Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Sonraki
YazarMesaj
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 5:42 am Paylaş

nasıl paylaşılsın çok güzel bitanem
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 7:07 am Paylaş

çok az yorum geliyor bizim senaryoya güzel degil mi?
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 7:29 am Paylaş

çok güzel çok çok çok
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 7:30 am Paylaş

he geldi benim çokçakellam çok sagol cnm benim
tek ümit'imsn
Deneyimli
Deneyimli
tek ümit'imsn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 637
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 531
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmem nerDn ?? :))
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ' sénsiz oLmaz '
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:10 am Paylaş

oo yb glsn hmn Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:12 am Paylaş

çok teşekkür ederiz cnm müge şuan hatta degil)))
tek ümit'imsn
Deneyimli
Deneyimli
tek ümit'imsn
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 637
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 531
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmem nerDn ?? :))
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ' sénsiz oLmaz '

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:12 am Paylaş

bekleriz napalım Very Happy
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 2:13 am Paylaş

sağ ol cnm herşey sende gizli diye bir senaryo var berille yazdıgımız kimse yorum atmıyor ona çok üzülüyoruz Sad
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 4:53 am Paylaş

turku'm demiş ki:
he geldi benim çokçakellam çok sagol cnm benim
sende nutella olda sevil yesin seni kuzucan :D
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 4:55 am Paylaş

sende nutella olda sevil yesin seni kuzucan

heee zaten çok seviyor nutellayı ama ben onu bunu bilmem benim nutellamda sensin çokçokellamda :dost1:
beyourself
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
beyourself
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4867
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1844
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Çağatay Ulusoy ~~ Türk erkeğinden taş olmaz kuramını bozan adam <3 <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:09 am Paylaş

yb ne zaman geliyo kızlar?
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyPerş. Ara. 02, 2010 5:12 am Paylaş

turku'm demiş ki:
sende nutella olda sevil yesin seni kuzucan

heee zaten çok seviyor nutellayı ama ben onu bunu bilmem benim nutellamda sensin çokçokellamda :dost1:
ay sen ne tatlısın öle çikolata bağımlısı seni ;111:
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 2:37 am Paylaş

müge hatta yine ulaşamıyorum müge mesajıma cevap ver cnm
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 4:01 am Paylaş

mügeyle konuştuk başlayalım mı yazmaya
esen2946
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
esen2946
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 203
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aman maşallah maşallah :D

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 4:15 am Paylaş

evet!!!
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 4:17 am Paylaş

çok sağ ol esencim şimdi müge yazıyor sonra ben sonra koyucaz ama bu bölüm çok şaşırıcaksınız
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 5:02 am Paylaş

şaşıralım bari hadi :D
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 5:03 am Paylaş

mügeye ulaşamıyorum Sad
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 5:04 am Paylaş

miraycım kusara bakma 1.haftadır net bozuktu giremedim bütün bölümler harika olmuş dwm bitanem...
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 5:09 am Paylaş

CANLARIMIZ ŞİMDİ MİRAY YAZIYOR DEVAMINI BU ARADA İKİMİZDE AŞKTAN MUZDABİRİYİZ
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 5:23 am Paylaş

Başka kaç kişiyi seversen sev
Bir sevda yalnız iki kişilik(MÜGE VE MİRAY ORTAK SANARYOSUDUR)
HERKES DERSE GİRER
NEŞET:GÜNAYDIN AŞK-I MEMNU KADROSU
SELİM:(ŞAŞKIN VE HABERSİZ BİRŞEKİLDE)AŞK-I MEMNU DERKEN
NEŞET:ŞİMDİ BAŞIMIZA BİHTERİN BELALISIDAMI ÇIKTI HADİ HAYIRLISI
EKREM:BİR DAKİKA HOCAM ONE MİNUTE THACER BİR KEREM SEVİLİMİN BİHTERİMİN BENDEN BAŞKA BELALISI OLAMAZ OLAMAZ YANİ
SELİM:NE O SENDE ADNAN MISIN BEHLÜL MÜSÜN BENCE ADNAN DA OLMA BEHLÜLDE OLMA ÇÜNKÜ BÖYLE MUHTEŞEM BİR KIZ SENİN GİBİ NURİ ALÇO TİPLİ BİRİYLE ÇIKMAZ HABERİN OLSUN DA YANİ BENİM GİBİ KARİZMA BİRİ VARKEN SEN ANCA BİR HİÇ OLURSUN ANCA
EKREM:LAFINI BİLDE KONUŞ LAN BEN SENİN NEYSE AĞZIMI BOZMIYIM
NEŞET :ANLAŞILDI BUGÜN HİÇ ÇEKİLMEYECEKSİNİZ YARIN AYNI SAATE BEKLİYORUM SELOCAN SEN GELME AMA BAK SENİN YÜZÜNDEN BEŞİ BİR YERDENİN BİR GÜNÜ DAHA GİTTİ TAMAM MI SELOCAN
SELİM:HANGİNİZ SELOCAN OLUYORSUUZ ACABA
HEPSİ :(AYNI ANDA)SELOCAN SENSİN BAY İLERİZEKALI UKALA
EVDEN ÇIKTIKTAN SONRA
CİHAN:HADİ BANA GİDELİM EM SELOCANLA TANIŞIRSINIZ HEMDE KONUŞURUZ
EKREM:VALLA BEN GELİRİM BAY SELOCANA TANITAMADIK KENDİMİZİ GALİBA
SEVİL:EKREM SEN BENCE SELOCANA HİÇ BULAŞMA BU ARADA BEN DE GELİRİM
AYÇİN:BEN DE GELİRİM YALNIZ BENİM ERKEN KALKMAM GEREKECEK ÇÜNKÜ MOR OJE ALICAMDA BULMAM GEREKİYOR MODADA ŞİMDİ MOR
CENKER:BEN DE GELİRİM O ZAMAN
CİHAN:HERKES GELDİĞİNE GÖRE HADİ GİDELİM
EVE GELİRLER SELİİM SEVİLE ÇAPKIN ÇAPKIN BAKIYORDUR İÇERİ SU İÇMEYE GİTDİĞİNDE EKREM KONUŞMAYA BAŞLAR
EKREM:SEVİL SEN BU SELOCANLA GÖRÜŞME SANA DİKK DİK BAKIYOR SİNİR OLUYORUM YAA BULAŞMASIN SANA SONRA DERSİNİ ALIR BENDEN AMA NEYSE YAA
SELİM:(SEVİLE HAYRAN HAYRAN BAKARKEN)
EKREM:SELİM KENDİNE GEL GETİRMESİNİ İYİ BİLİRİM
SELİM:ANLAMADIM
EKREM:İŞİNE GELMEMİŞTİR
SELİM:LAFINI BİLDE KONUŞ!
EKREM:KONUŞMAZSAM NE OLUCAK LAN!
SEVİL:(ÖYLE BİR ÇIĞLIK ATAR Kİ NEFES ALIŞLARI DUYULCAK KADAR SESSİZLİK OLUR)AYY YETER EKREM BIKTIM YAA VALLA BIKTIM SENİN KISKANÇLIKLARINDAN BIKTIM YA BİR CİHAN BANA ASLA YAN GÖZLE BAKMAZ İKİ SENİN KISKANMALARIN SAÇMA GELİYOR ÜÇ BİZ SENİNLE O KADAR ÇOK ŞEY YAŞADIK VE HEPSİNDE BANA YAA YILIŞIKLIK YAPTIN YADA YAĞCILIK YAPTIN
EKREM:BENDEN BIKTIN MI YANİ
SEVİL:SENDEN BIKMADIM YAA KISKANÇLIKLARINDAN BAKTIM İYİ GÜZEL SEVEN ADAM KISKANIR FİLAN DİYORSUNDA TADINI KAÇIRIYOSUN YAA SABIR TAŞI OLSA ÇATLAR YAA (DERKEN GÖZÜNDEN YAŞLAR SÜZÜLMEYE BAŞLAR)
EKREM:İSTEMİYORMUSUN YANİ BENİ
SEVİL:(SİNİRLE AĞZINDAN ÇIKANI DUYMAYARAK KONUŞMAYA BAŞLAR)İSTEMİYORUM SEN BENİ İSTEMİYORSAN BEN DE SENİ İSTEMİYORUM SEN BENİ SEVMİYORSAN BEN DE SENİ SEVMİYORUM ANLADIN MI SEVMİYORUM YAA İŞTE SEVMİYORUM SENİ SEVMİYORUM
EKREM:SE SE SE SEVİL BEN SENİN İÇİN ÖLÜRÜM YAA NE SEVMEMESİ NE İSTEMEMESİ NE SAÇMALIYORSUN SEN YAA
SEVİL:SEN DEĞİL BEN SAÇMALIYORUM ÖYLEMİ YAA BEN SAÇMA SAPAN ŞEYLER İÇİN SENİ KISKANIYORMUYUM YAA YADA EN YAKIN ARKADAŞIMDAN SENİ KISKANIYORMUYUM YADA SANA YILIŞIKLIK YAPIYOR SANA YAĞCILIK YAPIYORMUYUM EKREM SENİN İÇİN ÖLÜRÜM FİLAN DİYORSUN AMA FARKINDA DEĞİLMESİN SEN SOĞUTTUN KENDİNİ BENDEN SEN SEN YAA BENİ BİR ARA DOLANDIRAN ADAM YAA SONRA SEVGİLİM OLAN BİR SORUNUM OLDUĞUNDA YANIMA İLK KOŞAN SEN YAA SENLE KAVGA ETTİĞİMİZ ZAMAN KAPILARIMDA YATAN GÖZÜMÜN İÇİNE BENİ AFFET DERECESİNE BAKAN SEN SOĞUTTUM KENDİNİ BENİM HİÇBİR SUÇUM YOK ANLAMIYORMUSUN YOOK ANLA ARTIK YAA ANLA ANLA ANLA ANLA ALLAHIN CEZASI ANLA YAA
EKREM :BİTTİMİ BEN DE KONUŞABİLİMİYİM ARTIK SENİN SAÇMALIKLARINDAN BİR TÜRLÜ SIRA GELMEDİDE KONUŞMAMA
SEVİL:HALA SAÇMALIK DİYORYA YAA NE SAÇMALIĞI YAA ASIL SENİN YAPTIĞIN SAÇMALIK ASIL SENİN YAPTIĞIN YADA SENİN YAPTIKLARINMI DEMELİYDİM
EKREM:BENİM YAPTIĞIM HİÇBİR ŞEY SAÇMA OLMAZ AYRICA O SELİMM DENEN HERİFİN SANA NASIL BAKTIĞINI BAKIŞTIĞINIZI GÖRMEDİM SANMA BU ARADA HERKESE MAVİ BONCUK DAĞITMA İNSNLARIN DUYGUSUYLA OYNAMA ÇÜNKÜ ONLAR SENİN GİBİ DUYGUSUZ DEĞİL SENİN GİBİ DUYGUSUZ DEĞİL
SEVİL ADETA EKREME HAYKIRIŞINI TEK BİR TOKATLA BELİRTMİŞTİR AMA DİĞERLERİ İSE SELİMDE DAHİL OLANLARI BÜYÜK BİR ŞOK VE ŞAŞKINLIKLA İZLİYORDUR SEVİL BİTKİN VE SAKİN BİR SESLE
SEVİL:BİTTİ
DEYİP GİDER CİHANDA ARKASINDAN GİDER EKREM İSE KOLTUKLARDAN BİRİNE YANAĞINI TUTARAK AMA BİR YANDANDA GÖZLERİNDEN YAŞ AKARKEN OTURURAYİN DE ARKADAN GİTMİŞTİR CENKER EKREMİ SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞIRKEN SELİM KONUŞMAYA BAŞLAR
SELİM:EKREM ÖZÜR DİLERİM OLAYLARIN BU RADDEYE GELECEĞİNİ TAHMİN ETMEDİM ŞİMDİ SEVİLİ NE KADAR ÇOK SEVDİĞİNİ ANLADIM KUSURA BAKMA
O SIRADA SEVİL VE CİHAN SAHİLDE OTURUYORLARDIR
SEVİL :YAA BENİM SUÇUM NE YAA
CİHAN:SEVMEK SUÇ DEGİLKİ SEVİL
SEVİL CİHANA BAKAR
SEVİL:İYİ Kİ VARSIN
CİHAN:ASIL SEN İYİ Kİ VARSIN
DEDİĞİ AN SEVİL GÖZLERİNDEKİ YAŞLARI SİLDİKTEN SONRA CİHANA SARILIR TABİKİ CİHANDA SEVİLE SARILIR

VE HER MASAL ASLINDA DİYERİNİN BAŞLAMASINA SEBEB'TİR 1 AYDA NE KADAR DEGİŞİR DUYGULAR NASIL DEGİŞİR HAYATLAR DEGİŞTİGİNİ FARK EDEMEYİZ BAZEN AMA BİLİNEN BİR ŞEY VARDIRKİ ARTIK HİÇBİRŞEY ESKİSİ GİBİ DEGİLDİR

1 AY SONRA

SEVİLLERİN EVİ

SEVİL GÜNLÜGÜNÜ ÇIKARTIR VE YAZAR BAŞLAMAYA

GÜNLÜK

HER GÜN YENİ BİR UMUTLA UYANIYORUM YENİ BİR NEDENLE
HERŞEY ÇOK DEĞİŞTİ ÇOK GÜZEL OLANLAR YERİN DE DEGİL ARTIK YERİNDE DEGİL DUYGULAR
ESKİ SEVİL DEGİLİM ESKİ AYÇİN DEGİL ESKİ CENKER DEGİL ESKİ EKREM DEGİL VE CİHAN
ESKİSİ GİBİ DEGİL HERŞEYE RAGMEN İÇİMDE BÜYÜTTÜGÜM AŞK VAR KİMSE GELİP KOPARMASIN
SOLDURMASIN DİYE SIMSIKI SARILDIGIM BİR ÇİÇEK VAR VE BEN O ÇİÇEGİ ÖLÜNCEGE KADAR SAKLIYICAM

turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 5:25 am Paylaş

bu bir ayda ne degişti sizce tahmininiz varmı?
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 5:27 am Paylaş

spr ötesi olmuş cnm dwm..
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 5:28 am Paylaş

çok teşekkür ederiz sinem tahmini ne:)))
beyourself
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
beyourself
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4867
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1844
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Çağatay Ulusoy ~~ Türk erkeğinden taş olmaz kuramını bozan adam <3 <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK - Sayfa 18 EmptyCuma Ara. 03, 2010 5:31 am Paylaş

anam valla hiç bişi gelmiyo aklıma naptınız kızım siz ama süper olmuş sevil baya dolmuşta haberimiz yok

Başka kaç kişiyi seversen sev(YENİ BÖLÜM97. SAYFA)(SÜPER BÖLÜM)YOLUN SONU KARANLIK

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
18 sayfadaki 30 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Sonraki