Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 652
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 656
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÜİK
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ Empty
MesajKonu: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptyPtsi Ara. 13, 2010 9:42 am Paylaş

arkadaşlar bazılarınız beni tanırsınız belki ne olursa olsun seni seviyorum konusu da benim ama ben ondan çok umutlu değilim siz genede bir okuyun ama.
bu senaryo gene ekrem sevil yani ümit türkü üzerine bakalım sette neler yaşanıyor :calgici:
hepinizi öpüyorum yorumlarınız için şimdiden teekkür ederim. :klp:

En son UmuTDetonE tarafından C.tesi Ara. 25, 2010 10:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
●♥ GülGüzeli ♥●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
●♥ GülGüzeli ♥●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3002
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 947
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Mevlana Diyarı..
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bildiğimiz ama kabullenemediğimiz gerçekler...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ Empty
MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptyPtsi Ara. 13, 2010 10:00 am Paylaş

Konun hayırlı olsun.. Bekliyoruz bölümlerini..
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptyPtsi Ara. 13, 2010 11:19 am Paylaş

güzel bir konu 1.bölümü bekliyorum
eko_sefil
Yeni Üye
Yeni Üye
eko_sefil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 25
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 25
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptyPtsi Ara. 13, 2010 8:45 pm Paylaş

1.bölüm ne zaman
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptyPtsi Ara. 13, 2010 11:33 pm Paylaş

1. bölüm bugün olabilir yorumlara bağlı
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 1:01 am Paylaş

1. bölüm (SET AŞKI) :klp:
Ümit türkü ye aşıktır ama bunu ona söyleyemiyodur.
Türküde ümite aşıktır ama önce onun açılmasını bekliyordur.
T:ya ümit burda senin nille öpüşmen var ne biçim senaryo bu.
Ü:bu seni ne den bu kadar ilgilendiriyo?
ümit in içine bir umut doğmuştur söylicek die
T:ne ilgilendircek ya,tamam kapatalım bu konuyu. :oops:
Ü:(iç ses) işine gelmeyince kapatalım bu konuyu de sende aşıksın bana ama kabullenemiyosun ben sana söyletmeyi bilirim türkü hanım.
Ü:nil az bakar mısın acil konuşmamız lazım.
T:(iç ses)noluyo lan bunlara sevgililermi yoksa yok canım ümit yapmaz öle şey ya yoksa yapar mı şunlara bak pek de samimiler.
MELİKE:türkü hadi çıkalım cnm.
T: tamam melike çıkalım,çekimler bitti zaten.
M:noldu ya sana böyle kim üzdü seni söle bakiim hemen ben onun saçını başını yolarım dur dur dur yoksa sen
T:tamam da ben ondan daha güzelim niye bidaha güzellik merkezine gidiyimki
T:yok ya öle bişey nerden çıkardın? :roll:
M:bal gibi var söle bakiim kime aşıksın?
T:ümite
M: Crying or Very sad neeeeyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kızım yavaş biri duycak şimdi.
M:tamam tamam.
T:nille öpüşme sahneleri var ya çıldırcam resmen :kizarim:
M:tamam kızım büyütme bukadar hani şimdi senin moralin bozuk ya gel biz senle bi güzellik merkezine gidelim britney spears gibi kız olalım
T:tamam da ben ondan vviritney midir fritney midir neyse ondan daha güzelim.
M:britney spears canım o yalnış söyledin. Crying or Very sad
T:tamam hadi bay :by:
M: :by:

ERTESİ GÜN
herkes oradadır bir nille ümit yoktur
T:nerde kaldın ümit nerdesin ya nilde yok offffffff lütfen tahmin ettiğim şey olmasın ya dün ümit nille konuşucaktı of offfffff :aglarim:
o sırada NİLLE ÜMİT EL ELE İÇERİ GİRERLER
Ü-N:selammmmmmm

yorum ve tahmin aliyim.
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 1:04 am Paylaş

ayy dewam dewam :D
_-_monamoure_-_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_-_monamoure_-_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 290
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 1:06 am Paylaş

ee hadi cnm bekliyoruz
EKREMCİ GENÇLİK
Deneyimli
Deneyimli
EKREMCİ GENÇLİK
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 538
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 535
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : bende bilmiorum....
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Arthur:Hey neşelen b

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 1:36 am Paylaş

ayyyyyy süper olmuşşşş dewam dewam dewam dewam dewam
sevilcim
Forumcu
 Forumcu
sevilcim
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 466
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 462
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : ÖNCE BEN ÖĞRENİYİM SONRA SANA SÖYLERİM
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bİ TUTAM BİLEMMİ ÇAKIL TAŞLARI OLMADAN YAŞANIRMI

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 1:55 am Paylaş

ayyyyyyyyy çok güzel yazık türküme yeni bölümü heyecanla bekliyorum
gökçe.405
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
gökçe.405
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 159
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 159
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : çorum
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : herkes kendini artist sanıyor ama bilmiyorlarki yönetmen bnm ister rol veririm ister yol
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 2:03 am Paylaş

hadii
sevilcim
Forumcu
 Forumcu
sevilcim
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bİ TUTAM BİLEMMİ ÇAKIL TAŞLARI OLMADAN YAŞANIRMI

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 2:13 am Paylaş

hadi yeni senaryo yeni senaryo çatlatma bizi çok merak ediyorum
ÜmitciHayri
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ÜmitciHayri
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5920
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2992
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/06/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kalbin Taşmı oldu yo

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 2:26 am Paylaş

yeni okuyucuuuuu
anam sen naptın süper fikirmiş valla türkümit aşkı istiyoduk zati iyi oldu böylesi xD ma keşke dizinin ilk çekimlerinden başlasaydın hikayeye
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 2:27 am Paylaş

yeni okuyucu çok güzel olmuş ellerine sağlık
yolarım ben o nili:)
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 3:13 am Paylaş

ayyyyy bu kadar çok yorum olacağını bilmiyodum valla matamatik sınavım var yarın o yüzden akşama artık kusura bakmayın
ÜmitciHayri
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ÜmitciHayri

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 3:14 am Paylaş

ben zati gece 12 ye kadar online ım xD
sevilcim
Forumcu
 Forumcu
sevilcim

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 3:19 am Paylaş

ayyyyy beimde yarın matematik sınavım var ama 5 dakkada yazamazmısın ben dört buçukta bir daha yarına kadar açmamak üzere kapatıyorum
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 7:33 am Paylaş

2. bölüm:
ŞAKA YAPTIM:
türkü ümit ile nili öyle görünce küplere biner hemen ordan uzaklaşır çünkü bu manzaraya daha fazla bakamayacaktır.
m:ne iş ümit nille elele ne alaka?
ü:melike çaktırma türküyü kıskandırmak için yapıyorum yoksa napiyim ben bu paçozu :bzbz:
nil:efendim bişey mi dedin?
e:yok bişey yok.

o sırsda türkünün sahnesi vardır ümit onu büyük bir hayranlıkla izliyordur.
hatırlarsanız sezon finalinde sevil cihanın elini tutmuştu evdeyken o sahneyi çekiyorlardır. tabi ümitin surat berbattır ve sinirleri bozuktur tirkü ümitin bu halini görünce onun kendisini kıskandığını anlar ve rolünü daha sevimli sevecen ve kaana karşı çok samimi oynar
ümit ise sinirler tepededir.
nihayet türkünün sahnesi bitmiştir ümit derin bir ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh çeker (nekadar büyük oh çekti o öyle Crying or Very sad )
türkü sahneden iner ümit türkünün kolundan çeker kendine doğru

ü:ne yapıyosun sen ne bu samimiyet amacın ne?
t:sanane kıskandınmı :D
ü:kıskandım
t:çok mu
ü:çok der ve türkünün yanağına kocaman bir öpücük kondurur ve ordan uzaklaşır .
bu sırada türkü nilin kendilerine bakıp sırıttığını görür ve hepsini aslında planlı yapıldığını anlar ve ümitin peşinden gider.

t:ümitttttttt!!!! bekle biraz.hepsi oyn muydu?
ü:oyundu evet şmdi soruma cevap ver.
ü:beni seviyo musun?
t: iç ses vay vay demek hepsi bunu öğrenmek için miş he
t:hayır sni sevmiyorum ben sana resmen aşığım ümit.
ü:ben de sana aşığım türkü
t: :klp:
ü: :klp:
ümit türküyü öpmek ister ama türkü ondan kaçar türkü etraf insan kaynıyordur. herkesin içinde onu öpemezdir.
ve ümite göz kırpar ve koşmaya başlar ümit de durumu çakar ve türkünün peşinden koşar.türkü kimsenin kullanmadığı setin ikinci katına gelir orda ki,mse yoktur. :D
ümit türküyü duvara yaslar ve kaçmasın diye kollarını yanlara dayar,ve ateşli bir şekilde öpüşmeye başlarlar bu anın bir türlü sonu gelmiyordur.
ÜmitciHayri
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ÜmitciHayri

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 7:53 am Paylaş

Anammm ümite bak sen hahaha xD
goktug
Deneyimli
Deneyimli
goktug
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1266
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1263
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/11/10

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 7:59 am Paylaş

çok güzel ya bayıldım devam etmelisin
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 8:16 am Paylaş

Çocuğu iyice sapık yaptınız heee.ama hoşuma da gitti .Bir Türk[ü]miT Fan'ı olarak :D
GAMS
Deneyimli
Deneyimli
GAMS
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 622
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 634
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Maviş'imm =))

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 8:31 am Paylaş

yeni okuyucuuu :D sapık maviş'im benim yaaa :D çok güzel devam et canım.. Very Happy
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 8:34 am Paylaş

hii görüyomusun kıskandırcaklar türkü'yü(:
devam devam..
elfays
Deneyimli
Deneyimli
elfays
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1238
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 746
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 8:45 am Paylaş

senaryon hayılı olsun cnm
süper gidiyosun devem
benim mavişim iyice sappıttı ;)
UmuTDetonE
Deneyimli
Deneyimli
UmuTDetonE

MesajKonu: Geri: ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ EmptySalı Ara. 14, 2010 8:59 am Paylaş

arkadaşlar diğer senaryomu da okuyun lütfen

ÇAKIL TAŞLARI SETİNDEYİZ (BİR UMUT DETONE KLASİĞİDİR)yb geldi yorum gelmezse türküyü öldürürüm FİNALE GİDİYORUZ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki