Çakıl Taşları Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Powered by Çakıl Taşları Fan Sitesi- www.cakiltaslari.forumm.biz

Copyright ©2010

Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi Çakıl Taşları dizisi, Çakıl Taşları fan, Çakıl Taşları dizi {FORUMDESC}

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
Icinden Geceni Soyle
Dök içini.
Şu an neye ihtiyacınız var?
Şuan Nerede Ne yapıyor Olmak İsterdin ?
SOKAK POLİSİ 7.BÖLÜM EKLENDİ..
sondaki kelime ile cümle kur
Usteki Uye Hakkinda Ne Dusunuyorsun?
♪♪ Şu anda ne dinliyorsun ♪♪
Bugün Seni Anlatan Kelime ?*
bu cumleyi nasil tamamlarsiniz.= .............. Sözde KALDI
Ptsi Eyl. 02, 2024 11:15 pm
Çarş. Nis. 26, 2023 1:22 am
Salı Nis. 25, 2023 6:39 am
Cuma Şub. 28, 2020 10:56 am
Paz Ara. 18, 2016 11:57 pm
Cuma Nis. 15, 2016 8:36 am
Ptsi Haz. 22, 2015 9:26 am
C.tesi Mayıs 16, 2015 2:25 am
Cuma Nis. 17, 2015 10:52 am
Ptsi Nis. 06, 2015 11:05 pm

Similar topics

Paylaş|

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
TüRKüMiT <3
Deneyimli
Deneyimli
TüRKüMiT <3
<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 940
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 820
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ♥ Çağatay Ulusoy ♥
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Sevil

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 7:59 pm Paylaş

süper olmuş keisnlikle devamm ;)
aRzU : )
Deneyimli
Deneyimli
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1321
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 868
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Antalya
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SiLgİ KuLLaNmAdAn ReSiM YapMa SanaTına HaYaT DeniLmeKteDir....
<b>Sevdiği Karekter</b> Sevdiği Karekter : Ekrem

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 10:51 pm Paylaş

Süper devam devam
ada<3ümit
Deneyimli
Deneyimli
ada<3ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1938
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1162
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : =]

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 10:55 pm Paylaş

süper olmuş cnm kesinlikle berkerdir :D
'seLay.
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
'seLay.
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 157
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 155
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Ekrem:Derste kolun koluma değince sende anlıyorsun bişeyleri <3

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:53 pm Paylaş

Ayy çok güzel olmuş :D
Gelen Berker bence :D
Devam :D
merve_18
Yeni Üye
Yeni Üye
merve_18
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 23
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 23
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : çankırı

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 12:07 am Paylaş

bncede süperr olmşş :D
ekrana yapıştım :D çabuk yaz llütfen :roll:
sıla11
Deneyimli
Deneyimli
sıla11
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 783
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 784
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/07/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 12:30 am Paylaş

ayhh çokk güzel yhaaaaa Very Happy)devmm:)
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 12:36 am Paylaş

Kesinlikle devam :D
_kader_
Deneyimli
Deneyimli
_kader_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1097
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1139
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ben sevil ekreme bayılıyorum yaaaa

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 12:38 am Paylaş

çok güzel yaa dewam cnm dewam
bahar
Forumcu
 Forumcu
bahar
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 378
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 334
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : türkiye

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 12:51 am Paylaş

ya evet çok güzel olmuş devam
xxxx
Yeni Üye
Yeni Üye
xxxx
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/07/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 1:05 am Paylaş

Devaaam çok güzel .)
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 286
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 326

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 6:43 am Paylaş

the meadow demiş ki:
bazı yazma kuralları var.yani birinci tekil şahısla yazıosn sadece onun bildiği şeyleri yazabilrsn.onun karşısndakinin iç sesini yazamazsn.yine güsell olmuş cnm

C: Bende cemre.(çok yakışıklı çocukmuş ha.Ayarlamam lazım bunu hemen

bu cümle içn demiştm ;)

Teşekkür ederim dikkat edicem bundan sonra (:

Bu arada herkese çok teşekkür ederim devamını yazıorm bitince koyucam (...
xxxx
Yeni Üye
Yeni Üye
xxxx
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 3
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 3
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/07/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:03 am Paylaş

Hzlıı:D
'Buse'
Forumcu
 Forumcu
'Buse'
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 411
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 427
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/10
<b>Nerden</b> Nerden : İzmiiir (:
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Aref nabzını nasıL durdurdu? O sandaLyeLer nasıL düştü? O yüzük ağzına nasıL girdi? Babam böyLe pasta yapmayı nerden öğrendi.? :)

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:08 am Paylaş

Ay evet hızlı lütfen ne zaman koyarsın :D
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:11 am Paylaş

Yeni bölüm geLiyo :D

S: Berker!
B: Rahatsız etmedim değil mi?
S: Yok geçsene
B: Teşekkür ederim.
B : Şey ben düşündümde dünkü olaydan sonra yalnız olmak isttemessin.
S: Şey aslında evet.
A: SEvil kimmiş o ?
S: Berker.
A: Berker!?
A: Hoşgeldin Berker
B: Hoşbulduk.
A: Ben ayçin.
B:memnun oldum
A: Bende .
S: Hadi geç kalmayalım .

Acaba nerde o? Ya görürsem'! O yüzden hızlı olmalıyım.
S: Hadi hızlı olun ders başlayacak
Aferin güzel bahane (=Oh içerde değil.Ama birazdan gelir.En uç köşe boş.Oraya oturmalıyım.

B:YAnına oturabilir miyim?
S: Tabi.
Neşet hoca geldi.EkRemde damlar şimdi.Hıh geldi.NEyseki benmle konuşma ''ki zaten benmle konuşmaz.'' ihtimaLi de kalmadı.Neşet hocanın dersinden sadce şu sözleri kalıyor aklımda '' 1 ay sonra parti var!? '' Gitmiycem.Evet evet gitmiycem o partiye neyse şimdilik bu konuyu kapatalım.Ah olamaz ekrem bana doğru geliyo hemde sevgilisiyle!
E:SEvil sende geliyosun dimi partiye?:D
S: hayır gelmiyorum.:x
C: Tabi canım kimse onunla gelmez ki oda rezil olmamak için gelmez.:twisted:
E :Daha ne kadar rezil olabilir ki dünkü olaydan sonRa hem kıyafetleri bile rezil :D
İnanamıyorum bunları ekrem mi söylüyoR.Şuan gerçekten duygularımı ifade edicek bi kelime yok.Onun gözlerine bakıyorum saf saf hatasını anlasın diye .Ama boş.Yüzündeki o alaycı ve bana göre acıtıcı gülümseme silinmiyor.Dayanmalısın onların önünde ağlamamalısın. Sad Dışarı atmalıyım kendimi her zaman ki gibi :S
A: Sevil sana bişi söylicem :D:D
S: Ne oldu?
A: SEvil sen ağlıyo musun?
S: Hayrcnm.Noldu sen söylesene.
A: Ben ben biriyle çıkıorum.
S: Çok sevindim cnm kiminle ?
A: Cenker diye biriyle ama sen tanımazsın.SOnra tanıştırırım ben sizi.
S: Tmm cnm.
O andan bunu umursamayacak kadar üzgündüm.Aslında haklılardı ama bunu ekremden duymak beni yıkmıştı adeta.ASlında kara verdim kimse beni üzemez.Evet üzemez.Bunları söylediğine pişman olucaksın EKREM!!!!!!!!!!

Acaba seviL!in planı ne???? Nasıl olmuş yorum lütfen (=(=
beren96
Yeni Üye
Yeni Üye
beren96
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 9
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/08/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:15 am Paylaş

süper gidiosun devam et
ada<3ümit
Deneyimli
Deneyimli
ada<3ümit
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1938
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1162
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 20/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : izmir
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : =]

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:16 am Paylaş

çok güzel olmuş cnm =)
Deneyimli
Deneyimli
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : SiLgİ KuLLaNmAdAn ReSiM YapMa SanaTına HaYaT DeniLmeKteDir....

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:17 am Paylaş

Çok güzel yeni bölüm ne zaman :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 Icon_question
aliseda
Deneyimli
Deneyimli
aliseda
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1944
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1924
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : ekrem <3 <3

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:20 am Paylaş

ekreme hiç yakıştıramadm mahfetsin sevil onu Very Happy
ekremm
Deneyimli
Deneyimli
ekremm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 747
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 727
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:22 am Paylaş

çok güzel olmuş =) evet ya yeni bölüm ne zaman?
çünkü çok merak ediyorum sevilin planını ama ben onun yerinde olsam ekremi o sylediklerine pişman etmek için berkerle giderdim ve çok güzel bi elbise giyerdim ekrem bey de hata yaptığını anlamış olurdu :D
nslnr61
Deneyimli
Deneyimli
nslnr61
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1117
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 1126
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/08/10
<b>Nerden</b> Nerden : Bize Her Yer Trabzon
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : Bu kız seçici biri y

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:22 am Paylaş

ekrem ayıp yavrum insan öyle der mi yazıklar olsun :D
_TuqCe_
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
_TuqCe_

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:25 am Paylaş

beren96
süper gidiosun devam et

teşekkür ederim (=

ada<3ümit
çok güzel olmuş cnm =)

teşekkür ederim (=

Çok güzel yeni bölüm ne zaman

teşekkür ederim (= yazıorum ssimdi belki koyabilirim.Tabi isterseniz Very Happy

aliseda
ekreme hiç yakıştıramadm mahfetsin sevil onu

Merak etme cnm ben alıcam sevilin öcünü :D
CaqLæ.~
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
CaqLæ.~
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 200
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 171
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : Ankara
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : TürkÜmit Forever <3

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:33 am Paylaş

ya nolur devam et yalvarırım yaaaa !!! Very Happy))
ekremm
Deneyimli
Deneyimli
ekremm
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 747
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 727
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/07/10

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:37 am Paylaş

teşekkür ederim (= yazıorum ssimdi belki koyabilirim.Tabi isterseniz Very Happy

evet isteriz yeni bölüm lütfen koy şimdi ya lütfen
xbellax
Foruma Alisiyor
Foruma Alisiyor
xbellax
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 244
<b>Rep gücü</b> Rep gücü : 240
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/09/10
<b>Nerden</b> Nerden : hollywood
<b>Kişisel İleti</b> Kişisel İleti : hayat dediğin bir gündür o da bugün

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:45 am Paylaş

dewam lütfen süper yazıyosun
Deneyimli
Deneyimli

MesajKonu: Geri: ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D ''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D  - Sayfa 3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 7:59 am Paylaş

İstiyoruz yaz :D

''HeR ŞeY SenDe GiZLi '' Yeni böLümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):) Yorumlarınızı esirgemeyin Lütfen :D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki