Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sonraki
YazarMesaj
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2457
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2251
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : UnuttuM DemeK BilE HatırlamaktıR...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 12:42 am Paylaş

Mervee 15.bolum tekrari bitti yeni bolum koyuyo musun ???
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 12:43 am Paylaş

spr cnm dwm
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 723
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 723
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Her gün herkese hep aynı yalan....BEN İYİYİM...

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 1:46 am Paylaş

yeni okuycun geldi süpersin....
devam et çatlıcam... :yupii:
Merve_mb
Deneyimli
Deneyimli
Merve_mb
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 917
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 672
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : G.Antep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : FanLar HakLı CenKo FarkLı

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 1:48 am Paylaş

hq :D sümüşcümmm Very Happy

bölüm bitti birazdn ekliycemmmmmm burdasnz mı :D
ZaShLeY
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ZaShLeY
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 288
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 293
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Belcika
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : We Could Be The Same No Matter What They Say <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Neset Hoca

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 1:51 am Paylaş

devaaaaaaaaaaaaaa'm ;)
http://zashley-rares-photos.skyrock.com
aRzU : )
Deneyimli
Deneyimli
aRzU : )
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1321
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 868
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SiLgİ KuLLaNmAdAn ReSiM YapMa SanaTına HaYaT DeniLmeKteDir....

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 1:51 am Paylaş

Burdayız ekle sen Very Happy
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 1:52 am Paylaş

Evet burdayız ekle sen :D
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Her gün herkese hep aynı yalan....BEN İYİYİM...

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 1:53 am Paylaş

hoşbuldukkk...
devam et sen biz burdayız...
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 1:56 am Paylaş

evet hadi........
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 1:57 am Paylaş

burdayiiz Very Happy
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 2:12 am Paylaş

eeee hadi bekliyoruz:D
Pebble Stone - '
Deneyimli
Deneyimli
Pebble Stone - '
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1046
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 754
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DağLarı DeLdim Tek Başıma'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 2:20 am Paylaş

BöLüm süper oLmuş Mervemm Very Happy
Devamı geLmeLiii :D
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 2:40 am Paylaş

hadi ya hani devamı geliyodu???
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 3:02 am Paylaş

devammm
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 579
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 567
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 3:20 am Paylaş

hadi cnm ama
tekrarı biteli kaçççç saat oldu
Merve_mb
Deneyimli
Deneyimli
Merve_mb
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 917
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 672
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : G.Antep
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : FanLar HakLı CenKo FarkLı

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 4:36 am Paylaş

9.BöLüm..

Sevil:Ayyy allahım kapı ya yine kapanırsaaa(yavaşça yaklaşır kapıya kapı kendiliğinden açılırrr)
Sevil:Hiii eyvahhhh offff açıldı şimdi nereye gidiyim ben nerde bu telefon manyağıı
Sevil:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(çığlık çığlığadır karşındaaa gördüğü kişiyii görünceeeeee))aaaaaaaaaaaaaaaa
Ekrem:Sevillll bağırmaaa kulağımınnn dibindeeeeeee
Sevil:Ekremmmmm senmisinnn(sarılırrr)
Ekrem:Benim tamam yaa korkmaa sen niye buraya geldinnn
Sevil:Te te telefondaki ses bana de dedediki bububurayaa gell ayyy ekrem çok kor korktum
Ekrem:Ayyy yaaa sevilll farkındaa değilsin sennn dışardayızzz :D
Sevil:Ekremmmmmmmmm inanmıyorum dı dı dışardayızzzzzz
Ekrem:Günaydınnnnn eee napıcaz şimdi kim bu bizimle dalga geçenn
Sevil:Bencee senin eski sevgililerindenn biridirrr kesin yaniii bana uyuz olmuşturrr böyle bi oyun yapıyodurr
Ekrem:Yaaa yokk gelmez onlar burayaa hemm sen korkup bana sarılırken öyle demiyodunnn
Sevil:Yooo ne münasebet dediğin gibi o korkudan oluşan bi reflexxti
Ekrem:Hııı sevill açık konuşşş aklındakileri kalbindekileri söyle...
Sevil:Benim kalbimde sana yada herhangi birine karşı bişey yok
(yağmur damlaları sevili sırılsıklam yapmıştır tabi ekremidee)
Ekrem:Yalan Söylüyosunn gözlerinden belli bakk bennn benn(yaklaşır sevile)
Sevil:Sse sen zeynebi seviyosunnn uzak dur bendennn!!
Ekrem:Ben onuu sevmiyorum kalbimde o yok benim kalbimde başkası var benim kalbim başkası için çarpıyoo..
Sevil:Senin kalbinde başkası olamazzz eğer kalbinde biri olsaydı gidip zeynebi öpmezdin gerçek seven bunu yapmazz...
Ekrem:Neeee ben ze ze zeynebi öpmüşmüyümmm sevil ne diyosun sen yaaa
Sevil:Gerçekleri söylüyorum zeynep anlattı bana herşeyi senin ona olan duygularını cafedeki öpüşmenizi herşeyi anlatııı!!
Ekrem:Sevil hepsi yalan onların bennn ona karşı kardeşlikten başka bişey hissetmiyorum onada söyledimmm
Sevil:Nasıl yaniii
Ekrem:Yanisii zeynep kandırmış seni yalan söylemişşş sana..
Sevil:Pe peki öpüşmüşsünüz dedi banaa odamı yalann!!
Ekrem:Onunla öpüşmekmi sevil ne diyosun yaa sen kardeşim gibi diyorumm aklın alıyomu böyle bişeyii
Sevil:offf(yağmurrr iyice hızlanmışşş karanlıktır her taraff)
Ekrem:Peki bidakka yaa sen neden bana söylemedin zeynebin böyle şeyler dediğiniii
Sevil:Çünküü çünküüü
Ekrem:Çünküü sen benii kıskandınnn
Sevil:Ne münasebetttt ben seni niye kıskanıyımmm
Ekrem.Kıskandın kıskandın çünküü(elini kapının önündeki duvara yaslarr sevilin sağını solunu kapatırr)
Sevil:Yaa kıska ka nma madım
Ekrem:Sevill benidemi kandırıcaksın kalp atışlarını duyuorum nefes alışını duyuyorum
Sevil(yutkunur)soğuktan onlar
Ekrem:Peki bendede oluyo bunlar duyuyomusun kalp atışımı dudaklarımın titreyişinii...
Sevil:H a ha hayırr ekrem bunlar yağmurun ve karanlığınn imkansızın kalp atışlarıı
Ekrem:Sevilll şuan sadece yağmur damlalarıyla ıslanan yüzüne bakıyorum benim herhangi birine karşı böyle duygular hissettiğim görülmedi..
Sevil:Amaa
Ekrem:Ama olmasın bak biliyorum hissettiklerimi sende hissediyosun bak hissediyorum elini kalbime koy(ekrem sevilin elini yavaşça tutar ve kalbine koyarr)duyuyomusunnn
Sevil:Duyuyorumm
Ekrem:Şimdide kendi kalbinin üzerine koyy(eliyle birlikte sevilin kalbinin üzerine koyar sevilin elini)
Sevil:Ekremm
eKrem:Sevilll söyleee korkmaa bakk hayat bi tesadüften ibaret değil bunu seninle karşılaştığım ilk günden itibaren biliyodum
Sevil:Amaa
Ekrem:Şimdi sana yaklaşsam(yaklaşırr) ellerimi saçlarına sürsem(sürer)dudaklarınıııı
Neşet:Hooooopppp korkak tenekelerrrrrr :D
Sevil:Ho ho hoccaaammm
Ekrem:Off yani sırasımıydı offf
Neşet:Siz ne korkak şeylersinizz öyle iki kapı çarptı elektrikler gitti diye ödünüz biyerinize karıştıı :D
ekrem:Neee hocamm o sizmiydinizzz
Sevil:Ayyy hocammm gerçekten sizmiydinizzz
Neşet:EVet ama size kasıtlı bişey değildi akşam cihanla ekrem için duzenledim ama piyAngo sevilide vurdu :D
Sevil:Hocam kalp krizinden bayılıp gidicektimm
Ekrem:Evet yanii ölücez sandıkk yaaa ama tabi yani ben fazla korkmadımm sevile destek amacıylaa yaniii
Sevil:Senn korkmadınmııı nerdeyse altına kaçırıcaktınn safff :D
Neşet:Yalancı çobanlarrr ikinizdee korktunuzzz neysee hadi evlereee herkes evineee yürüyünnn(kovar ikisnide)

Sevil:Hep senin korkaklığın yüzündenn ne güzel çıkıp gidicektikk romantik oğlana bağladınn
Ekrem:Ama sende etkilendin yanii şimdi yalan söyleme yaa yeme benii sakın :D
Sevil:Aman ne etkilenicem zombi gibi üstüme geldin korkudan bişey diyemedim
Ekrem:Aman sevill bikerede doğruyu söylee haa siz kızlar ne biçim yaratıklarsınız hep yalan hep dolann
Sevil:Yaratık sensin yalancıda sensin hem yaa neyse ben gidiyorum hadi iyi akşamlar sanaa
ekrem:Haa ayrılık vakti bi veda öpücüğünü bana çok görme jülietim
Sevil:Tamam kapat gözlerini 10a kadar say ve aççç(içinden görürsün sennn)
Ekrem:Tamam kızz kapadım 1 2 3
Sevil:kapat kapat (uzaklaşır ordn sessizce)
Ekrem:8,9, hadi kız öpseneee tamam madem sen öpmüceksin ben öpüym 10 nerdesin kızz bak yaa yine madara olduk bu kız beni şaklaban etti off ekrem offff

Cenker:Gece vaktinde dışardadır babası kalbini kırmıştırr çaresiz kuzeni sevili ararr
Sevil:Hıhh bi sen eksiktin sende gel belaaa noldu bu beni aramazdı neyse açmadan anlayamayızz...
Cenker:Alo sevill
Sevil:Oooo cenker beyy siz bu telefon numarasını bilirmiydinizz doğrusu şaşırttınız beni
Cenker:Dalga geçme sevil çok kötü durumdayım
Sevil(panikler birden) noldu yaa sesinde kötüü dışardamısın sen araba sesleri geliyo
Cenker:Evet babam evden attı benii
Sevil:Eyvahhh ayyy dur durr nerdesin senn bize gel konuşalımm
Cenker:Yarın konuşuruz şimdi senden bişey rica edicemm
Sevil:Bak paraysa mevzu hallederim herzmn biliyosun
Cenker:Sevil hayırr ayçin varyaa
Sevil:Hangi ayçin ekremin kardeşiii
Cenker:EVet o bak o kızda bişey varr ben onun kalbini çok kırdımm
Sevil:Senin kalbini kırmadığın kız varmıkiii bak sakın benden ona bulaşmamı isteme aranızı yapamam sonra ne ekrem ne ayçin affetmez beniii
Cenker:Aramızı yapmıycaksınn bakk yaa olmuycak böle tlfnda yarın konuşalımm tamammııı
Sevil:Ayy tamam tamam hadi iyi gecelerr
Cenker:Güle güleee

Sabah Olur sevil ayçinin dershanesine gelir cenkerle buluşmak sonrada ayçinle konuşmak için...
Ekrem:Aaaa sevil senin ne işin var burdaa
Sevil:Benimmi benim şey işim varr

gene kesik bi noktaaaa :D inş beğenirsinizzz :D
yorumlrınızı bekliormmm :D
~meyra~
Deneyimli
Deneyimli
~meyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 579
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 567
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 4:44 am Paylaş

cnm çok güzel olmuş devamını en kısa sürede bekliyorum
mltm
Moderatör
Moderatör
mltm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11933
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Özge'm♥

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 4:45 am Paylaş

çok güzel olmuş...devam... Very Happy
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 4:46 am Paylaş

spr cnm dwm
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 5:09 am Paylaş

müthiiş cnm
dewamm
10_hatice_30
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
10_hatice_30

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 6:33 am Paylaş

supeeer olmus cnm Very Happy
devaam
Ŧєуzα_єѕ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ŧєуzα_єѕ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9467
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3369
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : zey ♥

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 6:47 am Paylaş

Neşet: Hooooopppp korkak tenekelerrrrrr :D :D

Harika merveciim devamm .d.d
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 7:25 am Paylaş

ya bi öpemedii şu kızı yaa :D deVam..
ηυяѕαн~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
ηυяѕαн~
Yarışma Birinciliği : Kupa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1944
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Karşıyaka♥

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 8:10 am Paylaş

Zombi gibi üstüme geldin Razz
Of neşet yaa romantizmlerinin içine ettin !
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥

MesajKonu: Geri: ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) ♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥                      (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D ) - Sayfa 12 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 8:35 am Paylaş

Voov mükemmeeeeL oLmuş cnm (:

Her zamanki gibi ...

Devam et lütfeen ! :D

♥♥♥Aşk Mümkünmüdür Hala♥♥♥ (15.Bölüm Sayfa 73 Harika Ötesi Bölüm :D )

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
12 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sonraki