Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Sonraki

"ŞEHİT" nasıl bir senaryo?
Fanın en iyi senaryosu
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 I_vote_lcap8%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 I_vote_rcap
 8% [ 2 ]
Müthiş,severek okuyorum
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 I_vote_lcap62%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 I_vote_rcap
 62% [ 16 ]
Gerçekçi ve güzel
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 I_vote_lcap19%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 I_vote_rcap
 19% [ 5 ]
İdare eder
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 I_vote_lcap4%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Berbat,bitir gitsin
ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 I_vote_lcap7%ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 I_vote_rcap
 7% [ 2 ]
Toplam Oylar : 26

YazarMesaj
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1399
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1510
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : sanane:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SAYGIN yeter bana:)))))
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 1:53 am Paylaş

anaaaaaaaaaaaam bu ne be? dewam dewam:D
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 703
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 757
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 6:59 am Paylaş

Öncelike kusura bakmayın arkadaşlar uzun süredir yazamıyorum.ama şatodaki dehşet bu hafta bendeydi o da 1 hafta süreli yazıldığı için uzun da yazmak zorundayız.biraz beklemek zorunda kaldınız o yüzden.tekrar özür dilerim,şatodaki dehşet şimdi bitti cidden çok yorgunum ama siz de bir haftadır bekliyorsunuz.o yüzden işte sizin için bir bölüm geliyor!!!

11. BÖLÜM

ayçin=ya ne demek düşüp bayılmış cenker?adam akıllı anlat şunu
cenker=ya birtanem ben de konuşamadım ki doğru düzgün düşüp bayılmış biri getirmiş hastaneye.bana da o kadar söylediler.
ayçin=ay görüyor musun?nazar değdi arkadaşıma.ayy canım sevil'im benim ay cenker ya bir şey olduysa?ne yaparız o zaman biz?
cenker=hey Allah'ım ya aşkım ağzından yel alsın olur mu hiç öyle bir şey merak etme bir şey olmayacak sevil'e
ayçin=cenker o bize ekrem'den emanet zaten ekrem yok artık.onu kaybettik.şimdi sevil'i de... ayçin cümlesini tamamlayamadan hüngür hüngür ağlamaya başlar.
cenker=tamam birtanem tamam ağlama sakın bak geldik zaten hadi girelim içeri derler ve merakla hastaneye doğru koştururlar.hemen danışmaya sevil'in bulunduğu odayı sorarlar.oda numarasını öğrendikten sonra ise bir telaşla koşuşturup odayı bulma çabası içine girerler.birkaç dakika odayı aradıktan sonra sonunda bulurlar ve bir hışımla adeta içeri dalarlar.

sevil=ayçin,cenker!!!!!
ayçin,cenker=sevil!!!!!!
ayçin=sevil birtanem iyi misin? diyip koşarak sevil'e sarılır
sevil(şaşkınlıkla)=iyiyim iyiyim ben iyiyim de hayrola sana ne oldu?niye gözlerin dolu senin?
cenker=sorma öldü meraktan.haberi aldığımızdan beri ya bir şey olduysa ya durum ciddiyse ya arkadaşımı kaybedersem diyip öldü öldü dirildi.
sevil=ay ayçin
cenker=valla ben dedim ama görüyorsun arkadaşını sevil
ayçin=aman üf cenker sende ayrıca ne biliyim ben canım öyle telefonla arayınca apar topar çıktık.bir şey oldu sandık
sevil=bir şeyim yok bak gördüğünüz gibi sapasağlamım
ayçin=ay nazar değmesin diyip tahtalara vurur.
cenker=sevil nasıl oldu bu olay?telefonda bana bayılmış dediler ama
sevil=valla ben de pek bir şey hatırlamıyorum açıkçası
ayçin=aa ne demek hatırlamıyorum?
sevil=ya ben parka hava almak için çıkmıştım.sonra bir bankta oturdum.ayağa kalktım.tam yürümeye başlıycam birkaç adım attım ki
ayçin=eee?
sevil=esi yok ben de hatırlamıyorum gerisini
ayçin=Allah Allah nedenmiş peki sordun mu?
sevil=hıhı sordum doktor aşırı stres,gerginlik falan dedi.
ayçin=doğru demiş biz sana demiyor muyduk çok çalışma, biraz dinlen,kendine zaman ayır,al kızını da bir tatile çık diye
cenker=ayçin doğru söylüyor sevil.hele şu son dönemlerde iyice yüklendin kendine.geçen sefer bizim kliniğe geldiğinde ben sana birkaç ilaç yazmıştım.onları da kullanmamışsındır sen Allah bilir
sevil=ne yalan söyliyim kullanmadım cenker
ayçin=aferin sana sevil kocaman aferin der ve alkışlamaya başlar
cenker=dur ayçin dur peki seni buraya kim getirmiş gördün mü?bari teşekkür etseydin adama
sevil=heh o da bir muaamma
ayçin=aa neden?
sevil=sorma adamın yüzünü görsem teşekkür edicem ama göremedim bir türlü
cenker=niye ki?
sevil=valla bilmiyorum beni buraya getirmiş.sonra ortadan kaybolmuş nedense ben de gitti sandım ama uyandığımda bir de baktım arkası dönük biri ama tabi pek de seçemedim uyku sersemiydim o aralar
ayçin=e sonra?
sevil=sonra doktor bey beni buraya getiren kişinin o olduğunu söyledi neydi adı dur bakıyım yavuzdu hah yavuz
cenker=yavuz mu?ilginç neyse devam et sen
sevil=sonra çocuk hala arkasını dönmedi ee tam dönüyordu o sırada içeri birden arkadaşları daldı.
ayçin=buyrun cenaze namazına
sevil=aynen öyle sonra çocuk arkasını dönemeden bunlar barikat oluşturdu önümde çok işi mi varmış neymiş hemen götürdüler onu ben de arkadaşlarına teşekkür etmek zorunda kaldım.anlayacağınız göremedim yüzünü bir türlü
ayçin=ay komedi filmi gibi göremedin he?
sevil=hayır işin garibi çıkarken bana geçmiş olsun sevil hanım dediler adımı nerden biliyorlar onu da anlamadım
cenker=Allah Allah içeri bir aceleyle girdilerse adını hastane yönetiminden öğrenmiş olamazlar.
ayçin=evet bana da tuhaf geldi
sevil=bir dakika durun durun şu an bana daha tuhaf gelen bir şey var
a,c=ne?
sevil=sanırım ben o çocukları tanıyorum
ayçin=ay nereden?
cenker=sevil nasıl tanıyorsun?
sevil=hatırladım şimdi tabi ya o akşam sizinle akşam yemek yemek için buluştuğumuz zaman o çocuklar yanıma gelip sandalyenizi çeker misiniz falan demişlerdi.hatta hatırlayın böyle suratıma bakıp donup kalmışlardı ya
ayçin=aa ben de hatırladım onları.hatta ben sana demiştim ya sevil bunlar kesin seni birine benzetti böyle bakakaldılar diye
sevil=evet evet onlardı işte
cenker=emin misiniz peki?
ayçin=ay eminiz tabi cenker salak mıyız biz?
sevil=eminiz cenker ben hatırladım onları
cenker=o zaman ortada apaçık bir gizem var ki bunların sürekli karşımıza çıkması normal değil
ayçin=aman saçmalama daha 2 oldu bu
sevil=ama yavuz'u yine göremedim
a,c=kimi?
sevil=yaprak söylemişti ya bacağına çarptım.çok yakışıklı,sempatik bir abi adı yavuzdu diye
ben yine görememiştim o zaman da
cenker=bir dakika bir dakika o yavuz bu yavuz mu emin misin sevil?
sevil=öyle olması lazım bir şeylerden saklıyorlar sanki çocuğu
ayçin=aman sanki yiyeceğizz
cenker=AYÇİN!!!!!
ayçin=aman iyi sustum
cenker=sevil içimden bir ses bu senin onlarla son karşılaşman değildi diyor
sevil=üff aman cenker sen de gizemli filmler izleye izleye iyice delirdin yani
cenker=sen az önce ne demiştin ayçin?
ayçin=ne dedim yine ben?
cenker=bu 2 oldu demiştin
ayçin=he evet
sevil=ya tabi canım alt tarafı 2 defa karşılaştık.o da tesadüftü zaten.bir daha nerede karşılaşıcaz?
cenker=bu işte bir iş var.hayat tesadüflerden ibaret değildir.çok yakın bir zamanda tekrar görüceksin bence onları
sevil=peki bay gizemli olaylar uzmanı cenker bey o zamana kadar ben ne yapıcam?
cenker=yaşamaya devam et yeter sevil sadece yaşamaya devam et ve 3. karşılaşmayı bekle.

bu sırada ekremlerde hulusi bey'in yanına gitmişlerdir.hulusi bey onlar gelince dışarı çıkacağını söylemiş ve evi onlara emanet etmiştir.tolgalarda fırsattan istifade evde biraz keyiflerini sürmeye başlamışlardır.plazmayı açıp,önlerine cipslerini alıp,bu akşam ki beşiktaş maçını izlemeyi planlıyorlardır.ekrem yavuz kimliğine bürünmüştür bürünmesine ama ekrem ile yavuz arasında kalan tek ortak nokta da beşiktaş olmuştur.tolgalarda koyu bir beşiktaş taraftarıdır ve bu akşam ki maçı kaçırmaya hiç niyetleri yoktur.her şeylerini hazırlayıp önlerine koyduktan sonra 5'i de koltuklara yayılıp maçın saatinin gelmesini beklemeye başlarlar ki tolga son anda bir şeyi unuttuğunu fark eder.

tolga=aa bakın aklıma ne geldi ya?
emre=hayrola abicim?
tolga=ya maçtan önce unutmayalım da şu nihat beyleri arayalım.
bülent=aa doğru ya hulusi abi anlaşma için bir arayın da bilgi edinin demişti
burak=neyse abicim maç başlıycak çok az kaldı süre gidiyor arayın arayacaksınız
tolga=iyi de ben de telefonu yok adamın
emre=ee ne yapıcaz?
tolga=ha durun durun hulusi abinin çalışma odasında çekmecede bir rehber var.orada yazar mutlaka.
bülent=öff maç başlıycak ya ne rehberi abi maçı kaçırıcaz şimdi
tolga=oğlum 2 dakika gidin biriniz alın işte
burak=ben gidemem valla giden gitsin
emre=ben de gitmem
tolga=ya abicim ne uyuşuk adamlarsınız siz ya
ekrem=aman iyi iyi ben giderim
tolga=ohh sonunda sağol yavuz sağol abi sen olmasan bunların gideceği yok
ekrem=neyse neyse hadi ben gidip alıyım bari der ve koltuktan kalkarak merdivenlere doğru yönelir.merdivenleri de birer ikişer hızla çıkarak hulusi bey'in çalışma odasına varır.hulusi bey normalde bu odaya girilmesinden hiç hoşlanmaz.ama çocukların da başka çaresi kalmamıştır.ekrem yavaşça odanın kapısını aralar ve içeri girer.buraya çok seyrek girdiği için etrafı şöyle bir yoklar.aslında pek de değişmemiştir görmeyeli ama yine de bu oda bu ev içinde serbestçe giremedikleri tek mekan olduğu için aralarında gizemini de korumaktadır.neyse ki ekrem öyle çok arama zahmetinde bulunmadan hemen rehberin olduğu çekmeceyi bulur ve rehberi eline alır.tam o sırada aşağıya bir resmin düştüğünü fark eder.yavaşça aşağı eğilir.resmi eline alır ve ön yüzünü kendisine çevirmeden arkasındaki yazıyı okumaya başlar:

HAYATIMIN İLK VE TEK AŞKINA :
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVGİLİM KARIN SENİ BÜYÜK BİR ÖZLEMLE BEKLİYOR.ASKERLİĞİNİN BİTMESİNİ DÖRT GÖZLE BEKLİYOR.SEVİL EKREM'İ ÇOK AMA ÇOK ÖZLÜYOR.ARTIK DÖNME VAKTİN GELMEDİ Mİ SENCE?
SENİ DELİLER GİBİ SEVEN KARIN SEVİL

ekrem bu notu okuduktan sonra bir anda afallar.nedense bu yazılanlar onda farklı bir etki bırakmıştır.bir süre öylece dalıp gittikten sonra kendine gelir ve birden resmin arkasının dönük olduğunu fark eder.notu son bir kez daha gözden geçirip fotoğrafın ön yüzünü döndürdükten sonra ise adeta şoktadır:

EKREM=AMA AMA BU O BU DA BEN NASIL YANİ EKREM Mİ????????
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:07 am Paylaş

spr cnm dvm
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:08 am Paylaş

süperrr olmuş deevamm.. :D
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:12 am Paylaş

Ohh şimdi bu fotorafla birlikte çaksın bütün olanları hafıza yerine gelsin lütfen .))) büyük kavuşma ne zamn.bir an önce bekliyoruz
karamelek
Deneyimli
Deneyimli
karamelek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 791
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 798
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : dünya

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:12 am Paylaş

yha mütiş olmuş cnm :klp:
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

sağolun arkadaşlar teşekkürler Very HappyVery HappyVery Happy bakalım ne zaman anlıycak durumu?
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:19 am Paylaş

offf en heyecanlı yerinde kesmişsin ama süpperr olmus
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1444
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1438
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : ank.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:21 am Paylaş

ayyh ınanmıyorum yhaaaa ınanmıyorum ekrem sonunda kım oldugunu ogrendı oley oley oleyy oley oley oley ellerıne saglık hayatım yhaa mukemmel bı bolumdu ama sende yb cook gec yazıyosu bı dhakı sfere dha cabuk yazz olur mu :D
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:23 am Paylaş

sağolun arkadaşlar bu arada aslında dün yazıcaktım ama kısmet olmadı bu hafta da şatodaki dehşet bendeydi onu yazana kadar bittim zaten anca yetişti
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : KırıLacak ßir KaLp Daha kaLmaDı ßεnDε.. Sana Son ßir tavSiyε ; [ VεdaLar Soğuk oLur... Sıkı qiyin , üŞütMε..! ]

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:27 am Paylaş

tmm ttlım yb ne zaman olur pekı ??
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:31 am Paylaş

yeni bölüm bilmiyorum valla en kısa zamanda yazmaya çalışırımm
[...C€R€N...]
Deneyimli
Deneyimli
[...C€R€N...]

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:48 am Paylaş

tmm cnm
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 9:55 am Paylaş

harika olmuş cnm
çoook beğendim
ekrem sonunda öğrenicek gerçekleri... Very Happy
çok bekletme bizi
devam et cnm...
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 10:18 am Paylaş

sağol tatlım inşallah Very Happy))))
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 549
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 549
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 11:37 am Paylaş

süper olmuş harikasın
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyPaz Ocak 02, 2011 1:37 am Paylaş

anaammmmmmmmmmmmmmmmm bu ne kız dewam dewam
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyPaz Ocak 02, 2011 1:40 am Paylaş

sPeR yHa saqN qRmeDn fiNaL ypmaaaa :D ha Bu aRaDa FiNaLden wazcayDn dMi..!?
srmn...!
Deneyimli
Deneyimli
srmn...!

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyPaz Ocak 02, 2011 1:46 am Paylaş

trendy nin yeni noel babası:D

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 167309_186710768011136_186262908055922_775645_299095_n
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyPaz Ocak 02, 2011 2:19 am Paylaş

sağolun arkadaşlar hayır final yapmayı şimdilik düşünmüyorum.zaman ne gösterir bilinmez siz yorumlarınızı eksik etmeyin de
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyPerş. Ocak 06, 2011 2:53 am Paylaş

Ayy en güzel yerinde kesmişsin...
Süper olmuşşş...
sevi(L)event
Deneyimli
Deneyimli
sevi(L)event
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 549
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 549
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyCuma Ocak 07, 2011 3:54 am Paylaş

yb ne zamann
mavi*
Deneyimli
Deneyimli
mavi*
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1462
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1468
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/11/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyCuma Ocak 07, 2011 3:58 am Paylaş

evet cnm yeni bölüm ne zaman gelir...
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyCuma Ocak 07, 2011 3:59 am Paylaş

Evet yb ne zman ???
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz

MesajKonu: Geri: ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68 - Sayfa 13 EmptyCuma Ocak 07, 2011 4:12 am Paylaş

yeni bölümü 18:30 gibi yazmaya başlarım arkadaşlar Very Happy)))))

ŞEHİT (bir ekrem-sevil senaryosudurrr)15. BÖLÜM SYF=68

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
13 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Sonraki