Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sonraki
YazarMesaj
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyCuma Ekim 15, 2010 10:34 am Paylaş

sakin kitleme biz seni beklerizz ne zmn musait olursan o zmn yazarsin yeterki kitlmee
Ekrem^_^Sevil <3..
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Ekrem^_^Sevil <3..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 225
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 226
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ßilmem sen söyle :D
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit&Türkü =)

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 2:09 am Paylaş

Kilitleme ya senaryon çok güzel olmş bnce eline sağlık =)
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 989
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 982
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ordan Burdan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 2:54 am Paylaş

lutfen kitleme Sad
ase12
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ase12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 253
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 256
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : çok mu merak ettin .........o zaman devam et..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : çekemeyene anten dengesize terazi elektrik alamayana trafo temin edilir her türlü ayar verilir...

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 2:58 am Paylaş

ne'olur kitleme lütfenn
ase12
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ase12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 253
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 256
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : çok mu merak ettin .........o zaman devam et..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : çekemeyene anten dengesize terazi elektrik alamayana trafo temin edilir her türlü ayar verilir...

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 2:58 am Paylaş

ne'olur kitleme lütfenn
Ŧєуzα_єѕ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ŧєуzα_єѕ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9467
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : zey ♥

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 3:04 am Paylaş

tamam günleri belirledin mi günleri belirle bizde ona göre bekleyelim yeni bölümü canım :D
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2389
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 885
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜmiTürkü Bitanesiniz

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 3:25 am Paylaş

canım söyLediğim gibi ben hergün yazamam öLe senaryo
ama yeni böLümLeri bundan sonra hafta sonu (cumartesi veya pazar) ve saLı günLeri yazıcam Very Happy
sevil&ekrem<3
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
sevil&ekrem<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 211
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 210
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : adana
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşurpeki ekrem sevile kavuşurmu?

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 3:32 am Paylaş

ee hadi bugün hafta sonu yazsanem ne duruyon durduğun kabahat yorum yok didiyin çoğalsin diyon ama zaten bir sürü yorum geldi devamını hani bugün yazcaktın seni bekliyok hadi ama bekletme bizi :kizarim:
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 3:35 am Paylaş

canım bugün yazıcam zaten :D
Merak yapma .d
_neşe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_neşe_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 115
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 127
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türk&ümit siz herşeysiniz siz bitanesiniz :))

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 3:49 am Paylaş

bn az çok tahmin ediyorum ama gzl olacağa benziyoo dwmm
ekrem-ceren
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ekrem-ceren
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 284
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 287
<b>Nerden</b> Nerden : Çakıl Taşları Setinden :)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EkReM ♥ CeReN ♥ SeViL

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 5:46 am Paylaş

hani buqün yazcaktın ???
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 5:47 am Paylaş

yazıyorum şu anda canım :D
twetyy
Deneyimli
Deneyimli
twetyy
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1320
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1255
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 5:48 am Paylaş

bekliyoruuzz
ekrem-ceren
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ekrem-ceren
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 284
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 287
<b>Nerden</b> Nerden : Çakıl Taşları Setinden :)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EkReM ♥ CeReN ♥ SeViL

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 5:55 am Paylaş

ewt merakla bklioruzz :yupii:
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 8:08 am Paylaş

ekrem-ceren demiş ki:
ewt merakla bklioruzz :yupii:
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 10:32 am Paylaş

bekliyoruzz Very Happy
meyve-1903
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
meyve-1903
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4308
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1567
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 10:46 am Paylaş

cnm bekliyorum yeni bölümnü merakla:)
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyPaz Ekim 17, 2010 1:41 am Paylaş

B:Şeyy Sevil istemedi
E:(Gözleri parlar Sevile)Neden?
S:istemedim.Özel hayatım seni neden ilgilendiriyor.
E:(Konuyu kapatmaya çalışır)Siz ders çalışmayacakmıydınız.(Berkeye)Bizde seni dinleyebilir miyiz?
B:Tabii dinleyebiliriz?
E:Aman Maşallah maşallah şundaki zerafete bak hiç Sevilin kuzeni dermisin dermisin?
S:Sen kaşınıyorsun?
E:Evet ensem çok kaşınıyor.Kaşırmısın?Bak tam şurası(Sevilin elini ensesine koyar.)
S:Öylemi kaşırım tabii(Tırnaklarını geçirir)
E:Ahh ne biçim şeysin sen be!Cadıı
S:Öyleyimdir git sevgilinle nereni istersen o kaşısın
E:Ayy sen beni kııskanndınnmı?Aman maşallah maşallahh
S:Saçmalama be ne kıskancam
E:Neyse yinede söyleyim.Sevgilim yok.O anki sinirle söyledim
B:Ne zaman başlıycaz derse söylermisiniz?
S,E:Tamam tamam
Otururlar.Murat Sevilin yanına oturur.
E:Muratcım sen şöyle kayarmısın canım oraya ben oturucam
M:Hayır ben iyiyim böyle
E:Bi git lan
M:Yok ben kalayım
S:Ne oluyor be.Çekil sen şöyle.Otur Ekrem
Ekrem sevinçle oturur.Yüzünde güller açıyodur
S:Tamam mı? oldumu?Ekrem sırıtma alırım Ayçini yanıma.
A:(Cenkerin yanındadır)Yok ben iyiyim böyle
C:Hıı iyi böyle
E:tamam ya sırıtmıyorum.Hadi başlayalım
B:Tamam kapatalım çeneleri.Konumuz Karmaşık sayılar.Şimdi x2+3x-4=0 denkleminin köklerini bulalım.
E:Efendim ne kare ne x?
B:Şimdi anlatayım.Burdan x1=-4 x2=1 çıkıyor.Ekrem şimdi ben soru soru yazayım beraber çözelim merak etme anlayacaksın.
E:Tamam sor bakayım.Kesin çözerim bende bu zeka varken
S:tabi canım
B:x2=2x+5 denkleminin çözüm kümesi=?
E:Hıh buda neymiş canım.Sevil kalemini albilir miyim.(Alırken bilerek elini deydirir.Sevil heyecanlanır.belli etmez.Ekremin karnı ağrıyodur.İçinden)Lan kendi kazdığım kuyuya kendimmi düşüyorum ne?
S:Ekrem alıyormusun kalemi(Gözlerinin içine bakar)
E:(Safça gülümser)Hıh ver ver tabii
B:Hadi çöz bakalım
E:(Kendini toparlar)Şimdi şöyle.Bakıyım.Çözdüm ben bunu kafadan cevap 5 Very Happy
B:Yok değil
E:4 Very Happy
B:Oda değil
E:ineyimmi çıkayımmı? Very Happy
B:İnmede çıkmada cevap -4
E:Yaklaşmışım ama ne zeki adamım (Sevile bakarak)Yakışıklıyım,zekiyim ee bir kız karşı cinsten daha ne ister.Annem beni hep einstein yavrum diye sever.
S:Kirpide yavrusunu tüğü yumuşacık yavrum diye sever Very Happy
E:Vik vik vik ne ötüyor anlamadımki Very Happy
S:Senin
B:Tamam artık devam edelim
E:Kalemi albilirsin Sevilcim
(Sevil kalemi alırken eli yanlışlıkla değer.Ekrem artık karın ağrısını durduramıyordur.İçinden;Allahım sen beni cezalandırıyor musun?Sevile bakarak şuna bak şuna kıyılırmı hiç melek meleğimm.Ya saçmalama Ekrem bakma melek yüzüne ıyy melek yüzlü şeytan Very Happy Bilse şu düşündüklerini.En iyisi buradan uzaklaşmak)
C,Ci:öhhö öhhö
S:Ekrem kalem
E:Hıı al kalemini ya ben çok hastayım öhö öhö eve gideyim öhö öhö çok kötüyüm
Sevil Ekremin alnına elini koyar.
S:Bakıyım ateşin varmı?
E:(İçinden;ya off bilerkmi yapıyorsun sen bunu.Sınıyormusun beni.Elleri ne kadar da yumuşak)Ellerinn
S:Efendim
E:Ellerin çok soğuk çekermisin elini
S:Allah Allah yardım ediyoruz şurada
E:Tamam ben gidiyorum(Kalkar)
Murat fırsattan istifade Sevili yanına oturur.Ekrem geri döner
E:Murat sende geliyorsun benimle
M:(Sevile bakıyordur)Yok ben gelmiyorum
E:Lan kalk vallaha kırarı bir tarafını
S:Sen hasta değil miydin?
E:Öhö öhö çok hastayım.Kalk lan yolda gebersem ne olcak
M:Cenker gelsin
C:Yok ben gelmeyeyim ders dinliycem
M:Cihan gelsin
C:Ben hiç gelemem.Elbise bakıcaz biz
E:Sizi takan kim oğlum siz Sevile asılmıyorsunuz ya Very Happy
C,Ci:Gülerler ne?
E:Şey dedim.Sevilin yani kızların ders dinlemesini engellemiyorsunuz ya
S:Valla benim bir şikayetim yok
E:(Tekrarlar)Valla benim bir şikayetim yok.Biz yapsak çoktan tırnaklarını çıkarırdın
S:Allah Allah ne yapıyrki.Hem sen hasta değilmiydin?
E:Geçti yok valla geçti :D Hasta değilim.Bak turp gibiyim.Ben öyle bir karın ağrısına papuç bırakır mıyım(Murata)Kay Lan
M:Abi bi gitsene ya
E:Kay lan delmiyim beynini
M:Ha s*ktirr lan niye gitmedin sen?(Kalkar)
E:Gitmiyorum lan gitmiyorum.(Sessizce)Ne sıranaşıyorsun kıza sabahtan beri mart kedileri gibi mıy mıy mıylıyorsun Very Happy
M:Ne be sananeki
E:Kes lan
B:Tamam hadi Cenker şimdide sen çöz
C:Tamam
B:Z1=2-İ ve Z2=-3+4i ise Z1.Z2=?
C:Şimdi buradan (15 20 sn sonra) -2+11i çıkar
B:Doğru
A:Çok zekisin Cenker
C:Yok canım soru basitti
M:Bir kerede mütevazi olma be
E:Şimdi bunun bi hikayesini daha anlatayımmı çok komik
C:Ekrem yapma şunu ya
A:Bırak anlatsın çok merak ediyorum
C:Tamam o zaman
E:Şimdi geçen sene kızın biri bundan hoşlanıyordu ama kızı görsen bir içim su
A:(Kıskanır belli etmez)Ee
C:Ya abartıyor
E:Ne abartması bee.İşte Sevil gibi birşeydi.Yani o kadar :D
S:Efendim?
E:Yok yani Ayçin gibi diyecektim
A:Ee
E:Sende çok heyecanlandın bakıyorum neyse.Ne diyorduk.Ayçin gibi kız buna geldi.Senden hoşlanıyorum dedi.Cenker öyle kaldı.Kız konuşuyor.Kalbime sz geçiremiyorum falan Cenkerde tık yok.Kız Cenkeri öptü
A:Ne?
C:Yanaktan,yanaktan.
E:Ya susun işte kız bunu öptü.Cenker küt yerde bayıldı
A:Etkilendi yani
C:Yok canım ne etkilenmesi
E:Valla onu bunu bilmem.Kızın bir yıl boyunca suratına bakmadı.
A:Neden?
E:Neymiş.Kıza karşı bir şey hissetmiyormuş.Aşık olacağı kişiyi arıyormuş.Hissetseydin ne olcktı acaba bayıldı lan
S:Ee napsın senin gibi her gördüğü kıza asılsınmı?Ee buldunmu bari Cenker
C:Şeyy Evet
E:Laann ben niye bilmiyorum?
C:Daha yeni çünkü
E:hıı Ayçine bakar.Ayçin ise heyecanlıdır
S:Biz tanıyormuyuz
C:şeyy yok siz tanımıyorsunuz
A:Öylemi(krizlere girmiştir)
E:Bu arada bana soktuğun lafların farkındayım Sevil hanım.Ben öyle her gördüğüm kıza asılmam bir kere Allah Allah ya ne sandın sen beni bende arıyorum aşık olacağım kişiyi
S:Buldunmu?
E:Şeyy Evet
S:Kim?

