Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki
YazarMesaj
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyCuma Nis. 15, 2011 9:36 am Paylaş

harika olmuş yb merakla bekliyorum :d
pozitif.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
pozitif.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 11603
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 10518
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : Türkiye (;
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit♥''

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyCuma Nis. 15, 2011 7:59 pm Paylaş

güzel .
Yb bekliyorum (.
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPaz Nis. 17, 2011 1:53 am Paylaş

y.b. ne zmannnnnnnnnnn............???????????????
Ümitgamze.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Ümitgamze.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4952
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1095
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPaz Nis. 17, 2011 2:03 am Paylaş

yeni bölüm ?
~Masal~
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
~Masal~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2000
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2050
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/02/11
<b>Nerden</b> Nerden : DÖNGELLİ CEZAEVİNDEN ''SuSkUnLaR''
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : emre aydınn

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPaz Nis. 17, 2011 2:28 am Paylaş

yb bekliyorum cnm bu arada yeni okuyucunumm:)süper yazıyorsun devam etmelisin
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPaz Nis. 17, 2011 3:02 am Paylaş

Hepinize çok çok teşekkür ederim ama sürekli yb? yb? yb? demeyin!
Hiç sevmiyorum!
Yazasım varsa da kaçıyor
Hafta içi yazamıyorum ancak hafta sonu oluyor e Cuma günü yazdım dün başka bir senaryomu yazdım bu günde başka bir tane yazıyorum
Acıyın bana
Ancak haftaya gelebilir
Ama eğer yorumlar böyle olursa oda gelmez söyliyim!
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPaz Nis. 17, 2011 8:09 am Paylaş

harika olmus =)

cok begendim
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 2:13 am Paylaş

Çok sağol canım =)
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPtsi Nis. 18, 2011 2:41 am Paylaş

peki o zman yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz...

En son ÜmiTürkü Kolic tarafından Çarş. Nis. 20, 2011 3:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 2:01 am Paylaş

peki o zman yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum...

En son ÜmiTürkü Kolic tarafından Çarş. Nis. 20, 2011 3:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 2:10 am Paylaş

yb merakla bkliyorum Very Happy
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 9:01 am Paylaş

ask_masali_19_07 demiş ki:
yb merakla bkliyorum Very Happy
Gül♥♥Sevil
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
Gül♥♥Sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 126
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 116
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/04/11
<b>Nerden</b> Nerden : Fransa,Paris
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Sevil & Ekrem

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyÇarş. Nis. 20, 2011 9:04 am Paylaş

Süper olmus canim dewamm
Ümitgamze.
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Ümitgamze.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4952
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1095
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPerş. Nis. 21, 2011 8:42 am Paylaş

devammm.
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPtsi Nis. 25, 2011 7:22 am Paylaş

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 21.Bölüm

Konuk Oyuncu; Merve BOLUĞUR (Aslı)

Ekrem...
Sabah ruh gibi kalktım. Öyle boştumki.ruh açısından... Canım sadece yatakta öylece uzanmak istiyordu. Uykumda yoktu. Hemde hiç... Öylece yatıp düşünmek istiyordum, sevil'i! Söylediklerini unutmaya çalışıyordum,güzel günleri hatırlamaya ihtiyacım vardı. Neden her masalda olduğu gibi bir peri gelip bana yardım etmiyor diye düşündüm. Her seferinde öyle olurdu... Aşıklar ayrılırlardı,acı çekerlerdi,tam ümitlerini yitirmişken bir peri çıkardı ve herşeyi yoluna sokardı. Şimdi o peri gelsede zamanı geri alsa dedim. Keşke gelsede bizi eski halimize çevirse. Ve ben gitme desem kal desem oda gitmese. Tüm gün güzel şeyler tasarlayarak geçirebilirdim... Sahildeki koşumuzu,benden kaçışını,dolunay gecesini... Ne yazık ki telefonumun melodisi buna engel oldu. Car car beni çağırıyordu. Yavaşça yorganı kaldırıp doğruldum. Ayaklarımı sarkıtıp terliklerimi ayağıma geçirdim. Lacivert eşofmanımı düzelttim ve saçımı karıştırarak odadan çıktım. Ayaklarımı yere sürüyerek salona geçtim. Telefonum orda kalmıştı. Sabaha karşı eve geldiğimde kendimde değildim ki. Biryerlerde kafayı çekmiştim. Acılarımı unutmak için. Bir an olsun unutupta rahatlamak için. Telefonunun ekranında annemin resmi görüntülendi. Neden arıyordu ki şimdi?

Ekrem. Efendim anneciğim
Hüsna. Oğluşum nasılsın?
Ekrem. İyiyim annem sen?
Hüsna.sen hala daha uyuyormuydun bakıyım?! Oğlum saat kaç farkındamısın?
Ekrem. Kaç anne?
Hüsna. 2! Öğlen 2!!!
Ekrem. Tamam,dünyada bundan önemli sorunlar var anne...
Hüsna. Mavişim noldu sana kuzum? Depresyona mı girdin sen annecim? İyimisin? Geliyim mi oraya?
Ekrem. Yo yo iyiyim ben ya sorun yok annem. Eee sen neden aramıştın?
Hüsna. Haa ben mi? Ben şey için aramıştım...
Ekrem. Ney?
Hüsna. Bizim Cemilenin kaynının torunu varmış... İsmi Aslı... Kültürlü,çalışkan,zeki güzel bir kız. Evladım bir yerde bi buluşup konuşsanız nasıl olur? Tanışırsınız bi sohbet edersiniz...
Ekrem. Olmaz anne.
Hüsna.mavişim... Oğluşum... Güzel evladım iyi bir arkadaş edinmiş olursun.illa aranızda bir şey olcak diye bir şey yok ki. Bir konuşun sadece. Hem bir engel yok ki..?!
Ekrem. Ahh evet haklısın. Bir engel yok ki. Tamam anne buluşuruz.
Hüsna. Oh be çocuğum. Aferin. Ben o zaman haber veriyim şimdi.
Ekrem. Tamam bana söylersin bu arada kızın haberi var mı?
Hüsna. Tabii.. Oda ilk önce senin gibi olmaz ben böyle şeylere karşıyım filan demiş ama sonra dayanamamış annesinin ısrarına kabul etmiş.
Ekrem. Hmm kafa kız yani. Anne bir numarasını versene sen bana.
Hüsna. Hayırdır oğlum?
Ekrem. Araya böyle şeyler girmesin madem oda benim gibi düşünüyor ben arar söylerim. İlk çağda yaşamıyoruz nasılsa... Evet numarası?
Hüsna. Aferin benim akıllı oğluşıma. Dur bakıyorum hemen..

Anem araştırırken bende telefonun yanında duran defterden bir yaprak kopardım. Ve kenardaki kalemi elime aldım. İyi bir kıza benziyordu. Yanii ne kadar iyi anlayabildiysem... Benim gibi düşünüyorsa sorun yoktur öbür kızlar gibi görüşünce hemen düğün planları yapmayanlarından sanırım. Böyle bir yaratığın dünya üzerinde var olmadığını düşünüyordum ama... Bakalım görücez. Annem telefona gelip bana numarayı verdi ve kapattık.

Ağırlığımı diğer ayağımın üzerine verdim ve sesimin uykulu ses tonundan kurtulması için bekledim! gidip bir bardak su içip kendime geldim,oh be! yazdığım numarayı tuşladım vede beklemeye başladım! Annemin öğüdü kulağımdaydı ; "Aman oğlum böyle keyifsiz keyifsiz konuşma! Neşeli oğluşuma noldu benim? Azcık canlı ol aaa yakışmaz sana bu böyle!" Sesini ayarlıyorduki telefonun açıldığını duydu ve genç bir bayan sesi!

Aslı;Alo
Ekrem;Öhö,merhabalar
Aslı;Buyrun?
Ekrem;Imm şey Aslı Hanımla mı görüşüyorum acaba?
Aslı;Evet buyrun benim
Ekrem;Ben Ekrem (biraz güldüm) münasip kısmetiniz oluyorum ifenim =D
Aslı;Ah Ekrem bey? (küçük bir gülme sesi) Arıyacağınızı tahmin etmezdim
Ekrem;Bende bu sabaha kadar böyle bir şey yapacağımı ummazdım =D Ama insanın ne olcağı belli olmuyor ;)
Aslı;Öyle =D Sanırım sizde olumlu karşıladınız
Ekrem;Evet yani bir sakınca görmedim ben,Annemi kırmamak amaçlı bir akşam yemeğine çıkabiliriz diye düşünüyorum
Aslı;Tabii tabii =) Olabilir
Ekrem;Bu akşam eğer müsaitseniz sizi alabilirim
Aslı;Evimden mi?
Ekrem;Yok caminin köşesinde buluşalım diyorumda yatsıyı kılıp çıkarız nasıl?
Aslı;ahah olabilir aslında =DD
Ekrem; =DD Eğer adresinizi verebilirseniz?
Aslı;Ah tabii yazıyormusunuz?
Ekrem;Evet
Aslı;........................
ekrem;Pekala o zaman ben 7 gibi gelirim
Aslı;peki o zmaan görüşürüz minasip kısmetim ;)
Ekrem;Görüşürüüzzz =))

Telefonu kapadığımda,kendime inanamıyordum! annem şu an burda olsaydı kesin benimle gurur duyardı ahh anacığım ah bak senin için neler yapıyorum yahu! Arkamı döner dönmez yine onu gördüm duvarımdaki fotoğrafı diğerlerinin yanında duruyor tüm asaletiyle! Her gün kendini bana hatırlatıyor,o masum gözleri boncuk boncuk bakıyorlar bana ve yine kanatıyorlar yaramı! Ben ne zmaan kurtulucam bu acıdan sanırım onunla olunca! Buda imkansız gibi birşey! Lan eko sen demezmiydin? imkansız diye ibr şey yoktu abicim! Kendine gel,sen kendine söz vermedin mi? Ben birdaha bu kızın peşini bırakmıycam demedin mi? noldu şimdi ne değişti hı? Hiç birşey sadece,sadece o o beni sev-sevmiyor! Bu kadar işte! Ama ya en büyük aşklar böyle mi biter? Bizimkisi büyüktü be eko! Sanki o hiç acı çekmiyor,çekiyordur değil mi? tabi oğlum,heralde çekiyor! Sevmedi mi o hiç beni? sevdiii! eee? Heralde çekiyordur ama bitti sayıp fırlattı! Öylece attı bizi bir kenara! Ulan senzi nasıl geçicek günler be capon gülü? Nasıl ya! Susma! nede öyle susuyorsun!? Konuş haydi,bağırıyordun ya esip savuruyordun ya,karşıma geçip gözlerimin içine baka baka eriyordun ya! Söylesene sevmedim desene! Noldu,çok mu ağı geldi sözlerim! susma sevil! Konuuşşş!

Sesimle irkildim,resmen bağıra çağıra duvardaki resimle konuşuyordum!

Ekrem;Susma! Söyle aşk kadını söyle! noldu bize böyle ha?! Ne değişti yine ne yaptım söyle yine ne suçu işledim?! söylede düzeltiyim telafi ediyim nolur Sevil söyle bir şeyler susma! Hayatımın aşkı susmaaaa!!!

Kenarda duran küçük vazoyu elime ladığım gibi çerçeveye fırlattım anında vazoda çerçevenin camıda tuzlu buz oldu!Resim aşağıya süzüdü! Yavaşça halının üzerine kondu! Yüzünün üstünde çizikler oluşmuştu bazıları kesmişti! Hemen eğilip resmi elime ladım parmaklarım yüzünün üzerinde dolaşıyordu!

Ekrem;Ne yaptım ben?! Yine zarar verdim sana! Ben yaptım yine incittim seni, kırdım! üzdüm! Nasıl yapıyorum ben bunları sana nasıl?! Uzak durmalıyım! ama yapamıyorum işte! Uzak duramıyorum senden! Ama bu sefer yapıcam! Söz birtanem iş dışında beni etrafında göremeyeceksin! sana söz veriyorum çıkmıcam karşına!

Mutfağa geçip küçük el süpürgesini aldım ve çalıştırıp salona geçtim cam kırıklarını süpürdüm fotoğrafıda dolabımın üzerine koydum ve giyinmeye başladım

Depresif moduma geri döndüm yine! halsiz,halsiz giyindim! Beyaz t-shirt altına lacivert kot ve siyah ceket giydim! öf öf öf hiç keyfimde yok ama neyse iş başa düştü! Saate bakıyorum 18;45 ohoo geç kalcan lan eko! Aceleyle evden çıktım arabama binip son gaz verdiği adrese gittim! Bahçeli iki katlı bir evdi! Bahçede ilerledim ve dediği gibi alt katın kapısının önünde durdum kapıyı çaldım!
Kapıyı güzel bir genç kız açtı siyah bukla bukla saçları omuzlarına dökülüyordu,pek bir makyaj yapmamıştı burdan sadece kırmızı ruju belli oluyordu erkek gözüyle! =D Siyah dar paça kot pantolunun üzerine beyaz bir bady girmişti vede üstüne siyah deri mont! oldukça şıktı! Gülümsedim! Elimi ona doğru uazattım

Ekrem;Merhaba ben Ekrem yani münasip kısmetiniz hanfendi =)

Aslı'da elimi gülümseyerek sıktı

Aslı;Hoşgeldiniz,memnun oldum Aslı =)
Ekrem;Bende ama şey "siz" sözcüğünü kaldırsak ;)
Aslı;Ah tabii ımm şey içeriye geçermisiniz?
Ekrem;Yok hiç rahatsızlık vermeyeyim biz gidelim isterseniz

Kapıdan içeriye şöyle bir baktım içeride Aslı ile aynı yaşlarda biz kız daha vardı pijamaları vede pufuduk terlikleriyle çok sempatik görünüyordu ve gülümseyerek bana bakıyordu! Başımla selam verdim ve gülümsedim Aslıda arkasını döndü ve kızı gösterek bizi tanıttı

Aslı;Dilekçiğim bahsettiğim Ekrem bey,pardon Ekrem =) Ekrem buda ev arkadaşım Dilek
Ekrem;Memnun oldum hanımefendi
Dilek;Bende memnun oldum =) İyi eğlenceler
Ekrem;Teşekkür ederiz,Aslı gidelim mi?
Aslı;Tabii çantamı alıp geliyorum
Dilek;Al canım

Dilek arkasında çantasını uzatıyordu aslı dönüp aldı
Aslı;Çok teşekkür ederim,hadi görüşürüz sonra
Dilek;Güle güle

Aslı ile arabama bindik gayet hoş bir kızdı ama benim sevilim var bi kere tamam mı?! Of ekrem ya yine kendi kendine konuşmaya başaldın ve devam ediyorsun!
Rezervasyon yaptırdığım restorantın otoparkına park ettim ve hızla çıkıp Aslının kapısını çtım
Ekrem;Burun matmazelleri
Aslı;Ah çok naziksiniz beyfendi =)
Ekrem;Ne demek bayan =)

Aslı indikten sonra kapıyı kapatıp kilitledim ve beraber restoranta girdik ismimi verdim ve ayırttığım masaya gittik,tekrardan centilmenlik yaparak (Ben centilmenlik yapıyorum!!) sandalyesini çektim ve oturduğunda kendi sandalyeme kuruldum menümü açıp uygun birşeyler seçip garsona siparişlerimizi verdik!

Ekrem;Yeter aslı! Çok konuştun sus biraz!
Aslı;Emredersiniz komutanım! =)
Ekrem;Kızım bende böyle sürekli konuşan daha ilk buluşmada "kendimizi tanıyacağımız bir yemekte!" düğün muhabbeti yapan bir kız bekliyordum! sen dahada beter çıktın! =D
Aslı;Bunu bir iltifat olarak kabul ediyorum ekrem vede çok teşekkür ederim =)
Ekrem;Haha =D Eee okuyormusun?
Aslı;evet,Turizmcilik 2incü sınıftayım
Ekrem;yaa az kalmış o zaman =)
Aslı;Öyle,ya sen ne okuyorsun?
Ekrem;Ah genç gösterdiğimi söylerdilerde bu kadar olucağını sanazdım =)
Aslı;Anlayamadım?
Ekrem;Diyorum ki ben 25 yaşındayım =) Yani okulumu bitirdim
Aslı;Haha çok şaşırtıcı gerçektende yaşıtım gibi gösteriyorsun Ekrem ABİ! =D
Ekrem; Ahaha öyle derlerdi zaten =) Bende konservatuarı bitirdim =) alnımın akıyla kalktım bu işin altındanda ;)
Aslı;Hadi ya bölüm?
Ekrem;Ses =)
Aslı;aaa ben hala daha şokları yaşamaya devam ediyorum =)
Ekrem;Yakında albümümüzde çıkıyor
Aslı;Oha! Ay çok afedersin ama biraz yavaş söylerdi insan yani =)
Ekrem;Aslında adece benim değil bir arkadaşımla grup kurdukda
Aslı;çok sevindim desene ünlü bir arkadaşım oldu ;) İsim?
Ekrem;Oh bas havayı bas havayı! =D Grup ES
Aslı;Tamam albüm çıktığında bana haber veriyorsun gidip bir kaç milyon tane alıyorum =)
Ekrem;Ah çok teşekkür ederiz ama buna gerek görmüyorum =D
Aslı;Kendimize güveniyoruz öyle mi?
Ekrem;Öyle xD

Yemeklerimiz gelmiştide biz yemeye başlamıştık bile =D Yemek yerken konuşmayı sevmem ki Aslıda böyle baştan belirtti bana ve gülüşüp yemeklerimizi bitirdik saate baktım 10 du daha erkenmiş

Garosnu çağırdım ve içki istedim şöyle kafa yapıcı birşeyler geveledim Aslı meraklanmıştı

Aslı;Alkolikmisin?

Bunu bna doğru eğilip gözlerini kısarak bir fısıltı halinde sormuştu

Bende aynı şekilde eğildim ve gözlerimi kısıp fısıldadım

Ekrem;Hayır dertliyim =D
Geriye yaslandı ve gözleri tekrar aynı boyuta döndü,ela gözleri!
Aslı;Oh,anlıyorum!
Ekrem;Birazda içeyim dedim
Aslı;Evet,evet şey anlatmak istersen dinlerim
Ekrem;Sanmıyorum
Aslı;anladım yani anlatmak istersen za---
Ekrem;Hayır,sen dinlemek istemezsin =)
Aslı;Yoo iyi bir dinleyiciyimdir
Ekrem;Emin misin?
Aslı;Evet hadi başla

Sandalyesine kuruldu ve şarabından bir yudum alıp beni dinlemeye başladı bende en baştan başladım1 herşeyin başladığı o günden! Çocuk olduğumuz o günden! Ve 2 saat boyunca konuştuk herşeyi anlattım tüm hislrimi duygularımı onun bana söylediği her şeyi kelimesi kelimesine anlattım ve bitirdiğimde bana doğru yaklaştı az önceki gibi

Aslı;Bir şey söyleyeyim mi?
Ekrem;eVet lüten

Farkında değildim ama bayaa bi içmiştim ve zil zurna sarhoş olmuştum,Aslıda öyleydi!

Aslı;Sen aşıksın!
Ekrem;Ah çok sağol ya bunu bende biliyorum
Aslı;Hayır yani öyle unutucam diyince unutamazsın söyliyim ben olsam aşık olduğum kişinin peşimi bırakmasını istemezdim
Ekrem;Dur bir saiye yani sevil bana aşık mı?
Aslı;Elbette !
Ekrem;Yemin et
Aslı;vallaha =D
Ekrem;Ama ama obana sevmiyorum seni dedi git dedi yok bende sevgi dedi aşkta yok dedi
Aslı;Hırçın bir sevgiliye enziyor seninkisi tam şarkı sözü yazmalık
Ekrem;yazdım ki
Aslı;Hadi sende mi yazıyorsun?
Ekrem;Evet yani şarkıcı adamız sonuçta =D sende yazıyorsun sanırım
Aslı;Evet yani kendimce çabalıyorum
Ekrem;Hmm bak yanımda daha bu gün yazdığım var birtane ama yarım yamalak
Aslı;Bakabilirmiyim?
Ekrem;Bir saniye bulmama gerekiyor önce
Aslı;haha tamam

Sandalymden kalktım ve ceketimi kurcaladım yoktu etrafımda bir döndüm nerdeydi bu? öff tabi yaa pantolonda ceplerimi yoklaım yoktu endişeyle Aslıya döndüm o ise kahkahalara boğulmuştu

ekrem;YOK!
Aslı;Sakin ol ya sandalyene düştü
Ekrem;Ohh!!

Hemen kağıdı alıp baktım evet bu benimkiydi Aslıya uzattım aslı dikkatle okudu ve çantasında bir kalem uzatıp kağıda bir şeyler yazıp bana geri verdi
Kağıdın yarısını dolduran yazı,tümünü kaplamıştı! Bu kız bir dahiydi! nasılda yazıvermişti böyle ?

Ekrem;Naptın sen?
Aslı;Kendimin değilde başkalarının duygularını daha iyi yansıttığımı söylerler
Ekrem;Evet doğru
Aslı;Şey sohbetin baldan tatlı ama benim arın okulum var
Ekrem;Ah tabii kalkalım
Aslı;ekrem böyle araba sürmeyeceksin değil mi?
Ekrem;Neden
Aslı;Sarhoşsun,hemde bayaa taksiyle gidelim
Ekrem;Ama ben sarhoş değilim ki
Aslı;İşte sarhoşların klişe sözü ben sahoş değilimki,sarhoşsun canikom hadi
Ekrem;Tamam canikom ;D

Gülüşerek kapıdan çıktık şakayla karışık koluma vurdu ve bir kahkaha attı

Aslı;Bu sabah babaannem beni arayıpta senden bahsettiği zaman kafamda canlanan görüntüyle hiç bir alakn yok biliyormusun?
Ekrem;Ahh aynen! =D
Aslı;Bana aynen şöyle dedi "kızım bu gidişle evde kalıcaksın kimse almıycak bak dünürümün yengesinin oğluymuş yavrum helal süt emmiş akıllı zeki çocukmuş =) sonra bülbül gibi seside varmış görmüş geçirmiş" e böyle diyince dev gibi bbir adam başında o ressamların taktığı şapka boynunda fular ve elinde piposuyla bir entel dantel birşey düşünmüştüm

Bu sözler üzerine kahkahalara boğuldum
Ekrem;İyiymiş ya =) görmüş geçirmişim =D
Aslı;Evet evet =D

Taksiye binip onu evine bıraktım ve tekrar taksiye döndüm biranda ağzımdan bir adres çıkıverdi ve koltuğa yaslanıp yolu ilemeye bşaladım,bu yol bu burası onun eviydi! Taksiden indim ve kapının önüne geldim! Ben nasıl gelmiştim buraya? Daha böyle düşünürke kapıya yakalaşmıştım ve parmaklarım zile gidiyordu! ekrem sen dememişmiydin? Sevili unutucam karşısına çıkmıcam diye! Ne değişti şimdi?

Kağıtta yazan şarkı sözü (Gökhan Türkmen-Büyük insan)

At, savur at sevdayı bir yere fırlat
Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat
Sor, herkese sor acılar unutuluyor
Ağlayınca gözlerinden silinmiyor
Aşk her defasında bak bulunuyor
Bırakırım zamanı öyle biraz da
Sen olmadan da yine geçer nasılsa
Hatırla bunları sakın unutma
Diyordun ama o zaman gülüyordun
Yanımdaydın, canımdaydın
Şimdi nasıl geçer bu ömür?

Susma söyle nasıl yaşar böyle insan!
Susma konuş, hadi anlat büyük insan!
Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı ?
Böyle kaldırıp atardık ya sevdayı!

Susma söyle nasıl yapar bunu insan?
Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam!
Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi?
Böyle büyük aşklar böyle mi biterdi?

At, silip at aşkları bir yere fırlat
Bitti say ki derdini kaldır öyle yat
Sor, ne olur sor sen benden ayrılırsan
Ne olur düşümde bir ömrü durdursan
Aşk her defasında bende ararsam
Bırakırım kendimi öyle biraz da
Sen olmadan da ben yaşarım nasılsa
Hatırla bunları sakın unutma
Diyordun ama o zaman gülüyordun
Yanımdaydın, canımdaydın
Şimdi nasıl geçer bu ömür?

Susma söyle nasıl yaşar böyle insan!
Susma konuş hadi anlat büyük insan!
Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı böyle?
Kaldırıp atardık ya sevdayı!

Susma söyle nasıl yapar bunu insan
Susma nasıldır anlat hadi ayrılırsam
Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi böyle
Büyük aşklar böyle mi biterdi

Susma hani aşk insanı zaten bulurdu?
Susma hani yıllar aşka çare olurdu?
Söyle yıllar mı daha hızlı bir kurşun mu?
Böyle sensiz her gün biraz yok oluşum mu?

----------Bölüm Sonu-----------

ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPtsi Nis. 25, 2011 8:15 am Paylaş

çok bişey söylemeye gerek yok sanrım sen herşeyi anlatmışsın Very Happy
tek kelimeyl muhteşemdi :D
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPtsi Nis. 25, 2011 8:25 am Paylaş

çok gzl olmş cnm ellerine sağlık:D
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPtsi Nis. 25, 2011 8:43 am Paylaş

Mükemmel Olmuş Canım (:
Birşey Sorcam , Ekrem Aslıdan Hoşlanmayacak Dimi ? Very Happy
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPtsi Nis. 25, 2011 9:00 am Paylaş

ellerine sağlık canım
harikalar yaratmışsın yine =)
ekrem umarım aslıya aşık olmaz .......
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptyPtsi Nis. 25, 2011 11:11 pm Paylaş

cok güzel olmus cnm.

bayildim. =)

~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptySalı Nis. 26, 2011 1:03 am Paylaş

ask_masali_19_07 demiş ki:
çok bişey söylemeye gerek yok sanrım sen herşeyi anlatmışsın Very Happy
tek kelimeyl muhteşemdi :D

Haha çok sağol tatlım =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptySalı Nis. 26, 2011 1:04 am Paylaş

TZAC demiş ki:
çok gzl olmş cnm ellerine sağlık:D

Çok teşekkür ederim tatlım
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptySalı Nis. 26, 2011 1:05 am Paylaş

saddsdd demiş ki:
Mükemmel Olmuş Canım (:
Birşey Sorcam , Ekrem Aslıdan Hoşlanmayacak Dimi ? Very Happy

Çok teşekkür ederim canım,
Belli mi olur? Gönül bu otada konaarr... ;)
Ama ekremde dedi ya "BEnim Sevil'im var bikere,Aslıda kimmiş..." diye =D
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptySalı Nis. 26, 2011 1:06 am Paylaş

süper olmuş bayıldım ellerine sağlık kuzum
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 19 EmptySalı Nis. 26, 2011 1:08 am Paylaş

perikız demiş ki:
ellerine sağlık canım
harikalar yaratmışsın yine =)
ekrem umarım aslıya aşık olmaz .......

Çok teşekkür ederim canım çok sağol =)
Şimdi Ekrem eğer öyle birşey yaparsa,
En başta ben olmak üzere kalabalık bir grup tarafından linç edilecektir =D

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
19 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Sonraki