Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sonraki

Seneryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 I_vote_lcap94%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 I_vote_rcap
 94% [ 30 ]
Güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
İdare eder
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
Esra.!
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Esra.!
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 168
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 164
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 11, 2011 9:43 am Paylaş

Bnce Zeynep'in aklına gelen evde bu sitede.d
Çok merak ettim cnm şimdi .d
Yeni bölüm ne zmana gelir ? .d
https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1314340728
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 11, 2011 10:02 am Paylaş

=)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 11, 2011 10:05 am Paylaş

Esra.! demişki:Bnce Zeynep'in aklına gelen evde bu sitede.d
Çok merak ettim cnm şimdi .d
Yeni bölüm ne zmana gelir ? .d

Bi dahaki bölüme zeynebin aklına gelen evi görücezz bakalım neresii...=)
Canım yeni bölüm yarın perşembe yada cuma gelirr hiç belli olmazz =)
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptySalı Ocak 11, 2011 10:14 am Paylaş

Yarın Gelir =)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ocak 12, 2011 9:09 am Paylaş

Bu gün malesef gelmiyicekk...=|
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyÇarş. Ocak 12, 2011 9:15 am Paylaş

=(
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPerş. Ocak 13, 2011 12:21 am Paylaş

Bu akşam gelir galiba yeni bölümm Very Happy
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPerş. Ocak 13, 2011 12:45 am Paylaş

BİTOŞUMMMM harikasın bitanem süper ötesi devamını sabırsızlıkla bekliyorum ferhanım
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPerş. Ocak 13, 2011 9:46 am Paylaş

SaoL btoşummmm... beğenmene çok sevindimm... =)
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPerş. Ocak 13, 2011 9:55 am Paylaş

ufukta yeni bölüm varmı cnm =)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPerş. Ocak 13, 2011 10:39 am Paylaş

Var varrr...Yeni bölümü yarın koyucam inş... =)
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPerş. Ocak 13, 2011 10:41 am Paylaş

o zaman yarını bekliorum merakla =)

ii geceler cnm =)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPerş. Ocak 13, 2011 11:02 am Paylaş

Sanada İyi geceler canımmm.... =)
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyCuma Ocak 14, 2011 4:37 am Paylaş

••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••[[Kaя∂єşℓik Sєmвoℓumüz]] [5.ßöℓüм]

Erkekler cephesi:Cumartesi
Erkekler eve bakmışlardır ve geri evlerine dönmüşlerdir.Cihan kendi evine dönmüştür.Ekremse Cenkerlerde kalmıştır.

Kızlar Cephesi:Cumartesi

3.Bölüm Sonu hatırlatması:Neşet:Eee Zeynep seni annen aradı telefondan.Zeynep:niye aramış.Neşet:Karşı taraftaki …… sitesindeki kiradaki evini satmış.Zeynep:ee yane napıyım.Zaten o ev boşta değilmiydi iyi yapmış satıp.Kiracılar batırmışlardı baya.Neşet:Ordan gelen parayla daha büyük bir eve çıkıcakmış.Zeynep:iyi çıksın.Çokda umrumda değil aslında.Çünkü haftanın 5 günü burdayım.Bu evde gayet geniş ve rahat ayrıca iki katlı.(Zeynebin kafası şimdi dank etmiştir.Bunu nasıl gözden kaçırdığını anlayamamıştır.)Zeynep:BULDUM.BULDUM…!!! Ayçin:ay yavaş ya ne bağırıyorsun zeynep. Sevil:Ne buldun kızım.Zeynep:Gözden kaçırdığımız bir yer var.Bunu nasıl unuttum.Galba taşıncağımız evi buldum.Ayçin&Sevil:NERESİ..??? Zeynep:Hemde kira ödemiyeceğiz. Sevil&Ayçin&Neşet:NEEE..?

5. ßöℓüм:Kızlar Cephesi:
Zeyneplerin Evi:Cumartesi

5. ßöℓüм:Sevil:Anlamadım.Ayçin:Kızım konuşsana ne evi hangi ev.Sevil:Zeynepp… Zeynep:Baba siz annemle size kalan miraın parasını yarıyarıya paylaştınız sonrada. ….. sitesinden iki tane daire tuttunuz demi.Neşet:Evet öyle yapmıştık.Ama annen evi dün sattı.Kızım sen nedemeye çalışıyosun.Zeynep:Baba senin o sitedeki evin noldu. Neşet:Duruyor.Zeynep:Kirada flnmı.Neşet:Hayır boş duruyor yıllardır. Zeynep:Süperr..!! İşte biz oraya taşınıyoruzz…!! Sevil&Ayçin:Ne..!! Neşet:Kızım orası olmaz kendinize başka bir yer bulun.Zeynep:Neden baba..?? Neşet:Kızım yıllardır o ev boş harabeye dönmüştür. Her yerini boyamak temizlemek lazım.Zeynep:Ya biz yaparızz…Neşet:Niya orayı bu kadar çok istiyorsun zeynep.Zeynep:Çünkü başka yer yok.Neşet:Hiç ikna edici değil.Daha ikna edici sebepler bulmalısın.Zeynep:Tamam sebep istiyorsan sayıyım madde halinde.1.sebep:Ev karşı tarafta.2.sebep:Okula yakın.3.Sebep:Kira parasıyla uğraşmıyıcaz.4.Sebep:Güvenliği sıkı bir site buda en önemlisi.Yeterince ikna ediyicimi.Neşet:Tamam tamam gayet ikna ediyi oldu bu ama ilk önce evin bir haline bakmak lazım yıllardır gitmedim evin ne durumda olduğunu bilmiyoruz.Zeynep:Ay baba ne olabilirki.Tamam hadi kalkın ne duruyorsunuz. Sevil:Niye kalkıcaz.Zeynep:…… Sitesi karşı tarafta anca gideriz.Neşet:Ne bu günmü gidicez.Ayçin:Evet zeynep ne acelesi var yarın gideriz.Zeynep:Ya bu gün bakalımda kafamıza yatarsa yane babamın kafasına yatarsa bu akşam ev temizliği için malzemelerin fln listesini yaparız.Yarın alır halladeriz nasıl olsa yarın pazar rahat rahat hallederiz.Neşet:iyi fikir hadi gidelim.Şansınıza bu gün araba tamirden geldi.Arabayla gideriz.Sevil:Hadi ozaman o yalanmıyalım.(Zeynep,sevil,ayçin ve neşet evden çıkarlar ve arabaya binerler.Zeynep ön koltuktadır.Ayçinle sevilde arka oltukta.) Neşet:Ben ……. sitesinin nerde olduğunu unutmuşum.Zeynep:Tamam ben biliyorum baba tarif ederim yolu daha yolumuz var.Sevil:Peki dediğiniz ev yane sizin eviniz uygunmu bize göre.Neşet:Güvenlik açısından bir numara bir site.Zeynep:Ayrıca evlerin içleride güzel.Ayçin:Güzel derken ne anlamda.Zeynep:Yane büyük.Ayçin:Ne kadar.Zeynep:Ya büyük işte nasıl sarif edeyim gidince görücez hep beraber bende pek bilmiyorum.Ayçin:İnşallah o genişlik banyodada vardır.Sevil:İnşallah bu ev olur yoksa başka nerden bulucaz.Zeynep:Dimi baba bu eve yerleşiriz.Neşet:Bi gidip bakalımda. Zeynep:Baba şurdan sağa dön.Ayçin:Bu gün yine hep beraber bizde kalırız demi. Sevil:Benim için farketmez.Zeynep:Ya hayır ayçin bu gece bizdeyiz.Ayçin:İyi tam canım bişi demedim. Sizde kalırız.(20dk.arabanın içinde sessiz bir şekilde gitmişlerdir.Kızlar içlerinden bu ev olsun diye dua ederlerken neşette arabayı sürüyordur.) Ayçin:Ay yeter dayanamıcam.Ne kadar kaldı.Zeynep:Az kaldı.Baba bak şu karşıdaki site işte.Neşet:Ha evet o bende görünce hatırladım.Sevil&Ayçin:NASI YAA…Zeynep:Niye öyle dedinizki.Sevil:Ama burası çok sıkı güvenli.Bu siteye sadece burda yaşayanlar ve misafirleri girebiliyor. Zeynep:Evet aynen öyle.Zaten bu yüzden babamda kabul etti ya.Neşet:Evet evet güvenlik çok önemli.Üçünüzde kız başınıza.Zeynep:Merak etme babacım Ayçin varken bize bişi olmaz.(Sevilin yüzünü bir tebessüm sarmıştır.)Sevil:Eli maşalı arkadaşım benim.Ayçin:Siz dalga geçin.Sinirler.Sevil:Ay şaka yapıyoruz yaa.sanki ben öyle değilim.(Güvenliğin önüne gelmişlerdir.) x:Buyrun.Neşet:Evim için gelmiştim.x:Hangi blok araba plakanızı ilk defa görüyorum.…… Neşet:Şu ilerdeki. x:Beyefendi.malesef sizi içeri alamam.Neşet:Nasıl.x:İçeri girebilmeniz için bize bu evde oturduğunuza dahil resmi bir belge vermelisiniz. Neşet:1dk.Zeynep arabanın yan tarafındaki belgeyi verirmisin bana.(Zeynep elindeki kağıdı uzatarak)"Bunu mu?" Neşet:Evet o.Buyrun resmi belgeniz.(Adam kağıda göz gezdirir.) x:Tamam geçebilirsiniz.Plakanız alındı bi daha böyle bir sorun yaşamassınız.(Sitenin içine girerler ve neşet arabayı parkeder.) Sevil:Vay canına.Ayçin:Burası süper.Zeynep:Evet gerçekten düzenli ve güzel bir site.(Neşet sitenin güvenliğin sıkılığını görünce bu ev işine daha sıcak bakmaya başlamıştır.) Ayçin:Ayyy..!! Zeynep:Noldu. Ayçin:Futbol sahası.Sevil:E güzelmiş.Her istediğin var spor sahaları koşu alanı.futbol sahası piknip yapılcak alan bile var. Neşet:Ayçin yane gözüne ilk takılan şeyin futbol sahası olması ilginç.Ayçin:Hocam siz biliyormusunuz.Bu sevil yüzünden futbol oynamak için taa nerelere gidiyoruz.Sevil:Aman yaa iyiki bi futbol oynamayı seviyoruz.Zeynep:Sen sanki sevmiyorsun ayçin.Ayçin:Tabiki seviyorum canım.Neşet:Neyse neyse hadi girelimde eve bakalım demi.Sevil:Bu bloktamı eviniz? Zeyep:Evet.Ayçin:Galba bu blokta biri evini yaptırıyor baksanıza apartmanın içi berbat olmuş ıy.Neşet:Yarın sabah temizlenir merak etmeyin.(dairenin önüne gelirler.neşet anahtarla kapıyı açar ama her şey karanlıktır onun için hiçbir şey görünmüyordur. Ayçin:Heryer çok karanlık.Neşet:Ben gidip sigortadan elektirikleri yakıyım.neşet sigortayı açar açmasıyla bütün her tarafın aydınlanması bir olur vede seville ayçinin azının bir karış açılmasıda tabi.) Ayçin:A-a-ama burası bize göre çok büyük.Sevil:Bi-biz galba yanlış geldik.Zeynep:Yok hayır doğru geldik.Evet bize göre biraz büyük.(Ayçin koşarak banyooya gider.) Ayçin:Vay canına kızlar banyoda büyük dolaplar fln tam bize göre.Zeynep:Aaa ben banyoyu görmemiştim gerçekten büyükmüş.Sevil:Bura bizim evin kaç katı yaaa.Ayçin:İşte bu konuda haklısın sevilcim.Zeynep:Baba ev gayet güzel.Neşet:Ama boya felan yapılması lazım baksanıza duvarlar etraf berbat.Zeynep:Ne yane tamammı? Bu eve taşınıyormuyuz. Neşet:Evet kızlar yeni eviniz hayırlı uğurlu olsun.(Zeynep sevinçle koşup babasının boynuna atlamıştır) Zeynep:Bi an izin vermiceksin sanmışım.Neşet:Benimde işime gelir evin içinde siz varsınız güzelce kullanırsınız evi kiracıyla flnda uğraşamam ben. Sevil:Biz çok teşekkür ederiz son anda bu ev sürpriz gibi çıktı.Neşet:Ben şimdi güvenliğe gidiyim.Eve yerleşeceğimizi felan söyliyimki siz devamlı girip çıkmak zorunda kalırsınız sorun yaşamayalım.Ayrıca evraklarıda imzalayayım.Zeynep:Tamam baba yarım saat sonra aşağıda oluruz biz.(Neşet gider) Ayçin:Ay inanmıyorum bu ev rüya gibi.Sevil:Çok geniş.Zeynep:İçimden bir ses yeni hayatımızın çok haraketli ve güzel olucağını söylüyor.Ayçin:aaa hadi odalarımızı seçelim.Zeynep:Zaten 3+1 ama büyük odaların büyüklüğüde aynı.Sevil:Tamam o zaman bu oda benim olsun.Zeynep:Bu odayıda ben aldım.Ayçin:Tamam bu odada benim.Ayçin:Yeni evimiz hayırlı uğurlu olsun =) Sevil:Olsun. Zeynep:Ay ne güzel kira vermiyicez.Sevil:Evet ben en çok bu işe sevindim.Zenep:Sevil senin çalışmana gerek kalmadı nasıl olsa kira ödemiyoruz.Sevil:Olsun yinede evin masrafları üst baş olmaz ayrıca okula kadar para biriktirmem lazım.Ayçin:Sen bilirsin pazartesi kendine uygun güzel bir iş bulursun inş.Sevil:İnşallah.Aaa hadi yarın evi temizlemeye gelicez.Alınacakların listesini yapalım.Ayçin:Peki boya badana işi nolcak Zeynep:babam konuşucaktı şimdi.Ayçin:Tamam o zaman.Sevil:Çantasından kalemle kendine ait önemli not defterini çıkarmıştır.Ayçin:Sevil ne yazıyorsun.Sevil:Ya evin adresini bloğunu fln unutmadan detaylıca yazıyımda nolur nolmaz lazım olur yanımızda bulunsun.(Sevil adresin yanına site güvenliğinin numarasınıda yazmıştır.)Sevil:Tamam yazdım.(Bu defter sevilin kendi özel eşyasıdır içinde bütün tanıdıklarının ev adresleri , telefon numaraları ve e-posta adresleri yazılıdır.Bu defter sevil için gerçekten önemlidir.Bu defter sayesinde kaç defa kaybolmaktan kurtulmuşlardır.Sevil bu küçük defteri çantasının içine atmıştır ve bir karalama defteri çıkarmıştır.) Sevil:Şimdi alınacakları yazalım.Ayçin:Sevil söylermisin çantanda kaç tane defter var.Sevil:3 tane.Zeynep:Ne.Sevil:Evet üç tane.Bi adres telefon defterim biliyosunki bu defteri yanımdan hiç ayırmam.Bunuda lazım olur diye almıştım ki lazım oldu.Bide "anı" yanımda.Ayçin:Anıyıdamı getirdin.Zeynep:Evde bırakıcak hali yoktu heralde.Ayçin:Tamam diyelim sevilin çantası çalındı yada kayboldu.Ayçin(Bağırarak):"Anı" gider.Zeynep:Allah korusun.O defter kaybolmasını en son isteyeceğim eşyam.Sevil:Eşyamız.Zeynep:Ya o defter bizim için çok değerli bir hatıra bütün önemli olaylarımızın 3 ağızdan yazımı vede o olayla ilgili fotoğraflar var.Sevil:Evet evet o fotoğrafların gittiğini ve defterdeki bütün hatıraların gittiğini düşünemiyorumm.Yok bi daha evden dışarı çıkartmayalım.Sevil:Ama evde de bizimkiler yada sizinkiler bulup okursa.Zeynep:İyide nasıl okuyucaklarki.Sonuçta kilidi var demi.Kilidide bulamıyıcaklarına göre.Sevil:Aslında isteseler okumayı becerebilirler.Nede olsa anının anahtarı devamlı boynumuzda.Ayçin:Bizimkiler boynumdakinin bir defter kilidi olduğundan bile haberleri yok.Sevil:Bizimkilerinde.Zeynep:Nasıl yane.Sevil:Ya kilitler süslü biliyosunuz bende deliğinden zincir geçirip boynuma takınca.Bizimkiler anahtarlı kolye sandılar.Annemde kolyen güzelmiş diyince söyleme gereği duymadım.Zeynep:Hadi canım şimdi sizinkiler bunu kolyemi sanıyorlar.Sevil:Aynen öyle.Ayçin:Benimkilerde öyle sandılar zaten hatırlarsanız o gün sırf anahtarlar için zinir almaya gitmiştik.Zeyep:Ama ne yalan söyliyim geröekten kolye gibi duruyor.(sınıfın gıcıklarıysa birkaç kere anahtarları kolye sanıp pişti oldular diye dalga geçmeye çalışmıştır ama tabi sevil lafını sokmuştur ve bu anahtarın üçünün kardeşlik sembolleri olduğunu söylemiştir.Bi anda kızlar bu günü hatırlamıştır.) Ayçin:Salak selenin dediğini hatırlıyomusunuz.Kolyeler için pişti demişti bize. Zeynep:Hatırlamazmıyız. Sevilde anahtarların yane selen salağına göre kolyemiz olan anahtara "Kardeşlik Sembolümüz" olduğunu söylemişti.Ayçin:Gerçekten çenelerini çok güzel kapatmıştı bu laf nerden aklına geldi bi anda sevil 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Zeynep:Öfke sevilin beynini çalıştırıyo.:D Ayçin:Sana katılıyorum zeynep.Sevil:Bunda düşünülcek bişi yokki.Düşünün bakalım.Sizce bu anahtar yane kolye"Kardeşlik Sembolümüz" değilmi? Bu anahtar bizi anıya bağlamıyormu?.Zeynep:Sevil gerçekten çok haklısın bu bizim kesinlikle kardeşlik sembolümüz vede bunun aslında bir anahtar olduğundan üçümüzden başka kimsenin haberi yok.Ayçin:Ya ben bu anahtarı kolye olarakta gerçekten çok seviyorum.Çünkü şekilli ve güzel görünümlü bir anahtar zincirinide güzel seçmişiz.Elbiselerimle çok uyum sağlıyor ve havalı bir görüntü veriyor.Zeynep:İşte buna bende katılıyorum.Sevil:Evet gerçektende öyle.Özel olarak seçilmiş bir kolyeden daha güzel bir görünümü var.Ayçin:Zeynep baban bu defteri nerden getirmiş gerçekten çok merak ediyorum çünkü anahtarları güzel olduğu gibi defteri dış görünümüde çok güzel içide çok kullanışlı.Ben bu defterin eşi benzerini hiçbir yerde görmedim. Zeynep:Babam onu yurt dışına 2 aylığına gezmeye gittikten sonra vermişti.Galba tahminimce yurt dışından getirdi.Sevil:Ayyy bizim burda liste çıkartmamız gerekiyor konuştuğumuz konuya bakın.Ayçin:Evet evet hemen alınacakların listesini çıkartalım.(Kızlar evin her tarafına bakıp temizlik için hangi malzemeler alınacağını yazmışlardır.o sırada neşet kapıyı çalar.zeynep kapıyı açar.) Zeynep:Baba bizi aşağıda bekliyicektin hane.Neşet:Kızlar size kötü bir haberim var.Cumadan önce boyacılar evi boyamaya gelemiyorlarmış. Sevil&Ayçin&Zeynep:NE..!! Neşet:Maalesef elimiz kolumuz bağlı.Sevil:Niye elimiz kolumuz bağlı oluyomuş.Neşet:Başka bi planınmı var sevil.Sevil:Evet var.Evi kendimiz boyuyalım. Ayçin:Ayyy aslında eğlenceli olabilir.Bunuda bi tasarım olarak düşünürsek.Zeynep:Evet evet biz boyuyalım süper fikir.Her kez kendi odasını boyasın.Salonuda beraber boyarız.Hem sevilin fırçaya fln elide yatkın.Ayçin:Ayy süper olucak hemen bu gün boyaları alalım. Zeynep:Bencede.(Neşetse şaşkın şaşkın üçünede delilermiş gibi bakıyordur) Neşet:Siz çıldırdınızmı? Zeynep:Yo baba niye çıldıralım.Gayet ciddiyiz.Neşet:Ne yane boya yaparken eyloencekmisiniz.Sevil:Evet ne varki.Sizi anlıyorum ama insanlar bence yapıcakları işleri eğlenceli bir hale getirebilirler böylece hem sitrese girmezler vede her şeyle mutlu olmayı öğrenirler.Bizde eğlencemizi kendimiz buluyoruz bence gayetde zevkli olucak biraz yorulucaz ama olsun.Zeynep:Sevil ince noktaları sen yaparsın nede olsa karakalem çok güzel yapıyorsun.Elin fırçayada yatkın.Sevil:Evet zeynep haklısın.Neşet:Anneniz babanız izin vericekmi? Zeynep:Baba lütfen buda aramızda kalsın.Lütfen..!!! Neşet:Peki peki.Ama kötü olursanız hemen bırakıcaksınız.Ayçin:Tamam söz…Neşet:Tamam ben sizi arabada bekliyorum. Yarın sabah erkenden kalkar alıncakları alırız sonrada evi boyarız.Sevil:rız.? Neşet:Bende size yardım edicem.Zeynep:Ama baba sen yorulma.Sevil:bencede siz yorulmayın. Neşet:Olmaz öyle şey.ZTek başınıza izin vermem 12den sonra ben giderim zaten.4 saat size yardım ederim.Zeynep:Tamam o zaman.(neşet aşağı inip arabada durur.)Sevil:e hadi bizde inelim.Babanı bekletmiyelim.Zeynep:Tamam inelim amaaa. Ayçin:Amaa.Zeynep:İlk önce fotoğraf çekinelim.Sevil:Tamam =D hatıramız olur..(Fotoğraf çekerler.Bu fotoyu yukardan çekmişlerdir.ve sadece yüzleri görünüyordur.daha sonra evi kilitleyip aşağı inerler ve zeynebin evine geri giderler ve kızlar zeynebin odasına çıkarlar.Ayçin annesini telefonla arayıp bu akşam zeyneplerde kalacağını haber verir.Sevilse zaten ailesiyle konuşmuyordur.) Ayçin:Tamam bende izin aldım.Zeynep:İyi.Ayçin:Eee napalım.Zeynep:Valla çok yorgunum yatakları getiriyorum ben.Sevil:Bende sana yardım ediyim.(Kızlar yatakları getirirler.Seville ayçin yerde yatıyordur.) Zeynep:Ya daha erken yatmıyalım ya vazgeçtim kalkın.Ayçin:Yarın çok işimiz var.Zeynep:Olsun daha erken.Ben ıvırzıvır bişiler getiriyim mutfaktan.(Zeynep mutfağa giderSevilde çantasından anıyı çıkartır ve boynundaki anahtarla açar.) Sevil:Bu günü anıya yazalım demi. Very Happy Nede olsa en mutlu günlerimizden biri.Ayçin:Evet yazalım yazalım.İlk önce ben yazıyım.Sevil:Tamam sen yaz.Ayçin:Heh nerde bakim benim pembe kalemim.(Ayçin anıya pembe renkle yazıyprdur.Sevil morla yazıyordur.Zeynepte yaşille yazıyordur.)

"Ayçinden"

Sevgili Sırdaşımız;

"Dün ailelerimize kızlarla ayrı eve çıkma kararımızı açıkladık.Benimkileri zorda olsa ikna edebildim.O sevincin üstüne kapı çalındı.Sevil gelmiş.Hiç iyi görünmüyordu.Tahmin ettiğim şey olmasından korktum.Evet tahmin ettiğim şeymiş.Sevilin ailesi izin vermemiş sevilde kapıyı çarpıp bize geldi.Ve hüseyin amca sevile para vermiyiceğini söylemiş sevilde kendine göre bir iş bulacağını söylüyor.Sevil bizde olduğu için zeynebi çağırdık oda geldi ve dün gece bizim evde yattık.Bu günde kendimize göre ev aradık ev bulmamız için neşet hocanın bir arkadaşı yardımcı oldu ama kendimize göre bir ev bulamadık ve zeyneplerin evine gittik.Ev bulamadığımızı neşet hocaya anlattık.Konuşurken Zeynebin aklına birden nerden geldiyse neşet hocanın bolş evi aklına geldi ve bi umutla oraya gittik ve azımız açık kaldı.Çok güzel siteden bir blokmuş.Sitenin içi her şeyi çok güzel.Evin içine girdiğimizdeyse ikinci şokumuzu yaşadık ev gerçekten çok geniş.Ve o eve taşınıcaz…ama evi biz boyuyucaz.Yarın erkenden evi boyamaya gidicez.Neşet hocada bize yardımcı olucak.Çok eğlenicez…Şimdiyse Zeyneplerdeyiz ve yataklara yayıldık…Yarın yorulacağımız için şimdiden yataklara yayıldık.İnşallah evi güzel boyarız…"

"Yeni evimiz bize ve hayatımıza uğur getirmesini dilerimmm…" Very Happy

~AyÇiN~

"Zeynepten"

Biricik Defterimiz;

"Dün ayçinlerde kaldık.Nİhayet ayrı eve çıkabilmek için ailelerindne izin aldılar.Ayçininkiler izin vermiş ama sevilin ailesi izin vermedi vede sevilde kapıyı çarpıp gitmiş ve ayçinlere gitmiş. Babasıda para vermiyeceğiniz söylemiş.Sevil onun için çalışacağııı söylüyor.O gün ayçinlere bende gittim ve dün orda kaldık.Sevil çok üzgündü dün akşam.Bu günse ev bakmak için babamın arkadaşının ofisine gittik.Bize bir sürü ev gösterdi ama hiç biri bize göre deildi onun için eve geri geldik ve babama ev bulamadığımızı söyledim.Babamda annemin …. setindeki dairesini evini sattığını söyledi.o anda babamın ordada bir dairesi olduğu ve boş olduğu aklıma geldi.Hemen eve bakmaya gittik biraz kötü olmuş ama boyanınca çok güzel olucağına eminim.Biliyomusun evi biz boyuyucağız vede Yarın…Şimdiyse bizim evde hepimiz yataklara yayılmış durumdayız…"

"Yeni evimizin bize eğlence sevinç mutluluk ve şans getirmesini dilerimmm…" Very Happy

^^ZeyNeP^^

"Sevilden"

Anı;

"Dün ailelerimize ayrı eve çıkacağımızı açıkladık ve babam kabul etmedi.Eğer gidersem para vermiyeceğini söyledi ve bende kapıyı çarpıp ayçinlere gittim ve dün gece ayçinlerde kaldım.Biz beraber olunca zeynebide çağırdık hep beraber kaldık.BU sabahsa ev bakmaya gittik ama bize göre bi tane bile ev bulamadık.Zeyneplere dönüp neşet hocaya anlattık.Konuşurken zeynebin aklına neşet hocanın …… siteisndeki boş dairesi aklına geldi ve oraya bakmaya gittik.Siteye girdiğimde azım açık kaldı her yer çok güzel ve düzenliydi.Eve girdiğimizdeyse şaşkınlığım dahada arttı çünkü.Ev çok genişti.Evet yeni evimiz orası…ama evi boyamaya cumadan önce gelemezlermiş onun için kendimiz boyamaya karar verdik vede yarın erkenden evi boyamaya gidicez…Şimdiyse zeyneplerdeyiz hepimiz yorgunluktan yataklara bayıldık.Dinleniyoruzz…Ailemle oaramda olanlara çok üzülüyorum inş. düzelir.Pazartesi günü iş aramaya gidicem…Bu hafta çok yoğun bir hafta olacağa benziyor…"

"Yeni evimizin bize mutluluk huzur ve başarı getirmesini dilerimmm…." Very Happy

#SeviL#

5.BÖLÜMÜN SONU…KIZLAR EVİ BOYAYABİLİCEKLERMİ?SEVİL PAZARTESİ GÜNÜ NERDE İŞ BULUCAK.? KIZLAR EVE NE ZAMAN TAŞINACAKLAR.HAYAT ONLARI İLK NERDE KARŞILAŞTIRICAK..???? 6.BÖLÜMDE…!!! YORUM+TAHMİN+ENSEVDİĞİNİZ REPLİKLER……!!! LÜTFEN YORUMLARINIZI BEKLİYORUM VE ÇOK AZ YORUM ALIYORUM LÜTFEN YORUM YAPIN.BEĞENMEMİŞ OLABİLİRSİNİZ BEĞENMESENİZDE DÜŞÜNCELERİNİZİ SÖYLEYİN…!! İNŞALLAH BEĞENMİŞSİNİZDİR…
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyCuma Ocak 14, 2011 4:47 am Paylaş

Süpersin cnm (tekrar söyliim)
Bayılıdığımı da biliosun maksat yorum olsun =)
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyCuma Ocak 14, 2011 5:30 am Paylaş

muhTe$m..!
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyCuma Ocak 14, 2011 9:00 am Paylaş

devamm :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyCuma Ocak 14, 2011 1:02 pm Paylaş

SaoL berilimmmm... teşekkür ederimm =)

amasya-_-guzeli demişki: muhTe$m..!

Teşekkür ederimm....=))

Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyCuma Ocak 14, 2011 8:30 pm Paylaş

Süper olmuşş...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPaz Ocak 16, 2011 12:00 am Paylaş

SaoL teşekkür ederimm =)
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPaz Ocak 16, 2011 12:06 am Paylaş

yb?
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPaz Ocak 16, 2011 12:28 am Paylaş

spr ötesi kardeşim dwmmm
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPaz Ocak 16, 2011 1:32 am Paylaş

SaoL kardeşimmm beğenmene sevindimm..
Yeni bölüm yarın gelebilirr Very Happy
Esra.!
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Esra.!
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 168
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 164
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/11/10

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPaz Ocak 16, 2011 2:48 am Paylaş

İşte kardeşliğin gücü (:
Çok beğendim canım .. Erkeklerle karşılacakları anı cok merak ediyorum (:
Yeni bölümü bekliyorum sabırsızlıkla.
https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1314340728
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 5 EmptyPaz Ocak 16, 2011 3:16 am Paylaş

Yb bugün gelse olmaz mı ????

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sonraki