Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 08, 2011 9:01 am Paylaş

ÜmiTürkü Kolic demiş ki:
buu gidişlee inşallahh görürsünn :D :D :D

inşallah =D
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 08, 2011 9:01 am Paylaş

cerenmoray demiş ki:
süper olmuş..

çok saol canım
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyC.tesi Nis. 09, 2011 1:58 am Paylaş

y.b. ne zmann hane yoksaa seyy ipucu versnn birazz coook merkk etdmm :d :d :d
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptySalı Nis. 12, 2011 4:20 am Paylaş

yaa y.b. ne zmaannnnnnnn...................???????????
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyÇarş. Nis. 13, 2011 3:16 am Paylaş

Ölcemm Meraktaannn Yenii BÖlümm Ne Zamannn Lütfeeeeeeeennnn Nolursuuuuunn Yaaaazzzzzzzzzz Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyÇarş. Nis. 13, 2011 3:17 am Paylaş

yadaaa nee zmann kesinn bii cevapppp verr..?? :/ nolurrsnnnn bitkk buu senaryoo icinn giriommmmm nolrrsnn ne zmannnn yaaa bi cvapp veriirmisnn...?? Sad Sad Sad
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyÇarş. Nis. 13, 2011 3:53 am Paylaş

yeni bölümü bekliyorum cnm:D
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyÇarş. Nis. 13, 2011 6:47 am Paylaş

cok gsl dwmmm
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyÇarş. Nis. 13, 2011 7:32 am Paylaş

pff yaa vllaa öldm öldm dirldmm resmnn yaa merktnnn ölcmmm, çatladmm resmnnn yaaa
offf y.b. ne zmannnnn beklmktenn skldm y.b. ne zmannn...?? .:/ :/ :/
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 2:17 am Paylaş

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ

20-bölüm

Telefonu kapatıp bana döndü bende ayağa kalkıp yanına gittim gözlerinin içi parıldıyordu

Ekrem; noldu?
Sevil;süper bir haberim var!
Ekrem;evet?
Sevil;haluk bey aradı ve yarın klip çekimimizin olduğunu eğer yarın işler tamamlanabilirse Perşembe günü klibin tüm kanallarda gösterilebileceğini söyledi
Ekrem;süpermiş
Sevil;dur dur veeeee
Ekrem;eveett???
Sevil;Cuma günüüüü
Ekrem;sevil çatlatma!
Sevil;Cuma akşamları naparsın?
Ekrem;seviill!
Sevil;tamam tamam söylüyorum Cuma gecesi beyaz show’a çıkıyoruuzz!!
Ekrem;yok artık!
Sevil;bana inanmıyormusun yoksa?
Ekrem;ya olamaz ya eminmisin?
Sevil;evet!
Ekrem;vay anasını yaaa! Nerden nereye
Sevil;bu kadarmıydı Ekrem? Bumudur sevincin?!
Ekrem;napsaydım sevil? Göbekmi atsaydım çok güzel bir haber sevindim!
Sevil;iyiki sevindin yani! Off satte geç olmuş ya!
Ekrem;öyle ben gidiyim o zaman
Sevil;tamam,sen bilirsin yani
Ekrem;gidim gidiyim haydi iyi geceler

Kapının yanına ulaşmıştık konuşarak ceketimi uzattı giyip kapıyı açtım

Sevil;güle güle
Ekrem,hoşça kal

Eve nasıl gittim hiç bilmiyorum,hem kırgın vede umutsuzum hemde mutluyum! Nasıl bir kişiliğim var ağabeycim benim?!

Sevil

Altıma yeni aldığım siyah eşofmanım,üstümde siyah kısa kollu badym vede spor ayakkabılarım ile oldukça sportif bir havada sete gidiyorum,klip çekimine yani! Saat sabahın 6sı! Bu saatte başlıcaz öf!

Arabam ile verilen adrese geldim adres dediğim boğaz kıyısı yani! Konu ne bilmiyorum bir senaryo varmı bilmiyorum yoksa normal stüdyo çekimi mi yapıcaz bilmiyorum! Ne biliyorum ki ben ?!

Arabayı parkedip çıktım,set hazırlanıyordu ışıklar kameralar karavanlar görebiliyordum! Yanlarına gittiğimde uzun bir masa oluşturmuşlardı kahvaltı yapılıyordu sanırım vee Ekrem! Ordaydı bir şeyler yiyordu! Yanındada yönetmenimiz murad küçük vardı! Elinde kağıt bir şeyler anlatıyordu! Sanırım kliple ilgiliydi yanlarına yaklaşıyordum ki Ekrem kafasını kaldırdı ve beni gördü! Haliyle göz göze geldik hemen kafamı çevirip yönetmene baktım! Bu bakışlardan kurtulmam gerekiyordu!

