Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Sonraki
YazarMesaj
_nisa_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_nisa_
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 170
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kafamıza göre takıloz bi orda bi burda sende gelcen mi?xDéé??
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : nisækrem
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:00 am Paylaş

yhaaa hyr inanmıyorum hyr hyr olamazzz olamazzzzzz böle bişi olamaazzz sevil ve cihan aynı cümlede bile çok kötü çok üzücü Sad nolur ama nolur ekremle sevil barışsın nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bn onların ayrılmasını istemiyom ama bölede gzl olmuş seneryoya heyecan katmışsın nese inş. ilerleyen bölümlerde sevil <3 ekrem olur inş. olur demeeee (olur de olurrr) :D
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:02 am Paylaş

spr cnm dwm
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:04 am Paylaş

çok sağ nisa ee orası bizde kalsın canım ya ekremi seviyor gerçekten yada cihanı ama ikisinden birini bir kalp sadece bir kişi için atar)))ilerleyen bölümlerde görücez
_nisa_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_nisa_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 169
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 170
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kafamıza göre takıloz bi orda bi burda sende gelcen mi?xDéé??
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : nisækrem

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:06 am Paylaş

turku'm demiş ki:
çok sağ nisa ee orası bizde kalsın canım ya ekremi seviyor gerçekten yada cihanı ama ikisinden birini bir kalp sadece bir kişi için atar)))ilerleyen bölümlerde görücez

inş. inş. görcez inş. .. :D :D
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:36 am Paylaş

arkadaşlar yeni bölüm 15 20 dk içinde belki daha kısa sürede sizlerle olacak yorumlarınızı eksik etmezseniz seviniriz
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:51 am Paylaş

arkadaşlar yeni bölüm birazdan geliyor
beyourself
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
beyourself
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4867
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1844
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Çağatay Ulusoy ~~ Türk erkeğinden taş olmaz kuramını bozan adam <3 <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:53 am Paylaş

lambada dansı yapıyorum şu an uzun dimi?
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:53 am Paylaş

Başka kaç kişiyi seversen sev
Bir sevda yalnız iki kişilik(MÜGE VE MİRAY ORTAK SANARYOSUDUR)
EKREM VE CENKERİN GELMESİNİN ARDINDAN YAKLAŞIK BEŞ DAKİKA GEÇMİŞTİR
EKREM:SEVİL SANA BİRŞEY SORABİLİRMİYİM
SEVİL:TABİ NE İSTERSEN SORABİLİRSİN EKREM
EKREM:SEVİL NİYE BANA TEYZEMİN DÜĞÜNÜNE GİDİYORUM DEDİNDE CİHANA GELDİN
SEVİL:CİHANIN HASTA OLDUĞUNU ÖĞRENDİM VE SANA SÖYLEMEK İSTEMEDİM MAZALLAH TEKRAR GELİP CİHANI DÖVERSİN DİYE
EKREM:PEKİ SEVİL HANIM SÖYLEYİN BAKALIM NİYE ÖYLE DÜŞÜNDÜN
SEVİL:SEN KAVGADAN BAŞKA HİÇDİRŞEYLE ÇÖZEMEZSİN HİÇDİR SORUNU EKREM BEY SANA BEY DE DENMEZ AMA NEYSE
EKREM :SEN BANA NE DEMEK İSTİYORSUN BAKALIM
SEVİL:SANA ŞUNU DİYORUM EKREM BEY SEN HER SORUNU ÇEVRENDEKİLERE ZARAR VEREREK ÇÖZÜYORSUN BUNU O YARI ÇALIŞMAYAN BEYNİNE SOK TAMAM MI
EKREM O ANKİ SİNİRLE BÜTÜN MASAYI ÇEKER VE MASANIN ÜSTÜNDEKİ BÜTÜN HEŞEY YERE DÜŞER EKREM AYRICA MASAYI DAĞITIRKEN BİR YANDAN DA SÖYLENİYORDUR AMA EKREM BÜTÜN BUNLARI YAPARKEN SEVİL ÇANTASINI ALIP HIZLA AĞLAYARAK UZAKLAŞIYORDUR EVE
EKREM : YETER BE SEVİL YETER BANA BUNLARI YAPMAK HOŞUNA GİDİYOR
EKREM :SEVİLİM NEDEN BE NEDEN
CENKER EKREMİ SAKİNLEŞTİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORDUR AMA NAFİLE
CENKER :EKREM ABİCİM KENDİNE GEL
EKREM:GÖRÜYORSUN DİMİ CENKER BANA ONUN İÇİN ÖLEN BİR ADAMA NE DİYOR
CİHAN:EKREM SEVİLİ SUÇLAMAYA HAKKIN YOK NEDEN BİLİYORMUSUN İKİNİZİN ARASINDA EN MASUM OLAN O SEVİL SEVİLİM EKREMM SEVİLDE UZAK DUR YOKSA ÇOK KÖTÜ OLUR
EKREM NE SEVİLDEN UZAK DURU LEN SEN KİM OLUYORSUN DA BANA BUNLARI SÖYLÜYORSUN
CİHAN : SANA ŞU KADAR SÖYLİYİM SEVİLDEN HOŞLANIYORUM VE SEVİLİ SEVİYORUM SENİN GİBİDE DÜŞMANIMLA ÖPÜŞMÜYORUM
DEDİĞİ ANDA KAVGA BAŞLAR ÇÜNKÜ BU SÖZLER EKREME ÇOK AĞIR GELMİŞTİR DİĞER YANDAN CENKER EKREMLE CİHANI AĞIRMAYA ÇALIŞIYORDUR DİĞER YANDAN SEVİL SAHİLE İNMİŞ BİR YANDANDA AYÇİNİ BEKLİYORDUR
AYÇİN:SEVİL İYİMİSİN GÜZELİM NEDEN AĞLIYORSUN
SEVİL:EKREM
AYÇİN:AY NE OLDU YİNE NE YAPTI
SEVİL:BANA RESMEN HESAP SORDU RESMEN CİHANLA İLGİLENDİM DİYE BAĞIRDI HER ZAMAN YAPTIĞI GİBİ CİHANIN EVİNİ DAĞITTI
AYÇİN:TAMAM CANIM DEĞMEZ SEN ÜZME KENDİNİ LÜTFEN
SEVİL: İYİKİ VARSIN AYÇİN SEN OLMAZSAN ŞUAN YALNIZ OLACAKTIM
AYÇİN:SEVİL BUNLARI DUYMAMIŞ OLİYİM SENDEN SENİ HERKES SEVİYOR BİRTANEM
AKŞAM OLDU EKREM VE SEVİL YATAKLARINA UZANDI
(VE FON MÜZİK=BENİM KÜÇÜK SEVGİLİM SEN BANA NELER YAPTIN)DİNLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
ERTESİ GÜN
EKREM SEVİLİN KAPISINA GELDİ TAM KÖŞEYİ DÖNERKEN KENDİ DOĞRU ÇEKTİ VE ÖPTÜ SEVİL HEMEN KENDİNİ GERİ ÇEKTİ VE EKREME BİR TOKAT ATTI
SEVİL:YA SEN BUNU NASIL YAPARSIN SENİ SENİ
EKREM:EVET
SEVİL:SENİ SEVMİYORUM ANLA ARTIK BUNU BIRAK PEŞİMİ GÖRME BENİ KONUŞMA BENLE ÇEK GİT HAYATIMDAN
EKREM:NEDEN SEVİL DAHA BİR KAÇ HAFTA ÖNCESİNE KADAR GÖZLERİNDE GÖZLERİNİ GÖRÜRDÜM ŞİMDİYSE O GÜZEL GÖZLERİNDE BENİM YOK OLDUĞUMA İNANDIRAMAZSIN
SEVİL:EVET AMA SEN BİR KAÇ HAFTA ÖNCE ZEYNEPLE ÖPÜŞMEMİŞTİN EKREM UZAK DUR DEDİM YAPMA DEDİM AMA SEN O KIZA HEP İYİ DAVRANDIN CİHAN DEGİL CENKER DEĞİL SEN SEN DAYANAMADIM ANLIYORMUSUN
EKREM:EEE YETER BE YETER CİHAN CİHAN
SEVİL:EKREM KENDİNE GEL
EKREM:NE HALİN VARSA GÖR BE
SEVİL:SENDEN NEFRET EDİYORUM MAHFETTİN HAYATIMI DİYE DEBELENİR HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLAMAYA BAŞLAR YERE ÇÖBER VE BİRİ
SEVİL İYİMİSİN?

turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 5:58 am Paylaş

hiç yorum yok mu :hıh:
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:00 am Paylaş

spr olmuş cnm yeni bölümü ne zamana yazarsınız
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:05 am Paylaş

çok sağol yorum gelirse mügemle yazarız
~CerenMelisa~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~CerenMelisa~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4910
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4478
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Denizli
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:09 am Paylaş

çok güzel yeni bölm??
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:10 am Paylaş

teşekkürler arkadaşlar
beyourself
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
beyourself
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Çağatay Ulusoy ~~ Türk erkeğinden taş olmaz kuramını bozan adam <3 <3

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:11 am Paylaş

ay süperdi yeni bölüm ne zaman?
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:13 am Paylaş

spr cnm dwm
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:15 am Paylaş

çok teşekkür ederiz
beyourself
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
beyourself

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:16 am Paylaş

bu arada küçük sevgilim şarkısı süper bi şarkı ekremle sevilede çok uyuyo
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:18 am Paylaş

dimi canım onlara çok uyduğunu düşündüm bende ayrıca çok severim ben o şarkıyı))))
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:18 am Paylaş

teşekkür ederiz cnm
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 532
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sakarya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkçeyi böyle bulduk, BöHö¥L€ qayp€di0Rush...

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:31 am Paylaş

ohaa :D
ben girmeyeli kaç bölüm olmuş böle
harika
muhteşem
şahane
süper
bayıldım valla yaa devam edin kesinlikle ^^
bu arada başlık değiştirme ilk sayfada paylaştığın yazı oluyo ya hani onda düzenleye tıklıyosn orada çıkıyo zaten (;
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:39 am Paylaş

ÇOK SAĞ OL AYSUCUM CANIM BENİM))))
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:40 am Paylaş

teşekkür ederiz
••Aysu••
Deneyimli
Deneyimli
••Aysu••
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 532
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Sakarya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Türkçeyi böyle bulduk, BöHö¥L€ qayp€di0Rush...

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:49 am Paylaş

turku'm demiş ki:
ÇOK SAĞ OL AYSUCUM CANIM BENİM))))

öenmli değil canım benimm (:
ekrem&cenker
Forumcu
 Forumcu
ekrem&cenker
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 447
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 487
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ( * «αмαη мαşαLLαн м

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:52 am Paylaş

Süüpeeeeeeeeeeeerrr .d.d dewammm hadii .d.d
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 6 EmptyPtsi Kas. 22, 2010 6:56 am Paylaş

arkadaşlar aysucum mirayı bekliyorum mirayım gelince yeni bölümü yazabiliriz hatta yazıcaz yorumlarınız içinde teşekkür ederiz :D

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 30 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Sonraki