Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Seneryoyu beğendiniz mi ?
Evet
Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 I_vote_lcap78%Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 I_vote_rcap
 78% [ 84 ]
Hayır
Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 I_vote_lcap1%Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Çok Saçma
Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 I_vote_lcap21%Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 I_vote_rcap
 21% [ 23 ]
Toplam Oylar : 108

YazarMesaj
**_Çılqın_**
Deneyimli
Deneyimli
**_Çılqın_**
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 591
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Garanti Reklamı.♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Zeynep

Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptySalı Ekim 05, 2010 9:57 pm Paylaş

oy oy cenkeRim ayçinim SpRsiniz walla ekrem le sevile bişey demiyom çünkü sadece cenkerle ayçinin kısMını okuyoRumm walla baqs :D
_MeLiKe_
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
_MeLiKe_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3662
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3397
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanBuLLL-BeYoğlu
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Emre aydın'Mmm
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 4:33 am Paylaş

(sevilinn ağzından)

Kendimi s.l.k gibi hissediyordum…ekrem’ede boşu boşuna kızmıştım.Oysa onun tek isteği beni mutLu etmekti.Kendimi ona bi şeklide affettirmem lazımdı.Mutfaga inip yemek yapmaya girişmek benim için çok zor olsada ekremin en sevdiği yemekLeri yapmayı başarmıştım.Güzel bi masa kurup mum ve çiçeklerle güzel bi şekilde süsledim.En sonunda yorgunlukla kendimi koltuğa bıraktığımda saat 12 olmuştu.Ama ekrm hala gelmemişti derken saat 1 oLdu.SaatLerce onu bekLedim…Merak edip aramak istedim ama uLaşmak ne mümkün teLefonu kapaLıydı…

ayçinin Ağzından)

Cenkerin yanından ayrıLdıktan sonra sinirimi atmak için saatLerce aLışveriş yaptım …Acaba çok mu abartıyordum ? hayır ama ya benim yanımdayken başka kızLara bakmakta ne demek …

(Cenkerin Ağzından)

cenker :ya dostum iyikide çıkmışız he

ekrem :aynen şimdi eve gitsem bi ton daha Laf yiycem sevil afra tafra yapıcak hiç çekicek durumda değiLim.SevgiLimizi düşünüp sürpriz hazırLasak şuç oluyor hazırlamasak sen beni sevmiyorsun bana sürpriz hazırLamıyosun derler ben ona evLenme tekLifi edicem diye bir şey söyLemedim ki yine kabak benim başıma patLadı

cenker :vayy dostum baya doLmuşsun ne oLdu ya anLatsana

ekrem : ya abi ne kadar seversek üstüne düşersek o kadar naz yapıyorLar ya bak şimdi….. (bu sırada oLan bitenLeri anLatıyor)

Cenker :ya abi sende çok aşk adamı oLdun ya biraz taşfırın oL ne öyLe ay canım ay cicim birazda o koşsun bakaLım peşinden

ekrem :hakLısın asLında aferin be kırk yıLın başında doğru bir Laf söyLedin

Cenker :ee ne sandın oğLum bende fikir çok ama dinLeyen yok

ekrem :hemen gevşeme L*n Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_lol

(sevil Ağzından)

Artık iyice merak etmeye başLamıştım saat 3 oLmuştu ve teLefonu haLa kapaLıydı off her şey benim yüzümden bi an akLıma cenker geLdi ve hemen numarasını tuşLadım ama onunda teLefonu kapaLıydı of cenker bi kerede Lazım oLduğunda buLun ya çaresiz ev teLefonunu aradım ve teLefona ayçinn çıktı

ayçin :efendim ?

sevil :ıı ayçinn ben vanessa

ayçin : sevil ? Efendim noLdu

sevil :şey ekrem eve geLmedide teLefonuda kapaLı cenker aradım

ayçin:onunda teLefonu kapaLı

sevil :evet bende acaba sizdemi diye düşündüm ama sanırım cenkerde eve geLmedi

ayçin ıı şey biz biraz tartışmıştıkta bende sizde sanmıştım

sevil :off acaba nerdeLer bizde ekremLe tartıştık gibi yani asLında her şey benim yüzümden dedim ve daha fazLada gözyaşLarımı tutamayıp ağLamaya başLadım

ayçin :sevil ? sevil iyimisin sen

sevil :hayır değiLimm ayçinn her şey benim yüzümden oLdu ya başına bir şey geLdiyse

ayçin :korkma canım ya bir şey oLmamıştır bekLe ben hemen oraya geLiyorum

sevil a:geLmene gerek yok

ayçin : inatçıLık yapma geLiyorum dedi ve teLefonu kapattı

(ekrem Ağzından)

ekrem :ee sana noLdu oğLum sen neden bu kadar dertLisin

cenker :ayçin abi yaa ya asLında bir şey oLmadı biz ayçinle şöyle biraz dolaşmaya çıktık orda gözüm kızın tekine kaydı

ekrem:kaydııı ?? Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_lol

cenker :of yani daLmışım işte öyLe arkasından Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_lol sonra ayçin yapıştırdı çantayı suratıma çekti gitti sonra

ekrem:ee oğLum ama sende hak etmişsin insan çaktırmadan bakar Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_lol

cenker napıyım abi ya şimdi eve gidince bi ton Laf edicek

(Ayçin Ağzından)

Hemen çantamı aLıp yoLa çıktım evLerimiz birbirine yakın oLduğundan 5 dakikada varmıştım bahçeden içeri girdiğimde sevil çardakta oturmuş ağLıyordu.Hemen yanına gittim.

sevil :aa ayçin ya gerçekten geLmene gerek yoktu

atçinn : saçmaLama diyerek yanına oturdum ve ona sarıLdım

sevil :bize ne oLuyor böyLe kendimi tanıyamıyorum artık ayçin ben seni çok özLedim

ayçin:bende seni kardeşim diyerek ona sarıLdım…özür diLerimm gereksiz yere kaLbini kırdım

sevil:asıL ben senin kaLbini kırdım özür diLerim barıştıkmı (: ?

ayçinn barıştık kuzuumm (:

ekrem Ağzından)

cenker :Abi hadi gideLim saat baya geç oLmuş

ekrem :Evet ya hadi gideLim bize geL istersen önce bi kahve faLan içeriz

cenker yok ya zaten nessayla aranız bozuk bide ben rahatsız etmiyim sizi saoL kardeşim (:

ekrem :ya hayır hadi gidiyoruz hesabı ödeyip oradan ayrıLdık

Bahçeye girdiğimizde ayçin ve sevişl uyuya kaLmışLardı

ekrem : oğLum ben çok içtim heraLde yanLış görüyorum değiLmi orda srıLarak uyuyanLar sevil ve ayçinn değiL dimi

Cenker :abi sanırım bende yanLış görüyorum dedi ve durduk yere kahkahaLar atıyorduk o sırada sesimize kızLar uyandı

ayçin :vayy beyfendiLer daha yeni teşrif ediyoLar nerdesiniz siz

cenker :oLdu bide hesapmı vericem hadi yürü eve gidiyoruz hem senin kız başına bu saatte sokakLarda ne işin var

ayçin :sanane be asıL ben mi sana hesap vericem yarın sen bu söyLedikLerini unutucaksın ama ben unutmıycam

cenker : sendenmi korkucam yürü hadi ben gidiyorum dedi ve ayçin de arkasından gitti

ekrem : hiçbir şey söyLemeden yüzüme bakıyordu bende ona bir şey söyLemeden odaya gittim oda arkamdan geLdi

sevil : ekremmmm..

ekrem :hiçbirşey söyLemeden yastık faLan aLıp aşağı indim

sevil :ekremm

(cenker Ağzından)

Eve geLir geLmez kendimi yatağa attım ve yattığımLa uyumam bir oLmuştu

ayçinn :hödük noLucakkkkk …Hödükkkkkkkkkkkkkkkkk ….
büşracenker
Forumcu
 Forumcu
büşracenker
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 371
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 393
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : cenker ve ayçin aşkından=)=)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : AYÇİN <3 CENKER
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 5:05 am Paylaş

devam ya süperrr süperr cenkerin hödük haline ölürüm biterim ben :D
http://www.rupdanemm.blogcu.com
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 6:00 am Paylaş

çok güzel olmuş.devamm
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 6:08 am Paylaş

harikaa :D
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 6:14 am Paylaş

supeeer olmus Very Happy
devam
cenker (L) aycin forewer
Forumcu
 Forumcu
cenker (L) aycin forewer
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 337
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 336
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ~~ Özqün'mM <3 (.

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 7:26 am Paylaş

Dewaaam (,
kRisTéN*
Forumcu
 Forumcu
kRisTéN*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 401
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 380
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ć н é q ц Э ш д Я д .
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: O ımza bana aıttı sen caldın yalancısın =S Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 7:31 am Paylaş

**_Çılqın_** demiş ki:
oy oy cenkeRim ayçinim SpRsiniz walla ekrem le sevile bişey demiyom çünkü sadece cenkerle ayçinin kısMını okuyoRumm walla baqs :D
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 7:34 am Paylaş

spr dewam
_MeLiKe_
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
_MeLiKe_

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyCuma Ekim 08, 2010 12:48 am Paylaş

cenker Ağzından)

Sabah kalkıp Bi hevesle güzel bi kahvaltı hazırladım.Asyçinle aramızdaki buzları eritme vakti gelmişti.Elimde tepsiyle odaya girdim ve ayçinin yanına oturdum.

Cenker :beniii affedermisinnn? Bakarmasınnn yüzümeee? Güvenirmisin yenidennn ?sevişirmiyiz eskisi gibiii?Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Img-hysterical

ayçinn :ayy bu karga sesiyle şarkı söyleyende hangi hödük dedi yatakta doğrulurken

cenker :burada iki satırlık romantizm yapıyorum ben burda ayağına kahvaltı getiriyim sen hala yok karga yok hödük kıymetimi bil zor bulursun benim gibi hödüğü

Ayçin :ay aşkım ben seni çok hafife aldım gel bi sarılıyım sana dedi ve kollarını açtıktan hemen sonra önünde duran vişne suyunu ensemden aşağı boşalttı.

Cenker :inanmıyorum bu en sevdigim tişörtümdü.

Ayçin :ee başka kızlara bakarken düşünseydin

cenker :ben sensiz neylerim bu ömrü neyleyim

ayçin herşeyin şeyin bedeli var ihanetin en ağırı dedi şarkının kendince devamını getirerek

cenker :söyle yar beni unuttun mu kopardın mı yüreginden sildin mi anıları gömdün mü birer birer

Ayçin :aşkım süpersin yaa öperim ben seniAşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Img-in_love

cenker :gene başımdan aşağı bir şey dökme ama

ayçin :Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Img-hystericalAşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Img-hysterical

(sevilin Ağzından)

Sabah kalktıktan sonra ekreme bakmak için kolidora çıktım.Bu sırada onu gördüm yanımdan hızlıca geçip banyoya girdi

sevil :günaydın sevgilim diye mırıldandım mutfaga inerken.Gündelik kahvaltılıkları masaya dizdim.Çayı koydum az sonra oda inip masaya oturdu.Onun bana böyle donuk donuk bakması beni çok kötü yapmıştı.Göz yaşlarımı zor tutuyordum..Hayatımdan böylesine uzak kalmak böyle soğuk olması benim canımı çok yakıyordu.Ne yapacgımı hiç bilmiyordum. onun gönlünü almalıydım.

O çayını yudumlarken bende karşına dikilip gözlerimi oda diktim.5 dk. Sonra oda kafasını kaldırıp bana baktı

(ekremn Ağzından)

Kafamı gazeteden kaldırıp ona baktım bana bakıyordu.Gözleri ıslaktı.Belliki kendini ağlamamak için zor tutuyordu.Tabiki bende onunla evlenmek istiyordum ama süprizimi hafife aldığı içinde kırkındım.En sonunda konuşmaya başladı.

sevil : ekrem yeter artık istediginide de istersen evinden at ama yeter ki bana böyle soğuk davranma sanki bi evde yaşayn iki yabacı gibiyiz.Ben dayanamıyorum artık biliyorum hata yaptım özür dilerim ama seni çok seviyorum dedi ağlamaklı bir tonla

(sevilin Ağzından)

Konuşmamı bitirdiğimde hızlıca ayağa kalkıp yanıma geldi ve

ekrem :sen ne sanıyorsun seni sevmedigimi falan mı?

sevil :ama – sözüm yarıda kalmıştı çünkü beni çoktan dudaklarıyla susturmuştu

1 hafta sonra

ekremle beraber yolda yürüyorduk.Aslında yürümeye mecbur kalmıştık.

ekrem:sevil niye saçma sapan davranıyorsun alt tarafı biraz sürat yaptım

sevil :biraz mı ekrem 280‘le gidiyodun farkındaysan burayı ne sandın gokart falan mı

ekrem :tamam sen haklısın sustum hadi arabaya dönelim 10 dakikadır Yürüyoruz.

sevila:iyi tamam hadi dedim ve yine tabanlara kuvvet olmuştu.

Arabaya bindikten sonra tekrar yola koyulduk ama git gide miğdem bulanmaya başlamıştı.

sevil : ekrem midem çok bulanıyor duralım şurda

ekrem :aşkım seninde dertlerin bugün bitmek bilmedi

sevil ....

ekrem :iyi tamam hadi in biraz temiz hava al dedi ve deniz kenarıına çekti..Arabadan inip kendimi denizin kenarına attım.Denizin o muhteşem kokusunu içime çektikten sonra kendime gelmiştim.

ekrem :geçtimi?

sevil :ben diyorum sana bu kadar hız yapma bunların hepsi senin yüzünden yoksa benim niye durduk yere midem bulansın

ekrem:he yine suçlu ben oldum yani

sevil :aman tamam yaa bişey demedik manzara harika fotoraf çekinelim dedim ve düşünmeden elimdeki telefonu yanımızdan geçen bir bayana verek ekremin yanıma çektim ve gülümsedik.

sevil :teşekkürler

-Önemli değil

ekremin Ağzından)

Artık zamanı geLmişti bunun sevile yavaşça kendime çekip eLLerini tuttum

sevil : ekrem noLdu ?

ekrem :Seni iLk gördüğümde öyLe bir bakmıştınki bana ölene kadar unutmam ben sadece eLLerimi birtek senin tutmanı ve gözLerime birtek senin bakmanı istiyorum dedim ve cebimden yüzük kutusunu çıkarıp “benimLe evLenirmisin” ?(biraz melekler korusundan kopyaAşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Img-hysterical)

sevil :Evet evLenirim diyerek boynuma atLadı

ekrem :o an dünyanın en mutlu erkeği olmuştum ve o an içimden sevile olan aşkımı bütün dünyaya haykırmak istedim

ekremm :hey istanbuL ben bu kızı seviyorum …ben bu kızı seviyorum diye bağırdım o sırada

X:bak mert ne sevgiLiLer var aşkını haykırıyor sen bana hiç böyLe güzeL şeyLer yapmadın

Y:Ama aşkım biliyorsun utanırım ben…hey biLader ne bağırıyorsun ya bağırabiLen var bağıramayan var(selena dizisinden biraz kopyaAşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Img-hysterical)

O sırada bizde seville birbirimize sarıLarak güLmeye başLadık…ve saatLerce sahiLde eL eLe doLaştık
Esopo
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Esopo
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 107
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 107
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyCuma Ekim 08, 2010 1:05 am Paylaş

süper olmuş
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyCuma Ekim 08, 2010 1:18 am Paylaş

spr cnm dewam
abukprenses_juju
Deneyimli
Deneyimli
abukprenses_juju
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 859
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 847
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hayat güzeldir yaşamayı bilirsen sevgi bir faldır bakmayı bilirsen mutluluk özlemektir çekmeyi bilirsen ben bir baş belasıyım kurtul kurtulabilirsen!

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyCuma Ekim 08, 2010 2:47 am Paylaş

çok güzel olmuş :D
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyCuma Ekim 08, 2010 2:51 am Paylaş

süperrr.devamı ne zamana acaba?? :D
Dilosh~CA
Deneyimli
Deneyimli
Dilosh~CA
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 690
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1887
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lahoooyyytt!
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 2:04 am Paylaş

Süpermiş. Very Happy

Devamı ne zmaan acep? :D
excellence
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
excellence
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2594
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 443
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Wien
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Imkansiz oLmussuz...Hayattayken üstelik..!

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 5:02 am Paylaş

süperr :D
cenker (L) aycin forewer
Forumcu
 Forumcu
cenker (L) aycin forewer
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 337
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 336
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ~~ Özqün'mM <3 (.

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 9:54 pm Paylaş

Dewaaaaaam (,
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 579
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 567
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 11:00 pm Paylaş

devamını sabırsızlıkla bekliyorum süper gidiyosun
lütfen günde 2-3 bölüm yaz çok uzun olsun lütfennnnnnnnn
tatlı twiti
Deneyimli
Deneyimli
tatlı twiti
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 780
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 775
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/10/10

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyC.tesi Ekim 09, 2010 11:30 pm Paylaş

wwwwwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwww devam
**_Çılqın_**
Deneyimli
Deneyimli
**_Çılqın_**
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 591
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Garanti Reklamı.♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Zeynep

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyPaz Ekim 10, 2010 8:20 am Paylaş

ß-a-y-ı-l-d-ı-m....
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyPtsi Ekim 11, 2010 4:24 am Paylaş

ya yeni bölüm ne zmn kaç gündür yazmıyosunnnnnnnnnnn :oops:
_MeLiKe_
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
_MeLiKe_

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyPtsi Ekim 11, 2010 5:58 am Paylaş

sevilin Ağzından

Sabah uyandığımda okadar çok mutluydum ki bu mutluluğumun bir gün bozulmasından çok korkuyordum ekrem yanımda o kadar güzeL uyuyorduki ona bakmaya biLe kıyamıyordum yanağına ufak bir öpücük kondurarak hemen hazırLanıp büyük bir heyecanLa ayçinlere koştum ziLe farkından olmadan kadar çok basmışım ki cenker ve ayçin telaşlanmış bir şekilde hemen kapıya koştular

cenkerr : sevil … hayırdır sabah sabah yıktın ortaLığı yoksa ekreme birşeymi oldu?

sevil :gülerek hayır …Ay bi çekiL taa evden buraya kadar koştum bi soluklanıyım

Ayçin :sevil noLdu anLatsana niye ağzın kuLakLarında bakıyım Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_lol

sevil :hiçbirşey söyLemeden parmağımdaki yüzüğü gösterdim

syçin :vayy kankaa evLeniyormusunuz

sevil :evettt kanka çok mutluyum diyerek boynuna sarıLdım

cenker :bumuydu yani bunun için mi ortalığı ayağa kaldırdın

sevil :ayçin sen buna hödük diyodun ya katılıyorum Kardeşim bu harbi hödük ya

ayçin : arada bi hödüklüğü tutar benim aşkımın Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_lol ay ama dün yatağa kahvaltı getirdi şarkılar söyleyerek falan ay çok romantikti aman neyse beni şimdi boşver ee nasıl oldu düğün nerde olucak nikah şahidin ben olucam bak ona göre balayına nereye gidiceksiniz ekrem nerde evlenme teklif etti

sevil :ayçinn bi sus tane tane konuş ya Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_lol

ayçin:yada dur ben kahvleri getiriyim öyle anlat

iyi tamam dedim ve 3 dakika sonra elinde 2 kahve fincanıyla geri geldi hadi anlat

sevil :bak şimdi (bu sırada olan biteni anlatır)

ayçinn :vayy bee bak sen şu ekrme çok romantik

sevil :aynen kanka hadi ben gidiyim evden çıktığımda ekrem uyuyordu
(ekrem Ağzından)

Sabah uyandığımda yanımda sevil yoktu ve baş ucumda bir not vardı

“Aşkım Günaydın ben ayçinlere gidiyorum çok geç kaLmam mutfakta kahvaLtın hazır seni seviyorum bitanem”

ekrem :bende hemen yataktan kalkıp banyoya gidip elimi yüzümü yıkadım ve daha sonra kahvaltımı etmek için mutfağa geçtim tam çayımı koyacakken sevil geldi

sevil :Aşkım uyanmışsın

ekrem :evet canım uyandım ama sen yoktun yanımda Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_sorry

sevil :aa üzüLme aşkım hadi geL kahvaLtı ettinmi beraber edeLim

ekrem : yok etmedim hadi gel dedim ve mutfağa geçtik

sevil : aşkım bugün bi alışverişe çıkalım ya

ekrem :olur cnm dedim ve arabamıza binip yola koyulduk

sevil :Aşkım istersen burada arabayı park edeLim şurda güzeL mağazaLar var

ekrem :tamam aşkım dedim ve eL eLe tutuşarak mağazaya girdik

saatlerce mağaza mağaza gezdikten sonra

ekrem :Aşkım hadi gideLim artık ben çok yoruLdum ya

sevil :bende çok yoruLdum dedi ve arabamıza binip evin yoLunu tuttuk

Kısa sürede geLmiştik hemen eve girip kendimi koltuğa attım
(Düğün Günü)

(sevilin ağzından
)

Sabah uyandığımda gözlerimi güneşin o muhteşem pırıltılı ışığıyla açmıştım…ama o gün yataktan kalkmak istemiyordum çok heyecanlıydım ama aynı zamandada çok korkuyordum mutluğumun bozulmasından çok korkuyordum ve düşüncelerime tam dalmışken içeri ayçin girdi

Ayçin :heeyy uykucu bugün evleniyorsun hala ne uykusu bu

sevil :ayçinn ben çok korkuyorum bu mutluluğun bozulmasından çok korkyuyorum

ayçin :şiii ne bu karamsarlık kalk bakıyım bugün en mutlu günün olmalı dedi ve beni gıdıklayarak kahkahalara boğdu

sevil :tamam dedim ve hazırlanıp ayçinle beraber kuaför salonuna gittik

Saatlerce orada kalmıştık ve her şey bittikten sonra ekrem ve cenker bizi almaya gelmişlerdi kapıdan çıkarken o kadar çok heyecanlıydımki bu anlatılmaz bir duyguydu

ayçin :a a a sevil bişey unutmadıkmı Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_lol

sevil . bilmem unuttukmu ya ash ne unuttuk off

ayçin :Sakin ol yaa ayakkabını çıkar Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_lol

sevil :aman ayçin sende diyerek ayakkabının tekini çıkarıp ona verdim Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_lol

Ayçin :ilk önce kendi adımı yazıyorum he Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Icon_lol dedi

ekrem :vayy kızlar nolmuşsunuz siz böyle yaa

sevil :teşekkür ederiz (: dedik ve arabaya binerek düğün salonuna doğru yol aldık

Çok mutluydum hayalimdeki gelinlik,hayal ettiğim düğün her şey mükemmeldi

Ve gelir gelmez ayçinle beraber gelin odasına girdik

Ayçin :ya sevil sen dur biraz ben hemen aşağı kadar inip geliyorum cenker telefonumu unuttum

sevil :tamam canım dedim ve bende kendi kendime aynada bakıyordum

Arkadan birinin yansımasını görmüştüm... bu yüzz…

sevil :senn ?? kaan ??

kaan :Aşkım bak ben geldim sensizliğe artık daha fazla dayanamadım bak sana geldim artık kaldığımız yerden devam edelim hadi gel diyerek elini bana doğru uzattı

sevil :senn senn hangi yüzle bana bunları söylüyorsun sen beni 2 satır bir şey yazarak terk ettin o zaman hiç beni bizi aşkımızı düşünmeden beni terk ettin ben artık başkasını seviyorum seni unuttum

kaan :yalan söylüyorsun …sen beni unutamazsın

sevil :hayır yalan falan söylemiyorum ve birazdanda sevdiğmle birlikte nikah masasına oturucam

kaan :hayır hayır bunu bana yapamazsın dedi ve elini bana uzatarak sevil bak ben çok pişmanım hadi gel hemen gidelim buradan dedi ve tam o sırada içeri ayçin girdi

Ayçin : kaan senin ne işin var burada sevil ne oluyor burada

sevil .....

ayçin : hemen defol buradan hangi yüzle sen vanessanın karşısına çıkıyorsun

kaan :ash sen karışma…sevil hadi geliyormusun

sevil :üzgünüm artık çok geç diyerek içeri salona gittim

ekrem :aşkım noldu neden moralin bozuk gibi

sevil Hiçç yok bişey dedim ve nikah masına oturmuştuk

X:evet sen ekrem sevili eşliğe kabul ediyormusunuz

ekrem :Evet …

X:peki sen sevil ekremi eşliğe kabul ediyormusunuz

sevil :… o sırada kapıdan kaan gözükmüştü ağlıyordu ne yapacağımı ne söyliyeceğimi bilmiyordum

X:sevil hanım size diyorum

Salonda bir sessizlik olmuştu

ekrem :aşkım evet desene neden susuyorsun

sevil :benn..ben yapamıycam üzgünüm dedim ve oradan koşarak ayrıldımAşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 Img-cray

(ekremin ağzından)

salonun ortasında öylece kalmıştım hemen kendime gelip arkasından koştum arabaya biniyordu yanındada kaan vardı

ekrem : sevill bunun içinmi beni bıraktın bu adam içinmi beni terk ettin

sevil :ağlıyarak ben…ben çok özür dilerim ekrem özür dilerim diyerek arabaya bindim

sevil arkasından öylece bakakalmıştım dayanamayıp dizlerimin üzerine çökerek ağlamaya başladım o sırada ayçin ve cenker geldi yanıma

cenker :abii iyimisin? Görüyormusun ayçin kankanın yaptığını

ayçin :bennn ne diyeceğimi bilmiyorum

cenker : ekremm abi iyimisin cevap versene yaa

ayçinn : ekremmm

(cenkerin ağzından)

ekrem onu tutan ellerimden kurtularak hızlıca kendi arabasına binip son süratla gözden kayboldu.

Chace:kahretsin!!

~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyPtsi Ekim 11, 2010 6:09 am Paylaş

ya hayır böyle finale giremez lütfen cnm bi kaç bölüm daha hadiiii
göksu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
göksu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2405
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 700
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ank/sincan
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sєviĿmєdєnSevmek

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyPtsi Ekim 11, 2010 6:11 am Paylaş

eed yaaa barii hpsi evlenydii
Esopo
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Esopo
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 107
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 107
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10

MesajKonu: Geri: Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final) - Sayfa 9 EmptyPtsi Ekim 11, 2010 6:14 am Paylaş

mutsuz son işte aynı hayatı anlatıyo tozpembe değil biri üzülürken diğeri ise seviniyo ne acı... Sad

Aşkın Gücü [16] Bölümm Eklenmiştir..!! (Final)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
9 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki