Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sonraki

Seneryomu Nasıl Buldunuz?
Çok güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 I_vote_lcap94%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 I_vote_rcap
 94% [ 30 ]
Güzel
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
İyi
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
İdare eder
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 I_vote_lcap0%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kötü
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 I_vote_lcap3%••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 I_vote_rcap
 3% [ 1 ]
Toplam Oylar : 32

Anket kapatıldı

YazarMesaj
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 9:26 am Paylaş

:D
Misafir
Misafir
••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 10:05 am Paylaş

=)(:
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 723
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 723
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Her gün herkese hep aynı yalan....BEN İYİYİM...

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 9:01 pm Paylaş

~ÇakıL KoLik~ demiş ki:
SüMüŞ demişki;
ferhan^m yeni gördüm süper olmuş herzmnki gibi müthiş
:D:D:D:D:D
kesinlikler senarist fln olmalısın

SaoL sümeyyemmm çok teşekkür ederim biriciğimm...(:
Bilmem her kez bana bunu söylüyor nedense (:

ne demek bitanem :D
demekki bi düşünmelisin D:
9. Bölümü merakla bekliorum cnm en kısa zmnda koyarsın inş. :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 12:49 am Paylaş

SüMüŞ demişki;
ne demek bitanem :D
demekki bi düşünmelisin D:
9. Bölümü merakla bekliorum cnm en kısa zmnda koyarsın inş. :D

Biraz sonra y.b. gelicek hayatımm (:
Angel.
Üye
 Üye
Angel.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 46
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 35
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 12:51 am Paylaş

Wuwww...
kanka süper olmuş ellerine sağlık...
Angel.
Üye
 Üye
Angel.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 46
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 35
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Aycin

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 12:52 am Paylaş

9.bölümü bekliyorum...
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 12:55 am Paylaş

_angel_demiş ki;
Wuwww...
kanka süper olmuş ellerine sağlık...

SaoL şeymamm...teşekkür ederimm..(:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 12:56 am Paylaş

_angel_demiş ki;
9.bölümü bekliyorum...

Beklemede kal birazdan geliyorr..(:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 1:01 am Paylaş

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• [тєsa∂üf вîя çаяpışma] # 9.ßöℓüм #

9. ßöℓüм:

Zeynep:bizim depoda dier salon takımı duruyor.Annem koymuştu onları getirelim ne dersiniz.Sevil:Peki masayı napıcaz.Neşet:Kare bir masasıda vardı.Ayçin:o zaman süper.Zeynep:onlar yep yeniydi niye yenisini aldıysa annem.Neşet:Modası geçmiş.İyi oldu işte sizinde işinize yarıyıcak ben eşyaları getittiriyim.Hadi görüşürüz 40 dk. eşyalarla burdayım.Zeynep:Tamam baba.güle güle.(Neşet gider.) Ayçin:Saat kaç.Sevil:3.30 Ayçin:Ayy.biz şeyi unuttuk.Annem tabak çatal kaşık bardak fln ayarlamıştı bize onlarıda yerleştirelim.Sevil:Tamam hadi.(Kızlar mutfak eşyalarınıda yerleştirmeye başlarlar.Daha sonra sevil ve zeynep odasındaki pufunu alıp ayçinin odaya geçerler.) Ayçin:Ayy çok güzel oldu dimi? Sevil:evet.Ayçin:Bu gün evimizde kalıcağımız ilk gün diye yemekleri ben yapıcam.Bi seferlik söylüyüm.bundan sonra akşam yemeklerini ve kahvaltıyı beraber hazırlıyıcak bir seferlik.Zeynep:Midemiz bayram yapıcak desenize bu gün.Sevil:Ya ayçin sen çok güzel yemek yapıyorsun.Nerden öğrendin hepsini kurstan öğrenmedin heralde.Ayçin:Hayır ya.Gittiğim yemek kursunda pasta börek onun gibi şeyler öğretiyorlar.Ben yemek yapmayı biraz annemden biraz teyzemden öğrendim.Sevil:Nihal teyzendenmi? Ayçin:Evet çok güzel yemek yapar.Zeynep:Hımm evet ben yemiştim.Sevil:Ben nasıl yemedim.Ayçin:Sen tatilde kuzenlerinin yanında antalyadaydın canım.Zeynep:Tam ben dönmüştüm antalyadan sen gittin sonra.Sevil:evet öle olmuştu.(Neşet hoca eşyaları getirtmiştir.Sonunda salona eşyalarda taşınmıştır.) Ayçin:Hiç fena sayılmaz.Geçen senenin modası.Zeynep:Evet öyle.Sevil:Yanlız masa felan çok tozlu.Ayçin:Evet evet koltuklarıda süpürmek lazım iyice.Silsekmi yoksa.Zeynep:Ya sadece tozlu kirli deil yane süpürelim yeter.(Sevil masayı silmiştir.Ayçinle zeynepte koltukları süpürmüştür.) Ayçin:Tamam bitti.Neşet:Tamam kızlar.Yapılıcak bir iş kalmadı.Ben eve gidiyim.Zeynep:Baba hep beraber akşam yemeği yiyelim öyle gidersin.Neşet:Peki tamam o zaman ben akşam 7de gelirim.Ayçin:Tamam 7de bekliyoruz. Hocam geç kalmayın.Neşet:Tamam çinçin geç kalmam.(Neşet hoca gider.) Ayçin:Ayy.Akşama yemek yapıcaz ama alınıcaklar var.Zeynep:Geçen seferde ben gittim hiç kusura bakmayın.Sevil:Tamam ben giderim.Ayçin:Al liste bu.Hepsini al gel.Sevil:Tamam.Üstümü değiştiriyim mi sizce? Zeynep:Beyaz kot şortun ve şeker pembesi badinle çok tatlı görünüyorsun.Ayçin:Bencede değiştirme. Ayçin:saat 4 buçuk.5te gel.Sevil:Peki tamam ben gidiyorum görüşürüz.(Sevil beyaz çantasını kapıp aşağı inmiştir.Markete gitmek için hızlı hızlı yürüyordur.Bir yandanda telefona bakıyordur.Birine çarpar.Çok hızlı çarpmıştır bu yüzden çantası ve kendi yere düşmüştür.Telefonuda yerdedir.Sevil yere düştüğü için başı öne eğiktir.Sevil:Ahh.! x:Pardon çok özür dilerim acelem vardı.(Sevilin başı hala eğiktir hemen kalkmıştır.Ama üstünü temizlemeye çalışıyordur.) Sevil:Dikkat etsene ya.x:Küçük hanfendi sizdede suç var yürürken telefona bakarsanız böyle olur.(Sevil eşyalarını yerden alıyordur.) Sevil:Gelip çarpan sensin.(Kime çarptığını görmek için başını kaldırır.) Sevil:Ayrıca yolda nasıl yürüyüceğimi…(Sevil başını kaldırır.Karşısında iki çift mavi göz vardır.Yoksa.Evet bu kişi ekremden başkası değil.) Ekremle sevil aynı anda.Ekrem&Sevil:Senn..Ekrem:Senin bu sitede ne işin var.Sevil:Ben burda yaşıyorum.Ekrem:Biz-Bizde şuanda arkadaşlarla bu siteye taşınıyoruz.5 buçukta eşyalar taşınıcak.Sevil:Aman allahım senle aynı sitede yaşıyıcam. Ekrem:Bende çok memnun değilim sefilcim senle aynı sitede yaşamaya aynı işte çalışmaya. Sevil:Bana bir daha sefilcim deme.Nerden senin sefilciğin oluyormuşum.Ayrıca işte ilk ben kaptım.Sen sonradan maydonoz gibi çıktın.Burayada ilk ben taşındım yine sen sonradan geldin.(Ekrem gülerek göz kırpar.) Ekrem:Desene seni takip ediyorum.Sevil:Ya belamısın sen yaa.(Ekrem sinirlenmiştir.) Ekrem:Kızım senimi takip edicem kötü bir tesadüf.Çok meraklıyım sanki senle aynı sitede yaşamaya.Sevil:Yürü git işim var uğraşamam seninle.(Sevil hızlı adımlarla markete gider.Ekremde sevilin arkasından baka kalmıştır.) Ekrem:Piskopat bu kız yaa.(Sevil markete gelir alıncakları alır ve eve döner.) Sevil:Al ayçin.Ayçin:Her şeyi aldın mı? Sevil:Evet.Ayçin:Sevil üstünün hali ne bembeyaz şort mafolmuş.Sevil:Gerizekalı ekrem yüzünden.Ayçin:Ekrem kim yaa.(Zeynep odadan koşarak gelir.) Zeynep:Nee!! ekremdemi burda yaşıyor.Ayçin:Ekrem kim ya.Zeynep:Akıllım hane bu bi dükkanda işe girdi.Sonra dükkanda bitane daha çalışan alındı seville aynı anda.Hani şu mavi gözlü çocuk. Çaktın.Ayçin:Hee.tamam tamam.(Sonra birden kafasını sevile çevirir.) Ayçin:Nee.! enişteyle aynı sitedemi yaşıyorsunuz biz.Sevil:Ayçin şuda enişte deme.Anladınmı deme çocuğa kıl kapıyorum anladınmı? Üstümün haline bak yaa.Mafoldu.Ayçin:Sen anlatsana bi.Sevil:İşte hızlı hızlı markete gidiyordum elimdede telefona bakıyordum sonra biri çarptı bi kaç bişi saydım kafamı kaldırdım ki o salak.Önüne bakmadan giderse bana çarpar demi. Zeynep:Çocuğa ne kızıyosun yaa.Asıl sen önüne bakmıyomuşsun.Ne işi var elinde telefonun.Ayçin:Evet ya suç sende bi kere.Sevil:Saolun yaa.Tanımadığınız bir ukalayı kankanıza karşı savunun.Zeynep:Ama olmaz ki şimdi sevilcim.Eniştenin çok üstüne gidiyosun.Bizde eniştemizi koruyoruz.Ayçin:Hıhı.Yane.Sevil:Siz çok oldunuz ama.Ayçin:Ğihh..Ben bu bakışı biliyorum kaç.kaç zeynep kaç.Zeynep:Salona.(Zeyneple ayçin koşarak salona kaçmıştır.masanın çevresinde sevil arkada onlar önde koşarak kaçıyorlardır.) Sevil:Gelin buraya.Ayçin:Sevil ay sakin ol.(Sevil eline yastık almıştır.Zeynebin kafasına fırlatmıştır.) Zeynep:Sevil dur.Yapma sakin ol.Sevil:Bi daha o ukalaya enişte denmiyicek. Ayçin:Tamam bi daha enişte demeyiz.Ama o bizim eniştemiz değil mi niye enişte demiyoruz. Sevil:Ayçinn..Zeynep:Sus ayçin sus parçalıyıcak bizi.Tamam sevil demiyicez.Çok rica ederim eniştenin hıncını bizden çıkarma.Ğihh..Ay ekremin diyicektim.Sevil:Gelin siz buraya. Ayçin:Zeynep kaç.Zeynep:Ay geliyo.Sevil:Öf sizinle uğraşamıyıcam ben odamdayım üstümü değiştiriyorum.Ayçin:Ohh.Kurtulduk.Zeynep:Nasıl sinirlenmiş bu ekreme yaa.Ayçin:Öf ekremde ekrem bune yaa.Çocuğu tanımıyoruz etmiyoruz.Adı evin içinde devamlı.Öf sus sende zeynep.Bende yemek yapmaya gidiyorum.Zeynep:Öff.öff.(Ayçin mutfağa gidip yemek yapmaya başlamıştır sevilde üstünü değiştirmiştir ve masaya geçip ödevleri yapmaya başlamıştır.Zeynepte salonun masasında test çözüyordur.Ayçinin telefonu çalar.) Ayçin:Alo efendim babacım.İiyiz bizde taşınma işi hallattik.Biraz yorucu geçti tabi.Efendim söyle baba.Maçmı?Kimlerle.Baba hayır gelemeyiz okulumuz var.Baba lütfen ısrar etme.Napıyım bab 1.lerse 1.ler bizde kızlar futbolunda 1.yiz.Bizim yerimize oynuyucak başka birini bul.Tamam hadi kapatıyorum by.(Ayçin kızların yanına gider.) Ayçin:Kızlar size bomba haberlerim var.Sevil:Anlat.Zeynep:Noldu otur anlat.Ayçin:Şimdi babam takside 3 tane erkek öğrenciyi götürüyormuş.İşte konu futboldan fln açılmış.ilçe 1.si fln olduk demişler.Babamda bizi fln anlatmış.Sonra babam onlara maç yapalım fln demiş.Diğerkilerde kabul etmiş.Yane o 3 tane çocuk.Babam bizide çağırıyor bende ödevlerimiz var diye kabul etmedim.Zeynep:Yaa niye yaa.Ne güzel görürdük.Sevil:Bu maç teklifini kabul etmelerinin bir tak nedeni var.Zeynep&Ayçin:NE?? Sevil:Bizi merak ediyorlar.Zeynep:Saçmalama.Sevil:Bence bizi bulmaya çalışıyorlar.Düşünsenize 3 yıldır.Kızlar futbolunda onların okulu yeniyor vede 3 yıldır.Onlar çalıştırıyor.Sonra son yıl Yıldızlar Lisesi Kılar futbol takımı geliyor. kimsenin alt edemediği ve yenemediği Çınarlı Lisesi kızlarını alt ediyor.Bence bizi bulmaya çalışıyorlar.Ayçin:Haklısın galba şuanda bir çok kişi tarafından merak ediyoruz.Zeynep:İyide eninde sonunda karşılaşıcaz ayçin niye hayır dedinki.Ayçin:Biraz daha merak edilelim diye.Sevil:İyi yapmışsın ayçin zaten bu ara işlerimiz var.Zeynep:Bakın bunlar sakın bizi bulamadıkları için bizim okula gelmesinler.Sevil:Abartma zeynep daha neler.Ayçin:Neyse ben yemeklerin başına döniyim yanıcaklar.Sevil:Ya sizde duyuyormusunuz.Ayçin:Neyi.Sevil:Ya bi apatmandan sesler geliyor yarım saattin.Zeynep:Hayır ben duymuyorum.Sevil:Neyse tamam.

~ Erkekler Cephesi ~

(Erkeklerin eşyalarıda ev taşıma arabasıyla siteye gelmiştir ve kısa süre içinde eşyalar taşınmıştır.) Cihan:Oh sonunda şu taşınma işide bitti.Cenker:Daha tam bitmedi baksana eşyalar karışık.Ekrem:E onuda hallederiz şimdi.Cihan:Şimdi her yeri düzeltelimde bi daha fırsatımız olmaz.(Hepsi kendi odasını düzeltmiştir.saat:6.30 olmuştur.Hepsi salonda kanepelere yayılmışlardır.) Cenker:Şükür sonunda hepsi bitti.Ekrem:Evet.Heyecan dolu hayatımızda son bir işim kaldı.Cihan:ne? Ekrem:Sanat ödevi.Karakalem çalışması. Cenker:Daha 13 gün var.Düşünürsün bişiler.Ekrem:Ben o ödevi hayatta yapmam. Cenker:Niye? Ekrem:ne anlarım ben karakalemden.Cihan:Bulursun bişiler daha var günü. Cenker:Öf ben acıktım yaa.Bişiler alalım.Ekrem:Ben almam.Şimdi yine o inatçıyla karşılaşırım sinirim tepeme çıkar.Cihan:İnatçı.? Cenker:Kimden bahsediyosun sen ekrem. Ekrem:Abicim ben hane dükkanda işe başlamıştım ya.Orda bi kız vardı.İnatçı aksi. Hatırladınızmı?. Cenker:Eee nolmuş o kıza.Ekrem:Ölmüş.Cenker:Ölmüş mü? Ekrem:Lan oğlum bi sus ölme fln yok kimse ölmedi.Cihan:Eee abicim.Okız?Ekrem:İşte bu gün o kızla bu sitede çarpıştım.Kız burda yaşıyormuş.Cenker&Cihan:NEE.? Ekrem:Ne bakıyosunuz öküzün trene baktığı gibi.Hey kendinize gelin.Cihan:Malesef cenkercim aslında karşılaşmasırası bu gün sendeydi ama ekrem kaptı.(ekrem bıyık altından gülüyodur.) Ekrem:Bellimi olur daha gün bitmedi.Ekrem:Ne garip demi.Yane bu 1 haftadır garip şeyler oluyor.Bizim okulun kızların takımı yeniliyor.Sonra o taksicinin kızı bizim futbol takımının kızlarını yenen qrupta kızın adı ayçin.Ben evden kovuldum.Buraya taşınınca cihan bir kızla tanışdı.Adı zeynep onun 2 tane ev arkadaşı var.Evi kendileri boyamışlar buda ayrı bir ilginç.Zeyneple ben tanışıyorum.Sonra iş buluyorum. Çalıştığım dükkanda aksi inatçı bir kızda çalışıyor.Sonra sevilin bu sitede oturduğunu öğreniyorum.ve Yıldız Lisesi futbol kız takımını yane bizim okulu yenen kızları bulmak için taksicinin maç teklifinin kabul ediyoruz.Cihan:Abi tamam sus yeter başım şişti. Cenker:Harbiden garip ama.Bu birhaftadır bişiler dönüp duruyor.Ekrem:Yarın şu kızları bulmaya çalışıcam.Bitanesinin adı ayçindi demi?Cenker:Evet.Cihan:Bulup napıcaksın kızları. Ekrem:Sadece maç yapmak istiyorum gerçekten iyilermi merak ediyorum. Cenker:Neyse ekrem sen aramaya devam cihan sen bize hazır bişiler kap gel lokantadan.Cihan:Of tamam.Ekrem:Oflama abicim belki zeyneple karşılaşırsın.Cihan:hee onlarda her gün dışarıdan yemek yiyolarya sorma.(Cihan dışarıdan hazır bişiler alıp gelmiştir.Yemeklerini yemişlerdir.Cihan derslerini yapıyordur.Ekremle cenkerde test çözüyordur isteksiz isteksiz.)

~ Kızlar Cephesi ~

Ayçin:Tamam yemekler hazır.Sevil:ımmm.Güzel kokular geliyor.Ayçin:A hadi ama sofrada hazırlanıcak daha kalkın bakim masadan sofrayı hazırlayın.Zeynep:Tamam kalktık.(Hep beraber sofrayı hazırlarlar.Neşet hocada gelmiştir ve hep beraber yemeklerini yemişlerdir hepsi.) Neşet:Ellerine sağlık çinçin anlıyorsun sen bu yemek işinden.Ayçin:Saolun hocam.Neşet:Kızlar aç kalmazsınız korkmayın.Neyse hadi ben evime gidiyim.(Zeynep neşeti kapıya kadar uğurlamıştır.Kızlar hep beraber sofrayı toparladıktan sonra.Ayçin mp3 kulağında elinde dergiyle kanepeye oturmuştur.Sevilse telefonundan müzik açıp kulaklığını takmıştır.Yüzüstü yere yatmıştır.Yerede resim kağıdını ve resim kalamiyle bişiler çiziyordur.Zeynepse masada tamamlaması gereken ödevini yapıyordur.Saat 9dur.1saat sonra.)Zeynep:Off sonunda bitti.Sevil:Sana önceden yapmanı söylemiştim.Zeynep:Fırsatım olmadı.Ayçin:bende allahtan bitirmişim.yorgun yorgun hiç ödev yapamazdım.Sevil:Saatte 10 olmuş.Ayçin:Artık yavaş yavaş yatsakmı? Zeynep:Bencede yatalım hem bu gğn çok yorulduk eğer geç yatarsak okula yetişemeyiz.Ayçin:Neyse iyi geceler ben yatıyorum.Sevil:İyi geceler bende su alıp odama geçicem.(Zeynep yorgun bir halde)Zeynep:İyi geceler.(Kızlar salondan kalkıp hepsi odalarına gitmişlerdir.Hepsi yataklarına yatmıştır.Sevil uyumak üzeredir ki evde bir müzik gürültüsü kopmuştur.Sevil yataktan fırlar) Sevil:Kesin ayçin açmıştır ondan başka müzik dinleyen yokki.(Ayçinse yataktan fırlamıştır ve aşırı derecede sinirlidir çünkü çok yorgundur vede yataktan tekraqr kalkmayı sevdimiyordur.Zeynepte gürültüye kalkmıştır.3üde aynı anda kapılarını açmışlardır.) Sevil&Zeynep:Ayçin kapat şu müziği.Ayçin:Benmi açtım be.Asıl siz kapatın.Zeynep:İyide bizde açmadık.Sevil:E kim o zaman.Ayçin:Akıllım üsttekiler açmış.Ben şimdi gösteririm onlara.Zeyep:Dur ayçin sakin ol ya üsttekiler yaşlıysa. Ayçin:Zeynep kafayımı yedin.Hangi yaştaki bir yaşlı bu tür müzik dinler.Sevil:E yane haklısın tabiki.Ayçin:Bırak kolumu zeynep.Zeynep:Tamam ama önce sakin ol.Ayçin:Zeynepp.! Sevil:Bırak kolunu yoksa üstündeki öfkesini san kusucak.Zeynep:Bizde geliyoruz.Ayçin:Oturun oturduğunuz yerde kızlar sürüsü gibimi gidicez.Sevil:Ya zeynep sen gel ayçin halleder.(Ayçin bir hışımla dışarıda giydiği terliği giyer ve üst kata çıkar evet ses kesinlikle üst kattakinden geliyordur.Kapıyı çalar ama açan olmaz.Tabiki bu müzik gürültüsünden nasıl duyabilirlerki.) Ayçin:E her yolu denemek lazım demi.Ayçin:Kapıya tekme atar bi kaç kere aynı zamandada zile durmadan basıyordur.Kapı açılır.Müzik sesi dahada çuğalır.) Cenker:İnsan gibi çalsanıza şu kapıyı.(Bu kişi cenkerden başkası değildir.)Ayçin:Müzik gürültüsünden duymuyorsunuzki. Cenker:Neyse ne istemiştiniz.Ayçin:Saat kaç.Cenker:Buraya saat sormak içinmi geldiniz. (ayçinin suratı sinirden mosmordur.) Ayçin:Saat kaç dedim.Cenker:10.30 Ayçin:Saat 10 buçuk ve siz bu saatte bu ses tonuyla böyle bir sitede nasıl müzik açıyorsunuz.Cenker:Biraz sakin olurmusunuz.Ayçin:Olamam sakin felan olamam.Derhal kapat şu müziği.(Cenker ayçini sinir etmek için) Cenker:Kapatmıyorum.(Ayçin sesini yükseltmiştir.) Ayçin:Sen burayı disko felan sandın heralde.Derhal kapatıyosun müziği.(Zeyneple sevilin dış kapıları açık konuşmaları dinliyorlardır.) Sevil:Bu dingil hala kapatmıyo müziği.Şimdi ben.Zeynep:Dur sevil bak zaten ayçin çok sinirli tamam gel bizde çıukalım.(Seville zeynep yuları çıkmışlardır.Ekremle cihan da kapı arkasından ne olduğunu dinliyorlardır.) Sevil:Noldu tatlım gelemedin kaç saattir bi müzik kapattırıcaktın altıüstü.(Ayçin cenkeri işaret ederek.) Ayçin:Bu şahsiyet müziği kapatmıyor.Sevil:Ne demek kapatmıyor.Kapatsanıza müziği.Bizim yarın okulumuz var uyumamız lazım ve bu gün çok yorgunuz.(ekremle cihan içeridedir.) Ekrem:Cihan kalk bağırma sesleri geliyor kurtaralım şu cenkeri.Cihan:Oda neyine inatlaşıyorsa onlar haklı bu saatte bu seste müzikmi açılır.Ekrem:Öff valla beynimin içine işledi müzik ben kapaytıyorum. Cihan:Durman hata.(Ekrem müziği kapatır.) Sevil:Anlaşılan tek yaşamıyormuş.Cenker:Eyane nolmuş.Ayçin:Bana bak ters cevap verip durma.(Ekremle cihan kapıya gelmiştir.) Ekrem:Cenker oğlum noluyo burda.Ayçin:Adıda cenkermiş.(Ekrem cihan kim gelmiş diye kapıdan cenkerin baktığı yere bakar.)Ekrem:Pardon afedersiniz.Haklısınız.Bu saatte mü…(ekrem sevili görmüştür sevilde ağzı açık ekreme bakıyordur.) Ekrem&Sevil:SENNN..!!! (Zeyneple cihanda gözgöze gelmişlerdir.İkisi şaşkın bir şekilde aynı anda.) Cihan:Zeynep.! Zeynep:Cihan.! Ayçin:Bir dakika noluyor burda. 9.BÖLÜM SONU…!!! EKREMİN CENKERE DEDİĞİ GİBİ CENKERDE BU GÜN SÜPRİZ BİRİYLE KARŞILAŞTI.MACERA YENİ BAŞLIYOR.HEPSİ BİRBİRİNİ GÖRDÜ VE TANIDI BAKALIM Bİ DAHAKİ BÖLÜME NELER OLUCAK.BEKLEMEDE KALIN.YAZABİLDİĞİM EN KISA SÜREDE 10.BÖLÜM SİZLERLE OLUCAK….
YORUM+TAHMİN+ ENSEVDİĞİNİZ REPLİKLER……!!!
İNŞALLAH BEĞENMİŞSİNİZDİR. Very Happy(:
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 1:47 am Paylaş

harika olmuş devamm Very Happy
☺ßLacKßéRRy☺
Üye
 Üye
☺ßLacKßéRRy☺
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 53
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 36
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/02/11

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 3:29 am Paylaş

ÇOooooooooooooooooooK güzelllL devMMMMMMmmmmmmmmmmmm
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 3:47 am Paylaş

sevil:Ddemiş ki;
SaoL hilalımm...teşekkürlerr (:
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 3:50 am Paylaş

süperrrrrr....
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 4:35 am Paylaş

☺ßLacKßéRRy☺ demiş ki;
ÇOooooooooooooooooooK güzelllL devMMMMMMmmmmmmmmmmmm

Saol teşekkür ederim...(:
Yeni bölümü en kısa zamanda yazmaya başlayacağımm (:
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 5:01 am Paylaş

süper olmuş harikaa...
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 5:24 am Paylaş

en gzl bölümde kesmişsin ya Very Happy harika olmuş en kısa zamanda yeni bölümü istiyorum:D
SüMüŞ
Deneyimli
Deneyimli
SüMüŞ
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 723
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 723
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bursa
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Her gün herkese hep aynı yalan....BEN İYİYİM...

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 6:19 am Paylaş

ayy çok güzel her zmnki gibi BA-YIL-DIM :D
ayçin cenkere sinir oldu Razz
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 6:30 am Paylaş

mükeMmeL yNe hR bLmDe Dick söz kaLmıo..! :D
çakıllar
Deneyimli
Deneyimli
çakıllar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 682
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 577
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 8:49 am Paylaş

yine her zamanki gibi spr olmuş Very Happy
sonunda karşılaştılar
şu ekremin karakalem ödevini sevil yapacak gibi ama nasıl yaptıracak bilmiyorum onu o bölümü yazdığında anlarım gerçi sevilin yapıp yapmıycanı da bilmiyorum sadece bir tahmin
gelecek bölümler çok daha güzel olacak bence
merakla yb bekliyorum
☺ßLacKßéRRy☺
Üye
 Üye
☺ßLacKßéRRy☺
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 53
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 36
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/02/11

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 9:40 am Paylaş

yéNi böLüm ne zaMann cnmm Very Happy
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 10:07 am Paylaş

cakilcigencdemi ki;
süperrrrrr....

Saol teşekkür ederimm (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 10:26 am Paylaş

cerenmoraydemiş ki;
süper olmuş harikaa...

Teşekkür ederimm...(:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 10:29 am Paylaş

TZAC demiş ki;
en gzl bölümde kesmişsin ya Very Happy harika olmuş en kısa zamanda yeni bölümü istiyorum:D
SaoL tuğçemmmm...(:
Teşekkür ederimmm..(:
inş. en kısa zamnda...

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 10:34 am Paylaş

SüMüŞ demiş ki;
ayy çok güzel her zmnki gibi BA-YIL-DIM :D
ayçin cenkere sinir oldu Razz

Saol sümeyyemmm....teşekkürler (:
Evet sinir oldu.Cenkermi pısırık olcak hep (:
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... ••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153... - Sayfa 13 EmptyCuma Şub. 25, 2011 10:38 am Paylaş

amasya-_-guzelidemiş ki;
mükeMmeL yNe hR bLmDe Dick söz kaLmıo..! :D

SaoL çok teşekkür ederimm...(:

••● ңєя şєч вîя "аηı"чℓa вaşℓa∂ı ●•• (Zєуηєρ:нıяѕız мı.?!) 24.ßöℓüм... Sαуƒα:153...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
13 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sonraki