Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 5:42 am Paylaş

Adımı Kalbine Yaz

8.Bölüm

Ekrem hızlı adımlarla yokuşu çıkıyordu önüne bile bakmıyordu gözü hiçbir şey görmüyordu ama bu hayattan kopmasına engel değildi bir ağlama sesi duydu bir kız hıçkıra hıçkıra ağlıyordu hemen başını kaldırıp yolun sonuna doğru baktı kimseyi göremedi yol bomboştu kafasını yana çevirdi ilerideki bankta birini gördü etraf kararmıştı ayın ışığı vuruyordu yeryüzüne biraz dikkatlice baktı bu saçlar ona aitti biraz yaklaştı ayaklarına hakim olamıyordu artık emindi bu oydu unutmaya çalıştığı vazgeçtiği meleği! Kendine sahip çıktı durdu sadece uzaktan seslenecekti evet öyle yapacaktı başını eğip geçemezdi önünden
Bekledi biraz her şey o kadar güçtüki,sesini destekleyerek bi adım attı ona doğru
“İyimisin?”
Başını kaldırdı şaşkınlıkla Erkemin yüzünü seçmeye çalıştı,yaşlarını elinin tersiyle silip kalktı ayağa
“Evet iyiyim!”
E;Peki iyi geceler
S;Sanada
Tekrar önüne dönüp hızlı aıdmlarla yürümeye devam etti Durmak istiyordu dönüp sarılmak istiyordu sevdiğine ama yapamazdı daha kaç kez hatırlatacaktı kendine onu sevmiyordu sevmiyecekti sevemezdi! Evine geldi kapıyı açıp içeriye girdi!

Gidişinin ardından kaldı bir süre baktı peşinden koşup sarılmak istiyordu haykırmak istiyordu defalarca onu sevdiğini ama yapamazdı öyle birini sevemezdi sevmiyecekti sevmiyordu! Aşağıdan kahkaha sesleri duydu kuzeni ile Ayçin geliyordu onlara gözükmeden kayboldu,evlerine gitti!

Sabahın ilk güneş ışıklarıyla uyanmıştı,aklında yine o vardı! Bu gün dışarıya çıkmayı hiç düşünmüyordu,biliyorduki çıkarsa onunla karşılaşıcaktı! Nede olsa o buranın muzur çocuğuydu her gün dışarıda başka kızlarlaydı,bunu düşünmesi bile feciydi tüm bedeninin uyuşmasına neden olmuştu! Pijamalarından kurtuldu ama yine eşofmanlarını giymişti,salona indi kimseler ortalıkta yoktu saate baktı kendine inanamıyordu saat 14;00 dı! Bu kadar uyuması imkansız gelmişti ona,acıktığını fark etti mutfaktan kendine güzel bir şeyler hazırladı afiyetle yemeye başladı ve bütün olanları düşünüyordu! Ne güzel günler geçirmişti burada ama şu an berbat bir durumdaydı! Çökmüştü kendinden beklemezdi böyle bir şeyi,kapının çaldığını fark edip kalktı elindekileri masaya bıraktı ve kapıya koştu! Kapıyı açmasıyla yabancı bir yüz görmesi bir oldu Bu kimdiki ne arıyordu burada?
S;Buyurun
X;Meraba şey Cenkerin evi değil mi?
S;Evet
Karşısında dikilmiş endişeli gözlerle bakan oğlanı süzdü! Hoş bir giyim tarzı vardı uzun boylu,sapsarı saçları vardı! Masmavi gözleri ona bir an Ekremi hatırlatmıştı ama onun gözlerinin eşi benzeri olamazdı,Erkeminki apayrı tarif edilemez gözlerdi Yeşil demeye bin şahit Mavi demeye yürek isterdi!
Ama karşısındaki adamın gözleri tamamiyle masmaviydi! Koyu mavi şapkasıyla dahada koyulaşmıştı gözleri!
Adamın konuşmasıyla kendine geldi!
X;Ben Cenkerin okuldan arkadaşı Doğukan!
S;Cenkerin kuzeni Sevil memnun oldum
Doğukanın uzattığı eli sıkarak gülümsedi
S;Iıı fakat Cenker evde değil muhtemelen aşağıda kulüptedir! İsterseniz oraya bakın?
Do;Kulüp mü? Ne kulubü?
S;Ahh bilmiyorsunuz sanırım ben size eşlik ediyim ama bi kaç dakika bekleyebilirmisiniz rica etsem?
Do;tabii bekleim,teşekkür ederim
S;Geliyorum şimdi
Kapıyı aniden kapatıp uçarak odasına girdi! Erkemde muhtemelen oradaydı onun karşısına eşofmanlar ile çıkamazdı her zamankinden güzel olmalıydı ki çatlasın! Gardırobundan en sevdiği elbisesini çıkarttı! Şeker pembesi hoş bir elbiseydi,pekte kısa değildi ayrıca saçlarının arasına aynı tonda bir kurdele kondurdu ve pembe rujunu dudaklarında gezdirdi Aynı hızla aşağıya idi ve çantasını kaptığı gibi içine telefonunu ve anahtarı attı televizyonu kapattı balkon kapılarını kitledi Eğer bunları yapmazsa Naile yengesi ona kızabilirdi! Tekrardan kapının yanındaki aynanın karşısına geçti ve parfümünü sıktı!
Kapıyı açtığında arkası dönük bekleyen Doğukanı gördü Siyah babetlerini giyip çıktı!
S;Beklettim kusura bakma
Doğukan aniden arkasını döndü ve bir peri misali olmuş kızı inceledi! Ne kadarda ksursuz bir güzelliği vardı,onu ilk gördüğünde etkilenmişti zaten Bir an durdu sevgilisi olabilirmiydi? Defalarca olmamasını denedi kendini inandırmaya çalışıyordu!

Do;Önemli değil

Evin bahçesinden çıktılar ve yokuşu inmeye başladılar,Sevil ekremi görüceğine sevinmelimiydi üzülmelimi buna karar vermeye çalışıyordu! Doğukana döndü

S;Nasıl olmuşum?
Do;Efendim?
S;Yani iyi mi kötü mü?
Do;güzel çok güzel olmuşsun
S;Teşekkür ederim,umarım
Do;Sevgilinde mi orada?
S;Sevgili? Yok hayır sevgilim yok!
Do;Ohh ımm yani hıı
S;Şey geldik burası
Do;tamam geç
İçeri geçtiler,Sevilinde tahmin ettiği gibi içerideydi ama en köşede arkası dönük bir şekilde denize karşı oturuyordu Cenker ile ayçin ise apayrı bir köşede oturmuş gülüşerek konuşuyorlardı bu duruma anlam veremedi ve Ayçinlerin yanına doğru yürüdü Doğukanda arkasından geliyordu
S;Selam bak cenker kimi getirdim!
C;Selam! Doğukan ağabeycim sen nerden çıktın!?
Do;hoş buldum kardeşim!
A;Hoş geldin Sevilcim gel
Ayçinin kulağına eğilip sordu
S;Ekreme noldu?
A;Bilmiyorum ki depresyona girmiş gibi sabahtan beri konuşmuyor hiçbir şey yemiyor öylece oturuyor!
S;Nolduki?
A;Bi bilsem!
O sırada Doğukan ile Cenker sıkı bir muhabbete başlamışlardı!

Sevil aniden kalktı ve kalbini dinledi sadece kalbini erkemin masasına geldi yandan bir sandalye çekti ve Ekremin yanına koydu oturdu!
S;Ne haber?
Ses yoktu
S;Nasılsın?
Yine ses yoktu
S;Cevap vermiyecek misin?
S;Tamam bana uyar böyle susup oturalım en güzeli!
E;Ne istiyorsun?
S;Konuşmak
E;Ne konuşucaz?
S;Bilmem mesela derdin ne?
E;Bilmem!
S;Ne demek bilmem yha neden böyle davranıyorsun
Bedenini zorla hareket ettirdi şimdi eşsiz kokusunu daha iyi duyabiliyordu! Yavaşça ona döndü yüzüne baktı gözlerine
E;Sen daha iyi bilmezmisin?
S;Ne demeye çalışıyorsun ben ne yaptım sana?
E;Ne yapmadın ki?
S;Ne dedim sana ben olmaz dedim yapamam dedim seninle olmaz dedim ne var bunda
E;Önce ümit verip sonra yarı yolda bırakıyorsun
S;Bırak Allah aşkına yha!!

Sandalyesini iktirip ayağa kalktı,sinirden uyuşmuştu zorla kapıdan çıktı ve yürümeye başladı! Beklemiyordu ama arkasından geliyordu hemde bağırıyordu

E;KAÇMA! GEL ŞURAYA!
Durdu arkasını döndü,onun gözlerine bakarken nasıl bağırabilir kızabilirdiki? Gözlerini oyalayarak konuştu!
S;KAÇMIYORUM!
İyice yanına yaklaşmıştı sesinide alçaltmıştı
E;Konuşmak istiyordun konuşalım
S;Tamam! Seni dinliyorum
E;Neden yaptın bunu?
S;neyi? Ne yaptım ben sana!
E;O gün seni eve bıraktığım gün apayrı bir Sevildin! Farklıydın bambaşkaydın şimdi karşımda başka bir sevil var!
S;Sen bana iki yüzlümü diyorsun? Sende o zaman çok nazik kibar biriydin,ama şu an karşımda ukala kendini beğenmiş serserinin teki druyor
E;Ben sana iki yüzlü demedim! Sen öyle anladın ayrıca ben ukala filan değilim! Sen körsün!
S;Benim lafımı bana satma canım!
E;Ahh tabi yha ben kördüm değil mi?! Senin gerçek yüzünü göremedim özür dilerim affet beni cadı!
S;Ben benim! Beğenmiyorsan gidebilirsin!
E;Evet o ilk gördüğüm sevil ile aynısın işte! Şimdi hiçbir farkın kalmadı! Ben sanmıştım ki,sanmıştım ki bu yaz farklı olucak ilk defa aşık olucam ilk defa sevicem birini! Hah çıka çıka karşıma sen çıktın! Yetmezmiş gibi birde sana aşık oldum! Gerçektende çok farklı bir yaz oldu benim için teşekkür ederim!

Hızla arkasını döndü ama durdu! Ne demişti o,söylemişmiydi? Aşık oldum demişmiydi Sana aşığım diyebilmişmiydi? Evet! Söylemişti!

Duyduklarına inanmıyordu! Aşıkmıydı? Ona aşıkmı olmuştu? EVET! Söylemişti işte kendi ağzıyla! Bende demeliydi söylemeliydi! Kendini toparladı şu an tamamen kalbinin emrindeydi!

S;Ne yazık ki bende sana aşık oldum!

Dediklerinin şokunu atlatamamışken birde duydukları ağır gelirdi ona birden arkasını döndü göz gözeydiler! Ne yapmalıydı?

Bi zahmet tahmin istiyorum lütfen!
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 5:59 am Paylaş

süper olmuş Very Happy
~ÜmitElf~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~ÜmitElf~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2465
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2525
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir'Den
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ~~Ümit İbrahim Kanta

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 6:07 am Paylaş

süper..
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 6:23 am Paylaş

Yaa lütfen "artık çok geç" falan gibi üzücü şeyler söylemesin koşsun sarılsın mutlu olsunlar =((
Devam lütfen kopuk =)) (mutluluk istiyorum)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 7:05 am Paylaş

Teşekkür ederim hepinize =)
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 7:20 am Paylaş

spr knka dwm
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 7:31 am Paylaş

saol kanka teşekkür ederim
nesrin başaran
Deneyimli
Deneyimli
nesrin başaran
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 660
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 683
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 8:40 am Paylaş

mükemmel
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyÇarş. Şub. 02, 2011 9:28 am Paylaş

harika :D
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 7:42 am Paylaş

mükemmel olmuşş bi zahmet öpsün artık (:
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyCuma Şub. 04, 2011 11:48 pm Paylaş

bencede yani öyle bişey olsun süper devamm..
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 3:50 am Paylaş

hepinize teşekkür ederim ama yorumlar az =(
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPaz Şub. 06, 2011 7:42 am Paylaş

Bölüm-9

-Hadi Çal Giderken Kapımı!-

S;Ne yazık ki bende sana aşık oldum!

Dediklerinin şokunu atlatamamışken birde duydukları ağır gelirdi ona birden arkasını döndü göz gözeydiler! Ne yapmalıydı?

Derin bir nefes aldı! Artık bedenin duygularını düşüncelerini beynini kontrol eden bir cadının varlığına inanıyordu! Çünkü bu kendisi değildi!

E;geç oldu be güzelim çok geç!

Ruh gibiydi! Varla yok arasında bir yerlerde süzülüyordu sanki! Mavi gözlü prensi arkasını dönüp gitti! Yarı yolda bıraktı onu,neden böyle bir şey yapıyorduki ne kalmıştı aralarında nasıl bir engel?! Bedenini daha fazla taşıyamayacaktı artık bir anda yere düşüverdi! Gözünden iki damla yaş akmıştı!

Hiçbir şeyden habersiz evine vardı,hiç ses çıkartmıyordu hiç konuşmadan odasına girdi ışığı yakmaya tenezzül bile etmeden yorganının altına saklandı! Tek saklanabileceği yere her şeyden kaçabileceği yere düşler diyarına gitmek istiyordu! Belki orda mutlu olurdu meleğiyle!

Gözlerini açtığında mavi gözlerle karşılaştı! Bir an ümit etti bu gözlerin sahibi Ekrem olsun diye ama değildi! Etrafına bakındı odasında yatıyordu başında Cenker,Ayçin,Doğukan vardı! Yüzünün ıslaklığını fark etti ağlamışmıydı? Ne zman?! Rüyasında olabilir miydi?!

Do;sevil?
A;uyandı mı? Sevil canım iyimisin?
C;kuzen noldu sana yha?
S;iyiyim iyiyim!
A;Bişey istermisin su filan?
S;yok hayır saolun kalkmak istiyorum
Do;saçmalama yat şuraya sevil!
S;Yok kalkıcam
Do;sevil yat!
S;Kalkıcam diyorum yha sanane!?
C;Tamam modunda gel kuzen gel!
S;bırak kalkarım ben

Başı dönüyordu ama yatmak hiçte ona göre değildi! Kalktı salona indi peşindende arkadaşları geliyordu koltuğa oturdu

S;cenker
C;efendim?
S;Sizinkiler nerde?
C;Hüsna teyzelere gittiler
A;banada onlar söyledi zaten öyle geldim
S;hmm sadece sen mi duydun?

Ekremi merak ediyordu ayçinin ağzından laf almaya çalışıyordu işte!

A;Hıhı evet işte nemle babamda biliyor
S;hıı başka biri iblmiyor yani
A;Hmm yok hayır bilmiyor

Of ayçin bir şeyide anlasaydı! O kadar kaş göz işareti yapmıştı ama ayçin hiçbir şey anlamamıştı!

Do;Dünkü ıssız adam nerde? Arkadaşınız değil mi o da? Yoksa tek başına takılan yalnız ve zengin ukala züpperlerden mi?

Bunu sevilin gözlerinin içine bakarak söylemişti

Sevil sinirden titriyordu tam Cenker ağzını açtı bir şey söyleyecektiki bu densize kendisi cevap verdi

S;Ekrem senin o sandığın zengin ukala züppelerden değil canım! O bizim kardeşimiz! Ayçinin öz kardeşi! Onun hakkında böyle knouşamazsın!
Do;Ben nerden bilebilirim
S;tanımadığın kişiler hakkında böyle yorumlar yapman senin acizliğini gösterir!

Zorlukla yerinden kalktı! Bunalmıştı biraz yürüdü

Do;Neden bu kadar büyük bir tepki veriyorsun anlamıyorum!
S;Çünkü senden böyle bir şey beklemezdim!
Do;ne yaptım ki ben!
S;bilip bilmeden abuk subuk konuşuyorsun!
Do;Başkası hakkında böyle konuşsam böyle bir tepki vermezdin ama
S;ne demeye çalışıyorsun sen?
Do;Diyorum ki Ekremden sanane?!
S;Doğru ya banane! Kardeşi var kankası var banane!

Sinirle kapıya gitti kapıyı açarkende terliklerini giymişti! Bir andanda bağrıyordu
S;erkemden banane! Ben neden karışıyorum ki! Ne istiyorsan onu söyle! Hatta doğru söylüyorsun ukalanın önde gidenidir o!

Kapıyı açtığında hayal kırıklığıyla birleşmiş mavi gözleri gördü!

S;e-e-ekrem!
E;Be-be-ben geç-miş ol-suna ge-ge-gelmiştim!
S;Özür idlerim Ekrem sinirden oldu o olanları bilmiyorsun ben öyle demezdimde sinirlendim ondan öyle dedim pardon afeersin özür dilerm tüm dediklerimi geri alıyorum tamam mı?!

Bunları tek bir nefeste söylemişti söylerkende Ekremi kolundan tutuyor yalvarıyordu!

E;Gerçekten düşünüdklerini söyledin Sevil,sorun yok!
S;Hayır! Yha onlar bir anda çıktı ağzımdan
E;açıklama yapmana gerek yok daha fazla rahatsızlık vermiyim gidiyim ben! Bu arada geçmiş olsun!
S;Ekrem lütfen bak nolur!
E;bırakırmısın*
S;dinle bi!
E;Sevil bırak!

Mecburen kolunu bıraktı ve öylece kaldı erkemin ardından bakakaldı! Bütün olanlar çok fazlaydı! Taşıyamıyordu yavaşça içeriye girdi ve Ayçin,Cenker,Doğukan ile burun buruna geldi

A;Sevil!
C;Biz anlatalım mı?
Do;afedersin
S;Hala daha konuşuyormusun benimle ya! Senin yüzünden oldu senin yüzünden!
Do;Özür dilerim
A;gel tatlım yukarı çıkalım yat uzan biraz
C;bende ekreme bakıyım
A;tamam

Ayçin ile beraber odasına çıktı hiçbir şey düşünemiyordu aklında o gözler vardı! Ordaki hayal kırıklığı,pişmanlık!

Sahile inmişti banka oturmuş güneşin batışını izliyordu
Keşke diyordu keşke Annesini dinlemeseydi gitmeseydi oraya! O sözleri duymasaydı meleğinin ağzından! Omzunda ir el hisetti döndü Cenkerdi!
C;eko!
E;---
C;İyimisin?
E;---
C;Gel bize gidelim
E;---
C;Hayattamısın?
E;---
C;Benden günah gitti o zaman

Yüzüne bir tokat attı!

E;Ahh noluyo lan
C;Çok şükür
E;Neden vuruyosun oğlum
C;Kendine gel diye
E;Kendimdeyim ben
C;hiçte öyle gözükmüyor---Bi sniye geliyorum şimdi

Erkemin yanından uzaklaştı telefonu çalıyordu arayan Ayçindi
C;efendim?
A;Ekrem yanında mı
C;evet
A;O zaman çaktırma ben Sevili alıp karaoke bara geliyorum varmış durumdayız nerdeyse sende Ekremi getir
C;tamam geliyoruz

Telefonunu kapatıp erkemin yanına gitti
C;Hadi ağabeycim gel gidiyoruz
E;nereye?
C;Bara biraz şarkı söylersin hem seyirci özlemiştir seni ve o güzel şarkılarını
E;doğru diyorsun hayranlarımdan uzak kaldım bu aralar
C;yürü yürü

Beraber bara girdiler Ekrem hiç turmadan sahneye yaklaştı

E;Selam
Osman;Ooo eko ne zamandır yoksun ya
E;İşler işte Osman abi bu gece söyliyim biraz bari
Osman;söyle bakalım,oğlum Ekrem söylicek

Sahneye çıktı şarkısını verdi!

Serdar Ortaç-Hadi Çal Giderken kapımı

İkimiz için aynı bedende
Bir ufak deli kalp diyecekler
Kimi gün atacak kimi gün batacak yapayalnız…
Sabah üstünü örtmediğimde , saçını sevip aşk dediğimde
Geceler kopacak yeniden doğacak günahlarsız
Seni öptüğüm ilk gece bahçede yüreğim duruyor orda öylece
Hadi git getir ağlayınca otur yanıma…
Denedim yetecek mi ki sabrımız
Bitecek mi gönüldeki kahrımız..
Hadi ben bi hata yapıp ayrılmayı seçtim sen yapma..
Hadi Çal giderken kapımı
Nefes aldığım süre seninim
Kapadım Bütün yollarımı
Bebeğim gülün serserinim
Hadi Çal giderken kapımı
Kapadım Bütün yollarımı
Bebeğim gülün serserinim…
İkimiz için aynı bedende
Bir ufak deli kalp diyecekler
Kimi gün atacak kimi gün batacak yapayalnız…
Sabah üstünü örtmediğimde , saçını sevip aşk dediğimde
Geceler kopacak yeniden doğacak günahlarsız
Seni öptüğüm ilk gece bahçede yüreğim duruyorda öylece
Hadi git getir ağlayınca otur yanıma…
Denedim yetecek mi ki sabrımız
Bitecek mi gönüldeki kahrımız..
Hadi ben bi hata yapıp ayrılmayı seçtim sen yapma..
Hadi Çal giderken kapımı
Kapadım Bütün yollarımı
Bebeğim gülün serserinim
Hadi Çal giderken kapımı
Kapadım Bütün yollarımı
Bebeğim gülün serserinim…

Bara girdiğinde o sahnedeydi! Bir an duraksadı Ayçinin çekiştirmeleri sonucunda içeriye girdi ve oturdu gözü Erkemdeydi ekreminkide onda! bU şarkıyı çok severdi ama bir gün birisinin ona söyleyeceği hiç aklına gelmemişti! Şarkı bittiğinde Ekrem sahneden indi ve Sevile doğru yaklaştı kimseye kulak asmadan elinden tuttu ve bardan çıkardı

ŞARKI SÖZLERİNİ OKUYUN LÜTFEN!
denizkızı
Deneyimli
Deneyimli
denizkızı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1991
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1598
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Niall Horan ♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPaz Şub. 06, 2011 8:07 am Paylaş

süper olmuş devam
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPaz Şub. 06, 2011 8:08 am Paylaş

süperrr
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPaz Şub. 06, 2011 8:24 am Paylaş

çokk güzel olmuş devam..
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPaz Şub. 06, 2011 8:47 am Paylaş

Saolun canlarım

Küsüm ben diğerlerine

Nerde benim Okuyucularım

Diloşum nerde benim

Zashley nerde??

Aşk olsun yani
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPaz Şub. 06, 2011 10:00 am Paylaş

çot güsel devamın ı bekliyorummm
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPaz Şub. 06, 2011 1:08 pm Paylaş

son 2 bölümü şimdi okudum coook güsel yazmışsın tatlım dewamm =))))
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPaz Şub. 06, 2011 2:07 pm Paylaş

Yeni Okuyucuuuu

Muhteşem bi seneryooo bittiiiiiimmm devam pleasee
vanessa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
vanessa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 127
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 125
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : uyan artık uyan bitti rüya!!!!!!!!!!

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPaz Şub. 06, 2011 11:13 pm Paylaş

spr olmuş yb ne zaman
"Kumsal"
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
 ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 4394-88
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2349
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1522
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Feronia' ♥♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 12:30 am Paylaş

Süper olmuş ekrem napck merak ettm :D
Devamm =)
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 4:57 am Paylaş

harika olmuş devam Very Happy
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 5:27 am Paylaş

süper bu senaryondanda uzak kalmışım süper süper süper olmuş.
harikasın canım devam et böyle(:
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 7 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 6:01 am Paylaş

yeni okuyucu

coook güzel yaziyorsun cnm...

yb en kisa zamanda yaz lüften

cok merak ediyorum
:D

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Sonraki