Murad;oo hoş geldin Sevilcim
Sevil;günaydın =) hşbuldum
Ekrem;günaydın
Sevil;günaydın
Murad;gel bakalım sende bu yanıma

Yanındaki boş iskemleyi işaret etti bende gidip oturdum

Murad;evet senaryomuz bu
Sevil;hmm
Murad;şarkıyı dinledim vede çok beğendim ağzınıza şağlık çok güzel =)
Sevil; =D teşekkürler
Murad;ve şarkıya yönelik bir klip çekelim istdim şimdi burada bi kaç çekimimiz olucak ardından evde olucak vede stüdyoda
Sevil;ne! Öhö öhö öhö bunlar bir güne sığarmı?
Murad;korkma canım o kadar sığdırıcaz merak etme küçük planlar çekicez genelde zaten
Sevil;tamam , peki konu ne?
Murad;dediğim gibi şarkı ya uyması için iki sevgilinin birbirlerini severken ayrılmasını anlatacağız tabii ne kadar gösteririz bilinmez
Sevil;hmm , stüdyo çekimleri?
Murad;o da aralara koymak için bir bağlaç olucak! İşte siz şarkı söylerken çekiceğiz böylece klibide doldurabiliriz
Sevil;anladım ne zaman başlıcaz peki?
Murad;karnımızı doyurduktan sonra
Sevil;haha tamam =D

Bi kaç şey atıştırdık ve artık start verilme zamanı gelmişti herkes ayaklandı benimde artık giyinmem makyajımın yapılması gerekiyordu! Kalkıp karavana girdim yine aynı telaş of! Elime tutuşturulan kıyafetle kabine girdim kısa krem renginde bir tunik giydim belimede khverengi büyük tokalı bir kemer taktım Uzun bir yün ceket giydim ve önünü açık bıraktım,hoş olmuştu yani =) kahverengi uzun çi,zmeleride giydim! Ve makyaj koltuğuna oturtuldum,başkaları tarafından yani =) böylece şeftali tonlarındaki makyajımda yapıldı saçıma fön çektiler ve salık bıraktılar!

Karavandan çıkıp çekim alanına yöneldiğimde,ekreminde karavanınından çıktığını gördüm! Mavi jean,siyah bir bluz üstüne mavi kareli bir gömlek giyip önünü açık bırakmıştı! Yakıyordu ortalığı =D Seviyprum be bu çocuğu =)

Aynı anda çekim alanına girdik elimize birkaç kağıt verildi işte ne yapıcağımız yazıyordu ama biz okumadan önce murad bey yanımıza gelip her şeyi anlattı

Murad;hah çocuklar gelin anlatıyım
Ekrem;dinliyoruz
Murad;şimdi siz iki sevgilisiniz burada güzel günlerinizi çekiyoruz yani yok koşuya çıkmışsınız yok bankta oturmuşsunuz filan tamam mı?
Sevil;tamam
Murad;burada bu kadarını çekicez samimi olun zaten sorun çıkmaz heralde yani iyi iki eski arkadaş olduğunuza göre
Ekrem;yok sorun çıkmaz

Ekreme baktım gevşek gevşek gülüyordu hoşuna gitti tabii,tamam kabul benimde hoşuma gitti =)

Murad;o zaman başlayabiliriz şimdi gezintiye çıkmış gibi davranına
Sevil;tamam

Herkes çekim alanından çıktı kameranın lensleri takıldı filtreler ayarlandı ışıklar hazır ve murad bey yerine geçip startı verdi!

Murad;ekşın

Ekrem kolunu omzuma attı ve boğaz kenarında yavaş yavaş yürümeye başladık sürekli gülüyorduk ben denize bakıyordum birden Ekrem durdu ve karşıda geçen gemiyi gösterdi

Ekrem;görüyormusun şunu?
Sevil;evet
Ekrem;bak orda bir tane çocuk var elinde simit martılara atıyor
Sevil;evet gördüm
Ekrem;işte o çocuğun durduğu yerde eskiden bende her gün duruyordum
Sevil;anlamadım?!
Ekrem;birkaç senden beri her gün o tekneye biner,o çocuğun olduğu yerde durur ve martılara simit atardım
Sevil;eee? Zorun neydi?!
Ekrem;martılarla konuşurdum
Sevil;anlamadım?
Ekrem;dinlermisin?
Sevil;tamam
Ekrem;orda hem simit atıp hemde konuşurdum martılarla,anlatırdım her şeyi,içimi dökerdim yani! Sonra derdimki gidin ve onu bulun! Onu çok özlediğimi söyleyin! Onu bulup bana getirin! Martıların buu yapmayacağını,yapamayacığını biliyordum ama yinede bu bekleyişin sonunda bir ışık görmek istiyordum! Martılardan bunu beklemek salaklık olabilir elbette ama beni rahatlatıyordu işte! Bir gün o martılar bulup seni bana getiricek diyordum! Yine eskisi gibi olucaz diyordum! Hiç bir şey değişmemiş gibi,çocukluğumuzdaki gibi! Her gün bunları düşünüyordum! Orada durduğumda ufukta seni görüyordum! Sanki bana doğru geliyorsun ve elimden tutup beni o çukurun içinden çekiyorsun,kurtarıyorsun! Benim senin kahramnın olmam gerekirken sen benim kahramanım oluyorsun!

Yutkundu,ve bana döndü gözlerime bakarak devam etti

Ekrem;işte şimdi yine yanımdasın,kollarımda bana bakıyorsun gözlerime! Pek bir şey değişmemiş diyebilirdim,ma değil işte! Gözlerindeki o aşk yok atık,o yanımda olduğunda hissettiğim güven yok artık sanki her an gidiceksin ve başkasını elini tutacakmışsın gibi hissediyorum ve bu bana öyle büyük bir acı veriyorki! Ben sana öyle bir tutkuyla bağlanmışımki yıllar sonra bile olsa bu tutku gücünden hiç bir şey kaybetmemiş! Tamam kal demedim sana,gitme demedim,diyemedim! Yediremedim gururuma! Ekrem dedim, sana bir kız böyle bir şey yapabilirmi? Git ve noktayı sen koy dedim! Yanlış yaptım çok pişmanım Allah kahretsinki geriye dönemiyorum! Ve herhangi bir yalan çıkıverdi ağzıma bir bahane uydurup sarıldım sana son kez! Son kez olduğunu sanıyordum son kez hissedicem senin varlığını,son kez öpücem seni,son kez çekebileceğim ciğerlerime mis kokunu!

Tekrar gemiye döndü ve havada süzülen bir mrtıyı gösterdi bana

Ekrem;işte o başardı! Ondan istediğim şeyi getirdi bana! Seni bulup getirdi! Ama gerisi? Gerisi gelmedi! Sen geldin ama aşkın gelmedi! Sen geldin ama sevgin güvenin huzurun gelmedi! Geriye ne kaldı?! Koskoca bir yalan! Her gün bu yalanı devam ettiren iki koskoca insan! Birbirimizin gözlerine bakarken söylediğimiz onca yalan! Ve ben artık bu yalanların içinde yok oluyorum! Tükeniyorum! Sevil,ben seni çok seviyorum!

Gözlerimi kapadığım an iki çift yaş yanaklarımdan süzüldü ve bir ses

“KES! Harika! Mükemmel!”

Ardından erkemin kollarından koşarcasına sıyrılıp kendimi karavana atmam! Kapıyı kapatıp yaslandım ve yere çöktü! Yalnızdım! Yapayalnız! İçimden geldiği kadar ağladımiağladım,ağladım!

Günün ertesi bölümlerinde erkemin yüzüne bile bakmadım! Stüdyoya gittik ve performans çekimlerimizi yaptık,ardından kiralanan bir eve geçtik! Öğrenci eviydi burası,eşofmanlarımı giydim zaten bunları giymem gerekiyordu! En sonunda son çekimi yapıcaktık saat gece 12!

Murad beyin yanına gittim ve zora olsa onu dinlemeye çalıştım

Murad;şimdi burada Ekrem ile kavga ediyorsunuz ve Ekrem evi tekrediyor! Sahneye kavgadan başlıycaz birbirinize olanca gücünüzle bağrın çağırın tamam mı sonra şarkıda nakarat bittiği anda Ekrem sana bir şey söylicek ve sen ona toat atıcaksın! Ardından Ekrem hiçbir şey demeden odasına yönelicek sen kolundan tutup yalvarıyorsun işte affet filan diye ama o seni dinlemior kolunu ızlı bir şekilde çekince snede koltuğun üzerine düşüyorsun sonra Ekrem elinde bavuluyla çıkıp gidiyor sende arksından bakaklıyorsun! Budur!

Sevil;tamam anladım
Murad;güzel Ekrem şimdi seni bekliyor
Sevil;hıhı tamam

Salona geçtim ve ekreme doğru yöneldim yüzü solmuştu sapsarıydı! Ve oldukça bitkindi! Off nasıl yapıcam ben nasıl?! Herkes hazırlandı!

Murad;motor!

Ekrem kafasını kaldırıp baktı bana ve başladı

Ekrem;seni gördüm o adamla!
Sevil;kiminle?! Ne diyorsun sen?!
Ekrem;hani şu meşhur lise arkadaşın var ya! Onunla! Ya ben yokken pekalada idare ediyorsun sen! Ne gerek var parazitlerew değil mi ama?!
Sevil;sevgilim saçmalama!
Ekrem;sen saçmalama,artık yalanlara bir son vermelisin!
Sevil;Ekrem çok oluyorsun sen!
Ekrem;işte böyle sevil hanı işte böyle gerçek yüzünü göster bana!

Seslerimiz yeterince yükselmişti işte şimdi tamamen kavga ediyorduk

Sevil;Ekrem laflarına dikkat et! Geri dönüşü olmaz bunların!
Ekrem;peki ya senin bana yaptıklarının dönüşü varmı?! Söyle aşk doktoru hanımefendi! Her türlü ilişkin olmuştur senin şimdi söyle bakalım ne yapmalıyız?!
Sevil;Ekrem,yeter artık! Eğer ben senin bana yaptıklarını yüzüne vurarsam çok incilnirsin! Buna beni zorlama!
Ekrem;ne bekliyorsun?! Konuşsana söyle hadi sevil söyleee!!

Kolumdan tutup kenidne çekti beni ve gözleini gözlerime dikti yutkunup bağırmaya başladım

Sevil;sen beni hiçbir zaman anlamadın Ekrem! Hiçbir zaman çaba sarfetmedin! Bitsin mi? Bitsin! Başlayalım mı? Başlayalım! Kendi fikrini söylemedin ve nedense her seferinde ben ne dediğsem onu kabul ettin ve bunun için beni suçladın!
Ekrem;ya seni sevindirmek için dediğini kabul ediyorum ama ben suçlu oluyorum öylemi?!
Sevil;Ekrem bunu yapman gereksizdi! Gidiyorum dedim güle güle dedin! Kal demedin! Gitme demedin! Sana en çok ihtiyacım olan günlerimdi o günler! Ama sen ne yaptın gururuna yediremeden değil mi küçük bey?! Ekreme yediremedin! Bir kız ekreme bunu yapamaz, kimse ekreme karşı çıkamaz zaten erkemde öyle istiyordu değil mi küçük bey?!!

Ağladığımı fark ettim hemde hüngür hüngür ağlıyordum!

Sevil;kendini haklı mı sayıyorsun?! Her şey senin yüzünden oldu senin! Martılardan medet umarak yaşanmaz bu hayat! Sen niye gelmedin?! Madem özledin niye gelip beni bulmadın?! Sözde martılar getirir değil mi?! Getirmezler Ekrem,getirmezler! Getirselerde seninle şu an çok farklı olurduk! Getirselerdi şu an şu saniye değil ağlamak kahkahalar atıyor olurdum! Ama sen bunları düşünemedin,düşünmedin! Aklının ucundan bile geçmezdi böyle bir şey senin! Gidiyim sevili bulıyım kavuşıyım sevgilime demedin! Demezdinde zaten! Bunu senden bekleyen bende hata! 6 sene! Koca 6 sene! Her kapı zilinde ekremmi geldi acaba? Her telefon sesinde Ekrem mi arıyor acaba? Demekten bıktım anlıyormusun! Sen bana bunları yaptın ya artık benden medet bekleme! Bende sevgini beklemeİ! Yok anladın mı yok! Bende sevgi mevgi yok! Bitmişti ya hani sözde sen bitirmiştin 6 sene önce bunu! Bitmemişti Ekrem ama şu an gerçekten bitti!

Dolmuş gözleriyle bana bakıyordu hiçbir şey söyleyemiyordu ve o an nakaratın bittini duydum!

Ekrem;bitmiş! Sen beni çoktan bitirmişsin! Seni sevmeye değmezmiş!

Gerçektende yapıcağını yapmıştı ve elimde olmadan kontrolüm dışında bir tokat attım ona! Çok sertti elim yandı! Ona attığım tokat ile yere çöktüm ve öylece kaldım! Artık geri dönüşü yoktu anladım! Hızla odaya girdi ve sertçe kapıyı kapattı! Tokatım kadar sert olmasada!

Gözyaşlarım dinmiyordu,bitmiyordu! İçide biriktirdiğim tüm hüzünlerim dışaıya çıkıyordu! Sanki ömüüm boyunca içime attığım her şey çıkıyordu bu gün! Öyle bir ağlamaydıki bu orda kimseden çıt çıkmıyordu! Birazdan Erkemin geldiğini hissettim,ve kapıyı açıp gitti! Ben ise sadece orda oturmuş ağlıyordum! Hala daha kimse kıpırdamamıştı ve murad beyin sesi kulaklarımda çınladı

“kes! Paydos! Sevil gidebilirsiniz! Diğeleri kalsın!”

Nasıl ayağa kalktığımı toparlandığımı bilmiyorum ama bir ara evde yatağa uzandığımı hatırlıyorum!

----------------bölüm sonu-----------------------
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 2:19 am Paylaş

süper olmuşVery Happy
bayıldım :/
ellerine sağlık:)
yeni bölümü en kısa zamanda bekliyorum:)
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 2:30 am Paylaş

çok güzel olmuş (=
devam et (=
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 2:32 am Paylaş

Tek Kelime İle Harika Olmuş...
Yeni Bölümü Bekliyorum (:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 2:45 am Paylaş

turku'm demiş ki:
süper olmuşVery Happy
bayıldım :/
ellerine sağlık:)
yeni bölümü en kısa zamanda bekliyorum:)

teşekkürler =)
emrin olur hanfendi xD
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 2:46 am Paylaş

hmyr demiş ki:
çok güzel olmuş (=
devam et (=

çok teşekkür ederim =)
devam edicem ;)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 2:46 am Paylaş

saddsdd demiş ki:
Tek Kelime İle Harika Olmuş...
Yeni Bölümü Bekliyorum (:

tek kelime ile teşekkürler =D
beklemeye devam =)
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 2:52 am Paylaş

spr ötesi olmuş knka
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 2:59 am Paylaş

ümitkolik_mry demiş ki:
spr ötesi olmuş knka

teşekkür ederim kanka
özlendin valla,konuşamıyoruz mirayım...
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 5:35 am Paylaş

Harika Olmuuuş.Bugn bir bölüm daha gelme ihtimali yok mu :/
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 5:45 am Paylaş

harika olmuş cnm
ellerine sağlık =)
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 6:02 am Paylaş

Amaaannnn Alllah'ımmmmmmmmmmmmmmm Ohhhhhhhhhhhhhh
Sonundaa Yeniii Bölümm Gelmişşşşşşşşşşşşşşşş Şükürlerrr Olsunnnnnnnnnnnnnnnnn
Genee Kasıp Kavurmuşsunn Ortalığııı Manyakkkk Bişeyy Olmuşşş Okurkenn Resmenn Bende Ağlıycaktımm :D :D
Ellerinee Sağlıkkkk Şimdii Oldu Mu Yanii Süperr Bii Bölümmm Geldii Amaa Yenii Bölümm Ne Zamann Bİlinmiyoo Yane Olmadıı :D Yeni Bölümm Ne Zamannnnnnnnnnnn....???
Nolursuuuuuuuuuuuuunnnnnnn Arayııı Uzatmadannnn Hemennnn Yaaaaaaaaaaaazzzzzz Very Happy Very Happy Very Happy
Lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeennn Birazda İpucuuuuu :/ :/
Y.B. Ne Zamannnnn..????????????? Very Happy Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 6:17 am Paylaş

çok gzl olmuş cnm ellerine sağlık:D
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 6:21 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Harika Olmuuuş.Bugn bir bölüm daha gelme ihtimali yok mu :/

teşekkürler
malesef handem yok
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 6:23 am Paylaş

Tühh.Neyse üzüldüüm. Sad Keşke olsaymış.Çok merak ettim valla.Neyse en kısa zamanda bekliyorum.

Ne zaman geliiirr
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 18 EmptyCuma Nis. 15, 2011 8:29 am Paylaş

Eveeeeeettt Ne Zamann Gelirrrr...??????????

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
18 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Sonraki