Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sonraki

"ŞEHİT" nasıl bir senaryo?
Fanın en iyi senaryosu
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 I_vote_lcap8%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
Müthiş,severek okuyorum
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 I_vote_lcap62%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 I_vote_rcap
 62% [ 16 ]
Gerçekçi ve güzel
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 I_vote_lcap19%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 I_vote_rcap
 19% [ 5 ]
İdare eder
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 I_vote_lcap4%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Berbat,bitir gitsin
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 I_vote_lcap7%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
Toplam Oylar : 26

YazarMesaj
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 703
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 757
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 10, 2010 11:06 pm Paylaş

sağolun canlarım bugün akşama doğru yeni bölüm gelir bu arada yeni okuyucum hoşgeldin :D hemen söyliyim yeni bölümü akşama yazabilirim çünkü birazdan dershaneye gidicem şimdiden sağolun :D
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 10, 2010 11:10 pm Paylaş

hmm tmm ozmn artık görsünler ama ekremi heyecendan kuscam cenker gibi:D
neslihan
Yeni Üye
Yeni Üye
neslihan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 23
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 23
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 10, 2010 11:13 pm Paylaş

evet bir an önce buluşma olsun
neslihan
Yeni Üye
Yeni Üye
neslihan

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyCuma Ara. 10, 2010 11:44 pm Paylaş

ne zaman koyacaksın yeni bölüm
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 2:25 am Paylaş

evet yeni bölümü bekliyoruz cnm...
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:10 am Paylaş

şimdi gelebildim canlarım yeni bölüme başlıyım mı kimler istiyor ona göre yazıcam :D
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:12 am Paylaş

ben istiyorum yazz :D :D
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:17 am Paylaş

ben de istiyorum yaz cnm
hem de hemen... :D
esmaaa93
Forumcu
 Forumcu
esmaaa93
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 366
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit'mm

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:28 am Paylaş

ben dee :D
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:57 am Paylaş

yeni bölümü ne zaman koyacaksın cnm bekliyoruz...
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 5:58 am Paylaş

yazıyorum birtanem azcık daha bekleticem sizi :D
karamelek
Deneyimli
Deneyimli
karamelek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 791
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 798
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : dünya

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:02 am Paylaş

yeni okuyucu
harika yazıyorsun cnm dewam
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:03 am Paylaş

karamelek demiş ki:
yeni okuyucu
harika yazıyorsun cnm dewam

sağol hayatım teşekkürler :D
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1444
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1438
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ank.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:22 am Paylaş

benDe ıstıorumm cnm yb mu :D
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:29 am Paylaş

7. BÖLÜM

sevil çantasını alıp çıktıktan sonra hüngür hüngür ağlamaya başlar.bir taraftan ağlıyor,diğer taraftanda evden koşar adımlarla uzaklaşmaya çalışıyordur.bütün bu yaşananların ardından kendini çok çaresiz hissediyordur.aslında bu 4 yılda onun için yaşamının tek anlamı yaprak'tır.sadece onun için katlanıyordur bu acımasız hayata.ama artık bu bile ağır geliyordur ona.bazen aklına geliyordur da keşke bende ölsem,hiç yaşamasam,sevdiğim adama kavuşsam... sonra aniden yaprak'ın çığlıkları,kahkahaları,sevgi dolu sarılmalarıyla kendine geliyor,biricik kızı için katlanması gerektiğini biliyordur.peki artık ne yapacaktır sevil?aradan 4 yıl geçmesine rağmen hiçbir şey düzelmemiştir hayatında.ekrem'in ölüm haberini aldığı ilk gün nasılsa hala o kadar fazla acı çekiyordur.unutamamıştır hala onu.ne kadar denese de unutamamıştır...

bu sırada hüsna'da yaptığı hatayı anlamış,sevil'den özür dilemek için telefonla ulaşmaya çalışıyordur.ama sevil'in telefonu kapalıdır.üstelik arabayıda almamıştır.yaprak'ta annesi için meraklanmaya başlamıştır.

yaprak=babaanne annem nereye gitti?
hüsna=bilmiyorum kuzum bilmiyorum ama gelicek yaprakçım merak etme sen gelicek
yaprak=off ama daha oyun oynayacaktık biz hep beni bırakıp gidiyor
hüsna=yok kızım gelir gelir şimdi merak etme sen neyse nisanur sen yaprak'ı çıkar odasına kızım oyun oynayın birlikte
nisanur=tamam annecim hadi yaprak gel halacım der ve yaprak'ın elini tutarak odasına çıkarlar.hüsna ise meraktan ve pişmanlıktan çıldırıyordur adeta.çünkü sevil ona ekrem'den miras kalmıştır ve ekrem hayatta olup bugün yaşananları görse hüsna'ya çok kızacaktır elbet...hüsna bunu o kadar iyi biliyordur ki sevil'in bir an önce eve gelmesi için dua etmekten başka çaresi kalmamış halde evin içinde dört dönüp sevil'i beklemeye başlar.

sevil'de bu sırada sahilde bir banka oturup düşünmeye başlar.birden burası ona bir şeyler çağrıştırır.sonradan hatırlar ki evet burası orasıdır.burası ekrem'e ilk açıldığı,ilk kez kafasını omzuna yasladığı,ona içini döktüğü,dertlerini paylaştığı,aşklarının kıvılcımlarını alevlendiren o meşhur banktır.sevil bunları hatırlayınca daha da kötü olur.ekrem'in söylediği sözler,yaptığı şakalar,didişmeleri,birlikte yaşadıkları maceralar,başlarını soktukları belalar,ekrem'in ona açılması,gülüşmeleri,ilk öpüşmeleri,birbirlerini her şeye rağmen korumaları,sevmeleri...üniversiteyi kazanışları,aynı okullarda okumamalarına rağmen her gün okul çıkışında ekrem'in onu kapıda bekleyip evine bırakması,jestleri,okulu bitirmeleri,istedikleri işlere girip başta aileleri ve neşet olmak üzere herkesin onlara gururla bakması ve yaşanan tüm bu süreçte o çok yakın arkadaşların hiç kopmadan hayatla mücadeleleri...sevil bir süre bunları öylece durup düşünür sonrada ekremle anılarını düşünmeye devam eder.evlilik teklifi,sözleri,nişanları,sevil'in kınası tabi ekrem'in kınayı birbirine katıp sevil'i ağlatma çabaları(sevil bunu düşünürken ağlamaktan şişen yüzünde küçükte olsa bir tebessüm oluşur ve o günü hatırlar.)

- ya ekrem ne yapıyorsun?gitsene sen ya ne işin var senin kınada?
-Allah Allah kızım bir kere kınada erkekte olur tamam mı?ben senin müstakbel kocanım olucam tabi kınada
-hadi ya bana bak çıldırtma beni git ya sen git bekarlığa veda partini yap burda işin yok senin
-merak etme gülüm ben gidicem birazdan sen önce bir ağla ben göriyim sonra söz gidicem
-ne?????? ya ekrem manyak mısın?sen benim ağlama mı bekliyorsun burda?
-evetttttt
-bir de evet diyor hay Allah'ım hadi git bak başlıycaklar mum çevirmeye ya ayçin bir şey de şuna
ayçin=ay sevil haklı ekrem hadi git işiniz yok burda sizin
ekrem=iyi be yemedik kınanızı neyse hadi ben gidiyimde rahat rahat ağla sen sevilcimm
-hay yarabbim sabır ya
ayçin=ay ekrem dur bi?
ekrem=ne oldu kız?
-bana bak cenker'i ben tembihledim ama sende takip et sakın içki falan içmesin eve almam onu ona göre(ayçin'le cenker bu sırada evlidir hatırlatalım)
-tamam yengecim sorun yok o konuda ama dansözü ne yaparız bilemem artık?
s,a=dansöz mü???????? ekrem'se çoktan uçup gitmiştir bile...

sevil hüngür hüngür ağlamaya devam eder bu anları hatırlayınca.bir yandan güler,bir yandan ağlar...çok özlemiştir onu çokkkkk sonra düğünleri gelir aklına,sonra ilk evlerine girişleri,ekrem'in sevil'i kucağına alıp içeri sokmaları,balayıları,eğlenceli evlilikleriii 2 ayda olsa onlar belki de 40 yıllık evli insanlardan daha çok tanımış,daha çok sevmişlerdir birbirlerini,çokta eğlenmişlerdir o 2 ayda ayrıca...sonra askere gidişi gelir aklına bir kötü olur, o acı haberi alışı sonrasında ise cenazesiiiiiiii ...artık iyice fenalaşmış,sesini duyurabildiği kadar adeta çığlık atmaya çalışırcasına ağlıyordur şimdi...zaten cenazesinde de fenalaşmış,bayılmıştır herkesin ortasında... tekrar ayıldığında ise artık adını anmamaya yeminli,hiçbir şey yaşanmamış gibi devam eder yoluna..soğukkanlı,azimli,güçlü bir kadındır bir annedir artık o hayata biricik yavrusu için bağlı bir anne...

sevil daha fazla dayanamaz ve kalkar ordan...uzaklaşmak ister,dünyanın en kuytu,en ücra köşelerine gitmek...her yere baktığında onu görüyordur,onu hissediyordur.orda olmadığını bile bile hayal ediyordur belki de...adımlarını hızlandırır o sıralarda..artık koşmaya başlar çaresizce sağa sola...tüm bu yaşananları bir çırpıda hatırlamak,ekrem'le anılarının bir film şeridi gibi gözünün önünden geçmesi onu daha da yıpratmıştır ki dayanamayacağını anladığı an yere yığılıverir.tam o sırada biri belinden tutar sıkıca ve düşmesini son anda engeller.

-hanımefendi,hanımefendi iyi misiniz?cevap verin lütfen cevap verin,hanımefendi!
sevil zorda olsa gözlerini aralamaya çalışır ve son gücüyle çok kısık bir sesle;

-EKREM!!!!!!der ve tükenmiş bir halde araladığı gözlerini kapatırr...
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:39 am Paylaş

ohaaaa.kızım burda mı kesilir ya.delirticen mi sen beni ? lütfen yb yb yb dayanamıcam valla yb :D
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:46 am Paylaş

- ya ekrem ne yapıyorsun?gitsene sen ya ne işin var senin kınada?
-Allah Allah kızım bir kere kınada erkekte olur tamam mı?ben senin müstakbel kocanım olucam tabi kınada
-hadi ya bana bak çıldırtma beni git ya sen git bekarlığa veda partini yap burda işin yok senin
-merak etme gülüm ben gidicem birazdan sen önce bir ağla ben göriyim sonra söz gidicem
-ne?????? ya ekrem manyak mısın?sen benim ağlama mı bekliyorsun burda?
-evetttttt
-bir de evet diyor hay Allah'ım hadi git bak başlıycaklar mum çevirmeye ya ayçin bir şey de şuna
ayçin=ay sevil haklı ekrem hadi git işiniz yok burda sizin
ekrem=iyi be yemedik kınanızı neyse hadi ben gidiyimde rahat rahat ağla sen sevilcimm
-hay yarabbim sabır ya
ayçin=ay ekrem dur bi?
ekrem=ne oldu kız?
-bana bak cenker'i ben tembihledim ama sende takip et sakın içki falan içmesin eve almam onu ona göre(ayçin'le cenker bu sırada evlidir hatırlatalım)
-tamam yengecim sorun yok o konuda ama dansözü ne yaparız bilemem artık?
s,a=dansöz mü???????? ekrem'se çoktan uçup gitmiştir bile...

NASIL BİR HAYAL GÜCÜYLE YAZDIN SENARYONU BİLMİYORUM ÇOK GÜZEL OLMUŞ ÖZELLİKLE BU BÖLÜM GÜLDÜRDÜ BENİ..
GALİBA BELİNDEN TUTAN EKREM'Dİ DEVAM CNM..
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:51 am Paylaş

sağolun arkadaşlar teşekkürler :D
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:57 am Paylaş

hiiiiii !! acaba ekremmıydı sevılın belınden tutan yhaa inş.odur yhaa inş...
neslihan
Yeni Üye
Yeni Üye
neslihan

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 6:57 am Paylaş

ne zaman devam edersin süper yazmışsın
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:00 am Paylaş

devamı pazartesi sağolun canlarım bu arada bilmem ekrem miydi acaba? :D :D :D
esmaaa93
Forumcu
 Forumcu
esmaaa93
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 366
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 352
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ümit'mm

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:00 am Paylaş

anammmm çok güzel olmuş bayıldımm devamm :D
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:01 am Paylaş

pazartesı cooook qec barı yarın olsunn
neslihan
Yeni Üye
Yeni Üye
neslihan

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:02 am Paylaş

evt pzt çok geç ya daha erken yaz
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 6 EmptyC.tesi Ara. 11, 2010 7:03 am Paylaş

canım yarın diğerini yazıcam final olduğu için saygı amaçla benden kaynaklanıyor diğerini yazmıycam onun yeri de ayrıdır bende hem bende biraz dinlenirim fırsattan istifadee

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
6 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Sonraki