Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Sonraki
YazarMesaj
---sevil---
Deneyimli
Deneyimli
---sevil---
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1215
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 678
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ekrem-Sevil...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  Empty
MesajKonu: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:20 am Paylaş

Sevil'in morali çok bozuktur.Annesinin gitmesinin üzerinden tam 1 hafta geçmiştir.Sevil artık dayanamayarak babasıyla konuşmaya karar verir. S=Günaydın babacığım.Kahvaltı hazır ama ilk önce bir konu hakkında konuşmak istiyorum. S.B=Sanada günaydın.Konu ne? S=Annem gideli tam 1 hafta oldu.Sen hala bir şey yapmıyorsun. S.B=Annen evini özleseydi sevseydi gelirdi zaten.Bu konu hakkında bir daha konuşmak istemiyorum.Sevil ağlamaya başlar..Babasıda kapıyı çekip çıkmıştır.Sevil'de kendini toparlayıp ders için hazirlanıyordur.Ekrem Cenker ve Nisanur'da Neşet'in evine gelmişlerdir.Nisanur hocaya kahvaltı hazırlamak için mutfağa gider.Bizim ikili de sıkı bir muhabbete dalar.Tam o sırada kapı çalar.Ekrem kapıyı açmaya gider.Gelen Sevil'dir.Sevil'in morali bozuk olduğu her haliden bellidir. E=Bu ne hal kızım... S=Sana ne Ekrem, sana ne… E=İyi be sanada iyilik yaranmıyor,der. İkisi birlikte içeri girerler.O sırada Ayçin'le Cihan'da gelir. A-Cİ=Selam... E-S-C-Ni=Selam.(Cihan Sevil'in durumunu merak etmiştir.) Cİ=Neyin var ne oldu Sevil… S=Saol biraz moralim bozuk o kadar…. Ekrem belli etmesede Sevil'i epey bir kıskanmıştır. E=Bize tavır Cihan'a ilgi ne oluyoruz Sefil hanım... S=Sana ne Ekrem.Niye karışıyorsun bana . Hem sen benim neyim oluyorsun,der.Ekrem diyecek bir şey bulamaz.Neşet'te o sırada gelmiştir… NE=Nasılsın bakalım telatabis kafalar.Sahibinden az kullanılmış beyinler… Very Happy E=Nasıl olalım hocam.(Sevile bakarak) Bazılarının kaprislerini çekiyoruz… NE=Seni kim çeksin Behlül,der ve bizimkiler gülmeye başlar… Very Happy ..................... Ders bitmiştir.Bizim 5’li yolda gidiyordur.Ekrem'in telefonu çalmıştır. Beğendiyseniz devamını yazarım arkadaşlar....

En son ---sevil--- tarafından C.tesi Ekim 30, 2010 4:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
**elif**
Üye
 Üye
**elif**
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 98
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 111
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:23 am Paylaş

yaz yaz çok merak ettim ama sonunda ekrem we sewil ile ilgili iyi bişi olsun
katyuska
Forumcu
 Forumcu
katyuska
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 481
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 528
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aman maşallah maşallah....
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:27 am Paylaş

canım çok güzel olmuş!!!!!!!!!süpper!!!!
devamı ne zaman???
gebericem meraktn!diyaloglar süper
nesrin başaran
Deneyimli
Deneyimli
nesrin başaran
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 660
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 683
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:27 am Paylaş

evt bnde çk merak ettm yaz ltfennn :D
ekremm
Deneyimli
Deneyimli
ekremm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 747
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 727
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:28 am Paylaş

Evet ya yaz hemen devamını çok güzeL oLmuş Very Happy peki ne zaman yazarsın devamını ?
**elif**
Üye
 Üye
**elif**
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 98
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 111
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:29 am Paylaş

dewammmmm
TüRKüMiT <3
Deneyimli
Deneyimli
TüRKüMiT <3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 940
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 820
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ Çağatay Ulusoy ♥

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:29 am Paylaş

evet merak ettim devamm ;)
---sevil---
Deneyimli
Deneyimli
---sevil---

Bu kadar beğeniceğinizi hiç tahmin etmemiştim birazdan yazarım isterseniz devamını Very Happy
TüRKüMiT <3
Deneyimli
Deneyimli
TüRKüMiT <3

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:30 am Paylaş

isterizz Very Happy
ekremm
Deneyimli
Deneyimli
ekremm

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:32 am Paylaş

evetttt isteriz yaz Lütfennn :D
kısçemm
Forumcu
 Forumcu
kısçemm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 479
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 290
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Balıkesir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Gözyaşlarım içime içime akardı,o buna aldırmadan keyfine bakardı...

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:34 am Paylaş

devam etmelisin bncede Very Happy
ama şunu sölemek istiorm ekremle sevil hemen sevgili olmasın birz kavga etsinler paylaşımalr artsn ne biliym çoğu senaryoda hemencecik sevgili oluyolar yine de sen bilrsin
güzel olmş yani :D
TüRKüMiT <3
Deneyimli
Deneyimli
TüRKüMiT <3

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:42 am Paylaş

kısçemm demiş ki:
ama şunu sölemek istiorm ekremle sevil hemen sevgili olmasın birz kavga etsinler paylaşımalr artsn ne biliym çoğu senaryoda hemencecik sevgili oluyolar yine de sen bilrsin

bencede katılıyorum sana ;)
nesrin başaran
Deneyimli
Deneyimli
nesrin başaran
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 660
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 683
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 12:46 am Paylaş

TüRKüMiT <3 demiş ki:
kısçemm demiş ki:

bencede katılıyorum sana ;)
bnede katılıorum devamı yzz ltfn :D
eko_selin
Deneyimli
Deneyimli
eko_selin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 564
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 575
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ;)) éKréM<3SévİL<3SéLin

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 1:08 am Paylaş

çok güzel omuş devam Very Happy
GayeEekrem_
Forumcu
 Forumcu
GayeEekrem_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 438
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 399
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ QUARESMA [ Q7] =

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 1:36 am Paylaş

Yaz hacııııııı
---sevil---
Deneyimli
Deneyimli
---sevil---

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 5:27 am Paylaş

Arayan çok sevdiği kuzenidir. E=Alo canım nasılsın? E.K=İyim abicim sen nasılısın? E=İyim bitanem... E.K=Sana güzel bir haberim var. E=Neymiş o haber bakalım.... E.K=Size bir haftalığına tatile geliyorum… E=Çok sevindim cnm hem sana anlatıcak çok şeyim var.Ne zaman geliyorsun... E.K=bu haftasonu abicim E=iyi sonra konuşuruz,der ve telefonu kapatır.Bu arada cafeye gelmişlerdir.Bir masaya otururlar... C=Kimdi o arayan eko… E=Bizim Ceyda aradı,der sonra Sevil'e bakar... C=Hangi Ceyda oğlum çıkratamadım ya.... A=Yoksa arayan sevgilin miydi Behlül?(Sevil biraz kıskanmıştır.Ama belli etmez.)(Ekrem bişi demez sadece güler…) S=Hadi ben gidiyorum arkadaşlar... E=Ne oldu Sefil'cim kıskançlık krizi mi? (hafif bir sırıtmayla) S=Kimi kıskanıcam ki Behlül, dükkana gidiyorum,der. E=Hadi bari Cenko bizde kalkalım,der ve masadan kalkar.Cenker'i beklemeye başlar.Cenker daha Ayçinle konuşmaktadır. C=Ayçin sen daha kalıcak mısın? A=Yok kalkarım bende. C=İstersen sana eve kadar eşlik edeyim (yüzünde utanma ifadesi) A=Olmaz sen delirdin galiba babam beni seninle görsün ikimizide yakar... E=Hadi Cenko bir Leylan dan kopamadın yaaa….Ayçin ve Cenkerin yüzü kıpkırmızı olmuştur.cenker o sırada kusucaktır ki.Kendini zor tutmuştur. A=Ekremmm!E=İyi be sizede bir laf sölemeye gelmiyo Sefil kızımız bir yandan siz bir yandan…Cenker geliyorsan gel ben gidiyorum.
C=Tamam geliyorum..Görüşürüz…(utanarak) A=Görüşürüz,der.ve oda kalkar. Ekrem Cenker yolda konuşurlar.. E=Oğlum az kalsın kızın içine düşcektin.Ne oluyor sana. Very Happy C=EKREMM!!Sus bi oğlum yaa… E=İyi seni duygularınla yalnız bırakıyım ben buradan dükkana gidiyorum.... C=Yoksa Sevil'i görmek için mi gidiyorsun? E=Cenkoo neyse görüşücez sonra,der ve gider......(Ekrem dükkana varmıştır.) E=Ben geldim dedelerin birtanesi…Biricik torunun geldi..(Bu sırada Süleyman efendi ve Sevil’de muhabbet etmektedir.)Ne konuşuyorsunuz bakalım.İyice sıkı fıkı olmuşsun çırakla dedecim... S.E=Ekremmm!!Ne oldu bakalım yine hangi arkadaşının başına ne geldi..Bir şey olmasa sen gelmezsin bu dükkana hayta… E=Ama dedecim özledim geldim olamaz mı? S.E=Daha sabah görüştük ne özlemesiymiş bu… E=Aslında sana bir haber vermek için geldim..
S.E=Neymiş bakalım bu haber.(Tam bu sırada bir müşteri gelir Sevil onunla ilgilenmeye gitmiştir.)
E=Bizim Ceyda gelicek dedecim yarın..
S.E=Çok sevindim de bunu bana haber vericene gidip ablanla annene söylesene eşek sıpası hazırlık yapsınlar…
E=Seninde haberin olsun istedim dedecim zaten ben gidiyorum….........Ekrem eve varmıştır.Zile basar.kapıyı Hüsna açar…
E=Nasılsın annelerin birtanesi güzeli…(Annesini öper)
E.A=İyim annecim iyiyim yakışıklım.
E=Anne sultan sana bir haberim var..Yarın yiğenin Ceyda geliyor.
E.A=Biliyorum oğlum aradı Ceyda beni…
E=İyi o zaman ben yukarı çıkıyım annecim…
E:A=Çık oğlum.(Ekrem’in arkasından)Annesinin kopyası bu annesinin kopyası... Sabah olmuştur.Yine herkes Neşet'in evinde toplanmıştır.Ekrem ve Cenker konuşuyorlardır. E=Bugün benim kuzen Ceyda gelicek.Erken çıkmam lazım benim cenko.
C=Neşet bırakırsa.(Bu konuşma üzerine sinirli bir şekilde Neşet hoca gelir ve dersin iptal olduğunu söyler.)
S=Ne oldu hocam... N=Kendime izin verdim Sefil'cim konuşma fazla,der bizim 5'li+nisanur evden çıkar. E=Oğlum başka bir şey istesem olcakmış ya Very Happy C=Evet.. Nİ=Ekrem ben gidiyorum.Ceyda'yı almayı unutma. E=(Taklit eder)Ceyda'yı unutma. E=Cihan oğlum benle gelsene kuzenimi almaya otogara gidelim işin yoksa tabi.. Cİ=Tamam gelirim zaten pek bir işim yok. E=Saol Cihan ya,der otogarın yolunu tutarlar.Cihan otogara geldiğinde bir süprizle karşılaşır... Epey bir uzun oldu arkadaşlar Very Happy beğendiyseninz devamını yazarım....
ekremm
Deneyimli
Deneyimli
ekremm

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 5:30 am Paylaş

Çok güzel yazmışsın yaa devamını bekliyorum:) :D keşke şimdi yazsan devamını yazabilir misin şimdi?
---sevil---
Deneyimli
Deneyimli
---sevil---

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 5:31 am Paylaş

Malesef ama 1-2 saat sonra belki yazabilirim Very Happy
ekremm
Deneyimli
Deneyimli
ekremm

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 5:33 am Paylaş

hımm tamam o zaman 1-2 saat bekliyelim artık :D
---sevil---
Deneyimli
Deneyimli
---sevil---

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 5:34 am Paylaş

Very Happy
sevcan
Deneyimli
Deneyimli
sevcan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1081
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1060
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/08/10

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 5:38 am Paylaş

bekliyoruzz bakalım
eko_selin
Deneyimli
Deneyimli
eko_selin
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 564
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 575
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ;)) éKréM<3SévİL<3SéLin

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 6:03 am Paylaş

süper bekletme bizi ;)
_nisa_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_nisa_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 170
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kafamıza göre takıloz bi orda bi burda sende gelcen mi?xDéé??
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : nisækrem

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 6:10 am Paylaş

hadi bekliyoruz devamını
eda_beyza
Deneyimli
Deneyimli
eda_beyza
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 534
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 534
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/08/10

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 6:32 am Paylaş

hadi ama bak bekliyoruz
TüRKüMiT <3
Deneyimli
Deneyimli
TüRKüMiT <3

MesajKonu: Geri: kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010) kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)  EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 6:36 am Paylaş

hadi devamm süper olmuşş ;)

kendi yazdığım senaryo....:)Yeni bölümü yazdım Sayfa 60....(30.10.2010)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 18 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Sonraki