Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sonraki
YazarMesaj
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5001
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3934
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Malik.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 5:43 am Paylaş

Yeni Okuyucularım hoşgelmişsiniiizzz!! ;D

Adımı Kalbine yaz Beni unutma
4.Bölüm-Oyun

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 Hjhk

*Ertesi Gün*
Ekrem
Offf yha saat kaç? Aneemm 11! Kalk eko kalk kızı kaçırcan yha, nereye kaçırıyon be duruyor durduğu yerde kız ,çabuk olsana oğlum beklemez bu inatçı keçi valla,dur be eko yavaş sakin napıyorum lan ben iyice kaçırdım bu aralar sakin ol Ekrem kendi kendine konuşmayı kes
Hemen mavi kareli gömleğimi giriyorum altınada tabiside jeanimi ardından uçar bi şekilde banyoya girip saçımı jöle kutusuna batırıyorum resmen güzel oldu be pekte abartmamak lazım vee hazırım ne çabuk hazırlandım be aqa!
Salona giriyorum bizimkiler menemen bardağı gibi dizlmişler
-Günaydın biricik ailem
Hüsna;Günydn oğluşm
A;Günaydın
Yusuf;Günaydın
-Hıı keyfiniz yok heralde neyse ben çıkıyorum
A;nereye?
-Sanane
A;Anneee
-Anneee (onu taklit eder) kızım sen ne zaman byüceksin yha ib kezde bana kendin laf bul
A;Yoksa Sevilemi gidiyorsun
Hüsna;sevil mi? Ekrem?
-Annecim (sesi incelmiştir) ııı ben kaçar öpüldünüz
Yusuf;Kim bu Sevil
A;Cenkerin kuzeni
Yusuf;hmmm

Koşar adımlarla Cenkerlerin evinin önüne geldim bahçe kapısının önüne gelince aklıma yine dün geldi!Elini tutmuştum nasıl cesaret edip tutmuştum hiç bilmiyorum neyse gerçek dünyaya dön Ekrem! İlerliyip kapıya yaklaşıyorum tam zile basacakken kapı açılıyor Yha sen ne kadar ügzelsin yhaa Dünyalımısın doğru söyle bana!

Sevil
Nerdesin Ekrem yha yoksa unuttun mu yada vazgeçtin? Evet evet kesin vazgeçti tabii yha off bende o kadar hazırlanmıştım
Aynaya doğru yürüyüp kndime bakıyorum altımda beyaz dar paça kotum,üstümde boyundan bağlamalı siyah bluz altına siyah konverseler ve saçlarım salık makyajımada önem vermiştim o kadar yhaa siyah göz makyajı ve pembe parlatıcı!hoş olmuştum ani güzeldim galiba pek iyha Ekrem? Ekrem ne düşünüyordu? Doğru yha Ekrem nerde kldı? Pencereye doğru yaklaşıp bakınıyorum ahh orda işte gelmiş içeriye giriyor koş kızım sevil koş Koşarak kapıya gidiyorum ve büyük bir heyecanla kapıyı açıp sırıtıyorum
Şaşkınlıkla yüzüme bakıyor ,elini kapıya yöneltmiş ve tamda ben açmışım çünkü eli havada kaldı çocuğun indirmiyorda gözleride dondu kaldı tepki vermiyor yüz ifadesi bi değişik (çakıl taşların bölüm 13te Erkemin Sevil gördüğü an verdiği tepki hani Zeyneplerin evinin önünde beklerken)
-Günaydın
Ses yok Allah Allah
-Ekrem
Yine ses yok havada kalan kolundan tutup indiriyorum yine tepki yok bu sefer elimi gözünün önünde gezdiriyorum ve sonunda gözlerini kırptı
-İyimisin?
E;Be-be-ben mi i-i-iyi-iyiyim
-Hıı tamam günaydın
E;Günaydın
-Çıkıormuyuz
E;ne-ne-ne? Çıkıyormuyuz çıkıyomuyuz senle ben had yha ne ara yha haribimi valla de
-Ekrem sakin dışarı çıkıyormuyuz dedim ne var bunda
E;haa ıı evet evet çıkıcaz hadi
-Tamam geliyorum
İçeriye geçip aynada bir daha kendime bkaıyorum parlatcımı bir daha sürüp iyice süzüyorum kendimi tamamdır hazırım yanıma telefonumu alıp çıkıyorum
-Geldim
E;Eee nerden başlayalım
-Ben bilmem siz gezdireceksiniz bizi beyfedi
E;Peki o zaman şöyle biraz oramnda gezinelim ne dersin?
-Ormanda mı ??
E;Evet yani orman deidğime bakma parklık bir alan
-Hmm peki tmm
Beraber YİNE YOKUŞ ÇIKIYORUZ!allahım benim bu yokuşlardan çektiğim ne! Allahtan bu gün konverselerimi giydim yani çocuğu zor durumda bırakmıyacağım
Biraz daha yürüyüp parka gledik yani ormana dielim biz ona
Biraz daha ilerlemeye başladık hiç konuşmuyorduk bende etrafı inceliyordum her taraf ağaç,çiçek,böcek çok güzel bir yer ama biraz kayalık kayaların üstünde yürümekte hiçte kolay değil!!aha işte koaly değil dedim ben resmen çocuğun yanında yere kapaklandım odlumu şimdi bu Sevil? Olmadı tabii off rezil oldum yha!!
Hemen yanıma çöküp elimi tuttu yüzüme baktı sonra ellerime
E;Sevil!İyimisin bişey odlumu?Acıyormu,yüzüne mi geldi,ellerin mi acıyor?
-Ekrem
E;Şey-şey napsam ki ayağın mı kırıldı acaba
-Ekrem
E;dur sevil dur konuşma yorma kendini
-Ekrem! Ben iyiyim
E;İyimisin?
-Evet
E;ha iyi iyi kalkabilecek misin?
-Bi el atsan olur valla
E; =) =) Tamam gel bakalım cadı
-Cadı mı?
E;Tabii cadı
Ayağa kalkıp elini zattı sırıtıyordu,elini tutup ayağa kalktım ve anında ellerinden kurtuldum
-Peki öyle olsun
Öne geçip sallana sallana yürümeye başladım çünkü ayağım burkulmuştu ve bir daha düşmek üzereydim Allahım yha bi dur diyen yok bana tam yere yapışıyordum ki kendimi bir an havada sandım ama değilmişim belime ibr kol dolanmıştı gözlerim kapalıydı bir nefes değiyordu yüzüme gözlerimi korkarak açtım gözleriyle burun burunaydım mavi gözleri,okyanus gibi insanı içine alıp sürüklüyordu gidiyordum derinlere uçsuz bucaksız hayallere bni kendime getirecek tek kişi o olurdu hiç konuşmadım konuşamadım dilim mühürlenmişti sanki ağzımı açamıyordum o ise can alıcı gözlerle bana bakmaya devam ediyordu yavaşça yaklaşmaya başladı aramızda milimlik bir uzunluk kalmıştı ki gözlerimi tekrardan kapadım bekliyordum bekliyordum bekliyordum sesini duydum
E;Bunu sende duydun mu?
Tek gözümü açtım,yüzüne baktım etrafa bakınıyordu ardından diğer gözümüde açtım
-Neyi?
E;çabuk gel bu Edanın sesi!
-Kimin? Kimin?
E;gel dedim sana
Elimi tutup süürklemeye başladı bende onunla gittim hemen ilerideki çalıların arkasına geçtik ve yere eğildik
-Noluyo?
E;Ssttt
Biraz sonra gülen kızların seslerini duydum bunlarda kim böyle?Biz neden saklanıyoruz?

Ekrem
Allahım yha tamda sırasıydı yani şimdimi gelirdi Eda! Aha geldiler seslerini duyabiliyorum
Eda;ah ahh Ekrem daha glememiş galiba siteye
Cansu;yoo nerden çıkardın her gün görüyorum ben onu
Eda;Nee neden bana söylemedin
Sude;valla bende gördüm bi kaç kez
Eda;Kızlar sizi parçalıcam neden bana söylemiyorsunuz
SudE;Sormadın ki
Eda;Off salaklar! Nerde ,nasıl gördünüz?
Cansu;Kızmak yok ama
Eda;Niye kızıyım ki
Cansu;Çünkü ben Erkemi bir kızla elele yürürken gördüm hatta kızı Cenkerlerin evine bıraktı
Eda;NEEE!!!
Sude;Bende bi kızla gördüm gülüşüyorlardı
Eda;Kim bu kız!!
Cansu;bilmiyorum ama Cenkerlerin evinde kalıyor
Eda;Yhaa şimdi Erkemin sevgilisimi var
Sude;Yani bu öyle demek oluyor
Eda;ben o kıza yapıcağımı biliyorum demek Ekremimim benim elimden almış haa gösteririm ben ona
Cansu;Napıcaksın ki
Eda;tabiî kide ilk önce onunla iletişime geçicem,ardından gerçekten seviglielrmi onu öğrenicem,ve onları ayırıcazm
Sude;Süper!
Cansu;Harika!
Eda;heralde kızım benden başka ne bekliyordunuz ki
Sude;40 yıl düşünsek aklımıza gelmezdi Eda bravo
Eda;Ben işte yha—Ne!
Cansu;yok bi şey edacım yok
Bundn sonrasını tam duyamadım çünkü gidiyorlardı yavaşça kafamı çıkartıp arkalarından baktım gözden kaybolurlarken Sevile döndüm çok şaşkındı ve benden bir açıklama bekliyoru
-Tamam anlatıcam
S;İyi olu!
-Bu Eda yani senin hakkında planlar yapan edaydı
S;----
-Yanındakilerde Cansu ve sude bizim sitedenler iki yıldır eda peşimi bırakmıyor anladığın gibi
S;hmm
-Ve bizi sevgili sanıyorlar
S;Hmm
-Sevil
S;efendim
-Bak kabul etmeyebilirsin sçamada gelebilir ama hemen cevap verme istersen
S;??
-Bak benim bu beladan kurtulmam lazım ki kurtulmamın tek yoluda sensin
S;ben mi?
-Şimdi bunlar bizi sevgili sanıyorlar yha
S;eee
-İşte bizde sevgili numarası yaparsak peşimi bırakır
S;numarası!
-Evet oyun yani,hem şimdi bu planlarda yaptı elinin boş çıkmasını çok isterim
S;iyi tamam!
Bi hışımla kalktı ve hızla yürümeye başladı kalkıp koştum ve kolundan tuttum
S;ne var!
-Noldu?
S;yo bir şey
-O taraftan değil bu taraftan gidicez
S;ne ibliyim ben yha yürü o zaman
-Sen yine agresife bağladın
S;bağladım bağlattırdın
-Ben naptım yha istersen oyunumda olmayabilirsin
S;Ekrem sus lütfen lütfen!
-Tamam!

*Nesly Ece*

Beğendiğiniz replikleri ve tahmininizi yazmayı unutmayınız lütfen!
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 5:48 am Paylaş

spr cnm oyun çok uzun sürmez söyliyim ben size(:
devam tatlım.
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 6:01 am Paylaş

Öne geçip sallana sallana yürümeye başladım çünkü ayağım burkulmuştu ve bir daha düşmek üzereydim Allahım yha bi dur diyen yok bana tam yere yapışıyordum ki kendimi bir an havada sandım ama değilmişim belime ibr kol dolanmıştı gözlerim kapalıydı bir nefes değiyordu yüzüme gözlerimi korkarak açtım gözleriyle burun burunaydım mavi gözleri,okyanus gibi insanı içine alıp sürüklüyordu gidiyordum derinlere uçsuz bucaksız hayallere bni kendime getirecek tek kişi o olurdu hiç konuşmadım konuşamadım dilim mühürlenmişti sanki ağzımı açamıyordum o ise can alıcı gözlerle bana bakmaya devam ediyordu yavaşça yaklaşmaya başladı aramızda milimlik bir uzunluk kalmıştı ki gözlerimi tekrardan kapadım bekliyordum bekliyordum bekliyordum
aman be ekrem yaa ama senaristimiz öptürmediğine göre galiba daha özel bişiler yapacak ;)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 6:08 am Paylaş

bekleyip görücez artık bu oyunun ne kadar uzayacağını dilaracım
berilcim benim bi bildiğim vardır heralde dimi ama
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 6:11 am Paylaş

wooow süpper olmuş dewam lütfen (:
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 792
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 800
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : bi satürn bi mars bi uranüs
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Uyu uYu birZ BüyÜ

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 6:13 am Paylaş

berilll demiş ki:
Öne geçip sallana sallana yürümeye başladım çünkü ayağım burkulmuştu ve bir daha düşmek üzereydim Allahım yha bi dur diyen yok bana tam yere yapışıyordum ki kendimi bir an havada sandım ama değilmişim belime ibr kol dolanmıştı gözlerim kapalıydı bir nefes değiyordu yüzüme gözlerimi korkarak açtım gözleriyle burun burunaydım mavi gözleri,okyanus gibi insanı içine alıp sürüklüyordu gidiyordum derinlere uçsuz bucaksız hayallere bni kendime getirecek tek kişi o olurdu hiç konuşmadım konuşamadım dilim mühürlenmişti sanki ağzımı açamıyordum o ise can alıcı gözlerle bana bakmaya devam ediyordu yavaşça yaklaşmaya başladı aramızda milimlik bir uzunluk kalmıştı ki gözlerimi tekrardan kapadım bekliyordum bekliyordum bekliyordum
aman be ekrem yaa ama senaristimiz öptürmediğine göre galiba daha özel bişiler yapacak ;)
katılıyorum balım ç.ok gzl olmuş yb ne zmannnnnn
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1649
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1649
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : kır\lül...
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : türküMM ümitiMM

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 7:02 am Paylaş

devamm :D
TüRKüMiT <3
Deneyimli
Deneyimli
TüRKüMiT <3
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 940
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 820
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ Çağatay Ulusoy ♥

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 7:05 am Paylaş

süper olmuş...
5. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum (:
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 7:42 am Paylaş

bölüm gelsin mi??
ama kısa olucak !!!
Dilαrα~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Dilαrα~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4609
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 4069
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : ηoмα∂.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : мιℓкуcσυρℓє'м♔

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 7:43 am Paylaş

gelsin gelsin.
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 7:44 am Paylaş

Çok güzel (:
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 7:47 am Paylaş

gelsin
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 7:58 am Paylaş

glsnnnnnnnnnnnnnnnnn
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 8:22 am Paylaş

harika olmuş devam
ZaShLeY
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
ZaShLeY
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 288
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 293
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Belcika
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : We Could Be The Same No Matter What They Say <3
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Neset Hoca

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 8:41 am Paylaş

Öne geçip sallana sallana yürümeye başladım çünkü ayağım burkulmuştu ve bir daha düşmek üzereydim Allahım yha bi dur diyen yok bana tam yere yapışıyordum ki kendimi bir an havada sandım ama değilmişim belime ibr kol dolanmıştı gözlerim kapalıydı bir nefes değiyordu yüzüme gözlerimi korkarak açtım gözleriyle burun burunaydım mavi gözleri,okyanus gibi insanı içine alıp sürüklüyordu gidiyordum derinlere uçsuz bucaksız hayallere bni kendime getirecek tek kişi o olurdu hiç konuşmadım konuşamadım dilim mühürlenmişti sanki ağzımı açamıyordum o ise can alıcı gözlerle bana bakmaya devam ediyordu yavaşça yaklaşmaya başladı aramızda milimlik bir uzunluk kalmıştı ki gözlerimi tekrardan kapadım bekliyordum bekliyordum bekliyordum sesini duydum

Burasi çok romantikti Very Happy
Bence Eda bunlarin pesini birakmaz "yalandan" sevgili olsalar bile ...
Devamini merakla bekliyorum !
Iyi yazmalar ...
http://zashley-rares-photos.skyrock.com
berilll
Deneyimli
Deneyimli
berilll
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1359
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1311
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 24/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : aşkınıza aşığım <3 ES GK BJ AC

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 8:53 am Paylaş

Ümi[T]ürükÜ demiş ki:
bekleyip görücez artık bu oyunun ne kadar uzayacağını dilaracım
berilcim benim bi bildiğim vardır heralde dimi ama
tabikide vardır yani 40 yıllık deneyimli senaristsinsen :D
Purple
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
Purple
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3164
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2779
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 9:42 am Paylaş

yeni okuyucu süper yazıyorsun devam
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 10:15 am Paylaş

yenii bölümü bekliyoruz.. (:
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 10:38 am Paylaş

süper cnm dewam
Misafir
Misafir
MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyCuma Ocak 14, 2011 1:06 pm Paylaş

Btoşummm bayıldım süpersin devammm.... =)
~Ness~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Ness~

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 5:20 am Paylaş

Hepinize teşekkür ederim Yeni Bölüm kısa ama idare ediceksiniz artık

Adımı Kalbine Yaz Beni Unutma
5.Bölüm-Gerçekleri Söylemeye Çalışıyorum

*2 gün Sonra*
Ekrem
Dün mecburen annemlerle ev gezmesine gitmiştim!Aşırı sıkıcıydı ama gitmek zorundaydım yoksa bir daha beni kulübe yollamazlardı Allah tan bu gün rahatım,dünya güzelimi yine görebilirim bir ümitle Ayçinin yanına gittim
-Kardeş
A;ne var
-Hadi gel cenkerlere gidelim
A;tamam oluurr =)
-Noldu yüzünde güller açtı
A;sevili özlemiştim gidelim
-Tamam yürü bakalım
Nümden geçti ve ayakkabılarını giydi bir şeyler vardı bu kızdada neydi? Evden çııp Cenkerlerin evine doğru yürümeye başladık o sırada karşımzdan gelen Eda ve tayfasını gördüm Ayçine döndüm oda edayı görmüş olacak ki bana bakıyordu
-Şimdi benim dediğim şeyleri onaylıcaksın tamam mı
A;Ney?
-Bana uyy!!!
Eda;Selam
A;Selam
-Meraba
Eda;nasılsın Ekrem
-İyiyim çok iyiyim saol sen nasılsın
Eda;Bende iyiyim de hayrola bu sevincin niye?
-E sevgilisini görmeye giden biri neden üzgün olsun ki
Eda;Sevgilisimi?
-evet =) Hadi kızlar size doyum olmaz hoşçakalın
Kolunu sıvazladım ve yanlarından ayrıldım ayçin sırıtırak bana bakıyordu
-Noldu be
A;Sevile çıkıyormusunuz
-Hayır
A;Eeee
-Yha dün biz edanın konuşmalaırını duyduk bizi evgili sanıyormuş bende bu beladan kurtulmak için sevile oyun oynamayı teklif ettim oda kabul etti
A;NEE!!! Odunsun Ekrem odun!
-Noldu yha şimdi
A;normal bi çıkma teklifi etseydin nolurdu
-Kabul edermiydiki?
A;Körsün valla kör!!
-Ne körü yha?
A;ben sana hiçbir şey demiyorum Ekrem takıl sen kendi havanda
-Noluyo kızım anlatsana
A;Git Sevile sor
-Neden?
A;o anlatsın yha
-Offf bazen çeen kapanmaz bazen açılmaz
A;Sus tamam mı ss!
-İyi be geldik zaten sorarım ben sevile
Bahçeden içeriye girip zili çaldım biraz sonra Naile teyze kapıyı açtı
Naile;Hoş geldiniz çocuklar geçin
-Hoşbulduk naile teyze nasılsın?
Naile;İyiyim Ekrem sen
-Bende iyiyim
A;hoş bulduk naile teyze Sevil nerde?
Naile;Odasında kızım Cenekrde yanında
-Tamam o zaman biz odaya çıkalım
Naile;tamam bende size bir şeyler hazırlıyım
A;hıhı tamam
Hızla merdivenlerden çıkıp koridordan geçtikte şimdi Seivlin odası hangisiydi? Hmm bide Ayçine sorayım
-Ayçin sevilin odası hangisi
A;ne biliyim bne çal birini işte
-İyi be tamam
Bi kapıya yönledim ve iki kez tıklattım içeriden meleğimin sesi geldi
S;Giriinn
Kapıyı çaıp kafamı uzattım
-Gelebilirmiyiz?
S;Ekrem?
C;gelin ağabeycim gelin
Meleğim yatağın üstünde bağdaş kurmuş müzik dinliyordu karşısındaki koltuktada Cenker vardı müzikle başını ritim tutturuyordu ,içeriye girdim ve yatağın kenarına oturdum Ayçinde koltuğa oturdu
S;Hoş geldiniz
-Hoşbulduk ee napıyorsunuz
S;hiç müzik dinliyip muhabbet ediyorduk
-hmm bizde katılalım mı size
S; =) olur
A;Sevilcim yha Ekrem dün olanları anlattı
S;Hıı iyi
Dönüp Sevile baktım sadece iyi demişti başka ibşi demicekmiydi?
-Ha evet sevil ben sana bişi sorucaktım
A;Ekrem sen ciddimiydin?
-Evet
A;Saçmalamaz mısın lütfen sakın kapa çeneni
S;ne sorucaksın Ekrem
A;Boşver Sevilcim
S;hayır duymak istiyorum sorarmısın?
-Ayçin bana dediki bn odunmuşum,körmüşümde filan neyden bahsediyor açıklarmısın lütfen
S;Ne ibliyim ben
-Ama bana senin iyi bildiğini söyledi
S;neyi? Yha ne diyorsunuz siz hem sen neden odun olasın ki
-Dün ki mesele
C;Şu dünkü mesele senin anlattığın şey mi Sevil
S;evet o
-Sevil ben ne odunluğu yaptım?
S;boş ver Ekrem hem evet katılıyorum sen körsün!
-Noluyor yha
S;hala daha farkında değilsen körsün!!
Yha düşündüğüm şeyden mi bahsediyordu yoksa?Emin olamam yani yha sevmiyorsa şimdi açılırsam yha onu kaybedersem ama eğer seviyorsa söylemez ki biliyorum beni bekler!
Şimdi napmalıyım? En iyisi biraz bende belli ediyimde bi ışık veriyim kıza
-Sevil bi gelsene
S;Ne var yine
-Gel bi sen
S;İyi tamam
Odadan çıktım ve onun gelmesini bekledim anıma geldiğinde kolundan tutup köşeye çektim
S;efendim
-Şey sanki anladım gibi neyden bahsettiğini ama emin olamıyorum
S;Neyden? Ne anladın?
-Bak biliyorum beni bekliceksin,söylemiceksin,içinde saklıcaksın ama ben içimde tutamam bunu
S;neyi? Ekrem neyi?
-Yha normalde geçen gün ki teklifimi hiçbir kıza etmezdim yani oyun oynamak seide bu işin içine katmak hiç aklıma glemezdi bile ama bir anda kalbim böyle yapmamı söyledi belki direk söyleseydim içimdekileri hiç böyle olmuyacaktı bu durumda olmıyacaktık yada o an Edaların gelmesini umursamasaydım olmayacaktı böyle şeyler
S;--------
-Neden senden böyle bir şeyi istedim hiç bilmiyorum bir anda oldu kelimeler ağzımdan dökülüverdi işte,sana daha çok yaklaşmak içindi belki,belki de fikirlerini duygularını anlamak içindi ama böyle olsun istemezdim seni üzdüysem kırdıysam affet beni seni üzmek isteyeceğim en son şey olurdu
S;Ekrem sen beni üzmedin
-Tamam odunum,körüm,kalasım,hatta kışın ben size geliyim sobada beni yakın
S; =) =)
Gülmeye başlamıştı sonunda onu güldürmek beni çok mutlu ediyordu
-Sen hep böyle gül tamam mı sakın üzülme kimsenin seni üzülmesine izin verme her şeye gül
Utanarak başını öne eğdi ve gülümsedi çenesinden hafifçe tutarak başını kaldırdım ve gözlerini yakaladım
-Hem sana gülmek çok yakışıyor,sen ağlarken bile çok güzel olursunda neyse
Yine utanmıştı kıpkırmızı kesildi onu daha fazla utandırmak istemedim ve fazlaca yaklaştığımızı fark ettim bir adım geriye doğru attım
-Şimdi kör olup olmadığımı görmüşsündür heralde tabii sen kör değilsen
S;değilim merak etme neyse ben gidiyim
Hızla yanımdan geçti ve içeriye girdi ama kokusunu bende bırakmıştı o beni kendine aşık eden kokusunu!

*Nesly Ece*
En Sevidğiniz Bölümü ve Tahminlerinizi Yazmayı Unutmayın Lütfen!!
cerenmoray
Deneyimli
Deneyimli
cerenmoray

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 5:30 am Paylaş

süper olmuş yaa
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 5:47 am Paylaş

Çok güzel olmuş Very Happy
yrnsen_ekomm
Deneyimli
Deneyimli
yrnsen_ekomm

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 6:01 am Paylaş

cnm süpar cnm dwmmm
yb ne zman gelirr balım
ada
Deneyimli
Deneyimli
ada
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 659
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 651
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ  - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ocak 15, 2011 6:05 am Paylaş

harika olmuş süper yaa

ஐ•._.·´¯) ♥ (¯`·._.• α∂ıмı кαℓвιηє уαz вєηι υηυтмα•._.·´¯) ♥ (¯`·._.•ஐ 23.Bölüm-sayfa 72- UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ BÖLÜM GELDİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 23 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sonraki