Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1607
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1618
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPaz Ekim 17, 2010 7:49 am Paylaş

5.BÖLÜM
(UMARIM BEĞENİRSİNİZ)
Ay:(Oh be!!Dünya varmış..Bi insanı aldatıp kandırmaktansa terketmek daha iyidir..Cihan acaba şuan ne durumdadır..Boşver şimdi Cihanı..Cenkere odaklan..Yok!! Shocked Vazgeçtim..Onları Aynurla başbaşa bırak.. Sad Geçmişi bırak,geleceğe bak..Salak..Geçmiş dediğinin üzerinden 2 gün anca geçti.. Very Happy Ama sanki 10 yıldır tanışıyoruz :oops: ;111: Ahh Cenker ahh!!Gelir gelmez altüst ettin hayatımı.. :uuu: Zaten Cihanı sewmediğimi sen gelene kadar farketmemiştim bile..Ondan iyisinimi bulacaktım gerçi..Okulun en yakışıklısıyla çıkıyordum..Daha ne istiyordum..Ama senle tanışınca..Herşey birden değişiverdi.. :klp: Senden başka birşeyi gözüm görmez kabim sevmez oldu..Sanki seninle yeniden doğmuştum..Sensizken,sen yokken nefes almıyormuşum demek..Hayatımı anlamlandırdın..Nefesim oldun..Esir aldın kalbimi,paramparça ettin..Acıdan başka birşey vermezken bana..Ben hala senden vazgeçmedim.. :hyr: Al işte açıklıyorum..Seni çok seviyorum.. :utanirim: )
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''ERTESİ SABAH KAHVALTIDA''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Se:Ayçiiiin!!Yemek hazır gel hadi..Bu arada okula da geç kalacaksın..Ayçin!Kime diyorum..
Ay:Ya abla allah aşkına sabah sabah ne okulundan bahsediyorsun..Benim okulum öğlenden sonra yha..Bırakta uyuyayım..
Se:Ama Cenker kendini gezdirecek birini arıyo..Uzun zamandır gelmemiş buralara..Enişten işe gitti.E benimde işlerim var..Biliyosun iznim bitti.. :roll: Ben Ayçin gezdirir dedim..Pek bi heveslendi çocuk İstanbulu gezicem diye..(Artık İstanbuldanmı yoksa Ayçindenmi kaynaklanıyor.Orası meçhul Very Happy )
Ay:(Daha Cenkerin C'sini duyduğumda üstümü giyinmeye başlamıştım bile..Anlamıyordum,daha dün akşam Cenkere bela okurken bugün hala naıl peşinde koşabiliyordum..İlginç bir kişiliğim gerçekten :cici: Türümün son örneğiyim ben Crying or Very sad )
Se:E hadi daha fazla bekletme çocuğu..(Birbirlerine bakışlarından ve Ayçinin Cenkerin adını duyduğunda yaşadığı tatlı telaştan yaptığım çıkarımlarıma ve gözlemlerime dayanarak bu iki deliye %100 saf aşık teşhisi koyuyorum..Ama aman Ekrem duymasın.. Very Happy )
Ce:A..ayçin ço.ok güzel olmuşsun.. :gulumse: (Lan şapalak napıyosun??Anlayacak kız.. Crying or Very sad Ama çok güzel.. :utanirim: Elbisesi fevkalade bir şekilde tamamlıyordu onu..Zaten güzeldi,bide elbisenin içinde dahada mükkemmel gözüküyordu..Gözlerimi onun üzerinden alamıyordum..Baktıkça da gözlerim kamaşıyordu.. :klp: Ne yapsaydım??Sanki kendi kendime bu soruyu sorduğumu anlamış olmalıydı ki yanıtladı.. Very Happy )
Ay:Teşekkürler de daha ne kadar kapının önünde dikilicez??Hadi gidelimmi artık?? Very Happy
Ce:O..oluuur Very Happy (Şapşalca sırıtmıştım..Sarhoş gibiydim resmen..Bakışlarıyl sarhoş olmuştum..Dur Cenker oğlum dizginle kendini.. :utanirim: Cihan!!Sevgilisi var bu kızın unutma..Kaptırma kendini sakın!! :korku: )
Ay:(Merdivenlerden iniyorduk..Bu arada kapının önündeyken beni süzmesi de gözümden kaçmadı hani.. :gulumse: Aa..ama Aynur!!Unutma Ayçin onun bir sevglisi var.. :hyr: Kaptırma kendini bu büyüye.. :aglarim: Sonra acı çeken sen oluyorsun..Bunu en iyi sen biliyosun..Daha öncede oldu platonikler..Ama bu bambAŞKa.. :klp: Cenker bAŞKa :utanirim: Sus be!!Hakim ol kendine..Başkası maşkası yok!!Ama o..Sus!!Tek bir kelime daha etme..Erkek milleti değilmi,hepsi aynı :hıh: Kendi içimdeki bu karışıklık ve karşıt görüşerin yanı sra bir de kalbim vardı tabi işin içinde..Şimdiye kdek hiçkimse böylesine hırpalayamamıştı onu..Resmen karambole gitmiş gibiydi Crying or Very sad Öylesine sızlıyor,bi türlü kabuk bağlamıyodur..Eh yüzeysel yaralar bile bir hafta duruyor..Gönül yarası iki güne geçermi hiç!! :x Beni bu iç tartışmadan kurtaran Cenkerin sesi oldu..)
Ce:İyimisin durgun görünüyosun.. :roll:
Ay:Hıh!! :|
Ce: Very Happy Hani daldın da,boğulmandan korktum.. Very Happy
Ce:Kızım sen Hıhdan başka kelime bilmezmisin.. Very Happy
Ce:Transa geçti.. Very Happy Ayçin!!
Ay:Hıh ne?Noolmuş?Kim ölmüş!! Shocked
Ce:Hahah :D Ağzından yel alsın kız kimsenin öldüğü yok!! Razz
Ay:Anlamadım.. :|
Ce:Şeyy Ayçin..Sana bişey sorabilirmiyim?? Very Happy
Ay:So..sor..(Ayy!!Kalbim küt küt atıyor!! :utanirim: Acaba ne diyecek.. :korku: Merak ta ettim..Yoksa.. Shocked )
*****************************5.BÖLÜM SONU********************************

(BİRAZ KISA OLDU..ÜZGÜNÜM AMA NAPALIM ARTIK AFFEDİN GİTSİN.. ;) BU ARADA Bİ KONUDA FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTİYORUM..ŞU PARANTEZ İÇİNDEKİ İÇTEN GEÇEN DÜŞÜNCELER,SİZCE HOŞ OLMUŞMU??YOKSA GEREKSİZMİ??CEVAPLARINIZA GÖRE DAH AZALTACAĞIM VEYA BÖYLE KALACAKTA..YANİ OKURKEN SIKILIYOMUSUNUZ..YOKSA AYRI Bİ HAVAMI VERİYO?HANGİSİ.. Very Happy LÜTFEN EN SEVDİĞİNİZ KISMI VE SORUMUN CEVABINI YAZIN..ÖPÜYORUM HEPİNİZİ..ŞİMDİDEN YORUMLAR İÇİN SAOLUN.. :mutluluk: )
Dilosh~CA
Deneyimli
Deneyimli
Dilosh~CA
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 690
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1887
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Lahoooyyytt!
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPaz Ekim 17, 2010 8:22 am Paylaş

Ba-yıl-dım!!!

Süper olmuş yaaa Very Happy

Bence duygular süper bir hava katıyor canım. Ama repliklere de biraz yer ver. Duyguları biraz da repliklerle anlatmaya çalış Very Happy ;)

Bu arada en sevdiğim yer

"Ce:A..ayçin ço.ok güzel olmuşsun.. :gulumse: (Lan şapalak napıyosun??Anlayacak kız.. Crying or Very sad Ama çok güzel.. :utanirim: Elbisesi fevkalade bir şekilde tamamlıyordu onu..Zaten güzeldi,bide elbisenin içinde dahada mükkemmel gözüküyordu..Gözlerimi onun üzerinden alamıyordum..Baktıkça da gözlerim kamaşıyordu.. :klp: Ne yapsaydım??Sanki kendi kendime bu soruyu sorduğumu anlamış olmalıydı ki yanıtladı.. Smile )"

**_Çılqın_**
Deneyimli
Deneyimli
**_Çılqın_**
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 769
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 591
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Garanti Reklamı.♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Zeynep

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPaz Ekim 17, 2010 9:04 am Paylaş

eed eed dvm ed böle kuşum dw m
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 579
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 567
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPaz Ekim 17, 2010 9:34 am Paylaş

hayır cnm herşeyiyle süper sakın azaltma parantez içlerini...
bide bölümleri biraz daha uzun yaz lütfen yeni bölüm ne zmn
aslı-cenker_ayçin
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aslı-cenker_ayçin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 158
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 147
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPaz Ekim 17, 2010 10:29 am Paylaş

hrka cnm bölmlri brz uzn tutrsn dhda gzel oluck :D
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 4:31 am Paylaş

Yeni bölümü bi ihtimal yarın eklerim gibime geliyo :roll: Tabi bekleyeni varsa.. Very Happy Razz Çok yorum gelirse belki de bu akşam.. Very Happy ;)
Dilosh~CA
Deneyimli
Deneyimli
Dilosh~CA

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 4:41 am Paylaş

Ayy lütfen bu akşam olsuuun :D
Kılıktan kılağa girip 50 tane yorum yazarım valla :D
aslı-cenker_ayçin
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aslı-cenker_ayçin

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 5:12 am Paylaş

dilna ktlıyorum bnde yprım aynısını :D
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 5:48 am Paylaş

Altıncı Bölüm..

Ay:(Tam ne soracağı hakkında fikir yürütmekdeydim ki beklenen soru geldi :| )
Ce:Ayçin..şeyy..(Tam söylüyordum ki,bir anda ağzımdan başka bir cümle dökülüverdi..)Sinemaya gidelimmi :|
Ay:(Allahım bn bu çocuğu boğarım.. :x Gerçi hata bende..Sevgilisi olan bi adamdan soru olarak ne beklersiz zaten.. Sad )Ama....... İstanbulu gezmek için çıkmamışmıydık.. :|
Ce:Olsun!!Zaten pek te gezilecek yer yok!!(Ayçin bu lafın üstüne bana tuhaf tuhaf bakmaya başlamıştı.. :| E haklıydı da..Koskoca İstanbulda gezilecek yermi yoktu..Ah salak Cenker ahh..Pot üstüne pot kırıyordum..Ama zaten benim için İstanbul Gezisi Bahane..Ayçinse Şahaneydi.. Very Happy )
Ay:Şeyyy benim bildiğim,güzel bi kafe var..İstersen oraya gidelim..Hı.. :|
Ce:Şeyy oluuur Very Happy
Ay:Tamam o zaman..
Ce:Tamam o zaman..(Demek çok uzun süre birbirimizle öylece bakışmışızki adamın teki bana:''Hemşerim kızı gözlerinle taciz ediyosun resmen..''Bu sözlerin üzerine ikimizde utanmıştık..Lan salak!!Madem görüyosun..Bırak ta rahat rahat bakışalım..Töbe töbe..Tacizmiş..Tacizcide olduk Allah Ya rabbi.. Razz )
Ay:Ben şeyy..Gidelimmi?? :utanirim:
Ce:(Bakışlarından utandığı belliydi..Demin gözlerimin içine bakan kız,şimdi benimle konuşmaya dahi utanıyodu.. :gulumse: )
Ay:(Arabaya atladık we son sürat giderken birine çarptık.. :korku: Ben ve Cenker arabadan inip çarptığımız kızın yanına gittik..Kız küfredip duruyordu..Ama arabadan indikten sonra Cenkeri görünce..)
Kız:Önemli bişeyim yok..Merak etmeyin.. :utanirim:
Ce:Hımm..İyi..Sizin için yapabileceğim bişey varmı acaba?? :gulumse:
Kız:Şeyy..Aslında..Beni evime bırakabilirsiniz :gulumse:
Ay:(Bu kızı yolasım gelmişti,hem değerli vaktimizden çalıyor,hemde Cenkerime sırnaşıyordu :x Cen..cenkerİM..Neler söylediğime ben bile şaşıyordum..Çocuğu 2dk.'ya nasıl da sahiplenmiştim böyle.. :D )
Ce:Tamam..Bizce bir mahsuru yok..Dimi Ayçin?? Very Happy (Birazda Ayçinin bana aşık olup olmadığını anlamak için yapıyordum..Aaa!!Yeter ama Cenker!!İyice cozuttun artık sen Very Happy Kızın sevgilisi var sevgilisi!!Neyse nolursa olsun bu aplatca oyunu ona oynayacaktım..Zaten bu deli gönlüm anca ikna olurdu.. Very Happy )
Ay:E hadi o zaman gidelim..(Sinirden köpürüyordum ama çaktırmamaya özen gösteriyordum,kız sürekli Cenkere bişeler anlatıyor,gülüşüyorlardı..Kız daha tanışalı yarım saat bile olmadan bütün hayatını anlatmıştı bize..Sanki işe alacağız da Özgeçmişini istiyoruz.. Very Happy Cenker de sanki beni kıskandırmak ister gibiydi..Ayy ilahi Ayçin..Çocuğun işi gücü sevgilisi yok,seni kıskandırcak..Hemm..Niye böyle bişe yapsınki,sevgilisi değilim,aşık olduğu kız değilim..Ama ya ayrıldılarsa..Yok cnm 3 günde ayrılacak değiller ya!!İyice saçmaladın şimdi Ayçin.. :| :roll: )
Kız:İşte geldik..Benim evim burası Cenker'CİM.. Very Happy
Ce:Tamam o zaman,iyi günler.. Very Happy
Kız:Dur yha ne acelen var..Hem daha telefon numaralarımızı almadık.. ;)
Ay:(Artık bu kızı boğma aşamasına gelmiştim..Resmen sinirden köpürüyordum.. :x )
Ce:(Yok artık daha neler..Bu kız bana resmen yazıyordu.. :| Acaba Ayçin bu kızı kıskandı mı??Meraktan çatlamak üzereyken kız elimden telefonu çekiştirerek aldı ve kendini rehberime ekledi..Yanağımada bir öpücük kondurdu ve gitti..Ben donuk bi şekilde olan biteni izlerken Ayçin sinirden kıpkırmızı bi biçimde bana doğru geliyordu..Bu şekilde bile çok tatlıydı.. :utanirim: :klp: )
Ay:(Sonunda daha fazla tepkisiz kalamadım ve Cenker'e patladım..)Bakıyorum kızla pek te iyi anlaştınız..Evine de gitseydiniz keşke..Belki daha da anlatacakları vardır sana.. :hih1:
Ce:Ne o??Kıskandınmı yoksa ;)
Ay:Yo..yoook..Ne kıskanıcam seni bee!! :kizarim:
Ce:Tabi tabi :hehe: Kıskandın kabul et!!
Ay:Hayır!!Kıskanmadım bi kere :hih1:
Ce:(Ya işte kabul et uğraştırma beni!! :roll: )
Ay:Diyelim ki kıskandım..Nolur?? :roll:
Ce:Eee kıskanıyosan bana aşıksın demektir.. Very Happy
Ay:Eee aşıksam nolur?? :roll:
Ce:Bende sana olan aşkımı açıklarım ve sewgili oluruz..(Ne!!Nee!!Allahmm ne boşboğazım ben böyle..E nolcak şimdi!!Ne cevap verecek acaba?? Very Happy )

=======================6.BÖLÜM SONU==========================

YORUMLARINIZI VE EN KOMİK,EN SEVİMLİ BLUDUĞUNUZ VE EN BEĞENDİĞİNİZ KISIMLARI YAZIN LÜTFEN.. :calgici: BU ARADA BENDEN YENİ BÖLÜMÜ BU AKŞAM YAZMAMI İSTEYEN 100KİŞİ(TOPLAMDA ;) )'YE İTHAF ETMEK İSTİYORUM BEN BU BÖLÜMÜ Very Happy
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 5:58 am Paylaş

Üzgünüm;kısa oldu ama aklıma pek yazcak bişey gelmedi;bi de heyecanlı yerde bırakmak istedim Very Happy Eee hani??Yorum yok mu?? Sad
Dilosh~CA
Deneyimli
Deneyimli
Dilosh~CA

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 6:06 am Paylaş

Ayyy bölüm bana ithaf edilmiş yerim kiiii ;111:

Ba - yıl -dım! desem yeridir yani.
Çok güzel olmuş yaaa...
Şeker şeyler. :kalpp:

O kızı sevdim bak.
Onun sayesinde neler oldu :D

""Demek çok uzun süre birbirimizle öylece bakışmışızki adamın teki bana:''Hemşerim kızı gözlerinle taciz ediyosun resmen..''Bu sözlerin üzerine ikimizde utanmıştık..Lan salak!!Madem görüyosun..Bırak ta rahat rahat bakışalım..Töbe töbe..Tacizmiş..Tacizcide olduk Allah Ya rabbi..""

Ayyy koptum burada :D Crying or Very sad

""Ay:Hayır!!Kıskanmadım bi kere :hih1:
Ce:(Ya işte kabul et uğraştırma beni!!
Ay:Diyelim ki kıskandım..Nolur??
Ce:Eee kıskanıyosan bana aşıksın demektir..
Ay:Eee aşıksam nolur??
Ce:Bende sana olan aşkımı açıklarım ve sewgili oluruz..(Ne!!Nee!!Allahmm ne boşboğazım ben böyle..E nolcak şimdi!!Ne cevap verecek acaba?? )""

Of offf off...
Bu sahneye ölünür amaa ....
Harika olmuşş...
Ay Ayçin ne diyecek acabaaa ??
Çatlıyorum meraktan :yupii:
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 6:13 am Paylaş

Yorum için tşk cnm Very Happy
Mine
Deneyimli
Deneyimli
Mine
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2482
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇakıL taşLarından:D

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 6:19 am Paylaş

Ce:Tamam o zaman..(Demek çok uzun süre birbirimizle öylece bakışmışızki adamın teki bana:''Hemşerim kızı gözlerinle taciz ediyosun resmen..''Bu sözlerin üzerine ikimizde utanmıştık..Lan salak!!Madem görüyosun..Bırak ta rahat rahat bakışalım..Töbe töbe..Tacizmiş..Tacizcide olduk Allah Ya rabbi..
öldüm ya :D :D süpeeer :D:D

Kıskanç aşıklar :kalpp:
devam cnmm Very Happy :dost1:
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 6:38 am Paylaş

Mine demiş ki:
Ce:Tamam o zaman..(Demek çok uzun süre birbirimizle öylece bakışmışızki adamın teki bana:''Hemşerim kızı gözlerinle taciz ediyosun resmen..''Bu sözlerin üzerine ikimizde utanmıştık..Lan salak!!Madem görüyosun..Bırak ta rahat rahat bakışalım..Töbe töbe..Tacizmiş..Tacizcide olduk Allah Ya rabbi..
öldüm ya :D :D süpeeer :D:D

Kıskanç aşıklar :kalpp:
devam cnmm Very Happy :dost1:
Saol cnm :dost1:
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 579
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 567
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 6:51 am Paylaş

ba..bay....bayıl....bayıldım ya bölüm süper cnm harika...
bak eğer çok yorum gelirse!!!!
bu akşam yazıyorsun demi???
#Gαує
Deneyimli
Deneyimli
#Gαує
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 925
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 839
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Colin.Katie.Bradley~

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 6:54 am Paylaş

DEVAMINI İSTİYORUZ..
aslı-cenker_ayçin
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
aslı-cenker_ayçin

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 8:42 am Paylaş

MMMMMUUUUUHHHTTTEEEEŞŞŞEEMMMM olmuş cnm YB bkliorum :D :D
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 18, 2010 11:59 pm Paylaş

YORUMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR..BUGÜN İÇİNDE YAZICAM.. Very Happy
Mine
Deneyimli
Deneyimli
Mine
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2482
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇakıL taşLarından:D

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 19, 2010 12:15 am Paylaş

Yaz yaz yazzzz :D
Meraktan ölücem yoksa ya :D
çakıltaşları-12
Üye
 Üye
çakıltaşları-12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 46
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 54
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : '''MaWi$m

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 19, 2010 12:48 am Paylaş

qzéL oLmuş. :D
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 19, 2010 1:38 am Paylaş

ŞİMDİ BİTTİ Very Happy BİRAZ KISA DA OLSA KOYİİMİ??? Very Happy
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 19, 2010 1:54 am Paylaş

yb isteyen yokmu?? Sad
_-_monamoure_-_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_-_monamoure_-_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 290
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 19, 2010 1:56 am Paylaş

ee koy hadi söylemekmi lazım illa :d :D
ayçin_7510
Deneyimli
Deneyimli
ayçin_7510

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 19, 2010 1:58 am Paylaş

7.BÖLÜM
Ay:Ne!?(Duyduklarıma inanamıyordum..Resmen aşkını ilan etti Very Happy Ayy!!yoksa rüyamı??İnşallah değildir..Cenkeeeeeeeer..Seni seviyorum,seni seviyorum.. :kalpp: )
Ce:Ne ne!?Duydun işte.. :| :utanirim:
Ay:Sen şimdi bna.. :gulumse:
Ce:Aynen öyle.. :utanirim: Gel gidelimmi artık eve..Okula geç kalacaksın.. :|
Ay:Ta..tamam o zaman..(Ancak bunları söylerken kendimde değildim..Okul umrumda değildi..Zaten 2.derse anca yetişecektim..Amaaan..Neyse..Cenkerden mühim değildi ya.. Very Happy
Ce:Okula geldik..buyur,inebilirsin..Çıkışta Ekrem almaya gelir seni..İyi dersler..
Ay:(Bunları alelacele söyledi ve arabayla son gaz yoluna dewam etti.. :| Bense şaşkın şaşkın arkasından öylece bakakalmıştım..Kızlar saolsunlar daldığım derin düşüncelerd€n beni uyandırmayı başardılar..)
0==Kızlardan birine XX,diğerineyse YY diyeceğim.. Very Happy ==0
XX:Nerdesin kızım yha!!
YY:Neden derse geç kaldın??
XX:Eee boşver şimdi dersi,yanındaki yakışıklı kimdi bakiym?? :hehe:
YY:Cihandan ayrıldınmı yoksa??
XX:Ama bugün onu sordu,demekki ayrılmadılar.. :gulumse:
YY:O zaman bana ayarlasana.. Very Happy ;)
XX:Eee Ayçin!!Anlatmicakmısın??Kim bu yakışıklı?? ;)
Ay:(Off..Daraldım..)Sevgilim.. :kalpp: Evet kızlar..Yanlış duymadınız..Cihanı TERKETTİM.. :hih1: (Arkamı dönüp gittim..Kızlarsa aldıkları cevap karşısında donakalmışlardı tabii..Ben hangi akla hizmet bunları söylediysem.. :hıh: Ama..Ya Cenker duyarsa.. :korku: Yaaa o değilde..Bugün neler oldu böyle..Ben olanlardan hiçbişe anlamadım.. scratch Cenker bana aşkını itiraf etti Very Happy Sonra..Beni okula bıraktı..Bi afra tafralar,bi tripler..Tövbe tövbeeee..Ne anlaşılmaz çocuk yha.. :roll: )
Ci:Selam aşkım.. Very Happy Very Happy
Ay:Sel.. Shocked Ne??Aşkımmı??Cihaan..Kabullen artık biz ayrıldık..(Bunu söylerken bağırmış olmalıyımki..Yavaş yavaş başımıza toplaşıyorlardı..)
Ci:Ehh!!Yeter ama..Çok uzattın şu şakayı.. :D
Ay:Ne şakası yha!!Ortada uzayacak veya kısalacak bir şaka göremiyorum..BİTTİ..
Ci:Saçmalama!!Bir sebep olmadan beni terketmen büyük aptallık!!
Ay:Cihaan!!Bana bak..Ben çok ciddiyim..Uzatmanın alemi yok..Ben BAŞKASINA aşığım!!
Ci:Asıl sen bana bak Ayçiin!!Olamazsın sen başkasına aşık..Sen benim sevgilimsin!!
Ay:Artık değilim!!(Bunları söyledim ve ordan uzaklaştım..Ben giderken Cihanın yüzü resmen sinirden kıpkırmızıydı..Gerçi artık Cihanın benim için bir önemi de yoktu.. :hih1: sınıfa çıktım..Bizim kızlar ordaydı..Hiç çekilmezdi şimdi ama..Göründük bi kere..Neyse..)
XX:Kızım nooldu Cihan seni terkmi etti??
Ay:Yoo..Ben onu terkettim..Sabah söyledim ya..
YY:A..ama biz inanmamıştık..Ayrılığı hazmedemedin de öyle dedin sandık..
Ay:Aaa tabi tabi..Ölüyodum bnde Cihana zaten.. :hih1:
XX:İyi öyle olsun bakalım.. :roll:
Ay:Öyle de zaten.. :gulumse:
XX:Tamam..Anladık..Peki o yanındaki çocuk..??
YY:Sevgilim dedi ya..
XX:Ben inanma..
Ay:Ama öyle :gulumse: :hih1: (Sınıftan da çıktım..Bahçede Cihan,sınıfta kızlar..Bu okul artık dar geliyordu bana..)
YY:Ne olduki şimdi??Niye gitti??
XX:Boşver akli dengesi yerinde değil onun ;) Cihan gibi çocuğu terkettiğine göre.. Razz
YY:Doğru söylüyosun..Herkes çocuğun peşinde..Yakışıklı da.. :utanirim: :klp:
XX: :D Hah..
YY: :utanirim:
(((((((((((((((( ((((((((((((((( (((((((((((OKUL ÇIKIŞI))))))))))) )))))))))))))) )))))))))))))))))))
Ek:Selam cadı.. :D Aaa nooldu keyifsizsin.. :| Eskiden okul çıkışı diye koşa koşa çıkardın okuldan..Hayırdır..Dünya tersinemi döndü.. ;) Kafamıza taşlara yağacak.. :korku: ''Eğilir..Kafasını ellerinin arasına alır..''
Ay: :gulumse: Yok enişte yha..Taş maş yağacağı..Moralim bozuk biraz da.. :utanirim:
Ek:Nooldu benim prensesimi kim üzdü bakiym..O Cihanmı yoksa??Söyle bak!!
Ay:Yok enişte.. Very Happy İstesede üzemez zaten..
Ek:Hele bi denesin''Elleriyle beş kardeşi gösterir..''
Ay: Very Happy Şeyy biz Cihanla ayrıldık.. :roll:
Ek:Ne!?Ne yaptı söyle..Bak doğruyu söyle..Yoksa aldattımı?? Shocked Vallahi dağıtırım onun ağzını burnunu ha..Benim baldızıma bi daha sataşırsa..
Ay:Yok eniştecm..O bişe yapmadı.. :roll:
Ek:Eee nooldu o zaman?? :|
Ay:Bilmem..Ona olan sevgimi kaybettim galiba.. :utanirim:
Ek:Kızım,silgimi kaybediyon sen!?Ne demek sevgiyi kaybetmek..Neyse..Seni sorgulamıyorum..Gel artık eve gidelim..Ağaç olduk meyve vercez birazdan..(Allahım bu kadınları anlayamıyorum yha..Sevgimi kaybettimmiş..Bende yedim.. Very Happy Kesin başka bişey vardır..Neyse üstelemeyeceğim..Anlatmak isterse anlatır..Teklif var,ısrar yok.. :D )
Ay:(Eve geldiğimizde Cenker yoktu..Ablama nereye gittiğini sordum..O da bilmediğini ve eşyalarının da olmadığını söyledi..Çok telaşlanmıştım..Acaba nere gitmişti??)

---------------------------------------------7.BÖLÜMÜN SONU-----------------------------------------------------------

..YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN LÜTFEN..
Dilosh~CA
Deneyimli
Deneyimli
Dilosh~CA

MesajKonu: Geri: BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru elki üstümüzden - BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 19, 2010 2:59 am Paylaş

Ovvvv :D
Noldu Cenker'e birden böyle yaaa ?..

Ayy gitmesin Ayçin onu durdursun bir şeyler yapsııııınn. :D
Bu arada Cihan'a da iyi oldu (Eğer dizideki gibi biri olsaydı yazık oldu derdim ama bu resmen 2. Anıl!!! :D )

Ekrem ve Ayçin'in konuşmalarına da bittim. Harika. :D

Kuzum süpersin devamını heyecanla bekliyorum Very Happy

BeLki Bir Kuş Geçer Üstümüzden s:44 Dyru

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki