Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

-KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
iscanbegum
Yeni Üye
Yeni Üye
iscanbegum
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/09/13
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

-KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii Empty
MesajKonu: -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii EmptySalı Eyl. 17, 2013 4:22 am Paylaş

-KALPTEN SABIKALI-

: TANITIM :

Aynı insan hem sizi en dibe batmışken yukarı çeken ,  hemde en karanlıklara iten kişi olabilir mi? İşte Sevil'in hikayeside tam burada başlıyor.Ekremin mi demeli yoksa...

Henüz küçük yaşında yaşadığı ağır olayları , aldığı darbeleri atlatamayan bir kızdı Sevil.Konuşmuyordu.Annesinin ölümünden itibaren senelerce sesini duyan olmadı.İçinde çığlıklar vardı.Bunu gözlerinden anlayabiliyordunuz.Ama o çığlıklar hep içinde kalmıştı.Hiç bir zaman düzelemeyecek diye düşünülürken karşısına çıkmıştı Ekrem.Aşkın bu denli iyileştirici olabileceğini kim tahmin edebilirdi ki ? Her ne kadar Ekrem , Sevil için adeta bir kurtarıcı olduysa da bu basit bir şekilde olmamıştı.Bir sene boyunca her gün Sevil için uğraşıp didinmişti.Size tepki dahi vermeyen , tepki verdiğinde ise sizi odadan kovan biriyle ne kadar süre konuşabilirdiniz ki? Kaç gün , kaç gece yanınızda yemeğe dokunmayan biriyle beraber sofraya oturabilirdiniz ? Sizi yanında gördüğünde kıyameti koparan birinin yanında kaç gece uyuyabilirdiniz ? O yapmıştı.Ekrem hepsini yapmıştı.Elinden gelen her şeyi...Sevil o dipsiz kuyudan kurtulmuştu sonunda.Onu iyileştiren aşktı.İlaçtı aşk.Peki ya sonra ? Bu kahramandan alıcağı bir darbeyi kaldırabilir miydi Sevil? Onunda kötü çıkmasına katlanabilir miydi? Kaldıramadı , katlanamadı.Aşk onu iyileştirirken ihanet her şeyi yıkıp geçen olmuştu.Eski günlerden çok daha sancılı bir süreç başlamıştı Sevil için.Ve bu sefer kahramanlara bile güvenmiyordu...Kahramanından aldığı bu son darbeden sonraysa tam iki yıl geçmişti.Mutlu değildi.Tek bir gün bile olmamıştı.Ama yaşamaya devam etmesi gerektiğini biliyordu ve çabalıyordu.Belkide bütün çabalarının karşılığını alacağı günlerden biriydi o gün.Ve kahraman yeniden belirdi.Bunun olmaması gerekiyordu.Bitmişti işte bütün çabalar boşa gitmişti.Tesadüf , şans , kader ne derseniz diyebilirsiniz.Ama olmuştu işte.Sevgili kahramanımız yeniden ortaya çıkmıştı iki yılın sonunda.Kahraman yerine katil mi demeliyim yoksa ? Zamanla siz karar verin...

(yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar umarım beğenirsiniz ona göre birinci bölümü yayınlıycam teşekkürler şimdiden :D )

En son iscanbegum tarafından Paz Eyl. 22, 2013 11:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 439
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 456
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii EmptyCuma Eyl. 20, 2013 7:25 am Paylaş

Wow.Gerçekten harika olmuş.Merakla bekliyorum.. Very Happy
iscanbegum
Yeni Üye
Yeni Üye
iscanbegum

MesajKonu: Geri: -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii EmptyPaz Eyl. 22, 2013 10:53 pm Paylaş

-KALPTEN SABIKALI- 
: 1.Bölüm :

Oluyor muydu sonunda ? Tertemiz bir sayfa , yeni bir başlangıç mıydı bugün ? Sevilin aklında bu sorular gidip gelirken Ayçin'in sesi onu dış dünyaya geri getirdi.

Ayçin:Bugünlük benden güzel olmana izin veriyorum canım biliyosun normalde yapmam o yüzden hemen seni hazırlamaya başlıyoruz
Sevil : Hahah bilmez miyim ama o kadar abartmaya gerek yok ya alt tarafı staj kapmaya çalışıyorum güzelliğe göre seçmeyecekler ya
Ayçin : Alt tarafı staj mı? Alt tarafı ? Sevil kızım manyak mısın oraya gelicek şirketlerin farkında değilsin heralde.Her şeyinle mükemmel olmalısın ki en iyilerinden bir tanesine kapağı at.Bu ne demek peki? Daha üniversiteden bile mezun olmadan deli gibi para kazanma şansın , ülke ülke gezme fırsatın olucak.Aç azıcık gözünü.Sadece gözünü değil şu gardropu da aç bakalım.

-Ayçin bazı şeyleri gerçekten abartan bir kızdı.Ama bu konuda hiçte abartmıyordu.Aslında Sevilde biliyordu bunun başına gelen en büyük fırsat olucağını ama işte cesaret edemiyordu sanki.Durdurmaya çalışıyordu bir şey onu.Ama durmayacaktı.Bugün o gündü...-

Cenker : Abi deli gibi heyecanlıyım ya.Sevil için çok büyük bi şans olucak bu.Onun mutlu olmasını o kadar çok istiyorum ki.
Cihan : Sadece mutlu olmasını değil seninle mutlu olmasını istiyorsun bir yandan da Cenker.
Cenker : Hiç o konuyu aç..
Cihan : Dinle be olum iki dakika.Tamam Sevil için her şey çok güzel olsun istiyosun.Hepimiz istiyoruz.Ama belli işte halinden eğer hayatı düzene girerse sana da bi şans verir diye düşünüyosun onun için de bu sevincin.Ama bağlanma o ihtimale bu kadar.
Cenker : Ben Sevil'i kazanmak için elimden geleni yaptım.Yapıcam da.İhtimallere bağlanmak değil bu.Ben bütün kalbimle Sevile bağlıyım sadece hepsi bu.Evet istiyorum çok istiyorum öyle olmasını.Ama olmazsa da lanet edip üzülüp vazgeçecek zamanları geçtim ben.Bekledim yine beklerim.
Cihan:Öyle diyorsan öyle olsun kardeşim.Yine de sen dediğimi bi düşün.

-Kıpkırmızı bir elbisenin içinde süzülüyordu Sevil.Heyecanı o kadar belliydi ki elleri titriyordu neredeyse.Ayçin'in yaptığı hafif makyaj masum suratını biraz daha kadınsı hale getirmişti.Ama bakışlar değişmezdi tabii.Hala o çocuksu bakışları vardı.Eline aldığı minik bir çanta ve yüksek topuklu ayakkabılarıyla gören herkesi büyüleyebilecek kıvama gelmişti Sevil.Bu şıklıkta Ayçin'in payı büyüktü tabii.-

Cenker : Se--sevi- Sevil ?
Sevil :Teşekkür ederim geldiğin için.Şaşırmış gibisin?
Cenker:Şey...Yani..Ben şey...Sen çok güzel olmuşsun.Çok.
Sevil : Teşekkür ederiim.Bilirsin ben sevmem pek topuklular , makyaj falan ama Ayçin'in işleri işte.
Cenker:Ayçin ilk kez düzgün bir şey yapmış desene haha
Sevil : Ahaha bunu Ayçine de söylesene süründürsün seni
Cenker : Yok yok kalsın.Girelim mi artık içeri hazır mısın ?
Sevil: Hazırım galiba...Evet evet.Hazırım.

-İşte tam o anda hazır olmadığı bir şey gerçekleşti Sevil'in.Kapının önünde arabadan inen genç sarışın bir erkek.Sevil gördüğü an durdu kaldı.Adamı tam göremiyordu.Sadece benzetmiş olmalıydı.Ya da o olabilir miydi?Yok canım imkansızdı.Ama ya oysa? Sevil bi anda midesinin bulandığını hissetti.O adam Ekreme ne akdar çok benziyordu. Bir an hayal gördüğünü düşündü.Evet evet.Belkide yeniden başlamıştı hastalığı.Ama bir yıl sonra neden bugün başlıycaktı ki?Kafası allak bullak olmuştu.Çünkü her ihtimalde de Sevil için olumlu bir sonuç yoktu.-

Cenker : İyi misin Sevil ? Seviil? Sevil cevap ver 
Sevil :Gi..gi..gidelim no-nolur.Nolur götür beni burdan.
Cenker :Ne diyosun sen ? Sevil bir yıldır buna hazırlanıyosun şimdi vazgeçemezsin.Heyecandan oldu bak biraz otur geçer.
-Sevil'in gözlerinden yaşlar süzülmeye başlamıştı.Sesi titriyordu.-
Sevil:Yalvarırım götür beni.Nolur Cenker dayanamıyorum.
Cenker :Sevil yapma...
Sevil : Ben .. ben gitmek isti...
-Cümlesini bile tamamlayamadan bayılmıştı Sevil.Hemen salonun revirine götürüldü.Gözlerini açtığında başında Cenker ve Ayçin bekliyordu.-

Sevil:Ayçin sen ne zaman geldin ?
Ayçin :Cenker aradı.Korkuttun bizi Sevil.O baktığın yerde...Yani şey..Cenker söyledi bi noktaya bakıyormuşsun...Hani bir şey gördün sanırım..Gerçek...ımm gerçek olduğuna emin misin?
Cenker : Kes sesini Ayçin!! Heyecandan bayıldı Sevil sadece.
Ayçin : Cenker bak ben..
Cenker:Sen iyisin Sevil.Tamam mı çok iyisin
Sevil:Cenker biraz yalnız kalabilir miyiz Ayçinle?
Cenker : Nası istersen
Sevil : Teşekkür ederim
-Cenker odadan çıktı-
Ayçin :Kızdın mı bana ? Ben sadece emin olmak istedim.
Sevil: Yo hayır kızmadım.Zaten..Yani zaten..Sanırım öyleydi.
Ayçin : Nası yani ?
Sevil : Ben onu gördüm Ayçin 
-Sevilin gözleri tekrar doldu.-
Ayçin:Lütfen sandığım kişiden bahsediyorum deme yalvarırım Sevil ne kadar zor kurtuldun ondan en iyi sen biliyosun.Tekrar hayaller dünyasına dalamazsın.
Sevil:Oydu.Sandığın kişiydi yani.Ekremdi Ayçin...Ekrem !!
Ayçin :En kısa zamanda psikaytrla görüşmek gerek.
Sevil: Ayçin anlamıyo musun ?! Ekremdi o diyorum.Hayal falan değildi.İlk başta bende öyle düşündüm ama değil işte.Oydu.Gerçekten oydu.Ekrem burda Ayçin
Ayçin : Ne diyosun sen Sevil kendine gel
Sevil: Burda diyorum işte git bak burda

-Ayçinden önce gidip bakıcak birisi vardı.Cenker...Bütün konuşmayı duymuştu.Ekremi hiç görmemişti.Ama fotoğrafına bakmışlığı vardı.Hemen salona daldı ve etrafına bakınmaya başladı.Sorun orda olup olmaması değildi.Eğer ordaysa ne yapıcağı hakkında bi fikri olmamasıydı.Eğer Sevilin gördüğü kişi gerçekten Ekremse Cenker Sevili asla kazanamazdı.-

Cenker : İsim listesine bakın hemen.Gelen şirket sahipleri , çalışanları , davetliler , öğrenciler hepsine bakın...Ekrem Şengül.Bakın tüm listeye ve bana haber verin.
Görevli:Fakat yetkiniz var mı?
Cenker : Çabuk dedim çabuk!!Yetkinizi s.ktirmeyin bana!!! O adam burdaysa derhal dışarı alınıcak.
Görevli:Bakın kuruluşta çalıştığınızı biliyorum ama genel müdür dışında kimse bu emri veremez.
Cenker:Eğer kuruluşta olduğumu biliyorsan genel müdürle aramın nasıl olduğunu da biliyosundur eğer kovulmak istemiyorsan tara hemen listeyii!!!!
Görevli:Gerek kalmadı efendim
Cenker : Gerek kalmadı ne demek?
Görevli:Karşı masada oturan sarışın adamı görüyor musunuz?O Ekrem Şengül..
-Cenker beyninden vurulmuşa dönmüştü.Evet oydu.Gerçekten Ekremdi.Ne yapacağını bilmiyordu eli ayağına dolanmıştı.Elinden gelen tek şeyi yaptı ve masaya doğru yürümeye başladı.-

Cenker: Ekrem Şengül mü ?
Ekrem: Evet benim
Cenker : Biraz konuşmamız gerek..Yani..Önemli..ko-konuşmamız lazım
Ekrem:Neden ki? Ben davetliyim sadece şirketlerden değilim
Cenker:Eee... zaten o yüzden söylüyorum.Yani.. şey..Şirketlerden biriyle alakalı bi teklif amacıyla konuşmak istiyorum...Onlar konuşmak istiyo daha doğrusu ..yani...
Ekrem:Tamam tamam ne bu telaş fazla heyecan yaptın be kardeşim geliyorum

-Ekrem ve Cenker salonun bahçesine çıktılar.Ekrem her zaman ki rahat tavırlarıyla bahçeyi incelemeye başladı.-

Ekrem:Eee abi ne konuşucaz ne diye geldik çağır şu patron mudur nedir kimse artık
Cenker:Konuşucaz merak etme.Ama ben biraz sert konuşurum kusura bakma artık.
-Cenker , Ekremin gözüne bir yumruk patlattı.Ekrem yere düşmüştü.O sırada karnını tekmelemeye başladı.Ekrem biraz toparlanmayı başarınca ayağa kalktı ve Cenkere kafa attı.Bu seferde Cenker yerdeydi.Ayağa kalkan Ekrem konuşmaya başladı-

Ekrem :Kimsin lan sen ? Ha? Kimsin ulan kiim?
Cenker: Lan asıl sen kimsin? Her haltı yap sonra geri dön...Başka?
Ekrem:Piskopat mısın sen ne diyosun be?
Cenker: Hala mı be ? Kıza onca şey yaşattıktan sonra hala mı peşindesin kızın..Biraz daha mı mahvediceksin hayatını
Ekrem:Ne kızı ne hayatı abi neyin peşindeymişim?!
Cenker : Sevil için gelmedin mi ha? Yine çıkmadın mı ortaya işte?
Ekrem:Se-sevil? 
-Ekrem beyninden vurulmuşa dönmüştü.-
Cenker:Salağa mı yatıcaksın şimdi de 
Ekrem:Sevil burda mı?
Cenker:Bak hala ne diyo sen ne laftan anlamaz adamsın 
Ekrem:Nerde ? Sevil nerde?
Cenker:Lan sen o yüzden gelmedin mi zaten ?
Ekrem:Aynı kişiden bahsetmiyor bile olabiliriz.Tamam mı? O yüzden  kes artık Sevil nerde?
Cenker:Sen..Sen ciddisin
Ekrem:Ne diyorum lan işte yarım saattir
Cenker:Yok Sevil falan defol burdan
Ekrem:Sen söylemezsen ben bulurum
-Ekrem tam salona gitmek için dönmüştü ki tam karşısında ağlamaktan makyajı akmış , tir tir titreyen bir Sevil vardı.-

Sevil : Yetmedi mi hala? Yetmedi mi ?

...
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii EmptyPtsi Eyl. 23, 2013 5:50 am Paylaş

Harika olmuş.Cenker keşke Sevil'den hoşlanmasaydı ama neyse.Ekrem canım ya ne yaparsa yapsın kızamıyorum.Cenker nasıl vurur ya canı ne kadar yandı kim bilir.Yeni bölümü merakla bekliyorum.. Very Happy
Mavi Kelebek
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Mavi Kelebek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 114
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 113
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/12
<b>Nerden</b> Nerden : Geldiğini bileceksin.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Maviş <3

MesajKonu: Geri: -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii EmptySalı Eyl. 24, 2013 7:04 am Paylaş

Wauw canına!Yazım tarzın çok hoş.Güzel olmuş.Devamını bekliyorum Very Happy
iscanbegum
Yeni Üye
Yeni Üye
iscanbegum

MesajKonu: Geri: -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii EmptyPerş. Ekim 03, 2013 10:08 pm Paylaş

ekrem_nurcan demiş ki:
Harika olmuş.Cenker keşke Sevil'den hoşlanmasaydı ama neyse.Ekrem canım ya ne yaparsa yapsın kızamıyorum.Cenker nasıl vurur ya canı ne kadar yandı kim bilir.Yeni bölümü merakla bekliyorum.. Very Happy
Çook teşekkür ederiim Very Happy  Cenker konusunda ise bi değişiklik yapmak istediğim için böyle bir şey düşündüm.Ekreme normalde bende kızamıyorum da işte çaktırma Smile beğenmene çok sevindim Very Happy
iscanbegum
Yeni Üye
Yeni Üye
iscanbegum

MesajKonu: Geri: -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii EmptyPerş. Ekim 03, 2013 10:26 pm Paylaş

Mavi Kelebek demiş ki:
Wauw canına!Yazım tarzın çok hoş.Güzel olmuş.Devamını bekliyorum Very Happy
Çook teşekkürleeer Very Happy Bugün yayınlamış olacağım yeni bölümü sper
ekrem_nurcan
Forumcu
 Forumcu
ekrem_nurcan

MesajKonu: Geri: -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii -KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii EmptyPtsi Ekim 14, 2013 12:52 am Paylaş

Yeni bölüm gelmeyecek mi?.. Very Happy

-KALPTEN SABIKALI- 1.bölüm geldiiii

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası