Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sonraki
YazarMesaj
5ibiyerde
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
5ibiyerde
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 214
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 201
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : dünyadan
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevil ayçin
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 1:46 am Paylaş

DDDDDDDDDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMMMM
ηυяѕαн~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ηυяѕαн~
Yarışma Birinciliği : Kupa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1944
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Karşıyaka♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 3:23 am Paylaş

Süper yazmışsın cnm (:
ase12
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ase12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 253
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 256
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : çok mu merak ettin .........o zaman devam et..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : çekemeyene anten dengesize terazi elektrik alamayana trafo temin edilir her türlü ayar verilir...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 3:27 am Paylaş

ayyyyy dewammmm... :mutluluk:
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 3:29 am Paylaş

SÜPER CNM DEWAM
ekom
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ekom
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 195
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 188
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aman maşallah maşallaaahhh :D

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 4:02 am Paylaş

ay devam devammmm
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 4:13 am Paylaş

hdi be kuzu beklioz yni bölümüü Very Happy
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2389
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 885
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜmiTürkü Bitanesiniz

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 4:14 am Paylaş

tmm başlıorum cnm yazmaya :D
_kader_
Deneyimli
Deneyimli
_kader_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1097
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ben sevil ekreme bayılıyorum yaaaa

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 4:19 am Paylaş

çabuk ol cicişşşşşşşşşşşşşşşş :D
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 4:19 am Paylaş

öley ozamnn:D
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 4:22 am Paylaş

bekliyoruzz ama biraz cabuk cikmam lazim Very Happy
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 4:26 am Paylaş

Evt cnm yeni bölümü şimdi okdm süper olmş :D
Yeni bölümü beklyrmm :D
ece ~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ece ~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 258
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 257
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : -Ama nasıl sevebilirsin hiç tanımıyorsun ki beni ? -Bir çocuğun yabancı dilde duyup sevdiği bir şarkıyı uydurarak söylediği gibi.

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 5:04 am Paylaş

Süper yazmışsın. Devamını bekliyorum :D
ekom
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ekom

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 5:06 am Paylaş

ay yeni bölüm yazıo musun?

ay bnde bklim mi :D:D
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 6:12 am Paylaş

arkadaşlar kusura bakmayın yazamadım.tam bitirecektim yazdım kardeşim yüzünden hepsi silinidi ağladım sinirimden ama birazdan yazarım belki çok sinirim bozuldu Sad
ekom
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ekom

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 6:13 am Paylaş

ay üzüldüm cnm yaa

ağlama yaa bozma moralini yazarsın yavaş yavaş
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 6:14 am Paylaş

önemli degil cnm üzeme kendini tkr yazarsın biz bekleriz...
bahar
Forumcu
 Forumcu
bahar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 378
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 334
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : türkiye

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 6:33 am Paylaş

ya çok merak ediyorum habu arada bozma moralini
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 6:51 am Paylaş

saolun kızlar ya Sad
yazıcam birazdan ama ne zamana bitirebilirim bilmiorum sinirden ayağım elim titrio ya hiç bişi kalmamıştı bitiodu emeklerime yazık :uuu:
nese kızlar başlarım birazdan yazmaya
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1444
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1438
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ank.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 6:53 am Paylaş

devamm canım devammm
minik_cadı
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
minik_cadı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 202
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 202
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 7:18 am Paylaş

devam canım. bu arada üzme kendini. tekrardan daha güzelini yazarsın. Very Happy
çılgınzeyno
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 595
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 602

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 7:21 am Paylaş

lütfen yaz artık canım benşm
ase12
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ase12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 253
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 256
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : çok mu merak ettin .........o zaman devam et..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : çekemeyene anten dengesize terazi elektrik alamayana trafo temin edilir her türlü ayar verilir...

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 7:22 am Paylaş

aman jnm bole bişi için moralini bozmaya değmez yazarsın tıkır tıkır hem stresde starsın bole tuşlara basa basa ammmaaaan salla yaniii :melek:
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 8:13 am Paylaş

yok cnm ya üzülme deilde sinir sinirlendim çok ama nese geçti :D
'ÇağLa'
Üye
 Üye
'ÇağLa'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 49
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 49
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 9:31 am Paylaş

Sinirinin geçtiğine sevindim Very Happy O zaman bize şöyLe güzeL bi böLüm yazarsın artık Very Happy Yarın sabahın köründe okuL var ama bekLiyorum umarım bekLediğime değer Very Happy
<*EsmeraLda*>
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<*EsmeraLda*>

MesajKonu: Geri: _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) _İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84) - Sayfa 4 EmptySalı Eyl. 28, 2010 9:41 am Paylaş

Güzel bir bakış atarak yanına gider.
E:Selam
S:Selam(gözlerini başka biyere çevirerek)
E:Benimi bekliyodun.(gülerek)
S:Ne saçmalıyosun be?Safmısın kızları bekliyorum.Sevil kızları beklerken Ekrem onu izliyodur.
S:Ne bakıyosun?
E:Nasıl beceriyosun diyecekktim?
S:Neyi?
E:Bukadar güzel olmayı.(gözlrini gözlerine dikerek)
S:Sen nası becereriyosun?
E:Neyi?Bu kadar yakışıklı olmayımı?(gülerek)
S:Yok bu kadar aptal olmayı.(içeri girer)=)
E:Ya bu kız beni zarlar valla zarlar.(suratı ekşir)yok Ekrem morali bozmaz yok(sevilin peşinden gider kolunu tutar gülerek)kızınca daha güzel oluyosun.
S:Sende iltifat ederken daha bi sersem olyosun.
E:Güzel olduğun kadar küstahsında(güler)
S:Türk filimlerinden replik alacak kadar aptalsında
E:Ya şurda iltifat ediyoruz burnumuzdan getirdin(içeri doğru gider)
S:(arkasından bağırır)Ne sandın?Sen beni o iki iltifata yamulan aptallardanmı sandın.
E:(Döner ve sevile doğru ilerler)Yok öle sanmadım o yüzden onların yanına gitmiyrum.o yüzden burdayım bak yanında(ve içeri doğru ilerler)
sevil saşırmıştır.Ekremin sözleri hoşuna gider.Birazda üzülür.Çokmu üzerine gittim ne?aman safmısın kızım ne inanıyosun şuna?ya yok yok özür dilemem lazım.lazım ama nasıl?(arkasından oda girer)Ekrem sırada oturuyordur.Sevil gider yanına oturur.Bunu gören ekrem sevinir ama belli etmez
E:Ne oldu.sokacak lafın kaldıysa hiç çekinme
S:Yok ya afedersin dicektim.çok üstüne geldim.o kadar ileriye gitmemeliydim
E:yok canım ne dedinki ben alınganlık ettim
S:ne demedimki ama sen öyle bakınca sinirlendim
E:güzele bakmak sevaptır ama
S:Ekrem bak
E:şaka yaptım şaka
S:her şakanın altında bi gerçek vardır ama
E:güzelmiyimmi diyosun?
S:hayır kızlara bakmam gerek diyorum(çıkar)
E:anlamıyorum ben bu kızı ya
o sırada Ayçin dersaneye doğru ilerliyodur.
cenkerle karşılaşırla
C:merhaba Ayçin
A:Meraba
C:cenkerin elinde kitap vardır
A:ne okuyosun?
C:.... okuyorum
A:bende okudum onu çok güzel
C:Okumayı severmin?
A:Eh kitap akıcı olursa
C:Ben çok severim
A:Belli canım sen çalışkansında
C:nasıl belli?
A:Belli işte anlaşılıyor.Yani 6 kişinin içinde ışıl ışıl ışıldıyorsun valla
C:ya senden böyle şeyler duyduğuma sevindim (gözlerine bakar konuşurken birden ayçinde ona bakar cenker hemen gözlerini kaçırır sevili görür)aa sevil seni bekliyor galiba ayçin sevilin yanina gider
S:nerdesin sen iki saattir bekliyorum
A:sen erken gelmişsin daha 1 saat var
S:abartma istersen
A:al bak saate şaşırdın iyice sen
S:tmm sınıfa çıkalım
o sırada zeynep mağazada elbise bakıyordu.askıda son kalan elbise dikkatini çeker
fiyata bakar elbiseyi tam alacakken başka biri daha tutar karşısına bakar bu Cihandır
Z:oo avukat bey
Cİ:oo zeynep hanım mrb
Z:bırak merabayı falan ver o elbiseyi
Cİ:Hayır önce bn tuttum
Z:hayır bn
Cİ:yha bn bunu hediye alcam bırak
Z:yha başka bi hediye al sevgiline
Cİ:ne sevgilisi be bn senmiyim kuzenimin doğum günü var
Z:ne demek bn senmiyim al güle güle kullansın kuzenciğin bn gidiyorum
cihan elbiseyi alıp çıkar

_İddaa Ediyorum_ (Ekrem & Sevil) Yeni böLüm geLdiii !..(sayfa 81) Bir daha ki böLüm fragmanı (sayfa 84)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sonraki