Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 6:03 am Paylaş

Teşekkürler bitaneler!

Beğenmenize sevindim

vanessa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
vanessa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 127
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 125
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : uyan artık uyan bitti rüya!!!!!!!!!!

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 7:16 am Paylaş

spr yazmışsın yine yb ne zaman
BlairCornelia ~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BlairCornelia ~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 232
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 246
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aras Bulut İynemli <3

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 7:25 am Paylaş

Çok güzel olmuş (:

Devamını bekliyorum (:
Bihter
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
Bihter
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2265
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1356
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : .........
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 7:29 am Paylaş

çok güzel..
nesrin başaran
Deneyimli
Deneyimli
nesrin başaran
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 660
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 683
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 7:30 am Paylaş

çok güzel devam
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 7:36 am Paylaş

Çok Teşekkür Ederim

Bihter ablam çok saol!

Yeni Bölümü Yarın Yazmaya Çalışırım

Ama Kesin Değil!
dadlu_seytan
Deneyimli
Deneyimli
dadlu_seytan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 651
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : qidén qitmiştir qittiqi qün bitmiştir bén qidéni déqiL qidén béni Kaybétmiştir...!!

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:30 am Paylaş

yeni okuyucu...! süper bi senaryo bundan snra en iyi takipçiLerin arasndanım...! (:
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:47 am Paylaş

Çooooooook Güzel olmuşşşş =) =)
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 9:11 am Paylaş

Bayıldımm Harikaaa Yeni Bölüm Ne Zaman.....?????
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 9:27 am Paylaş

Mükemmelsin sen yaaa kalp kalp kalp xD Çooo................ok güze olmuş =)
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 9:21 pm Paylaş

Harika olmş devam (:
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPaz Şub. 13, 2011 1:09 am Paylaş

Cok gzl olmuş cnm Very Happy
pamuk_şekeri
Üye
 Üye
pamuk_şekeri
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 91
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 92
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPaz Şub. 13, 2011 6:06 am Paylaş

çok güzel olmuş canım;)
yb merakla bekliyorum...
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPaz Şub. 13, 2011 6:37 am Paylaş

Çoooooooooooook Teşekkür ederim canlar!

bitanesiniz siz!

Elleriniz dert görmesin ! =)

Yeni bölümü soruyorsunuzda bende soruyorum

"Ece nerde kaldı yeni bölüm,yazsana kızım artık,bak hala yazmıyor!" kendi kendime iblgisayarı yasaklıcam sonunda! =)

Hiç belli olmaz kızlar,her an gelebilir ama bu gün olmaz!
=(
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPaz Şub. 13, 2011 10:35 am Paylaş

çok güzel olmuş :D
vanessa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
vanessa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 127
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 125
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : uyan artık uyan bitti rüya!!!!!!!!!!

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 3:44 am Paylaş

yb ?
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 8:06 am Paylaş

Adımı Kalbine Yaz 13.Bölüm

Cenker Ekremlerdedir hazırlanıyorlardır ikiside çok yakışıklı olmuştur!

Cenker;oğlum senin ne cins parfümlerin var ya =)
Ekrem;Ne var lan parfüm işte
Cenker;Odunsu odunsu xD haha
Ekrem;Kızlar odunsuyu daha çok seviyor tamam mı hem Sevilim gayet memnun
Cenker;sordun mu?
Ekrem;yoo
Cenker;sorsana xD
Ekrem;Manyaklaştın oğlum sen iyice parfümümüm güzel mi hayattıımmm mı diyim
Cenker;eveeettt ahaha
Ekrem;Off dalganla uğraşamam bn senin aaa daha saçımı jölemedim
Cenker;aman çok büyük kayıp
Ekrem;sorma!

Banyoya gçeti vede saçını yapmaya başladı bir yandanda kendine övgüler yağdırıyordu
Ekrem;allahım sen bna bu kadar çok şey vermişinde bana zaman harcaken bazılarınkindende kısmışsın heralde yazık oldu onlara allahım şu saçlara bak yarabbim jöleyesi gelio insanın

Cenker;ekooo hadi oğlum kızlar bekliyor
Ekrem;geldim geldim nasılım?!
Cenker;Harika yürü hadi
Ekrem;tamam tamam

Beraber evden çıktılar vede Sevillerin evinin önüne geldiler! Kapıyı Cenker çaldı kızlar çatılar!

Sevil ayçine en güzel elbiselerinden birini verdi kırmızı etekleri uçuşan şeker bir elbiseydi! Ayçinede çok yakışmıştı kendiside siyah mini bir elbise giydi biraz makyaj saçlar düz hazırdı! Birazdan zil çaldır Ayçin önde o arkada kapıyı açtılar! Cenkeri görebiliyordu Ekremi merak etti ama sesini çıkarmadı ayakkabılarını giydi vede çıktı kapıdan uzaklaştı ayçin ile Cenker sohbet ede ede yolda ilerliyorlardı!Onlara seslendi

Sevil;çocuklar benim maviş nerde?
Cenkerin ona bakıp güldüğünü gördü ardından gözlerini biri kapattı! Bu kişi tabiî kide Ekrem di!
Ekrem;senin mavişini ben gördüm!
Ellerini tuttu vee gözlerinden çekip arkasını döndü masmavi gözleriyle sırıtan Ekrem karşısındaydı!
Sevil;nerdeymiş? =)
Ekrem;Tam olarak karşında duruyor kendisi ;) hahaha
Sevil;Hahaha

Beraber gülmeye başladılar gece şmididen çok eğlenceli başlamıştı

El ele bara girdiler,onlar tanıyan herkesin gözleri üzerlerindeydi! Sevil utanmıştı biraz ama yinede dimdik yürüdyordu!

Ekrem;canım geç otur sen ben geliyorum şimdi
Diyip yanağına bir öpücük kondurdu vede Osman’ın yanına gitti

Osman;eko vlla gelmiceksin sandım
Ekrem;Olurmu abi yaa gelmesem keserdim kendimi ;)
Osman;Tek mi katılıcaksın?
Ekrem;Yok Sevile beraber katılıcaz
Osman;Şarkı? ;)
Ekrem;barış akarsu rüzgar ama düet modeli olsun
Osman;tamam sen geç iki kişi sonra siz
Ekrem;saol abi
Osman;Rica ederim

Tekrardan Sevilin yanına döndü ve yanına oturdu elini avcunun içine alıp öptü,
Ekrem;hazır
Sevil;İstediğim şarkı dimi
Ekrem;evet =)
Cenker;ayy aşk böcekleri bana sıkıntı geldi bi dışarıya çıkıyım,ayçin gelmek istermisin?
Ayçin;Olur valla bunlar burada koklaşıp öpüşüp duruolar sürekli
Ekrem;aman seviglim kardeşim size ne aa!!
Sevil;tamam Ekrem
Ekrem;Aşkıımm
Sevil;efendim
Ekrem;bunlar niye bana böyle bakıyorlar?
Sevil;Kimler?
Ekrem;Şurdaki kızlar

Gözleriyle karşı taraftaki bi grup kızı gösterir Sevil onlara canice ib kaç bakış fırlatır kızlar ise ona karşılık veriyordur
Sevil;Bunlar kaşınıyorlar!!
Ekrem;Tamam hayatım tamam yok bişi yaa bak sıra bize geliyor hadi
Sevil;dur dur yalıyım ben bi şunları

Ekrem Sevili kendine çeker ve dahada sarılır saçlarının içine bir tane daha öpücük kondurur

Sevil;ekreemmm
Ekrem;aşkımmm
Sevil;ayy sıa bize geldi
Ekrem;Tamda yerinde
Sevil;Kalk kalk hadi

El ele saneye çıkarlar,alkış kopar vede şarkıya başlarlar

Ekrem; PENCEREMİN PERDESİNİ HAVALANDIRAN RÜZGAR
DENİZLERİ KÖPÜK KÖPÜK DALGALAMDIRAN RÜZGAR
GİR İÇERİ USUL USUL BENİ BU DERTTEN KURTAR
GİR İÇERİ USUL USUL BENİ BU DERTTEN KURTAR

Sevil;YABANCISIN BURALARA NERELERDEN GELİYORSUN
OTUR DİNLEN BAŞ UCUMA BELLİ Kİ ÇOK YORULMUŞSUN

Ekrem;BANA ESMEYİ ENLET BANA SEVMEYİ ANLAT
BANA ESMEYİ ANLAT ESİP GEÇMEYİ ANLAT

Sevil;ANLATKİ ÇÖZÜLSÜN DİLİM BEN RÜZGARIM ESMELİYİM
RÜZGARLIĞI ANLAT BANA SENİN GİBİ ESMELİYİM

Ekrem ve Sevil;BANA ESMEYİ ANLAT BANA SEVMEYİ ANLAT
BANA ESMEYİ ANLAT ESİP GEÇMEYİ ANLAT

Şarkı bittiğinde Sevil yüzünün ıslandığını fark eder kendini öyle bir kaptırmıştırki ağlamıştır! Hemen elinin tersiyle yüzünü sildi vede ekreme baktı o ise ona hayran hayran bakıyordu,salonda alkış kıyametti çoğu işi ayağa kalkmış alkışlıyorlardı!

Sevil;Ekrem
Ekrem;canım
Sevil;bitti

Ekrem yavaşça Sevile yaklaştı vede akan göz yaşını parmağıyla sildi yüzünü ellerinin asına aldı

Ekrem;Her ne nedenden olursa olsun lütfen bir daha ağlama olur mu!

Tatlı tatlı gülümsedi Sevilde gülümseyip başını onaylarcasına salladı vede sahneden indi yerine geçti,yerie geçtiğinde içeriye Ayçin ve Cenker el ele girdiler Ekrem gözleri faltaşı gibi açık olarak onlara baktı

Ekrem;Çinçin!

Hızlı bi şekilde yanlarına yaklaştı vede ellerini ayırdı!

Ekrem;Ne bu hal?!
Ayçn;Ekrem?
Cenker;Ekrem ağabeycim---
Ekem;sen sus!

Sevilde yerinden fırladı ve Erkemin yanına geldi Ekrem bağrıyordu

Ekrem;ayçin!!
Ayçin;nee!!??
Ekrem;Bu hal ne?! O benim kardeşim seninde öyle sen nasıl böyle bir şey yaparsın nasıl??!!
Ayçin;Sanane yaa sanane Sevil senin neyindi başta kardeşin gibi değimliydi hı en azından kardeşinin kuzeniydi dimi onamı göz koydun ha?!
Ekrem, bakışlarını cenkere yöneltti hali pekte iç açıcı değildi!
Büyük bir kahkaha patlattı vede 3ününde içine soğuk bi su dökmek için konuşmaya çalıştı
Ekrem;kardeşim tebrik ederim haahahahaha
Sevil;Ekrem ödüm patladı off
Ayçin;abi?!!
Cenker;Ha?
Sevil;şaka yapmış şaka!
Cenker;Şaka mı?!
Ekrem;ahahaha evet evet alahım yüzlerinizi görmeniz lazımdı ama!!
Cenker;Off pisliksin Ekrem
Ekrem;Öyleyimdir
Cenker;görürsün sen,Seviill!!
Ekrem;Lan noluo lan!!
Sevil;efendim?
Cenker;Ekrem ilk seni gördüğünde ne dedi biliyormusun?
Sevil;Hmm ne dedi?!
Ekrem;aşkı mgel biz gidelm bn sna bi sürpriz hazırladım
Sevil;dur Ekremcim dur evet cenker
Cenker;Sen gittin ya buda başladı saymaya “ağabeycim kuzenin güzel kızmış ama havalı burnu havada kendini beğenimşlerden nasıl kan bağınız var anlamadım doğrusu cadı gibi zaten Allah sana kolaylık versin böyle kuzenim kı arkadaşım yada kardeşim olucağına ayçinden on tane olsun değer!” dedi!!
Sevil;Ekreeemmm!!!!!
Ekrem;aneeææææmmm
Ayçin;Kaç Ekrem kaç
Cenker;ahahaha

Ekrem ışık hızıyla kaçar sevilde peşinden koşmaya başlar dışarı çıkarlar

Ekrem;sevilll canıımmm
Sevil;Ekrem gel buraya ekreemm!!!
Ekrem;eskiydi aşkım onlar eski!!
Sevil;Göstericem eskiyi sana gel buraya,nerdesin??

Çıkmaza gelmişti önünde koskocaman bir duvar vardı etrafı karanlıktı biranda belinde ibr kol hisetti!

Ekrem;çıkamazamı geldin yoksa? ;)
Sevil;Ekrem bırak

Ekrem sevili bıraktı vede Sevil arkasını döndü Ekrem ile karşı karşıyaydı Ekrem gitgide seivlin üstüne doğru geliyordu sevil ise arkaya doğru yavaş adımlar ile ilerliyordu!

Ekrem;Düştün mü tuzağıma? =)
Sevil;ne ne ne tu tuzağı?
Ekrem;Ben öyle bir şey demedim cenkerden istedim o öyle dedi sana şaka yaptım
Sevil;sende bu aralar şaka yapmaya pek bi kaptırdın kendini
Ekrem;ama koştuk fena olmadı yani hemde
Sevil;hemde? =/

Arkaya doğru son adımını attı ve şimdi duvara yaslanmıştı Ekrem yaklaştı ve kollarını Sevilin iki yanından duvara yasladı

Ekrem;Çıkmaza düştün ;)
Sevil;hııı Ekrem gülme yaa!! Sinir şey! Immm artık dönelim mi?
Ekrem;Aaaa o kadar kovaladın beni yani hemen dönmek olurmu hiç
Sevil;Olur olur yürü!

Kollarının altından sıvıştı ve koşarak geri döndü

Ekrem;Caponum benim yaa =)
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 8:11 am Paylaş

harika olmuş cnm
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 8:24 am Paylaş

süper olmuş =)
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 8:51 am Paylaş

Cok gzl olmuş cnm Very Happy
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 8:59 am Paylaş

Yine mükemmel olmuş (:

Devamını bekliyorum aşkitom benimm ;111:
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 9:04 am Paylaş

Çok güzel olmş cnm yine devam (:
dadlu_seytan
Deneyimli
Deneyimli
dadlu_seytan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 651
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : qidén qitmiştir qittiqi qün bitmiştir bén qidéni déqiL qidén béni Kaybétmiştir...!!

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 10:12 am Paylaş

çok süper oLmş ..! =)
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptyPtsi Şub. 14, 2011 11:09 am Paylaş

ya bi bırakta öpsün çocuk
çok güzel olmuş
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 10 EmptySalı Şub. 15, 2011 12:40 am Paylaş

Çooook Güzell Olmuşşş bittiiiim ekremde bu aralar fazla şaka yapıo ama spr oluoo xD

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
10 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Sonraki