Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (:

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Sonraki
YazarMesaj
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 622
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 634
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Maviş'imm =))
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: Empty
MesajKonu: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:37 am Paylaş

Merhaba arkadaşlar.. Bu benim ilk senaryom. Daha doğrusu ben normalde öyle kendi kendime hikayeler yazarım. Burdaki ilk senaryom. Bu kezde ekrem ve sevili ele aldım. Ama isimlerini değiştirdim. Çünkü kendi hayal ürünü lakaplarını takamıyordum. MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: 650269930 Yazıp yazmamakta çok düşündüm ama bir cesaret koyim dedim. Beyenilmezsede sağlık olsun, ne diyim MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: 650269930 İnşallah beyenilir..
Bu arada adım Merve Gülşen. 2 ismim var. İstediğiniz şekilde hitap edebilirsiniz.. MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: 650269930

MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U

GİRİŞ
O zamanlar daha ana okuluna gidiyordum ve henüz 6 yaşındaydım.

Kendimi bildim bileli kıreşlerde anaokullarında yada bakıcıların elinde büyümüştüm. Ailem her zaman

çok çalışan insanlar olmuşlardır. Annem diplomattı ve çeşitli seferleri vardı. Babamsa annemin

bahsettiklerine göre bir sürü turizim şirketinin müdürüymüş. Müş diyorum ,çünkü onu hiç bir zaman

tanıyamadım. Küçük yaşta bizi terk etmiş ve başka birisiyle evlenmiş. Fotoğraflarından tanıdığım

hayırsız babamın uzaktan yakından benimle alakası olmamış. Tipim bile onun aksiymiş zaten. Annemin
onun hakkında konuştuğunu hiç bir zaman duymadım. Çokta ısrar etmedim. Babası olanlarıda diyer

çocuklar gibi hiç kıskanmadım. Ben hep annemi tanıdım ve hayatımı onun üzerine yoğunlaştırdım.

Annemin ne kadar dobra bir kadın olduğunu hatırlıyorum. Zaten ne zaman unutturuyordu ki? Yaptığım

her haylazlığın azarını o işitiyordu ve gözümün önünde öğretmenlerimi kışkırtıyor sözünü hiçbir zaman
kaçınmıyordu. Oldum olası ona karşı bir hayranlığım olmuştu. Bir ara annemle 'evlenmek istediğimi'

söylediğimi hatırlıyorum. =) Tüm bu olayların yanında bende az değildim tabi. Tüm uyarılarına rağmen
beni kollaması işime geliyordu. Bu yüzden bende herkeze sözümü esirgemez olmuştum.

Şımarık,çenebaz,afacan,kendini beyenmiş ve çok bilmiş bir kişiliğe sahiptim artık. O yaşlardayken bu

olumsuzluklar çok bi sorun olmuyordu tabi. Aksine herkezin beyenisi daha bi üzerime yoğunlaşıyordu.

Ailenin tek çocuğu olmamın yanında e tabi buda beni şımartıyordu. Hatırladığım şeylerden biride

masum öğretmenlerimin ettiğim yaşça büyük laflarıma mahçupça gülümsemesiydi. Birde "o" vardı

tabi. Onu kollamak için çıkarttığım isyan ailleri bir araya getirmişti. Çok masumdu. O öle ağlamaklı

dururken ben nasıl susabilrdim ki? ..... =) şimdi anlayamadınız değil mi..? En iyisi mi baştan

başlamak...

En son GAMS tarafından Paz Kas. 13, 2011 9:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 54 kere değiştirildi
esmaaa93
Forumcu
 Forumcu
esmaaa93
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 366
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit'mm

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:41 am Paylaş

çok güzelll canım 1. bölümü bekliyorum :D
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1342
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1277
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:43 am Paylaş

ben çoook beğendim hemen koy yaaaaaaaaaa :dost1:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:52 am Paylaş

BUNLARI YAZAN BİZİM MAVİŞMİ?
BU ARADA SPR OLMUŞ KOY HADİ 1.BÖLÜMÜ!!
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:54 am Paylaş

beyenmenize çok sevindim kızlar daha başlangıçta bu kadar az kişinin olması normaldir heralde Very Happy 1. bölümü koyuyorum Very Happy

1.bölüm

Onu ilk gördüğümde yüzünde ki koca gülümsemesi ve pembe pileli elbisesi bana şekeri anımsatıyordu.

Şeker..! Annemden sonra hayran olduğum ikinci şey. Dişlerimi fırçalama alışkanlığımıda sırf bu yüzden

kazanmıştım. Gerçek beyeniyi ise ilk defa onun uyku odasına girişiyle yaşamıştım. Hiç bir zaman

uyuyamadığım uyku saatleri artık tamamıyla bana haram kılınmıştı. Gözlerimi alamıyordum. Çelimsiz

zayıf bir beden, zeytini anımsatan bir çift göz ve beyaz teninde haykırırcasına parlayan pembe

dudaklar. Siyah uzun dalgalarının arasından ince örgüler sarkıtmıştı. Herkez uyuyordu ve onu ilk gören

bendim. Semra öğretmen ona sus işareti yaparak kapıya doğru itikledi. Bana ayriyetten bir göz

gezdirmeyi unutmamıştı tabi ki. Yine oskar ödüllük numaramı yapmış onu kuşkulandırmamıştım. Uyku

saatinin bitmesi uzun sürmemişti ve her zaman ki gibi yine ilk kalkan bendim. Oyun odamıza

geçtiğimizde yine o kız takılmıştı gözüme. Gülmekten parlayan gözleri beni inceliyordu. Nasıl bakmış

olmalıyimki, bana daha çok gülümsemişti. Sesimi ilk defa çıkartmadan Semra öğretmenin ağzına

baktım. Nasılsa kim olduğunu bize söyleyecek tek insan oydu. Semra öğretmen her zaman ki

neşesinden taviz vermeden 'onu' bize doğru itikledi ve "Çocuklar bakın size kimi tanıştıracağım. Hadi

hep beraber Cansu'ya merhaba diyelim." Herkez bağırmaya başlamıştı. Kimi 'Hoş geldin' diyor kimi

'Merhaba' diyordu. Öğretmen yine konuştu "Cansu artık sizlerle birlikte oynayacak. Hadi Cansu'cum

arkadaşlarının arasına karış. Onları çok seviceğine eminim." Sonra arkasını dönerek genç kadınla

konuşmaya daldılar. Cansu ona atılan hayran bakışların bilincindeymişcesine daha fazla

gülümsüyordu. Bu beni kızdırıyordu çünkü herkezin ilgi odağı olması an meselesiydi. O gün onunla hiç

konuşmamıştım..! Ertesi sabah yine en güzel resim onun ki seçiliyor, oyunların en başarılısı o seçiliyor,

en uslu ve en akıllı ufaklık ve tabi yine o. Bu durum gittikçe sinirimi zıplatıyordu. Bunun yanı sıra bu

kızda ilgimi çeken bir şeylerde vardı. Öğretmenle diyologlarını hatırlıyorumda oda benim kadar bilmiş

biriydi. Hatırladığım bir resim dersinde yine hiç bir zaman yeteneğim olmayacağını bildiğim

sallamasyon bir fare çiziyordum. Yok..! Yok..! Sadece fare değildi o. Balinayı yutan fındık faresiydi

kendisi. Resimlerim kötü olabilirdi ama her zaman ilginç fikirlere sahip olmuştum. Resimden çok

Cansu'yla ilgileniyordum. Onunla bakışmaktan başka hiç bir şey yapmamıştım. Nereden geldiğini,kaç

yaşında olduğunu,en sevdiği dondurma çeşidini bile diğer arkadaşlarımdan öğrenmiştim. İstanbul'un

başka bir semtinden gelen ,5 yaşında sevimli bir kızdı işte. En sevdiği dondurma çeşidi ise çikolatalıydı.

Aynı zevki paylaşmak hoşuma gitmişti. Şanslı yönü onunda diğerleri gibi babasını tanıyor olmasıydı.

Sessizce resmine yumulmuşken kara gözlerini kırpıştırmasını izliyordum. Pamuk gibi elleriyle ustaca

boya kalemlerini tutuyor ısrarla silip tekrar tekrar çiziyordu. Semra öğretmen sırıtarak elini omuzuma

koydu. "Yine hangi şah eserini bize sunacaksın bakalım özgür'cüğüm." Bana bulaşmıştı yine. Sonra

neden bu kadar konuşuyor bu Özgür Efe diyorlar. "Çok önemli bir iş üzerindeyim öğretmenim." "öğle

mi? nedir bu çizdiğin? Bizimle paylaşmak istermisin?" Kafamı iki yöne sallayarak konuştum "Sanki

istemem desem başımdan gideceksin." Küçük çaplı bir kahkaha attı. Yine ona kötü olduğunu

düşündüğüm bir şey söylemiştim ve hoşuna gitmişti. Yetişkinleri anlamak güçtü. Ellerini saçlarımda

kıpraştırdı ve "Peki o zaman seni zorlamıyacağım." diyerek denetlemesine devam etti. Önüme

döndüğümde Cansu'nun ilk defa kafasını kaldırdığını fark ettim. Bana tarifi olmayan gülücüklerinden

birini atıyordu. Sonra yine önüne dönüp resimine aynı dikkatte yumuldu. Anca o önüne döndüğünde

gülümseye bilmiştim ama tabiki geç kalmıştım. Semra öğretmen Cansu'nun olduğu yere geldi ve

"Cansu'cum sen ne çiziyorsun bakalım?" Öğretmenin yüzü ifadesizdi ve ne çizdiğini anlamadığı açıktı.

Cansu sesindeki kararlılıkla cevap verdi. "Tanrıyı çiziyorum." Semra öğretmen duraksadı ve sordu.

"Ama hiç kimse tanrının neye benzediğini bilmiyor?" Cansu kafasını kaldırmadan yanıtladı. "Birazdan

öğrenecekler." Semra öğretmen yine bir kahkaha attı. Tekrar yürüyordu. Artık tamamıyla resimi

bırakıp onu izlemeye başlamıştım. Dobra bir kızdı. Bu huyunu anneme çok benzetmiştim. Yine

haftalarca onunla konuşmamıştım. Hem gerek görmüyordum hemde herkezden fazla yakın olmak

istiyordum. Bu fırsatıda zaten okulun bitmesine 1 ay kala yakalamıştım. Doğan sayesinde.. O her

zaman çok saçma bir çocuk oldu. Sınıfta bir tek karışamadığı kişi bendim. Bana hiç birşey yapamazdı.

Benim bulunduğum ortamdada kimseye birşey yapamazdı. Ya korkardı benden yada severdi. Bunuda

hiç bir zaman bilemedim. Ama ben sevmezdim onu. Herkeze karışan kendinden ufakları ağlatan zorla

şekerlerini ellerinden alan bücür bir eşkiyanın tekiydi o. Yanında dolandırdığı mert ve berke'de onun

şeytanları. Çıkardıkları sömürgelere hiç bir zaman ses etmemiştim. Taki "ona" da bulaşana kadar.

Cansu Semra öğretmenin dağıttığı şekerleri benim gibi saklayıp sonradan tadına vararak yemeyi tercih

etmişti. Oyun bahçesindeydik ve uyku saati yine gelmişti. Herkez içeriye doluşuyordu. İçeri girecekken

ani bir dönüşle holden uzaklaştım. Oyun bahçesine çıktığımda bahçenin bir köşesinde Doğan'ın

Cansu'nun üzerine yürüdüğü gözüme ilişi verdi. İşte o manzara karşısında sinir katsayılarım

yükselmişti. Neler olduğunu anlamaya çalışıyordum. Cansu küçük avuçlarını sertçe sıkarak kollarını

arkasına saklıyordu. Doğan ona daha fazla yaklaşarak kaşlarını çatarcasına bir şeyler mırıldanıyordu.

Sertçe elini Cansu'ya uzattı. Cansu pembe ayakkabılarıyla bir adım geriye attı ve kafasını olumsuzca

salladı. Doğan ona yine yaklaştı. Kız gittikçe o aradaki mesafeyi kapatıyordu. Doğan arkadan onun

bileğini yakaladı ve çekmeye çalıştı. Cansu ağlamaklı yüzündeki masumiyetle kaşlarını çatıyor avucunu

dahada fazla sıkıyordu. Vermeye niyeti yoktu. Zaten Doğan'ınında o şekeri almaya hakkı yoktu. Hatta

dünyadaki bütün şekerler ona küsmeliydi. En son Cansu'nun sertçe duvara itildiğini gördüm ve

koşmaya başladım. Bunu ona yapamazdı. Bunu ona kimse yapamazdı. Oraya vardığımda nefes

nefeseydim ve hızımı hiç kesmeden Doğan'ı bileğinden yakaladım. Güçlükle yaşından iri bedenini

itikleyerek Cansu'dan uzaklaştırdım. Cansu artık kara kirpiklerinin altından endişeli bakışlar atıyordu.

Onu kolumun diyer tarafına alarak iyice arkama sakladım. Bu koruma güdüsünün nerden geldiğini

anlayamıyordum ama buna dayanamazdım. Doğan sert bakışlarını yumuşatarak beni süzdü. Hafifçe

yapmacık bir gülümseme fırlattı. "Özgür!?Onunla arkadaş olduğunu bilmiyorduk." Ne kadar saklamaya

çalışsada yaptığım şeye benim kadar oda şaşkındı. Yüzümü dondurarak konuştum "Bilmeniz

gerekmiyordu. Bir daha kimseye böyle birşey yaptığınızı görmeyeceğim." Çarpık bir gülümseme attı.

Arkamda Cansu'nun hızlı nefeslerini duyabiliyordum. Korktuğuna emindim. Bunu ona yapmalarına

daha fazla izin veremezdim. "Doğan! Bu gününe kadar yaptıklarını anlattırma bana! Hiç acımam

anlatırım öğretmene ,aldırırım seni bu okuldan. Biliyorsun beni yaparım." Bu kararlı konuşmama yüzü

donmuştu. Belli ki aklına bu güne kadar ağlattığı küçük yüzler gelmişti. Tabi birde babası. Kesinlikle

babasının öğrendikten sonra ona verdiği cezaları hayal ediyordu. Yavaşca yutkundu ve ciddi bir ses

tonuyla "Tamam yapmayacağım bir daha." Kumanda benim elime geçmişti. Artık onu robot gibi oynata

bilirdim. Ciddiyetimi hiç bozmadan konuştum tekrar. "Özür dile ondan!" Kaşlarını çatarak bir bakış attı

ve ellerini suçluymuşcasına havaya kaldırdı. "Tamam. Özür dileriz." Hepsinin yüzünde pis bakışlarımı

gezdirdim ve Cansu'ya dönmeden kolunu kavrayarak çekiştirmeye başladım. Yumuşak ve güvenli

tutuyordum bileğini. Ona tehlikenin geçmiş olduğunu hissettirmek istiyordum. İçeri girdiğimizde

herkes pijamalarını giymiş bir kaç kişi uykuya dalmıştı bile. Semra öğretmen kapı sesine karşılık

dönüvermişti tatlı yüzünü bize. Elimi Cansu'nun bileğinden yavaşca eline kaydırdım. Semra öğretmen

tahmin ettiğim gibi anlamamıştı neler olup bittiğini. Ellerimize tatlı bakışlar fırlatarak saçlarımızı ovdu.

"Nerde kaldınız böyle. Hadi pijamalarınızı dolaplarınızdan alın ve giyinin bakalım." Sahte gülücükler

atarak kafamızı salladık. Tam o sırada kapı tekrar açıldı.

Yorumlarınızı bekliyorum Very Happy

En son GAMS tarafından Ptsi Kas. 29, 2010 5:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:55 am Paylaş

evet maviş yazıyor bunları onun ağzından Very Happy
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 3:57 am Paylaş

Çokk güzel bi giriş olmuş ilk bölümü bekliyorm :D
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:04 am Paylaş

AY BAYILDIM YA YERİM MAVİŞİ BEN..
DEVAM ET TATLIM :mutluluk:
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:12 am Paylaş

beyendiğine gerçekten çok sevindim saol canım Very Happy yorum çokluğu olursa sadece bugüne has 2. bölümüde koyarım Very Happy
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:16 am Paylaş

wooow süper yha cook seker olmus cnm yb meraklaa bekliorum lütfenn bugün koy yb
Bn meraktan catlarm yazmazsan lütfen yaz lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfennnnn
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:17 am Paylaş

etkidendim çok hoşuma gitti bi bölüm daha koyyyyyy
ben cansuyu sevil özgürüde ekrem olarak düşünüyom :dost1:
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:18 am Paylaş

GAMS demiş ki:
beyendiğine gerçekten çok sevindim saol canım Very Happy yorum çokluğu olursa sadece bugüne has 2. bölümüde koyarım Very Happy

GERÇEKTEN Bİ MASAL KİTABINI OKUMUŞ GİBİ OLDUM..
ÇOK AKICI YAZIYOSUN BUGÜNE HAS 2.BÖLÜMÜDE KOY OZMN BEKLİYORUM BEN!!
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:26 am Paylaş

tuba9191 demiş ki:
etkidendim çok hoşuma gitti bi bölüm daha koyyyyyy
ben cansuyu sevil özgürüde ekrem olarak düşünüyom MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: 821217

beyenmene çok sevindim Very Happy canım zaten en başta söyledim onlar aslında sevil ve ekrem ama kendi hayal gücümden onlara lakap bulamadım ve isimlerini değiştirdim. ilerleyen bölümlerde birbirlerine hitaplarını görüceksiniz zaten Very Happy
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:27 am Paylaş

dadlucadııı demiş ki:
GAMS demiş ki:

GERÇEKTEN Bİ MASAL KİTABINI OKUMUŞ GİBİ OLDUM..
ÇOK AKICI YAZIYOSUN BUGÜNE HAS 2.BÖLÜMÜDE KOY OZMN BEKLİYORUM BEN!!

çooook saol Very Happy peki bi kaç yorum daha gelsin 2. bölümü bugün koyim Very Happy
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:30 am Paylaş

loss_girl demiş ki:
wooow süper yha cook seker olmus cnm yb meraklaa bekliorum lütfenn bugün koy yb
Bn meraktan catlarm yazmazsan lütfen yaz lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfennnnn

bu kadar beyendiniz mi yaa Very Happy açıkcası şaşırdım bu kadarını beklemiyodum.. çok tereddüt etmiştim koyarken ama şuan cidden çok sevindim beyendinize bi kaç yorum sonra 2. bölümü koyarım Very Happy
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:30 am Paylaş

gerçekten anlatım şeklin çok hoşuma gitti küçük pembe pileli kıyafetli pembe ayakkabılı mümkünse ayakkabılar parlak gözümün önünde cannlanda valla :dost1: yeni bölümü koy lütfen :dost1:
esmaaa93
Forumcu
 Forumcu
esmaaa93
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 366
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit'mm

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:33 am Paylaş

ay bir gittim geldim yeni bölümü koymuşsun ayy çok güzel yha devammm :D
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:36 am Paylaş

hepinize teker teker çooook teşekkür ederim Very Happy birazdan 2. bölümü koyuyorum ozamn Very Happy
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:44 am Paylaş

Süper bi bölüm olmuş gözümde canlandı olanlar :D
Yeni bölümü bekliyorumm :D
karamelek
Deneyimli
Deneyimli
karamelek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 791
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 798
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : dünya

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:48 am Paylaş

harika olmuş bayıldım ;)
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:51 am Paylaş

2.bölüm

Tam o sırada kapı tekrar açıldı. Bu sefer girenler Doğan,Mert ve Berke'ydi. Elimde bir titreme

hissettim. Bu bana ait değildi. Cansu Doğan'ı görünce ürpermişti. Elini daha fazla sıkarak onu çektim.

