Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptySalı Şub. 15, 2011 2:11 am Paylaş

Çoookk teşekkür ederim kuzucuklarım

Çobanınız en kısa zamanda bölüm yazmaya çalışacaktır ;) !
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptySalı Şub. 15, 2011 4:08 am Paylaş

süperrr
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 16, 2011 4:05 am Paylaş

Teşekkürler canım
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 16, 2011 4:20 am Paylaş

Yeni bölüm ne zmn ?
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 16, 2011 10:07 am Paylaş

..Ekrem_Sevil.. demiş ki:
Yeni bölüm ne zmn ?
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyCuma Şub. 18, 2011 5:04 am Paylaş

coook güzel olmus cnm! Very Happy
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyCuma Şub. 18, 2011 6:53 am Paylaş

Devam ece ya :DD
ηiℓуу●
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ηiℓуу●
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8065
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3979
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Petrova Fire.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Secilmedi

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyCuma Şub. 18, 2011 6:57 am Paylaş

Veya namı diğer "ECO"xD
pamuk_şekeri
Üye
 Üye
pamuk_şekeri
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 91
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 92
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/11/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyCuma Şub. 18, 2011 11:57 pm Paylaş

canım çok güzel olmuş
yb için beklemediyim-z-
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyCuma Şub. 18, 2011 11:58 pm Paylaş

Y.B. Ne Zmann......??????????
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptySalı Şub. 22, 2011 10:50 am Paylaş

yb?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptySalı Şub. 22, 2011 11:06 am Paylaş

Wuwww....Aşqımmm... yeni bölüm yine süper merakla bekliyorummm Very Happy))
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptySalı Şub. 22, 2011 11:08 am Paylaş

fazla geciktirme yeni bölümü..baskı uygularım sana :D
vanessa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
vanessa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 127
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 125
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : uyan artık uyan bitti rüya!!!!!!!!!!

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 2:59 am Paylaş

yb ne zaman gelcek??????????????
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 3:20 am Paylaş

şmdi yazmaya başlıyorum
hastaydım arkadaşlar yazamadım
özür dilerim
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 3:34 am Paylaş

Önemli Değil Tatlım Bekliyoruz
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 5:51 am Paylaş

Uzun bir bölüm oldu!
Umarım beğenirsiniz!

Adımı Kalbine Yaz 14-Bölüm
|-|Biz birbirimize çok benziyoruz,sevgilim! |-|

Her zamanki gibi neşeyle uyandı,bu gün Ekrem ile birlikte neler yapacaklarını çok merak ediyor ayrıcada onu biran önce görmek için sabırsızlanıyordu! Giyinip salona indi tüm aile oradaydı herkese günaydın dileyerek kahvaltısını yapmaya başladı ,Kahvaltısını yaparken kapı çaldı Ekrem olduğunu ümit ederek kalktı ve kapıyı açtı ama Ekrem değildi hiç ummadığı birisiydi bu! Annesi!

Sevil;An-an-anne!?
Semra;Kızım! El buraya çok özlemişim seni

Diyerek kızını kendini çekti ve sarıldı! Kızı hareketsiz kalmıştı bunu hiç beklemiyordu yüzüne baktı solgundu!

Semra;sevil?İyimsin kızım?
Sevil;şaşırdım anne geliceğini bilmiyordum
Semra;sürpriz yapıyım dedim kızım iyi yapmamışmıyım?
Sevil;yapmışsın annecim çok iyi yapmışsın geçsene içeri
Semra;merabalaarr!!!

Annesinin ardından bavulunu aldı ve içeriye geçti,annesi mutfağa geçmiş herkes ile kucaklaşıyordu selamlaşma faslı bitice annesinin yanına gitti ve sakin olmaya çalıştı

Smera;kızım noldu senin yüzün düştü
Sevil;yoo yok iyiyim ben
Semra;iyi öyle olsun bakalım

Cebinin titrediğini fark etti ardından telefonun sesini çıkartıp ekrana baktığında “mavişim” yazısını gördü bu bile onu heyecanlandırmaya yetmişti annesinin yanından uzaklaşarak balkona çıktı ve telefonu açtı

Sevil;Canım
Ekrem;Günaydın aşkım nasılsın?
Sevil;günaydın,iyiyim işte sen nasılsın?
Ekrem;bende iyiyimde senin sesinde bişiler var noldu?
Sevil;yoo yok öhö öhö yok bişeyim
Ekrem;sevil! Var bir şeyin söylermisin?
Sevil;Ekrem,bir şeyim yok dedim ya! İyiyim ben,eee noldu bakıyım neden aradın sen beni?
Ekrem;a-a suçmu? Arayamazmıyım sevgilimi?
Sevil;daha dün görüştükde onun için =)
Ekrem;Ben seni yanımdayken bile özlüyorum ;-)
Sevil;Vayy Ekrem senden böyle romantik sözler duyarmıydık yaa
Ekrem;sevil,aşkım sen benim asker arkadaşımmısın? Sevgilim mi?
Sevil;anlamadım?
Ekrem;Diyorumki bu ne böyle? Konuşmalan davranışın? Noluyor?
Sevil;Bir şey olmuyor ben her zmaanki benim! Sen beni yanlış tanımış olamayasın?
Ekrem;Yanlış anladın aşkım öyle değil
Sevil;Yok yok hiçte yanlış anlamadım tamda öyle ! En iyisi sen git kendine daha iyi bir sevgili bul ha ne dersin?

Telefonu anında kapattı! Cevap vermesine izin bile vermedi! Telefonu cebine koyup arkasını öndü ve olduğu yerde kaldı! Ellerini beline koymuş sinirli bi şekilde ona bakan annesini gördü! Yavaşça yutkundu! Şimdi yanmıştı!

Sevil’i heyecanla bakona çıkarken gördü elindede telefon vardı,merak etti yanına gitti arkasında durdu ve izlemeye başladı

Kızının bir sevgilisinin olduğunu ve şu an onunla kavga ettiğini anlayınca kaskatı kesildi,onun zeten İstanbul’da bir sevgilisi yokmuydu? Ondan ayrılmışmıydı? Yoo evdeyken sık sık telefon edip Sevili soruyordu! Bu kız ne yapmaya çalışıyordu böyle? Hemde ondan habersiz! Kimdi bu Ekrem? Telefonu kapatıp arkasını döndüğünde yüzü kireç gibi olmuştu! Sinirlerine hakim olamıyordu,sEvil’i kolundan tuttuğu gibi odasına çıkardı ve yatağın üserine itti sarsılmıştı başına geçip bağırmaya başladı

Semra;sevil! Sen napıyorsun? buradada mı seviglin var? Bak baban Ömere zor alıştı! Bu çocukda kim oluyor? Daha ondan ayrılmamışken hemde bu kadar çabuk!? Ömer öğrense ne yapar? Onun ne kadar deli olduğunu iblmiyormusun?! Ben daha iyi bilirsin! O çocuk piskopat!! Sende bir zamanlar buna rağmen onunla çıkıyordun değilmi,hatta haa çıkıyorsun! Sen beni öbür tarafamı ollamak istiyorsun? Nasıl bi kız oldun sen?!
Sevil;anne yeter!!Ben ömerden ayrıldım! Ama o kabul etmiyor! Tüm bağlantımı kesim ondan! O çocuk dediğinde Ekrem! Ömerden bin kat iyi biri! Kalbi onunkiden çok daha temiz! Hem sen bana karışamazsın! Yakında 18ime giriyorum! Ne yaptığım seni ilgilendirmez! İstedğimle olurum! Babamlada gerekirsek kavgada ederim ne derseniz diyin! Şimdi odamdan çık!
Semra;sevil kendine gel! Ben senin annenim! Ömer hiçte senden ayrılmış gii değil her gün arıyor seni soruyor! Bu olay ben senden ayrıldım demekle bitmez! Benimlede düzgün konuş! Çabuk toparlan geri dönüyoruz!
sEvil;ne?! Ben hiçbir yere gitmiyorum!
Semra;gidiyorsun küçük hanım!
Sevil;anne!!
Semra;Onu benimle böyle konuşmadan önce düşünücektin! Yürü hazırlan bavulunuda topla gidiyoruz bu akşam!
Sevil;Of anne of! Defol çık odamdan! Hmeen!!

Hızlı bi şekilde odasından çıktı ve kapıyı çarptı! Sevil yatağın üzerine oturdu ve ağlamaya başladı! Daha Ekrem’e yeni kavuşmuştu,tekrardan o ömer denen pisliğin yanına mı dönücekti?

Sevilden

Piskopatın tekiydi o! Ekreme ne dicem peki? Asla izin vermez! Ne yapmalıyım?!
Bunu ona yapıcakmıyım? Evet maalesef yapcam! Bavulum hazır! Ben hazırım,annem beni bekliyor dışarıda arabsında! Onun için hava hoş! Ama benim daha Ekrem ile beraber bir resmim bile yok! Cenkerin odasına giriyorum albümlerini karıştıyorum hıh sonunda buldum! Erkemin tek bir resmini alıyorum! Çok tatlı! Ben onu böylesine severken nasıl giderim?! Resmi çntama koyup çıkıyorum cenkere sımsıkı sarılıyorum daha snra yengeme vede amcama! Cenkere son bir defa gülümseyip bavulu arabaya koyuyorum annemin yengem ile konuşmasından faydalanıp koşmaya başlıyorum! Anemin bağrışlarını duyuyorum ama cenker onu tutuyor! İzin vermiyor peşimden gelmesine! Onu seviyorum canım kuzenim! Onların evine geliyorum! Zile zorlukla basıyorum Ekrem açıyor gülümsüyor! O muhteşem gülüşü! Canım bir can daha alıyor! Bana sarılmak için hamle yapıyor ama geri çekiliyorum ve içeri giriyorum

Sevil;ayçin nerde?
Ekrem;yukarıda!

Merdivenlere yöneliyorum ama kolumdan tutup kendine çeviriyor,yapma bunu Ekrem lütfen yapma!

Ekrem;noluyor! Telefondaki mesleemi özür dilerim sevgilim !
Sevil;Yok hayır,bırakırmısın?
Ekrem;Sevil?! Noluyo yaa!!??
Sevil;Bitti! Tamam mı bitti!
Ekrem;ne?! Se-se-sevil ne diyorsun sen?
Sevil;Duydun! Anlayamıyacak kadar salak değilsindir heralde?! Buraya kadar!
Ekrem;sevil sen?! Ya neden?!
Sevil;Sevmiyorum seni! Hiçte sevmedim zaten! Şimdi kolumu bırak acıtıyorsun!
Ekrem;Hiç sevmedin mi?! Ama—
Sevil;Ama filan yok Ekrem bey! Benden bu kadar anladın mı! Ben seni sevmedim,sevmiyordumda! Senin gibi birini sevemem zaten! Sevgilim var benim,sen benim için geçici biriydin,kendimce bir yaz macerası ve bu yaz macerası bu gün bitiyor!
Ekrem;Demek öyle ha! Hni dedin ya sen beni hiç tanıyamamışsın diye hayır güzelim bn seni çok iyi tanımışım! Sadece sonunda yanılgıya düşmüşüm bu kadar!? Peki ya sen,seni sevdiğimi mi sandın? Böyle sandıysan yazık sana! Birbirimize çok benziyoruz biliyormusun?! Aklımızdan geçenler düşündüklerimi uyguladıklarımız aynı! Ben asla aşık olmam olmadımda,aslıda iyiydi kendim gibi birini bulmuştum sen bilirsin! Sevgilinede sadece acıyorum! Yazık sevildiğnii sanıyor bilmiyorki bi,bir,bir , neyse ne halin varsa gör!
Sevil;sevindim! En azından pekte yabancı değilmişiz! İşte seni bana unutturmuyacak tek sebep! Seninde benim gibi olman =) Ama sana bir tavsiyem var,sevmediğin birinin ardından asla koşma odlumu!? Boşuna yorulursun canım!
Ekrem;Oldu bi dahakne öyle yaparım!

Demek öyle ha,sende benim gibiymişsin,benim gibi değilsin aslında çünkü ben byle biri değilim! Seni çok sevdim tahmin edemeyeceğin kadar çok haddinden fazla sevdim! Beklide bu yüzden haddinden fazla acı çekiyorum! Karşında gözlerine bakarken ağlamamak için kendimi nasıl zor tuttuğumu bilemezsin seviglim! Göz yaşlaına sahip çıkma ne kadar zor bilemezsin! Tek tesellm senin bni sevmemen! Bu yüzden üzülmiceksin,yarın yeni birini bulucaksın daha sonra başkasını beni unutucaksın olurda bir gün karşılaşırsak yanına gelicem sarılıcam o gözlerine bakıcam sorarsında beni nerden hatırladın diye bir bahanem olucak! “biz biribirimize çok benziyoruz!” bunu kullanıcam teşekkür ederim sevgilim,bana asla unutmıyacağım bir yaz yaşattığın için,aşk dolu acı dolu bir yaz!

Ayçin ile vedalaştım zor oldu tabii tüm acımı atmaya çalıştım hıçkıra hıçkıra ağladım,çoğu Ekrem içindi ama kimse bilmedi tabii! Çıkarken ekremi gördüm arkası dönük,en son bi kaç dakika önce bkmıştım gözlerine bi daha ne zaman bakarım meçhul! Kapıdan çıktım ayçine osn kez sarıldım ve fısıldadım “ekreme başkasını bul,lütfen! Mutlu olsun! Acı çekmesin lütfen!” bana baktı zorda olsa gülümsedi “merak etme,sen kendine iyi bak odlumu? Bizi unutma biz seni hiç unutmucaz!” “sanki sürgüne gidiyorum yaa araşırız tamam mı” “tamam =) hadi annen sinirlenmiş gibi” “hep sinirli zaten seni seviyorum bitanem” “bende seni seviyorum asi şekerim”

Ondan ayrılıp bahçeye yöneldim arkamı döndüm yavaş adımlar ile ilerliyordum onun sesini duydum! Son kez ismimi duydum dudaklarından çıkan müthiş sesi! Arkamı döndüm öylece bakıyordu bana hafifçe gülümsüyordu!

Ekrem;Sevil!
Sevil;Efendim?
Ekrem;İkizimde daha çok bana benzeyen asi kız! Gel buraya!

Kollarını iki yana açtı,bu söz biraz canımı acıtsada dayanamadım koşup sarıldım ona!
Başımı döndüren kokusunu içime çektim iliklerime kadar işledi! Güçlü kollarıyla tüm bedenimi sardı sımsıkı bırakmak istemiordu sanki bende onu!

Sevil;Hayatımda hiç ikizim olmamıştı,sen olurmusun?
Ekrem;oh ne ala yhaa bi tanesiyle başa çıkamıyorum ikincisi çıktı başıma
Sevil;istemiyorsan----

Ayrıldım ondan biraz geri çekiliyordumki kolumdan tutup yine göğsüne bastırdı güldü!

Ekrem;saçmalama şaka yapıyorum burada ;-)
Sevil;yani bende şeyy
Ekrem;tamam ikizim =) seni seviyoruz! Unutma tamam mı! Kavgalı değilde güzel bir şekilde ayrılalaım istedim pişman olmamak için
Sevil;anladım =) ama annem kızıyor artık gitmeliyim
Ekrem;Keşke biraz daha kalma şansın olsaydı
Sevil;gitmeliyim maviş =)

Saçlarını karıştırdım bunun için parmak uzuna kalmam gerekti artık kardeşimdi,her ikizim diyişinde kalbime bir iğne daha saplanıyordu çünkü bunun sebebi bendim benim sözlerim!!

Arkamı döndüm bahçeden çıktım son kez arkama baktım üzgün gözüküyordu,gözlerindeki o huzur yoktu artık ell sallayabildim sadece ve arabaya bindim

Semra;ekremmiydi o?
Sevil;evet!
Semra;Niye öyle konuştunuz?
Sevil;sayende! Sayende onu hiç sevmediğimi sanıyor! Zaten oda bni hiç sevmemiş bu yüzdende bna ikizim diyor! Anne bana ne yaptığına bak! Ne hale gldim! İnan bana seni hiç affetmicem!
Semra;büyüyünce iyiki annem öyle yapmış diceksin kızım
Sevil;asla!
Kulaklıklarımı taktım ve ağlamaya başladım sessizce ağlıyor yolu izliyordum,gözümün önüne o son hali geliyor,konuştuklarımız,sesi asi kız diyişi kulaklarmda yankılanıyor birde bu şarkı olduğu zaman dahada kötü oluyorum!!

TNK-Yine Yazı Bekleriz

Ah ne çok özledim seni
Bir bilsen ah bir görsen
Sonbaharlarım gelir
O yaprak hiç düşmez
Hepsi bitti hepsi bitti
Hepsi kaybolan günlerdi
Bir yalnız sen bir yalnız ben
Bizi ne nasıl tüketti ki

Belki unuturuz onu
Tüm Kasımdan kalma çiçekler gibi
Arasına koyarız şarkı yazdığımız
Kırık hayaller saklı defterin...

Belki de saklarız onu
Kalbimizde bir delik açar gibi
Belki denize ulaşır içimizdeki nehirler bir gün
Yine yazı bekleriz...

Ah ne çok özledim seni
Bir bilsen ah bir görsen
Sonbaharlarım gelir
O yaprak hiç düşmez
Seni bekler yağmurlarım
Öyle bir yağar ki hiç dinmez
Sonra yedi bahar geçer
O yaz hiç, hiç gelmez

Belki unuturuz onu
Tüm kasımdan kalma çiçekler gibi
Arasına koyarız şarkı yazdığımız
Kırık hayaller saklı defterin...

Belki de saklarız onu
Kalbimizde bir delik açar gibi
Belki denize ulaşır içimizdeki nehirler bir gün
Yine yazı bekleriz...

Erkemden
Odama geçtim! İşte bu kadar! Onu çok sevdim ben,aklının almaıyacağı kadar çok çünkü o hiç sevmedi! Sevmiyecekte,böyle birisi asla aşık olmaz! Şimdiden özledm onu,çok özledm sesini kokusunu gözlerini! Karşıma geçip seni sevmiyorum dediğinde napıcağımı bilemedim ama iyiki öyle demişim,kendimi asla yenik duruma düşürmem! Asla! Belki kazanan olmadım ama berabere kaldık en azından! Dur bi saniye bu ne? Elimi yüzüme götürüyoum ıslak! Yok artık ağlıyorum erkek adam ağlamaz! Ağlar be basbaya ağlar! Onun için değer! Numara yaptım bi daha yüzüne bakmıyacaktım ama dayanamadım kalbim acısada çağırdım onu yanıma son kez sarıldım sımsıkı,kokusunu içim çektim saçlarını öptüm fark ettirmeden,hala bi bağ var aramızda,ikizim o benim! Aslında değil ama o öyle sanıyor ben asla öyle biri olmadım! Olamamda! Buraya kadarmış,onu uutmıcam unutamam ama o umarım unutur beni! Mutlu olur başkalarıya! Tk istedğim bu,benimleyken mutlu olmadığını biliyorum çünkü!

Düzenledim umarım böyle daha çok beğenirsiniz! =(

En son Ümi[T]ürükÜ tarafından Perş. Şub. 24, 2011 6:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 6:03 am Paylaş

çok güzel olmuş cnm
sevilin annesi de bilip bilmeden kızıyor :evil:
devam.....
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 6:15 am Paylaş

Çoooook Güzel Olmuşşş =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 6:40 am Paylaş

teşekkrüler kızlar =)
layn nerdesiniz bakem?!
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 6:46 am Paylaş

harika olmuş cnm ellerine sağlık:)
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyÇarş. Şub. 23, 2011 10:41 am Paylaş

harika olmuş devam =)
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 1:58 am Paylaş

süperrrr....
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 6:08 am Paylaş

coook üzüldüm yaaa... :uuu:

güzel olmus cnm...devam
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 11 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 6:28 am Paylaş

Teşekkrüler

ama bende bölümün başı gözükmüyor
Zahmet olmazsa sizin bilgisayarınızda bölüm nasıl başlıyor??
Yarım mı koydum yoksa?!!

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
11 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Sonraki