Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyPaz Mart 27, 2011 10:14 am Paylaş

yeni bölümü bekliyoruz:)
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyPtsi Mart 28, 2011 5:18 am Paylaş

turku'm demiş ki:
yeni bölümü bekliyoruz:)

Evtt Vee Y.B. Ne Zman..?? Very Happy
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyPtsi Mart 28, 2011 5:27 am Paylaş

;Ahh ahh giremiyorumki şu siteye
Yarabbim sen bana sabır ver
Ben TTNETin!!
Tövbe tövebe
Neyse geldim canlar
Sonunda yaniii
inşallah bugün yarın yazıcam bölümü inanın dersler dershane ödevler projeler özel dersler derken kafamı kaşıyamıyorumki!
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyPtsi Mart 28, 2011 5:36 am Paylaş

cooooook sevindim

yb sabirsizlikla bekliyorum Very Happy
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 6:43 am Paylaş

yenii bölümm ne zamann meraktann catladıkk artıkkk ne zmann gelicekk yenii bölümm ...?????
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 2:33 am Paylaş

18-Bölüm

Zefer kazanılmıştı! Burağa döndüm!
Burak,çok eski bir arkadışımdı,çocukluk arkadaşım! Özlemiştim zaten onu birde kıskançlık meselesi olunca tamda adamıydı çünkü biz çok samimi arkadaştık! Hala daha öylyeyiz kardeşim gibidir kendisi,beni arayınca aklıma hemen bu fikir geldi ve onunla beni bugün buradan alması için sözleştik =) ahh Ekremciğim acaba benim kadar sancılar çekiyormusun? =) çek! Daha fazlasını çek! En acısından birtane sana gelsin ! =) burağa dönüyorum ve hemen boynuna atlıyorum sıkıca sarılıyorum oda aynı şekilde bana sarılıyor ayrılıyorum ve klasik birkaç diyalog geçiyor aramızda =)

Öğle yemeğini beraber yedik pek keyifliydi =) ve her centilmen bey gibi beni evime bıraktı =) güzel bir gündü ama bir şeyler eksik! Bir şeyler hep eksik!

2 Hafta Sonra

Ekrem;selaamm
Sevil;hele şükür byefendileri teşrif edebildielr
Ekrem;çok afedersiniz küçükhanım beklettim kusuruma bakmayın
Sevil;bakıcaz artık!
Ekrem;ya havle kuvveten…
Haluk;tamam çocuklar ohooo Dakka bir gol bir hoş geldin Ekrem
Ekrem;oh be şöyle güleryüzle karşılanıyım bi hoş bulduk abi nasılsın?
Haluk;iyiyim koçum sen?
Ekrem;bende iyiyim ee napıyoruz
Haluk;sizi stüdyoya alalım başlayalım hemen
Ekrem;peki,bayanlar önden
Sevil;çok sağol!
Ekrem;rica ederim!

Sevil
Bu gün şarkılarımızın kaydını yapacağız ilk önce beraber söyliyeceğiz daha sonra teker teker! Maxi single yapmaya karar verdik bir tanesi erkemin bestesi olan adımı kalbine yaz olacak diğeri ise benim bestelerimden birkaç bende önce ! şarkı seçimlerinden memnunum ikiside çok güzel bence, hemde şarkılarımı söylerken sürekli onu düşünüyordum şimdi ise onunla beraber söylemek bana daha iyi gelicek eminim!

Mikrofonun başına geçtik,kulaklıklarımızı taktık camın öbür yanda haluk bey , Mehmet bey vede Mustafa bey duruyor! Mustafa bey gibi biriyle alışmak büyük bir onu bizimi çin heme ilk albümümüzde! Haluk beye minnettarım bizim için en iyileri topluyor! Grup es için! Gözüm Mustafa beyde heşreyi hazırlıyor ve bize başlamamız için işaret veriyor! Ve ikimiz aynı anda şarkıya giriyoruz!

Sıra Ekrem!de olduğu için ben çıkıyorum ve elime bir fincan sıcak çikolata alıyorum ohh mis mis! Onu izlemek gibi bir fırsatı kaçırırmıyım hiç,hemen bir kltuğa oturup onu izlemeye başlıyorum kendini şarkıya öyle veriyorki ona hayran olmamak elde değil

Peki ya, hayranları olursa? O çılgın fanatiklerden! Her Dakka yanınd olanlardan peşinden ayrılmayıp sarılıp öpenlerden! Daha asiden ayrılmamışken birde hayranları olursa ben nasıl katlanırım?! Onun asiden ayrılması için gün sayarken hayranlarıyla nasıl başa çıkarım?! Offf allahım neydi benim günahım?!

Şarkı bitti,sıra bende kapıya yöneldim tamda o çıkıyordu! O çıkarken bende giremye çalışınca tabii ikimizde kaldık kapıda sola doğru bir adım attım oda aynen öyle yaptı,yamacına girmiştim, gözlerine bakamıyordum ama onun gözlerinin üzerimde olduğuna eminim sağa doğru bir aıdm attım oda o yöne attı of! Hepte benim başıma mı gelicek bunlar! Belimde elini hissettim! Napıyordu bu? Belimden tutup beni çevirdi ve yine aynı pozdaydık ama o dıaşrıda ben içeride! Gevşek gevşek gülüyordu ben ise hemen dönüp mikrofana koştum oda kapıyı yavaşça kapattı! Harika yani kıpkırmızı olduğumu görmüşmüdür acaba? Kokusunu öyle içime çekerken kıpkrımızı olmamam elimde dğeil! Gözleri üzerimdeyken kızarmamam elimde değil! Kulaklıkları hemen taktım ve kendi şarkıya emanet ettim! Ah şarkı söylemekte olmasaydı ben nasıl yaşayabilirdim ki?

Haluk;evet çocuklar tamamdır!
Ekrem;bitti mi?
Haluk;bugünlük bitti yani demolarınız hazır şimdi gerisi mustafa’ya kalmış!
Mustafa;merak etmeyin çocuklar 1 haftaya elinizde olur
Mehmet;amaa!! Bizim işimiz daha bitmedi yarın fotoğraf çekimine gidiyoruz!
Ekrem;hayda! Birde o var değil mi?
Haluk;tabii! O olmazsa olmaz! Napıcaksınız albüm kapağını boşmu bırakıcaksınız?
Sevil;hödük işte! Bakmayın siz ona yarın fotoğraf çekimide hallolucak!
Ekrem;neyn! Hödük mü? Çok ayıp sevil hanım çok ayıp! Size hiç yakıştıramadım!
Sevil;delidir ne yapsa yeridir demişler! Değil mi Ekrem?
Ekrem;ya ne diyorsun ama sen yaa! Hiç olmuyor deli filan!
Sevil;ben sana mı dedim aa delinin zoruna bak değil mi Ekrem dedim,ee yarası olan gocunur!
Ekrem;sevil şimdi bir şey dicem ama olmucak yani kaşınıyorsun!
Sevil;kaşıda görelim o zaman!
Haluk;çocuklar bu günlük bu kadar yeter , yarın devam edersiniz haydi iyi akşamlar
Mehmet;yarın büroda görüşürüz çocuklar
Sevil;iyi akşamlar
Ekrem;baybayıınn!

Hepberaber çıktık,arabamla gelmemiştim hiçte taksi yoktu etrafta yürümeye başladım elbette bir taksi geçicektir buradan! Arkamda ayak sesleri duyuyordum,yaklaşıyordu,yaklaşıyordu! Hızlanmaya başladım ben hızlandıkça adımlarda hızlanıyordu gece gece aldıkmı başımıza belayı neden arabayla gelmedim ki sanki! Hiçbir Allahın kuluda yokki şu arkamdaki hariç!

Haydi sevil atlatırsın sen bunu,ben o adamdan kurtulmaya çalışırken yanımda benimle aynı hizada giden bir araba belirdi siyah porceydi! (valla nasıl yazıldığını bilmiyorum kusura bakmayın porşe deyin geçin =) ) birde bumu çıktı başıma ayaba biraz daha yaklaştı ve yan koltuğunun camı açıldı bir kafa çıktı camdan göz ucuyla bir baktım bu bu Ekrem‘di ! EK-REM!

Yavaşladım ona döndüm arkamdaki şahısta yavaşlamıştı alahım nasıl bir durumdu bu!

Ekrem;sevil gel!
Sevil;ne?
Ekrem;bin!
Sevil;a-a niye?
Ekrem;bin diyorum sana,ben bırakırım!
Sevil;hayır şurdan taksiye binicem
Ekrem;binersin sen merak etme! Bin dedim şu arabaya!
Sevil;Ekrem gidebilirsin binmicem!
Ekrem;hemen binermisin?
Sevil;hayır!
Ekrem;öyle mi?!
Sevil;evet!

Arabayı durdurmuştu bende yoluma devam ettim aha arkamdaki adam da yürümeye başladı! Sevil hiçbir şey olmıycak merak etme! Ani bir sarsılma yaşadım! Bir el kolumdan tutup beni çevirmişti! Karşımda öfke,korku,endişe dolmuş mavi gözleriyle erkemdi bu! Neden böyle bakıyordu benim için endişeleniyormuydu yoksa?!

Ekrem;haydi biniyorsun!
Sevil;bana ne zamandan beri emir veriyorsun? İstemiyorum anlamıyormusun? İs-te-mi-yo-rum!
Ekrem;sevil bak senin için diyorum,lütfen lütfen! Bin şu arabaya!
Sevil;neden?
Ekrem;arkanda tinerci var! Eğer şu arabaya binmezsen cinayet işleyeceğim!
Sevil;napabilirki bana? Benim elim armut toplamıyor Ekrem bey!
Ekrem;yookk! O sana bir şey yapamayacak zaten çünkü en onu bir güzel komalık edeceğim! Artık binde hapise girmeyeyim!
Sevil;sen ciddisin?
Ekrem;heralde!
Sevil;ta-ta-mam
Ekrem;şürkür allahım şükür!

Hemen arabaya bindim erkemde kapımı kapatıp dolaştı ve oda bindi,off arabası tamamen onun kokusuyla dolmuştu! Yanındayken nefs almamam gerekiyor sanırım! Ona evimi tarif ettim ve hiç konuşmadan evime geldik, artık teşekkür edip inip gitmem gerekiyordu ama ben hareket bile edemiyordum ki!

Ekrem;geldik
Sevil;e-vet
Ekrem;sanırım bu gece arabada sabahlayacağız! =D

Ona baktım yine o meşhur gülüşüyle kafasını bana doğru eğmişti yavaşça ülümsedim

Sevil;Ekrem…
Ekrem;evet
Sevil;ben ben çok teşekkür ederim
Ekrem;zaten avimin yolu üstündeydi yani ;)
Sevil;yoo orda başını çevirip gidebilirdin ve belki şuan ben!

Parmakları dudaklarımın üzerinde bitiverdi

Ekrem;shhtt! Sakın! Düşünme konuşma böyle tamam mı ? olmadı olmayıcak öyle bir şey!

Parmakları bir süre daha dudaklarımın üzerinde durdu parmakalrının dokunduğu yerler yakıp geçiyordu sanki, gözlerimi yere diktim parmaklarının varlğı yavaşça kayboldu derin bir nefes aldım kalp atışımı kontrol altına almalıydım

Sevil;çok saol sana nasıl minnettarım bilemezsin başta inatçılık yptığım içni sana inanmadığım için affet beni
Ekrem;lafı bile olmaz ama sen artık unuturmusun bunları?
Sevil;ben şimdi sana nasıl teşekkür edeceğimide bilmiyorum ki!
Ekrem;ettin işte,bir teşekkür yeter bana! Ona bile gerek yoktuki senin varlığın yeter!

Gözlerimi kaldırdım onunla gözgöze geldim ve aklıma gelen ilk şeyi hiç düşünmeden söyleyiverdim

Sevil;yarın akşam yemeğe gelsene,yani teşekkür için

Söylediklerini duymamazlıktan geliyordum çünkü onları sindiremezdim !

Ekrem;çok cazip bir teklif bu! =D memnuniyetle kabul ediyorum küçük hanımefendi =)
Sevil;teşekkür ederim
Ekrem;bu gece tek bildiğin laf bumu (taklit ederek) teşekkür ederim!

Hafif bir gülücük belirdi yüzümde,onunki hiç düşmüyorduki yüzünden

Sevil;neyse o zmaan yarın bekliyorum iyi geceler
Ekrem;yarın görüşürüz

Arabadan rüzgar misali çıkıp evime daldım! Ohh bu gecede böyle atlatılmıştı ya,ama benim dudakalrım hala yanıyor!

Ekrem

Sonunda sevilimi o tinerciden kurtardım ya! Oh be! Gezine gezine evime geldim kapı kilitli değildi off yine asi gelmiş olmalı! Neden yakamdan düşmüyor şu kız! Eve girdim ve tahmin ettiğim gibi asi anında boynuma atladı! Yılışık şey!

Ekrem;asi?!
Asi;hoş geldin aşkıımm =)

Ağzımı açmama fırsat vermeden anında dudaklarıma yapıştı , yok bu kızı kırmadan bir laf anlatılmaz valalhi! Onu kırmak istemiyorum incitmek üzmek hiç istemiyorum ama böyle davranması beni delirtiyor yavaşça sakin olmaya çalışarak iktirdim onu!

Ekrem;asi! Bir dur allahın aşkına bi dur!
Asi;noluyor Ekrem?
Ekrem;senin artık konuşalım mı hı ne dersin?
Asi;konuşalım hayatımda dur ben sana bir kahve koyıyım
Ekrem;koyma! Geç içeriye otur bi karşıma!

Salona geçip karşı karşıya otruduk bu konşmayı artık yapmalıyım!

Ekrem;şimdi lütfen sözümü kesmeden dinle beni
Asi;tamam
Ekrem;bak ben yıllardır daldan dala atlayan biriyim,her gün başka kızlayım,yani eskiden öyleydim ama buna artık ir son vermeliyim yani hayatımın aşkını bulmalıyım aslında buldum! Çok önce buldum ben aşkımı ama kaybettim! Sana bunu açıklayamam kim olduğunu söyleyemem ama benim gerçek aşkım sen değilsin! Seni üzmek invitmek isteyeceğim en son şey güzel günler geçridik birlikte çok eğlendik belki ama kötü geçirdiğim günlerde oldu! Bu güleri teraziye koyduğum zaman kötü geçirdiğim yara aldığım günler daha ağır basıyor inan bana! Yani anlıyaağın bu ilişkinin bitmesi gerek,devam ettikçe ikimizede zarar veriyor! Haklı değimliyim?

Asi;ha-ha-haklısın tabii ama ke-ek-ekşke daha önceden söy-leseydin! Kendimi kandırmazdım
Ekrem;üzgünüm!
Asi;ta-ta-mam! O zaman gidiyim ben
Ekrem;sen benim çok iyi bir arkadaşımsın tamam mı?
Asi;sende benim!

Elini uzattı bende tuttum,ahh asi ah! Gerçekten çok iyi bir kızsın dünya tatlısısın sen benim çok yakın bir arkadaşım olarak kalıcaksın küçük cadım benim! Yavaşça kendime çekip ona sarıldım,küs olmadığımızı ,ona karşı kötü bir duygu taşımadığımı bilmesi gerek yavaşça çektim kendimi

Ekrem;sonra görüşücez! =)
Asi;hıhı,iyi geceler
Ekrem;sanada

Kapının açılıp kapanma esini duydum ve odama geçtim,bu yükte kalkmıştı omzumdan!

Bölüm sonu
Sabrınız için teşekkürler
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 2:49 am Paylaş

süper olmuşş devm et lütfen
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 3:14 am Paylaş

harika olmuş cnm
ellerine sağlık.............
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 3:25 am Paylaş

süper olmuş..
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 3:47 am Paylaş

Teşekkürler
Beğenilmedi mi?
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 5:03 am Paylaş

Anaaammmm..!!
Yenii Bölümm Gelmişş Off Off Manyakkk Vllaa Beklediğimizee Değmişş .d.d.d
Asi'dende kurtulduk ohh Seville Ekrem Sahnelerii Hairkaaysdıı Muhteşemm Muhteşemsinnn Emeğine Sağlıkk Mükemmell..!! Very Happy Very Happy
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 5:08 am Paylaş

coook güzel olmus...!

devam =)

Şarkı bitti,sıra bende kapıya yöneldim tamda o çıkıyordu! O çıkarken bende giremye çalışınca tabii ikimizde kaldık kapıda sola doğru bir adım attım oda aynen öyle yaptı,yamacına girmiştim, gözlerine bakamıyordum ama onun gözlerinin üzerimde olduğuna eminim sağa doğru bir aıdm attım oda o yöne attı of! Hepte benim başıma mı gelicek bunlar! Belimde elini hissettim! Napıyordu bu? Belimden tutup beni çevirdi ve yine aynı pozdaydık ama o dıaşrıda ben içeride! Gevşek gevşek gülüyordu ben ise hemen dönüp mikrofana koştum oda kapıyı yavaşça kapattı! Harika yani kıpkırmızı olduğumu görmüşmüdür acaba? Kokusunu öyle içime çekerken kıpkrımızı olmamam elimde dğeil! Gözleri üzerimdeyken kızarmamam elimde değil! Kulaklıkları hemen taktım ve kendi şarkıya emanet ettim! Ah şarkı söylemekte olmasaydı ben nasıl yaşayabilirdim ki?
buketsevil
Deneyimli
Deneyimli
buketsevil
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1374
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1387
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'ES' A$K 'AC'

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 9:49 am Paylaş

Parmakları bir süre daha dudaklarımın üzerinde durdu parmakalrının dokunduğu yerler yakıp geçiyordu sanki, gözlerimi yere diktim parmaklarının varlğı yavaşça kayboldu derin bir nefes aldım kalp atışımı kontrol altına almalıydım

Sevil;çok saol sana nasıl minnettarım bilemezsin başta inatçılık yptığım içni sana inanmadığım için affet beni
Ekrem;lafı bile olmaz ama sen artık unuturmusun bunları?
Sevil;ben şimdi sana nasıl teşekkür edeceğimide bilmiyorum ki!
Ekrem;ettin işte,bir teşekkür yeter bana! Ona bile gerek yoktuki senin varlığın yeter!

Gözlerimi kaldırdım onunla gözgöze geldim ve aklıma gelen ilk şeyi hiç düşünmeden söyleyiverdim

Sevil;yarın akşam yemeğe gelsene,yani teşekkür için

Söylediklerini duymamazlıktan geliyordum çünkü onları sindiremezdim !

Ekrem;çok cazip bir teklif bu! =D memnuniyetle kabul ediyorum küçük hanımefendi =)
Sevil;teşekkür ederim
Ekrem;bu gece tek bildiğin laf bumu (taklit ederek) teşekkür ederim!

Hafif bir gülücük belirdi yüzümde,onunki hiç düşmüyorduki yüzünden

Sevil;neyse o zmaan yarın bekliyorum iyi geceler
Ekrem;yarın görüşürüz

Arabadan rüzgar misali çıkıp evime daldım! Ohh bu gecede böyle atlatılmıştı ya,ama benim dudakalrım hala yanıyor!

Ekrem

Sonunda sevilimi o tinerciden kurtardım ya! Oh be! Gezine gezine evime geldim kapı kilitli değildi off yine asi gelmiş olmalı! Neden yakamdan düşmüyor şu kız! Eve girdim ve tahmin ettiğim gibi asi anında boynuma atladı! Yılışık şey!

Ekrem;asi?!
Asi;hoş geldin aşkıımm =)

Ağzımı açmama fırsat vermeden anında dudaklarıma yapıştı , yok bu kızı kırmadan bir laf anlatılmaz valalhi! Onu kırmak istemiyorum incitmek üzmek hiç istemiyorum ama böyle davranması beni delirtiyor yavaşça sakin olmaya çalışarak iktirdim onu!

Ekrem;asi! Bir dur allahın aşkına bi dur!
Asi;noluyor Ekrem?
Ekrem;senin artık konuşalım mı hı ne dersin?
Asi;konuşalım hayatımda dur ben sana bir kahve koyıyım
Ekrem;koyma! Geç içeriye otur bi karşıma!

Salona geçip karşı karşıya otruduk bu konşmayı artık yapmalıyım!

Ekrem;şimdi lütfen sözümü kesmeden dinle beni
Asi;tamam
Ekrem;bak ben yıllardır daldan dala atlayan biriyim,her gün başka kızlayım,yani eskiden öyleydim ama buna artık ir son vermeliyim yani hayatımın aşkını bulmalıyım aslında buldum! Çok önce buldum ben aşkımı ama kaybettim! Sana bunu açıklayamam kim olduğunu söyleyemem ama benim gerçek aşkım sen değilsin! Seni üzmek invitmek isteyeceğim en son şey güzel günler geçridik birlikte çok eğlendik belki ama kötü geçirdiğim günlerde oldu! Bu güleri teraziye koyduğum zaman kötü geçirdiğim yara aldığım günler daha ağır basıyor inan bana! Yani anlıyaağın bu ilişkinin bitmesi gerek,devam ettikçe ikimizede zarar veriyor! Haklı değimliyim?

Asi;ha-ha-haklısın tabii ama ke-ek-ekşke daha önceden söy-leseydin! Kendimi kandırmazdım
Ekrem;üzgünüm!
Asi;ta-ta-mam! O zaman gidiyim ben
Ekrem;sen benim çok iyi bir arkadaşımsın tamam mı?
Asi;sende benim!

ck gsl dwm
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 10:25 am Paylaş

Çoook Güzel Olmuuuş.
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 10:33 am Paylaş

Cok gzl olmuş ellerine sglik cnm Very Happy
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 10:31 pm Paylaş

harika olmuş Very Happy
~Hümeyra~
Süper Moderatör
Süper Moderatör
~Hümeyra~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 10527
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3942
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbuL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aslı Enver ♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 11:53 pm Paylaş

çok güzel(:
devam(:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyPaz Nis. 03, 2011 6:33 am Paylaş

oh oh poh yorum manyağımı yapıcaksınız beni
ama daha bir sayfa olmuş
bir kaç sayfa daha isterim ben =)
sayfa göz oldum çıktım =)
çok teşekküürrrleerrr
ask_masali_19_07
Deneyimli
Deneyimli
ask_masali_19_07
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1679
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1754
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyPaz Nis. 03, 2011 6:44 am Paylaş

harika olmuş
yb ne zamn yazıcaksın merakla bekliyorum Very Happy
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptyPtsi Nis. 04, 2011 9:00 am Paylaş

devam...

yb bekliyorum =)
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptySalı Nis. 05, 2011 12:40 am Paylaş

meraktann çatlicazz yhaaaa vallaa favoriii senoryalarımınn yanii okuduğumm senaryolardann favorimdee 1.sinn yaneee :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Gerçii Seninn Tüm Yazdıklarınınn Hastasıyımm Amaaa :D :D :D :D :D :D

Y.B. Ne Zmannnn...?? :D :D :D :D
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptySalı Nis. 05, 2011 1:26 am Paylaş

Teşekkürler
Yenibölüm yapım aşamasında felan filan xDD
Biraz daha zaman lütfen
bu gün zor yazıyorum ellerim heyecandan tir tir titriyor!
turku'm
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
turku'm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 15363
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 6817
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ahu.

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptySalı Nis. 05, 2011 1:29 am Paylaş

süper olmuş
çok begendim:)
devam kuzum:)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptySalı Nis. 05, 2011 1:47 am Paylaş

Teşekkür ederim balım =)
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 16 EmptySalı Nis. 05, 2011 3:33 am Paylaş

Biraz ipcuu versenn...?? :D :D :D

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
16 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sonraki