Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Sonraki
YazarMesaj
Merve_mb
Deneyimli
Deneyimli
Merve_mb
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 917
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 672
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : G.Antep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : FanLar HakLı CenKo FarkLı
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 10:44 pm Paylaş

ayyy cnm haticemm :D bn seni çatlatrmıyım hiç sen çatlarsn ben naparm :D
yazıormmm çiçeem :D
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...

♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 11:28 pm Paylaş

yaz yaz bekliyorum(z) :D
Merve_mb
Deneyimli
Deneyimli
Merve_mb

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 12:55 am Paylaş

7.bölüm bitti kimler beklio bakymmm :D
Pebble Stone - '
Deneyimli
Deneyimli
Pebble Stone - '
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1046
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DağLarı DeLdim Tek Başıma'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 12:57 am Paylaş

Ben ben ben .d
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 1:06 am Paylaş

Bendeeeee Bekliyoruuumm :D
Merve_mb
Deneyimli
Deneyimli
Merve_mb

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 1:40 am Paylaş

7.BöLüm..

Cenker:Yaa ben bu kızıı nasıl ikna edicem kalbinide kırdımm ama ben bi yolunu biliyorummm(derken telefonu çalar ve arıyan hiç hayraalamet biri değildir!)

C.babası:Cenkkerrr(yüksek bi sesle)
Cenker:(birden korkmuştur) ef efendim bbabacımm nolduu
C.babası:Çabuk eve gellll çabukkk sana sorucaklarım varr!!
Cenker:Tamam baba geliyorum 10 dkkaya kadar
C.babası:10 dakka değil!! 5 dkka içinde karşımda oturuyor ol
Cenker:T t tatamam babacımm hemennn (kapatr tlf) noldu şimdi bu adama niye böyle küplere bindii eyvahhh son 4 dakka l*n koş cenker koşşş!!!

Sevil:Hii geldiler cihannn
Cihan:Geldilerse geldiler canım ilkkezmi ekrem ve zeynebi görüyoruzz(zeynebi kıskandığını belli etmeden)
Sevil:Yok canım tabikidee haaa hoşgeldinizz bizde cihanlaa kopuyoduk yaa hahahahh dimi cihann
Cihan:Hıı haa heea kopuyoduk(kulağına eğilir sevilin) ne kopması kızımm mıy mıy oturuyoduk :D

Ekrem:Hoşbuldukkk(inat bi bakışla) bizde zeyneple çok eğlendikkk dimi canııımmm(sevilin gözünün içine bakarak)
Zeynep(Şaşırmış bi biçimde) e evet tabi yaa çok eğlendikkk canıııııım(o sırada cihan çok üzülmüştürr ve)
Cihan:Ben çıkıyorum arkadaşlar zaten neşet hocada gelmiycekmiş aradı hadi görüşürüzz
Zeynep:Nereye cihann daha çalışıcaktıkk
Cihan:Yok zeynepppp! ben gidiyim zaten sizin eğlencenizin tadını bozmıyalım dimi ama
Ekrem:Bidakka oğlum şakalaşıyorz burda hemen niye agrasife bağlıyosunn dimi amaa
Cihan:Ama siz şakanın tadınıı kaçırdınızz bayaaa bayaaa....!
Zeynep:Noldu şimdi bunaa
Sevil:Sen daha iyi bilirsinn bence zeynep...(der ve cihanın arkasından gider)
Zeynep:Ben neyi bilirim yaa offf
Ekrem:Kızım bak biz burda yokken fena şeyler olmuş yaaa biz gittikde bunları bıraktık diye kırıldılarmı acaba
Zeynep:Saçmalama yaa cihan çok bozulmuş sevildee
Ekrem:Ben bi bakıyımmm şunlaraaa

Sevil:Dur cihann beklee bi yaaa
cİHan:Nesini bekliyim sevil yaaa
Sevil:Bişey diyicem ama bak bana doğru cevap vericeksinnnn
Cihan:Sorucağın soruyu biliyorummm
Sevil(cihanın elini tutar)bak zeynepten hoşlanıyosun anladım ben ama
Cihan:Ama o bana göre değilll dimi çünkü o ekreme aşıkk!!
(o sırada ekrem gelir ve sevil ve cihanın elele tutuştuğunu görür ama sevil ve cihan onu görmemiştir)
Sevil:Bakk hayıırr sana göre değil diye bişey yokkk tamammı dinle bakk offff yaa ben seni nasıl teselli edicemkiii
Ekrem(onlara yaklaşarak sinirli bişekilde) cihan neyin var seninnn
Cihan:Yok bişeyim!!
Ekrem:Hımm demek seville paylaşacak kadar bişeyin var hatta elele tutuşacak kadarrr!!! ama 5 yıllık arkadaşına söyleyeceğin bişeyin yokk!! öylemi
Sevil:Ekrem bizi biraz yanlız bırakırmısın lütfenn
Ekrem(sinirlenirrr yutkunurr) tabiii sevil hanımmm bırakırımmm tabiii siz konuşunn BAŞBAŞA!!
Cihan:Ekrem sen gelsene bi gitme bişey sorucam sanaa!!! ama sevil sen içeri gitt
Ekrem:Ne sorucaksınn(sevil o sırada uzaklaşır ordan)
Cihan:Söz ver bana doğruyu söyleyeceğinee
Ekrem:Oğlum sorsana meraklandırmaa sözz
Cihan:(cihan gözleri dolarak grurunu yere sererek sorar nefesinin kesileceğini bile bile bu soruyu..)Zeynebi seviyomusunn? Sad
Ekrem:N na nasıl yanii hayır tabikide cihan olsa öyle bişey be ben sana söylemezmiydim(cihanın göz yaşlarını görünce anlar herşeyi)yoksa senn
Cihan:Evettt ama ben sizin aranızdaa
Ekrem:Bizim aramızda onunla hiçbişeyyy olamazzki o benim kız kardeşim gibi ayrıca hocamında kızı nasıl düşünürsün böyle bişeyiii
Cihan:Ama siz öyle çok eğlendik falan deyince...
Ekrem:Deyinceee bizde siz çok eğleniyorz deyincee nispetten galibaa
Cihan:Nasıl yani siz niye nispet yaptnzkii
Ekrem:Bi bi biizzz şeyden yaptıkk oğlum onu bıraktaaa eee söylycekmisin zeynoyaa :D
Cihan:Yok yaa zamana bırakıcamm hem o
Ekrem:O
Cihan:Onun duyguları belki başkasınadır belki boşuna ümitleniyorumm
Ekrem(ekrem irkilir birden)başkasınamı oğlum kime olucak hem senden i iiyisinimi bu bulucak yanii
Cihan:Ama sen yinede bişey çaktırmaa tamammı
Ekrem:Tamam bea istediğin bu olsun... Very Happy yani öyle seville elele tutuşmalar falann
Cihan:O beni teselli etmek içindi yani ben yanlış anlayıncaaa
Ekrem:(parmağını ısırır sevinçten)ağğğğ şunu sölesene be baştan söleseneee
Cihan:Hayrola ekrem maşallah pek bi sevindinn :D
Ekrem:(sesini incelterek)hayrola ekrem pek bi sevindinn mişş neye sevncem ben yaniii neyse hadi içeri geç bakıyımm taze aşık yürüü yürüüü :D
Cihan:Dalga geçmee :D
Ekrem:Hade hadeee yürüüü :D (aslında ekrem çok zor durumdadır zeynebin ondan hoşlandığını bilir ama en iyi arkadaşıda zeynepten hoşlanıyordurr tabi bide sevilin zeyneple onun arasını yaptığını bilmiyodur )

Sevil:Cihann gülüyosun düzeldimi moralinn Very Happy
Ekrem:Eeeh tabi yanii benim gibii biri olunca düzelicekk tabii moralii düzelicekk yaaa
Sevil:Ayyy şoklardayımm cihann bu behlül kılıklımı düzelltti senin moralinnii
Ekrem:Sensin behlül kılıklıı çocuğu senin yanında bıraktıkk salya sümük ağlıodu ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 347122 bak şu surata ağzı kulağında(çenesini tutuar cihanın)dimi kankaa
Cihan:Hııı öyleee :D
Sevil:Zorla söyletiyo çocuğa yaa
Zeynep:Cihann iyimisin senn
Cihan:İyiyimm zeynepp!!(sert bi tavırla sebebi bilinmez...)
Zeynep:Tamam sevil seninle biraz konuşalımmı
Sevil:Olur..
Ekrem:Bunlar ne dolaplar çeviriyo yaaa yani aslanla kanarya gibiler yanyana nasıl duruyolar bilmemki :D
Cihan:Dururlar ekrem dururlar...
Ekrem:Valla duruyolar :D

Zeynep:Hahh geç şöyle oturalımm
Sevil:Hadi çabuk söylee zeynep eve gitmem gerek..
Zeynep:Biz hani bu öğlen cafeye gittik ya ekremlee
Sevil:Eee
Zeynep:İşte ordaa ayyy ekrem beni öptüüüü(bütün nefreti sinsiliği ve yalancılığını belli etmedenn...söyler bunu)
Sevil:Neeeeee!!!!
Zeynep:Niyeee şaşırıyosunki yani ben sana söyledim oda beni seviyo diyee
Sevil:Ben şeydenn şaşırdım(gözlerii dolmuşturr zorla tutuyodurr gelicek gözyaşlarını çünkü duygularına hakim olamıyodur ekreme hissetiği duyguları bastırmaya mecbur hissediyordur kendini)
Zeynep:Neyseee bırak onuda şimdi önümüzde tek bi adım kaldııı ekremi bana çıkma teklifi etmesi için ikna ediceksinn ama bu akşam şarttt
Sevil:Aa ama zzaten se seni öpmüş(yutkunurrr acı bişekilde) yani buda herşeyi gö gösterir dimi
Zeynep:Hayır tamamen değill yani evet beni öptü amaa
Sevil:Amaa yanii bundan sonra ben napabilirimki ekrem git zeynebe açılmı diyicemm çok sa saçmaa!!
Zeynep:Hayır sen onun bana olan duygularını söyleticeksinn sonra onu gaza getiriceksin bana söylemesi içinn ama alttan alttan belli etmeden
Sevil:Neden bu akşamm
Zeynep:Çünküü çünküü bu akşamm biz bizz işte yani bugün öpüştük yaa ondan yaa bi önemi olsun istiyorumm
Sevil:Nasıl yapıcamm pekiii
Zeynep:Şimdi biz birazdan hepimizz evlerimize gidicez dimi
Sevil:Evet
Zeynep:Ama ekrem ve cihan tiyatroda kalıyo onlar geç çıkıyoo biliyosunn ben cihanı dışarı çıkartıcam bişekilde oyalayıpp sonra sende tiyatroda ekremi ikna ediceksin sonra beni ararsın ben oraya gelirimm tamammı sonra siz cihanla gidersinizz bizde ekremle...
Sevil:Tamam tammam an anlaladımm (derin bi nefes alıırrr) ben gidiyorum şimdii ozaman içeri sen cihanı çıkart zaten havada karardı yağmurr çok fena yağıyoo babam şöförü yolla sonraa...
Zeynep:Tamam ben gidip cihanı ikna ediym önceee
Sevil:Tamam

Ekrem:Kızlarr bittimi özeelll konuşmanızz
Zeynep:Evet canım bitti
Ekrem:(zeynebe canım dememesini ister gibi bakar) hııı iyiii sevil evemi gidiceksin senn
Sevil:Yok beni şöför ali abi alıcakk gelmesi bikaç saati bulur babam bu yağmurda arabayı sen kullanma dedi tabi bide akşam yaa ondan
Ekrem:Ben seni bırakırdım
Seviil:Nasılll senin araban varmıydı bilmiyodumm
Ekrem:Arabammı var tabii bMw hemde yaaa ne arabası kızım akpilim var :D
Sevil:Ayy dalga geçme bu karanlıkta yağmurda bide otobüs derdi çekemem benn hem sapık dolu orasıı
Ekrem:Amaann sapıklarda sana bakardı zaten sapık olsam seninle deil aynı otobüsee aynı yoldan bile geçmemm yaa
Sevil:Hııı zeyneple geçersiniz sizz
Ekrem:Nasıl yanii anlamadımm ne diyosunn daha doğrusu ne demek istiyosun
Zeynep:ııı cihancım hadi gel biz senlee biraz dolaşalım ben yağmurda dolaşmayı çok severim
Cihan:Bende çok severim ee hadi çıkalım ozaman(çok sevinmiştir cihan en saf duygularıyla) hadiii
Zeynep:Görüşürüzz ekremmm görüşürüz sevilcimmm
Sevil/ekrem:Güle güleee

Ekrem:Eveeet bihterim kaldıkmı başbaşaaa
Sevil:Hıı behlülümm kaldık başbaşaa malesefff
Ekrem:Ayyy bak koskoca tiyatro okulunun içinde iki kişi valla korku filmi gibi haaa ruhlar periler falann(sesini korkutmak amacıyla değişir) harikaa heyecan olur diiimi sevill
Sevil:(tırsar hafiften belli etmeden)aman beee ne heyecanı atmayson adrenalin manyağıı ruhmuş periymişş salak sen hala bunlara inanıyormusun
Ekrem:Ben inanıyorummm canımm(sesini tekrar dğiştirir öcüüü :D ) ama sen inanmıyosun galibaaaa!
Sevil(dahada tırsarakk ürperirr)offf ekremmm hadi otur şurayaadaa konuşucaklarım var senleee
Ekrem:Hııı kan emici wampirlerdenmi konuşucazzzz
Sevil:Ayyy öff yokk zeyneptennn
Ekrem:Yine bu konu nolmuş zeynebee
Sevil:Bakk zeynep çok iyi kız çok güzel çok tatlııı her erkeğin istiyeceği sevgili huyunda suyunda tipinde dimii
Ekrem:Bakk sevill eğerrr sennn(PAT ELEKTİRKLERR KESİLİRRR HER YER ZİFİRİ KARANLIK GÖRMÜYOLARDIR BİRBİRLERİNİ SADECE GÖZLERİNİN IŞILTISINI GÖREBİLİYORLAR)
Sevil:Aaaaaaaaaaaa ekremmmmm noluyoo yaaa
Ekrem:Ayyy bilmiyorum sevil ceryanlar gitti :D
Sevil:Sen yapıyosun dimi çabuk aç şu elektrikleriii
Ekrem:Kızım aynı anda hem senle konuşuup hem elektirklerii nasıl kapatıyımm haaa yağmurr elektirk tellerine çarpmıştırr falan bişey olmşturr ondandır
Sevil:Ayyyy ekremmmm ayyy az önce sen öyle wampirdi ruhtu deyinceee
Ekrem:Haaa sen hani korkmuyodunnn haa
Sevil:Manyakkk sendee öyle şeyler anlatmasaydınnn böyle korkmazdımm şimdi nasıl açıcaz bu elektrikleri ( bişey görmediği için yoklar etrafı elleriyle elleri birden ekremin ellerine değer)
Ekrem:Onee
Sevil:Bu kimin eliii ayyyyyyyyy anneeeeeecimmm
Ekrem:Kızım benim elim o yaaa wampirin eli böyle sıcak olurmu deli yaa gel bakım sen böyle çokmu korktunn(sıkar sevilin ellerini yaklaştırır kendine doğruu korumak amacıyla)
Sevil:aMANn sende hemen ötlek nejlaya çevirdin benii ben gidiyorumm böylee elektriklerin gelmesini bekliyememm(der ve kapıya doğru yürürr)
Ekrem:Dur dur benide beklee(Birden kapı güm diyee açılıp kanamazmıııı)
Sevil:Ayyyy o neydiiiii (sarılır ekremeeee)
Ekrem:Hüsnammm annem biricik dedemm vee biricik ablamm hepinizi çok seviyorummm selametlee oğlunuz öldü galibaaa
Sevil:Ekremmmm yaaa ben çok korkuyorumm offf
Ekrem:Kızzz dur tamam korkmaaa ceryan yaptı kapııı arka kapılardan biri açıktırr gel kapatalım(tutar sevilin elini karanlığa doğru yürürlerr)
Sevil:Yaa varyaa bu testerenin tiyatro versiyonu gibi bişeyy şimdi bu bizi köle falandaa yapar ayyyyyy
Ekrem:Testeremii yaa getirmee aklına böyle şeylerrrr (ekremde korkudan zangır zangır titriyodurr)uyhhh anammm benim tuvalete gitmem lazım
Sevil:Bana korkma diyene bakk altına kaçırıcak şimdiii(derkennn birden baykuş uğulamaları gelirrrr) aaaaaaaaaaaaaaa(çığlık çığlığaadır sevil artıkkk tamamennn hissetmiyodurr vucudunu titremekten)
Ekrem:Tamam şşş korkmaa tamamm(sıkıca sarılır sevileee)bak bişey yok sadce baykuş sesiii tamamm şşşş sakin sakin...
Sevil:Ekrem lütfen bişey yap çıkalım şurdannn nolurrr kalbime inicek korkudann
Ekrem:Tamam tamamm şşş bulucam ben bi yolunu sen sen yeterki sakin ol tamammı korkmaa bak ben hiç korkuyomuyum(yalandan kim ölmüş ekremde zangr zangr titriyodur korkudan :D )
Sevil:Bakkk sanki orda biraz aydınlık gibi bişey varrr
Ekrem:Hahh aklınla bin yaşa gel o tarafa doğru yürüyelim çıkış kapısını bulana kadarr mum falan vardır belki haaa
Sevil:Tamam dur dur bırakma elimiii
Ekrem:Ta ta tamamm bırakmıycam sözzz hadi gel yavaşça sakinceee(sevilin elleri buz gibidirr ) donuyosun yaa senn
Sevil:Boşver onuu hadii aaaa bakk ekremmm kapıı kapıı açık koşş koşşş
Ekrem:Hadi hadi çabuk çıkalım şurdannn
(KAPI AÇIKTIR AMA NAFİLE NE HİKMETSE TAM KAPIYA GELİCEKKEN KAPI PAT DİYE KAPANIR)
Ekrem:Bune yaaaa
Sevil:Ekremm ekremmm bana bişey oluyoo ekremmm Ekremmm
Ekrem:Sevilll sevillllll

:D ayyy geberdim yazana kdrrr :D daha bunun iki katınıda yazdm ama burda kestim heyecandaa bırakıymm dedim :D bu sadece bi kısmı bu heyecanlı olaylarn arkasnda kim yada ne var :D bu saf ekrem ve sevilin tlf yokmuu :D sevilee nolduu cenkerin babasıı onaa napıcakkk ayçinin başı ne gibi bi beladaaa hepsii 8.bölümdeee :D

Merve_mb
Deneyimli
Deneyimli
Merve_mb

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:18 am Paylaş

Sad hiç yorum yokkk bidaa yazmıormmm Sad vlla Sad demk hiçkimse beğenmediii Sad
aşk olsnn Sad
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 532
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sakarya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkçeyi böyle bulduk, BöHö¥L€ qayp€di0Rush...

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:22 am Paylaş

wuhuu :D
harika olmuş canım benm :D
Harbi bu Safların Tel. i yokmu :D
komedii yha
yeni bölümüde bugün ekle nolur
sakın yarına bırakma qeberi qiderim şuracıkta!! :D
BeRFe
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BeRFe
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 218
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 218
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Nerden eserse ordan =)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aman maşallah maşallaaahh :D

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:38 am Paylaş

oha yaa. nolucak şimdi. neşet mi şaka yapıyo acaba orda?
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:43 am Paylaş

çok güzel olmuş!!merak ettim şimdi devamını... :D
hatice..!*
Forumcu
 Forumcu
hatice..!*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 331
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 334
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 2:57 am Paylaş

tek kelimeyle mükemmel olmuş :D
ZaShLeY
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ZaShLeY
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 288
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 293
<b>Nerden</b> Nerden : Belcika
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : We Could Be The Same No Matter What They Say <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Neset Hoca

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 3:16 am Paylaş

Beyenilmez miiii cnm ! :D Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrr and otesiiiiii ;) Sevil Ekrem sahneleri cok komik ve tatliydiiiii <3 Devam cnm
http://zashley-rares-photos.skyrock.com
aygun
Deneyimli
Deneyimli
aygun
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 761
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 785
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : azerbaycan
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hepim!Ze gecmis olsun!!!Kazigi iste boyle yerler!Fox ve Tims Kafaniza Tas dussun!

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 3:26 am Paylaş

cox maraqli idi.Bayaqdan Senin Senaryonu oxuyuram!!!Tezlikle davamini yaz
http://aygun_nezereliyeva@mail.ru
diloos34
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
diloos34
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 270
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 253
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Öyle tuhafdır kii . . Bir insana vazqéçiLméz oLduqunu hisséttirdiqiniz dé iLk vazqéçecéqi kişi siz oLursunuz . . . !

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 3:31 am Paylaş

wouuww çok heycnLııı .d.d.d
sevil&ekrem<3
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
sevil&ekrem<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 211
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 210
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : adana
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşurpeki ekrem sevile kavuşurmu?

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 4:17 am Paylaş

çok güzel olmuş gerçekten bunların telefonları yok mu
yeni bölümü ne zaman katarsın ;)
I Love Ümit İ. Kntrclr
Yeni Üye
Yeni Üye
I Love Ümit İ. Kntrclr
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/11/10

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 4:20 am Paylaş

:klp: KÜT küt atıyor kalbim bitmedi gitti şu harbim liseli ızlar gibi pırpır uykusuz gecelere talim
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 4:26 am Paylaş

supeeeeeer harikaaa olmus cnm Very Happy
Ekrem&Sevil sahnelerine koptum yaaa Crying or Very sad
devaaaaam
_kader_
Deneyimli
Deneyimli
_kader_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1097
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ben sevil ekreme bayılıyorum yaaaa

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 7:02 am Paylaş

süper olmuş bebem :D
Merve_mb
Deneyimli
Deneyimli
Merve_mb

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 11:47 pm Paylaş

yorum gelmicek die ödümm kaçtı :D
kimse beğenmycek die üzüldm bndeee
gerçi reytingleri görüncee moralim çok bozuldu Sad ama şimdi sizin için bölüm yazıcamm 8.bölümü kimler bekliyor...
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyPerş. Kas. 04, 2010 11:52 pm Paylaş

koy koy :D
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyCuma Kas. 05, 2010 12:03 am Paylaş

Beeen Very Happy
EkremNaz
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
EkremNaz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 214
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 225
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyCuma Kas. 05, 2010 12:34 am Paylaş

koy :D
Pebble Stone - '
Deneyimli
Deneyimli
Pebble Stone - '
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1046
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DağLarı DeLdim Tek Başıma'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyCuma Kas. 05, 2010 1:03 am Paylaş

Merve bu süper ya :D
Kim yapıyo bunLarı ya kim kim kim ? :D
Devamını bekLiyorum tatLım Very Happy
ZaShLeY
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ZaShLeY
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 288
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 293
<b>Nerden</b> Nerden : Belcika
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : We Could Be The Same No Matter What They Say <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Neset Hoca

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyCuma Kas. 05, 2010 2:25 am Paylaş

bekliyoruuuum(z) ;D
http://zashley-rares-photos.skyrock.com
Merve_mb
Deneyimli
Deneyimli
Merve_mb

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 10 EmptyCuma Kas. 05, 2010 4:22 am Paylaş

arkdşlarrr bugün ekliyemiyceğimmm içinn çok üzgünümm annem çok rahatsz Sad
size güzl bi frgman verym en iyisi Sad

8.Bölüm Fragmanı...

Sevil:Sse sen zeynebi seviyosunnn uzak dur bendennn
Ekrem:Ben onuu sevmiyorummm kalbimde o yok benim kalbimde başkası var...
Sevil:Senin kalbinde başkası olamazzz eğer kalbinde biri olsaydı gidip zeynebi öpmezdinnn
Ekrem:Neee!!!

Cenker:Sevil kuzeninim ben senin yardım etmiycekmisin banaaa
Sevil:Amaa ekrem duyarsaaa benide ayçinide asla affetmezz!!
Cenker:Ama o benim için çok önemlii
Sevil:....

Cihan:Zeynep ben senden yanii seninle bizzz offf nasıl söylüyceksin oğlum yaa pısırıksın sen işte korkaksın ekrem kadar olamadınn öpmüşş kızıııı
Neşet:Ekremm kimi öpmüş cihann
Cihan:Şe şe şeyi öpmüş hocammm şeyii işteeee...sevili!!

Neşet:Az önce söyledi cihan bende senin haberin var sanıyodum sonuçta siz arkadaşsınızz
Zeynep:Ekrem ve sevil öpüşmüşşmüüü yani gerçektenn...!!
Neşet:Evet kızımmm aaa on kere söylettinn

ayy fena şeyler olck :D

♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D )

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
10 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Sonraki