Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir
ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyPtsi Ara. 27, 2010 10:37 am Paylaş

SaoLun Teşekkür ederiz beğenmenize çok sevindik... Very Happy
Fragman verirmiyiz bunu daha konuşmadıkk..ama büyük ihtimalle veririz diye umuyorum.. Very Happy
elfays
Deneyimli
Deneyimli
elfays
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1238
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 746
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyPtsi Ara. 27, 2010 10:58 am Paylaş

BEKLİYORUZ ZATEN HAFTADA Bİ
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 1:25 am Paylaş

Tamam canım =) Koymaya çalışırızz
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 50
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 60
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/12/10

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 31, 2010 11:05 am Paylaş

___ஓ Şaтo∂aкi Dєнşєт ஓ___2.BÖLÜMÜNÜ YARIN AKŞAM 22.20'DE YAYINLIYACAĞIZZZ..!!! =)
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyCuma Ara. 31, 2010 11:47 am Paylaş

beklicem .)))
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 4:30 am Paylaş

2.BÖLÜMÜ BU AKŞAM OKUMAK İÇİN BEKLEYENLER VARMI???
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 4:42 am Paylaş

oha yeni okudum spr olmuş bnce bu iki hafta iki ay olur çıkar kurtulmalarına bağlı devam kızlar
:D
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:06 am Paylaş

Evet bu iki hafta ne kadar sürer bilemeyizzz...!!! Very Happy
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 7:11 am Paylaş

eee devaMMMMM!!!!!!!!!!!Very Happy
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 9:23 am Paylaş

___ஓ Şaтo∂aкi Dєнşєт ஓ___ [Dєнşєтє ßiя a∂ıм ∂aнa] ♥️ aşкıη iℓк кıvıℓcıмℓaяı ♥️ ••● 2.ßöℓüм Gєℓ∂ii..!!! ●••

__Ekrem'den__

Ekrem:Ya ne demek hiçbir şeyim değilsin kızım ya ağzından çıkanı kulağın duyuyuor mu senin?
Sevil:Duyuyor tabi hem ne olmuş ki?Sen benim hiçbir şeyim değilsin!!!!!
Ekrem:Öyle mi hanımefendi?
sevil:Öyle beyefendi
Ekrem:Madem öyle Sevil Hanım o zaman siz bir daha benimle hiç konuşmayın,muhattap da olmayın.
Sevil:Tamam canıma minnet zaten.Ayrıca ben de size bitmiyorum.Daha iyi olur böylesi
Ekrem:Tamam o zaman
Sevil:Tamam
Ekrem:Sorun yok.
Sevil:Yok

Tam o sırada Ayçin araya girer:

Ayçin:Ayy içimi bayılttınız ya ne demek tamam,muhattap olmayalım falan?Saçmaladınız iyice siz
Ekrem:Valla Ayçin'cim onu bana değil Sevil Hanım'a söyle ne de olsa ben onun hiçbir şeyi değilmişim ya!!!
Sevil:Ayçin'cim sen onu Ekrem Bey'e söyle bir zahmet.Nasıl olsa benimle muhattap olmak istemeyen kendisi!!!
Ekrem:Ne???Ben mi?????
Sevil:Sen tabi.Daha az önce bana kendin söyledin.
Ekrem:Sana ne demeli?(Sevil'in taklidini yaparak)Sen benim hiçbir şeyim değilsin ki bıdı bıdı bıdı
Sevil=Hahaha çok komik öldüm gülmekten sen ilerde stand upçı falan olsana
Ekrem:Niye?Benden iyi komedyen olur di mi?
Sevil:Yok canım ondan demedim ben.Belki sahneye çıkarsında şu şebekliğine birkaç kişi acır da güler diye söyledim
Ekrem:Hopp hopp ağır ol Sevil Hanım sen kime şebek diyorsun?
Sevil:Belli olmuyor mu oradan?Sana diyorum tabi ki.Ama doğru senin kulaklarda işitme sorunu olduğu için duymaman normal
Ekrem:Hasbinallah yaa!!!!!!

Ayçin:(Bir anda araya girerek ve kızgın bir şekilde bağırarak)Ayyyyyyyy!Yeter ya ne oluyor size deminden beri karı koca gibi
didişiyorsunuz.
Kendinize gelin artık.Yeter canım.İnsanda da bir sabır var yani!!!!
Ekrem:(Tırsak bir ifadeyle)Tamam Ayçin Abla sen kızma yeter ki
Ayçin:Cıvıtma Ekrem hadi Sevil sen de derse hadi
Sevil:Tamam ya çekiştirip durmasana
Ayçin:Yok ya.Ben çekiştirmiyim,siz de didişmeye devam edin öyle mi?Yok canım yemezler hadi sınıfa çabuk çabuk.Sayenizde
sinir hastası oldum zaten!!!
der ve bir sinirle hep birlikte sınıflarına girerler.

SINIF

Tenefüs Vakti

Ekrem:Yok abi ya ben bu cadıyla bırak Almanya gezisi 5 metre öteye gitmem.
Cenker:Ya abicim niye öyle diyorsun?İnat ediyor işte kız.Sen de alttan al biraz bari
Cihan:Cenker doğru söylüyor Ekrem.Her zaman ki Sevil işte tuttu yine eşek inadı.
Ekrem:Eşek yanında halt etsin katır inadı resmen katır inadı
Cenker:Ya abi ha eşek ha katır ne fark eder?İkisi de çağımızın hayvanlarından yani.
Ekrem:Ay gül gül öldüm Cenker
Cenker:Abi gül diye söylemedim zaten.Yani eşeği katırı bırak sen.Sonuçta Sevil inat ediyor.Bari sen yapma.
Ekrem:Hah işte sen de söyledin zaten.Ne dedin az önce sen?
Cenker:(Şaşkınca)Ne dedim?
Ekrem:Çağımızın hayvanları dedin.Demek ki bu varlılar dönemimizde var olan bir canlı grubu ama gel gelelim Sevil'e bak.Eşi benzeri yok.
Tek ve erişilmez bir varlık o.Ütopik bir canlı valla ya!!!
Cihan:Bir gün melek bir gün şeytan diyorsun.
Ekrem:Valla sizi bilmem ama bana her gün şeytan yani

Bu sırada Cihan ve Cenker kıkırdamaya başlarlar.Ekrem hemen sinirlenir tabi

Ekrem:Ya abi şu durumda bile makarasınız yani.Söylenecek laf bulamıyorum size.
Cihan:(Kendini zor tutarak)Tamam abi tamam Cenker biz de gülmeyelim artık ikna edelim şu deliyi.
Cenker:Ya abi ne yapalım?Tutturdu gelmem de gelmem gelmem de gelmem diye
Cihan:Doğru bak ne diycem?Biz en iyisi Ayçin'e havale edelim bunu bir de o konuşsun ne dersin?
Cenker:Ne diyim?Süper olur valla.Hadi Ayçin'e söyleyelim hemen
Cihan:Tamam der ve hemen Ayçin'in yanına giderler.Kaş göz işaretleriyle durumu bildirirler.
Ayçin olanları çoktan anlamış.Sırasından yavaşça kalkıp Ekrem'in yanına
gitmeye başlamıştır ki Cenkerlerin yanından geçerken gözünü kırparak gülümser.Cenker kısık bir sesle arkasından seslenir:

Cenker:Sana güveniyoruz ona göree
Ayçin:(Arkasını dönüp,gülerek yanıtlar)Merak etmeyin başaracağımm Very Happy))
Cenker,Cihan: Very Happy))))

Ekrem o sırada önündeki kitaplarala ilgilenip,sayfaları karıştırıyordur ki Ayçin bir anda önünde bitiverir.

Ayçin:EKREMMMMMMMM
Ekrem:NEEEEE????
Ayçin:Ay bana ne kızıyorsun ya?Sanki bir şey dedik.
Ekrem:Kusura bakma Ayçin ya.Hep o cadı yüzünden işte
Ayçin:Ay öyle deme benim arkadaşıma ya
Ekrem:Ama öyleee
Ayçin:Üff neyse neyse bırak sen şimdi onu bunu da geziye geliyorsun di mi?
Ekrem:Tabi ki hayır!!!
Ayçin:Ya Ekrem oyunbozanlık yapma ya!!!Aşk olsun!!!
Ekrem:Kızım ne oyunbozanlığı?Görüyorsun işte bazıları istemiyor gelmemizi!!(Bunu imalı ve yüksek bir sesle söylemiştir.Sevil'de duymuş ve
kafasını öbür tarafa çevirip,hiçbir şey olmamış gibi arkadaşlarıyla sohbet etmeye devam etmiştir.)

Ayçin'de o sırada durumun farkına varmış,Ekrem'i ikna etme çabası içindedir.

Ayçin:Ay offfff...Bırak sen bir onu ya.Sen Sevil'e ne bakıyorsun?Boşver sen onu.Hem bizim de mi hatırımız yok mu yani?Bari bizim için gel.
Hem bir düşünsene ne eğlenicez orada?Yeni yeni yerler gezeceğiz,yeni yeni maceralar yaşayacağız.(Ellerini şaklatıp,heyecanla)Ayyy
süper olucak süperrrrrrrr
Ekrem:Ya iyi tamam güzel de
Ayçin:Ekrem itiraz istemiyorum.
Ekrem:Ama
Ayçin:Aması maması yok sen de bizimle geliyorsun o kadar.Tamam mı?
Ekrem:...
Ayçin:(Kaşlarını çatıp,kızgın bir ifadeyle)EKREMMM!!!!
Ekrem:Üff iyi tamam tamam
Ayçin:Ayy yaşasınn
Ekrem:Ama bak sırf senin hatrına yoksa biliyorsun gelmeyecektim.
Ayçin:Bilmez miyim canım arkadaşım benim Very Happy))) der ve Ekrem'e sevinçle sarılır.

Yorucu geçen bir okul gününden daha sonra paydos olur.
Sonunda okul biter ve bütün öğrenciler gibi bizim beşli de derin bir nefes alır.Oysa bilmezler ki akşam evlerinde onları çok daha
zorlu saatler beklemektedir.

AKŞAM(EKREMLERİN EVİ)

Ekrem:Eee annecim ne diyorsun?
Hüsna:Oğlum nereden çıktı şimdi bu gezi?
Ekrem:Ya sultanım dedim ya okul götürüyor diye.Tamam de sen de nolur.Hem bak tarihi yerleri falan gezeceğiz,güzel güzel anılarımız
olucak fena mı?En önemlisi de yeni bir ülke görmüş olucaz.Hadi sultanım hadi Hüsnam hadi tamam de.(Bu sırada Ekrem her zaman ki
gibi Hüsna'yı gıdıklamaya başlar.Hüsna gülmekten kırılır tabi.)

Hüsna:Ay ay ay dur oğlumm ayy ay başıma gelenler gıdıklanıyorum dur.
Ekrem:Evet cevabınız
Hüsna:Ay aman tamam tamam verdik iznini
Ekrem:Oooooo aslan Hüsnamm sen çok yaşa bu oğlun kurban sana der ve tezahürat yapmaya başlar.
Hüsna:Ay serseri seni hadi tamam git hazırla bavullarını
Ekrem:Kimin annesi ya kimin annesi neyse sultanım ben kaçtım bavulları hazırlayacağım daha der ve zıplayarak seviçle odadan çıkar
Hüsna:Deli çocukk Very HappyVery HappyVery Happy

CENKERLERİN EVİ

Naile:İyi de oğlum orası güvenli mi bakalım hırlısı var hırsızı var.Yok yok ben sokakta bulmadım çocuğumu olmaz Cenker.
Muzaffer:Ya Naile senin oğlun kazık kadar adam oldu artık.Ne hırlısı ne hırsızı ya
Naile:Yani Muzaffer senin bu genişliğin beni öldürücek.Çocuğa oralarda bir şey olsa ölse kalsa mazallah haberimiz olmayacak.
Cenker:Ya anne hocalarda gelecek zaten bizimle.Bir şey olmayacak merak etme sen.Bak ne olur yapma kazık kadar adam oldum ben ya!!!
Naile:Ama oğlum ben senin i...
Cenker:ANNE!!!!
Naile:Aman iyi be ne yaparsanız yapın iyi git sen de çok istiyorsan.
Cenker:Aslan annem benim der ve Naile'nin yanağına bir öpücük kondurarak o da sevinçle odasına bavullarını hazırlamaya gider.

CİHANLARIN EVİ

Doğan:Okul,arkadaşlar,yurt dışı gezisi,güzel güzel ortamlar,farklı farklı insanlar diyorsun.
Cihan:Aynen öyle diyorum abicim.Sen ne diyorsun?
Doğan:Oralara dalıp bizi unutmazsın di mi Cihan efendi?
Cihan:Aşk olsun abi ya yapar mıyım hiç öyle bir şey?
Doğan:İyi iyi madem öyle git sen de
Cihan:Sağol abimm der ve Doğan'a sarılır.
Doğan:Yalnız bana bak orada dikkat ediceksin kendine.Hastalanma,sıkı giyin,üşütme yani
Cihan:Tamam tamam sen merak etme beni
Doğan:İyi hadi bakalım şimdiden uğurlar olsun sana Very HappyVery HappyVery Happy

AYÇİNLERİN EVİ

Melih:Hayır diyorum Ayçin olmaz!!!!!!!
Ayçin:Ya babacım ama yapma böyle ya.Bak herkes gidiyor bir ben kaldım ya.
Melih:Herkes beni ilgilendirmez kızım.Ne yapayım ben milleti?Önemli olan benim için sensin.Hem orada elin memleketinde Allah korusun
başınıza bir şey gelse yardım eden de olmaz,Düşseniz,kalsanız,kaybolsanız ne yapıcaz biz?
Ayçin:Ya babacım okulla gidiyoruz.En fazla ne olabilir ya?
Melih:Olmaz diyorum Ayçin o kadar!!
Ayçin:Anne ya sen de yardım etsen biraz
Nergis:Şey Melihçim bak şimdi ben de düşündüm de kızımız gitsin bence de
Melih:Ne?
Nergis:Ya tabi hem bak yeni yerler gezmiş olurlar,biraz dünyayı tanırlar,elinde böyle bir fırsat varken kaçırmasın kızcağız.
Sonra çok pişman olur,başının taşlara vurursa vebalini nasıl öderiz bilmiyorum yani?
Ayçin:(Fısıldayarak)Süper gidiyorsun anne süperr
Nergis:Hem Ayçin bizim gibi cahil kalmasın.Gezsin görsün çevresini.Öğrensin öğreneceğini,hayatı tanısın biraz,bizim gibi tıkılmasın buralara
Ayçin:Helal sana anne valla helal.Evet baba annemi duydun.Doğru söylüyor kadın.Bari bırakın da ben hayatımı yaşayayım,yeni yerler göreyim,
bir şeyler öğreneyim ya
Nergis:He Melih sen ne dersin?
Melih:Ya şimdi
Ayçin:Babacım ne olur ya?
Melih:İyi peki peki dediğiniz gibi olsun bakalım
Ayçin:Birtanecik babam benim der ve sıkıca babasına sarılır.Ardından uzunca bir valiz hazırlığına girişmek için odasına gider.

SEVİLLERİN EVİ

Hüseyin:İyi de Sevil kızım biz seni nasıl emanet ederiz?Ya başına bir şey gelirse,ya bir şey olursa oralarda sana?
Sevil:Ya babacım söz kendime dikkat edicem.Bak sabahtan beri yalvarıyorum size.Ne olursunuz izin verin ya.Hem bakın bizim
çocularda geliyor.Onlarda korurlar bizi zaten.
Hüseyin:Kızım güzel kızm sen de beni anla.Hayatta kaç yavrum var benim?Onunda başına bir şey gelirse ne yapıcaz biz?
Semra:Baban doğru söylüyor kızım elin Almanyası.İti var,kopuğu var,sarkanı var,Allah muhafaza ya bir şey olursa sana?
Sevil:Ya anne aşk olsun biraz olsun bana güvenin ya.Ayrıca ben kendimi korumasını da bilirim.Merak etmeyin siz.Ama izin verinde gidiyim şu geziye.
Yeni yerler,insanlar tanıyım.Bir değişiklik olsun bana da.Ha ne dersiniz?

Semra ve Hüseyin bir süre aralarında bakıştıktan sonra ikisi de onaylayıcı bir biçimde kafalarını sallarlar.

Hüseyin:İyi tamam git bakalım ama bak kendine dikkat ediceksin,korumasını biliceksin,bizi de habersiz bırakmayacaksın tamam mı?
Sevil:Tamam söz babacım söz der ve sevinçle babasının ve annesinin yanına koşarak onlara sıkıca sarılır.Ardından da sevinçle odasına doğru koşar.O da
diğerleri gibi bavulunu hazırlamaya koyulur.Malum cumartesi Almanya gezisine çıkıyorlardır.

Ertesi gün bizimkiler okula giderler.Okul cumartesi günü gezi olacağı için tatildir.Bizimkiler ailelerine imzalattıkları formları idareye teslim edip,
paralarını ödedikten sonra hep birlikte evlerine geri dönerler ve son hazırlıklarını yapmaya başlarlar.Akşama doğru tüm hazırlıklar biter.Bavullarını önceden
hazırlamışlardır zaten.Geriye son kontrolleri yapmak kalmıştır ki gün içinde tüm bu işleri de halletmişlerdir.Tüm işler bittikten sonra da
geriye sadece ertesi sabahı beklemek kalmıştır.

ERTESİ SABAH(CUMARTESİ GÜNÜ)

Ertesi sabah erkenden aileleriyle vedalaşan çakıl taşlarımız evlerinden bir heyecanla çıkıp okulun önünde toplanmışlardır.Herkesin içinde büyük bir coşku
vardır tabi.Duydukları büyük heyecanla ayaküstü sohbet eden öğrenciler sonunda öğretmenlerinin de okulun önüne gelmesiyle
adeta seviçten çıldırmışlardır ki birkaç dakika sonra da sayım yapılır ve hep birlikte otobüslere doluşup havaalanına doğru yol almaya başlarlar.
Arabanın içinde de heyecanları dinmez tabi.Ayçin,Cenker ve Cihan koyu bir muhabbete dalmış.Orada yapacakları planları düşünüp dururken Ekrem ve Sevil'den
hiç ses çıkmıyordur.Zaten dünden beri de hiç konuşmamışlardır.Bizimkiler onların bu haline çok üzülseler de bir şekilde hallederiz düşüncesiyle şimdilik
bu olayı askıya almışlardır.Ya da Cenker'le Cihan öyle zannediyordur.Oysa ki Ayçin'in çok daha farklı planları vardır.

HAVAALANI

Bizimkiler sonunda havaalanına ulaşırlar.Bir süre pasaport,vize,uçak saatleri,genel güvenlik önlemleri gibi işlemleri hallettikten sonra
uçağın gelmesini beklemeye başlarlar.Yaklaşık yarım saatlik bir bekleme sürecinin ardından uçak havaalanına iner.Bizimkiler de hocalarının
eşliğinde bir telaşla uçağın bulunduğu alana doğru yürümeye başlarlar.Sonunda alana ulaşırlar.Ellerinde bavulları,uçağın içine girmek
için merdivenlerden çıkarlar ve son bir kez kafalarını geriye çevirip çevreye bakınırlar.İçlerini az da olsa bir hüzün kaplar.Kısa süreli de
olsa,geri döneceklerini bilseler de şimdiden çok özlemişlerdir ailelerini.Birden kızların gözleri dolar.Ama yapacak bir şey yoktur.Zaten zor bela
izin almışlardır.Hocalarının devam edin diyip bağırması üzerine birden irkilip kendilerine gelirler ve gözlerindeki yaşları çabucak silerek
uçağın içine doğru geçerler.

UÇAK

Bizimkiler uçağın içine doğru ilerlemeye başlarlar.Sonunda kendi yolculuk edecekleri bölümleri bulurlar.Ama nedense daha önceden bir yer planlaması
yapmamışlardır.Herkes serbestçe istediği yere oturabilmektedir.Sevil'de Ayçin'le oturabilme düşünceleri kuruyordur ama Ayçin'in eline çok güzel bir
fırsat geçmiştir ve bunu tepmek gibi bir niyeti de yoktur.

Ayçin:Cenker,Cenker!!!
Cenker:Efendim Ayçin?
Ayçin:Gel buraya bir

Cenker hemen Ayçin'in yanına gelir.

Cenker:Efendim Ayçin ne oldu?
Ayçin:Şimdi sana bir şeyler anlatıcam.Dikkatli dinle.Tamam mı?
Cenker:Tamam da ne anlatıcan anlamadım ben
Ayçin:Bak şimdi... der ve aklından geçen bütün planı Cenker'e anlatmaya başlar.O sırada yanlarına Cihan'da gelir ve planı ona da anlatırlar.Ayçin
anlatmayı bitirdikten sonra ise:

Cenker:Vay çakal vay plana bak sen
Cihan:Cidden ya Ayçin valla bravo bin yıl düşünsem aklıma gelmezdi yani
Ayçin:Sağolun arkadaşlar sağolun.Neyse şimdi vakit kaybetmeden planı uygumaya başlayalım isterseniz.
Cenker,Cihan:Olur Very HappyVery HappyVery Happy

Tam o sırada Sevil'de Ayçin'e seslenir.

Sevil:Ayçin hadi gel yanıma seni bekliyorum
Ayçin:(Cenkerle Cihan'a dönerek)Tam zamanında hadi başlıyoruz.Gelin benimle der ve Cenker'le Cihan'ı da peşine takarak Sevil'in yanına
doğru yürümeye başlarlar.Sonunda Sevil'in yanına ulaşırlar.Ayçin hemen söze başlar.

Ayçin:Efendim Sevilcim ne oldu?
Sevil:Aman canım ne olacak seni bekliyorum.Hadi gelsene yanıma
Ayçin:Aaa ben sana söylemeyi unuttum
Sevil:Neyi?
Ayçin:Şey canım ya ben uçakta yanyana oturmak için eee Cenker'e söz vermiştim.
Sevil,Cihan:Cenker'e mi?
Cenker:Bana mı?

O sırada Ayçin Cenker'e tekme atar.

Cenker:Ahh!!!
Ayçin:Cenkercim dün bana uçakta benimle yanyana oturur musun diye sordun ya.Hatta ben de tabi neden olmasın diyip kabul ettim ya
Cenker:Öyle mi oldu?
Ayçin:CENKER!!!! der ve bu seferde Cenker'i cimcikler.
Cenker:Ah ah!!!Tabi canım öyle oldu hatırladım şimdi aynen öyle Ayçin bana söz verdi Sevil hayatta olmaz.
Sevil:İyi tamam ne yapalım seninle otursun.O zaman Cihan sen benimle otur.
Cihan:Olur
Ayçin:Olmaz!!!!!!
Cihan,Sevil:Niye?
Ayçin:Eee şeyden olmaz şeyden
sevil:Neyden?
Ayçin:Şeyden canım şeyden hah buldum Cihan oturamaz çünkü onun Betül Hoca'ya sözü var.
Cihan:Ne?????
Sevil:Betül Hoca'ya mı?İyi de neden?
Ayçin:Iıı şimdi şöyle Cihan geçen hafta derste işlediğimiz kuvvet dönüşümleri konusunu anlamamış.Eee malum fizik zor ders.Betül Hoca'da
uzun yolculuk bu uçakta gel sen biz çalışırız demiş.
Cenker,Cihan:YUH!!!!!
Ayçin:Öyle yanii
Sevil:Anladım da keşke bana daha önceden haber verseydiniz.Kiminle oturucam şimdi ben?

İşte Ayçin'de Sevil'in tam da bunu söylemesini bekliyordur ki kozunu oynasın ve planını uygulasın.Sahteden etrafa bakış atıp bir anda
Sevil'e yönelen Ayçin can alıcı oyununu ortaya koyar.

Ayçin:Eee Ekrem otursun yanına.
Sevil:Ne???Hayatta olmaz.
Ayçin:Ay niye olmasın Sevil?Bak zaten ayakta kaldı çocukcağız.Gelsin otursun bari yanına.
Sevil:Ya banane ayakta kalsın.İstemiyorum ben onu yanımda.
Ayçin:Valla güzelim şansına küs der ve Ekrem'i çağırır.

Ayçin:EKREM!!
Ekrem:Efendim Ayçin?
Ayçin:Gelsene bir buraya
Ekrem:Tamam geldim der ve Ayçinlerin yanına gelir.

Ekrem:Efendim ne oldu?
Ayçin:Bir şey olduğu yok canım.Burada boş yer var bak.Gel otur diyecektim.
Ekrem:(Oturacağı yere bakar.Sevil'i görünce bir anda kaşlarını kaldırır ve)Buraya mı?
Ayçin:Evet buraya
Sevil:Ne oldu canım beğenemedin mi?
Ekrem:Hayır canım beğenemedim.
Sevil:Ben de sana çok meraklı değilim zaten.Ayçin Allah aşkına başka bir yer bul şuna.
Ekrem:Ben sana öldüm zaten.Ayçin bırak ya.Bununla oturacağıma uçağın kanadına binerim daha iyi.
Sevil:İyi bin o zaman tutan yok.
Ekrem:Burada bayılıp kalan da yok.
Ayçin:Ayyy yeter ne çok konuştunuz ya?Valla kusura bakmayın ama fikrinizi sormuyoruz size.Ekrem otur bakıyım sen de şöyle (der ve
Ekrem'i bir anda Sevil'in yanındaki koltuğa oturtur.Üstüne montlarını koyar ve kemerini bağlar.)Heh oh be oldu işte
Ekrem:Ama Ayçin
Ayçin:Sus sakın konuşayım deme
Sevil:İyi de Ayçincim
Ayçin:Sevil sen de ikiniz de ağzınızı açarsanız oyarım sizi oturun şöyle kardeş kardeş heh kapatın çenelerinizi de oh be dünya varmış.
Şu geçireceğimiz keyifli yolculuğu mümkünse tartışmalarınızla zehir etmeyin.Susun oturun.Neyse hadi biz gittik.İyi
yolculuklar size der ve yanına Cenker ve Cihan'ı da alıp gülüşerek uçağın diğer bölümlerine doğru giderler.Ekrem'le Sevil ise
birbirlerine büyük bir sinirle bakarlar ve ikisi de kafalarını farklı bir tarafa çevirip başka şeylerle ilgilenmeye başlarlar.

2 SAAT SONRA

Yolculuğun 2. saatine gelindiğinde artık herkes kendi alemine dalmış bir vaziyettedir.Kimisi kitap okuyor,kimisi kulaklığında
müzik dinliyor,kimisi pencereden kuş bakışı aşağıyı seyrediyor kimisi ise uyuyordur.Sevil'le Ekrem'de bu 2 saatlik süreçte ağızlarına
bir tek kelime dahi almamışlardır.Sevil elindeki kitabı okumaya dalmış,Ekrem'se gözlerini kapatmış başını yaslayıp İPOD'undan müzik dinliyordur
ki sonunda hostes yolculara yiyecek,içecek bir şeyler dağıtmaya başlamıştır.Bu sırada Ekrem'le Sevil'de hala bir şeylere dalmış takılırken hostes yanlarına
gelir.Sevil hemen kitabı bırakır,hostese döner.Ekrem'se müzik dinlerken uyuya kalmıştır.Sevil ve hostes Ekrem'in uyanmasını bekler ama
Ekrem bir türlü uyanmayınca sonunda Ekrem'i dürtüklemeye başlarlar.Tabi bu dürtüklenmeyi Sevil değil onun yerine hostes yapıyordur.Ne de olsa Sevil Ekrem'le
küstür ve konuşmaya da hiç niyeti yoktur.Neyse ki sonunda Ekrem uyanır ve uykunun vermiş olduğu sersemlikle yavaşça doğrulur.

Sevil:Hele şükür
Ekrem:Ne oldu hanımefendi niye ilgilendiniz bu kadar?
Sevil:Aman ne ilgilenicem be?Kızcağız yarım saattir senin kış uykundan uyanmanı bekliyor da onun için söyledim.
Ekrem:Allah'ım sabır neyse kusura bakmayın sizde
Hostes:Önemli değil işimiz neyse ne alırdınız?
Sevil:Ben bir kahve alıyım.
Ekrem:Ben de kola alıyım.
Hostes:Peki der ve önce kolayı bardağa doldurmaya başlar ve Ekrem'e verir.Ardından sıra kahveye gelir.Kahve haliyle biraz sıcaktır tabi.Sevil'de belli
etmese de yolculuk boyunca çok üşümüştür.Özellikle de elleri...Sonunda hostes sıcacık kahveyi de doldurup Sevil'e verir.Sevil kahveden bir yudum alır.
Ardından da elini ısıtmaya başlar.O sırada Ekrem'de İpod'unu kapatmış,etrafa bakınmaya başlamıştır.Bir 5-10 dk. daha böyle geçtikten sonra Sevil bir
kez daha kahvesini almak için bardağa doğru yönelmiştir ki tam o sırada Ekrem'de kolasını almak için elini Sevil'le aynı tarafa götürür ve tam da o anda
elleri bir anda buluşuverir.İkisi de birden şaşkınlıktan tutulur.Birkaç saniye öylece kaldıktan sonra Sevil elini birden hızlıca çeker.
Ekrem'se hala ne olduğunu anlamadan öylece donup kalmıştır.Sonunda o da kendine gelir.Ama Sevil'le ellerinin buluştuğu sıralarda bir şeye çok iyi
dikkat etmiştir ki Sevil'in elleri buz gibidir.Sanki soğuktan donacakmış gibi titriyordur.Ekrem hemen Sevil'in ellerini kendi ellerinin
arasına alıp ısıtmaya başlar.Sevil'se olanlara bir anlam veremez.Ama sonradan sert çıkışır.

Sevil:Sen ne yapıyorsun ya?
Ekrem:Ne yapıyormuşum?
sevil:Niye elllerimi tutuyorsun?
Ekrem:Neredeyse soğuktan donmak üzere bir halde titredikleri için olabilir mi?
Sevil:Ya sanane üşürüm titrerim sana mı sorucam?
Ekrem:Hay yarabbim kızım iyikte yaramıyor sana
Sevil:Yapma bana iyilik falan tamam mı yapma.

Tam o sırada uçak aşağı doğru hareket etmeye başlar ve pilotta iniş için hazırlanın diye komut verir.Birkaç dakika sonra ise uçak piste iner.

Betül Hoca:Evet çocuklar işte sonunda Almanya'dayız.Artık uçak yolculuğumuz sona erdi.Hadi toparlanın aşağı iniyoruz.
Herkes:Peki hocam derler ve yavaş yavaş toparlanıp uçaktan inmeye başlarlar.Bu sırada Ayçinlerde Sevil ve Ekrem'in yanına gelirler.Ama bir de
bakarlar ki ikisinin de yüzü kireç gibi.Ne olduğunu anlamaya çalışsalar da ikisi de ağzını açmadan uçaktan inerler.Sonunda herkes uçaktan inmiştir
ve hocalarını takip etmeye başlarlar.Herkeste bir heyecan,bir coşku...Sevil ve Ekrem ise adeta ruh gibi...Az önce yaşadıkları olaydan baya bir
etkilendi ikisi de.Farklı duygular hissettiler nedense.Ekrem ilk defa Sevil için bu kadar endişelendi.Sevil'se Ekrem'in elini tutmasına bir
türlü anlam veremedi.İkisi de o anlarda kitlendi.Dünyadan koptu.Duygularını birbirlerinin gözlerinin içine bakarak ifade etmek istedilerse de
şu keçi inatları yine mani oldu buna.Onlar bu belirsiz duyguları düşünüp dururken Ayçin birden girdi araya:

Ayçin:Ay siz beni dinliyor musunuz?
Ekrem,Sevil:Hı??
Ayçin:Ay yarım saatir ne anlatıyorum ben burada?
Sevil:Ay dalmışım kusura bakma
Ekrem:Aynen bende (Tam o anda Ekrem'le Sevil tekrar bakışırlar ve birkaç saniye süren bu bakışmadan sonra tekrar önlerini dönerler.)

Ayçin:Aman canım neyse ne diyordum ben?
Cenker:Neler neler yapıcaz diyordun.
Ayçin:Hıh valla çok gezicez,buranın gece kulüpleri de çok ünlüymüş
Sevil:AYÇİN!!!!
Ayçin:Ay ne Ayçin?Fırsat ayağımıza kadar geldi.Valla sizi bilmem ben elek elek gezicem.
Sevil:Hey Allah'ım

Tam o sırada Betül Hoca bizimkileri merkeze gidecekleri otobüse binmek için çağırır.

Betül Hoca:Çocuklar!!!!Hadi gelin otobüs kalkıyor.

Ayçin:Ay hoca çağırıyor hadi hadi oyalanmayın gidelim.
Ekrem:İyi hadi bakalım.
Cihan:Hadi Allah sonumuzu hayır etsin.
Sevil:Amin
Ayçin:Aman hadi söylenip durmayın.GÖRÜCEKSİNİZ BAKIN ÇOK EĞLENECEĞİZ ÇOK!!!!!!!! diyip hep birlikte merkeze gitmek için binecekleri otobüse doğru
yürümeye başlarlar.

En son ÇaKıL tAşLaRı'M tarafından Paz Ocak 02, 2011 12:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cakilcigenc
Deneyimli
Deneyimli
cakilcigenc
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 629
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 633
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÇaKıL tAşLaRı'M ailesinden:)
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : her şeyin bir anlamı var:)aslında mühim olan o anlamı görmek

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 9:45 am Paylaş

güzeLLLL:Ddevamını heycanla bekliyorum:)
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 10:03 am Paylaş

Süper olmuş.Ekremin sevilin ellerini tutmasına bayıldım.uff ben 1 hafta nasıl beklicem .)))
melis oğuz
Deneyimli
Deneyimli
melis oğuz
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 703
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 757
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 10:18 am Paylaş

beğenmenize çok sevindik.sağolun arkadaşlar Very HappyVery HappyVery Happy
sevil<3
Deneyimli
Deneyimli
sevil<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 972
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 975
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekO'm

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 10:33 am Paylaş

dewamm
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyPaz Ocak 02, 2011 12:08 am Paylaş

çok güzel olmuş kızlar devam devam şu şatoya nasıl geldiler merak ediyorum doğrusu.
amasya-_-guzeli
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
amasya-_-guzeli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 189
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 189
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : biLmemKi neRdeNim?

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyPaz Ocak 02, 2011 2:01 am Paylaş

ßayLDm yHaaaaa zPeRrR..!
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 5:15 am Paylaş

SaoLun çok teşekkür ederizz... =) 3.BÖLÜM CUMARTESİ 22.20DE =D
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 5:20 am Paylaş

spr btnm dewam
ÇaKıL tAşLaRı'M
Üye
 Üye
ÇaKıL tAşLaRı'M

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 6:57 am Paylaş

SaoL btanem teşekkür ederizz... =)
ebru222
Üye
 Üye
ebru222
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 70
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 81
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyPtsi Ocak 03, 2011 7:30 am Paylaş

Elinize sağlık bitanelerimmm.... Very Happy ;)
Candy
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Candy
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5764
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1439
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : kesaplıyız arkadas gavara yapma bana ..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Şirine&Baldudak
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptySalı Ocak 04, 2011 1:03 am Paylaş

çok güzel olmus canım bu bölümü tam 2 gün içiinde okudum Razz :D
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptySalı Ocak 04, 2011 6:11 am Paylaş

Teşekkür ederiz ebrummm....
Teşekkürlerrr...baya bi uzun sürmüş okumannn..=)
elfays
Deneyimli
Deneyimli
elfays
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1238
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 746
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptySalı Ocak 04, 2011 9:43 am Paylaş

dadlucadııı demiş ki:
çok güzel olmuş kızlar devam devam şu şatoya nasıl geldiler merak ediyorum doğrusu.
edahilal
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
edahilal
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 216
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 241
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÇaKıL tAşLaRı'M :)

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyCuma Ocak 07, 2011 9:08 pm Paylaş

Bütün herkesin yorumları için teşekkürler..:-))))
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa... ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...   - Sayfa 4 EmptyCuma Ocak 07, 2011 10:31 pm Paylaş

süper olmuşşş...

ஓ Şatodaki Dehşet ஓ - Aramızdaki Güçlü "Bağ" - 12.Bölüm - 62.Sayfa...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
4 sayfadaki 19 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Sonraki