BöLüm sonu YorumLarı bekLiyorum :D
denizkızı
Deneyimli
Deneyimli
denizkızı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1991
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1598
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Niall Horan ♥

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyPaz Ekim 17, 2010 1:58 am Paylaş

devammmmmm
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 989
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 982
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ordan Burdan

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyPaz Ekim 17, 2010 1:58 am Paylaş

spr ötesiii dewam
twetyy
Deneyimli
Deneyimli
twetyy

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyPaz Ekim 17, 2010 2:01 am Paylaş

wayyyyy harika canım bran önce devam etmelisin . cok bekletme bizi ..!!!
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyPaz Ekim 17, 2010 2:03 am Paylaş

YENİ BÖLÜM SALI GÜNÜ ARKADAŞLAR :D
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyPaz Ekim 17, 2010 2:07 am Paylaş

spr cnm dewam
twetyy
Deneyimli
Deneyimli
twetyy

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyPaz Ekim 17, 2010 2:08 am Paylaş

tmam ama sakın ekme yine bizi ..
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 12 EmptyPaz Ekim 17, 2010 2:10 am Paylaş

ALLah beLamı versin ekmek istiyorsam aksiLik çıkıyor yemin ederim :hehe:
ama bu sefer aLdım önLemimi inşaLLah aksiLik faLan çıkmayacak :D

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
12 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Sonraki