Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptySalı Mart 01, 2011 6:40 am Paylaş

ay ekremde az değil yani
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 900
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 898
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/01/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptySalı Mart 01, 2011 6:57 am Paylaş

yeni bölümm ne zaman cnm:D
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptySalı Mart 01, 2011 7:49 am Paylaş

Dur kız aaa bu gün yzamam hastayım bi kaç tane senaryom yazmam gerek bu günlerde buna çok yoğunlaştım =)
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 6:46 am Paylaş

Ece'm beniim süpersin yaa ;D

Yeni bölüm ne zaman acabaa ? =)
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 6:51 am Paylaş

geçmiş olsun cnm en kısa zmanada belkliyorum :D
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 621
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 556
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/09/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyÇarş. Mart 02, 2011 10:26 pm Paylaş

cooook güzel olmus, cok begendim

devam Very Happy
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1508
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1295
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/10/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : allons-y. ♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyCuma Mart 04, 2011 12:25 am Paylaş

yb ne zamn gelir cnm ?
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 06, 2011 8:16 am Paylaş

Btoş hadi ama yaa çok beklettin...
marazali117
Forumcu
 Forumcu
marazali117
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 441
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 442
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/02/11
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cihan

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 06, 2011 9:16 am Paylaş

çok gzl bir senaryo dewam
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPtsi Mart 07, 2011 2:23 am Paylaş

yb istiyorm/z
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPtsi Mart 07, 2011 2:38 am Paylaş

Hiç vaktim olmuyo yazamıyorum affedin =/
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyCuma Mart 11, 2011 7:16 am Paylaş

yb ne zaman?

cok bekletin bizi cnm ):
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyCuma Mart 11, 2011 7:27 am Paylaş

Çok güzel.Devamı ne zaman ?
TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyCuma Mart 11, 2011 7:42 am Paylaş

yeni bölüm ne zaman cnm ??
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 13, 2011 1:47 am Paylaş

ஐ•._.·´¯) ♥️ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥️ (¯`·._.•ஐ 17.Bölüm

Hasret kaldım,herşeyine!

Ekrem
Şarkı bittiğinde indim Sevile bakıyordum sinirlendiği kesindi! Asi hemen yanıma geldi,koluma girdi öfff bi uzak durmuyorki!

Asi;harikaydın hayatım
Ekrem;saol! Sevil?
Sevil;??
Ekrem;nasıldı?
Sevil;mezun oldun dimi?
Ekrem;evet =)
Sevil;hmm konservatuar mezununa göre kötüydü ama normal olarak iyi =)
Ekrem;sinirsin biliyorsun değil mi?!
Sevil;gayet iyi biliyorum ayrıca havalı kendini beğenmiş pişkin bencilin tekiyim zamanında söylemiştin =)

Öylece kalakalmıştım ona bakıyordum o ise kafasını yana çevirdi ve ayçin ile ib şeyler konuşmaya başladı! Gülüyordu,eskisi gibi! Sadece biraz daha oturmuştu hatları! Aşırı güzel görünüyordu! İyiki aşık olmuşum sana asi şeker! =) <3 Tekrar tekrar hayran kalıyorum sana haluk beyin sesiyle kendime geldim !!

Haluk;evet yarın sizi büroma bekliyorum bir hafta içinde tüm işlemler tamamlanır!
Ekrem;bu kadar çabuk mu?
Asi;noluyor aşkım?
Ekrem;dur bi saniye
Sevil;gerçekten çok hızlı değimliyiz?
Haluk;şu an ortalık durgun singleyı yetiştirmemiz lazım
Ekrem;peki tmm
Sevil;tamam o zaman
Haluk;sizde iyi geçinmeye bakın ! ;)
Ekrem;denerim
Sevil;denemeye çalışırım =)

Yok yok dahada gıcıklaşmış bu valla kendini aşmış!! Kıza bak yhaa!!

Ekrem;açinler nerde ya?
Asi;gitti onlar
Ekrem;kaçırdı bak kardeşimi!!
Asi;boşver hayatım zaten baş başa kalmamız lazımdı biraz
Ekrem;öhö öhö öhö!!
Asi;ne var?
Ekrem;ııı oldu haluk bey göüşmek üzere hoşça kal Sevilcim hadi ben kaçar
Asi;ben?
Ekrem;ne ben?
Asi;ben nolucam?
Ekrem;bilemem banamı soruyorsun evine git alışverişe çık bişiler yap

Asi ile ilgileniyordumki sevilin telefonu çalmaya başladı,ekrana baktığında bi iç çekti sıkıntıydı ardından bana baktı gülümsedi ve telefonu açtı kulağım vede gözüm ondaydı asi konuşup duruordu ne zmn sustuki?!

Sevil;efendm canım
Sevil;aaa olur tamam
Sevil;bi saniye canım,Haluk bey yarın kaçta görüşücez?
Haluk;2 de
Sevil;tamam,canım görüşürüz hıhı çıkınca arıcam ben seni baayy öptüm

Öptüm müş hıh! Görücez bakalım kimmiş bu?! Peşini bırakırmıyım ben senin! Off belki kız nie bu kadar geriliyroumki?! Neyse!

Ekrem;hoşçakalın
Asi;ama ekreemm

Hızlı adımlarla çıktım ve bir taksiye atladım eve geldim bir duş aldım yattım! Rüyamda meleğimi görmüştüm! El ele yokuşu çıktığımız günü! Ama gün daha farklı bitmişti! Dudaklarım dudaklarındayken uandım!! Alarmıma lanetler savuruyordum odama cenker girdi!!

Cenker;ağabeycim yavaş ya! Bune böyle yavaş alarmın ne bacısı kaldı ne anası!!
Ekrem;oda çalıp durmasın en güzel yerinde
Cenker;yaa sende uyansaydın!
Ekrem;bunumu tartışıcaz bu gün?
Ceker;valal ya kalk hadi bu gün görüşmesi olan ben değilim sanki kalk kalk kalk!!
Ekrem;tamam be kalktık işte yaa

Sevil;
Erkenden kalktım ve duşa daldım!! Güzelce temizlenip çıktım ok güzel olmalıydım birazda çekici! Asiye taş çıkarmalıydım! Dolaptan kırmızı mini elbisemi aldım onun kadar kısa değildi ama ksıaydı en azından vede dekolteli,! Derin bir dekolte! Giydim ve ayakkabılırımı seçtim siyah topuklular! Siyah el çantamı hazırladım! Aynamın karşısına çektim ve kırmızı rujumu iyice dudaklarıma sürdüm! Abartmamak lazım =) siyah göz makyajı yaptım saçlarımı dağınık topuz yaptım! Bu benmiyim?!! Yok yok başkası! Ben neymişim böyle?! Saate baktım opss 1 buçuk! Koş sevil koş! Hızla çıktım ve arabama atladım trafik yavaş ilerliyordu sonunda 2ye 5 kala varmışım! DSM! Dokuz Sekiz Müzik!! İçeriye girdim hah haluk bey kapıda karşılıyor beni yanındada Ekrem! Arkası dönük beyfendinni sen bi önüne dön görücem ben seni!

Sevil;merabaa =)
Haluk;ooo sevil hanım hoş geldiniz
Sevil;hoş bulduk haluk bey
Ekrem arkasını döndü ve öylece kaldı gözleri yuvalarından fırlayacakmış gibiydi!! Alttan üste doğru beni süzdü ve sadece şu kelimeyi söyledi!

Ekrem;”sende kimsin?!”

Deli çocuk!!

Sevil;Sence?
Ekrem;çook çok çok güzel olmuşsun tanıyamadım bir an!
Sevil;teşekkür ederim,haluk bey geçelim mi artık?
Haluk;hıhı tabii buyurun şu taraftan

Haluk bey önde biz arkasında uzun bir koridordan geçtik ardından odasına geldik uzun bir masa vardı Ekrem ile karşılıklı oturduk! Erkemin elindeki dosya dikkatimi çekmişti ama önemsemedim! Dosyayı haluk beye uzattı! Haluk beyde köşye bıraktı! Biraz havadan sudan konuştuk içeri bir adam girdi! Uzun boylu zayıf orta yaşlarda esmer bir adam!

Haluk;hoş geldin! Gel bu sevil hanım ve Ekrem bey! Tanıştırayım productörünüz Mehmet bey!
Sevil;memnun oldum
Ekrem;memnun oldum
Mehmet;bende,bende

El sıkıştıktan sonra oda oturdu! Bi kaç yasal işlem yapıldı imzalar atıldı tam her şey halloldu derken haluk bey en öenli şeyi hatırlattı!

Haluk;ee isminiz?
Sevil;ayyy onu unuttuk
Ekrem;off ne bulucaz?
Mehmet;isimlerini Ekrem ve sevildi değil mi?
Ekremvesevil;evet!
Mehmet;hmm o zaman grup es!
Ekrem;grup es hmm güzel
Sevil;grup es,grup es,es,Ekrem sevil bi Dakka yha neden es!? Se olsun!
Mehmet;hahahaha
Ekrem;kızım bırak bi feministliği yha!
Sevil;neden erkemin e si önde oluyor? Sevilin s si önde olsun!
Ekrem;kızım se nasl bir isimdir öff iyice abarttın es daha güzel oluyor
Sevil;bayanlara öncelik!
Ekrem;başlıcam şimdi haa
Sevil;ne diyorsun sen be
Haluk;öhöm öhö öhö tamam gençler bunu sonra hallederiz şimdi single parçamıza gelelim!
Sevil;ya ondan önce diyorumki ben tek parçayla çıkmasak maxi single yapsak iki parça daha güzel olur =) albüm için daha fazla zaman kalır hem =)
Ekrem;güzel fikir ııı şey ben bestelerimi getirdim zaten demoları içinde =)
Haluk;evet inceledim sözlerinden en beğendiğim iki tanesini dinleyelim isterseniz?
Sevil;ya ben?,
Haluk;anlamadım?
Sevil;benim fikrim?
Mehmet;ahh haluk beycim lütfen sevil hanımda incelesin dosyayı

Mehmet beye baktım gülümseyerek dosyayı bana uzattı gülümseyerek aldım ve dosyayı incelemeye başladım sözleri göz gezdiriyordum,adımı kalbine yaz,ben özledim,gel aşkım,heder oldum,ömrümün geri kalanı isimleri gerçektende çok güzel!
Sözlere bakmaya başladım,çok şey anlatıyorlardı nedense okurken aklıma gidişim geliyordu! Ekreme son kez sarılıp kokusunu içime çekişim! Karşımdaki ekreme baktım gülümseyerek beni izliyordu gözlerimiz buluştu! Öylece baktım sadece! Oda öyle hiç ir şey söylemedi,yapmadı! Dikkatimi toparlayıp önüme döndüm diğer parçaları okudum çok güzeldi,hepsi birbirinden mükemmeldi!
Haluk beye uzattım!sorulu gözler ile bana bakıyor bir şey söylememi bekliyordu

Sevil;gayet güzeller
Haluk;ben adımı kalbine yazı vede gel aşkımı çok beğendim
Sevil;evet güzeller dinleyelim =)
Haluk;hazırlıyorum

Gidip demo kayıtını koydu dosyayı tekrar önüme çektim!
Sözleri gözümle takip ediyor yerlerine uydurmaya çalışıyordumki bir fısıltı duydum!
Duyduğum en güzel fısıltıydı bu!
Gözlerimi kaldırdım erkemin şarkıyı mırıldandığa şahit oldum!
Koltuğumda geriye yaslanıp kendimi büyülü maviliklerine emanet ettim! Ve artık onundum!

Ekrem;

Senden ne bir haber
Ne selam gelir oldu
Yoksa yerim mi doldu?
Yoluna ektiğim sevgi çiçeklerim
Unutulup mu soldu?

Hani kader bizi ayırsa da bi gün;
Kalpler bir olacaktı
Yoksa gurbetin o yalan kucakları
Seni de mi uyuttu?

Heyy, hey gidi günler hey
Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi hatırla
Heyy, heyy gidi günler heyy
Ne çabuk attın o günlerin pabucunu dama

Ayda yılda bir olsa da muhakkak ara
Azıcık zamanından ayır da
Öldün mü kaldın mı diye sor ara sıra
Adımı kalbine yaz beni unutma

Bugün o yüzüne gülen dost sandıkların
Yarın da yanında olacak mı?
İyi günde ne ala
Kötü günde firarda
İçin sızlamayacak mı?

Öyleyse sımsıkı sarıl kendine
Özünden başka yola sapma
Seni gönülden seveni
El üstünde tut emi hatırla daima

Heyy, hey gidi günler hey
Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi hatırla
Heyy, heyy gidi günler heyy
Ne çabuk attın o günlerin pabucunu dama

Ayda yılda bir olsa da muhakkak ara
Azıcık zamanından ayır da
Öldün mü kaldın mı diye sor ara sıra
Adımı kalbine yaz beni unutma

Bu sözler her ne kadar mükemmel bir müzik ile buluşmuş vede harika bir eser ortaya çıkartmış olsada bana geldiğini biliyordum! Bu sözlerin her saıtırı her kelimesi banaydı! Biliyordum çünkü bende onun yerinde olsam kesinlikle böyle düşünürdüm! Madem böyle düşünüyorsun Ekrem ne diye sevgili yapıyorsun kendine? Benim sevgilim olmamasını isterken neden asya ile birliktesin? Mecbursun ki? Hayır! Ben kurtuldum işte o ömer denen pislikten! Sen? Sen benim yaptığımı bile yapamayacakmısın?

Bana baktı her zaman zaten bakışlarını yakalıyordum o bana bakamasa ben ona bakıcaktım,eminim! Ona bakamaya izlemeye doyamadımki! 6 yıl! Çok uzun bir süre! Senden ayrı kaldığım her saniye bana zaten büyük acılar çektirirken 6 yıl çok fazla! Keşke diyorum bazen keşke ayrılmasaydım sizden! Gelseydim sizinle aynı okula! Nolurduki? Ne fark ederdi? Ben sana o kadar çok yalan söylemişken yine aynı durumda olurduk! Eskiden arkadaş,sevgili olan ama yıllar sonra birbirine yabancıymış gibi davranan iki mahluktan öte neyizki? Seni canımdan çok severken aslında hiç sevmedim demek ne kadar büyük bir yük olarak biniyormuş omuzlarıma! Ya sen? Beni kandırırken çok mu mutluydun yoksa aynı yük sanadamı indi? Birini hiç sevmezken onun gözlerine baka baka seni çok seviyorum aşkım demekde çok zor değimlidir? Benim yaptığımdan daha zor olamaz! İşte sevgilim biz yine bir noktada ayrılıyoruz! Sende yalan söyledin bende! Peki ya hnagimizin canı yandı?! Senin mi? Benim mi? İşte bunu öğreneyi çok isterdim! Seninde canın yandımı benim kadar? Gecelerce uykusuz kaldınmı? Tüm gün yatağından çıkmadan hiç bir şey yemeden içmeden gözlerini kapatıp benim gözlerimi haya ettin mi? Artık hayal bile edemiyordum mavişim! Öyle uzun süre olmuştuki! Unutmuştum gözlerini! Hafif bir mavilik vardı gözlerimin önünde! Ah işte mavişimin mavisi diyordum! Ama ya gerisi? Saçların,dudakların hadi onlarıda geçtim insan sevgilisinin sesini hatırlamaz mı? Ben işte unuttum! Sesinin mükemmelliği vardı zihnimde! Ama gerisi yok! Şimdi bakıyorumda eskiden sahip olduğum dudakların şimdi başkalarının mı? Eskiden koklamaya doyamadığım kokunu başkasımı ciğerlerine dolduruyor? Ben nasıl katlanırım bu eziyete? İşkenceden farkı yok! Çok özlemişken seni,sımsıkı sarılıp kokunu ciğerlerime çekip,ellerimi saçlarından gezdirip,dudaklarını benimkilerley buluşturamamak nasıl bir his? Bilirmisin? Sende benim gibi özledin mi? Yoksa aklından bile geçmiyormuydum! Ah birde zihnini okuyabilsem her şey o kadar koaly olurki! Benim hakkımda en ufak güzel bir düşünceni duyabilsem boynuna atlmazmıyım?

Haluk;sevil hanım!
Ekrem;sevil?!
Mehmet;iyimisiniz sevil hanım?

Tüm bu sesler kulağımda yankılanıyordu ben ise sadece onun gözlerini görüyordum! Bir daha asla untumıyacağım gözlerini sevgilim! Asla!

Silkelendim ve haluk beye döndüm! Bu ne kadar zor olsada gözlerimi okyanus gözlerinden ayırmalıydım!

Sevil;afedersiniz dalmışım!

Erkemde buruk bir gülümseme gördüm! Az önce gözgözeyken öylece kalmıştım! Ahh anlamıştı! Fark etmişti tabiî kide! Ne yaptım ben!

Haluk;beğendiniz mi?
Sevil;e-e-vet çok güzel!
Haluk;bunu mu kullanıcaz yani?
Ekrem;evet olabilir
Mehmet;bencede bu olsun
Sevil;peki olabilir
Haluk;o zmaan bir hafta içinde stüdyo çalışmaları başlar!kesinleştiği zaman size haber vericez =)

Ayağa kalktım ve aluk beye doğru elimi uzattım oda ayağa kalktı ve uzattığım elimi büyük bir güven ile sıktı

Sevil;teşekkürler görüşmez üzere
Haluk;iyi günler

Mehmet beye döndm vede onunlada el sıkıştım

Sevil;iyi günler
Mehmet;sizede sevil hanım

Ekreme baktım gülerek bana bakıyordu! Ne yapmam gerekiyordu? Ben daha karar veremden elini uzattı

Ekrem;görüşmek üzere sevil

Uzattığı eline dokundum hafifçe ahh bu sıcaklığı ne çok özlemiştim! Heyecanımı bastırmaya çalıştım elimin titremesine engel olmaya çalıştım ama pekte başarılı olamamıştım! Yavaşça elini tuttum tuttuğum an elimi kavradı ve sıktı! İşte şu an kalbimin sesini duymaması için çırpınıyodum resmen!

Haluk bey ve mehemt bey ile el sıkışmamız bi kaç saniye sürmüştü ama Ekrem ile öylece kalmıştık! Oda bırakamıyordu bende! İlk kim davranıcaktı? Benim davramam gerekirdi! Hızla elimi çektim ve başımı önüme döndürüp odadan çıktım! Ekreminde ayak seslerinin peşimden geldiğini duyabiliyordum!

Şirketten çıktım,otoparka indim arabam ile gelmemiştim! Biraz göz gezdirdim! İşte oradaydı! Ona doğru yaklaşırken el salladım vede çantamdan bir şey alıyormuş gibi yaprak durdum göz ucuyla ekreme baktım! Kapının önünde durmuş bana doğru bakıyordu! Benden çok burağa bakıyordu! Zafer kazınılmıştı!

Bölüm sonu
Replik + tahmin istiyorum
Beklettim sizi farkındayım ama hiç vaktim yoktu!
Sonunda yazdım =)
Beğenmişsinizdir umarım!
lady_love
Deneyimli
Deneyimli
lady_love

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 13, 2011 1:56 am Paylaş

aaa yb gelmis :D

ay cooook güzel olmus

cok begendim

devam cnm =)
kırmızı_gül
Deneyimli
Deneyimli
kırmızı_gül
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 948
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 949
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : Evden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : 'O'

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 13, 2011 1:56 am Paylaş

muhteşem olmuş cnm beklememize değmiş yb merala bekliyorum
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 13, 2011 2:06 am Paylaş

Çoooook Güzel olmuuş.Bayıldııım. :D
Zafer Kazanıldıı. :D
Tüm bölüm harikaydı.
perikız
Deneyimli
Deneyimli
perikız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 733
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 730
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : bulamayacağın bir yerden
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ÖlÜm ÖnCeSi BiR yOrGuNlUk VaR gÖzLeRiMdE...GöLgEm BiLe BoĞmAk İçİn FıRsAt KoLlUyOr....

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 13, 2011 2:09 am Paylaş

Haluk;ee isminiz?
Sevil;ayyy onu unuttuk
Ekrem;off ne bulucaz?
Mehmet;isimlerini Ekrem ve sevildi değil mi?
Ekremvesevil;evet!
Mehmet;hmm o zaman grup es!
Ekrem;grup es hmm güzel
Sevil;grup es,grup es,es,Ekrem sevil bi Dakka yha neden es!? Se olsun!
Mehmet;hahahaha
Ekrem;kızım bırak bi feministliği yha!
Sevil;neden erkemin e si önde oluyor? Sevilin s si önde olsun!
Ekrem;kızım se nasl bir isimdir öff iyice abarttın es daha güzel oluyor
Sevil;bayanlara öncelik!
Ekrem;başlıcam şimdi haa
Sevil;ne diyorsun sen be

süper olmuş cnm
ÜmiTürkü Kolic
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ÜmiTürkü Kolic
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 176
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 180
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/01/11
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eksik bir şey mi var

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 13, 2011 3:12 am Paylaş

Beğendiğim Replik 1- .d

Sevil;merabaa =)
Haluk;ooo sevil hanım hoş geldiniz
Sevil;hoş bulduk haluk bey
Ekrem arkasını döndü ve öylece kaldı gözleri yuvalarından fırlayacakmış gibiydi!! Alttan üste doğru beni süzdü ve sadece şu kelimeyi söyledi!

Ekrem;”sende kimsin?!”

Deli çocuk!!

Sevil;Sence?
Ekrem;çook çok çok güzel olmuşsun tanıyamadım bir an!
Sevil;teşekkür ederim,haluk bey geçelim mi artık?
Haluk;hıhı tabii buyurun şu taraftan

2.Replik

Sevil;afedersiniz dalmışım!

Erkemde buruk bir gülümseme gördüm! Az önce gözgözeyken öylece kalmıştım! Ahh anlamıştı! Fark etmişti tabiî kide! Ne yaptım ben!

Haluk;beğendiniz mi?
Sevil;e-e-vet çok güzel!
Haluk;bunu mu kullanıcaz yani?
Ekrem;evet olabilir
Mehmet;bencede bu olsun
Sevil;peki olabilir
Haluk;o zmaan bir hafta içinde stüdyo çalışmaları başlar!kesinleştiği zaman size haber vericez =)

Ayağa kalktım ve aluk beye doğru elimi uzattım oda ayağa kalktı ve uzattığım elimi büyük bir güven ile sıktı

Sevil;teşekkürler görüşmez üzere
Haluk;iyi günler

Mehmet beye döndm vede onunlada el sıkıştım

Sevil;iyi günler
Mehmet;sizede sevil hanım

Ekreme baktım gülerek bana bakıyordu! Ne yapmam gerekiyordu? Ben daha karar veremden elini uzattı

Ekrem;görüşmek üzere sevil

Uzattığı eline dokundum hafifçe ahh bu sıcaklığı ne çok özlemiştim! Heyecanımı bastırmaya çalıştım elimin titremesine engel olmaya çalıştım ama pekte başarılı olamamıştım! Yavaşça elini tuttum tuttuğum an elimi kavradı ve sıktı! İşte şu an kalbimin sesini duymaması için çırpınıyodum resmen!

Haluk bey ve mehemt bey ile el sıkışmamız bi kaç saniye sürmüştü ama Ekrem ile öylece kalmıştık! Oda bırakamıyordu bende! İlk kim davranıcaktı? Benim davramam gerekirdi! Hızla elimi çektim ve başımı önüme döndürüp odadan çıktım! Ekreminde ayak seslerinin peşimden geldiğini duyabiliyordum!

Şirketten çıktım,otoparka indim arabam ile gelmemiştim! Biraz göz gezdirdim! İşte oradaydı! Ona doğru yaklaşırken el salladım vede çantamdan bir şey alıyormuş gibi yaprak durdum göz ucuyla ekreme baktım! Kapının önünde durmuş bana doğru bakıyordu! Benden çok burağa bakıyordu! Zafer kazınılmıştı!

Ayyy Gerçektenn De Beklettin Very Happy
Ama Emeğine Sağlık Upuzunn Bii Bölmm Süperrrrrr
Yenii BÖlümm Ne Zamann..?? Very Happy

TZAC
Deneyimli
Deneyimli
TZAC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 13, 2011 3:16 am Paylaş

ellerine sağlık cnm Very Happy burak kim çok merak ettim:D
ilknur.
Deneyimli
Deneyimli
ilknur.

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 13, 2011 3:30 am Paylaş

çok güzl olmuş yb ne zamn gelir ?
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 13, 2011 4:11 am Paylaş

lady_love demiş ki:
aaa yb gelmis :D

ay cooook güzel olmus

cok begendim

devam cnm =)

teşekkürler
beklediğine değmiştir umarım =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 13, 2011 4:13 am Paylaş

kırmızı_gül demiş ki:
muhteşem olmuş cnm beklememize değmiş yb merala bekliyorum

değmişse ne mutlu bana
çok teşekkürler
diyorum ya zmaanım az oluyor
inş çabuk gelir =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 14 EmptyPaz Mart 13, 2011 4:14 am Paylaş

askikizi demiş ki:
Çoooook Güzel olmuuş.Bayıldııım. :D
Zafer Kazanıldıı. :D
Tüm bölüm harikaydı.

çook teşekkür ederim =)

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
14 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Sonraki