Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Sonraki

"ŞEHİT" nasıl bir senaryo?
Fanın en iyi senaryosu
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 I_vote_lcap8%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
Müthiş,severek okuyorum
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 I_vote_lcap62%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 I_vote_rcap
 62% [ 16 ]
Gerçekçi ve güzel
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 I_vote_lcap19%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 I_vote_rcap
 19% [ 5 ]
İdare eder
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 I_vote_lcap4%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Berbat,bitir gitsin
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 I_vote_lcap7%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
Toplam Oylar : 26

YazarMesaj
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1444
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1438
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ank.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 5:56 am Paylaş

yazıyomusun bıtnm :D
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 703
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 757
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 5:57 am Paylaş

evet bekleyin biraz daha yazıyorum canlarımm Very Happy)))
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1444
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1438
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ank.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 6:04 am Paylaş

tmmm cnm .d
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 6:23 am Paylaş

bitti mi cnm ne zaman koyarsın acaba...
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 6:28 am Paylaş

son satırlarr
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 549
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 549
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 6:44 am Paylaş

BEKLİYORUZ HADİ KOY
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 6:50 am Paylaş

çatlıcam şimdi koy hadi öldüm bittim burada
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 6:54 am Paylaş

12. BÖLÜM

yaprak=babaanne ya annem nerde kaldı?
hüsna=yavrucum bilmiyorum ki ben de.dur bak beni de merak da bıraktın.en iyisi arayalım da anneni bakalım neredeymiş?

hüsna telefonu eline alıp sevil'in numarasını tuşlar ve telefonu çaldırmaya başlar. o sırada sevil'de hala hastanede yatıyordur.bu akşam da hastanede kalması gerekiyordur.yanında ayçin ve cenker de vardır.hep birlikte muhabbet ediyorlardır ki tam o sırada telefonu çalar.sevil uzanıp bakmak ister ama ayçin yorulmaması için çoktan telefonu kapmıştır bile.
tabi arayanı gördükten sonra ANINDA yerinden sıçraması da bir olmuştur.

ayçin=ayy sevil yandık yandık!!!
sevil=hoppala ne oldu yine?
ayçin=ay ne olucak hüsna teyze arıyor seni
sevil=ne???eyvah eyvah ya ben onları unuttum tamamen.eee akıl mı kaldı sanki?önce bayıldık,sonra ayıldık,sonra elin delileriyle uğraştık,sonra da siz geldiniz .ben o sırada unuttum tabi onları.yaprak'ta meraklanmıştır şimdi.ay ben ne aptalım ya nasıl unuttum haber vermeyi?
ayçin=ay sevil bırak şimdi kendine hakaretler yağdırmayı da ne yapıcaz onu söyle sen.ne diyeceğiz hüsna teyzeye?
sevil=ne biliyim ben ya!!!söyleyemem bayıldım,hastanedeyim falan diye
cenker=ee ne diyeceksin o zaman?
sevil=...

o sırada sevil,cenker ve ayçin hızlıca bir bahane düşünmeye başlamışlardır.tabi telefonda çalmaya devam etmektedir ki tam o sırada ayçin:

ayçin=hıh buldum valla da buldum
cenker=ne buldun?
sevil=söyle ayçin çabuk
ayçin=tamam tamam bak şimdi hüsna teyzeye şöyle diycez.sevil son zamanlarda çok yorgun,canı da biraz sıkkın.bu akşamlık biraz kafasını boşaltmak için biz de kalıcak.nasıl fikir?
cenker=iyi iyi süper bence
ayçin=sevil?
sevil=ee ne yapalım başka şansımız kalmadı.neyse ayçin hadi aç telefonu yarım saatir çalıyor zaten
ayçin=tamam tamam açtım.alooo hüsna teyze
hüsna=şükür be kızım yarım saatttir çaldırıyorum telefonu,maşallah bir Allah'ın kulu açmadı.
ayçin=ee şey hüsna teyzecim biz içerdeydik de duymamışız telefonu kusura bakma
hüsna=aman iyi iyi ayçin yavrum sevil'in yanında olduğunu tahmin ediyordum zaten tahminimde yanılmamışım da.bak ne diyeceğim sana?sorsana ne zaman gelir sevil eve?biraz kırdım ben onu bugün de kızsa da haklıdır bana.söyle çok üzülmüş annen diye.gelsin bak yüreğime inecek valla
sevil=(fısıltıyla)ne diyor ne diyor?
ayçin=çok üzülmüş bağırdığı için özür diliyor
sevil=asıl benim suçum ben üstüne gittim kadıncağızın
ayçin=ay dur şimdi sen dur (boğazını temizleyerek)ıımmm şimdi hüsna teyzecim sevil bu akşamlık biz de kalıcak.eee malum birkaç gündür canı sıkkın,son zamanlarda baya da yoruldu.o yüzden en azından bu akşam bizde kalsın.yarın erkenden gelir eve.ne dersin?
hüsna=yavrucum bak benim yüzümdense eğer
ayçin=yok yok valla sen değilsin sebep. o birkaç gündür böyleydi zaten.ee işleri de çok yoğun.kolay değil hem çocuk,hem ev,hem iş.bu akşam dinlensin o bizde olur mu?
hüsna=tamam yavrucum tamam dediğiniz gibi olsun.dinlensin kızcağız.kafasını toparlasın biraz
ayçin=tamam hüsna teyzecim ha bu arada unutmadan biliyorsun yaprak sana emanet
hüsna=aman kapat telefonu serseri.o benim torunum bakıcam elbet
ayçin=neyse hadi öptüm sultanım selam söylüyor cenker de sevil'de
hüsna=tamam yavrum sen de söyle.merak etmesinler yaprak'ı. biz çok eğlenicez onunla.4 yıldan sonra ilk defa başbaşa kalabilicez
ayçin=Very Happy)))hadi öptüm görüşürüz
hüsna=hadi ben de öptüm.iyi akşamlar.

yaprak=ne oldu babaanne?annem geliyor mu?
hüsna=yavrum,kuzum bak şimdi yaprakçım annen bu akşamlık ayçin teyzelerde kalacak.sen de benimle kalacaksın.tamam mı birtanem?
yaprak=ama neden ki?
hüsna=yavrucum annenin işi varmış biraz o yüzden hem fena mı oldu?seninle hiç başbaşa bir babaanne-torun çılgınca eğlenememiştik.hazır fırsattan istifade bu akşam seninle kendi aramızda biz de küçük bir parti yaparız olur mu?
yaprak=gerçekten mi?
hüsna=tabi neden olmasın?
yaprak=(yerinden sıçrayıp,oradan oraya hoplayarak,sevinçle)oleyyyy canım babaannem benim seni çok seviyorum Very Happy)))))
hüsna=ohh kuzum benim babaannesinin lokumu der ve yaprak'a sarılıır.ben de seni çok seviyorum birtanecik yavrum benim neyse hadi bakalım küçük hanım parti için aburcubur hazırlamamız lazım derhal mutfağa marş marş der ve yaprak'ın da elini tutarak sevinçle mutfağa giderler.

HASTANE

ayçin=neyse bir şey anlamadı hüsna teyze Allah'tan
sevil=aman aman anlamasın boşver boşver de ya ben kızımı çok özledim ya
ayçin=ay daha bir dur hele 2 saat oldu olmadı görüşmeyeli
sevil=olsun ayçin öyle deme 2 saatte olsa çok özledim ben kızımı.hem benim ondan başka kimim var ki şu hayatta?
ayçin=ayy sevil aşk olsun yani biz neyiz burada?
cenker=bence de sevil biz ne güne duruyoruz burada?biz de hep senin yanındayız sakın unutma bunu
sevil=sağolun sizler de olmasanız ne yaparım ben zaten?canım arkadaşlarım benim der ve cenker ve ayçin'e sıkı sıkı sarılır.
ayçin=ay sevil zaten depresif dönemlerimdeyim sakın ağlatma beni bak fena olucak ha?
sevil=tamam tamam bir şey demiyorum
ayçin=yaprak'ı sevmeni,onunla hayata daha sıkı bağlanmanı çok iyi anlayabiliyorum aslında haklısın da. o senin dünyada sahip olduğun en önemli varlığın.tabi bir de sana ekrem'den kalan tek hatıra
ayçin'in bunu söylemesi üzerine sevil'in başı birden yukarı kalkar.sinirle bakmaya başlar ayçin'e.öfkeyle,kan kusarmışçasına.ayçin sevil'in yanında ekrem'in adının anılmasından hiç hoşlanmadığını bildiği halde bile bile bunu söylemiştir.çünkü bugünkü tartışmanın bu yüzden çıktığını da aşağı yukarı tahmin ediyordur.cenker ise o sırada kaskatı donup kalmış.ayçin'e kızgın bakışlar atıyordur.sevil'in bu konuda çok hassas olduğunu bildiği halde böyle davranması cenker'i de kızdırmıştır.ayçin ise cenker'e ne var dermişçesine bakışlar atar.bir süre sonra sevil'in yüzüne tekrar döner. sevil'in yüzündeki o nefret dolu ifadenin gittiğini görür bir anda.onun yerini şimdi bir boşluk almıştır.sevil sadece boş gözlerle bakıyordur şimdi ayçin'e.birkaç saniye öylece kalakaldıktan sonra gözünden akan bir damla yaşla:

sevil=çok özlüyorum onu çok. bazen düşünüyorum da nerede yanlış yaptım diye niye bu kadar acı çekiyorum diye.acaba en başından beri ekrem bir hata mıydı diye.bakıyorum o gitti. arkasından onu evlendiklerinden beri doğru düzgün 3 ay bile görememiş ,boşlukta
hem çocuk,hem ev,hem kariyer peşinde, dostları ve ailesiyle ayakta kalmaya çalışan bir karısı, yüzünü bir kere bile görmediği,sesini bir kere bile duymadığı bırak onu bunu adını bile bilmediği ama ona ikimize ait olan bir kızı var.aslnda herkes var ama bir o yok.neden?(bir anda yüksek bir şekilde bağırmaya başlar)Çünkü o bizi terk etti gitti,şehit oldu o.Kahrolası 5 ay gittiği askerde son günlerinde şehit oldu.karısını ve doğmamış küçücük kızını ortada bıraktı o.gitmeyi tercih etti o bizi bırakıp gitmeyiiiiiiii
ayçin=sevil tamam tatlım tamam sakin ol cenker su getir su (o sırada ayçin sevil'i koynuna yaslar ve saçlarını okşamaya başlar,sevil'se hıçkıra hıçkıra ağlıyordur)tamam tatlım tamam birtanem geçicek bu günlerde,bak biz hep yanında olucaz söz sana tamam mı?hıştt ağlama artık
sevil=sizi seviyorum.bizi sakın bırakmayın olur mu?
ayçin=asla birtanem asla!!!!!

EV

yaprak ve hüsna televizyon ekranı başına oturmuş,bir taraftan kanalları geziniyor,öbür taraftan abur cubur bir şeyler yiyip içiyorlardır.tam o sırada yaprak bir anda durur ve hüsnaya dönerek:

yaprak=babaanne?
hüsna=efendim kuzucum?
yaprak=sana bir şey sorucam
hüsna=sor yavrum sor tabi
yaprak=ama bak baştan anlaşalım anneme söylemek yok
hüsna=ay başıma gelenler bir de pazarlık yapıyor benimle bücür cadı
yaprak=ya babaanne lütfen ne olur söyleme ya
hüsna=aman tamam tamam söylemeyiz sen hele bir anlat bakalım nedir senin soracağın şey?
yaprak=ııı şey
hüsna=?
yaprak=ben sana aslında babamı sorucaktım.

hüsna'nın birden yüzü düşer.gözlerini bir hüzün kaplar.

yaprak=annem evde bu konuşmayı yapmamızı istemiyor.o yüzden ben de bir şey diyemiyorum.ama bu akşam nasıl olsa burada değil.
hüsna=ama yavrucum
yaprak=geçen gün kreşte selen diye bir arkadaşımın doğum günü vardı.ama süprizdi.biz de ona belli etmemek için hiçbir şey söylemedik.sonra derslerimiz bitti.yemek saatimize geldik.tam o sırada selen'in annesi girdi içeri.elinde de bir pasta.süpriz diye bağırdık.sonra herkes koşuştu onun yanına.o anda içeri babası da girdi.iyiki doğdun canım kızım dedi.öptü, sarıldı ona.fotoğraflarını çekti kızının.sonra çıkışta annem beni almaya geldi.baktım tüm arkadaşlarımın annesi babası gelmiş.herkes sarılıyor onlara.ben de anneme sarıldım sıkıca
ama annem neden tekti babaanne?herkesin babası varken benim neden yoktu?herkes ailesiyle mutluyken,etrafa gülümserken,biz neden imrenerek bakıyoduk onlara?ben neden hiç babamı göremedim babaanne?yoksa benim babam yok mu?

hüsna yaprak bütün bunları söylerken gözyaşları sel olmuş bir halde ağlıyordur.o da oğlunu çok özlemiştir elbet ama torununun biricik canı torununun babasını bir kez olsun görememiş olması ona çok ağır geliyordur.özellikle yaprak'ın son söylediği cümle çok ağrına gitmiş ve onu sinirlendirmiştir.sevil'in ekrem'i bir hiç olarak göstermesi ve yaprak'ın yanında adını andırmaması da cabası...

hüsna(sinirle birden ayaklanarak)aaa ne demek babam yok mu?saçmalama yavrum.senin bir baban var-dı.yani hala var ama yok yani aramızda değil yaprak.
yaprak=(ağlamak üzere bir halde titrek bir ses tonuyla)peki hiç gelmeyecek mi?
hüsna=(gözünden bir damla yaş gelerek)maalesef yavrum maalesef
yaprak=ama ben onu hiç görmedim,yüzünü bile bilmiyorum
hüsna=bilmiyor musun?
yaprak=hayır

hüsna birden sinirle çantasına doğru yönelir ve söylenmeye başlar"E be sevil e be kızım ben sana ne diyim?insan kızına ölmüş olsa bile babasınını resmini göstermez mi?tabi evdeki bütün resimler imha edildiği için çocuğun görmemesi normal.ben o fotoğraflara bakmadan yaşayamazken,evimin her tarafında onun onlarca resmi asılıyken oğlumun kendi evinde bir fotoğrafı yok.kızı babasının yüzünü bilmiyor.ama yetti artık.bu böyle olmaz.bu çocuk babasını tanıyacakkk" diyerek çantasından bir fotoğraf çıkarıp salona doğru yürümeye başlar.ardından da yaprak'ın yanına doğru yaklaşır ve fotoğrafı ona doğru uzatır:

yaprak=bu ne?
hüsna=al bak bakalım,babanı gör
yaprak=babam mı? der ve heyecanla fotoğrafı hüsna'nın elinden alır ve fotoğrafa bir bakar ki bakmasıyla beraber adeta donakalır.birkaç dakika öylece dönüp durduktan sonra:

yaprak:AMA BU YAVUZ ABİ!!!!!
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 7:03 am Paylaş

anammm işler karıştı ya bir an önce buluştur şunları ya yine süper olmuş
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 7:04 am Paylaş

teşekkürler Very Happy
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 7:16 am Paylaş

yeni okuyucu :D süper yazıyorsun cnm
işler karıştı iyice....seville ekremin karşılaştığı günü çok merak ediyorum .....
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 7:17 am Paylaş

yeni okuyucu hoşgelmişş sefalar getirmiş bu arada açıkçası onu ben de çok merak ediyorum Very Happy Very Happy Very Happy

En son melis oğuz tarafından Cuma Ocak 07, 2011 7:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
karamelek
Deneyimli
Deneyimli
karamelek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 791
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 798
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : dünya

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 7:17 am Paylaş

yha muhteşem olmuş :uuu:
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 7:18 am Paylaş

teşekkürler tatlım Very Happy
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 7:27 am Paylaş

harika ötesi olmuş cnm çoook beğendim
bu arada yaşasınnn her şey ortaya çıkıcak galiba...
yeni bölümü çok merak ediyorum
ne zaman yazarsın acaba...
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 7:31 am Paylaş

valla tarih ben de bilmiyorum.eski senaryo da her şeyi planlardım.ama bunda öyle bir planlama yapamıyorum.o an aklıma geleni yazıyorum.o yüzden ne zaman nerde kavuşurlar bilemem Very Happy))tarihte olabilceke en kısa sürede yazarım yarın düşük bir ihtimal olabilir Very Happy))
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 7:56 am Paylaş

süper cnm dewam
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 8:04 am Paylaş

teşekkürler tatlım :)yalnız bundan sonra ben de sizden beğendiğiniz bölümleri ya da replikleri istiycem ona göre Very Happy Very Happy Very Happy
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 8:16 am Paylaş

Yaa artık bidahaki bölüme karşılassınlar da bizde artık çatlamayalım Lütfen .)
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 8:40 am Paylaş

sağol tatlım bence de ama azıcık daha var karşılaşmalarına
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 10:23 am Paylaş

süper olmuş artık karşılaşsınlar ya Very Happy
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 10:26 am Paylaş

muhteşem......
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 10:46 am Paylaş

teşekkürler canlarım size müjde yarın yeni bölüm gelebilir tekrar herkese teşekkürler iyi geceler Very Happy
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 10:47 am Paylaş

gelsin gelsin..sen Kopturiks'e katılmıyor musun?
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 14 EmptyCuma Ocak 07, 2011 10:48 am Paylaş

yok tatlım ya bugün çok yoruldum uykum var ben eda'ya haber veririm sonra

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
14 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Sonraki