Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Hayat Devam Ediyor :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 2:21 am Paylaş

Ayy çok güzel :D
Küçük sırlardaki Çet olabilir aslında
chun-li
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
chun-li
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 129
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 134
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayat bir uçurumsa eğer ömrümün sığdığı zaman diliminde köprü yapmaya çalışır yoluma devam ederim

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 2:27 am Paylaş

çok güzel devam...ismi çetin olduğu için aklıma küçük sırlardaki çet geliyo ama o da ekrem kadar olmasada baya yakışıklı en iyisi ordaki ali olsun o daha uygun ;)
sıla11
Deneyimli
Deneyimli
sıla11
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 783
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 784
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/07/10

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 2:32 am Paylaş

çok amam çok güzell bencede birkan sokullu yakışırr:)
damonrella*
Yeni Üye
Yeni Üye
damonrella*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 24
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 28
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 4:11 am Paylaş

4. Bölüm:Aman Ne Güzel!

YAptığım hareketten sonra Ekrem koşarak yanımızdan geçti ve Cenker'lerin yanına gitmak için yeltendi ama sonra tam yanımızda yürüdüğünü fark ettim.Çetin o anda okulu hakkıda konuşuyordu ben ise onu dinlermiş gibi yapsamda aslında gözlerim Ekrem'deydi acaba ne tepki verecekti?Veya vermeyecekmiydi?

-Sonra üniversiteye girdim ve tıp okumaya başladım aslında tıp her zaman ilgimi çekmişti yani bilirsin bazı insanların zaafları olur ya benimde zaafım sanırım buydu yani doktor olmak.

Ekrem hiçdüşünmediğim bir anda araya girdi.

-Vay be!Gerçekten hayran kaldım aslında her zaman bi hayalim olsun isterdim ve ona göre yaşamak için söz verirdim ama hiç bir zaman başaramadım.

-Niye başaramadığın anlaşılıyor....

Çetin bu sözlerden sonra yine bana dönüp sorular sormak için laf attı ama Ekrem'in suratına baktığımda onu duymamıştım ve aniden neredeyse bağırarak konuşmaya başladı.

-Sevil

Kendime gelmiştim ve o anda Ekrem hafifçe sırıttı ve yüzünü benden farklı bir tarafa çevirdi.

-Efendim?

-Beni dinlemiyormusun sen?

-Üzgünüm dalmışım bir daha sorarsan yanıtlamaktan büyük bi keyif alırım soruna.

-Aslında ben sana nelerden hoşlandığını sormuştum yani aktivite falan işte?

Bir süre düşündüm ve tane tane ve rezil olmadan yanıtlamaya başladım.

-Sana bir özet geçmek isterim çünkü bayağı uzun olur anlatması.En sevdiğim renk Mavi ve en sevdiğim çiçek Papatya özellikle dalından yeni kopmuşlara bayılırım ve aslında fazla sakin biri değilimdir.Sıkıcı insanlardan hoşlanmam ve ciddi olunması benim için bir prensip meselesidir.Yüzmeyi,dans etmeyi ve resim çizmeyi çok severim aslında bir skeç book'um bile var.Ve son zamanlarda deniz kenarı benim için vazgeçilmez yerlerimden biri.

Bunları söyledikten sonra düşündüm ve bunları kimseyle konuşmadığımı fark ettim aslında belkide Ekrem'le Çetin gibi konuşsam şu an yanımda havalı Çetin yerine bakışlarıyla mahvolduğum Ekrem olurdu ama bunlar geçmişte kalmıştı.Di mi?En azından öyle olmalıydı.

-İlginç peki deniz kenarı niye ilgini çeker anlamadım.

-Aslında deniz kenarı bana eski anılarımı hatırlatıyor yani aslında eski eskide kalmış olsada benim için fazlasıyla değerlidir ve ben kolay kolay unutmam.

Bunları söylerken Ekrem'in Çetin gibi beni dinlediğini bilmiyordum yani bilsem bunları söylemezim şimdi onu unutamadığımı anlayacaktı.Bir dakika...

Ben ne demiştim?Onu unutamadığımı anlayacak.....Demek ki onu unutamamıştım.Bugün hiçte gezip dolaşmak istemesemde Çetin'i kıramazdım.Cafeye gelmiştik ve Çetin direkt gelip sandalyemi çekip beni yanına oturtmuştu.İkimiz yanyana oturuyorduk ve Ayçin diğer yanımda oturuyordu.Cenker'de doğal olarak onun yanında Ekrem ise ÇEtin'in yanına sandalye çekmişti çünkü ona yer kalmamıştı.Bir süre orada oturduk ve muhabbet ettik.Çeti benimle daha yakından tanışmak istiyordu.Cenker ve Ayçin'de konuşmaya dalmıştı bir an Ekrem konuşaa başladı.

-Üzgünüm sanırım artık gitmeliyim.

Çetin'e döndü ve konuşmasına devam etti.

-Tanıştığıma memnun oldum.Hoşçakalın.

Cenker hemen devreye girmişti.

-Ekrem ne oldu abi?Daha yeni geldik.

Ne olduğunu anlamıştım.O kendini bu masada ait hissetmemişti ve bunun nedeni bendim.Eskiden olsa ikimiz kavga etsek bile konuşurduk onu yalnız bırakmazdım ve ikimiz didişirdik.Şimdi Çetin gelmişti ve onun yerini doldurmaya çalışıyordu.Anlamıştım.Üzülmüştü.Ama Çetin onun yerini tutamazdı ve tutmayacaktıda.Anlamıştım o bana ne desede beni hala seviyordu vebende onu unutamıyordum ama şimdi o bu kadar üzgünken onun öylece gitmesine izin veremezdim.Çetin'e döndüm ve kibarca konşmaa başladım.

-Ben üzgünüm.Ama sanırım annemle görüşmeme geç kaldım.Bye bye.TAnıştığımız çok memnun oldum.

Ekrem çoktan çıkmış olmalıydı ama nereye gideceğini bilmesemde bende kendimi rahat hissettiğim yere gittim.Deniz kenarına....
Buna gerçekten ihtiyacım vardı hemde çok........
Oraya vardığımda bankın dolu olduğunu gördüm ve kim olduğunu hemen anlamıştım.Ekrem'di ve sanırım ağlıyordu.Onun olmamasını düşleyerek yavaşça banka oturdum ve bana doğru bakmadan konuşmaya başladı.

-Neden?
nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1117
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1126
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bize Her Yer Trabzon
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bu kız seçici biri y

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 4:15 am Paylaş

uf üzüldüm şimdi ya dvm lütfen
damonrella*
Yeni Üye
Yeni Üye
damonrella*

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 5:00 am Paylaş

5. Bölüm:İtiraflar

Sorduğu soru karşısında ne cevap vermem gerektiğini anlamamıştım yani ne demeliydim.Benden bir cevap belemeden konuşmaya devam etti.

-O benim yerimi alacak di mi?

-Saçmalama öyle bir şey olmayacak.Onunla senin yerin bir değil.

-Senin için öyle ama?

-Bunu nerden çıkardın?Sence Çetin gibi yeni tanıştığım gibiyle senin bir olan imkanlı bir şey mi?

-Artık senin eskisi gibi olduğuna inanmıyorum.

Bu sözleri beni gerçekten sinirlendirmşti.Yani inanamıyorum ya?Ben ona bunları söylemem gerekirken o bana söylüyordu aslında bunları ona ben söylesem bana bağırırdı.

-Saçmalamaya mı başladın artık?Ben sana akıl vermeyince akılsızlık başına mı vurdu?

Sözlerim onu şok etmişe benziyor ama söylediklerim doğruydu yani aslında gerçekten sanırım abartmıştım ama bundan sonrası için onu düşünmeyecektim artık sadece gerçeklerin yani itirafların zamanıydı.

-Sevil hanım gerçekten kutluyorum seni.Sen bu kadar küstah olmayı yanındaki tipten mi öğrendin acaba?Yoksa ben seni gerçekten tanımamış mıyım?

-Sen bana ne demeye çalışıyorsun?Açık konuş Ekrem artık kaçamak cevaplarından bıktım.

-Diyorum ki anladım ki senin ilgini çekmek için paralı olmak lazımmış üniversiteli olunmalıyış ha bir de unuttum züppe olmalıymışım.Yoksa seni altı kesmiyor dimi?Bende bu kız farklı diyorum.Seznde onlar gibisin diğer kızlar aslında onlardan da etersin sen resmen erkek avcısısın.

Bunları söyledikten sonra uzun bir sessizlik oldu.Sanırım söylediklerinden pişman olmuştu ama artık çok geçti yani bana unları söylemesi beni üzmedi ama asıl hayal kırıklığına beni tanımaması neden oldu.

-Ben üzgünüm sanırım ..

-Tamam yeter ben seni anladım.Aslında bence seninle bu son konuşmamız olacak bu yüzden sana gerçekleri söylemeliyi.Aslında bana niye ilgi gösterdiğini başlarda anlamasamda senden nefret ediyordum.Çünkü benim istediğim erkekten tamamen zıttın.Ama buna aldırmadım seninle dalaşıyordum çünkü seninle dalaşmak hoşuma gidiyordu.Yani seni sinir etmek hoşuma gidiyordu.Bana aramızda bir şey var dediğinde aslında daha iyi anlamıştımki aramızdaki çekimin nedeni buydu ama beni öpünce tepkisiz kaldım.Yani emin olamadım anla sana onca yalan dan sonra güvenemedim.Haklıymışımda iki hafta geçmedi yeni sevgili buldun.ende yeni hayata başlamak istedim gerçekten şimdi sence o kızlardan ıyım?

-HAyır,Sevil ben..

-Ekrem sus sende bu etkiyi bırakabilir ama yaptığım seninkinin aynısıydı.Bunu fark edemedin çünkü şimdi anlıyorumki benim kim olduğumu anlayamadığın gibi bnuda göremedin.Ben seninle daha fazla arkadaş olmamamız gerektiğini bir kez daha anladım.Üzgünüm.

Gittim.Bana seslenmesini ve arkamdan seni seviyorum gibi bağırmasını özür dilemesini o kadar çok istedim ki ama olmadı bunu yapmadı ...

Bende gittim zaten başka bir seçeneğimde yoktu...
nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 5:05 am Paylaş

uf ağlıcam ya devam lütfen devam allah rızası için ölücem meraktan nolcak şimdi ya
aferin ekreme yani tepik koyuyorum
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 5:07 am Paylaş

harikaaaaaaaaaaaaaa............. :D
damonrella*
Yeni Üye
Yeni Üye
damonrella*

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 5:15 am Paylaş

6. Bölüm:Devam Emeliyim.

Asla durmamalıydım eğer durursam geri dönmeye başlayacaktım ve onunla karşılaşmak istemiyorum.Bir yandan ağlıyor bir yandanda koşmak için kendimi zorluyordum.Nefesim sıkışana kadar koştum ve sonunda yine oraya gittim herşeyin başlayıp bittiği yere:Deniz kenarına

Orda oturuyordu ve sanırım beni görmemişti yanına biri geldi ve onunla konuşmaya başladı.Bir süre sonra onun Cenker olduğunu anladım.

-Diyemedim gitme diyemedim...

-NE diyosun Ekrem yoksa Melis'le bir şey mi oldu?

-Ne Melis'i ya sevile gitme diyemedim yani ağzımdan çıkmadı ama demeyi çok isterdim hemde çok.Ama olmadı ona öyle şeyler söyledimki bi daha yüzüme ile bakmayabilir.

-Sen bunu tercih etmedin mi Ekrem?Onunla beraber olmaya çalışırsa kızı üzeceğini düşündüğün için gidip unuttum seni demedin mi?Suç sende abi.

-Haklısın ama o benden hoşlanıyormuş ama ben bunu fark etmeme rağmen yinede incitme istemedim onu ve sonra onu o çocukla görünce mahvoldum.HAni bazı insanlar vardır sen onu yenemeyeceğini bilsende yinede savaşman gerekir onlardandı o.

-Kim?

-ÇEtin...

-Saçmalama o ve sen sevil için bir misin ki?

-Öyle olmadığımı bende biliyorum ama ne yapayım dayanamadım yan yana görünce ona ne dedi biliyomusun?

-NE?

nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 5:27 am Paylaş

ufff süper ya acıdım ikisinede tatlım süpersin çok damar girdin ama ellerine sağlık bağladın beni senaryoya biraz fazla olucak ama lütfen hemen devam et kısa kısa da olsa devam
sıla11
Deneyimli
Deneyimli
sıla11

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 5:30 am Paylaş

çokk güzel olmuşş devamm ett:))
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 5:51 am Paylaş

Off çok güzel olmuş ya
_kader_
Deneyimli
Deneyimli
_kader_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1097
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1139
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ben sevil ekreme bayılıyorum yaaaa

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 6:00 am Paylaş

ayyy yazık benm mavişime yaaaaaaa
süpersin tatlım dewammm
ada<3ümit
Deneyimli
Deneyimli
ada<3ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1938
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1162
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : =]

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 6:00 am Paylaş

süper olmuş cnm dewm =)
nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 6:37 am Paylaş

lütfen devam
nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 14, 2010 4:29 am Paylaş

yazaaar nerdesin :D
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 14, 2010 5:25 am Paylaş

Canımm nerdesin ne zaman yazcaksın
damonrella*
Yeni Üye
Yeni Üye
damonrella*

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 14, 2010 6:33 am Paylaş

7. Bölüm : Geriye benden ne kaldı ki!

Ekrem'in ne diyeceğini gerçekten merak etmiştim çünkü Çetin'e asla kötü bir şey söylememiştim.En azından Ekrem'in üzüleceği bir şey söylemezdim de ve söyleyemezdim.Bir anda konuşmasına devam etti ve söyledikleri gerçekten içimi acıttı.

-Biliyormusun?En sevdiği çiçek papatyaymış ve en sevdiği renk maviymiş aslında artık mavi rengini sevdiğini sanmıyorum ve artık bence en sevdiği mekan olan burayı da sevmiyor çükü ben hayatını mahvettim.Niye sürekli insanların hayatını mahvettiğimi anlamıyorum.

Cenker bir süre susu ve konuşmasına başladı.

-Ekrem saçmalama gerçekten sen Sevil'le konuşmazken yani didişmezken kendini kaybedip saçmalama makinesine dönmüşsün.

Ekrem yüzünü Cenker'e döndü ve konuşmaya başlamasıyla ben bile korkmuştum.Sanki Cenker'in üstüne atlayacaktı.

-Sen ne diyosun ben ne diyorum?Ne biçim arkadaşsın sen ya ben sana neler anlatıyorum sen gelmiş bana neler söylüyorsun?Gerçekten anlamıyorsun dimi?

-Ekrem ben gerçekten seni kırdıysam üzgünüm fakat sadece şey etmiştim...

-Bir daha üzgünken şey etme!Sence ben duygusuz ve hiç bir zaman üzülemeyecek birisimiyim.Hayatımda her zaman mutlu olamam dimi?İnsanla mutsuzken genellikle şakayı kaldıramaz.Tamam neyse ben gidiyorum dedeme zaten çok geç kaldım.

Ekrem kalktı ve yürümeye başladı ama ben Cenker'in hala orada oturduğunu sonradan fark ettim.Onunla konuşmam gerekiyordu ama Ekrem tamamen ortalıktan kaybolması gerekirdi ve gittiğinden emin olunca hemen bankının yaına oturdum ve o bir anda bana bakmayarak konuştu.

-Dolu kardeşim allah allah ya!

Sanırım ben olduğumu anlamamıştı ve sinirli olduğu her halinden belliydi.

-Ben özür dilerim sanırım seni rahatsız ettim.

Cenker kafasını kaldırdı ve bana baktı.Şaşkındı ama şaşırdığını belli etmemeye çalışarak konuşmaya başladı.

-Ben üzgünüm senin olduğunu fark etmemiştim.

-Önemli değil.

-Sen ne zaman geldin.

-Hiç gitmedim ki....

Bunu söylemek ne kadar doğru olsada gerçekleri söylemek için artık söz almıştım ve Ekrem'le aramızda olan sorunu çözmeye karar vermiştim.

-Anlmadım Ekrem senin gittiğini söylemişti ama?

-Aslında gitmiştim ama geri gelip konuşmak istedim ve siz konuşurken de biraz kulak misafiri oldum.

-Anladım....Kulak misafiri mi oldum dedin yoksa ben ine şokta falan mıyım?

-Doğru duydun aramızdaki sorun geçen hergün konuştuğumuz her sözle açılıyor ve sanırım şimdiden bayağı büyüdü.

-Haklısın bence boğazı aştı sizinki.

İstemsiz olarak güldüm ama artık gülmek pek bir anlam katmıyordu bana.

-Aslında hep Ayçin gibi olmak istedim anlarsınya fiziksel gibi değilde duygusal açıdan.O hep duygularını ortaya koyabiliyor ve her zaman dürüst.Ayrıca sanırım safta.Ben her zaman saf olmak isterdim doğrusu bazen fazla düşünmek az düşünmekten daha kötü sonuçlar doğuruyor.

-Seni anlıyorum ama sanırım Ekrem ile arandaki sorun senin nasıl biri olduğun değil?

Ona soran bakışlarla bakmaya başladım.Burdan sonra bir daha soru sormama imkan vermeden konuşmaya başladı.

-Yani bence aranızda bir güven sorunu oluşmuş.Çünkü sen ona başta Çetin gibi davransan belkide ayrılmaz ikili olurdunuz.Ama sanırım sen ona iraz önyargılı davrandın ve bunda tabikide suçun çoğu Ekrem'de ama sendeki suç ta ona azda olsa güvenemeyip sürekli geçmişi kurcalamanda bence sonra o sizin için hızlı bir adım atınca korktun dimi?Her şeyin bir gün bitebileceğinden korktun?

bana baktı ve sadece kafamı sallayabildim.

-Araya zaman girince konuşamadınız zaten ve bir de sen Çetin'e bu kadar yakın olunca Ekrem çıldırdı.Çetin'e yeni bir başlangıç için mi bu kadar iyi davrndın yoksa gerçekten ilgini mi çekti?

-Ben bilmiyorum.

-Bence artık saklanman işe yaramaz gerçeği söyleki aranızdaki buzla r eriyecekse bir an önce kalıplaşmadan erisin.

-Yeni başlangıç ama yinede fikrim sanırım aynı kalacak Ekrem'in bana söyledikleri kabul edilir değil ben ona karşı özür dilesemde onun bunu kaul etmesi benim için artık önemli değil.Sürekli benden gerçekten hoşlndığını ima eden hareketleri olsada gerçekten beni sevdiğini bir kere bile söyleyemedi ve bence buna cesaretide bulamayacak.

Kalktım ve eve gittim.Bugün annemler eve gelmeyecekti çünkü sabah düğüne gitmişlerdi yani yarında orada olacaklar ve yarın akşam evde olacaklardı.Ama ben bütün gece acaba evde ne yapacaktım ve kafamda Ekrem varken buna katlanabilir miydim?
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 14, 2010 6:53 am Paylaş

devam çok güzel olmuş Very Happy
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:05 am Paylaş

Çok güzel olmuş devamını ne zaman yazarsın ?
sevcan
Deneyimli
Deneyimli
sevcan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1081
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1060
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 14, 2010 6:33 pm Paylaş

Çok Güzel Olmuşş
sıla11
Deneyimli
Deneyimli
sıla11

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:36 pm Paylaş

çokk güzell olmuşş dvmm:))
TüRKüMiT <3
Deneyimli
Deneyimli
TüRKüMiT <3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 940
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 820
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ Çağatay Ulusoy ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 14, 2010 8:37 pm Paylaş

çok güzel olmuş devamm ;)
_kader_
Deneyimli
Deneyimli
_kader_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1097
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1139
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ben sevil ekreme bayılıyorum yaaaa

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 14, 2010 8:41 pm Paylaş

çok gzel olmuş tatlım dewammmm
sfem
Deneyimli
Deneyimli
sfem
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 827
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 865
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10

MesajKonu: Geri: Hayat Devam Ediyor :) Hayat Devam Ediyor :) - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 14, 2010 9:17 pm Paylaş

senaryonu daha yeni okudum çok güzel olmuş eline sağlık devamını yazarsan spr olur Very Happy

Hayat Devam Ediyor :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki