Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 83
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 127
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Gaziantep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Giden gitmişdir gittiği gü bitmişdir ben gideni dğeil giden beni kaybetmişdir.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Empty
MesajKonu: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 10:29 am Paylaş

Cenker içinden düşünüyordu.Artık Ayçin olmucakdı.Onu bulamıcaz diye içini bir ürperti sarıyordu.Cenker Dik durcakdı.EkREM GİBİ...
Sevil de beklemekden sıkılmışdı.Oda Ailesini Very Happy aramaya çıkmışdı.Şans Eseri ki Sevil Cenker'in sesini duydu.Ve sesleri dinleyerek yolunu bulmaya Çalışdı.Ve sonunda buldu.Ekrem ile sevil Birbirine sım sıkı sarıldıalr ve birbirlerine şöyle bir söz verdiler.
-Bir daha asla birbirimizi Bırakmayacağız.Hep dik Olcak.Ölüme kadar birbirimizi sevcez! dediler.Ve Daha sorna aYÇİNİ ARamaya çıktılar.İçlerinde en ufak bir umut yokken.Sevili Nasıl bulduysak Ayçini de Öyle bulcaz dediler!
Anıl Ayçin'in incinmiş olan ayağına eziyet uyguluyordu.Ayçin bağırıyordu.Ama nafilee...Dayanamıyordu yeter artık diyordu.Anıl Öle dedikçe daha da eziyet Uygulamaya bAaşlamışdı.Ve en sonunda istediği olmuşdu.Ayçin'in bacağını kırmışdı.Ayçin bağırıyordu.Acı içnide kıvranıyordu.Kurtulmak istiyordu...Anıl daha sonra markete gitmek içn evden dışarı çıkarken Ayçini üst kata bırakır.Ayçin bu fırsattan yararlanıp.Kaçmaya çalışır.Merdivenlerden inemez.Bu yzden kendini aşağı atar.Ve 10 dk boyunca bayılır ayıkamaz.Mutfakdan çok uzakdı.Anıl neredeyse gelecekdi.mutfağa doğru gitmeye çalışıyordu ki...Tam o sırada Anıl geldi.Ve ayçini kaçmaya çalışırken yakaladı.Üst kata çıkarıp.Kırık olan ayağına daha çok eziyet etti.Ve diğer Ayağına da aynı Şeyleri yapdı.Ayçin artık kıpırdayamaz bir haldeyken.Acılar içinde kıvranırken...AAnıl onu bırakıp Arkadaşı ile bir partiya gider.Ayçin uzun süre gelmez diye.Anıl'ın kendisini kapattı.Küçük odadan çkmak istr.Sert birşeyler arar.Ve demirden bir şey bulur...
Devamıını Yazaymmı
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 844
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 883
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DANİEL&JAMES&
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 10:34 am Paylaş

ya ben bişey anlamadım dünyanıjn sonu diyosun ama anıl pğartiye gidiyo nasıl ama devam et
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Giden gitmişdir gittiği gü bitmişdir ben gideni dğeil giden beni kaybetmişdir.

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 10:39 am Paylaş

yha dğnyanın sonu bşlığı dikkat çeksn die ypdm :D anıl ayçini ormann bira xdşndaki bir evde tutuyor fn.
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 844
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 883
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DANİEL&JAMES&

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 10:45 am Paylaş

tamam devam et
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 11:15 am Paylaş

Devam etmemi istemiyorsunuz sanırım arkadaşlar.
melisande
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
melisande
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 202
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 222
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 11:19 am Paylaş

eed ben çok meraktayım
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 11:21 am Paylaş

Tmm yazıyorum buraya.
melisande
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
melisande
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 202
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 222
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 11:22 am Paylaş

ok bekliyoruz şimdi ekle ya 5 dk sonra kapıyorum ztn
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 11:27 am Paylaş

Ve demirden birşey bulur.Kapıyı Kırmaya çalışır.Uzun süre devam eder ve sonunda olur kapının ortası kırılır.Ayçin hemen elini uzatarak anahtarla kapyıı aaçar.Ve kednnii aaşağı süürükler.Merdivenlerden inemez çünkü Anıl 2 bacağınıda kırmışdı .Ayçin'in . aYçin kendii merdivenlerden fırlatır.Ve yere geldiğidne 15 dk boyunca bayılır ayıkamaz.Ayçin mutfaağa doğru hızla kendni sürükler.Ve Mutafa gelmşdi.Telefon çok yukardaydı.Hemen kıyafetlernden ağır bir parça koparım telfona fırlatır.Ve telefon şansına yere düşer.Ayçin şanslıydki Tuşlar telefonun üzeerindeydi.Hemen Cenker'i arar ve durumu anlatır nerede olduğu söler . Ve mutfakda bekler.Cenker EKremgile söler ve hızlıca evin yolunu tutarlar.Kapıyı kıran Cenker hızlıca mUtfağa doğru gider.Ve Ayçine uzun bir süre sarılır.Onu kucağına aldıkdan sonra.Sevil'in iyileşmesinde yardımcı olan aile'Yi bulmaya çalışırlar.Tabi ki yine ormandan gitceklerdi.Ormandan kurt sesleri geliyordu.Ama onlar korkmuyorlardı.Çünkü şuan akıllarında olan tek şey Ayçin'in iyileşmesiydi.Ve aile'yi bulurlar.
Ayçini hemen yatağa yatırırlar ve dıaşrda beklerler.Kısa bir süre sonrA Aile odadan çıkar ve ...
Devamını İstersenz yazağım
aRzU : )
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1321
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 868
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SiLgİ KuLLaNmAdAn ReSiM YapMa SanaTına HaYaT DeniLmeKteDir....

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 11:36 am Paylaş

Yaz çok güzel
SweetLine
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
SweetLine
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2025
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Yüreqimin Götürdüğü Yerden ;)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ~ kırıLıp ‘ döküLüчorum

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 1:04 pm Paylaş

Devam et canım Very Happy
çakıltaşları0001
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
çakıltaşları0001
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 105
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 135
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BuRSa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EkReMm (L) AyÇiNn

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 11:22 pm Paylaş

Hmm...İlqinç...Devm et :D :D
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 12:12 am Paylaş

Aile odadan çıkar ve mutsuz bir surat ifadesi ile arkadaşlarına şöyle bir cevap verir:
EV SAHİBİ::Ayçin'in durumu gerçekden çok kötü.İç kanaması olabilir.Diye düşünüyorum.Ama olmayadabilir.Bizim ve sizin şuanda olmakda olduğunuz aa Tam 1 Saat sonra yok olucak.Deniz Kaplıcakk.Bu yüzden bir küçük gemi çağırdım.Hepimiz ona bineceğiz.Ayçin'i eyer yetiştireblrsek uzun bir süre içinde yavaş yavaş iyieşecekdir.Son1 Saat'imiz war . Çabuk Ayçin'i alın ve bizle gelin.der
Cenker odaya girip baygın bir halde yatan Ayçin'i kucağına alır.Ve gemiye doğru koşarlar.Yol uzun olduğu için baya bir vakit gitmişdi.Adanın arka kısımlarını su basıyordu.Eyer bir an bile olsa dururlarsa su onları içine çekerdi.Hızlı koşarken Sevil'in ayağı bir çukura saplanır.Ekrem bunu görünce gitmek ister ama diğer arkadaşalrı:
Arkadaşalr:Ekrem sakın yapma sende Sevil gibi suya gömülürsün.Demelerine rağmen.Ekrem ve Sevil'in arasındaki o büyük aşka engel olamadılar.Ekrem
ekrem:Olsun Ölsemder Sevil'i yanlız bırakmadan ölücem el ele yan yana ölücem.der ve sevilin ynına gider.Diğer arkadaşalrı bekler ne olursa olsun arkadaşlarını bekliceklerdi.Ölseler bile kendileride Ölcekdi.Ama hiç korkmuyorlardı.Çünkü 2.ailelerinn yanında can vereceklerdi.Neyseki Sevil Ekrem gelene kadar çukrudan kaçmayı başarmışdı.Sevl Ekreme koşdu ve . İkisi birlikde arkadaşalrına koşdu.Sonra toplu oalrak gemiye koştular (: Gemiye biindiler.Ve Aile hemen geminn başına geçip Adadan kurtulmaya çalışdı.Kurtulmuşlardı.Ama onları ne tür bir felaket'in beklediğini bilmiyorlardı...
Devamını ister misiniz.
oktamze
Forumcu
 Forumcu
oktamze
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 316
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/08/10

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 12:16 am Paylaş

isteriz ama hiç diyolog yok yani çok az var
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 12:19 am Paylaş

evet bunda diyolog yazcakdm ama snradan macere bira zkatıcna hikayeyi analtmak geldi içimden diyologlar sonlara dğru biraz artıyor
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 12:53 am Paylaş

Sanırım yeni bölmü yazmamı istemiyorsunuz.
REYHANNN
Forumcu
 Forumcu
REYHANNN
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 353
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 348
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEN :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : al sen bunu tak..taktıkça beni düşün benim mücevhere ihtiyacım yok.. çünküüü aradım taradım gözlerin gibisi yokkk.......biranda vuruldum O YEŞİL GÖZZLERİNEE.... senin gözlerin bir baŞka be AYÇİNİMMM.. .......AYÇİN<3CENKER ...AŞKK BÖCEKLERİM TATLI ÇİFTLERİMM BÜYÜKKK AŞK ... <3 AYCEN <3 only one

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 12:54 am Paylaş

devammmmmm
kısçemm
Forumcu
 Forumcu
kısçemm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 479
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 290
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Balıkesir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Gözyaşlarım içime içime akardı,o buna aldırmadan keyfine bakardı...

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 12:59 am Paylaş

devam etmelisin Very Happy
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 3:41 am Paylaş

Ama onları ne tür bir felaketin beklediğini bilmiyorlardı.Deniz'in tam ortasına geldiklerinde şiddetli bir fırtına ve yağmur yağmaya başladı.Gemi devrilmek üzereydi.Yelkenleri yırtıldı.Ayçin'in durumu gittikçe daha kötüye gidiyordu.Sevil ise ayağı çukura girdiğinde farkında olmadan ayağını kesmişdi.Yarası okadar derin diildi fakat iltihap kapmışdı.Gittikçe de kötüleşiyordu.Sevil güçsüz kalınca dayanamadı ve yere yığıldı.Ekrem koşa koşa yanına geldi ve :
Ekrem:Sevil sevil Duyuyor musun beni lütfen cevap ver.
Sevil:Ekrem adadan kaaçrken ayağım bir çukura girmişdi ya
Ekrem:Evet
Sevil:Orda ayağımı kesmişim.
Ekrem:Nerde o kesiğin açabuk göster
Sevil:Bak tam burada iltihap kapmış.
Ekrem:Sevil burada bekle der ve koşa koşa ayçin ile ilgilenen aileyi çağırr.
Aile:Evet güzel kızım neyin war der
Sevil:ayağım ayağım çok arıyor ltfen yardım edin.
aile:1 dk bekleyn içeride ilaç olacakdı der ve koşa koşa gider.
5 dk sonra aile geldiğinde elnde bir bez ve ilaç wardı.
Sevil'i Ayçin'in yattığğı yere götürr ve yanındaki yatağa yatırır.Ve hemen pansumana başlar . Herkezin çıkmasını ister . Ve pansumana başlar.Sevil'in sesi çok yüksek çıkyıordu ilk defa.Herkez endişelenmişdi.Ayçin şiddetli öksürüyordu.Pansuman bittiğinde Sevil iyi olmuşdu.Dinlendikden sonra ayağa kalkabildi.Aaslnda yatması gerekiyordu:
EEkrem:Sevil hayatım biraz yat.
Sevil:Hayır olmaz Ayçin bu durumdayken ufak bir kesiğin hiç bir önemi yok der ve dıaşrı çıkarlar.
Cihan:o sırada gelir ve
CİHAN:Sevil iyi misin çok korkuttun bizi.
Sevil:İyiyiyim teşekkkürler.Cenker nrde
Ekrem:Yelkenleri bağlamaya çalışıyor.
Fırtına iyi ce şiddetlenmişdi. Sonlarının geldiğini anlamışlardı.Çünkügemi su almaya başlıyordu.Cenker ayçini kucağına aldı ve arkadaşlarının olduğu yere götürdü.
aile:Çocuklar el ele yan yana durun.Eyer gemi batarsa yan yana duralım hepimz dağılmayalım.Der
Hepsi onaylar.Gemi su almışdı batıyordu.Ve ilerdeki kayalıkalra çarparak parçalanmışdı.Artık hepsi el ele sudalardı.2 gün boyunca o suda aç ve susuz kaldılar ama birbirlerini bırakmadılar.Cenker Ayçin'i sımsıkı tutuyordu.2 Gün sonunda hepsi beraber karaya ulaşmışlardı.Uzun bir süre uyanamadılar.Ama ordan tekne ilen geçen aileler onları gördü ve teknelerine aldılar.Daha sonra 1 saat içinde hastaneye götürdüler.Sevil ve Ayçin hastanedeydi.Sevil çok iyi olmuşdu.Kurtulmuşdu.Ama ayçin uyanmıyordu uyanmyordu.Ameliyatdaydı tam 2 gün byunca Ameliyatdaydı.Eyer 1 gün daha geç kalsaydı Ayçin iç kanaması olabilirdi.Ve ameliyat bitmişdi.Ayçin'in durumu iyiydi.Ama yoğun bakımdaydı.1 ay boyunca Arkadaşları Hep yanındaydı.Ve Sonudna Ayçinde iyileşmişdi.Ayçinde Yürüyebiliyordu.Herşey mutlulukda bitti....

-SON-
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 4:21 am Paylaş

Güzeel olmuşmu Arkadaşlar
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1321
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 868
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SiLgİ KuLLaNmAdAn ReSiM YapMa SanaTına HaYaT DeniLmeKteDir....

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 4:22 am Paylaş

Çok güzel olmuş
cerkezseyma
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
cerkezseyma
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4436
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4747
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : sakarya <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümiiittt !!

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 4:33 am Paylaş

güzel olmuş ama kısa olmuşş Very Happy
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 5:46 am Paylaş

aslnda ksıa diil dfur hepsini toplayayım zoamn.
aycinn27
Üye
 Üye
aycinn27

MesajKonu: Geri: Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu EmptyCuma Eyl. 03, 2010 5:52 am Paylaş

Dünyamız gittikçe batıyordu . Gidiyordu.Yok oluyordu.
Ayçi ile Sevil çok yakın arkadaşlardı.
Bir gün bir gezinti yapmak istediler.5 kşilk bir gezinti.Cenker ekrem ve Cihanda katıldı geziye.Yolun yarısına sadece 5 kşi gelmşlerdi . Ne şöfor Ne de başka birisiii...
Sevil ekremden hoşlanmaya başlamışdı belli edemiyordu.Çünkü ya kabl etmezse diye ürperiyordu içi
Ayçin gaz veriyordu ama nafilee...
Araba ile baya bir yol geldkden sonra bir mağara bulurlar araba haşat olmuşdu.
Oraya sığınırlar sağank yağmur başalr.2 hafta ordaki otlarla beslenirler.Güçsüz kalırlar.Dayanazmalar.Sevil ile ekrem Sevgililerdi.Sevil yolun yarısında dayanamamşdı daha.Tek başına oturrken delikden bir yılan çıkar ve sevili sokar.Diğerleri sevili aararlar.Ve sonunda bulurlar.Sevil ölyordu acı içinde kıvranıyordu.Ekrem onu kucağına aldı.Ve sevil ölmeen önce tek bir söz söleyebldi.
Sevil:Ölsem bile hiç bişi olmcuak sonuçda hayatımdaki tek aşkımn yannda bana ailem kadar değer veren arkadaşlarımın yanında öleceğim dedi.
Ekrem:Hani birbirimizi bırakmıcakdık.Hani ölene kdr beraberdk dedi.
Sevil:üzgünüm der
ayçin sevilin son sözlernden etkilenmşdi çok fazla
ayçin:sevil bak kardeşim olmad diye üzülüyordum ben ama sen geldikden sonra hiç aratmadn çünkü seni kardeşim gibi seviyordum der.
sevil:ekrem beni uçurumdan aşağı bırak der lütfen
ekrem:reddeter ama son bir kez olsada seviln isteğini geri çeviremez ve bırakır.
5 dk sorna iç görünmez hal olur.Ve yola devasm ederler....CENKER EKREM CİHAN vE Ayçin yola devam ediyorlardı.Ayçin ve Ekrem Perişandı.Ama bilmiyorlardki Sevil ölmemişdi.Sevili uçurumdan yani otların arasına bıraktığnda sevil daha ölmemşdi.Haylada Yaşıyordu.Çünkü sevilin düştüğü yerde yaşayan bir aile wardı.Ailenin büyükleri Gezintiye çıkmışalrı SEVİLİ gördüler ve hemen evlerin götürdüler.
EVİN SAH,Bİ:NEYSEKİ ÇOK BİRŞEYİ YOK ZEHR YAYILMADAN BULDUK.DER
eVN SAHİBİ 2 :d : Güzel kızım iyimsin kim seni böle bıraKDI der
sevil; zar zor cevap vererek:be b ben k k endim ge ge gel geldm.der
Sevil 1 hafta boynca bu aile ile kalır.Ve çok iyi bir duruma gellir.Ve arkadaşlarını daha doğrusu ailesini bekler...
Bu 1 saatten 1 güne hatta 1 haftaya kadar sürebilirdi.Ama gelceklerini bliyordu.
Cnker Ekrem Cihan Ve AyÇİN yola devam ederken ayçin farknda olmadan bir çukura basar ve ayak bileğinn üstüne düşer.Cenker babasından doalyı az çok birşeyler öğrenmişti.Ve ayçinin bileğine bakdı.Sorun Yokdu sadece incinmişdi.
Ayçin:Cenker gerçekden çok saol
Cenker:Rica ederm ayçin
Ayçin:Ekremm aklıma bir şey geldiii
Ekrem : eVET ne egldi der üzüntülü bir cevapla
ayçin:E Sevilin düştüüğü yerde bir aile yaşıyordu onalr bulup iyileştirmişlerdir der.
Ekrem doğru ya der ve yola koyulurlar
Ama evin yolu çok uzakdı.Ormanın içniden gidiyordu.O vahşi hayvanların olduğu yerde...
4 ü beraber ayrılmamak üzre yola çıktılar.ayçin çok yürüyemiyordu.Bu yzden arkada kalmışdı.Cihan Ekrem VE Cenker Ayçini unutmuşalrdı.Ayçine birisi saldırdı.Bu kişi Anıldı.Ayçin ne kadar Bağırsada duyamıcaklarını biliyordu.Ve cenker Ayçini hatırlayıp arkasına baktığında Hiçbirşey göremedi . Sadece Ayçin'in Tokasını Gördü.Ve Hemen
cenker:Ekkkremmm Cihannnn durun ayçin yok.
ekrem:nasıl yok
cihan:tabi ya onu unuttuk arkamızda.
Anıl ayçini zorla bir eve sürükler.Anıl Ayçinin incinmiş bileğine basıp duruyordu.Ayçin Acı içinde kıvranıyordu...Cenker içinden düşünüyordu.Artık Ayçin olmucakdı.Onu bulamıcaz diye içini bir ürperti sarıyordu.Cenker Dik durcakdı.EkREM GİBİ...
Sevil de beklemekden sıkılmışdı.Oda Ailesini aramaya çıkmışdı.Şans Eseri ki Sevil Cenker'in sesini duydu.Ve sesleri dinleyerek yolunu bulmaya Çalışdı.Ve sonunda buldu.Ekrem ile sevil Birbirine sım sıkı sarıldıalr ve birbirlerine şöyle bir söz verdiler.
-Bir daha asla birbirimizi Bırakmayacağız.Hep dik Olcak.Ölüme kadar birbirimizi sevcez! dediler.Ve Daha sorna aYÇİNİ ARamaya çıktılar.İçlerinde en ufak bir umut yokken.Sevili Nasıl bulduysak Ayçini de Öyle bulcaz dediler!
Anıl Ayçin'in incinmiş olan ayağına eziyet uyguluyordu.Ayçin bağırıyordu.Ama nafilee...Dayanamıyordu yeter artık diyordu.Anıl Öle dedikçe daha da eziyet Uygulamaya bAaşlamışdı.Ve en sonunda istediği olmuşdu.Ayçin'in bacağını kırmışdı.Ayçin bağırıyordu.Acı içnide kıvranıyordu.Kurtulmak istiyordu...Anıl daha sonra markete gitmek içn evden dışarı çıkarken Ayçini üst kata bırakır.Ayçin bu fırsattan yararlanıp.Kaçmaya çalışır.Merdivenlerden inemez.Bu yzden kendini aşağı atar.Ve 10 dk boyunca bayılır ayıkamaz.Mutfakdan çok uzakdı.Anıl neredeyse gelecekdi.mutfağa doğru gitmeye çalışıyordu ki...Tam o sırada Anıl geldi.Ve ayçini kaçmaya çalışırken yakaladı.Üst kata çıkarıp.Kırık olan ayağına daha çok eziyet etti.Ve diğer Ayağına da aynı Şeyleri yapdı.Ayçin artık kıpırdayamaz bir haldeyken.Acılar içinde kıvranırken...AAnıl onu bırakıp Arkadaşı ile bir partiya gider.Ayçin uzun süre gelmez diye.Anıl'ın kendisini kapattı.Küçük odadan çkmak istr.Sert birşeyler arar.Ve demirden bir şey bulur...Kapıyı Kırmaya çalışır.Uzun süre devam eder ve sonunda olur kapının ortası kırılır.Ayçin hemen elini uzatarak anahtarla kapyıı aaçar.Ve kednnii aaşağı süürükler.Merdivenlerden inemez çünkü Anıl 2 bacağınıda kırmışdı .Ayçin'in . aYçin kendii merdivenlerden fırlatır.Ve yere geldiğidne 15 dk boyunca bayılır ayıkamaz.Ayçin mutfaağa doğru hızla kendni sürükler.Ve Mutafa gelmşdi.Telefon çok yukardaydı.Hemen kıyafetlernden ağır bir parça koparım telfona fırlatır.Ve telefon şansına yere düşer.Ayçin şanslıydki Tuşlar telefonun üzeerindeydi.Hemen Cenker'i arar ve durumu anlatır nerede olduğu söler . Ve mutfakda bekler.Cenker EKremgile söler ve hızlıca evin yolunu tutarlar.Kapıyı kıran Cenker hızlıca mUtfağa doğru gider.Ve Ayçine uzun bir süre sarılır.Onu kucağına aldıkdan sonra.Sevil'in iyileşmesinde yardımcı olan aile'Yi bulmaya çalışırlar.Tabi ki yine ormandan gitceklerdi.Ormandan kurt sesleri geliyordu.Ama onlar korkmuyorlardı.Çünkü şuan akıllarında olan tek şey Ayçin'in iyileşmesiydi.Ve aile'yi bulurlar.
Ayçini hemen yatağa yatırırlar ve dıaşrda beklerler.Kısa bir süre sonrA Aile odadan çıkar ve ...Aile odadan çıkar ve mutsuz bir surat ifadesi ile arkadaşlarına şöyle bir cevap verir:
EV SAHİBİ::Ayçin'in durumu gerçekden çok kötü.İç kanaması olabilir.Diye düşünüyorum.Ama olmayadabilir.Bizim ve sizin şuanda olmakda olduğunuz aa Tam 1 Saat sonra yok olucak.Deniz Kaplıcakk.Bu yüzden bir küçük gemi çağırdım.Hepimiz ona bineceğiz.Ayçin'i eyer yetiştireblrsek uzun bir süre içinde yavaş yavaş iyieşecekdir.Son1 Saat'imiz war . Çabuk Ayçin'i alın ve bizle gelin.der
Cenker odaya girip baygın bir halde yatan Ayçin'i kucağına alır.Ve gemiye doğru koşarlar.Yol uzun olduğu için baya bir vakit gitmişdi.Adanın arka kısımlarını su basıyordu.Eyer bir an bile olsa dururlarsa su onları içine çekerdi.Hızlı koşarken Sevil'in ayağı bir çukura saplanır.Ekrem bunu görünce gitmek ister ama diğer arkadaşalrı:
Arkadaşalr:Ekrem sakın yapma sende Sevil gibi suya gömülürsün.Demelerine rağmen.Ekrem ve Sevil'in arasındaki o büyük aşka engel olamadılar.Ekrem
ekrem:Olsun Ölsemder Sevil'i yanlız bırakmadan ölücem el ele yan yana ölücem.der ve sevilin ynına gider.Diğer arkadaşalrı bekler ne olursa olsun arkadaşlarını bekliceklerdi.Ölseler bile kendileride Ölcekdi.Ama hiç korkmuyorlardı.Çünkü 2.ailelerinn yanında can vereceklerdi.Neyseki Sevil Ekrem gelene kadar çukrudan kaçmayı başarmışdı.Sevl Ekreme koşdu ve . İkisi birlikde arkadaşalrına koşdu.Sonra toplu oalrak gemiye koştular (: Gemiye biindiler.Ve Aile hemen geminn başına geçip Adadan kurtulmaya çalışdı.Kurtulmuşlardı...
Ama onları ne tür bir felaketin beklediğini bilmiyorlardı.Deniz'in tam ortasına geldiklerinde şiddetli bir fırtına ve yağmur yağmaya başladı.Gemi devrilmek üzereydi.Yelkenleri yırtıldı.Ayçin'in durumu gittikçe daha kötüye gidiyordu.Sevil ise ayağı çukura girdiğinde farkında olmadan ayağını kesmişdi.Yarası okadar derin diildi fakat iltihap kapmışdı.Gittikçe de kötüleşiyordu.Sevil güçsüz kalınca dayanamadı ve yere yığıldı.Ekrem koşa koşa yanına geldi ve :
Ekrem:Sevil sevil Duyuyor musun beni lütfen cevap ver.
Sevil:Ekrem adadan kaaçrken ayağım bir çukura girmişdi ya
Ekrem:Evet
Sevil:Orda ayağımı kesmişim.
Ekrem:Nerde o kesiğin açabuk göster
Sevil:Bak tam burada iltihap kapmış.
Ekrem:Sevil burada bekle der ve koşa koşa ayçin ile ilgilenen aileyi çağırr.
Aile:Evet güzel kızım neyin war der
Sevil:ayağım ayağım çok arıyor ltfen yardım edin.
aile:1 dk bekleyn içeride ilaç olacakdı der ve koşa koşa gider.
5 dk sonra aile geldiğinde elnde bir bez ve ilaç wardı.
Sevil'i Ayçin'in yattığğı yere götürr ve yanındaki yatağa yatırır.Ve hemen pansumana başlar . Herkezin çıkmasını ister . Ve pansumana başlar.Sevil'in sesi çok yüksek çıkyıordu ilk defa.Herkez endişelenmişdi.Ayçin şiddetli öksürüyordu.Pansuman bittiğinde Sevil iyi olmuşdu.Dinlendikden sonra ayağa kalkabildi.Aaslnda yatması gerekiyordu:
EEkrem:Sevil hayatım biraz yat.
Sevil:Hayır olmaz Ayçin bu durumdayken ufak bir kesiğin hiç bir önemi yok der ve dıaşrı çıkarlar.
Cihan:o sırada gelir ve
CİHAN:Sevil iyi misin çok korkuttun bizi.
Sevil:İyiyiyim teşekkkürler.Cenker nrde
Ekrem:Yelkenleri bağlamaya çalışıyor.
Fırtına iyi ce şiddetlenmişdi. Sonlarının geldiğini anlamışlardı.Çünkügemi su almaya başlıyordu.Cenker ayçini kucağına aldı ve arkadaşlarının olduğu yere götürdü.
aile:Çocuklar el ele yan yana durun.Eyer gemi batarsa yan yana duralım hepimz dağılmayalım.Der
Hepsi onaylar.Gemi su almışdı batıyordu.Ve ilerdeki kayalıkalra çarparak parçalanmışdı.Artık hepsi el ele sudalardı.2 gün boyunca o suda aç ve susuz kaldılar ama birbirlerini bırakmadılar.Cenker Ayçin'i sımsıkı tutuyordu.2 Gün sonunda hepsi beraber karaya ulaşmışlardı.Uzun bir süre uyanamadılar.Ama ordan tekne ilen geçen aileler onları gördü ve teknelerine aldılar.Daha sonra 1 saat içinde hastaneye götürdüler.Sevil ve Ayçin hastanedeydi.Sevil çok iyi olmuşdu.Kurtulmuşdu.Ama ayçin uyanmıyordu uyanmyordu.Ameliyatdaydı tam 2 gün byunca Ameliyatdaydı.Eyer 1 gün daha geç kalsaydı Ayçin iç kanaması olabilirdi.Ve ameliyat bitmişdi.Ayçin'in durumu iyiydi.Ama yoğun bakımdaydı.1 ay boyunca Arkadaşları Hep yanındaydı.Ve Sonudna Ayçinde iyileşmişdi.Ayçinde Yürüyebiliyordu.Herşey mutlulukda bitti....

-SON-

Çakıl Taşları-Dünyanın Sonu-Ayçn'in Anidan Yok Oluşu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası