Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 286
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 326
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  Empty
MesajKonu: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 10:45 am Paylaş

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  45953196

HER ŞEY SENDE GİZLİ

herşey sende gizli:
yerin seni çektiği kadar ağırsın,
kanatlarının çırpındığı kadar hafif...
kalbinin attığı kadar canlısın,
gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç...
sevdiklerin kadar iyisin,
nefret ettiklerin kadar kötü...
ne renk olursa olsun kaşın gözün
karşındakinin gördüğüdür rengin...
yaşadıklarını kar sayma:
yaşadığın kadar yakınsın sonuna
ne kadar yaşarsan yaşa,
sevdiğin kadardır ömrün...
gülebildiğin kadar mutlusun,
üzülme, bil ki ağladığın kadar güleceksin.
güneşin doğuşundadır doğanın sana verdiği değer
ve karşındakine değer verdiğin kadar insansın.
bir gün yalan söyleyeceksen eğer
bırak karşındaki sana güvendiği kadar inansın...
ay ışığındadır sevgiliye duyulan hasret
ve sevgiline hasret kaldığın kadar ona yakınsın.
unutma yağmurun yağdığı kadar ıslaksın,
güneşin seni ısıttığı kadar sıcak.
kendini yalnız hissettiğin kadar yalnızsın
ve güçlü hissettiğin kadar güçlü.
kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin...
İŞTE BUDUR HAYAT!
işte budur yaşamak, bunu hatırladığın kadar yaşarsın.
bunu unuttuğunda aldığın her nefes kadar üşürsün
ve karşındakini unuttuğun kadar çabuk unutulursun.
çiçek sulandığı kadar güzeldir,
kuşlar ötebildiği kadar sevimli.
bebek ağladığı kadar bebektir
ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin
bunu da öğren:
SEVDİĞİN KADAR SEVİLİRSİN

TanıTım :
EkREm : Yakışıklı , Ukala kendini beğenmiş biri.DersLerLE alakası yok ama aile baskısıyla Üniversite sınavıma hazırLanıyoR.
SeviL : Güzel çalışkan biri.Annesi ve babasını 1 yıl önce kaybetmiş.Bu olaydan sonra hayata küsmüştüR.
Ayçin :SeviLin ev arkadaşı.Güzel zeki ama saf biri.
Cenker : EkRemin arkadaşı.Çalışkan, yakışıklı biri.
Cihan : Abisiyle yaşıyoR.Tatlı çalışkan ama asosyal biri.

En son _TuqCe_ tarafından Çarş. Ara. 01, 2010 8:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 844
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 883
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/07/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : DANİEL&JAMES&

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  Empty
MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 10:49 am Paylaş

1.bölüm ne zaman merak etim
sevil_ekrem_forever
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem_forever
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1581
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1525
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 18/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 10:51 am Paylaş

tanıtım güzel 1. bölüm ne zaman
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 10:55 am Paylaş

İLK TANIŞMA İLK ETKİLENİŞ

Sabahın köründe uyanmaktan nefret edeRim...Daha doğrusu uyandırılmaktan...ÖZelliklede uyandıran ayçin olunca.
A:Kızım kalksana yha saat geç oldu.
S: Üff ayçin bağarma.Tamam hemen kalkıyoRum sen git.
Aslında benim hemen dediğim en az 15-20dakka sonraydı.Ama en azından Ayçinden kurtulmuştum . tatlı uykunun kollarına bıraktım kendimi.

10 dak. sonRa
Aniden bir ürperti kapladı bedenimi .Yüzümde bunu soğukluk olarak hissediyordum.Ha tabi bide ıslaklık.ilk önce rüya zannettim ama bişi görmüyodum ki.Sonra gözlerimi açmadan biraz kendimi toplayınca en azından bunun bir rüya olamıyacağına kanaat getirdim.AAma anlamıyordum.Bu nasıl olmuştu.Kim yapmıştı bunu. Birden çok sinirlendim.Düşünceleri birinin konuşması böldü.

A:Kızım hemen dedn 10 dakika oldu.

Sonra biraz daha kendimi toplayınca 10 dak. öncesini hatırladım.AYÇİN !! Evet bu o olmalıydı.İnanamıyorum beni uyandırmak için üzerime su dökmüştü.
A:Kızım kendini bir görsen sedan çıkmış balığa döndün.. :zaa: .

O anda fırlayı aynaya baktım.Allahım her tarafım ıslanmıştı.Ayçine çok kızdım.bide dalga geçiyo ya.Gösteririm ben ona.

O sinirle Ayçine doğru döndüğümde elinde benim üzerime dökülen suyun bi kısmı olan sürahi ve dalga geçercesine bana bakıp gülen ayçin'i gördüm karşımda . :evil:

S: Sen sen ne yaptığını zannediyosun?
A:Seni uyandırıyorum.
S: Süper ya kızım insan normal uyandırır.Bbu ne ya üstüme bi sürahi suyu boşalttın.
A: Denedm canm ama senin uyanmaya niyetin yoktu.Bende mecbur kaldım.
S: Uff şu üstümün başımın haline bak.
A: Hadi bekliyorum seni acele et.Geç kalmayalım.
S: Tamam tamam çık hadi.
Bi dakika ya.Üff benimde kafam karıştı ben bugün okula geç gidicektim.Anne babamın mezarına gidicektim.Tabi ya.Nasıl unuttum ölüm yıldönümleriydi bugün.Ama ayçinde insanda kafa bırakmıyo ki canım.
S:Ayçin ben bugün okula geç gelicem.anne babamın ölüm yıldönümü ya mezarlığa gidecem.
A:ay doğru.benimde gelmemi ister misin canım?
S: Hayır.Yani yalnız olsam daha iyi.
A: Peki .ben çıkıorm o zaman
A: Tamam canım.

Dolabımı açtım.Giymek için güzel bir şeyler arıyordum.Normalde giyime o kadar önem vermem ama anne ve babamın beni bu halimle görmesini de istemem doğrusu : ) Anne ve babam öleli yani tam 1 yıldır hayattan kopmuş gibiyim.Uzun uğraşlar sonucu beyaz gerçekten çok hoş bir elbise bulmayı başardı.Bu elbise annemin bana aldığı elbiseydi.Onu giydiğimde gerçekten hoş görünüyordum.Evet.Hazırım.Mezara eve yakın bu yüzden kısa bir süre sonra mezara vardım.Kendimi daha fazla tutamadım ve gözyaşlarım süzüldü yanağımdan ard arda. :aglarim:
S: Anne baba bakın kızınız geldi.Sizi çok özledim.Yokluğunuz gerçekten çok zor.Niye beni bırakıp gittiniz.Siz gittiğinizden beri hayat bitti benim için.dershane ev arası yaşıyorum ben hayatımı.Eğer söz vermesem dershaneye de gitmiycem ama sözümde durmam gerek bunu sizin için yapmalıyım.Siz benim okumama için çok uğraştınız sizin yüzünüzü kara çıkarmayacağım.Tamam ağlamıyorum da bakın . Ama şunu unutmayın sizi çok seviyorum ve sizi çok özlüyorum.
Mezarlıktan çıktım ama hala ağlıyorum.Söz geçiremiyorum duygularıma.Ama şimdi dershaneye gitmem gerek zaten geç kaldım yeterince.Aslında biraz koşsam iyi olur…Of biraz yavaşlasam hem yaklaştım da dershaneye.Nihayet bahçesindeyim dershanenin.Ama hala ıslak gözlerim hala bi kaç damla yaş akıyo.
S:Ahh.
O da ne ? Canım çok yandı.Yorulmam yetmezmiş gibi bide bu .
E:Çok çok özür dilerim.Ben istemeden oldu.
S:Özür falan dileme.Dikkatli ol biraz.
E: yeter ama özür diliyoruz olmuyo aslında sende önüne bak biraz.Ama sen bu kadar şey için ağlıyorsan oho işimiz var senle :D
Bide elini uzatıyo.Birazdan kendim kalkabiliRm.
Hem suçlu hem güçlü.Ne saçmalıyordu bu yha!! Ağlamak ?? .Doğru ya ağlıyordum hala.Unutmuşum.
S:Saçmalama yani bunun için ağlamıyorum.
E:Doğru tabi beni gördün daha önce niye tanışmadım diye üzüldün ağlıyorsun değil mi?
Ukala şey .Ne diyo yha.Ben sana haddini bildiririm ama önce bi kaklıyım.Başamı kaldırdım.Gerçekten çok yakışıklı , o gözler , tatlı gülümseme :DNe saçmalıyorum ben.Kendimi toparlamalıyım.
S:Ben seni daha önce tanımadığım için değil tersine seni gördüğüm için , allah bana bu büyük cezayı verdiği için ağlıyorum.
E: Haha çok komiksin.
S: Sen hiçi komik değilsin ama.
Daha fazla onunla uğraşamazdım.Moralim pek iyi değildi malum.Arkamı dönüp dershaneye girdim.Sınıfa çıktım.İyi ayçinin yanı boştu.Hala sinirim geçmemişti.Sinirliydim hemde çok ama o gülüşü de unutamıyordum..
A:Sevil iyi misin ? Niye bu kadar sinirlisin?
S:Yha sorma başıma geleni.Buraya gelirken bir çocuk çarptı bana bide ukala ukala konuştu.Sinir oldum .Salak şey.Ama görmeliydin bide üste çıkmaya çalışı……
Aslında ayçine bunları anlatırken birinin bir şeyler söylediğini birine seslendiğini duyuyordum ama hiç üzerime alınmıyordum.
A: Sevil bi sus.Bak sana sesleniyor biri duymuyormusun.
Bana mı sesleniyor .Kim acaba??? Arkamı döndüğümde şok olmuştum
Shocked

Acaba kim??? :D Yorumlarınızı bekLioRum Very Happy
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 10:59 am Paylaş

ay süper devam
'seLay.
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
'seLay.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 157
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 155
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ekrem:Derste kolun koluma değince sende anlıyorsun bişeyleri <3

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:03 am Paylaş

Ayyyy meraktan ölücem şimdi :D
Kızım koy da öğrenelim kim olduğunu :D
namicha
Deneyimli
Deneyimli
namicha
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1034
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1009
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Nerdeyim Ben Ya?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ¿

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:15 am Paylaş

Kim o ya :D Devam devammm
edaekrem1998
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
edaekrem1998
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 212
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 244
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:20 am Paylaş

ayyy çok güzel olmuş yeni bölümü hmn koyy
meyve-1903
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
meyve-1903
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4308
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1567
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:37 am Paylaş

süper olmuş.. :bravo:
yeni bölüm ne zamannn..???
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:38 am Paylaş

beğenmenize sevndm :yupii: :yupi: ikinci böLümü yazıoRm daha bitiRebLiRsem koyucam .Bu arada 2. bölüm ekRemin ağzndan kısa bi böLüm olucak :D
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:38 am Paylaş

olsun onada razıyız
'seLay.
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
'seLay.
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ekrem:Derste kolun koluma değince sende anlıyorsun bişeyleri <3

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:40 am Paylaş

Evet hadi :D
edaekrem1998
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
edaekrem1998
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 212
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 244
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:45 am Paylaş

hadii meraklandırma cnm bizi Very Happy
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:52 am Paylaş

hadi ama
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:53 am Paylaş

selay sana bişey sorucam bana özel mesaj atarsın istersende burdan yaz imzayı naıl ekledin
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 12:05 pm Paylaş

Yeni böLümü koyayım mı? :D size bişi sorabiLirmym. konunun yanına 2. bölüm falan nasıl yazabiliRm onu?
Cornelia
Deneyimli
Deneyimli
Cornelia
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1397
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1279
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Blmm sen söle ?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eko-Sevo <3

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 12:07 pm Paylaş

yb koy :D
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 12:08 pm Paylaş

Güne abLamın sesiyLe başlamak.Ne kadaR güzeL :D Of daha saat çok erken yha uykumu alamadım ben .Ama şimdi dershanede çekilmezki sabah sabah yha ..Zaten dedmLer oLmasa dershaneye faLan gitmem.Neyse kalkıp hazırLanıyım bari.Aman maşallah maşallah bugünde pek bi yakışıklıyım yha . Şimdi bi cenkoyu arıyımda uyansn o da
E: Alo cenko
C: EkRem . Noldu oğlum sabahın köründe arıyosun.?
E: Oğlum dershaneye gitmicez mi bu gün?
C: Ne ?! Oğlum ben onu tamamen unutmuşum yha .Ov satte geç olmuş baya.
E:Yha bide bana teşekkür ediceğine sabahın köründe arama diyosun
C: Tmm oğlum hadi daha giyinicem ben.
E: Tmm.
=====================
C:Ekrem , hadi oğlum
E: İnsana bi huzur vermiyolar.TMm geldim be.
Sonunda çıktım yola.Yolumuz da uzun baya.
E: Cenker acaba orda güzel kızlar falan var mıdır?
C: Ne diyon oğlum dershane orası.
E:EE nolmuş dershanelere güzel kızlar giremez diye bi kuraL mı var? Hı söle söle.
C:Hayır da üff neyse yaklaştık zaten
E: Cenker kalem defter ilan lazım mıdır orda ?
C: Yok Ekrem niye lazım olsun ki.
E: Evet bencede
C: Saçmalama oğlum tabi lazım
E:Aah rezalet valla skandal..
C: Nold?
E: defter kalem yok bnde .Dur kırtasiye arıcam ben alırım ordan.Sen git orda buluşuruz tmm.
C: Tmm.
Üff şimdi işin yok gücün yok kırtasiye ara.Hıh var bitane şurda.Oh bunuda halettik.Oww saat çok geç .En iyisi koşmak . Ay yoruldum be.Neyse bahçedeyim az kaldı.Defterler.Ah.Uvv birine çarptım be hay aksi
S:Ahh.
E:Çok çok özür dilerim.Ben istemeden oldu.
ALLAhım bu ne güzellik.şanslı günümdeyim bugün :kivir:
S:Özür falan dileme.Dikkatli ol biraz.
ALLah Allah kıza bak yha
E: yeter ama özür diliyoruz olmuyo aslında sende önüne bak biraz.Ama sen bu kadar şey için ağlıyorsan oho işimiz var senle :D
Yardım ediyim bari kalkmasına . Tutmuyo elimi .Kendi biliR.hıh
S:Saçmalama yani bunun için ağlamıyorum.
E:Doğru tabi beni gördün daha önce niye tanışmadım diye üzüldün ağlıyorsun değil mi?
Vay ekRem sendede ne laf varmış be :D
S:Ben seni daha önce tanımadığım için değil tersine seni gördüğüm için , allah bana bu büyük cezayı verdiği için ağlıyorum.
Vay kızda az diiLmiş ha. Bana bakıyo .Hemde gözlerimin içine beyendi olum kız seni tabi beyencek bu karizma çekicilik kimde var ki?
E: Haha çok komiksin.
S: Sen hiçi komik değilsin ama.
Ay gidiyo yha acaba hangi sınıfta ?Neyse çıkışta bulurum ben onu :D
Ay şüküR sınıftayım.Vay kimlerde buradaymış Yanıda boş bu fırsat kaçmaz eko :D
Ne anlatıyo bu .Benim hakkımda dedikodu ha??
E: hey bakar msın?pişt!!
A: Sevil bi sus.Bak sana sesleniyor biri duymuyormusun.
S:Bana mı sesleniyor .Kim acaba???
E: Beni mi anLatıyoRdun?

nasıL oLmuş yorumLarınız beklioRm Very Happy
Cornelia
Deneyimli
Deneyimli
Cornelia
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1397
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1279
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Blmm sen söle ?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Eko-Sevo <3

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 12:12 pm Paylaş

çok güzel olmuş ekrem biraz kendini beğenmişlikten kurtul be oğlum tamam tip varda bu hava nire gidio anlamadım ki :D
sevil_ekrem 12
Deneyimli
Deneyimli
sevil_ekrem 12

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 12:18 pm Paylaş

ay çok güzel olmuş
'seLay.
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
'seLay.

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 12:18 pm Paylaş

Süper ama devamını belikoyruz :D

sevil_ekrem 12

Tatlım koyucağın resmi upload et.Linkini kopyala.Profilinden imzya gel.O üstünde çeşitli şeyler var.Orda bi şey var.Resim diyo.Ona tıkla.Linki o kutuya kopyala.
namicha
Deneyimli
Deneyimli
namicha
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1034
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1009
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : Nerdeyim Ben Ya?
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ¿

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 12:19 pm Paylaş

Cornelia demiş ki:
çok güzel olmuş ekrem biraz kendini beğenmişlikten kurtul be oğlum tamam tip varda bu hava nire gidio anlamadım ki :D
:D :D :D
Devam devam
meyve-1903
Çakıl Taşı
Çakıl Taşı
meyve-1903
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4308
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1567
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara.
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Cenker

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 12:21 pm Paylaş

süper olmuş devam devam...
Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy)Very Happy)):
aRzU : )
Deneyimli
Deneyimli
aRzU : )
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1321
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 868
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SiLgİ KuLLaNmAdAn ReSiM YapMa SanaTına HaYaT DeniLmeKteDir....

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 10:58 pm Paylaş

Çok güzel devam
ada<3ümit
Deneyimli
Deneyimli
ada<3ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1938
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1162
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : =]

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  EmptyCuma Eyl. 10, 2010 11:08 pm Paylaş

dewm çok güzel

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sonraki