Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sonraki
YazarMesaj
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1461
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1477
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 01/09/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 1:21 am Paylaş

hadi beklemek teyiz seni :D
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 Empty
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 1:28 am Paylaş

Yeni bölümü beklyrm (:
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1555
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1877
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Seul [güney kore]
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Oppa :)

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 1:33 am Paylaş

tama bitmek üzere
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 1:34 am Paylaş

ewet dım dıdım hadi ama :D
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 1:52 am Paylaş

:10.BÖLÜM DE NELER OLDU:
YİNE HER ZAMAN Kİ GİBİ GEÇ KALMIŞTIM EVDEN ÇIKTIĞIM DA BENİ BÜYÜK BİR SÜPRİZ BEKLİYORDU. EKREM & CENKER TABİ BİZİM CADI KIZ AYÇİNDE. ÇOK ŞAŞIRMIŞTIM GELECEKLERİNDEN HABERİM YOKTU AMA NEDEN GELDİLER Kİ CENKER EKREM İSTEDİ DEDİ. ACABA NEDEN BÖYLE BİRŞEY YAPTI. HERNEYSE BİZ OKULA GİTMEK İÇİN YOL ALDIK. YOLDA SOHBET ETTİK. CİHAN & BUSEYLE KARŞILAŞTIK. OKULA GİTTİ DRS FONFERANS SALONUNDAYDU ÇIKTIK HOCAYİ BEKLEDİK AMA BİR TÜRLÜ GELMEDİ HERKEZ GİTTİ BİR BİZ KALDIK VE KEŞKE BİZDE GİTSEYDİK AYÇİN TUTTURMAZDI O ZAMAN ŞARKI SÖYLE DİYE. YOK DEDİM AMA BİR TÜRLÜ DİNLETEMEDİM SÖYLİCEKSİN DEDİ BEN DE KABUL ETTİ. SAHNEYE ÇIKTIĞIMDA ÇOK HEYECANLANMIŞTIM ŞARKIYI SÖYLEMEYE BAŞLADIM. (GÖKAN TÜRKMENDEN=BİR ÖYKÜ) ŞARKISINI SÖYLEDİM. BİTTİĞİN DE GÖZLERİMİ AÇTIM VE BÜYÜK BİR ŞOKA UĞRADIM… BAKALIM NELER OLACAK BU BÖLÜM DE….
*************************************************************************************************

11.BÖLÜM

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 Buz+pateni

ѕση ѕözℓєяι ѕöуℓєякєη gözüм∂єη вιя ∂αмℓα уαş αктı νє αℓкış кσρтυ. gözℓєяιмι αçуığıм∂α ѕαℓση тıкℓıм тıкℓıм ∂σℓυу∂υ нєякєS вєηι ιzℓιуσя∂υ νє αℓкışℓıуσя∂υ. αуçιη вєηι кαη∂ıямışтı тüм ѕöуℓє∂ιкℓєяιм ∂ışαяı çıкмışтı яєzιℓ σℓмυşтυм єℓℓєяιм тιтяιуσя∂υ αуçιη нємєη уαηıмα кσşтυ νє мιкяσƒσηυ αℓ∂ı.
α:ιşтє ∂αнι ѕєѕ ѕєνιℓ тυяαη.
вαğıяışℓαя кσρтυ gαℓιвα ѕєѕιмι вєğєηмιşℓєя∂ι…
Alkış halen daha devam ediyordu erkekler ıstık çalıyor kızlar da bağırıyordu.Birden sesler yükseldi.”bir daha, bir daha bir daha”.O kadar da değil hayır bunu yapamam bir daha söyleyemem.Gözlerim dolmuştu ellerim titriyordu.Ayçin yanıma geldi ve;
A:selam ver?
S:Ne…
Beni öne doğru itti. Ben de mecbur eğildim ve Selam verdim. Bu aslında hoşuma gitmişti bu kadar beğenileceğini düşünmemiştim ama olsun yine de Ayçini geterticektim. Herkes bana bakıyordu yavaş yavaş merdivenlerden indim birden karşımda EKREMi gördüm. Işık saçan gözlerle bana bakıyordu. Sanki bir şey diyecek gibiydi ama içindeki bir şey onu engelliyordu. Hemen koşarak oradan uzaklaştım arkamdan sesler geliyordu ve ayak sesleri de dışarı çıktım derin derin nefes aldım.Banka oturdum. Yanıma geldiler.
B:Ay süperdin sevil.
Cİ: Bence de harikaydın.
C:senin bu kadar güzel bir sesin olduğunu bilmiyordun.
A:Ben demiştim size sesi çok gü..,,
S:Kes sesini Ayçin.
A:Ama b……
S:Sus bunlar hepsi senin yüzünden zorla şarkı söylettin bana ya.Bide yalan söylüyorsun bana ses dışarı çıkmıyor diye.
A:Ya ben onu hadi diğer kişilerde duymasını istemiştim o yüzden yani şey ettim.
S:Beni rezil etti aferin.
A:Ya ne rezili ya ne saçmalıyorsun sen. Herkes sesine bayıldı sevil ve bunu sen de biliyorsun bana inat yapıyorsun.
S:Sana inat falan yapmıyorum ben bana orda söylicektin ses dişarı çıktığını ben de mikrofonla söylemicektim. Cenker diyordu ama sen mani oldun.
Cenkere baktım bir şey demedi.
A:Ya üf tamam ama ben yaptığımdan memnunum cnm bak ne güzel herkes seni konuşcak okulda.
S:Ayçinnnnnnnnnn beni deli etme.
Üzerine yürüdüm hemen cenkerin arkasına saklandı ve Ekrem beni tuttu.
E:Ya tamam olur böyle şeyler yapmayın ama sen de abartma sevil.
S:Ben bir şeyi abartmıyorum Ekrem ya görmedin mi herkez geldi ya öğretmenler bile ordaydı of herkes yanlış anlicak şimdi “okula daha yeni geldi ama marifetlerine de bak sen “ falan diyecekler .
E:Ya saçmalama hem neden böyle bir şey desinler sen çok güzel söyledin ve sahnede çok yakışıyorsun. Kendinden gurur duymalısın.
Bunları söylerken gözleri ve suratı gülüyordu.O mavi gözlerini siyah , kömür gibi gözlerime dikmişti. Ne diyeceğimi de unuttum o bana öyle bakarken.
S:Şey ımm ÖZÜR DİLESİN barışırım.
Ekrem Cenker’in arkasında saklanan Ayçine baktı. Ayçin omuz silkti.
A:Bana ne bana ne?
E:Ayçin hadi yapma ama özür dilede barışın.
A:Ben kötü bir şey yapmadım ki ben neden özür diliyorum o özür dilesin.
S:Ayçinnnnnnnn.,.
A:Ya of tamam ÖZÜR DİLERİM.
Çocuk gibiydi aynı Cenkerin arkasından çıkmıştı ama bana bakmıyordu.
S:Tamam Afettim.
A: Very Happy
S:Hemen yılışma.
A: Sad
S:Herneyse olan oldu artık hadi sınıfa gidelim.
Sınıfa gidiyordum merdivenlerden çıkarken;
E:SEVİL.
S:Efendim.
E:Çok güzel söyledin şarkıyı çok güzel bir sesin varmış.
S: Very Happy Teşekkürler…
E:Sen o sahneye çıktığında işte dedim geleceğimizin starı?
S:Saçmalama Ekrem. Ne star ya.
E:Sesin çok güzel sevil bunu değerlendirmelisin.
S:Güldürme beni benden star falan olmaz hem zaten isteyen yok.
E:Emin misin?
Sinirleniyordum ama.
S:Evet evet.
Derse girdim ama dersi falan takmıyordum nedense kulağım hocadaydı ama düşüncelerim dışarıdaydı. Pencereden dışarı bakıyordum küçük birikintiden su içen beyaz bir kuşa bakıyordum. İşte o kuş gibi özgür olmak istiyordum ama olamazdım. Bu mümkün değildi. Birden bir ses duydum bu zilin sesiydi ilk defa zilin çalmasına bu kadar seviniyordum. Son ders zili de çalmıştı herkez çantasını alıp çıktı biz de ayçinle sınıftan çıkarken;
E:Kızlar 1 dk bekleyin.
Yanımıza geldiler.
C:eve mi gideceksiniz.
a-s:Evet.
C:Şey biz bir yere gidiyoruz da şimdi sizin de gelmenizi istiyorum hep birlikte.
A:Nereye nereye.
E:eğer gelirseniz sürpriz olsun istiyorum haberiniz olmasın yani.
A:ay neresi yaaa söyleyin.
C:Gelicek misiniz?
A:Gidelim mi sevil?
Kararsızdım acaba nereye götürecekler bizi bunun tek cevabı.
S:Tamam gidelim ama fazla kalamayız ona göre eve geç kalmayalım.
E:Yok yok kalmazsınız.
Cİ:Biz gelemeyiz.
S:Neden?
B:Sinemaya gidicez gelemeyiz.
E:Tamam o zaman bizde dördümüz gideriz.
A:Tamam hadi gidelim.
Okuldan çıktık yürümeye başladık Nedense biraz tedirgindim acaba nereye gidiyorduk bizi nereye götürüyordu of.
E:İşte geldik.
Etrafa baktım.
A:Nereye geldik ya.
C:Hadi içeri girelim birazdan anlarsınız.
İçeri girdik birden bir soğukluk hissettim biraz daha ilerlediğimizde BUZ PİSTİNİ gördük.
A:İnanmıyorum…
Şoktaydım şaşırmıştım erkeme baktım.
E:Paten yapacağız.
S:Ama ben bilmiyorum ki?
E:Sana öğretirim hadi gel.
Bize paten getirdi bizde giydik. Ayçin hareket bile edemiyordu Cenkere tutuna tutuna piste çıktı.
A:Ay düşücem.
C:Tamam düşmezsin tutuyorum seni hadi gel.
Yavaş yavaş hareket etmeye başladı ayçin, ama çok korkuyordu.
C:Yavaş yavaş evet aynen böyle aferin.
A:Ay kayıyorum.
Bana bağırdı
A:Sevil bak kayıyorum ahhhhhhhhhhh.
S:Hahahaah.
Düşmüştü çok güldüm ama o benden daha cesurdu çünkü ben halen daha piste çıkmamıştım.
C:İyi misin?
A:Yaaaaa.
C:Hhaah Tamam hadi kalk.
A:ya gülme ya çok acıyo.
C:Hadi kalk tmm çıkalım kafetaryaya gidelim üşümüşsün hem ısın sonra geri geliriz.
A:Tamam.
Gittiler. Ayaklarım titriyordu hareket edemiyordum taki Ekrem;
E:Hep burada mı duracaksın hadi gel.
Elini uzattı tutsam mı tutmasam mı karar veremedim bir adım altım ve eline tuttum.
E:Çok güzel şimdi yavaş yavaş bana doğru gel yavaş adım at aniden dengeni kaybedip düşebilirsin.
S:Tamam.
Onun dediği gibi yaptım ve evet şimdi pisteydim çok korkuyordum ve gerçekten ayaklarım çok kayıyordu.
S:Düşücem .
E:Yok düşmezsin çok güzel kayıyorsun.
S:Saçmalama.
E:İlk başlangıç olarak gayet iyi. Şimdi ellerimi bırakacağım kendin kaymaya çalış.
S:Hayır yapamam.
Durdu bana baktı ve yavaş yavaş elini çekti.
E:Hadi bana doğru gel. Ama sakın ayaklarına bakma o zaman dengeni kaybedersin hadi gel hadi.
S:Yapamam.
E:Yapacaksın biliyorum hadi ama.
Ayaklarıma bakmadım sadece Ekrem’e baktım kollarımı açtım ve dengeyi sağladım yavaş yavaş adım atmaya başladım.
E:Çok güzel hadi hadi evet.
Güzel kayıyordum ona yaklaştığım zaman hemen geri doğru gidiyordu.
E:Hadi gel.
S:Ya sabit kalsana gitme.
E:Olmaz.
Dedi ve hızlandı arkaya doğru kayıyordu. Çok güzel kayıyordu profesyöneldi sanki.
E:Hadi evet.
Güzel kaymaya başlamıştım yere bakmıyordum ve sonunda erkemin yanına geldim.
E:Mütişsin.
S:Teşekküreler çok güzeldi ya çok zevkli.
E: Very Happy evet ben de ilk kaydığımda bayağı zorlanmıştım hatta bileğimi burkmuştum sen benden daha çabuk öğrendin.
S: Very Happy
Ellerimi tutuyordum parmaklarım buz gibiydi.Ellerime baktı.
E:Üşüdün mü?
Başımı hayır şeklinde salladım ama hemen ellerini benim elime doğru uzattı ve tuttu ellerimi avucunun içinde tuttu ve ağzına getirdi.
E:Hoh… hoh….. hoh…
Nefesiyle ısıtmaya çalışıyordu ve ellerini sürtüyordu. Çok tuhaf olmuştum gözlerinin içine baktım neden böyle bir şey yaptı ki. O da bana baktı durdu. Hemen ellerimi çektim.
S:Şey.. gidelim geç kalmayayım eve.
Arkamı döndüm giderken ayağım kaydı.Yere düştüm.
S:Ayyyyyyyyy ohhhhhhh.
E:Sevil….
Yanıma geldi iyi misin?
S:Ayağım ah.
E:Tamam…
Birden kucağına aldı beni göz göze geldik.

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 Images?q=tbn:ANd9GcRMCDejWz5f1N-M5Ji9elhjVfRPczoNwKkw25t60-OwHn0yYQMyvw&t=1
tatlı cadı...
Deneyimli
Deneyimli
tatlı cadı...

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 1:59 am Paylaş

ayyy harika yaaa dewamm süper bişy bu :D
müge
Deneyimli
Deneyimli
müge
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1700
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1671
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : İSTANBUL
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : sevmek kolay aşk zor
MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:01 am Paylaş

süper olmuş canım
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:05 am Paylaş

tşkler Very Happy
sevil:D
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
sevil:D
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2230
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2282
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : BURSA
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : "TÜRKÜ TURAN-MELİKE EMİROĞLU"
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:08 am Paylaş

harika olmuş devam:)
..Ekrem_Sevil..
Deneyimli
Deneyimli
..Ekrem_Sevil..
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 628
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 635
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/10/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:13 am Paylaş

Süper olmş devam (:
physikçi
Deneyimli
Deneyimli
physikçi
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1627
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1644
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/12/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ümit (:

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:15 am Paylaş

haaa ahahayyttt muhteşem canım =)
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:22 am Paylaş

Ayyyy Müthişş bittimmm bugn bi bölümcük daha gelseeee lütfennnnn
_kader_
Deneyimli
Deneyimli
_kader_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1097
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ben sevil ekreme bayılıyorum yaaaa

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:28 am Paylaş

ayyy süper süper :D
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:30 am Paylaş

teşekkürler arkadaşlar
ya bugün koyamam mümkün değil ya Very Happy
kusura bakmayın
#Beril
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
#Beril
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2282
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 2303
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/11/10

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:37 am Paylaş

Çooooook güzel olmuş =))
Kucak fln noluyoruz yaşasın xD
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:42 am Paylaş

brl.e(l)s demiş ki:
Çooooook güzel olmuş =))
Kucak fln noluyoruz yaşasın xD

tşkler
artık bilmem cnm ne olduğunu diğer b. anlarsınız ( ben de bilmiyorum )
ümitkolik_mry
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
ümitkolik_mry
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6592
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 5842
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ümitin Yanından ♥
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Kantarcılar♥ Turan

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 2:47 am Paylaş

spr ötesi olmuş cnm dwm
loss_girl
Çakıl Taşları Tutkulusu
Çakıl Taşları Tutkulusu
loss_girl
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2003
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1737
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : mars=)) f@ŧm@ nur
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayatta hep birileri

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 3:07 am Paylaş

süper cnm dewamm =)
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 3:28 am Paylaş

tşkler Very Happy
TürkÜmitci_Kız
Deneyimli
Deneyimli
TürkÜmitci_Kız
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1520
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1330
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : KocaeLi
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ * ~ 26.01.2011 [Ümit İ. Kantarcılar'ımı Gördüğüm Gün] ~ * ♥

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 3:54 am Paylaş

Süper olmuş yinee (:

Devam cnm (:
~Hande~
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
~Hande~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3800
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3621
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/11/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 4:00 am Paylaş

Bugn Gelemezse Yarın Gelebilirmii
Düşler Diyarı
Deneyimli
Deneyimli
Düşler Diyarı
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1422
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1323
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/10/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : BestEkrem

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 4:03 am Paylaş

Süper olmuşşş...
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 4:06 am Paylaş

teşekkürler :yupii:
bilmiyorum cnm ya eğer aklıma gelirse yazarım ama gelmezse yazamam :utanirim:
karamelek
Deneyimli
Deneyimli
karamelek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 791
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 798
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : dünya

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 5:04 am Paylaş

harika olmuş cnm
ümit ibrahim kantarcı
Deneyimli
Deneyimli
ümit ibrahim kantarcı

MesajKonu: Geri: •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• •♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥• - Sayfa 21 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 5:28 am Paylaş

tşkler Very Happy

•♥•(¯`♥´¯)•♥• ѕσяяу ι ℓσνє уσυ [üzgüηüм ѕєηι ѕєνιуσяυм] 23.вöℓüм s:154 •♥•(¯`♥´¯)•♥•

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
21 sayfadaki 40 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sonraki