Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sonraki
YazarMesaj
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2389
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 885
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜmiTürkü Bitanesiniz
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 Empty
MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:00 am Paylaş

Fragman
SeviL : Demek bunun içindi
Ekrem:Ayçin dostum oLur ,Zeynep dostum oLur,her kız dostum oLur ama sen ...
Doğan:Daha önce çok gördüm ama hiç tanışmadık
Ayçin:Ne ne ?
SeviL:Oğuz'u biLiyorsun
Cenker:Ya sevgiLisi varsa
Ekrem :Anammmm
Nisanur :NoLuyor
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 Empty
MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:01 am Paylaş

ayy cnm ya hemn koysan yeni bölümü :D
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:14 am Paylaş

Canım bugün yazıcam =)
Ama bir 70. sayfaya geLsin en azından :cook:
dadlu_seytan
Deneyimli
Deneyimli
dadlu_seytan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 651
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : qidén qitmiştir qittiqi qün bitmiştir bén qidéni déqiL qidén béni Kaybétmiştir...!!

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:20 am Paylaş

biz getiririz sen merak etme...:D
twetyy
Deneyimli
Deneyimli
twetyy
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1320
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1255
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:21 am Paylaş

devam devaam merk ettm :D
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:24 am Paylaş

Ayy fragman heyecanlı neler olck acaba :D :D
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:58 am Paylaş

Teşekkür ettim yorumLar için =)
Çok heyecanLı şeyLer oLacak :hehe:
Yeni BöLüm için
GeLsin yorumLar
twetyy
Deneyimli
Deneyimli
twetyy

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:06 am Paylaş

heycnla beklyrz cnm ne dyelm ki baska :D
sevil ile ekrem
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
sevil ile ekrem
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 299
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:09 am Paylaş

super yaziyorsun
devam
twetyy
Deneyimli
Deneyimli
twetyy

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:15 am Paylaş

sayfa 70 olduu :D
nimet
Üye
 Üye
nimet
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 93
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 94
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ankara

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 3:40 am Paylaş

tatlım süper dewam et lütfen
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:21 am Paylaş

70 oLmuş ee okurLarım buraLardamı yazayımmı ?
sevil<3
Deneyimli
Deneyimli
sevil<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 972
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 975
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekO'm

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:42 am Paylaş

yazzz
twetyy
Deneyimli
Deneyimli
twetyy

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:11 am Paylaş

yaz yazz
papatyam18
Deneyimli
Deneyimli
papatyam18
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 595
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 601
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:32 am Paylaş

deam
++SNS++
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
++SNS++
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 161
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 161
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : AYDAN
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TÜRKÜMİT<3<3

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:45 am Paylaş

YENİ OKUYUCU

süper bayıldım harika
Ŧєуzα_єѕ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ŧєуzα_єѕ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9467
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : zey ♥

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 6:56 am Paylaş

Harika devam canım (:
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 723
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 723
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Her gün herkese hep aynı yalan....BEN İYİYİM...

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 8:05 am Paylaş

ya merakla bekliyorum yb çok güzel olmuş süper olmş hatta
:D:D
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 8:08 am Paylaş

Canım yeni bölümü yazdınmı bende görünmüyo :/
papatyam18
Deneyimli
Deneyimli
papatyam18
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 595
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 601
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 8:22 am Paylaş

y.b nerede
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 8:50 am Paylaş

CanLarım yb çok uzun o yüzden bitmedi yarına yetiştiricem inşaLLah =)
VaLLa 5 sayfa sürdü deftere yazdığımda yani çok uzun güzeL bir böLüm sizLeri bekLiyor :okey:
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 723
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 723
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Her gün herkese hep aynı yalan....BEN İYİYİM...

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 8:52 am Paylaş

bekliyoruzz.....:D:D
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 8:57 am Paylaş

sumeyye_çkltşlrı demiş ki:
VaLLa 5 sayfa sürdü deftere yazdığımda yani çok uzun güzeL bir böLüm sizLeri bekLiyor _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 687388
Vayy :D Çok merak ettm tatlım :D Bekliyoruz :D
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 8:12 pm Paylaş

'Buse' demiş ki:
sumeyye_çkltşlrı demiş ki:
VaLLa 5 sayfa sürdü deftere yazdığımda yani çok uzun güzeL bir böLüm sizLeri bekLiyor _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 687388
Vayy :D Çok merak ettm tatlım :D Bekliyoruz :D

BekLeyin =)
Bu böLüm biraz daha duygu yükLü ...
EkremLe SeviLin arasında büyük geLişmeLer oLabiLir
Araya esrarengiz biri girebiLir
Her an herşey oLabiLir :hehe:
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 20 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 10:25 pm Paylaş

E: Evet.Her gün daha bir hasta oLuyorum SeviLL,her gün daha bir karnım ağrıyor,Her gün ,ben her gün,daha bir seni ,seni seviyorum.
S:Demek bunun içindi,Ders çaLışamak istemeLer faLan.Hepiniz aynısınız.Bir erkekLe bir kız dost oLamazmı anLayamıyorum.
E:SeviLL! AyçinLe dost oLurum,ZeynepLe dost oLurum ,Her kızLa dost oLurum ama sen ,senLe oLamam ,
Bişey var bizim aramızda anLıyormusun birşey var

SeviL ne diyeceğini biLemez.O anda teLefonu çaLar.Arayan annesidir.Hiç bir şey söyLemesini bekLemeden;
-Hemen geLiyorum anne der ve çıkar

Ekrem çaresiz kitapLarını topLar ve eve doğru yoL aLır.

SeviL evde ders çaLışmaya çaLışır =)
Ama yapamaz.Tam yoğunLaşacakken yine aynı sözLer geLir akLına 'SeviLL! senLe dost oLamam ,Bir şey var bizim aramızda' Ve aynı sözLer döküLür ağzından
-OLamaz Ekrem,Bizim aramızda birşey oLamaz...

Yeniden yoğunLaşmaya çaLışırken teLefonu çaLar.Arayan Ayçindir.
A:ALoo SeviL merak ettim çaLıştırdınmı Ekrem'i?
S:Hıı çaLıştırdım
A:Eee ne oLdu.AnLatsana
S:ÇaLıştırdım işte Ayçin
A:Konuştunuzmu hiç?
S:Ayçin ne birşeymi biLiyorsun neyi öğrenmeye çaLışıyorsun?
A:Ya SeviL ne gıcıksın.Merak ediyorum.Bi şey oLdu dimi.İLanı aşk etti.Etmediysede edecek ben biLiyorum.Sabah sana baktığı gibi hiç bir kıza baktığını görmedim ben
S:NasıL?
A:BöyLe çikoLata krizine girersin.Marketteki çikoLatayı görünce bön bön bakarsın ya öyLe =)
S:Hııı
A:Sen niye saçmaLama demedin.Yada feminist feminist konuşmadın.SeviL bir şey oLdu dimi.SöyLe çabuk!...
S:Ya Ayçin off!.. şey oLdu
A:Ney
S:Şey
A:Ne ne ?DeLirtme beni
S:Bizim aramızda birşey varmış.Her gün daha bir hasta oLuyormuş öyLe şeyLer
A:Ruhsuzz =) AnLatışa bak ya.Sen ne dedin
S:Hepiniz aynısınız.Bir kızLa bir erkek dost oLamaz mı? dedim
A:Ayy yıktın çocuğu.Peki o ne dedi.Niye öyLe dedin ?
S:BaşLadık soru yağmuruna.HerkesLe dost oLurmuş benimLe oLamazmış.BiLmiyormusun neden öyLe dediğimi
A:BiLmiyorum.Ayy yazık çocuğa yaa
S:Ya Oğuz'u biLmiyormusun?O geLip bana beni sevdiğini söyLeyince onu hiç sevmediğim haLde,sırf onu incitmemek için yemek tekLifini kabuL etmedim mi?
Ne içinmiş, ne için söyLesene?
A:ELif'i kıskandırmak için
S:Peki ELif'i seviyormuydu hayır.TerkediLmeyi yediremediği için
A:Yaa hepsi aynı değiL
S:Aynı işte aynı.Beni sevdiğini söyLeyen Ekrem bir hafta,BiLemedin bir ay,biLemedin bir yıL sonra...
A:Tamam nasıL biLiyorsan öyLe yap.Ama biraz,Azda oLsa kaLbinin sesini dinLe bak ne diyor.Yoksa çok çok kötü oLur,Çok acır canın SeviL
S:Tamam kapataLım bu konuyu

Ni:HoşgeLdin Ekrem
E:(Bitkin)HoşbuLduk abLa
N:Ne oLdu Ekrem?
E:Yok bişey abLa yatıcam ben
N:Yarın bende sizinLe dershaneye geLeyimmi
E:(Kafasını öne doğru saLLayarak) GeL abLa.(Birden Jeton düşer)Ne ne işin var senin ? =)
N:Ya canım çok sıkıLdı Ekrem.Annem her gün uyuyor zaten hadi ya
E:Tamam tamam ben odama çıkıyorum

Ertsi gün...

SeviL hiç yatağından kaLkmak istemez zorLa kendini yataktan atıp giyinir

-Ya ne yapıcam ben off.Ya nasıL derim.SevgiLim var desem yok oLmaz.Amann akışına bırak SeviLL der ve çıkar
Semra:SeviL kızım geL kahvaLtıya
S:Yok anne ben çıkıyorum

Aynı şeyLeri tekrarLayarak AyçinLere doğru iLerLer
-Ne yapıcam

Cihan tam evden çıkacakken Doğan durdurur.
D:OğLum dur ya ben bırakayım seni.Hem bi çay iç. nereye gidiyon kaLfatı yapmadan
C:Abi hiç yiyesim yok ya sabah sabah
D:Tamam dur ben bırakıcam

Ekrem bütün gece uyuyamadığından sabah kaLkamaz.Nisanur geLir

N:Ekrem.Ekrem kaLk
E:AbLa bir dur rüyamda yarım kaLan hikayemi tamamLıyordum =)
N:(Ekrem uyku sersemiyken ağzından Laf almaya çaLışır)Ne hikayesi bu Ekrem
E:SeviLLe benim hikayem
N:Hımm.NasıL BaşLıyor bu hikaye bi iddaayLamı?

Ekrem uykuda oLmadığını farkeder .Ve birden fırLar
E:AbLa ne yapmaya çaLıyorsun ne iddaası
N:SeviL iyi isimmiş ha
E:Ne?
N:SeviL diyorum =)
E:AbLa diyorum çık diyorum .Üstümü değiştircem diyorum.

Ekrem üstünü değiştirirken ziL çaLar.Kapıyı Nisanur açar.Kapıda ki Doğandır
D:Meraba ben Ekremi aLıcaktım.CihanLa bereber onLarı dershaneye ben götürcem
N:ÖyLemi bi kişiLik daha yeriniz vardır umarım
D:OLmazmı?Biz aynı mahaLLedeyiz ben sizi çok gördüm ama tanışmadık.Ben Doğan
N:Ben Nisanur (ELini sıkar)Memnun oLdum

Ekrem aşağı iner
E:Doğan abi??
N:Bizi o bırakıcakmış
E:Tamam hadi daha Cenkoyu aLıcaz

Arabaya biner binmez
Ci:Ne oLdu dün?
E:Onu sevdiğimi söyLedim.
Ci:Vah vahh HaLa tek parçasın oda bişey =)
E:Ya oğLum zaten derdim başımdan aşkın Lütfen espiri yapma

Cenkeri aLırLar
C:Ne oLdu dün?
E:Onu sevdiğimi söyLedim.
C:HaLa tek parçasın oda bişey =)
E:Siz anLaştınızmı ne yaptınız beni ayar etmek için ALLah ALLah
Ci:Onu boşverde ne dedi?
E:Hiç bir şey.Annesi aradı
C:OğLum ya sevgiLisi varsa
E:Anamm sus Lan ağzından yeL aLsın.
Nİ:NoLuyor ne kaynatıyorsunuz
E:Mercimek çorbası hahaha =) Yok bişey abLam .

Dershaneye giderLer.SeviL ve Ayçin kapının önünde Zeynep'i bekLiyordur.Zeynep bugün NeşetLe geLecektir

Ekrem SeviLi görür görmez başını eğer (yıvrım)

A:SeviLL Ekrem geLdi.Yanında bir kız var.Ayy Cenker çok tatLı
S:(O tarafa bakamaz)Ne yanında kızmı var güzeLmi?Ekrem ne yapıyor?
A:(Biraz oyun oynamak,biraz da SeviLin duyguLarını öğrenmek için)SeviLL vaLLa kız taş taş.Yani sana kimi desem kime benzetsem biLemedim
S:(TeLaşLanır)Ne ne Ekrem ne yapıyor?
A:VaLLa kızın beLinden tutmuş.BöyLe sarmış.Çok mutLu.Kıza doğru yakLaşıyor.Kızı öpecek gaLiba..
S:(AğLamakLı)Ayçin devam etme sus!... Ben dedim sana.Bir gün biLe bekLemedi bak.Off ben gidiyorum
A:Nereye?
S:Eve
A:Sen seviyorsun bu çocuğu SeviLL

SeviLL Ayçin'e bakar

Acaba ne cevap verecek

_BöLüm Sonu_

YorumLar pLease =)

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
20 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sonraki