Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 3:35 am Paylaş

spr knka dwm
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 5:59 am Paylaş

Adımı Kalbine Yaz
11.Bölüm

Kapının çalmasıyla ipodunu kulaklarından çıkardı! Nasıl bir zil vardı bu evde!! Her yerden duyuluyordu maşallah! Biraz bekledi hani kimse açmıyordu! Ahh Sevil kalk iş başa düştü! Koltuktan kalktı ve kapıyı açtı!

Krşısında tüm sevimliliğiyle duruyordu elindede bir demet paaptya! Papatya mı?! Ahh en sevdiği çiçek! Nasılda biliyor en sevdiği çiçeği alıyor!

S;Buyurun
E;Merabalar!
S;Merhaba kime bakmıştınız?
E;Ah bu çiçekler güzel mi güzel,boncuk gözlü,ama laf aramızda biraz çekik ;) ,siyah ipek saçlı,masum,tatlı,şeker, birine gönderilmiş! Bana öyle dediler!
S;Hmm öylemi! Burada güzeliboncuk gözlü,siyah iepk saçlı,masum,tatlı,şeker biri vardı ama çekik değildi! (kahkaha atar)
E;Hmm öyle mi oldu o zaman bende şu yandaki taş gibi hatuna götürürüm sorun değil

Arkasını döndü gidiyorduki kolundan tuttu!

S;Hop hop nereye nerde o hatun göster bakıyım!
Parmağıyla yan bankta oturan sarışın turisti gösterdi
S;Demek o peki sen burada bekle geliyorum ben şimdi!

Diyerek o kıza doğru yürümeye başladı amacı saçını başını yolmaktı ama yapamadı çünkü koludan tutup arkaya döndürülmüştü

E;Dur kız saçmalama
S;Saçmalamıyorum gidip saçını başını yolucam!
E;O zaman benim çiçeklerim nolucaklar?
S;gidip başkasına verirsin!
E;Ama onlar seni istiyorlar!

Çiçekleri Sevil’e uzattı dayanamadı ve aldı

S;Teşekkür ederim
E;Önemli değil dünyanın en güzel caponu!

Gülümseyerek eve geri döndü !

E;dur dur girme içeri
S;neden?
E;E gezelim!
S;Cenkere haber veriyim
E;Dur! Ona gerek yok senle ben!
S;İkimiz mi?
E;Evet
S;Peki tamam bi saniye
E;bekliyorum

İçeriye girdi aynada kıpkırmızı olduğunu gördü! Off utanmıştı yine! Sevil dik dur hı tamamdır!Çantasını aldı ve çıktı papatyalarıda suya koymayı unutmamıştı tabiî kide!

S;Geldim
E;hoş geldin
S;Eee nereye?
E;hiç dolaşalım öyle
E;şey istersen yukardaki piknik alanına gidebiliriz
S;Nerdeki?
E;gitmiştik ya önceden
S;Ha orasımı? Yok almayım ben orayı!
E;Neden?
S;Bi daha Eda filan çekemem ben!
E;Harbi ya Eda gözükmüyor ne zamandır
S;Gözükmesinimi istiyorsun Ekrem?
E;yok canım ne alakası var Allah Allah!!
S;Hı iyi! Yürü bakalım sahile inelim
E;Tamam annecim!

Başını öne eğip dudaklarını büzdü ve yürümeye başladı! Aradada burnunu çekioyrmuş gibi yapıp göz ucuyla Sevile bakıyordu!

S;Yapma öyle
E;Nasıl?
S;Öle işte şimdi sana bi duygu sömürüsü yaparım hiç dayanamazsın!
E;Bi şaka bile yaptırmıyorsun
S;Eeee sohbetinede doyum olmuyor canım
E;Öyledir benim sohbetlerim =)

Biraz daha yürdükten sonra yavaş yavaş Sevil’e doğru yaklaşmaya başladı,biraz osnra elini tutmuştu bile ikisininde yüzünde bir gülümseme vardı!

Sahile indiklerinde Sevil elini bırakmayı düşündü ama Ekrem buna izin vermedi sıkıca kenetledi parmaklarını!

S;şey biri görücek
E;Görsün
S;Rahatsız değimlisin?
E;Neden olıyım ki?
S;iyi tamam =)
E;Şurda oturalım mı?

Parmağıyla ibraz ilerideki bankı gösteriyordu Sevil kafasını onaylarcısına salladı ve banka doğru yürümeye başladılar!

E;Sen şimdi otur ben geliyorum birazdan
S;Nereye
E;Bekle canım bekle!
S;Tamam bekliyorum

Büfeye doğru koşarak gitti! Sevil ise oturdu ve denizi izlemeye başladı,maviliğini uçsuz bucaksız oluşunu derinliğini! Kalktı denize doğru yaklaştı çok derindi kaldırıma çıktı ve biraz daha yaklaştı! Aşağısı çok güzel gözüküyordu güneş ışıkları içeriyi aydınlatıyor altındaki taşları balıkları gün yüzüne çıkartıyordu! Böyle bir güzelliği hiç görmemişti biraz daha yaklaştı! Git gide yaklaşıyordu en sonunda ayağının ucu dışarııyaç ıkıyordu ama bu ona yetmiyordu biraz daha yaklaşmaya yelteniyorduki birden belinden geriye doğru çekildi! Ne olduğunu anlamamıştı o sadece denize yaklaşıyordu içine bakıyordu! Onu kimin çektiğini görmek için arkasını döndü ve Ekrem ile burun buruna geldi!

E;Sevil napıyorsun sen?!
S;Deize bakıyorum!
E;Denize mi bakıyorsun! İçine düşücektin orası ne kadar derin biliyormusun sen?!
S;Sadece izliyordum
E;İzlemek mi buna izemek mi diyorsun sen! Sevil düşüyordun diyorum sana! İlla denize girmek istiyorsan plaja gideriz girerisin! Ama buradan düşmezsin!
S;Ben denize gimeye uğraşmıyordum Ekrem!
E;Düşüyordun ama! Ne kadar sorumsuzsun! Gözün hiçbir şeyi görmüyor! Bir şeyi kafana takıyorsun gerisini düşünmüyorsun! Sadece izlemek istiyordun dğeilmi! Ama öyle olmıcaktı işte bi kaç saniye osnra kendini denizin içinde bulucaktın!

Artık sesleri gereğinden fazla yüksek çıkıyordu!Erem iyice sinirlenmişti! Büyük sorumsuzluktu bu yaptığı! İlerisini göremiyordu! Kafası tek bir yerde yoğunlaşıyordu! Onu kırmak istemiyordu ama ilinede sahip çıkamıyordu!

S;O zmaan sen daha sorumluluk sahibi birilerini bul kendine odlumu!

Arkasını döndü ve koşmaya başladı! Yürümek,hızlı yürümek yetmiyordu ona! Koşuyordu koşabildiği kadar hızlı onun yetişememesi için koşuyordu seslenişlerini duyuyor ama takmıyordu! Koşa koşa evin önüne kadar gelmişti durdu! Soluklandı ve bahçeye girdi! Keşke kapının önünde durmasaydım dedi! Çünkü bu soluklanma Erkemin ona yetişmesini sağlamıştı! Nefes nefese kapıyı çalma başladı! Kimse açmıyordu! Sanırım evde değillerdi sonrasında yandaki maada bir not fark etti tam onu okumaya yeltendi Ekrem geldi! Kolundan tuttu sertçe ve dışarıya çıakrdı

S;Ahh napıyorsun!!
E;Nereye kaçıyorsun sen?!
S;Kaçmıyorum evime gidiyorum
E;Hiçte öyle gözükmüyor! Niye öyle dedinde gittin?
S;Ayrıldım senden! Ayrıldım!
E;Hadi yha ben ayrılmıyorum senden!
S;Ne?! Zorlamı!
E;Evet zorla!
S;Ekrem bırak kolumu acıtıyorsun!

Pişmanlıkla kolunu bıraktı! Canını acıtması onunda canını yakmıştı!

E;Özür dilerim

Sesi alçalmıştı bağırmıyordu artık

S;sıkarken öyle demiyordun ama!
E;Be-ben ger-çekten acıt-mak istememiştim!
S;Şimdi iznin varsa evime giricem!
E;Sevil bak basit ib olay içni yapılmaz bu!
S;Basit mi? Basit mi bu!!??
E;Yani ya Sevil özür dilerim bak tüm söylediklerimi geri alıyorum!
S;Bu kadar mı yani?

Ellerini birbirine bağladı ve burnunu havaya dikti gülmemek için kendini zor tutuyordu! Onun bu halini çok seviyordu

E;Sen şakamı yapıyorsun?

Kendini tutamayıp büyük bir kahkaha patlattı ve sevgilisine sarıldı!

S;Oooo gerçekmi sandın sen bakıyım

Şaka olduğunu anlayınca kendisine sarılan meleğine sarıldı ve havaya kaldırdı! Eafında döndürmeye başladı,sevinç çığlıklarına gülüyordu!
eko-sevil
Deneyimli
Deneyimli
eko-sevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 989
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 982
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ordan Burdan
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 6:12 am Paylaş

gzl Very Happy
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 6:14 am Paylaş

çoook güzel olmuş canım =)
BlairCornelia ~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BlairCornelia ~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 232
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 246
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aras Bulut İynemli <3

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 6:16 am Paylaş

Çok güzel olmuş devam (:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 6:20 am Paylaş

Teşekkürler cicişler ;)
nesrin başaran
Deneyimli
Deneyimli
nesrin başaran
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 660
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 683
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 6:59 am Paylaş

devam cnm çok gzl yazmışsın Very Happy
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 7:15 am Paylaş

Çok güzel olmş devam (:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 9:19 am Paylaş

Teşekkürler!
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 9:33 am Paylaş

sprrrr canım devam et.
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 9:42 am Paylaş

Sana ve senin senaryo"lar"ına BİTİYORUM =) çok güzel olmuş <3
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 9:45 am Paylaş

süperr
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 9:48 am Paylaş

Tek kelimeyle süper (:

Devam tatlişkom (:
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 12:28 pm Paylaş

ya sevil ödüm koptu ya böyle şakamı olurü
çok güzel olmuş :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 8:43 pm Paylaş

Çoook Güzel Olmuş =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 4:53 am Paylaş

Hepinize çok çok çok teşekkür ederim

Ama daha yorumu gelemyenler var ;)

Elleriniz dert görmesin canlarım
sevil__ekrem__
Yeni Üye
Yeni Üye
sevil__ekrem__
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 5:02 am Paylaş

yb ne zaman gelir?
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 6:05 am Paylaş

her zamanki gibi yine coook güzel olmus =)

coook begendim cnm

devam =)

bu arada yb coook merak ediyorum ve sabirsizlikla bekliyorum
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyCuma Şub. 11, 2011 11:49 am Paylaş

çok güzel olmuş devam tatlım..
vanessa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
vanessa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 127
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 125
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : uyan artık uyan bitti rüya!!!!!!!!!!

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 1:19 am Paylaş

çk gzl olmş
BlairCornelia ~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
BlairCornelia ~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 232
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 246
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aras Bulut İynemli <3

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 1:40 am Paylaş

Yeni bölüm ne zaman ? (:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 5:11 am Paylaş

Adımı Kalbine Yaz

Sevil önde Ekrem arkada sahilde koşuyorlardır! Saat daha 07;00 dir ve Sevil zorla ekremi sabah koşusuna çıkarmıştır! Aslında hiç adeti değildir ama onunla bir şeyler paylaşmak beraber güzel vakit geçirmek istiyordur! Ama bu bi yandanda ekreme işkence oluyordur!

E;Sevil dur kız capon off çok koştun ya!!
S;Ne yavaşsın Ekrem tempo tempo
E;Bu sabah sporu nerden çıktı acaba sorabilirmiyim?!
S;Ben her sabah yapıorum şekerim
E;Yalan atma kız çarpılcan
S;Ne yalanı yaa
E;Hıh ben sanki bilmiyorum sen her sabah ne yaptığını!
S;sen nerden biliyorsun
E;Be ben ben şeyden biliyorum canım şey ettiğinde bende şey ettiğimden şey odluda eee şey ediyorduk biz şeye devam!!

Öne geçip tazı gibi koşmaya başladı bir an enerji gelmişti sanki ama yok yok bu Sevilin enerjisiydi cadı sevilden kurtulmak için tabanları yağlamıştı!! Bu sefer arkada kalan Sevil olmuştu!

S;tamam yeter yoruldum ben

Ekrem arkasını döndü ve arka arkaya koşmaya başladı! Aslında koşamıyordu ya neyse!

E;Sevilim hadi ama ne çabuk pes ettin!
S;Pes etmedim sonra yine devam ederiz ben acıktım!
E;He şimdi yaktın yağları yaktın yağları bide üstüne yiceksin onları alcan bütün verdiğin kilolarını
S;sen yağ mı dedin!? Sen yağ mı dedin!!
E;Ne yağı canım ben yaaaa dedim yaaa
S;Ekrem çabuk bi yere gidip kahvaltı yapıyoruz
E;Peki annecim

Seivlin yanına geldi ve beraber güzel bir restoranta girdiler! İlk önce ikiside lavobaya girip ellerini yüzlerini yıkadılar! Terleri gidince bir masaya geçtiler!

E;Kahvaltı dimi?
S;Evet
E;Garson
Garson;hoş geldiniz ne alırdınız?
E;İki kahvaltı tabağı lütfen
Garson;peki içecekler çay?
E;Evet
Garson;Peki

Garson siparişleri alıp gittikten sonra Ekrem Sevile döndü Sevil ise cam kenarına oturdukları için dışarıyı izlemekle meşguldü!

E;Sevil
S;efendim
E;bana baksana
S;Dur bi Ekrem dışarıda ne güzel çocuklar var,ayy şuna baksana taş taş!
E;Efendim?! Hangisi lan şu mu sarı civciv olanmı yanındaki kara çocukmu?! Hangisi Sevil!!
S;Esmer olan esmer ayy kaslarına bak ekreemm böyle seviglim olucak var yaa!!
E;İyi o zmaan sen git öyle sevigli bul kendine olurmu bende gider şu sarışınla tanışıyım en iyisi!

Masadan kalktı Sevilin kendini gülmemek içni zor tuttuğunu biliyordu şaka yaptığınıda görsün bakalım şaka nasıl oluyormuş diyerek bi grup turist kızın masasına oturdu! Gülen üyüzyle kızlara sıcakkanlı davranıyordu,kızlarda halinden memnundu! Göz ucuyla Sevile bakıyordu Sevil sinirden kıpkırmızı olmuş bi şekilde yanlarına geldi!

S;Ekrem!
E;bi saniye,my name is Ekrem ek-rem!
Xx;Ergen
E;hahaha no Ek-rem!
XXXX;Ekrem
E;Yes,what is your name?
XXXX;Serena
E;Nice to mint you! =)
S;Ekrem! Bak gidiyorum şimdi!
E;Where are you from?
S;Ben tokatlıyım canım tokatlı!
E;Sevil bi dur aa bi konuşturtmadın kızlarla!
S;Muhabbete bende dahil olıyım istedim aşkım!

Yandan kendine bir sandalye aldı ve Erkemin yana koydu ve oturdu ardından parmaklarını erkemin parmaklarının arasından geçirip tuttu vede iyice sıktı Ekrem Sevilni bu hallerini çok seviyordu ve sadece gülüyordu ama hakkatende canını yakmıştı!

E;Hoş geldin aşkım!
S;hoş bulduk canım!

Sertçe erkemin yanağından öptü kafasını iyice sarsmıştı! Oh olsun ona diye geçirdi içinde!

E;bi ara senin şu kaslılarlada tanışrız canım!
S;Yaa yaa seni şu soluk benizlilerden bi kurtarıydımda!
E;Efendim canım?
S;Yaa yaa tanışırız dedim

Ekrem güldüp kızlara döndü kızların ise yüzleri asılmış sinirle Sevili inceliyorlardı

E;My girlfriend Sevil
S;Hi!
Xx;Hi! I am Vanessa
S;Sevil! nice to mint you
XXXX;I am Sere---
S;Biliyorum canım nice to mint youu!!
S;Ekremcim tanıştığımıza göre kalkalım artık hı kahvaltılar bizi bekler!
E;Dur kii laf sohbet edelim şurda aaa biraz misafirperver ol aşkım!
S;Ben sana misafirperverliği evde göstericem merak etme aşkım!!
E;Evdemi kimin evinde?!
S;Bizim evde göstericem merak etme!!
E;Kız sen bendende kurnaz çıktın haa seni gidi seni!! Yaramazlık mı istiyorsun sen bakıyım!!
S;Sen bi bizim eve gel yaramazlık yapıcaz merak etme!!
E;Kalk Sevil kalk çabuk tıkın karnını doyur eve gidelim!
S;Düştün elime Ekrem bey!

Kalkıp kendi masalarına geçerler! Ekrem bi hızla tüm tabağı silip yutar! Sevil ise anca bitirmiştir Ekrem yerinden kalkar ve Sevili elinden tutup hesabı anında ödeyip çekiştirmeye başlar

S;Ayy Ekrem dur
E;Hadi Sevil yaa
S;Azdın kudurdun sen iyice şaka yaptım hem ben sna
E;Neyn!!
S;Yaa sen öyle git elalemin rus karılarına al böyle olursun işte!
E;Ama Sevil ben şaka yaptım sna
S;Bende sana işte!
E;ama sen başlattın ben bitiricem
S;Nasıl olucakmış o

Ekrem etrafına bakınır! Pek kimseyi göremez Sevili kenara çeker ve kollarını beline doalr kendine yaklaştırır

S;Şeeyy Ekrem bak şurdaki Angelina jolie değimli?!
E;Değil!
S;Hmm o zaman o katy peryy kesin bak o bi baksana ya!!
E;Değildir canım değildir!
S;O zaman mmm şey o şey lady gaga tabiî kide
E;Angelina jolieyi katy peryy onuda lady gaga yaptın ya aferin sana sevil!
S;Ne var çok benziyorlar birbirlerine hem bak üçü birden orada bikinili hemde baksana yaa nasıl erkeksin sen!!??
E;Benim karşımda dünyanın en güzel kadınıvar hemde o sadece benim!
S;E e ek rem şeyy ba bak baakk ordaki şey de değil mii!!?
E;Sen bu aralar çok konuşuyorsun yaa!
S;Demek öyle ek---

Ekrem Sevilin daha fazla konuşmasına izin vermedi ve bir anda dudaklarına yapıştı! Sevil kendini çekmek istedi ama bunu başaramıyordu çünkü Ekrem onu sıkıca kavramıştı,geçen sefeki gibi olmıcaktı ama! Kendini ele vermicekti! Karşılık vermedi onu itmeye çalıştı ama başarılı olamadı!

Ekrem karşılık alamayınca geri çekildi! İstemediğini sanıyordu ama yanılıyordu!

E;O zaman şu şaka meseleside kapansın gidelim!
S;E-e-ekrem
E;Hem bizimkiler bekler! Sabahın köründen beri buradayız hadi sevil!
S;A-ama şey ekreemm
E;Sevil hadi!
S;tamam

Beraber evin önüne geldiler,Sevillerin evinin!
E;Sonra ararım konuşuruz hadi hoşça kal
S;Ekrem bi saniye

Sevili duyunca geri döndü önünde drdu

E;Efendim

Sevil hafif gülümseyerek Ekreme yaklaştı ve dudağına ufak bir öpücük kondurdu!

S;Ara beni lütfen! =)

Yüzündeki salakça ifadeyi atıp kafasını onaylarcasına salladı ve evine gitti!

Yatağına uandı ve baş ucundaki Sevil’in resmine baktı! Habersiz bir anında çekmişti bu fotoğrafo plajdaydılar Cenker ve Ayçin le sohbet ederken yaklaamıştı bu pozu! O günden beri baş ucunda tutuyordu! Sevili görünce aklına onu arayacağı geldi ve hemen aradı!

Sevil;Heleşükür yani
Ekrem;sanada meraba canım
Sevil;kaç saattir bekliyorum aramanı
Ekrem;unutmuşum
Sevil;unutulabiliyorum yani anladım
Ekrem;yok canım öyle demedim yaa
sEvil;Neyse Cenker ne dedi biliyormusun?
Ekrem;bilmiyorum ne dedi cenker? =)
Sevil;Sizi şu bar var ya
Ekrem;Karaoke bar mı?
Sevil;Evet orda yarışma varmış bu gece
Ekrem;Süpermiş gideriz
Sevil;Giderizde en fazla iki kişilik grup olarak katılıyor
Ekrem;Hmm anladım bizde beraber katılırız aşkım
Sevil;İşte yaa leb demeden leblebeyi anlıyor kimin aşkı yaa
Ekrem;eee Cenkerler?
Sevil;Cenkeri ikna edemedim ayçinde öyle onlar sadece izlemek istiyorlarmış
Ekrem;Hadi yaa neyse o zaman
Sevil;Kaçta gidicez?
Ekrem;7 gibi
Sevil;tamam sen alırsın beni =)
Ekrem;Şimdi tabii erkekler kızları alırda bari cenkere söylede bize gelsin onla gelelim oraya
Sevil;Haha tamam söylerim ayçin’in selamı var
Ekrem;Tamam sende söyle hadi görüşürüz aşkım
Sevil;Görüşürüz
Ekrem;hoşça kal
Sevil;sende
Ekrem;Kendine iyi bak
Sevil;Sende
Ekrem;Kapa artık
Sevil;sen susarsan kapatıcam
Ekrem;Tamam kapa
Sevil;emin misin?
Ekrem;ha dur dur Seni Seviyorum
Sevil;Bnde seni seviyorum

Ve kapatırlar!
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 5:24 am Paylaş

çoook güzel olmuş cnm
devam...
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 5:25 am Paylaş

süper
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 9 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 5:35 am Paylaş

ay cooook güzel olmus cnm...! =)

cok begendim =)

devam

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
9 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 23  Sonraki