Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5764
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1439
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kesaplıyız arkadas gavara yapma bana ..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Şirine&Baldudak
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ Empty
MesajKonu: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyPaz Ekim 17, 2010 3:17 am Paylaş

melek: çirkin biraz kilolu ama kalbi cok temiz ve hic asık olmamıs biri ve kimsesi yok yetimhanede yetişmiş biri (seker kız candy benzer biraz bana benzer karısık Razz)
zeynep: meleğin en iyi arkadası melek zeynepi cok seviyor ve cok güzel bir kız yetimhanede yetişmiş biri
canan: meleğin düsmanı cok güzel bir kız alımlı bütün erkeklerin aklını alan bir kız
aysu: cananın arkadası aynısı
mehmetali: cok yakısıklı mavi gözlü biri aynı zamanda cananın sevgilisi
cihan: meleğin en yakın arkadası cok iyi biri

1. bölüm sonra ....

En son Candy tarafından C.tesi Ara. 18, 2010 4:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
SivriBiber
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
SivriBiber
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 314
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyPaz Ekim 17, 2010 3:26 am Paylaş

Canım sevil ekrem ayçin veya cenker olmucak mı merak ettim
Konu güzel başlık da öyle
Hayırlı olsun...
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyPaz Ekim 17, 2010 3:30 am Paylaş

tesekkür edelim
yok olmayacak onlar zaten zeynep benim cocukluk arkadasım olarak onu koydum dizideki zeynep değil Razz cihan ise en sevdiğim karakter doğan olduğuna bakma sen Razz
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyPaz Ekim 17, 2010 3:37 am Paylaş

başlığın hayırlı olsun
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyPaz Ekim 17, 2010 3:38 am Paylaş

tesekkür edelim ... insallah devamı gelir hic bir sey düsünemim simdi
The Meadow
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
The Meadow
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5298
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4149
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Just Breathe♥

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyPaz Ekim 17, 2010 4:20 am Paylaş

ilk bölümü beklioruzz.ne zamn koyarsn?
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyPaz Ekim 17, 2010 9:35 pm Paylaş

'' 1. Bölüm ..''

kücücük soğuktan tikremiş elleriyle yatakhane odasına geldi ve yatağına uzandı.Düşüncü bir ailesi olmasını düşüncü ne güzel birseydi ..ama onun zaten bir ailesi vardır..en yakın arkadası zeynep'i vardır ..yatağından kalktı ve zeynep'in yatağının ucuna geldi ..ipeksi saçlarını okşadı..içine bir kurt düşmüştü ..ya zeynep'le ayrılmak zorunda kalırlasa ..korktu..hayır böyle bir seyle izn vermeyecekti..zeynep'i kimse onun elinden almayacaktı ..çünkü o elindeki tek değerli şeydir..zeynep uyandı ''ne oldu melek''dedi ..melek hiçbir sey olmamış gibi yatağına giderek ''hiç'' dedi ..ve düşüncelere uyuya kaldı..

sabah olmuştur..yatakhanedeki tüm çocuklar uyanmıştı ..yemekhanede kahvaltı ediyorladır..zeynep meleğin yanına oturdu ..suratı asık bir sekildeki ..birsey olmuştu..melek bunu anlamıştı ..ama ne ..sormak isterdi ama soramadı ...

kahvaltıdan sonra zeynep'le basbasa kaldılar..''ne oldu '' dedi melek endişeli bir sekilde..zeynep ağlıyordu ..ne diyeceğini bilemiyordu ..tekrar sordu melek ..bu sefer söyledi bir cırpıda ..''müdürehanımın konusmasını duydum seni evlatlık almak isteryen bir aile varmış ..'' bu sözcükler dudakları arasında hızla yayıldı ..melek ne diyeceeğini bilemedi ..zeynep'e sarırdı sanki bir daha göremeyecek gibi..

hayır..olamazdır..yoksa düşüncüğü şeyler doğru mu çıkacaktır ..zeynep'le ayrıyacaklar mıdır?
bunu kabul edemedi ..bırakamazdır zeynep'i ama bir yandan aile olmak çok istiyordu ..anne ve baba demek ..hiç dememişti bugüne kadar ..hiç kızım çağırılmamıştır..bilmiyordu ne yapacağını..ders çalısmak zorundadır simdilik ..sonra düşünecektir bunları ..simdi derslerine bakmalıdır..

ders çalışmak için odasına giderceğinde müdürehanım cağırdı..korktu ..bir müddet ne yapacağını bilemedi ..gitse midir ..gitmesemidir bilmiyordu.. bir an aklına birsey geldi..bir tane arkadasının başından asağıya su dökecekti..hemen bunu yaptı ..müdürehanımın yanına gittiğinde ..bir kadın ya bir erkek vardır ..müdere hanım konusmaya basladı ''melek kızım sana noldu sen böyle bir kız değildin '' melek sustu ..bir sey demedi..gözleri kadın ve erkeğin üzerindeki ..müdüre hanım kadına karsı tekrar konusmaya basladı ''ya özür dilerim..böyle bir kız değildir aslında''dedi..bu sefer kadın konusmaya basladı ''yalnız konusabilir miyiz? '' dedi..''melek kızım sen dısarıya cık seninle sonra konusuyuz ''dedi müdüre hanım ..
melek kapının dışına cıktı ..onları dinlemeye başladı..kadın konusmaya basladı..''ben böyle bir kızı kabul edemem ...hani bu kız cok usludur ..''dedi..''öledir ama''..dedi müdüre hanım gerisini getiremedi ..melek sevinmiştir..basarmıstır çünkü zeynep'le ayrılmayacaklardır ..zeynep'i bulmaya calıstı ama bulamadı ...

not: 2. bölüm cumartesi günü ...iyi okumaya umarım beğenisiniz ...
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 989
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 982
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ordan Burdan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyPaz Ekim 17, 2010 11:28 pm Paylaş

çok gzl olmus spr dewam cumartesi çoook uzun ama neyse beklerimm....
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptySalı Ekim 26, 2010 1:22 am Paylaş

--------------------------------------------------------------------------------

''2.Bölüm''

Çok mutludur...Zeynep 'i bulmak ona sarılmak isterdi.Ama ortalıkta yoktu..yatakhaneye gitti ..onu aradı bulamadı..yatağını oturdu kitabını aldı ve okumaya başladı..Bir gölge belirledi ..kitabını kapatıp baktığında Zeynep'ti..Melek heyecanla konuşmaya başladı..''ayrılmaca biz '' dedi ..ama Zeynep ağlıyordu..''ne oldu'' diye sordu Melek ..gözyaşlarını silerek '' beni affet '' Melek şaşırdı..Zeynep konuşmaya devam etti ..'' seni seviyorum sen benim en iyi arkadaşımsın bunu bilmeni istiyorum ama ben artık bir ailem olmasını istiyorum '' Meleğin gözlerinden yaşlar süzüldü...koşarak oradan uzaklastı ..arkadan Melek diye seslenseye bile durmadı...Dışarıya çıktı yağmur yağıyordu ..yağmur gözyaşları bir olup aktı..bir ağaça yaslandı oturdu orda uyuya kalmıştır..uyandığında sabah olmustur..bir araba sesi duydu ..ağaça çıktı en tepesine ..araba geçti..melek arabaya el salladı ..mosmor olmuş o dudaklardan sadece iki kelime çıktı...

'' beni unutma ...''

Zaman geçiyordu..acısı ise hafifliyordu..kitaplara gömülmüş bir sekildedir..bir kitap arıyordu ..kendi kitapları arasında eline bir defter geçti...defterin ilk sayfasında ''meleğim''

yazıyordu..hatırlamıstır ..bu ona annesinden kalmıstır biraz daha büyücüğü zaman okucaktı ama davranamadı ilk sayfasını okumaya başladı..

<< meleğim ...

bu defteri sana özel yaşıyorum.bu yazdıklarımı okudukça düştüğüm hatalara sende düşmelersin..hoş ne yaparsam yapalım yine hatalar düşecen hatalar düşmeden büyüyemesin çünkü ....ben genç bir kızdan annem hastadır ..babam ise her aksam içki içerdi..onlara be bakardım ..babama içki parasını vermediğim zamanda dayak yedim ..çok acılar çektim ..çok kaçmak isterdim ama nereye ..sonra bir haber geldi annemin öldüğünü söylediler ..gidemedim.. ayaklarım çekmedi..onun yüzünü görmek istermedim..keşke gitseydim nerden bilebilirdim ki ..ilk gördüğüm adamla evlendim ..başka iyidir ..güzeldir hersey iyi davranıyordu bana sonra değişmeye başladı çocuğumuz olmadığı için ..içki içmeye başladı sonra dövmeye ..bir gece yarısı ordan uzaklastım ..kaçtım.. kurtulduğumu sandım ama daha kötü oldu ..bir adam buldu beni bana çok iyi davrandı başka meğer onunda niyeti başkamış ..pazarlamaya başladı beni ..daha kötü oldum meleğim ..keşke kaçmasadım diye pişmanlıkla çektim ..ama zamanı geri alamadım ..yapamadım ne yazık ki..>>

yeni bölüm haftalar...
melek66
Deneyimli
Deneyimli
melek66
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1561
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 244
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : AZERBAYCAN

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptySalı Ekim 26, 2010 1:24 am Paylaş

cok guzel canim
devamm....
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptySalı Ekim 26, 2010 1:25 am Paylaş

tesekkür ederim canım Razz
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 2:28 am Paylaş

'' 3.Bölüm ''

Aradan 7 sene geçmiştir..artık çocuk değildir..19 yaşında bir genç kızdı..okul kazanmıştı..okullun ilk günüdür..ne yapacağını bilmiyordu ..koridorlada yürüken birdan birine çarptı ..göz göze geldiler..meleğin yanakları kızardır ..'' önüne baksana kızım görmüyor musun? '' melek yüzü kızarmıs bir şekilde '' özür dilerim '' arkadan bir ses geldi '' askım hadi ama '' melek sesin geldiği yöne doğru döndü..sesin sahibi uzun boylu sarı saçlı herkesin aklını alacak bir kızdır.. çok güzeldir..kız geldi..gülerek ''hayatım bu köylü de kim ? '' '' ne bilim ben hadi giderim yoksa ilk günden derse geç kalcaz '' kız ve çocuk uzaklasır melek onlara bakar sonra o da derse gider..derse girdiğinde onu görür o çocuğu sevinmiştir.. ama sevgiliside vardır..bir yere oturur.. sevgilisi meleğe bakar ve ona karsı ''bak kimlerde burdamış köylü kızı senin burada ne işin var '' melek bozulmustu.. arkadan bir ses ''boş ver algıma bu hep böyledir kendisini bir şey sanneder'' arkasına dönüp baktığında ufak boylu kumral çelimsiz bir çocuk görür ..elini verir '' selam benim adım cihan '' '' selam bende melek ..bunlar kim ? ''

'' onlar mı kızın adı canan ondan uzak dur yanına bile yaklaşma yoksa seni zehirle ..diğeri ise sevgilisi mehmet ali züppenin tekidir yanına yaklaşmanı tavsiye etmem ''

cihan nerden böyle demiştir anlam veremedi ..onlara bakar aslında çok uyumludur ..birde kendisine bakar gerçekten köylüdür ...

Ders biter..iki sevgili el ele dışarıya çıkarlar..melek kitaplarını çantasına koyar ‘’ işin yoksa bir yerde oturalımı konusuruz ‘’ ‘’ olur’’ ‘’ bildiğim bir kafe var oraya giderim’’ melek evet şeklinde kafasını sallar ..kafeye gelmişlerdir ..cihan konuşmaya başlar ‘’ e anlatsana ‘’ ‘’ ne anlatım ‘’ ‘’ bilmem mesela niçin bu okul sonra hobilerin fobilerin falan ‘’ melek gülümse ‘’ bir sebebi yok aslında hayatımı kurmak için öylesine seçtim ya sen ‘’ ‘’ ben kimseye söyleme aslında hukuk okumak istiyordum kendimi burada buldum ‘’ ‘’nasıl yani ‘’ ‘’ öyle ‘’ gülümseye birbirlerine

Yan masaya bakar onlar ordadır ..az sonra yanlarına bir kız gelir ..melek cihana bu kim diyecesine ‘’ Aysu cananın en yakın arkadaşı’’ yüzü bir anda çöktü ne olmuştur acaba diye cihana bakar cihan ise anlamış gibi cevap verir ‘’ o benim eski sevgilim ‘’ şaşırmıştır..o kadar güzel bir kız cihanla olacak iş değildir..tamam cihan yakışıklıdır ama o kızın yanında sönük kalıyordu..o da arkadaşı gibi güzeldir..’’ ne düşünüyorsun ‘’ ‘’hiç’’ dedi melek ‘’kalkalım mı’’ ‘’ tamam’’

szin icin erken yazdım ...
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 2:29 am Paylaş

‘’ 4.Bölüm ‘’

Yurda gelmiştir ..ders çalışıyordu..birden aklına 7 yıldır aklına gelmediği annesinin kitabı gelir ..onu aramaya başlar ..uzun aramaya sonucu defteri bulur..ve okumaya başlar….

<< meleğim;

Ne çok insan tanıdım bu hayatta bil bilsen ..kötüsü,iyisi,pisliği,çatallı ne çok zorlandım ..ölmek isterdim ama olmadı yapamadım başaramadım ..yenildim korkuma..

Biri vardır meleğim çok iyi biridir bana bir köpek gibi değil bir insan gibi davranıyordu..ona aşık oldum..ilk defa birini sevdim ..canımdan bile çok sevdim ..o ise sadece vücudumu seviyordu..beni değil (su an bir hayat kadını anlatıyorum gerçekle ilişkisi yok ) zaten ben ondan hiçbir zaman karşılık beklemedim ..çünkü ben bir hayat kadınıdım ne bekleyebilirdim ki ..hiç bir şey küçücük bir sevgi bile bekleyemezdim.. ara sıra gelmeye başladı. sonra hiç gelmedi.. gazetede gördüm onu bilmem iş adamının oğlu diye evlenmiş ama evlendiği kız çok güzel bir kraliçe gibi ben ise hiç onun yakında bir hiçim.. >>

Bir anda ışıklar kapanı bir ses ‘’ herkes yatağa ‘’ der melek defterini kapatır yastığın altına koyar ve uyu rüyasında annesini görür ..ve aslında çok güzeldir ..yazdığı gibi çirkin değildir ..melek buna bir türlü anlam veremez ..

Okulla girer.. ilk cihanı görür

_günaydın melek

_günaydın

_e anlat benden sonra ne yaptın

_hiç ders çalıştım

_hım senin hayatın bende de sıkıldımış

İkisi de gülerler.Melek başını yana çeviri onu görür..ona hayranlıkla bakakalır..cihanın sesiyle irkilir ‘ fazla kaptırma kendini onlar sana göre değil’ cihan ne demek istermişti simdi onlar san göre değil derken anlamamıştı. ‘gelmiyor musun’ der cihan.. Melek kafasını evet şeklinde sallar ve yürümeye başlar

Sınıfa geldiklerinde yanlarına hızlıca bir kız gelir gelen Aysu’dur sinirli bir şekilde ‘o cihan bey bakıyorum da hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz’ cihan sinirli bir şekilde ‘ doğru konuş kendini benimle karıştırdın herhalde hem sana ne’ ağlamamak için kendini zor tutar ‘doğru bana ne ben senin artık neyinim ki’ ‘hiçbir şeyim değilsin’ parmağını cihana doğru uzatarak ‘boşuna uğraşma benden kurtulamayacaksın’ Melek bunları duyduğunda anlam veremedi.Aysu’ya baktı gözlerinde yaşlar akıyordu belli ki çok seviyordu cihanı ama bu kadar güzel kız cihan nasıl olurda bu kızı reddede anlam veremedi.Arkasına döndü..karşısında Canan vardır yine güzelliğe herkesi büyülüyordu..’sen ne yaptığını sannediyorsun’ dedi kızgın bir şekilde Melek anlamadı ‘ben bir şey yapmıyorum’ ‘yapmıyormuş sen onu benim külahma anlat..Cihan dan uzak dur Cihan Aysu’nun sevgilisi’ ‘eski sevgilisi demek isterdin herhalde cihan bana her şeyi anlatıda’ ‘yanlış anlatmış ama canım sana son kez söylüyorum daha da söylemem Cihan dan uzak dur yanına bile yaklaşma eğer sözümü dinlemesen başına geleceklere karışmam ona göre’ hızlıca söyleyerek oradan uzaklaştır Melek donakalmıştı ne yapacağını bilemedi daha kötü olacaktır durumlar daha kötü..

Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 7:26 am Paylaş

dewam süper :D
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyC.tesi Ekim 30, 2010 8:59 pm Paylaş

tesekkür edelim
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 989
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 982
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ordan Burdan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyPerş. Kas. 04, 2010 5:41 am Paylaş

çok gzl olmus yb ne zaman?
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyCuma Kas. 12, 2010 12:20 am Paylaş

’5.Bölüm’’

Ne yapacağını bilemedi oradan uzaklaşmak isterdi..hızlı adımlara yürümeye başladı..soğuk soğula kalmıştır..Cananın söylediklerini düşündü..sözler beynini kemiriyordu sanki ‘Mehmet ali den uzak dur’ elleriyle başını sıkıştıdır.Bir ses duydu ‘ Zeynep’ diye arkasına döndü o dur…güzelleşmişdir..hatta çok güzeldir..saçları uzamıştır..acaba kaç kere uzamıştı bilmiyordu..yanında Canan vardır ‘canım geldin mi’ ‘evet’ Melek yavaşça Zeynep’in yanına geldi ‘Zeynep’ dedi birbirlerine baktılar havada gerginlik arttı ‘köylü ben sana kaç kere diyeceğim gözüme görütme diye’ Zeynep karşı ‘ hadi Zeynep gidelim biz’ ama Zeynep’in gözü Melek’tedir ..Melek ise hızlı adımlara okuldan dışarı çıktı..bu sırada Mehmet’e çarpışırla göz göze gelirler sanki gökte kar taneleri yağıyormuş gibidir. ‘yine mi sen önüne bakmaz mısın hiç’ ‘özür dilerim’ ‘yap sonra özür diler ne güzelmiş be’ ağlayarak ‘özür dedime daha ne istiyorsun’ ‘tamam ağlama ben sadece saka yaptım’ Meleğin başı Mehmet in omzuna düşer.. Mehmet kollular meleği sallar melek hıçkıra hıçkıra ağlıyordu ‘ tamam daha bir şey demedem’ melek Mehmet in yüzüne bakar gözleri kıpkırmızıdır..hızlı adımlara Mehmet in yanında ayrılır .. cihanı görür.. ‘ne oldu melek’ ‘ço kötüyüm’ ‘tamam sakinleş otur şuraya olanı anlat’ melek sakinleştikçe her şeyi anlatır..arkadan Aysu onları izliyordu siniri bir şekilde hızla uzaklaşır.. ‘iyi misin simdi ..bak sen simdi sen derse git sonra tekrar konuşalım tamam’ melek kafasını evet seklinde sallar.. melek yürümeye başlar ses duyar dinlemeye başlar ‘ sakin ol Aysu biliyorsun ki cihan seni kıskandırmak için yapıyor’ ‘ yeter ama artık acı çekiyorum daha ne istiyor’ ‘tamam canım her şey düzeliyecek’ ‘nasıl’ ‘ ben ona demiştim uzak dur demiştim ama dinlemedi sonucuna da katlanacak’ ‘ne yapacan’ ‘izle gör’ melek bunları duyunda beyninden kaynar sular dökülür ne yapacağını bilemez derse girmeden yurda döner.

Yurda gelmiştir..bugün olanlar onun için çok fazladır hatası vardır ama nerede annesinin defterini alır okumaya başlar
<Çok zor günler geçirdim ama en zorlu sevgilin birinin başkasının yanında olması o her şeyden daha çok zordur.. bir hayat kadını asla birine aşık olmamalı yoksa benim gibi kat kat acı çeker ölmek isterdim yine bu sefer ölmeyi çok isterdim ama yine yapamadım beceremedim>>
Defteri kapattı daha okumak istemedi okusadı ne olacaktı annesinin bu iğrenç hayatı yaşaması bile içini acıtıyordu.. elini kalem ve kağıt aldı annesi gibi olmayacaktı askını herkes bilecekti canından bile olsa zaten sadece canı kalmıştır hiçbir şeyi yoktur..Canan dan korkmuyordu ne yapabilirdi ki hiçbir şey.. yazdı ama sadece iki kelime o da söyle;
‘’ SENİ SEVİYORUM
Melek’’

O kadar başka bir şey yazamadı bugün onun omzuna dokunmak belki o da onu seviyordu bilmiyordu bunu onun çantasına koyacaktı yarın ilk iş bunu yaptı ..simdi bekliyordu sadece bekliyor…

Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 12:41 am Paylaş

‘’6.Bölüm’’

Melek kantindeki çay içiyordu bu sırada canan gelir melek sessizce ‘ne istiyorsun’ der ‘ne mi cihan dan uzak durmanı istiyorum arkadasımı üzmeni istemiyorum bu yeter mi’ melek cananın yüzüne bakar yüzünde hiçbir şey yoktu saçları tane tanedir parlıyordu.. ‘sen kendini ne sannediyorsun kızım ben senin gibileri çok gördüm hepside cezalarını çekiyor eğer ceza çekmek istemiyorsan dediğimi yapacaksın’ melek susar hiçbir şey demez canan başlar yine konuşmaya ‘ kendini çok güzel sannediyorsun değil mi ama değilsin güzel değilsin paslaklının önce gidernisin köylüsün köylü kalacaksın’ melek hiçbir şey demeden oradan uzaklaşır canan arkadan kıs kıs güler ..ne diyebilirdi ki melek zaten doğrudur aslında her şeyin farkındadır onun için hiçbir şey demedi …

Ağlıyordu yine ama güzel olmadığına değil kaderin böyle olmasına nefret ediyordu artık hayattan artık anlamıştı hayatı..bir el omzuna dokunur arkasına baktığında cihandır

_ iyi misin

_ iyi miyim bilmiyorum ama köylüyüm güzel değilim bunlar yetmezmi

_ neden çıktı bu’ ‘canan söyledi ama haklı ben güzel değilim ki

_ hayır yanılıyorsun sen aslında çok güzelsin ama bunun farkında bile değilsin

_ hayır güzel değilim

_ çok güzelsin ben seni çok beğeniyorum

_ nasıl?

_ seni seviyorum bunu sana nasıl söyleceğimi bilmiyordum ama söyledim

_ama ben?

_ evet sen?

_ ………

_ söylemene gerek yok ben anladım seni ne demek isterdiğini,

_ dur lütfen

_ biliyorum sen Mehmet e aşıksın anlıyorum seni

_ cihan dur bekle yanlış anlıyorsun

Neyi yanlış anlıyordu aslında doğru söylüyordu ama o da bilmiyordu duyguları kafası bugün daha çok karıştı…

Kimsenin hayatı aynı olmayacaktı meleğin bile..Cihanın söylediklerini düşündü..çok düşüncü cihanı onu sevdiğini söylemesi onu çok sevindirmişti ilk defa biri ona seni seviyorum demişti.. Mehmet ali yi düşündü daha dün onu sevmiyor mudur? Onun için ölümü bile göze almayacak mıdır? Simdi ne olmuştur ta cihana asık olmuştur duyguları nasıl oldu da değiştir bilmiyordu..aradan bir hafta geçmişti bu arada hiç cihan la konuşmamıştı ilk defa konuşacaktı nasıl yapacaktı cihanı bahçede buldu oturuyordu yanına yürüdü yanında biri oturuyordu azcık daha yaklaştı oturan Zeynep’ti şok olmuştur eli ayağa titremeye başladı yer ayaklarının altında kaldı biri onu tuttu kucağana aldı yere koydu yavaşça sonra elini tuttu melek yavaşça gözlerini açtı kalabalığın arasındadır cihanı aradı gözleriyle yoktu elini tutanı görmek istedi o da gitmiştir.biliyordu hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı..keşke cihan hiç söylemesedir o cümleli belki de kalbi bu kadar acımacaktır. Kalbi ağrıyordu simdi anlıyordu gerçek aşkı aslında cihanla bulmuştur geç bulmuştur ama erken kaybettir hem de çok erken ….

Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 10:19 pm Paylaş

‘’ 7.Bölüm’’

cihan

Seviyorum onu hem de çok ama sevsem neye yarar ki o beni sevmedikten sonra o züppeli seviyor onun neyini seviyorsa aynı şey oluyor ister Aynu’yu nasıl elimden aldıysa meleği de aldı..ondan nefret ediyorum
Ama bu sefer daha çok acı çekeliyorum hem de daha fazlasılar..keşke o da beni sevsedir..keşke..

melek

Bugün Zeynep’le cihanı el ele görmem kalbimi acıttı..simdi anladım ki çok geç kalmışım..hayatımda bir kere aşkı tadacaktım belki..ama olmadı..belki de tattım..o elimi tutan cihan dır bunu bütün kalbimle inanıyorum ne olur anne yardım et o olsun …

Mehmet Ali

Bugün ilk defa bir duygu yasadım adını koyamadım ama kalbim sanki yoktu..daha önce hiçbir kız bana bu duygulu yaşatmadı canan bile..canan harika bir kız herkes ona deli oluyor bense bitiyorum ama o duygu yok aramızda..olamıyor..ama geçen hafta o iki kelime köylü kızına bir şey hissetidir ama ne bende bilmiyorum ama canandan farklı duygular bu kıza karşı..bugün ona çok derin bir şekilde baktım..ve aslında çok güzel bir kız olduğunu fark ettim.. elini tutarken….

canan

Çok seviyorum onu…ona söyleyemesem bile çok seviyorum..onu kaybetmeli göze alamam eğer onu kaybedersem ben ölürüm..yaşayamam bugün Mehmet i o köylüler gördüğümde hem de elini tutarken elim ayağam titredi ne yapacağımı bilemedim önce cihan sonra Mehmet ne yapmaya çalışıyor bu kız anlamadım..belki de benim yerimi almaya çalışıyor çok beklersin senden nefret ediyorum bundan sonra yapacaklarımdan kork …

Zeynep

Aşık oldum..çok iyi birine o kadar iyidir..derdimi bile dinledi..ama cihan aynu yun eski sevgilisi keşke daha önce tanışadım daha başka olurdu..aynu iyi kız sadece cihanı çok seviyor yanlış anlama yüzünden ayrılmışla doğrumu yalan mı bilmiyorum aysunun o güzelliğine dayanıklı olabilir miyim onu da bilmiyorum

aysu

Zeynep ten nefret ediyorum melek yetmiyordu simdi de Zeynep melek köylünün teki ama Zeynep cananın üye kuzeni …ya acı çekiyorum diyorum kimse anlamıyor.. Zeynep her şeyi bildiği halde nasıl cihanın elini tutar..anlamıyorum..hepsinden nefret ediyorum hepsinden … canan dan bile..

Feronia'
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Feronia'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3521
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3076
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Kayseri.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : EskiNick-♥TürkÜmiT♥

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyÇarş. Kas. 17, 2010 10:34 pm Paylaş

Hahahah Melek ve Cihan aşkları artıyor ! :D Bir Melek bulmuşum iyiki senaryomda devam ! :D
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyCuma Kas. 19, 2010 4:13 am Paylaş

8.Bölüm

‘ ‘ melek’’

Hayatımın dönüm noktasındayım sanki kafam ve kalbim öyle karışık ki... bilemiyorum kimi sevdiğimi kalbimin kime ait olduğunu bilmiyorum…bir hafta önce birini sevecen simdi bir başkasını seviyorum… Cihan kafamı ve kalbimi öyle karıştır ki daha ne düşüneceğimi bilmiyorum…keşke bana o sözleri söylemesedir belki kalbim bu kadar acımazdır…onları gördüğümde birbirime sarılırken anladım o an Cihan’ın duyguları değişmiştir.O simdi Zeynep’i seviyordu ve ben onların aralarına giremezdim.Zeynep benim için çok özeldir…Cihan’da öyle …

O an ne yapacağımı bilemedim… Uzaklaştım oradan bir yere oturup hüngür hüngür ağladım; kaderime, salaklığıma ağladım. O an Cihan’ın peşimden gelmesini çok istedim… Belki de geliyordu. Bir ayak sesi duydum yüreğim daralmaya başladı… içimden bir şeyler dışarı çıktı. Omzuma dokundu o güzel zarif elleriyle gülümseyerek ona doğru baktım… başımı çevrildiğimde yüzümdeki tebessüm bir anda yok oldu… karşımdaki Cihan değildir.

-selam… Beni gördüğüne sevinmemiş gibisin… dedi Mehmet Ali
Sanki her şeyi anlamıştı… Cihan’ı beklediğimi biliyor gibidir.
-selam… Yok neden çıkarttın bunu dedim.
-hiç öylesine… Yanına oturabilir miyim? Dedi
-tabi ki de ama sevgilin kızmasın?
-korkmana gerek biz ayrıldık sayılır
Şaşırmıştım… Neden ayrılmışlardır yoksa…
-benim yüzümden mi? Dedim
-hayır sadece benim kafam biraz karışık o kadar
-yakışıyordunuz ama birbirinize
-öyle ama uyum önemli değil sadece aşk ta önemli sevmek birisini hiç karşılık beklemeden sevmek bu daha çok önemli
Ne dediğini anlamadım… sanki bir şeylerden bahsediyordu unuttuğum bir şeylerden kafam karıştı…ona baktım onunda kafası karışıktı …hem de fena halde sanki ne yapacağını bilmiyor gibidir bu yönden bana çok benziyordu…

-bu kağıdı sen mi koydun çantama? Dedi
Ne diyeceğimi bilemedim bu kağıt bir hafta önce ona yazdığım iki kelimedir.Neden bu kadar geç kalmıştır.Niye bir hafta önce değil de şimdi veriyordu… kalbimin bu kadar karışık olduğu günde neden bunu yapıyordu bana…
-biliyor musun bu kağıtta yazanları herkes bana defalarca söyledi… ezberle bile biliyorum ama bu sefer başka bu iki kelime öyle bir karıştır ki aklımı içinden çıkarmaz oldum artık ne diyeceğimi ne yapacağımı bilmiyorum…dedi Mehmet Ali
-o yazanlar… dedim daha fazla konuşamadım sanki ağzım kilitlenmiştir. Bir şey söylemedim suskum sadece
-biliyorum ne diyeceğini aklın karışık benim gibi… dedi
-neden anladın… dedim
-benim de aklım karışık

Yanıma yaklaştır yavaşça gözleriyle gözlerimi süzdü dudağını dudağımı koydu… sımsıcaktır dudağı… kalbim yerinden çıkarcak gibi oldu… ilk defa biri beni öpüyordu öpüşmek nasıl bir duygudur bilmiyordum yanağım kızardır…dudağını çekti dudağımdan… yerimden katlım ve hızlı adımlara oradan uzaklaştım…
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyCuma Kas. 19, 2010 9:24 pm Paylaş

adam bir yorum yaza yaa :D
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyÇarş. Kas. 24, 2010 1:07 am Paylaş

9.Bölüm

‘Mehmet Ali’

Bir rüzgar gibi esti geçti sanki dudağının sıcaklığı hala dudağımda… oradan çıkmayacak gibi hapis kalacak hep orada… kalbim bir anda hiç olmayacak kadar hızlandır.Sanki bu benim ilk öpüdüğümdür daha öncekilerine hiç benzemiyordu bu başkadır başım dönüyor sanki sarhoş gibiyim hiç olmadığım kadar sarhoş…

Kararlıdım Canan’la konuşacaktım ve bu ilişki bitecekti artık yeter bende aşk istiyordum; sevmek, sevilmek bende istiyordum… bıkmıştım yalandan dolandan… hemen o anda Canan’ın yanında buldum kendimi
- Canan seninle konuşabilir miyiz? Dedim kararlıdım ayrılcaktım
- Tamam hayatım sen nasıl istersen… dedi Canan gülümseyerek
-Canan bu benim için çok zor bir karar oldu sana nasıl açıklayacam bilmiyorum şunu bilmeni istiyorum seni sevdim ben ama simdi…
-hayatım iyi misin ne dediğinden bir şey anlamadım biraz daha açık konuşabilir misin?
-artık bitsin istiyorum
-ne bitsin anlamadım
-bu benim için çok zor biraz anlamaya çalış ne olur
-neyi ya bilmece gibi konuşma
-ayrılmak istiyorum dedim bir anda ağzımdan çıktı
-ne ayrılmak mı istiyorsun saçmalardın herhalde biz ayrılamayız
-neden ayrılmayalım ki bizimki de bir ilişki ve bitti
-öyle kolay değil bitemez öyle iki laflar bitemez ancak normal bir ilişki bitebilir bizimkisi bitemez ama… dedi Canan sinirli bir şekilde
-bitti ama artık Canan zorlamaya gerek yok kendimizi yıpratmaya hiç gerek yok dedim gayret sakin bir şekilde
-o kız yüzünden değil mi… dedi
-hangi kız?
-hangisi mi bir de soruyorsun köylü tabi ki de
-ne alakası var onunla bunun
-ne mi o geldiğinden belli sende bir çeşitlik oldu fark etmedim sanma her şeyin farkındayım ben simdi de bu ayrılma meselesi sende ne düşünmem gerek
-ne düşünüyorsan düşün umurumda bile değil şunu söylemek istiyorum o olsun ya da olmasın fark etmez çünkü bu ilişkinin bitmesinin tek sebebi aramızda artık duygusal bir bağ yok
-öylemi o zaman bende şunu söylüyorum ben senden ayrılmıyorum simdi ne yapacaksın bakalım
-sen ister ayrıl ister ayrılma bitti bu ilişki

Ve hızlıda oradan uzaklaştım sanki çok korkunç bir şey yapmıştım ama bir yandan da içim rahatlamıştır. Zaten bu ilişkili kafamda bitimiştim şimdi ise kesin olarak bitti…
Kapıya çıktım onu aradım gözlerimle tam buldum yanına doğru giderken yanında o adamı gördüm Cihan olacak o adamı zamanında her şeyi berbat eden o adamı ve onun o adamın yanında olması beni deli ediyordu dayanamıyorum onu çok seviyorum ve onu kimseyle paylaşmak istemiyorum

Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 4:15 am Paylaş

10.Bölüm

‘Cihan’

Onları dudak dudağa görmek kalbimi öyle acıttır ki öldürmek bile isterdim o züppeyi Aysu’yu elimden aldığı yetmiyormuş gibi simdi Meleği de alıyor elimden… Melek sanki benimdir hiçbir zaman benim olmadır ki ona sevdiğimi söyledim o ise karşılık bile vermedir varsa yoksa o adam başka bir şey yok nefret ediyorum ondan

Zeynep çok iyi biri beni seviyor bunu anlıyorum ama ben onu seviyor muyum bunu bilmiyorum o gün bana çıkma teklifi etti ilk defa bir kız bana teklifte bulundu çok şaşkınım ne diyeceğimi bilemedim kırmak istemiyorum onu çünkü çok iyi biri ama kalbimde başka birisi varken nasıl olacaktır. Oysa ne olacak ki o başka biri beni sevmedikten sonra bende kabul ettim ya da kabul etmek zorunda kaldım ya da kabul etmemin tek sebebi Meleğin belki beni birazcık kıskanmasıdır

O gün Melek’le konuştum son bir kez belki de hiçbir şey söylemedi onu gördüğümü söyledim onunla yine sustu konuşmadır sanki konuşadır beni sevdiğini söyleyecektir ya da bana öyle geldi ben ise son bir kez cesaretimi toplayıp ‘seni seviyorum’ demedim yapamadım eğer bu iki cümleyi söyleyebilseydim her şey yoluna girecektir yapamadım edemedim
-iyi o zaman ben gidiyorum bana diyecek bir sözün kaldı mı? Dedim sanki bir şeyler bekliyordum
-hayır bir dakika dedi Melek
Heyecanlanmıştım sanki beklediğim sözler gelecek gibi
-sen Zeynep’le çıkmaya mı başladın? Dedi
Bu sözler neden gelmiştir hiç beklemediğim sözledir hayal kırıklığına uğramıştım yıkılmıştım sanki
-evet yeni çıkmaya başladık. Dedim neden söylemiştim bunu bilmiyordum
-hım öylemi mutluluklar dilerim o zaman
-teşekkür ederim
Bu konuşmayı hiç istemedim başka türlü konuşma isterdim ama olmadı o dudaklarımızın arasından çıkmadı… ah keşke çıksadır o cümleler o zaman bu kadar içim yanmazdır
Meleğin yanından ayrıldım birden bire Aysu çıktı karşıma sanki hesap sorarcasına
-ne istiyorsun dedim
-tebrik etmeye geldim Zeynep’le çıkmaya başla mısınız? dedi Aysu
-sana ne bundan
-öyle deme biliyorsun Zeynep benim arkimin kuzeni seninle çıkmasına ne kadar sevindim bil bilsen dedi sinirli bir şekilde gülümseyerek
-evet kesin çok sevinmisindir git başımdan seninle uğraşmaya hallim yok
-ne oldu yoksa köylü güzeli sana pas vermedi mi yoksa sen ondan mı Zeynep’le çıkmaya başladın
-sana ne seni niye bu kadar ilgilendiliyor benim hayatım
-benim hayatım diyorsuna bir zaman bizim hayatımızdır unuttun mu?
-evet bir zaman ama artık değil
-her şey bitmedi daha yeni başlıyor dedi ve hızlıca yanımdan uzaklastır bıkmıstım artık bu Aysu’dan da bu hayattan da…

Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy

MesajKonu: Geri: AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ AŞK VE İNTİKAM (meleğim )  ----- FİNAL BÖLÜMÜ------ EmptySalı Kas. 30, 2010 12:19 am Paylaş

11.Bölüm

‘Zeynep’

Onu çok seviyorum… ama o beni sevmiyor evet teklifi kabul etti ama yine de sevmiyor keşke beni sevse ne kadar çok isterdim bunu çünkü sevilmeye ne kadar ihtiyacım var.Bugün Melek’le gördüm onu içimde bir korku oluştur ya Cihan Meleği seviyorsa hayır olmasın davranamam ben buna ölürüm...

Ya Aysu ne olacak bugün yanıma geldi Cihan’ın peşini bırak dedi yar etmem sana dedi korktum ama en çok Cihan’ı kaybetmeden korktum ama kaybetmek için kazanmak lazım değil mi ben ise kazanmadan kaybediyorum

Kaybetmemek için Melek’le konuşmaya karar verdim.Meleğin yanına gittim gözlerime bakıyordu öyle bakıyordu ki ona ihanet ettiğimi yüzüme vurur gibidir.o bakışa sinir oldum ne olursa olsun diyecektim ne olursa olsun:

-Cihan’la aranızda bir şey mi var?

Sustu hiçbir şey demedi bu suskunluk beni çileden çıkarıtıyordu.

-ben Cihan’a aşığım

Yüzüme baktı öyle bir baktı ki o bakış beni öldürdü

-onu çok seviyorum ve onu kaybedemem ne olur elimden ama onu eğer onu kaybedersem yaşayamam ben…

Sustu hep sustu hiçbir şey demedi ağzından bir kelime bile çıkmadı arkama bakmadan gittim onun yanından niye böyle yapıyordu konuşadır böyle zor olmazdır ama o sustu ve her şey zorlaştır. Ben şimdi ne yapacağım şaşırdım elim kolum bağlandı keşke o konuşmalı yapmasadım ama artık çok geçti yapmıştım her şeyi berbat etmiştim…

Aysu’yu gördüm iki yabancı adamın yanında gizli gizli konuşuyorlardır. Ne konuşuyorlardır acaba yavaşça onları dinlemeye başladım:

-işim var sizinle uğraşamadam biraz indirin fiyatı dedi Aysu

-paralı bulamıyorsan yardım ederbilirim bedava ya getirebilirim dedi adam

-nasıl yardım edecek misin dedi Aysu

-çok güzelsin.. dedi adam

-istermiyorum sizden bir sey dedi aysu

-emin misin kriz geldiği zaman görürüz dedi adam

Orada uzaklaştır bende peşinden gittim biraz sonra eli kolu titrerek yere çöktü yanına gittim

-ne istiyorsun dedi aysu

-sana yardıma geldim dedim

-senin yardımına ihtiyacım yok dedi ve gitti… bende gittim sonra

AŞK VE İNTİKAM (meleğim ) ----- FİNAL BÖLÜMÜ------

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki