Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPaz Mart 13, 2011 4:15 am Paylaş

perikız demiş ki:
Haluk;ee isminiz?
Sevil;ayyy onu unuttuk
Ekrem;off ne bulucaz?
Mehmet;isimlerini Ekrem ve sevildi değil mi?
Ekremvesevil;evet!
Mehmet;hmm o zaman grup es!
Ekrem;grup es hmm güzel
Sevil;grup es,grup es,es,Ekrem sevil bi Dakka yha neden es!? Se olsun!
Mehmet;hahahaha
Ekrem;kızım bırak bi feministliği yha!
Sevil;neden erkemin e si önde oluyor? Sevilin s si önde olsun!
Ekrem;kızım se nasl bir isimdir öff iyice abarttın es daha güzel oluyor
Sevil;bayanlara öncelik!
Ekrem;başlıcam şimdi haa
Sevil;ne diyorsun sen be

süper olmuş cnm

çok teşekkürler
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPaz Mart 13, 2011 4:17 am Paylaş

ÜmiTürkü Kolic demiş ki:
Beğendiğim Replik 1- .d

Sevil;merabaa =)
Haluk;ooo sevil hanım hoş geldiniz
Sevil;hoş bulduk haluk bey
Ekrem arkasını döndü ve öylece kaldı gözleri yuvalarından fırlayacakmış gibiydi!! Alttan üste doğru beni süzdü ve sadece şu kelimeyi söyledi!

Ekrem;”sende kimsin?!”

Deli çocuk!!

Sevil;Sence?
Ekrem;çook çok çok güzel olmuşsun tanıyamadım bir an!
Sevil;teşekkür ederim,haluk bey geçelim mi artık?
Haluk;hıhı tabii buyurun şu taraftan

2.Replik

Sevil;afedersiniz dalmışım!

Erkemde buruk bir gülümseme gördüm! Az önce gözgözeyken öylece kalmıştım! Ahh anlamıştı! Fark etmişti tabiî kide! Ne yaptım ben!

Haluk;beğendiniz mi?
Sevil;e-e-vet çok güzel!
Haluk;bunu mu kullanıcaz yani?
Ekrem;evet olabilir
Mehmet;bencede bu olsun
Sevil;peki olabilir
Haluk;o zmaan bir hafta içinde stüdyo çalışmaları başlar!kesinleştiği zaman size haber vericez =)

Ayağa kalktım ve aluk beye doğru elimi uzattım oda ayağa kalktı ve uzattığım elimi büyük bir güven ile sıktı

Sevil;teşekkürler görüşmez üzere
Haluk;iyi günler

Mehmet beye döndm vede onunlada el sıkıştım

Sevil;iyi günler
Mehmet;sizede sevil hanım

Ekreme baktım gülerek bana bakıyordu! Ne yapmam gerekiyordu? Ben daha karar veremden elini uzattı

Ekrem;görüşmek üzere sevil

Uzattığı eline dokundum hafifçe ahh bu sıcaklığı ne çok özlemiştim! Heyecanımı bastırmaya çalıştım elimin titremesine engel olmaya çalıştım ama pekte başarılı olamamıştım! Yavaşça elini tuttum tuttuğum an elimi kavradı ve sıktı! İşte şu an kalbimin sesini duymaması için çırpınıyodum resmen!

Haluk bey ve mehemt bey ile el sıkışmamız bi kaç saniye sürmüştü ama Ekrem ile öylece kalmıştık! Oda bırakamıyordu bende! İlk kim davranıcaktı? Benim davramam gerekirdi! Hızla elimi çektim ve başımı önüme döndürüp odadan çıktım! Ekreminde ayak seslerinin peşimden geldiğini duyabiliyordum!

Şirketten çıktım,otoparka indim arabam ile gelmemiştim! Biraz göz gezdirdim! İşte oradaydı! Ona doğru yaklaşırken el salladım vede çantamdan bir şey alıyormuş gibi yaprak durdum göz ucuyla ekreme baktım! Kapının önünde durmuş bana doğru bakıyordu! Benden çok burağa bakıyordu! Zafer kazınılmıştı!

Ayyy Gerçektenn De Beklettin Very Happy
Ama Emeğine Sağlık Upuzunn Bii Bölmm Süperrrrrr
Yenii BÖlümm Ne Zamann..?? Very Happy

teşekkürler canım
bilemiyorum ne yazabilirsem o zaman =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPaz Mart 13, 2011 4:20 am Paylaş

TZAC demiş ki:
ellerine sağlık cnm Very Happy burak kim çok merak ettim:D

teşekkür ederim
bölümde öğreniceksiniz =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPaz Mart 13, 2011 4:20 am Paylaş

ilknur. demiş ki:
çok güzl olmuş yb ne zamn gelir ?

teşekkürler
bilemiyorum ne zaman yazarsam o zaman =)
sevil<3
Deneyimli
Deneyimli
sevil<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 972
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 975
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekO'm

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPaz Mart 13, 2011 4:30 am Paylaş

Süper <3
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPaz Mart 13, 2011 4:41 am Paylaş

sevil<3 demiş ki:
Süper <3

saol
zynp ~Tutkun.
Deneyimli
Deneyimli
zynp ~Tutkun.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1728
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 905
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ...
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPaz Mart 13, 2011 5:21 am Paylaş

Ayy Yine Döktürmüşsün . . .
Çok Güzel Olmuş Eline Sağlık (:

En Sevdiğim Replik . ;

Hızlı adımlarla çıktım ve bir taksiye atladım eve geldim bir duş aldım yattım! Rüyamda meleğimi görmüştüm! El ele yokuşu çıktığımız günü! Ama gün daha farklı bitmişti! Dudaklarım dudaklarındayken uandım!! Alarmıma lanetler savuruyordum odama cenker girdi!!

Cenker;ağabeycim yavaş ya! Bune böyle yavaş alarmın ne bacısı kaldı ne anası!!
Ekrem;oda çalıp durmasın en güzel yerinde
Cenker;yaa sende uyansaydın!
Ekrem;bunumu tartışıcaz bu gün?
Ceker;valal ya kalk hadi bu gün görüşmesi olan ben değilim sanki kalk kalk kalk!!
Ekrem;tamam be kalktık işte yaa
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPaz Mart 13, 2011 7:27 am Paylaş

harika Very Happy
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPtsi Mart 14, 2011 6:27 am Paylaş

cakiltaslarisevil demiş ki:
Ayy Yine Döktürmüşsün . . .
Çok Güzel Olmuş Eline Sağlık (:

En Sevdiğim Replik . ;

Hızlı adımlarla çıktım ve bir taksiye atladım eve geldim bir duş aldım yattım! Rüyamda meleğimi görmüştüm! El ele yokuşu çıktığımız günü! Ama gün daha farklı bitmişti! Dudaklarım dudaklarındayken uandım!! Alarmıma lanetler savuruyordum odama cenker girdi!!

Cenker;ağabeycim yavaş ya! Bune böyle yavaş alarmın ne bacısı kaldı ne anası!!
Ekrem;oda çalıp durmasın en güzel yerinde
Cenker;yaa sende uyansaydın!
Ekrem;bunumu tartışıcaz bu gün?
Ceker;valal ya kalk hadi bu gün görüşmesi olan ben değilim sanki kalk kalk kalk!!
Ekrem;tamam be kalktık işte yaa

çok teşekkür edeim =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPtsi Mart 14, 2011 6:28 am Paylaş

sevil:D demiş ki:
harika Very Happy

çok saol canım =)
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPtsi Mart 14, 2011 6:29 am Paylaş

yeni bölüm ne zaman gelir cnm Very Happy
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPtsi Mart 14, 2011 6:52 am Paylaş

TZAC demiş ki:

Evtt Ne Zmann .d.d
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPtsi Mart 14, 2011 7:10 am Paylaş

TZAC demiş ki:

Sırada iki tane senaryom var onları yazıyım bunuda yazacağım
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPtsi Mart 14, 2011 7:29 am Paylaş

Bugünn müü .d.d.d
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPtsi Mart 14, 2011 7:31 am Paylaş

ÜmiTürkü Kolic demiş ki:
Bugünn müü .d.d.d

Hayır =)
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPtsi Mart 14, 2011 7:37 am Paylaş

hmm olsn nasl olsa bi seklde yazcaksn yha bu arda k. bkma senn de üstne biraz fzla geldk galba sürekli yaz ide cok yognsn gerckten sni sıktysam özr dilerm gercektn tekrr k. bkma
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPtsi Mart 14, 2011 7:43 am Paylaş

ÜmiTürkü Kolic demiş ki:
hmm olsn nasl olsa bi seklde yazcaksn yha bu arda k. bkma senn de üstne biraz fzla geldk galba sürekli yaz ide cok yognsn gerckten sni sıktysam özr dilerm gercektn tekrr k. bkma

yok canım ne kusuru ya
anlıyorum sizide
bende bir okuyucuyum yani
senaristim yazmadığı zaman delirebiliyorum
sizide delirtmemeye çalışıyorum ama şu an aktif olan ortalama 5 senaryom var
benide anlayın lütfen
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptySalı Mart 15, 2011 4:38 am Paylaş

haklısın cnm sende ama sormadan edemicem bgn yeni bölüm gelir mi:D
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptySalı Mart 15, 2011 9:29 pm Paylaş

senaryonu bi ara kaybeder gibi oldum ama buldum ve okumadığım daha doğrusu okuyamadığım bütün bölümleri okudum hepsi çok gsldi devamını bekliyorummm

Silkelendim ve haluk beye döndüm! Bu ne kadar zor olsada gözlerimi okyanus gözlerinden ayırmalıydım!

Sevil;afedersiniz dalmışım!

Erkemde buruk bir gülümseme gördüm! Az önce gözgözeyken öylece kalmıştım! Ahh anlamıştı! Fark etmişti tabiî kide! Ne yaptım ben!

Haluk;beğendiniz mi?
Sevil;e-e-vet çok güzel!
Haluk;bunu mu kullanıcaz yani?
Ekrem;evet olabilir
Mehmet;bencede bu olsun
Sevil;peki olabilir
Haluk;o zmaan bir hafta içinde stüdyo çalışmaları başlar!kesinleştiği zaman size haber vericez =)

Ayağa kalktım ve aluk beye doğru elimi uzattım oda ayağa kalktı ve uzattığım elimi büyük bir güven ile sıktı

Sevil;teşekkürler görüşmez üzere
Haluk;iyi günler

Mehmet beye döndm vede onunlada el sıkıştım

Sevil;iyi günler
Mehmet;sizede sevil hanım

Ekreme baktım gülerek bana bakıyordu! Ne yapmam gerekiyordu? Ben daha karar veremden elini uzattı

Uzattığı eline dokundum hafifçe ahh bu sıcaklığı ne çok özlemiştim! Heyecanımı bastırmaya çalıştım elimin titremesine engel olmaya çalıştım ama pekte başarılı olamamıştım! Yavaşça elini tuttum tuttuğum an elimi kavradı ve sıktı! İşte şu an kalbimin sesini duymaması için çırpınıyodum resmen!

Haluk bey ve mehemt bey ile el sıkışmamız bi kaç saniye sürmüştü ama Ekrem ile öylece kalmıştık! Oda bırakamıyordu bende! İlk kim davranıcaktı? Benim davramam gerekirdi! Hızla elimi çektim ve başımı önüme döndürüp odadan çıktım! Ekreminde ayak seslerinin peşimden geldiğini duyabiliyordum!

Şirketten çıktım,otoparka indim arabam ile gelmemiştim! Biraz göz gezdirdim! İşte oradaydı! Ona doğru yaklaşırken el salladım vede çantamdan bir şey alıyormuş gibi yaprak durdum göz ucuyla ekreme baktım! Kapının önünde durmuş bana doğru bakıyordu! Benden çok burağa bakıyordu! Zafer kazınılmıştı!

lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 4:59 am Paylaş

devam =)
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyÇarş. Mart 16, 2011 5:21 am Paylaş

cnm yeni bölüm ne zaman :D??
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyC.tesi Mart 19, 2011 11:57 pm Paylaş

devam et cnm =)
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPaz Mart 20, 2011 12:01 am Paylaş

Yeni bolm ne zman cnm ??
sunny
Deneyimli
Deneyimli
sunny
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 738
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 735
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Manisa

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPaz Mart 20, 2011 4:30 am Paylaş

Çok güzel çok beğendim ben yeni okuyucu.Very Happy

lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 15 EmptyPaz Mart 27, 2011 9:59 am Paylaş

yb merakla bekliyorum...

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
15 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Sonraki