Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 6:44 am Paylaş

Uzun bir bölüm oldu!
Umarım beğenirsiniz!

Adımı Kalbine Yaz 14-Bölüm
|-|Biz birbirimize çok benziyoruz,sevgilim! |-|

Demek öyle ha,sende benim gibiymişsin,benim gibi değilsin aslında çünkü ben byle biri değilim! Seni çok sevdim tahmin edemeyeceğin kadar çok haddinden fazla sevdim! Beklide bu yüzden haddinden fazla acı çekiyorum! Karşında gözlerine bakarken ağlamamak için kendimi nasıl zor tuttuğumu bilemezsin seviglim! Göz yaşlaına sahip çıkma ne kadar zor bilemezsin! Tek tesellm senin bni sevmemen! Bu yüzden üzülmiceksin,yarın yeni birini bulucaksın daha sonra başkasını beni unutucaksın olurda bir gün karşılaşırsak yanına gelicem sarılıcam o gözlerine bakıcam sorarsında beni nerden hatırladın diye bir bahanem olucak! “biz biribirimize çok benziyoruz!” bunu kullanıcam teşekkür ederim sevgilim,bana asla unutmıyacağım bir yaz yaşattığın için,aşk dolu acı dolu bir yaz!

Bende Böyle gözüküyorr yani başı var sanırım
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 6:53 am Paylaş

Offf arkadaşlar ben yarısından koymuşum off off şimdi düzeltiyorum zahmet olmazsa başınıda okursunuz artık
Salağım harbi yhaa insan bi bakar dimi nasıl koymuşsun diye off off sizde anlamadınız tabii bişey durun düzeltiyorum!
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 7:04 am Paylaş

hahahahahha tmm o zmn bekliyorum :D
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 7:10 am Paylaş

düzelttim! =(
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 7:15 am Paylaş

Hiiiiiii Semranın saçını başını yolarım ben sevenleri ayırdıı ama ekrem keske öyle demeseydi :/
Bu arada spr olmuşş :D :D
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 7:38 am Paylaş

saol canım ama off yhaa herkes yanlış okudu yanıyorum =(
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 7:49 am Paylaş

=) olsun cnm, yanma sen
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 8:01 am Paylaş

Off Sevilin annesi herşeyi batırdı yaa ):

Çok güzel olmş cnm devam.
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 9:06 am Paylaş

Olsun Tatlım önemli değil smdi okuduk ya önemli olan o benm anlamadaığım yanlış okumuş olsakta nasıl oldauda beğendik bişi anlamadan ahhahah
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 9:45 am Paylaş

elleine sağlık cnm yeni bölümü bekliyorum:)
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 12:09 pm Paylaş

of okurken ağladım resmen
semrada her yerde semra maşallah
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyCuma Şub. 25, 2011 2:28 am Paylaş

Ayhh ben sizi yerim ama

Handecim valla bende şaşırdım diyorum bunlar nasıl bişi anlamadan beğeniyorlar filan ;)

Oda sizin sırrınız xD

Berilcim bende ağladım vallaha

Birazdan başlıyorum yazmaya =)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyCuma Şub. 25, 2011 2:32 am Paylaş

Evt Oda bizim sırrımız meslek sırrı fln hahaha ben hala kopuom ama anlamadan beğenmek xD
Nese bekliyorum ben bölümüü :D :D
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyCuma Şub. 25, 2011 9:39 am Paylaş

yb bekliyorum...
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyCuma Şub. 25, 2011 9:55 am Paylaş

Kızlar bu gün gelmiyecek yb
Kusura bakmayın tam yazdım sildim hepsini =(
Aslında silmedim yanlışlıkla kapadım programı
Babam gelmiştide hayırada basıvermişim
Yarı yazıcam bir daha söz! =)
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyCuma Şub. 25, 2011 10:43 am Paylaş

bekleriz cnm sorn diil Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 4:15 am Paylaş

Ayyy Üzüldüm tatlıım :/
Nese artık bkleriz biz
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 4:51 am Paylaş

TZAC demiş ki:
bekleriz cnm sorn diil Very Happy

evet bekleriz sorun degil Very Happy
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 7:27 am Paylaş

Adımı Kalbine Yaz |-| Ya Sonra |-|

-------------------6 Yıl Sonra--------------------

Sevil,o günden sonra Ekrem’i unutmaya çalışmıştır ama nafile unutamamıştır,lisesini son anda değiştirip onlardan farklı bir özel liseye gitmiştir 3 sene boyunca Ömerin şantajlarına katlanmak zorunda kalmıştır ama 2 yıl önce onu polise vermiştir ve kurtulmuştur,annesi ile çok az görüşüyor,çok az konuşuyordur çünkü ona olan nefreti hala geçmemiştir! Ayçin ile ara sıra görüşüp hasret gideriyorlar muhabbet ediyorlar vede fark ettirmeden Ekrem hakkında bilgileri öğreniyordur,konservatuara girmiş vede mezun olmuştur! her zaman hayali olan işi yapmak istiyordur! Yıllardır biriktirdiği kendi bestelerini herkese duyurmak en çokta kendi sesiyle dile getirmek istiyordur! 6 yıl boyunca durmadan besteler yapmıştır,çoğuda ayrılık üzerine olmuştur,Ekrem ile geçirdikleri güzel günleri ise hatırladıkça bi kaç tane aşk şarkısı yapabilmiştir! Şimdi Ayçin ve Cenker ile buluşmaya gidecektir! Bir umut belki Erkemde gelir diye giyimine çok özen gösterir! Pembe kısa bir elbise kot ceket beyaz el çantası ve pembe topuklular! Saçlarını salar ve sade bir göz makyajı,pembe ruj sürer ve çıkar her zaman buluştukları kafeye gidiyordur arabasına biner!

http://yasasinben.blogspot.com/2009/04/haftann-en-begenilen-bahar-elbiseleri.html
(üçüncü kıyafeti giyer)

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.webaslan.com/img/3/2009/mini_cooper366.jpg&imgrefurl=http://www.webaslan.com/haber_print.php%3Fid%3D33423&usg=__z9ZPpmTsV1Sp1lZSZ9motM8iWzI=&h=238&w=326&sz=24&hl=tr&start=0&zoom=1&tbnid=QThU-EhaBkJa2M:&tbnh=148&tbnw=211&ei=yS1pTenbMcShOp3xrcwL&prev=/images%3Fq%3Dk%25C4%25B1rm%25C4%25B1z%25C4%25B1%2Bmini%2Bcooper%26um%3D1%26hl%3Dtr%26biw%3D1280%26bih%3D909%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=454&oei=qC1pTZD3L9Da4gaJ7OzhCQ&page=1&ndsp=25&ved=1t:429,r:6,s:0&tx=111&ty=95

arabası minicooper kırmızı

Ekrem,6 yıl boyunca sayısız kızla çıkmıştır ama hepsi Sevili unutmak için olmuştur! Ama unutamamıştır! Her kızda Sevilin saçlarını gözlerini,kokusunu,tebessümünü,laf sokuşunu bile aramıştır ama bulamamıştır! En son Asi adında bir kız ile çıkıyordur! Kızın Sevil gibi çekik gözleri ve uzun siyah saçları vardır ! Neyse sinirimiz bozulmasın hayatına gelelim ! Her zmaan hayali olan mesleği seçmiştir! Konservatuara girip eğitim almıştır artık sesi gerçektende çok güzeldir! Konservatuardan mezun olunca,dedesi ona albüm çıkartması konusunda karşı çıkmıştır ama o evi terk edip Cenkere taşınmıştır! İki genç aynı evde kalıyorlardır! Tabii Naile ile Hünsanın hizmeti eksik olmuyordur! Ayçin ile Cenker herzamaki kafeye gidiceklerdir onuda çağırmışlardır ama erkemin bu gün hiç dışarı çıkma isteği yoktur! Ayrıca çıksa bile Asi peşini bırakmayacaktır! Cenker bu zorla ekremi de yanına alır ve kafeye doğru yola çıkarlar

Ekrem’in üstünde,mavi gömlek altında kot pantolon ve spor ayakkabılar vardır! Cenkerin arabasıyla yola çıkarlar

Cenkerin arabası
http://www.loadtr.com/407695-son_model_arabalar.htm

Ekremin arabası
http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.araba5.com/wp-content/uploads/2008/12/lancia-delta1.jpg&imgrefurl=http://www.araba5.com/page/35/&usg=__wSoX3lzqD6_hmQ6EHFCXLE9QG-k=&h=453&w=650&sz=87&hl=tr&start=26&zoom=1&tbnid=x4ijKEBh-hjf2M:&tbnh=141&tbnw=251&ei=SjJpTeqbBciEOpTIncYL&prev=/images%3Fq%3Dson%2Bmodel%2Barabalar%26um%3D1%26hl%3Dtr%26biw%3D1280%26bih%3D909%26tbs%3Disch:10,600&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=778&vpy=613&dur=295&hovh=187&hovw=269&tx=163&ty=109&oei=9zFpTdyyCMfn4gbemezhCQ&page=2&ndsp=26&ved=1t:429,r:14,s:26&biw=1280&bih=909

Ekrem
Zorla arabaya bindim,hiç istemiyordum gitmeyi ama cenkerde bişiler vardı illa gel diyor ya! Bak bide karaoke bar! Off yaa şimdi ısrar edicekelr kıramıcam çıkıcam şarkı söylicem! =( Bilirim ben onları illa şarkı söyletirler! Neyse katlanıcaz napalım!

Kafeye geldik arabdan isteksiz bir şekilde indim ve içeriye girdim Ayçin masada oturuyordu bizi görünce el salladı bende ona zorla gülümsedim ve yanına gittim! Küçük bar taburesine oturmuştu yanındakine Cenker oturdu ve sarıldılar bende kafamı başka bir yöne çevirdim,yan masadan boş bir tabureyi aldım ve kendim oturdum telefonuma baktım saat 2ydi!

Ayçin;eee Ekrem nasılsın?
Ekrem;Nasıl olıyım asi ile uğraşıyorum sen?
Ayçin;yha sana kaç kez dicem bırak şu yellozu
Ekrem;o beni bırakmıyorki
Ayçin; yüz verirsen öyle olur işte
Ekrem ; offf
Cenker;tamam ya adamın kafası dağılsın diye getirdik beter yapmayalım
Ayçin;tamam karışmıyorum hıh
Cenker;aşkım ben öylemi dedim yaa
Ayçin;bilemiyorum artık zaten se—
Cenker;öhö öhö öhö
Ekrem;iyimisin cenko?
Cenker;iyiyim iyiyim merak etme
Ayçin;hahaha iyi iyi merak etme

İkiside zoraki gülümsemelerle bana bakıyorlardı bişey anlamış değildim! Ayçin gülerek oturduğu tabureden kalktı ve kaypa yöneldi! Cenkerde peşinden nolduğunu anlayamadan benide uttu ve kaldırdı kolumu silkeledim

Ekrem;noluyor ya
Cenker;üstüne başına bi çeki düzen ver yaa bu ne böyle
Ekrem;ne var üstümde
Cenker;heh geldi!
Ekrem;kim?

Kapıya doğru baktı bende baktım! Kapıdan içeriye sanki bir melek girmişti! 6 yıldır görmedeğim o melek! Şaşırmıştım sadece öylece izliyordum onu,çok,çok,aşırı haddinden fazla güzeldi! Peri kızı gibi olmuştu! Ayçin ile sarıldı gülüyordu,ardından cenker onlara yaklaştı ve cenkere sarıldı onlarda ne zamandır görüşmüyorlardı bildiğim kadarıyla! Cenker hafifçe kaldrdı ve etrafında döndürdü! Ahh bende öyle sarılıp öyle koklayıp öpmeyi ne çok isterdim! Yavaşça yere bıraktı sevil kahkahalar atıyordu! Sevil,sevil,sevil! Ne zamandır telaffuz etmiyordum bu ismi! Şimdi ben napıcaktım? Nasıl davranacaktım ona karşı?! Beklemelimiydim yoksa yanlarına mı gitmeliydim!? Beni daha fark etmemişti ayçin ve cenker ile konuşuyordu cenker bir an sustu ve önünden çekildi sanırım beni söylemişti Sevilin gözleri beni görünce büyüdü! Gözlermiz 6 yıl boyunca birbirleriyle temas etmiyordu,onlarda çok özlemişlerdi birbirlerini,yaklaşmak,hasret gidermek istiyorlardı ama ayaklarım ise onlara karşı çıkıyorlardı! Onlar birbirleyile kavga ederken Sevil öylece dona kalmıştı sanki hiç kıpırdamıyordu gözleri hala gözlerimdeydi fark ettimki bende donakalmıştım!

Sevil
Sonunda kafeye geldim yok artık yaa karaoke bar! Off ayçin yha hepsi senin başının altından çıkıyor! İçeriye girdiğimde ilk ayçini gördüm önümdeydi zaten hemen sarıldık sıkıca =) ardından kuzenim cenker geldi bi kaç hafta olmuştu görüşmeyeli sımsıkı sarıldım oda beni havayı kaldırıp döndürdü! Beni kahkahalara boğmutu yavaşça yere indirdi

Sevil;çok özledim sizi ya
Cenker;bizde seni
Ayçin;sevil canım çok güzel olmuşsun
Sevil;sende öylesin bitanem =)
Cenker;şeyy sevil
Sevil;efendim
Cenker;arka tarafa baksana bi
Sevil;neden
Ayçin;bak bi

Cenker önümden çekildi bende kafamı o tarafa çevirdim,şakaydı dimi! Serap filan mı görüyordu yoksa?! Yok yok gerçekti bu Ekrem karşımdaydı! Eskisi gibi bana bakıyordu! Hala çok yakışıklıydı,masmavi gözleri gözlerimdeydi,bir an koşup sarılmak istedim eskisi gibi öpmek boynuna atlamak istedim ama yapmadım öylece kaldım! Cenker ve ayçindende hiç ses çıkmıyordu! Napıcaktım?! Ayçin yavaşça yanıma yaklaştı ve fısıldadı!

Ayçin;ne bekliyorsun? Gitsene
Sevil;ya-ya-yanı-namı?
Ayçin;evet hadi! Bir adım at bari

Ayçine döndüm

Sevil;yo-yok yapa-mam gidiyorum ben

Kapıyı açtım ayçin tuttu

Ayçin;gidersen bi daha göremezsin onu!
Sevil;kalırsamda dayanamam ayçin kendime söz verdim yapamam
Ayçin;onu çok kırıcaksın
Sevil;yeterince kırdım zaten
Ayçin;o seni affetti sevil sana sarıldığı an affetti seni! Şimdi bi dahamı kırıcaksın kalbini?
Sevil;Yapmak zorundayım
Ayçin;o zaman ekremi tamamen unut tamam mı
Sevil;unutmuştum---
Ayçin;unutmadın sevil hiç unutmadın anlamadım sanma ama şimdi gidersen kesinlikle unutmalısın
Sevil;ayçin mecburum
Ayçin;güle güle

Kapıdan çıktım ve koşmaya başladım!Ama-----

Ekrem
Cenker yanıma geldi ve fısıldadı

Cenker;hadi git!
Ekrem;gidiyim mi?
Cenker;hadi bi adım at gerisi gelciek
Ekrem;ya istemezse ya kaçarsa
Cenker;denmeden nerden biliceksin ki?
Ekrem;Ce-ce-cenker gi-diyo!!
Cenker;ne?!

Ayçin kolundan tuttu bi kaç adım attım onlara doğru ama kapıdan çıktı koşmaya başladı ayçin bana döndü bağırdı

Ayçin;ne duruyorsun?! Koş!!
Ekrem;sevil!!!

Koşarak çıktım koşarak uzaklaşıyordu peşinden koşmaya başladım ve yakaladım kolundan tuttum kendime çevirdim!

Ekrem;sevil!
Sevil;e-e-ek-rem
Ekrem;nereye?
Sevil;gitmem gerek
Ekrem;bi meraba demden mi?
Sevil;a-a-ama
Ekrem;itiraz kabul etmiyorum 6 yıl oldu şimdide kaçıyormusun?
Sevil;kaçmıyorum!
Ekrem;ne bu yaptığın?
Sevil;--------
Ekrem;gelirmisin?
Sevil;Ekrem---
Ekrem;lütfen! Kardeşimi özledim!

Gözleri dolmuştu ağlıcakmıydı? Ne-ne-den ki? Ağlamısın hayır!!

Sevil;bende!
Ekrem;e o zman?

Gözlerinden birer yaş aktı dayanamadım ve kendime çekip sarıldım! Bunu yapmalıydım! Yüzümü saçlarına gömdüm ve kokusunu doyasıya içime çektim! Eşsiz kokusunu! Ağlıyordu hissediyordum kendimi çektim ve yüzüne baktım gözlerini kaçırıryordu yaşlarını temizledim ve gülümsedim

Ekrem;Kavuştuk! ;)
Sevil;Off yapma şöyle!
Ekrem;nasıl?
Sevil;boşver şey gidelim mi?
Ekrem;hıhı tamam

Beraber içeriye girdik ve ayçinlerin yanına geldik

Ayçin;hıh heleşükür!
Cenker;şeyy Ekrem!
Ekrem;efendim?
Cenker;o aradı!
Ekrem;kim?
Cenker;o işte
Ekrem;ağabeycim o kim?
Cenker;asi!
Ekrem;asi mi? Senimi aradı?
Cenker;evet senin telefonun kapalıymış
Ekrem;Allah Allah nolduki!

Cebimden telefonumu çıkardım göz ucuylada sevile baktım yüzünde çözemediğim bir ifade vardı ayçine bakıyordu ama sinirliydi! Telefonumun şarjı bitmişti!

Ekrem;şarjı bitmiş versene senden arayım!
Cenker;al! Çok konuşma lan!
Ekrem;aman alırız kontör merak etme

Telefonla Asi’yi aradım

Asi;cenker? Noldu?
Ekrem;benim Ekrem
Asi;hah aşkım çok merak ettim yha noldu?
Ekrem;şarjım bitmiş canım bir şey yok!
Asi;hmm tamam nerdesiniz?
Ekrem;Kafedeyiz
Asi;kimler var?
Ekrem;sende sorguyamı çekiyorsun yaa ayçinler var işte bide arkadaş
Asi;arkadaş?
Ekrem;tanımazsın
Asi;tanımak istiyorum
Ekrem;yaa off asi ismi sevil odlumu?
Asi;geliyorum oraya
Ekrem;ne gerek var? Eski arkadaşalrla bi gün geçiricez işte
Asi;o eski arkadaşının senin sevgilinlede tanışması lazım canım
Ekrem;iyi asi iyi gel!
Asi;geliyorum zaten
Ekrem;bay baayy!!
Asi;bende seni seviyorum aşkım öptüm muah
Ekrem;sen bana sabır ver!!

Telefonu kapattım ve cenkere verdim! Sevil sinirli gözüküyordu bana döndü!

Sevil;sevgilin mi?
Ekrem;evet
Sevil;hmm
Ekrem;senin?
Sevil;ney?
Ekrem;sevgilin?
Sevil;yok
Ekrem;şaşırdım
Sevil;şaşırma oldumu şaşırma!!
Ekrem;ben ne dedim şimdi
Sevil;şarkı söylememi istermisiiz çocuklar?
Ayçin;bende onu dicektim hadi beraber söyleyin
Ekrem&sevil;ney?!
Cenker;evet evet hadi
Ekrem;hayır!
Sevil;ben gidiyorum söylicem isteyen gelir istemeyen gelmez!
Ekrem;ben izlemeyi tercih ederim!

Sevil sahneye çıktı ve şarkıyı verdi,müziği bekliyordu müzikte geldi bu şarkıyı biliyorum! Off!! Ne demeye çalışıyorsun sevil?! Dayanamıcam yanına çıktım!!

Sevil;
Nedir derdin söyle diye
Bir gün bana sormadın
Yüzüme bakmadın
Bilsen nasıl acı çektim
Kendim kimse görsün istemedim
Candan seven birini bekledim

Sevil; (Ekrem arkadan eşlik ediyordur) Sen yoktun ki, bu kara günlerde
Başkası vardı gönlünde
Gerçekleri gördüm yeter dedim

Sevil;Bu günün birde yarını var
Mutluyduk belki, bu güne kadar

Ekrem;Ya sonra, ne yaparım senden sonra
Acımadan geçer yıllar
Zamanla yalnızlık başlar
Yola çıkar pişmanlıklar
Sevil;Kal, sevgini de al
Gidiyorum ben, sen hoşça kal
Bugünlerin yarınları var, gidiyorum ben sen hoşça kal

Ekrem;Bilmem nasıl yaşarım ben
Böyle karşılıksız severken
Kopmalıyız iş işten geçmeden

Alışkanlık betermiş hepsinden
Korkuyorum her biten günden
Bırak kalbimi sen şimdiden

Sevil;Anla beni sevgilim
Bıraktım seni
Kal, hoşçakal

Ekrem;ya sonra?

-----------Bölüm sonu--------------
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 7:39 am Paylaş

süperr...
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 7:42 am Paylaş

süperr olmuş cnm
umarım asiden ayrılır ya....
şarkıda çok güzel çok uymuş bu bölüme.....
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 7:48 am Paylaş

cooook güzel olmus cnm...!

coook begendim =)

devam... Very Happy
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 8:08 am Paylaş

yeni okuyucuuuu!!
çk etkileyici yazıyosn okurken gözlerm doldu lütfn erken kavşsunlar onlarr
sevil<3
Deneyimli
Deneyimli
sevil<3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 972
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 975
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekO'm

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 8:49 am Paylaş

YENİ OKUYUCU
miKKemmelLll YAZIyorsun dewam et Lütfen Very Happy
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 12 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 9:09 am Paylaş

Çoooook Güzel Olmuşşş Bayıldııım :D

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
12 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Sonraki