Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Icinden Geceni Soyle
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Salı Nis. 19, 2022 10:47 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Empty
MesajKonu: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyCuma Mart 25, 2011 6:18 am Paylaş

Rüya:afet hanımların yeni karşı komşularının kızıdır çok güzel bir kızdır zekidir çok temiz kalplidir(aslı enver)

Gamze: Babası fabrika sahibidir.Zengin bir ailekızıdır.oldukça güzeldir

Sedat: Orta halli bir ailenin tek oğludur. Şakacı bir kişiliğe sahiptir.herkez tarafından sevilir

Kopil: Umursamaz ve bir o kadar da duygusal tavırlarıyla dikkat çeken çocuk.Şakacı kişiliğini de unutmamak lazım.(:

Kerem:Afet hocanın kardeşidir.Annesi ve babası yılar önce ölmüştür.Afet hoca ona hem anne hem de baba olmuştur.Ablasının sık çıkan tayinleri nedeniyle çok okul değiştirmiştir.

Afet:Hyataın zorluğunu tek seferde omuzlarına yük olarak alan,fedakar bir abla ve öğretmen.

Yeliz:Gamze'nin yakın arkadaşıdır.İyi bir kızdır yerinde duramayan kıpır kıpır bir kızdır neşelidir

Ben senin en çok bakışlarını sevdim..O çocuksu ışıltı bulaşmış gözlerinden..Dünyama yansımasını

Ta uzaklardandan yüreğime dokunmasını..İçimi huzurla doldurmasını..Beni başka dünyalara alıp götürmesini sevdim..

Bir anda degişti hayat bir anda aşık oldum düştügümde elimi bir anda bir dost eli tuttu hiç birşeyden korkmuyorum artık benim bir'anda dedigim şeyler hayatımın en vazgeçilmezi oldu...

turku'm & ~│•Özge•│~ ortak senaryosudur!.
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Empty
MesajKonu: Geri: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyCuma Mart 25, 2011 6:20 am Paylaş

Tanıtım güzel (:
İlk bölümü bekliyorum (:
нαziη
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
нαziη
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 788
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : AliAtay♥

MesajKonu: Geri: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyCuma Mart 25, 2011 6:22 am Paylaş

HayırLı oLsun
tanıtım güzeL
iLk böLümü bekLiyorum .
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyCuma Mart 25, 2011 8:57 am Paylaş

çok teşekkür ederiz
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''

MesajKonu: Geri: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyCuma Mart 25, 2011 9:08 am Paylaş

tanıtım harika (: devamını bekliyorum aşk (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyCuma Mart 25, 2011 9:48 am Paylaş

çok teşekkür ederiz balım:)
yorum gelirse en yakın zamanda yazarız:)
'-qamze-'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
'-qamze-'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 12376
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6712
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyCuma Mart 25, 2011 10:00 am Paylaş

Vaaay Gamze'de varmış, ne güzel. :D
İlk bölümü bekliyorum canlar. (:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyCuma Mart 25, 2011 10:16 am Paylaş

senin için canım:)
teşekkür ederiz canım:)
~│•Özgé•│~
Co-Admin
Co-Admin
~│•Özgé•│~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 13857
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4359
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Eskişehir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Melo'm ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyCuma Mart 25, 2011 10:28 am Paylaş

Yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar.
Müsait bir zamanda ilk bölüm gelecektir.(:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyC.tesi Mart 26, 2011 2:08 am Paylaş

yorumlar artınca yeni bölümü yazcaz
yorumlar için çok teşekkür ederiz:)
eskiAcik
Site Sahibi
Site Sahibi
eskiAcik
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11490
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 7689
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/06/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyC.tesi Mart 26, 2011 3:13 am Paylaş

umarim iyi bi senaryo cikar ortaya tanitimi bende begendim
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım) EmptyC.tesi Mart 26, 2011 3:13 am Paylaş

çok teşekkür ederiz ferhat abi:)

Sevmek seni seviyorum demek değil.. Seni seviyorum derken titremektir.. (Özge&Miray Ortak Yapım)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası