Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Paylaş|

olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
derya_şule
Üye
 Üye
derya_şule
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 41
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 25
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : bulutlar ağlamasa çimenler nasıl güler
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] Empty
MesajKonu: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptySalı Mart 08, 2011 3:21 am Paylaş

bir insanı deli gibi seversin ama bir gün deymediğini fark edersin onu unutmayı denrsin olmaz unutamazsın çünkü onu çok sevmişsindir beynin onu senden uzaklaştırmaya çalışsada kalbin onu hala sevmektedir hemde ölesiye...
Tanıtım
[Türkü Turan]Sevil:Güzel,hoş,alımlı bi kız ekremi seviyo hemde ölesiye ama ekremin onu sevip sevmediğini bilmiyo burcunun ve ayçinin en iyi kankası
[Ümit İ. Kantarcılar]Ekrem:Yakışıklı,karizmatik bi oğlan burcuyu seviyo ama her an herşey olabilir ayrıca sevilin beratın cenkerin de en iyi kankası
[Nil Erkoçlar]Burcu:Güzel,hoş bi kız sevilin en yakın arkadaşı beratı seviyo
[Kaan Yılmaz]Berat:yakışıklı çok tatlı biri sevili seviyo ama sevile içini açamıyo ayrıca ayçinlede kardeş
[Melike Emiroğlu]Ayçin:çok güzel ve çok süslü bi kız beratla kardeş sevil ve burcuyla kanaka cenkerle sevgili
[Özgün Karaman]Cenker:sempatik ve utangaç bi tip berat ve ekremle kanka e
ayçinle sevgili

arkadaşlar bunların hepsi çocukluk arkadaşı bi çoğuda çocukluk aşkı ayrıca ben bi gençlik bi lise bi çocukluk gibi yaparsam hiç şaşırmayın
örn:işte şimdi diyelim seville ekrem konuşuyo sonra bi sessizlik oluyo sevil 8 yaşına dönüyo o zamanları düşünüyo sonra tekrar üniversite çağlarına dönüyo öyle yani
ayrıca bu bnm ilk deneyimim inşallah beğenirsiniz...

En son derya_şule tarafından Ptsi Mart 14, 2011 2:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] Empty
MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyÇarş. Mart 09, 2011 10:25 am Paylaş

ilk bölümü yazda beğenelim (gerçi bn tanıtımı sevdim hoşuma gitti ama olsun ilk blmü görmeden net bi şey demiyim )
Devammm bekliore (:
eda_beyza
Deneyimli
Deneyimli
eda_beyza
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 534
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 534
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/08/10

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPerş. Mart 10, 2011 12:32 am Paylaş

tatlım harika olmuş tanıtım bence hemen birci bölümü yaz
Esma_Ümit
Üye
 Üye
Esma_Ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 45
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 48
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Tek Aşk Ü.İ.K!

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPerş. Mart 10, 2011 1:10 am Paylaş

çok güzel merakla bekliyoruum(:
derya_şule
Üye
 Üye
derya_şule

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPerş. Mart 10, 2011 2:49 am Paylaş

çok saolun arkadaşlar hemen bölüme başlıyorum
eda_beyza
Deneyimli
Deneyimli
eda_beyza

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPerş. Mart 10, 2011 4:14 am Paylaş

arkadaşlar ben bu senaryonun senaristinin en yakın arkadaşıyım o yüzden bana aradı heber verdi bölümü yazamamış çünkü bilgisayarı halası almış sizden çok özür diledi benimde iletmemi istedi.
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPerş. Mart 10, 2011 4:49 am Paylaş

ilk bölümü bekliyorum tatlım =)
Dilancan
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Dilancan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitimin geldiği yerden <3
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : <3<3 Ümit <
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPerş. Mart 10, 2011 8:50 am Paylaş

ilk bölüüm ;Very Happy
http://www.umitkantarcilarlove.blogcu.com/
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPerş. Mart 10, 2011 10:22 am Paylaş

bişey sorcam AC yi sevgili yapmışsın ama onlarda olacak mı?
http://twitter.com
sezgi_
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sezgi_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2101
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3686
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyCuma Mart 11, 2011 5:15 am Paylaş

ilk bölümü bekliyorum
https://www.facebook.com/sasemeze
eda_beyza
Deneyimli
Deneyimli
eda_beyza

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyC.tesi Mart 12, 2011 10:48 pm Paylaş

hadi cnm 1. bölümü yaz da okuyalım ama dimi
derya_şule
Üye
 Üye
derya_şule

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPtsi Mart 14, 2011 2:22 am Paylaş

saolun arkadaşlar işte1. bölüm

1.Bölüm
s:ayçin hadiiii
a:aman be sevil bi-iki dk sabredin geliyorum
b:ayçin bak burda kök saldık hadi be bitanem bu kadar çok takılma saçına arkadan bi tane toplada gelk hadi nolur
a:aman patladınızmı bee geldik işte
s:allahım yarabbim sana çok şükür
a:abartma istersen sevil şunun şurasında kaç dk bekledinizlki
b:muhtemelen 60 dk falan beklemişizdir
a:tabi cnm hatta oooooooooooo 3-4 saat falan beklemişsinizdir ne dakkası
s:neyse uzatmayalım hem bak geldik bile
b:aaaaaaa beratlar orda
a:ayyyy cnm bnm ne güzel giyinmiş öyle(cenkerden bahsediyo)
s:ayçin oğlan okul forması giymiş senin bnm gibi
a:olsun ona çok yakışıyo hemde onda okul forması gibi durmuyo sanki bi takım elbise giymiş
b:offf çok uzattınız tmm çok güzel olmuş diyip kapatalım
e:günaydın bayanlar
a-s-b:günaydın
be:nasılsınız bakalım
b:valla bildiğin gibi nasıl olalım sınava hazırlanıyoruz
be:aaa ne tasadüf
ZİL ÇALMIŞTIR
s:duydunuz zilin sesini ders başlamak üzere sınıfa çıklaım isterseniz
be:tmm hadi çıkalım
OTURMA SIRASI
sevil-ekrem
burcu-ayçin
berat-cenker
s:ayyy şimdi 1. sınıftaki hallerimiz aklıma geldi yaaaaaaaa
a:ay benimde o neydik öyle küçücük küçücük
1.SINIF
sevillerin ev
s:anne hadi yaa beslenmeem hazıy deilmi
s.a:ay tmm kızım 2 dk bekle getiriyorum
s:çabuk ol ama
s.b:ooooo günaydın kızım
s:günaydın baba
s.b:hazırsan çıkalım hıı
s:tmm ama annem bi türlü getiymiyo beslenmemi
s.a:ayy tmm dur getirdim.
s:hıh tmm hazıyım şimdi gidelim
-------------------------------
ekremleri ev
e:baba baba baba ya baba uyansana okula geç kacam
ekremin babsı uyanır
e:hele şüküy yaaa hadi hazılan gidelim
e.b:sana da günaydın oğlum
e:tmm tmm günaydın
---------------------------------
ayçinlerin ev
a.a:kızım hadi kalk geç kalcan okula daha 2.günden
a:tmm anne yaa kalktım
a.b:günaydın kızım hadi hazırlanda çıkalım
a:tmm baba saçımı annem yapsın geliyoyum
Banyoda
a:yaaaaa anne ben bu tokayı istemiyoyum ppüsküllü olanını tak
a.a:ayyyyy ayçin ne fark eder kızım ha bu toka ha püsküllüsü
a:bana ne bana ne ben onu istiyoyum
a.a:ayy tmm ayçin illallah ettirdin illallah
a:ben hazıyım bab hadi gidelim.
-----------------------------------
cenkerlerin ev
c:anne kahvaltı hazıymııııııııı
c.a:hazır oğlum hadi abinide uyandır gel
c:tmm
c:abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kahvaltı hazıy hadi uyan
c.ab:offffffff cenker git başımdan
c:aman banane yaaa uyanmazsan uyanma
c.b:günaydın oğlum
c:günaydın baba
c.b:hadi kahvaltı yapalımda çıkalım abin unmadımı
c:uyanmadı
c.b:git bi daha uyandırmaya çalış
c:tmm abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
c.ab:off cenker tmm kalktım hadi
c:uyandı baba
c.b:iyi ozaman hadi bakalım okula
c:tmm anne çanatm nerde
c.a:odanda
c:tmm hadi göyüşüyüz anne
------------------------------------------
berat ve bucunun evlerindede aynı durumlar yaşanıyodur.
-----------------------------------------------
hepsi okula gelir ve sınıflarına gider (tabi hepsinin sınıfı aynıdır)
zil çalar ve öğretmen girer
ö:günaydın çocuklar
öğ:saol
ö:oturun bakalım evet çocuklar bugün oturma planı yapıcaz şimdi hepiniz tahtaya çıkın bakiyim
Hepsi tahtaya çıkmıştır öğretmen sırayla çocukları yerleştirmeye başlar sıra bizmkilerdedir
ö:evet berat ve bucu siz orta sırada en öne geçin
be:ben bununla aynı sıyada otuymam
b:bende
ö:şiş öyle şey yok hadi bakiyim oturun yerinize
be:ama öğyetmenim siz niye hiç çocuklara fikiyleyini soymuyosunuz
ö:çünkü yanlış fikirler vereceğinizi düşünüyprum şimdi oturun bakalım yerinize evet ayçin sevil ikinci sıraya ekrem cenker üçünü sıraya
Lise dönemi
s:ay ne güzel yıllardı demi
a:evet ne sınav derdi var ne de başka bişe
e.evet yaaaaaaaaaa ufffffff bi de sınav var demi yav niye hatırlatıyosun şimdi bunu dertlendim gene
c:ne barıyosun kıza
e:aman aman iyki bi sevgilinde var haaaa neyse yaa üfffff şu nostaljiyi bi bıraksak olmazmı yaaaa üfffffffffffffffffffffffffffffffffffff
s:tmm tmm sen bi üfleyip püflemede
-------------------------------
ders biter bizimkiler evlerine dağılır hepsi evlerine gitmiştir fakat biri hariç:sevil
1.bölüm sonu

acaba sevil niye eve gitmedi?
acaba sevilin başına bişeymi geldi?
hepsi ve daha fazlası 2.bölümde
özgüηüммм~♥
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
özgüηüммм~♥
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2824
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : One Direction Konserinden.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : HaryStyles~♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptySalı Mart 15, 2011 6:12 am Paylaş

çooooooook güzel YB bekliyorum.... :D
http://twitter.com
eda_beyza
Deneyimli
Deneyimli
eda_beyza

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPerş. Mart 24, 2011 3:49 am Paylaş

elleirne sağlık arkadaşım harika yazmışsın
kübü- eko
Deneyimli
Deneyimli
kübü- eko
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 580
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 548
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bilmem nerdeyim ben?
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPerş. Mart 24, 2011 4:06 am Paylaş

senaryon hayırlı olsun süper bi bölüm olmuş=)
eda_beyza
Deneyimli
Deneyimli
eda_beyza

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPerş. Mart 24, 2011 5:33 am Paylaş

eeeeeee hadi be derya (biliyorum derya dememe kızıyosun ama)
# Cemre
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
# Cemre
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4591
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3465
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Umursamamak<3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyC.tesi Mart 26, 2011 9:54 am Paylaş

Güzel olmuşş (:
Rüya*Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Rüya*Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 128
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 129
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/04/11
<b>Nerden</b> Nerden : Fransa

MesajKonu: Geri: olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre] EmptyPerş. Nis. 07, 2011 6:30 am Paylaş

DEVAM

olmuyor,unutamıyorum[tam bir aşk üçgeni][es,ac,(arkadaşlar cihanla zeynebin ismini değiştim o yüzden)bb][1.bölüm geldi yorum isterim ona göre]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası