonra dayanamayıp gülme krizine girmiştir.Cenkerse kendini zor tutuyodur. :aaa: Crying or Very sad )
Ekrem
Ne?! Kaldın mı öyle .Sen bu çocuklarla nasıl başa çıkacaksın?Anam rezilde olduk..bak sevil bile gülüyo ama ben göstericem sana efe Very Happy İntikamım acı olacak nihaha. çaktırma ekrem
Ekrem :bende zaten kestirecegim .

Bu arada Ayça ve efe Very Happy

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D 92646173

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D Imagescazoxqjt
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D EmptyC.tesi Kas. 20, 2010 8:50 am Paylaş

çook güzel olmuş 3. bölümü merakla bekliyorum

''GEÇMİŞ VE GELECEĞİN HİKAYESİ'' Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuun bir aradan sonra YENİ BÖLÜM GELDİİİİİİ!:12. BÖlüm sf 32 de :D Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki