Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 9:43 am Paylaş

Çok güzel olmş devam (:
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyC.tesi Şub. 26, 2011 10:50 am Paylaş

süper
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPaz Şub. 27, 2011 1:45 am Paylaş

çok güzel olmuş
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPaz Şub. 27, 2011 4:27 am Paylaş

Adımı Kalbine yaz |-| Gecelere sor beni! ;) |-|

Sevil
Ya sonra? Ne oldu? Ayrıldık başka hayatlarımız var! Onun sevgilisi var benimde bambaşka bir ayatım! Bu gün bir daha anladımki biz bir daha bir araya gelemeyiz! Çok iyi arkadaşımda olma! Ona aşıkken nasıl onunla dost kalabilirimki? Ondan uzak durmam gerkir! Bunu yapabilecekmiyim? Sanırım! Hala daha sahnede duruyoruz gözlerine bakıyorum! Öyle derin bakıyorlarki yüzünü inceliyorum sakalları çıkmış =) çok yakışmış =) ona ne yakışmazki?! Saçları biraz daha uzun,gözleri aynı! Ama daha anlamlı bakıyorlar! Mikrofonu yerine bıraktı vede sahneden indi bende aynı şekilde indim alkışlar susmuştu artık Ekrem ile benim önümü bir adam kesti! Kısa boylu pek saçı olmayan takım elbiseli zengin bir adam gibiydi! Ekrem önce bana baktı ben ne oluyor gibisinden kafamı salladım,adama döndü!

Ekrem;pardon?
Adam;Ben menejer Haluk ---
Ekrem;?
Haluk;Az önce sizi dinledim sesleriniz çok güzel birbirinizle çok uyumlusunuz vede çok duygulu söylüyorsunuz!
Sevil;saolun teşekkü ederizde neden buları söylüyorsunuz?
Haluk;Dediğim gibi ben bir menejerim ve size bir albüm yapma teklifi sunuyorum gelin benim sanatçılarım olun ikiniz bir arada grup olarak arkanızada bi gitarist bide baterist koyarız tadından yenmez önce bi single yaparız ortalığı salalrız sonra albüm canlı yayınlar programlar oyunculuk teklifleri sunuculuk teklifleri şöhretinize şöhret katarız ne dersiniz?
Sevil&Ekrem;NE?!?!
Haluk;İyimisiniz?
Sevil&Ekrem;yok artık!!!
Haluk;noluyor çocklar?
Sevil&Ekrem;İkimiz mi? Berabermi? ASLA!

Ekreme döndüm oda bana bakıyordu bağırmaya başladım

Sevil;ya benim söylediğim şeyleri neden söylüyosun
Ekrem;Asıl sen beni taklit ediyorsun
Sevil;yok artık bi tek senmi kaldın!
Ekrem;evet ---
Haluk;öhö öhö öhö!
Sevil&Ekrem;BEKLE!

Ekrem;bak hala devam ediyor!
Sevil;kendine gel be!
Ekrem;sen kendine gel!
Ayçin;noluyor yine?!
Ekrem&Sevil;YOK BİŞEY!
Sevil;ehh yetti be gidiyorum ben!
Ekrem;güle güle!!

Çantamı aldım gidiyordumki biri kolumdan tuttu baktığımda haluk beyi gördüm

Haluk;lütfen gitmeyin
Sevil;böyle bir şeyi kabul edeceğim mi sandnız?
Haluk;bakın ciddiyim çok uyulusnuz
Sevil;biz bununla iki çift lf bile edemiyoruz yok şarkı söylicez
Haluk;az önce mükemmel bi şekilde söylediniz
Sevil;ama—şey aslında benim hep hayalimdir konservatuardanda mezun oldum
Haluk;ohh ne güzel işte! Şey isminiz?
Sevil;sevil! Sevil çokçetin!
Haluk;memnun oldum
Sevil;bende

Ekrem bana garip bir şekilde bakıyordu! Neden böyle bakıyordu bu bana?! Yanına gittik! Kurtulamamıştım neyse!

Haluk;beyefendi sevil hanım kabul etti!
Ekrem;nasıl bizim sevil bu inatçı keçi bumu kabul etti
Sevil;ben bu muyum? İsmim var benim!
Ekrem;afedersiniz matmazelleri
Sevil;hıh!
Haluk;beyendi!
Ekrem;Ekrem haluk bey! Ekrem terzioğlu!
Haluk;memnun oldum
Ekrem;yaa bende bende =|
Haluk;evet sizin kararınız
Ekrem;hmm ıı şeyy beenn---

Ne söylicektiki? Ayh kapıya bakıyor! Off noldu yine sustu bu! Kabul etmicek galiba! Ya ederse? Off ben ne uğraşıyorumki o versin kararını bakığı yöne döndüm kapıdan içeriye süper mini,ve derin göğüş dekolteli bir elbise giymiş saçları siyah dalgalı bir kız girdi! Çok güzeldi,oldukçada dişiydi! Kızda bana benzeyen bir şeyler vardı! Gözleri! Benim gibiydi ama açık kahverengiydi! Ekreme doğru yaklaştı koluna girip dudağının kenarından öptü! Ellerim yumruk haline gelmişti gözlerimi oyalamay başka yönlere bakmaya çalışıyordum ama nafile! Olmuyordu! Gözlerimi onladan alamıyordum! Ekrem sırf bana bakıyordu! Göz göze geldiğimiz an gülmeye başladı ve o kızın dudaklarından öptü! Sevgilin anladıkda böyle her yerde yapılrımı kardeşim! Seveni var kıskananı var sinirleneni var!

Kıskançlık tüm bedenimi sarmıştı kıpkırmızıydım ve yumruğum gitgide güçleniyordu kız bana döndü ardından ayçinle cenkere gülümsedi gözlerini tekrardan bana çevirdi

Asi;Arkadaşın bumu hayatım?

Bu! Evet bu! Karşında gördüğün aşk acısıyla yanıp tutuşan kıskançlıktan mosmor olmuş kız! Buyum ben!

Ekrem;bu değil asi! Bu değil! Sevil!!

Az önce kendisi bana bu diyordu! Şimdi nolmuştu! Asiyemi kızıyordu?! Asi!! İsmi asiymiş!! Hıh ismi gibi olmadığı kesin! =)

Asi;selam tatlım ben asi erkemin SEVGİLİSİYİM!!

Zoraki bir gülümsemeyle bana elini uzattı Sevgilisiyim kelimesini olduğundan fazla vurgulamıştı! Sinirlerim tepeme vardığında elini sıktım ve gülümsedim! Başarabildiğim kadarıyla yani!

Sevil;sevil! Cenkerin kuzeni,erkemin eski bir arkadaşıyım! Memnun oldum
Asi;bende canım!

Pis bakışlarımızla birbirimizi yiyorduk benden şüphelenmişti er halinden belliydi haluk bey konuşmaya başladı

Haluk;evet Ekrem?
Ekrem;hı şey tamam!

Çapkın bir gülüşle bana bakıyordu! Hafifçe gülümsedim ama bu bakışları 6 yıl önce yapardı bana!

Haluk;yalnız Ekrem senden bir şey daha isteyeceğim
Ekrem;buyurun
Haluk;az önceki parçada senin sesini pek duyamadım genelde arkadan söyledin şimdi solo olarak bir şarkı söylermisin? Mümkünse hareketli olsun =)
Ekrem;mecburmuyum
Sevil;Ekrem hadiii

Bana bakıp gülümsedi biraz öylece baktı ardından bişey söylemeden sahneye çıktı ve müzik geldi!

Murat Boz-Gümbür gümbür

Ekrem;

GeceLere sor beni bak sana neLer anLatacak
Yürü hadi yavrum yürü boyuna posuna kim bakacak
MecaLim hiç yok benim sensizLiği kavrayacak
Zamanıda yok hiç bu gönüL sana ağıtLar mı yakacak
E hadi git ona buna sor beni sana sayfa sayfa yazdıracak
AğLadım ama anLadım artık bu iş oLmayacak
Yaşadığım tüm şeyLeri herkes sana sızdıracak
Çatır çatır çatLayacaksın ahın vaLLahi tutacak

YarınLara bakıp ağLayacak değiLim
Tarzım değiL biLiyorum
Oturupta sızLanacak değiLim
DeLi gibi severim gitmeyide biLirim

Dün dündü bugün bugündür
DoLu doLu yaşadım gümbür gümbür
Sana geri mi dönerim sandın
GeLde yar beni güLdür

(Tüm şarkıyı sevile bakarak söylemiştir sürekli gülüyordur sevil ise sinirden mosmor olmuştur ! )

Kısa ama kusura bakmayın bu kadar oldu =)
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPaz Şub. 27, 2011 4:31 am Paylaş

kısa ama çok güzel olmuş cnm harikasın
e sevilde kapak olarak bir şarkı söylemeli
şarkı söylemese bile bunun acısını daha farklı da alabilir..fikrim bu....
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPaz Şub. 27, 2011 4:38 am Paylaş

Cok gzl olmuş cnm sevilde kıskandırsın onu bi sekilde :D
dadlu_seytan
Deneyimli
Deneyimli
dadlu_seytan
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 651
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 655
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : qidén qitmiştir qittiqi qün bitmiştir bén qidéni déqiL qidén béni Kaybétmiştir...!!

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPaz Şub. 27, 2011 5:06 am Paylaş

süper oLmş..! Very Happy
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPaz Şub. 27, 2011 5:09 am Paylaş

süper olmuş
sevilde bi şekilde ekremi kıskandırmalı Very Happy
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPaz Şub. 27, 2011 6:02 am Paylaş

çok güzel oolmuş cnm merak etmesin sevil onu bayağ bir güldürür ama önce sevilin bir güzell ekremi kıskançlıktan çatlatması gerekiyor hakediyor valla ikiside bence kıskanmayı cnm neyse süper :D
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPaz Şub. 27, 2011 6:45 am Paylaş

Çok teşekkürler
Kısa oldu kızlar zamanım azdı =(
Beğendiğinize sevindim =)
Sevil acısını yavaş yavaş alıcak
Ezicek süründürcek ekremi ;)
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPaz Şub. 27, 2011 6:50 am Paylaş

ahahaha sevindim buna.... :D
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPaz Şub. 27, 2011 8:18 am Paylaş

Çoooook Güzel Olmuşşşş

Şarkıda tam olmus ama sevilin yerinde olmaz istemezdim çok kötü bir duyguu :/
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPaz Şub. 27, 2011 9:22 am Paylaş

bncede kıskansın yaa devamm süper olmuşş..
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPtsi Şub. 28, 2011 1:44 am Paylaş

Teşekkürler =)
Catlak.
Üye
 Üye
Catlak.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 54
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/01/11
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : onun bunu bilmemesi

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPtsi Şub. 28, 2011 2:08 am Paylaş

Wuwww...
ecem devammmm...
spR XD
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPtsi Şub. 28, 2011 2:25 am Paylaş

yb ne zaman Very Happy
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPtsi Şub. 28, 2011 4:18 am Paylaş

spr olmuş yb bekliyorm
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptyPtsi Şub. 28, 2011 5:40 am Paylaş

yeni bölümü bekliyorum cnm Very Happy
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptySalı Mart 01, 2011 5:04 am Paylaş

yeni bölüm budn gelir mi??
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptySalı Mart 01, 2011 5:05 am Paylaş

Teşekkürler canlarım
Yazmaya çalışırım
çok kısa birşey yazmıştım onun devamını yazabilirsem yayınlıcam =)
vanessa
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
vanessa
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 127
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 125
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : uyan artık uyan bitti rüya!!!!!!!!!!

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptySalı Mart 01, 2011 5:17 am Paylaş

spr olmuş ne zamn barışçaklar????
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptySalı Mart 01, 2011 5:26 am Paylaş

Bilemem xD
Teşekkür ederim
Ağzımdanda bişey çıkmıyor haa XD
saddsdd
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
saddsdd
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 274
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 278
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptySalı Mart 01, 2011 5:29 am Paylaş

yeni bölümü merakla bekliyorum canım :D =)
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptySalı Mart 01, 2011 5:41 am Paylaş

Bgn gelir umarim yeni bolum:D
Bekliyorum cnm Very Happy
beril:)))))))))
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
beril:)))))))))
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 223
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 223
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : uzayyy:)))
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 13 EmptySalı Mart 01, 2011 6:29 am Paylaş

yb????

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
13 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Sonraki