Odanın ortasına geldiğimizde yavaşca bıraktım elini. Ona dokunuşlarımı çok dikkatli yapıyordum çünkü

her an cılız bedeni kırıla bilirmiş gibi geliyordu. Şimdi karşı karşıyaydık. Ondan büyüktüm ama benimle

ya aynı boydaydı ya da biraz uzun. Gözleri gözlerimdeydi. Uzun kirpiklerini güneşe bakarmışcasına

kırpıştırıyordu. En tatlı gülücüklerinden birini attı yine. Gözlerimde ne görüyo olabilirdiki onu bu kadar

mutlu edicek? Yüzümdeki ifadenin hayranlıktan başka bir şey olmadığını biliyordum. Ona kim bakarsa

baksın hayranlıktan başka bir ifadeyle bakamazdı zaten. Yavaşça pembe dudaklarından cılız bir ses

yükseldi. "Gözlerin deniz gibi" Olduğum gibi kalmıştım. Böyle bir şey beklemiyordum. Daha öncede

yetişkinlerden gözlerime iltifat almıştım ama onun kusursuz dudaklarından çıkması beni sabitlemişti.

Beynim durmuştu. Ne çıkıcağını bilmeden araladım dişlerimi. "Senin gözlerinde çikolata gibi" Gülmeye

başladı. Bu sefer bende gülüyordum. Yavaşça eyildi ve yanağıma tatlı bir öpücük kondurdu.

Suratımdaki ifadeye bakmadan arkasını döndü ve dolabına ulaştı. Bir müddet olduğum yerde kaldım ve

bende aynı şeyi yaptım. Pijamalarımı aldım ve küçük kabinlerden birinde giyindim. Arkadaşlarımın

arasından atlayarak minderime ulaştım ve her zaman ki uyku numarama başladım. Minderim

pencereye en yakın olandı ve güneşin gözüme çarpması çok hoşuma giderdi. Yine aynı huzurla

kapatmıştım gözlerimi. Işık bir anda kararı vermişti. Gözlerimi açtım heyecanla. Cansu tatlı gülüşüyle

yine karşımdaydı. Kara gözlerini kırpıştırıyor,yavaşça bir oyana bir bu yana sallanıyordu. Pembe

pijamaları onu yine şekere benzetmemi sağlamıştı. Bu kızın pembeden başka bir kıyafeti yokmuydu?

Yattığım yerden doğruldum ve ona diktim gözlerimi. O sallandıkça uzun bukleleride onunla birlikte

dans ediyordu. Bakışlarımı omuzumun üzerinden Cansu'nun minderine kaydırdım. Yan minderde

yatan Berke'ydi. Yanındaki Doğan onun yanındakide Mert'ti. Şimdi anlamıştım pembe minderinden

kalkıp benim çöplüğüme gelişini. Tekrar yüzünde gezdirdim gözlerimi. O kadar masum duruyordu ki

onu geri çevirmek imkansızdı. Gülümsedim sessizce. Minderimin en dibine kayarak elimi bıraktığım

boşluğa vurdum. Rahatlıkla çömeldi ve hızlı bir biçimde kendini mindere bıraktı. Yüzümüz karşı

karşıyaydı. Siyah saçları mindere dağılmıştı. Minik ellerini yüzünün altında birleştirdi ve uzun

kirpiklerini son kez kırptı. Gözleri yavaşça kapanmıştı. Bir süre sonra pembe dudaklarında ki gülücükte

yok oldu. Eskiden uyuyamadığım uyku saatleri işte böle haram kılınmıştı bana. O uyurken bir an olsun

gözlerimi ayırmadan izlerdim onu. Her geçen gün daha masum gelirdi gözüme,daha güzel.. Yada daha

şeker..! O günden sonra hep beraber uyuduk onunla. 1 senemizi doldurmuştuk yine. Ana okulundan

ayrılmadan önce Doğan için şikayette bulundum ve annemin yardımıyla sürdüm onu buradan. Nede

olsa benden sonra 1 sene daha kalacaktı o burada. Ben yanında olmazsam çok korkucaktı eminim.

Onun annesiylede bu sayede tanışmış olduk. Ben artık bir ilk okul öğrencisi adayıydım. Okuldan nefret

ettim. Hiç bir zaman sevemedim. Tek bir şey dışında..! Başarı ve başarının getirdiği övgüler. Bir şeyi

iyi yapamadığında sen bir hiçtin ama eğer başarmışsan en iyisiydin. Böylelikle o alkışları alabilmek için

rekabeti öğrenmiştim. En sevdiğim ders dramaydı. Oyunlardan her zaman zevk aldım. Taklitler

yaptım,replikler ezberledim,tiyatrolara gittim. Sahneyi seviyordum yada gerilerde görünmez olmak

yerine ilgi odağı olmayı tercih ediyordum. Tüm bunların dışında geriye sadece tek neden kalıyordu.

Işığı seçmemin nedeni yine "o"ydu. Cansu benden 1 sene sonra ilk okula başladı ve hep karşı

sınıfımda okudu. Seneler geçtikçe saçlarındaki dalgalar daha bir genişliyordu. Bunun dışında hiç

değişmemişti. Annesi onu sınıfına ilk bıraktığında yüzünde hüzünden başka bir şey yoktu. Ben onu hep

gülerken hatırlıyordum ve garipsemiştim. Kafasını çevirip yine kara gözleriyle beni buldu. Bir anda

yüzünde koca bir gülücük oluştu ve gülerek annesini öptü. Ebru hanımda bu ani değişimi

anlayamamıştı. Cansu arkasını dönerek neşeyle sınıfına girdi. Günler geçiyordu. Onunla yine

konuşmayı gerek görmemiştim. O her zaman görünüş olarak mükemmeldi ama onda beni çekenin

başka bir şey olduğunu biliyordum. Okul tiyatrolarında sahnedekileri hayranlıkla izliyordu. Tiyatrolar

konferans salonunda oynanıyordu. Küçük sınıflar olduğumuzdan bizi bir arada alıyorlardı. O hep ön

sıralarda otururdu ve gözleri sahne dışında hiç bir yeri görmezdi. Ben mi? Benimse onun dışında hiç bir

yeri.. Bir kaç sıra arkalarında oturuyordum ve o hep çaprazıma denk düşüyordu. Bu yüzden onu

gözlemek kolay oluyordu. Onun sahnedekilere hayran bakışları beni umarsızca huzursuz ediyordu.

Sebebini hiç bir zaman bilmediğim çekememezlik duygusu.. yada daha kötüsü. Kıskançlık.! İşte o

andan sonra sahneye büyük ilgi duymaya başladım. Işıkta ben olmalıydım Cansu'ysa ilk sıralardaki

seyircim. Bunu gerçekleştirmem tam 3 yılımı aldı. Öğretmenlerime kafa tuttum,aylarca bir rol

kapabilmek için uğraştım,kurslara gittim. En sonunda başarmıştım. Artık gerçekten iyiydim ve beni

geri çevirecek tek öğretmen yoktu bu okulda. 6. sınıfa geçmiştim. O ise 5. sınıftı. Yine karşı sınıfımda

okuyordu ve her tenefüs sınıfının kapısında benim çıkmamı bekliyordu. Ben çıktığımda solgun yüzünü

anlamsız bir ışık kaplıyordu. Bu şey her neyse hoşuma gitmiyorda değildi. İlk tiyatromu sergilemem

uzun sürmemişti. Yaşımız gereyi masum bir oyunu sergiliyorduk. Ve tabiki başrol benimdi. Oyun

sırasında seyircilere çaktırmadan attığım bakışlar sayesinde Cansu'nun nerede oturduğunu

görebilmiştim. Yüzü yine gülüyor gözleri yine parlıyordu. En ön sıralarda yer almış hayran bakışlarını

bu kez benim üzerimde gezdirmişti. İşte amacıma ulaşmıştım. Geri kalan bu başarıyı sürdürebilmekti.

Bir nevze onun sayesinde yeteneğimi keşvedebilmiştim. O okuldan mezun olana kadar saltanatımı

sürdürdüm ve hep başrolü ben oynadım. Ama artık değişiyorduk. Her geçen sene gözüme daha farklı

ilişmeye başlamıştı. 8. sınıfa geçmiştim ve karşı sınıfımda yine o vardı. Eski alışkanlıklarını sürdürüyor

zil sesinden hemen sonra kapının önünde birini bekliyordu. Beklediği kişinin ben olduğumu düşünmek

beni yantuyordu ancak artık orada tek olmuyordu. Yanında zırt bırt biten oğlanlar ona saçma espiriler

yapıyorlardı ve onun güzelim kahkalarını yok yere heç ediyorlardı. Bu oğlanlar geniş anlına siyap

kakküller düşürmesiyle dahada bir artmıştı. Yanında gördüğüm hep iki kız arkadaşı vardı. Başkalarıyla

takılmazdı. Oysa onunla arkadaş olmak için can atan bir sürü kız vardı. Sınıfımda ki kızlarsa bana daha

bir sıcak davranmaya başlamıştı. Bunlar egoma geçici tatminler veriyordu ama hiç bir zaman

tamamlayamadı. Salakça onun bana bakmasını bekliyordum hep. Bir kaç kızdan çıkma teklifi aldım ve

bazılarınınsa beni sevdiği dedikodusuna şahit oldum. Ama hiç biri umurumda değildi. Artık emindim.

Yanımdaki kız o olmalıydı. Onunla konuşma cesaretini ise 12. sınıftayken yakaladım. O arada çıktığım

bir çok güzel kızla tanıştım ama onun asık yüzüne dayanamıyarak hepsini terk ettim. Artık sınıf

kapılarında beklemeyi kesmiş kendini bahçeye terfi etmişti. Yüzüne masumiyet katan kakkülleri hala

vardı. Saçları dahada uzamıştı ve bukleleri iyice genişlemişti. Hafif dalgalar buğday tenine renk

katıyordu. Birde artık pembeyi eskisi kadar sevmiyordu. Ama yinede arada taktığı pembe bandajları

gözümüde almıyor değildi. O günde hiç anlatılamayacak kadar güzeldi. Arkadaşlarımın gözdesi bir kız

olmuştu hep. Onların hayran bakışlarıysa beni çileden çıkartıyordu. Bir çok hayran kazanmıştım

kendime ama benim için önemli olan oydu. İlk önce onu kestirdim gözüme. Bahçede hızla yürüyerek

onlara yaklaştım. Yanındaki kızlardan birisi bana bakarak kulağına birşeyler fısıldadı ve sırıttı. Cansu

ona destek verircesine omuzuna dokundu. Yanlarına vardığımda üçüde gözlerime bakıyordu.

Gülümseyerek iki kişiyi diskalifiye ettim ve Cansu'nun gözlerine bakarak "Selam" dedim.

En son GAMS tarafından Ptsi Kas. 29, 2010 5:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
tuba9191
Deneyimli
Deneyimli
tuba9191

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:59 am Paylaş

wooooooooooooooooooooooooooow süper olmuş yaaaaaa :dost1:
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 5:02 am Paylaş

Harika olmuş ya çok akıcı bi anlatımın var eline sağlk :D
Devammm
karamelek
Deneyimli
Deneyimli
karamelek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 791
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 798
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : dünya

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 5:03 am Paylaş

süper olmuş yha :mutluluk:
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS

MesajKonu: Geri: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (: EmptyPaz Kas. 28, 2010 5:06 am Paylaş

teşekkürler ama bugünlük bu kadar Very Happy

MAVİŞ GÖZLERİN CANKUŞ'U =) 2.SEZON 25. bölüm geldii (:

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 32 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Sonraki