Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
_ekremşanti_
Yeni Üye
Yeni Üye
_ekremşanti_
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 17
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/07/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) Empty
MesajKonu: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 1:02 am Paylaş

KARAKTER TANITIMI
sevil:soylu bir aileden gelen güzel bir kız.üniversite son sınıf öğrencisi.babası o henüz 9 yaşındayken vefat etmiş.

ekrem:sevillerin evinde temizlikçi olarak çalışan fatma hanımın oğlu.kendisi buna inanmasada sevilden hoşlanıyor.sevilin okuduğu üniversitede burslu olarak okuyor.

ayçin:ekremin kız kardeşi.güzel bakımlı.cenkerle takılıyor.hayatı yalanlar üzerine kurulmuş bir genç kız.

cenker:sevilin arkadaşı.o da zengin aileden geliyor.ayçini oyalıyor fakat
gün geçtikçe ondan hoşlanmaya başlıyor.

cihan:ekrem ve minenin arkadaşı

mine:ekremin çok yakın arkadaşı.çocukluktan beri tanışıyorlar.çok tatlı ve dürüst bir kız.

fatma hanım:
ekrem ve ayçinin annesi

osman bey:ekrem ve ayçinin babası

asuman hanım:sevilin annesi.kocası vefat edince sevile hem annelik hemde babalık yapmıştır.

hülya hanım:
minenin annesi.fatma hanımın yakın arkadaşı

şermin hanım:cenkerin annesi

beğenirseniz ilk bölüm yakında gelecek...

En son _ekremşanti_ tarafından Paz Tem. 10, 2011 4:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
irem-ekrem
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
irem-ekrem
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 179
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 204
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) Empty
MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 1:07 am Paylaş

güzel olacağa benziyor
ilk bölümü bekliyorum
_ekremşanti_
Yeni Üye
Yeni Üye
_ekremşanti_

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 1:39 am Paylaş

sağol cnm
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 2:04 am Paylaş

güzele benziyor bende ilk bölümü bekliyorumm başlık ilgimi çekti güzel başlık
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 3:40 am Paylaş

ilk bölümü merakla bekliyoruz Very Happy
gossip_girl
Yeni Üye
Yeni Üye
gossip_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 5:08 am Paylaş

tanıtım güzel ilk bölümü bekliyorum
_ekremşanti_
Yeni Üye
Yeni Üye
_ekremşanti_

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 5:30 am Paylaş

beğendiğinize sevindim вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) 650269930
_ekremşanti_
Yeni Üye
Yeni Üye
_ekremşanti_

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 5:36 am Paylaş

ilk bölüm birazdan geliyor umarım beğenirsiniz
irem-ekrem
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
irem-ekrem

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 5:37 am Paylaş

hadi bakalım
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1929
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Çanakkale
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : kuskunç :D

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 5:46 am Paylaş

tanıtım çok güzel ilk bölümü bkliyoruz cnm (:
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 5:46 am Paylaş

hayde bakalım:)
_ekremşanti_
Yeni Üye
Yeni Üye
_ekremşanti_

MesajKonu: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιℓк вöℓüм gєℓ∂ι) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 5:51 am Paylaş

вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) Images?q=tbn:ANd9GcQ8Tfjssa4D7pW7XTdIXXripcBDZ8s3UBf-5xypQwdk_NLZd98p7w&t=1

1.BÖLÜM

İLK DANS

Sevil

her zaman ki gibi okula gideceğim.ancak bugün daha bir sevinçliyim çünkü en yakın arkadaşım sudenin doğum günü.

normalde bu kadar sevinçli olamıyorum ama o bu hayatta beni en iyi anlayan arkadaşım.bütün sırlarımı onunla paylaşırım.

ben bunları düşünürken ne giyeceğime karar verdim.takılarımıda takıp kitaplarımı da alıp aşağıya indim.annemi gördüğümde çok sevinçlidi onu hiç böyle görmemiştim

sevil:hayrola anneciğim bu sevinç neden

asuman hanım:ee bugün dayınlar gelecek kızım unuttunmu

sevil:dayımlar mı?tamamen aklımdan çıkmış yalnız bugün benim bir arkadaşımın doğum günü var yani akşam burada olamam

asuman hanım:gitmek zorundamısın kızım

sevil:ama anne benim en yakın arkadaşım gitmezsem ayıp olur

asuman hanım:neyse ne yapalım git bari

sevil:işte bu.seni çok seviyorum anneciğim hadi ben kaçtım

asuman hanım:bekle şoför seni bıraksın

sevil:ııı yok ben bugün biraz hava almak istiyorum

asuman hanım:iyi sen bilirsin kızım

Ekrem

Bugün güzel bir sabahtı.taki ayçini görene kadar.her sabah beni gıcık etmeden duramaz.beni dürterek

Ayçin:abi kalk saat kaç oldu ya

Ekrem:kaç olduki ya

Ayçin:saat şu anda 8 30

Ekrem:ne.benim hemen hazırlanmam lazım çok geç kaldım deyip hızlıca hazırlanmaya başlamıştır

YOLDA

evden çıkarken sevilin tek başına okula gittiğini görmüştür hemen yanına gidip

Ekrem:günaydın sevil.naber

Sevil:iyidir Ekrem senden

Ekrem:benden de iyi beraber gidelim mi

Sevil:olur neden olmasın

Beraber okula doğru gitmeye başlamışlardır.okul bittikten sonra sınıfça sudenin evine gitmişlerdir.hep birlikte sudenin doğum gününü

kutlamışlar ve hediyelerini vermişlerdir.sıra dans etmeye gelmiştir.herkes dans ediyordur.fakat Ekrem ve sevil oturuyorlardır.sonra sevil erkeme

Sevil:dans edelim mi

Ekrem(şaşkınlık içinde)ne ii-i-iki-miz-mi

Sevil:evet ne var bunda

Ekrem:tamam olur

Aslında Ekrem de onunla dans etmeyi çok istiyordur fakat sevil birden teklif edince şaşırmıştır.hiç beklemiyordur.bu onların ilk dansıdır.

Dans esnasında

Sevil

Aslında ekremle çok iyi anlaşıyoruz.zor günlerimde hep o yanımda olmuş ve beni eğlendirmiştir.bu yüzden onu hep

Arkadaşım olarak görüyordum.fakat son zamanlarda ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım

Galiba ondan hoşlanıyordum. вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) 42972

ARKADAŞLAR BU BENİM İLK SENARYOM.O YÜZDEN BİRAZ HEYECANLIYIM.BEĞENMEZSENİZ DEVAM ETMEYECEĞİM.O YÜZDEN YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

En son _ekremşanti_ tarafından Paz Tem. 03, 2011 6:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_ekremşanti_
Yeni Üye
Yeni Üye
_ekremşanti_

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 6:11 am Paylaş

hiç yorum gelmiyo ama
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 6:15 am Paylaş

çoook güzel olmuş cnm devam (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 6:19 am Paylaş

Çok güzel canım..
Devam (:
_ekremşanti_
Yeni Üye
Yeni Üye
_ekremşanti_

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 6:31 am Paylaş

sağolun arkadaşlar
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 7:52 am Paylaş

devamm cnm çok güzel ellerine sağlık (:
_ekremşanti_
Yeni Üye
Yeni Üye
_ekremşanti_

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 7:55 am Paylaş

hatice_sevil demiş ki:
devamm cnm çok güzel ellerine sağlık (:

Beğendiğine çok sevindim вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) 42509
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 11:51 am Paylaş

Senaryon hayırlı olsun canım (:
Yb'ü bekliyorum (:
_ekremşanti_
Yeni Üye
Yeni Üye
_ekremşanti_

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 7:16 pm Paylaş

yeni bölüm bir kaç gün sonra gelecek
ÜmiTürkü<3<3
Deneyimli
Deneyimli
ÜmiTürkü<3<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 666
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 643
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melodiyi Dinle ~#
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPaz Tem. 03, 2011 10:46 pm Paylaş

Çok güzel olmuş Exclamation
irem-ekrem
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
irem-ekrem

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPtsi Tem. 04, 2011 3:53 am Paylaş

süper olmuş вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) 3726834481
masmavi970
Deneyimli
Deneyimli
masmavi970
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1264
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1307
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/11
<b>Nerden</b> Nerden : evden

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPtsi Tem. 04, 2011 4:57 am Paylaş

devam
sıcakbuz
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sıcakbuz

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPtsi Tem. 04, 2011 1:45 pm Paylaş

çok güzel olmuş (:
_ekremşanti_
Yeni Üye
Yeni Üye
_ekremşanti_

MesajKonu: Geri: вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz   (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα) EmptyPtsi Tem. 04, 2011 7:57 pm Paylaş

beğendiğinize çok sevindim

вιя ѕσηвαнαя αğα¢ı gιвιуιм;уαℓηız νє çαяєѕιz (ιкιη¢ι вöℓüм gєℓ∂ι)ѕαуƒα 6 (уαηℓış αηℓαşıℓмα)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki